Opinie o Final

finaaaaalowieeeec

co się w tej firmie wyrabia to masakra jakas, nigdy tak nie było a teraz to nieporozumienie, syf, nagle wszyscy z biur nic nie widzą jak jest i nikt nie próbuje nic z tym zrobic, każdy umywa ręce byle pilnowac swojego tyłka. Dokładnie tak jest brak miejsc pracy, wszystko zawalone zbitkami, koszami, przejść normalnie sie nie da a co dopiero pracować, i dobre pytanie gdzie BHP???!! Jak tak to potrafi chodzić i sie czepiac o wszystko i wymyslac jakies pierdoły, a teraz co??? gdzie jest BHP sie pytam?? gdzie bezpieczeństwo pracowników?? Ktoś napisał wyżej kto za to odpowie jak cos sie komus stanie, jak zbitki sie przewroca lub cos na kogos spadnie... odpowiedz jest prosta, nie odpowie za to zaden kierownik działów tylko SUWNICOWI!! bo to oni maja teraz najgorsza robote i to oni musza tak ustawiac wszystko gdzie sie da. Jak widze jak skocza po tych zbitkach i koszach to juz przed oczami mam jak to sie przewraca z nimi...

logistyka tyka

Tak super tu jest że normalnie pracować sie nie da wszędzie pełno zbitek na pakowaniu i nikogo to nie interesuje Gdzie BHP ja się pytam żenada .... jak się komuś coś stanie to ciekawe kto za to odpowie ..

wow

wow ale gdzie powód... przecie było super,,,,,szkoda ze tak się to posypało.

Norek

Miało być parę groszy na święta i nic cisza do dziś nic nie wiadomo. Smutne to :(

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

gal anonim

Całkowita żenada. Czekałem za rozładunkiem 6 godzin inni przede mną również. Brak profesjonalizmu zarówno po stronie stróżówki która tylko odsyła z kwitkiem jak i magazynu gdzie wózkowi nie wiedzą gdzie ręce włożyć ponieważ mają tyle pracy (jest ich za mało) więc pytam grzecznie kto tym do hu......a ! zarządza że taka sytuacja ma miejsce dlaczego nie potraficie zaplanować i zorganizować podstaw łańcucha logistycznego? Absurd i jeszcze raz absurd.

darek
@gal anonim

Ja tam nie czekałem na rozladunek 6 godz.Pełen profesjonalizm ochrona jest ok.wózkowi znają sie na swojej robocie,wszystko jest zaplanowane i zorganizowane

asdasd

nie ma takiego działu

asok

Witam. a jak wyglada z kierownikami i majstrami w dziale elektrycznym ??

Final

Hehe.... A męskich samochodów nie było ?

Final

Jeden z wymienionych tu kierowników podobno odchodzi...

pracujacywfinalu

Ludzie jakie wy brednie wypisujecie, wszystkim wszystko nie pasuje a robią wszyscy do dnia dzisiejszego. Pracuje tam już 3 lata i jak dla mnie firma jak firma w każdej coś nie pasuje ale cóż zrobić trzeba pracować gdzies. Final to chyba jedna z nielicznych firm na rynku pracy która przyjmuje od razu pod zakład na umowe o prace a nie jak wiekszosci przez jakies głupie agencje z śmieciowymi umowami przedłuzanymi co tydzien lub co miesiac co nie wiesz czy bedziesz robil dalej czy cie zwolnia bo np praca sie skonczy. Co do kierownictwa dzialow moze opisze to tak: * kierownik od dzialu pakowania - taki zwyczajny troche ciotowaty gosc bo boi sie odezwac i postawic na swoim innym kierownikom dzialow szczegolnie A.R. z tloczni/produkcji, jest nowy bo przyszedl skas tam, da sie z nim dogadac, a to ze pisze sms-y ze dzis wolne itp to nie ma co sie dziwic, ludzie nie odbieraja telefonow wiec wysyla sms-y ma potwierdzenie ze poinformowal. * kierownik od dzialu anodowni - tez taki zwyczajny chlop, da sie dogadac ale tez potrafi pokazac gdzie jest twoje miejsce jak za duzo pyskujesz * kierownik od dzialu tloczni/produkcji - to jest totalny gbur i prostak, zero dzien dobry, czesc czy czegokolwiek, ludzie u niego nie maja przerw jedza na liniach produkcyjnych, non stop przy pracy, nie potrafi sie przyznac do bledu, wie dobrze ze jego ludzie produkuja zlom a i tak karze to wydawac do pakowania gdzie pozniej wszystko jest przez pakowaczy zlomowane i wciska kity ze to wszystko wina pakowania ze to ludzie tam robia specjalnie zlom. * kierownik od dzialu magazynu/wozkowych: normalny swoj chlop, pogadasz, zalatwisz, wytlumaczy ale swoje potrafi wiec kierownictwo jest jakie jest, w kazdej firmie sie znajda ci lepsi i ci gorsi. Przepracowalem tam na wszystkich dzialach wiec wiem jak sie tam robi i jak narazie sie trzymam finala bo chociaz jakas normalna umowa jest i wyplaty na czas, premia kwartalna tez jest jaka jest wiec nie ma co narzekac.

warto
@pracujacywfinalu

dzieki chociaz jedna normalna wypowiedz. Reszta to chyba kupa debilstwa

superhiszpan

tu nic nie działa

sympatyk

halo ludziki jak się nazywa ten co SMS y pisze do ludzi...... DZIS WOLNE....... JUTRO NA II ZMIANE itp. aaaa i nr jego tel mi potrzebny, dam mu wolne 1 Maja

Angol

Pracowałem tam 9 lat i widzę że nic się nie zmienilo. Zawsze jest dobrze tam gdzie nas nie ma. Pozdrowienia dla starych wyjadaczy

szybki

Noo robi się gorąco, szukam pomysłu ale ... na razie to muszę wpaść w ten wir ..powodzenia ludzie.

sadasd

Nie patrz na ogłoszenia tylko idź złóż papiery :) Ty beczysz że nie ma ogłoszeń a u nas beczą, że ludzi do pracy nie ma nikt papierów nie składa...

Kiepski

A ja lubie pracowac w Finalu jest rodzinna atmosfera kadra kierownicza jest ok.firma inwestuje w nowe urzadzenia nowy piec do wlewków i piła która troche sie zapycha ale Grucha dostal nowa łopate i wybiera wiory i patrzy

łoki toki

Skoro wszyscy wybierają urlop po dwa tygodnie to czemu nie którzy są jakimiś tu wyjątkami że tydzień teraz a tydzień kiedy indziej co to ma być?

Hiszpan

" Palante" " bambino"

GRUCHA

premia 200 zl operator prasy a stajenny 700

Ucho
@GRUCHA

a premia raz na trzy miesiące ...

norbi
@Ucho

Jak można pracować w takich warunkach jak na hali jest nie wyobrażalna temperatura czy ktoś zdaje sobie wogóle z tego sprawę!!!

bykos rodeos
@GRUCHA

Najwiecej beczy (usunięte przez administratora), a pojecie o prasie ma mniejsze niż Stefa....

Ucho

14 zł, ale brutto... czyli do ręki poniżej 10zł...

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.