Opinie o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie BKT Elektronik Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie BKT Elektronik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BKT Elektronik Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Agnieszka

@obecny pracownikrozumiem, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie BKT Elektronik Sp. z o.o. @Szok!!!! @Robot dziękuję za waszą odpowiedź na forum, jednak nie zamierzam aplikować do firmy. Czy ktoś odpowie użytkownikowi ''Karolina''?

obecny pracownik
@Agnieszka

To nie jest tak że nie jestem zadowolona z pracy bo jak pisałam praca sama w sobie jest fajna...nic ciężkiego. Ale organizacja, wynagrodzenia to jakiś dowcip, a i stosunki między ludźmi są już nie najlepsze... kiedyś każdy narzekał na dawnego dyrektora Pana R. Ożóga że terrorysta i nerwus, a prawda jest taka że odkąd odszedł wyszła prawda na jaw że "może być jeszcze gorzej"... proponuję właścicielowi firmy BKT zainteresować się tym co się teraz dziej w firmie...bo może się okazać że wkrótce nie będzie czego "sprzątać"...tyle zostanie... Jeśli chcesz pracować za najniższą krajową już z premią..to czemu nie. Ja jednak nie polecam

obecny pracownik

Pracownik montażu...robol... płaca najniższa krajowa z tzw "premią" którą coraz gorzej zdobyć bo wciąż wymyślają nowszy system premiowania który ma być na korzyść pracodawcy a nie pracownika. Ciągłe stanie za plecami i ciśnięcie że "mało" że " za wolno" ... żandarm (nowy szef produkcji) stoi z zegarkiem i pilnuje powrotów z przerw tylko czekać aż nakażą ludziom zakładać pampersy bo za dużo czasu spędzasz w kiblu. Praca sama w sobie fajna...nie jakaś super ciężka liczą się sprawne rączki :) kilka lat wstecz poleciłabym pracę w BKT, ale odkąd zmienił się dyrektor i szef produkcji...zakład spadł na psy..świadczą o tym liczne zwolnienia się z pracy pracowników którzy pracują już tam ładnych kilka a nawet kilkanaście lat i brak kandydatów do pracy w chwili obecnej...firma ratuje się pracownikami z Ukrainy bo nasi rodacy nie chcą już tam pracować. Wiem że zaraz posypią się komentarze typu "to po co tam jeszcze pracujesz" , a po to że jak już pisałam praca sama w sobie jest fajna nie zamienię jej na inną równie "gówo" płatną. A zarząd BKT powinien zastanowić się dlaczego ludzie odchodzą i nie ma na ich miejsce nowych pracowników bo to chyba o czymś świadczy...że w zamian za zorganizowanie nowego pracownika chcą płacić staremu pracownikowi. Aż tak trzeba nisko upaść?

Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji o pracy w dziale obsługi klienta (export)? Interesuje mnie atmosfera pracy w tym dziale, czy zarobki w firmie są w miarę przyzwoite? Na co można jeszcze liczyć? Trochę martwią mnie niektóre wpisy na forum, dziekuję

@Karolina

Tego nie wiemy, bo my robole jesteśmy. Gdzie nam tam do wyższych sfer!? :D

@Karolina

Hej Karolina. Myślę że mogę pomóc, śmiało aplikuj, atmosfera ok, kasa to zobaczysz ile Radek Ci zaproponuje, ale powinno być ok. Powodzenia.

młoda

Witam, mam pytanie jaki tam jest system godzinowy??? Czy ktoś mógłby udzielić informacji ?!

ada
@młoda

6-14 , 14-22 zastanów się ludzie uciekają po pierwszej wypłacie

Aplikowałeś do BKT Elektronik Sp. z o.o. na stanowisko Projektant / Kosztorysant systemów teleinformatycznych i niskoprądowych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Agnieszka

@Szok!!!!czy mógłbyś napisać coś o warunkach pracy w firmie BKT Elektronik Sp. z o.o. a nie o innych pracownikach firmy? Jak długo pracujesz w tej firmie? Wiadomo, że współpracownicy są różni i nie mamy na to wpływu na kogo trafimy w pracy.

Robot
@Agnieszka

Nie pakuj się w to nie warto, no chyba że jesteś robotem i nie przeszkadza ci , że będą cię tak traktować. Najniższa krajowa a wymagania ...... Daruj sobie .

@Agnieszka

Odpisałem ale nie ma tej odpowiedzi. Nastawienie lidera do załogi to jeden z czynników składających się na warunki pracy a to co jest napisane wyżej niestety dobrych warunków nie zapewnia bo bezustanny jest narastający stres związany z tym, że wciąż mało i wciąż wolno. Mają nas za nieroby i totalne beztalencia nie nadające się do niczego. Wciąż powtarzają, że jak się coś nie podoba to nikt nas nie trzyma siłą chociaż jak ktoś próbuje się zwolnić to też ma problem.

Szok!!!!

