Aramex-elektro

Gdańsk

Opinie o Aramex-elektro

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Niedoszly a może ta kwota była podana na okres próbny? Czy dopytałeś dlaczego wynagrodzenie jest inne niż podane przez telefon? Do tego przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie obrażaniu innych ludzi. Dlatego proszę o kulturę wypowiedzi.

Niedoszly

Jedno wielkie dziadostwo przez telefon obiecywał 10 k miesięcznie, przyjeżdżam do Gdańska ze Szczecina na swój koszt a te śmi'*** za 220 godzin pracy na stoczni proponują 7500 zł, Odradzam całkowicie współpracy, nawet nie poczuwają się do oddania za paliwo i liczył na to ze pojedziemy może spróbować na miesiąc. Na zbiorach czy magazynie więcej zarobicie niż u nich w Norwegii na stoczni.

aramex

No co Kleveny, zapłaci nam prezes Wojtek za 2 dni świąt norweskich w maju ? Niby mówią że aramex to firma norweska a kręcą jak zawsze. Ciekawe co zrobią jak sie związki norweskie dowiedzą. Pazerność

Hunter.oliva

Kurwy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowniczek w kleven prostaku z wiochy obstawiam się bananami.ze swojego pegeru.pszywoza Hawanie.iwodke iwlaza w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] grubasowi..prostaki i pijaki.

elektryk

Jak jest z praca w Aramexie. Jak ktoś sie załapie na pierwszy wyjazd i pracuje normalnie to sa szanse na jakies wyjazdy?

użytkownik zarejestrowany

no tera nie przecież nie wykluczone ze za jakiś czas na przykład nie będą się pojawily jakies nowe oferty pracy od nich trzeba po prostu sledziec storne

Bronek

,, Musisz zmienić pracę i wziąć kredyt ''

aramex

Wojtku......JAK ŻYĆ..?

bat man

ciekawy jestem czym sie kieruje szefostwo wspierajac ludzi z duzymi problemami..... gdzie ich obecnosc po weekendach mowi sama za siebie..... A jakie jest wasze zdanie na ten temat....?

Jonn

Umowę to dostajesz średnio do końca roku ale to nic z tego nie wynika bo podpisujesz urlopy oczywiscie do przodu, przeciesz jak przyjedziesz po około 6 tygodniach to firma nie bedzię ci opłacać świadczeń bo nie pracujesz i nie spodziewaj się pracy na norweskich warunkach bo takiej nie znajdziesz praca jak w polskiej stoczni, płacisz za miekeszkanie i jedzenie ,firma płaci tylko 19% podatku i możesz dostać na rozliczenie roczne nawet 17000tyś pl do zapłaty nie napisze kim jestem czy elektrykiem ,czy spawaczem, monterem ale nikomu nie polecam tej firmy w tej firmie nie dorobisz sie emerytury norweskiej bo byś musiał pracować 100 lat prace mają tylko wybrańcy reszta na zapchanie dziur i wypad do domu i czekasz tygodniami na telefon kiedy wyjedziesz albo nie bo to bo tamto kasa zawsze na czas jedyny plus ale za cały miesiąc 11000tyś to jakiś śmiech jak na norwegie

worker

Tu piszesz głupoty , że liczba klientów wzrasta . Jedynie co wzrasta to liczba ludzi czekających na wyjazd. Słowa takie jak sukcesywnie i wyśmienicie zupełnie nie pasują.

Elmo
@worker 16.02.2015, 22:39

Potwierdzam w całości,firma zeszła na dziady( oczywiście nie chciałem obrazić dziadów)

Elektryk

Na norweskiej stronie Związków zawodowych elektryków ELOGIT znajdziesz kontakt do Pani Ellisiv Rognlien która świetnie mówi po polsku i śmiało można do niej napisać maila.Najłatwiej tę Panią znaleźć w zakładce KONTAKTY, ANSATTE .Tylko nie wymiękkać ,wszystko można załatwić anonimowo .

Elektryk

Związki zawodowe elektryków ELOGIT ,szukają elektryków którzy zarabiają poniżej 196 NOK.Chcą upowszchnić Układ Zbiorowy dla elektryków. Jeżeli tak się stanie ,firmy będą musiały podnieść stawki do minimalnych 196,50 NOK . Aby tak się stało potrzebne są dokumenty typu Payslipy,DSB lub umowy. Zapewniają 100% anonimowości. Szczegóły pod adresem : (usunięte przez administratora)

Pracus

Aramex chcąc mieć opinie musi wyeliminować alkoholików i wtedy zyska szacunek Firma świetna ....w tamtym roku wyeliminowała....,.znowu przyjęła szkoda ...fachowcom zrobiła pod górkę. .. Myśle ze po tych wakacjach z nimi zakończy współpracę

luzake

Bo się boją zwolnienia i gdzie znajdą taką fuchę ?????

PRACOWNIK

CIEKAWE DLACZEGO NIE MA TU NEGATYWNYCH OPINII OD STAŁYCH(STARYCH)PRACOWNIKÓW ARAMEXU?