Dodam jeszcze do tych wszystkich wpisów to, o czym jeszcze nikt nie napisał. Lider pewnego zespołu faforyzuje jedną z pracownic {być może 2}, której nawet nie śmie wytknąć błędów jakie popełnia bo pracownica czasem się zdenerwuje albo zmartwi no bo przecież ona jest taka dokładna, że to zakrawa na niemożiwość aby popełniła błąd! Na pewno to ktoś inny zniszczył kabel {mimo, że na wyrobie jest nr tej osoby}! na dodatek lider wyszedł z propozycją aby nie mówić o tym nikomu i powiedzieć, że kabel sam się zniszczył. Masakra jakich mało! Czy ktoś wie jak się nazywa takie tuszowanie błędów pracownika? Żeby to jeszcze lider zrobił sam nie mówiąc nikomu, ale nakłanianie do milczenia reszty pracowników grupy....? Zastanawiam się co trzeba zrobić aby zasłużyć na takie specjalne traktowanie przez lidera? Bo jak widać sumienna i dokładna praca nie wystarczy.

Agnieszka

@123 czy obecnie jesteś pracownikiem firmy BKT Elektronik Sp. z o.o.? Co najbardziej nie podoba Ci się w pracy? Jakie minusy widzisz w pracy tutaj?

bcs

Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na jakie można liczyć wynagrodzenie w tej firmie na stanowisku : monter podezespołów ?? Z góry dziekuje za odpowiedz

Przeszkadzają im kubki na stołach a to ze starzy pracownicy i lider Michał wynoszą kable jest w pożądku i tego nikt sie nie czepia. Mimo tego że wszyscy dookoła o tym wiedzą. NIE NORMALNY ZAKŁAD

Kubuś

Gdyby tak było ciężko w BKT jak niektórzy piszą to pewnie firma potrzebowałaby nowych pracowników ale jak na razie nie mają zupełnie listy ofert, może to ktoś ma problem z chęcią do pracy?

Agnieszka

Aktualnie poszukują pracownika Pracownik ds. Obsługi Klienta na Rynku Krajowym. Z oferty pracy wynika, że zapewniają szanse realizacji ambicji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych. Ktoś zainteresowany taką ofertą pracy?

Bolek

Może ktoś ma wiedzę w temacie pracy dla kierownika działu jakości? Jakie wymagania stawia firma na samym początku? Jaka jest atmosfera w firmie? Na jakie dodatki można liczyć poza zasadniczym wynagrodzeniem? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, gdyż takie informacje są pomocne.

Agnieszka

@Blikoman, oferty pracy firmy BKT Elektronik Sp. z o.o. możesz znaleźć na ich stronie internetowej w zakładce "Kariera": http://www.bkte.pl/kariera/oferty-pracy

Blikoman

Słyszałam, że BKT Elektronik to super firma ale niestety nie mogę znaleźć nigdzie ofert pracy. Może ktoś słyszał o pracy dla osoby ze znajomością jęz. niemieckiego?

Agnieszka

@Ola, z pewnością również wszystkich informacji dowiesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Koniecznie podziel się po niej z nami swoimi wrażeniami.

Ola
@Agnieszka

Pytanie do konkretnych osób które wiedza jakie sa zarobki ok? To ze jak pojadę i sie dowiem sama wiem. Mam dosyć daleko do bkt dlatego sie pytam czy warto(zmieniać prace).

m.
@Ola

Nie warto, trzeba zasuwać jak robot, niby godzinówka ale gonią jak na akordzie

Ola

Proszę mi napisać ile tam sie zarabia na montażu ( dostałam odpowiedz na wysłane cv, praca dwie zmiany) jestem ciekawa jaka jest płaca. :)

@Ola

Najniższa krajowa z" premią" :D

Agnieszka

Co powiecie na temat atmosfery w BKT Elektronik Sp. z o.o.? Jak ją oceniacie? :)

Emili

Godzina gospodarcza na sprzatanie wokół siebie na to wpadł geniusz oszczedności. Jak to może sie opłacać oderwać wszystkich pracowników od pracy by przez godzine robili to co może jedna sprzataczka.

Ralfa

Dziadek opowiadał mi jak było w czasie wojny to jedyny zakład w którym poczujesz jak byli wykorzystywani ludzie w nazistowskich obozach śmierci. Psychiczny terror pracujesz ale to za mało zostawanie na nadgodziny to twoja powinność a za bramą czeka tysiąc ludzi by zająć twoje miejsce. Praca dla sado-maso.

poldek

O rany, to skoro wynagrodzenie u nich przekracza 3 tysiące złotych to się nie dziwię, że są tak popularni, w końcu to doskonaly dowód na to, że się dobrze u nich dzieje, ale jakie sa oferty pracy u nich? Chętnie bym się w takim razie do nich załapał.

Zostaw merytoryczną opinię o BKT Elektronik Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BKT Elektronik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BKT Elektronik Sp. z o.o.?

BKT Elektronik Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 98 ocen.

BKT Elektronik Sp. z o.o.