Sasasek
@PRACOWNIK 11.07.2014, 20:18

Ciekawe to : skąd wiesz takie rzeczy , że nie ma tu negatywnych opini stałych pracowników ?????? Oczywiście że nie wiesz . Poza tym napisałeś : ,,STAŁYCH(STARYCH)PRACOWNIKÓW '' - czyli ma to znaczyć że jeżeli długo jeździsz to jesteś stałym pracownikiem . To jest bzdura i nic więcej , nie ma ludzi niezastąpionych . Sporo tzw ,, Starych pracowników '' nie pracuje dla Aramexu . A nawet ,, stali pracownicy '' mają dzisiaj problem z ciągłością wyjazdów , pomimo wcześniejszych obietnic , które są nic nie warte .

waleń
@PRACOWNIK 11.07.2014, 20:18

Bo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na was

Przemek

Mam pytanie czy wiecie jak jest tam z praca ??? czy ciężko sie dostać, jakie mają wymagania, ile trzeba przepracować w polsce zanim sie wyjedzie i czy jest potrzebny DSG ???

@Przemek 26.06.2014, 12:39

Jak masz kumpla brygadzistę ,to dostaniesz pracę nawet bez DSB , bo o to chyba pytałeś. Jest faktem, że nie zawsze ważne są uprawnienia i wiedza lecz znajomości, ale jak już otrzymasz robotę to nie jest tak źle.Przedmówca Amet nie mówi prawdy płacą na czas 10 każdego miesiąca wiem, bo byłem na kilku kontraktach

Przemek

p

Tylko zadzwoniłem żeby dowiedzieć się o prace a na dzieńdobry zjebka i nie ma pracy nie zatrudniamy , to firma kszak , nie polecam po 3 sekundach rozmowy jusz mam o nich opinie

gość

Płacenie na czas to ich ustawowy obowiązek, niema czym się szczycić

Leon

potwierdzam,płacą tylko część a resztę trzeba dopłacić samemu

śledz

witam nie mogę narzekać na Aramex kasa dobra i dobry socjal przynajmniej na stoczni akera w egersundzie byłem 3 kontrakty i wszystko grało natomiast w klewen to niech się wypowie kto tam pracuje .MAM PYTANIE PANOWIE JAK SIĘ MAJĄ SPRAWY ZE ZWROTEM PODATKU NIESTETY SŁYSZAŁEM ŻE FIRMA PŁACI TYLKO CZĘŚĆ PODATKU RESZTĘ DOPŁACA PRACOWNIK W ROZLICZENIU,PROSZĘ O JAKĄŚ SENSOWNĄ ODPOWIEDZ.pozdrawiam kontraktowców.W IMIĘ OJCA I SYNA I ARKA GDYNIA

ja

polecam!!! dla odwiedzających brattvag (usunięte przez administratora)

pracus

Nie zadna pani tu winna Te pijackie integracje ludzie upadlajacy sie do granic mozliwosci to maja byc fachowcy I wizytowka firmy !!! (usunięte przez administratora) Bardzo dobrze ze ich firma sie pozbyla Szkoda ze nie wszystkich to fakt ale wierze ze I ta resztke wylapie Alkoholicy niszcza ta firme (usunięte przez administratora) Brawo kierownictwo

niezadowolony

jak firma chce mieć dobre opinie to radzę zwolnić panią z biura na początek albo wysłać ją na szkolenie dobrych manier

Sokrates

Faktycznie się pozbyła, lecz nie wszystkich. Widziałem w tym tygodniu k( usunięte przez administratora ) ze stoczni w Egersundzie. Jest w Oslo. Super firma ale przez tych alkusów zwolniła bardzo dobrych fachowców, np. mistrza budowlanki z Krakowa -( usunięte przez administratora ) Był o kilka klas lepszy od nich wszystkich więc Go alkusy zniszczyły.

pracus

Firma OK Bardzo dobrze ze pozbyla sie starych alkoholikow bo tylko psuli reputacje I wizytowke firmie Pijusy na urlopy I to bez prawa powrotu Brawo dla kierownictwa

dominik

konfidentom i pociotasom mówimy NIE!

gacek

Własnie aneks jest kluczem rozwiązali umowę "polską" gdzie mam160 dni urlopu bezpłatnego a nadal "jestem ich pracownikiem??...u norwega...to co za rok dostanę norweskie śww pracy..???? jest praca to dzwonią a jak niema to mamy cie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br />

Chip-Douglas

Śmiało można powiedzieć , że aramex to nie pracodawca. Dostajesz umowę oraz aneks . Aneks jest kluczem .Jest strasznie dużo osób co wyjechało na kilka kontraktów i nigdy nie wrócą do firmy. I jest garstka elektryków którzy będą mieli pracę kosztem innych ( jeżeli będzie trzeba ciebie wyrzucą na urlop bo trzeba staremu fachowcowi znaleźć miejsce ). Aramex to podwykonawcy i nic więcej , dana stocznia potrzebuje rąk do pracy na dany projekt i tyle - i wtedy jest praca. A projekt jest uzależniony od stoczni. Wiązanie przyszłości z aramexem to jest tak naprawdę trzymanie kciuków, że zawsze będzie praca w norwegii.

jan

uczciwe gdy wszyscy jednakowo pozostają bez pracy. Każdy potrzebuje pieniędzy.

xxx

Nie masz układziku siedzisz na urlopiku(usunięte przez administratora) wybrał swoich i rządzi na Kleven a ty się ciesz z feriepenger

ja czyli on

pracownik - 2013-06-28 22:26:15 Tuman to ty bo nic nie wiesz o firmie.Ludzie z stoczni niejednokrotnie pracowali i pracują w różnych miejscach w NO crane,gantry,electrical Construction and Industrial,industrial automation and rigging inbox.A młodzian widocznie cienizna angielskiego się nauczył i myśli że Fach OWCA.Pozdrawiam Mistrza z budowlanki (schodowy,krzyżowy,gniazdeczka,lampeczki,eski,różnicowo prądowy,licznik kwh,przyłącze kablowe-napowietrzne,alarm ,domofon itp takie coś robiłem jak miałem 16 no może 17 lat :)A teraz ile masz lat? 18 :) Wszyscy jesteście pracownikami roku.

ktoś

firmę tworzą ludzie...

Norwegia

Firma ok tylko ludzie tam pracujący większość to (usunięte przez administratora) firma same układy i układziki. Bez języka tumany. Wielcy stoczniowcy hehe. Ciekawe jak w budowlance byście się odnależli tumany !!! Budowlaniec na stoczni się odnajdzie ale stoczniowiec na budowie już nie. Nie polecam ze względu na ludzi a nie na firme. Firma ok.

ja

aramex to typowy pośredniak. możesz być grabarzem, piekarzem znajdzie się coś na pewno. Nawet nie wiedziałem że w zakopanym i białymstoku są stocznie.

dyzma

ali - 2012-12-29 22:47:47 no to dostałeś propozycje wyjazdu na platformę która ma do kwietnia być skończona ....a potem ...... ?????Miałem urlop więc pojechałem na te platformę nie było tak źle socjal bardzo ok.Niektórzy ze starych pracowników aramexsu to rzeczywiście tępe strzały ale jak znacie się na robocie to dacie rade. Ali ja nie wiąże swoich losów z aramexsem i wracam do swojej firmy

ali

marek

firma spoko.....tylko musisz uważać na kilka osób..........ale wszystkiego sie dowiesz

dyzma

pracownik - 2012-05-29 23:02:05 to się zwolnij i po problemie tyle!nie rozumiem oświećcie mnie. Skoro to firma krzak to dlaczego chcecie tam pracować. Oj ktoś tu oszukuje!!!!!!! A tak całkiem serio to jaka to jest firma. Właśnie dostałem od nich ofertę pracy na platformę

pan

wiem cos o tym nawet ten (usunięte przez administratora) cv nie czyta jak sie do nich pisze tepak

Anonim

W tamtym roku byla do wyplaty 10-ego lipca, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .

Nie wiem co się dzieje ale jest koniec czerwca a ja jeszcze nie dostałem feriepenger z aramexu,w tamtym roku była kasa do wypłaty a teraz ani widu ani sły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!!Wiecie coś na ten temat??????

to się zwolnij i po problemie tyle!

Ernesto

Po pierwsze nie firma tylko agencja pracy i nie wiem w czym jest taka dobra ?? Płacą tylko na czas ale to raczej ich obowiązek niż plus. Po drugie ciężko się dodzwonić do Pana szanownego (usunięte przez administratora), który zapewne ma kupę roboty ( gra w sapera ) , a nawet jak odbierze to przeważnie nie uzyska się szczerej odpowiedzi odnośnie wyjazdu. Po trzecie straszni dusi grosze: bo jak za często się będzie pobierało ciuchy robocze to można czasem nasłuchać się komentarzy od Pana magazyniera (usunięte przez administratora). W mojej opinii to są krętacze i reprezentują dno w dość częstym i aroganckim zachowaniu na tych bezsensownych firmowych spotkaniach, na których to chcą coś ważnego przekazać. Szczególni bawi mnie pan (usunięte przez administratora), który wpada z tą poważną miną i zaczyna opowiadać o jakiejś sytuacji, kryzysie, czy przykrym wydarzeniu niczym - ,,Napoleon\'\' - czasami odnoszę wrażenie że brakuje tam jeszcze konia przy jego boku, żeby wszystko wyglądało dostojniej i poważniej. Żenada

kom

Ja nie wiem o co wam chodzi , to jest najlepsza firma w trójmieście,

osiol

niedlugo wogole nie beda mieli pracy ludzi pozwalniali ale ludzie poszukali sobie innej pracy normalnie mniej niz zero

harek

ferie pręgi na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ę w Aramexsie

No i prezesi w końcu będą mieli kryzys, dużo ludzi się zwolniło i przeszło do Time personale, poza tym za niedługo utracą robotę w jednej bardzo dla nich dochodowej stoczni i bardzo dobrze!!!! Może w końcu zaczną trochę lepiej traktować ludzi a nie pieprzyć bzdury o kryzysie którego nigdy nie było!!

Zostaw opinię o Aramex-elektro - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aramex-elektro