Final

Opinie o Final

Mlody

To czemu tam jeszcze nie robisz skoro ci tak zle? Narzekac to kazdy umie. Zmien robote i proste

maruda

Wszedzie sa dodatki za taki system, tylko nie tu...

Mlody

Maruda co ty gadasz? A gdzie masz w kodeksie napisane ze nalezy sie dodatek za 4 brygady co?

maruda

Racja, racja. Dlaczego mamy pracowac w święta, tymbardziej, że nie ma żadnego dodatku za system 4brygadowy ( gdyz jest to system 3zmianowy 4brygadowy). Chyba znów powinien zainteresować się tym PIP.

Pakowacz

Świetnie zero problemów

min o doświadczenie i czego oczekuje typowy standardowy zestaw pytań Zaznaczam ze to było w 2014 potem sam zakończyłem prace bo miałem lepszą ofertę zagranicą obecnie zastanawiam się aby tam wrócić

finaaaaalowieeeec

niestety tak jest nie ma dodatku zadnego bo to system 4zmianowy jak wyzej napisano, a najwieksza glupota jest to ze strasza że w majówke trzeba bedzie przyjsc do pracy jak 1go to jest świeto pracy a 3go świeto narodowe...!!! bo sobie tak uwidział jeden "ekstra" kierowniczek a od niego ludzie beda miec wolne, jest taki cwany to niech przyjdzie do pracy i posiedzi z nami ale po co? pewnie tzw biurowcy i wielcy kierownicy wezma sobie 2go wolne zeby miec dluuuugi weeknd a TY szary pracowniku tyraj... polityka i myślenie nie ktorych ludzi na stanowiskach w tej firmie jest taka jak potrzebne majtki pani lekkich obyczajów przy drodze :)

pracujacy

hahaha nie ma czegos takiego jak premia miesieczna za 4 brygady bo to nie jest system 4 brygadowy jak w innych firmach gdzie za to placa dodatek, tutaj jest system 4 zmianowy bez dodatku za to poniewaz jak wypadaja jakies swieta to ma sie wolne a w prawdziwym systemie 4 brygadowym trzeba isc tak jak wypadnie...

Nie

ktoss

Dowiem sie czy istnieje cos takiego tam jak premia co miesieczna za 4 brygady ?

pracus

A dlaczego Ty nie podales swoich danych osobowych, co?? hehhe Wszyscy dobrze wiedza wiedza jaka jest Bozena, ze kreci, ze pakuje zlom, nawet jak jest widoczny zlom w koszach i opisany do decyzji to i tak to spakuje bo liczy sie dla niej tylko wydajnosc nic wiecej, tylko szkoda ze pozniej inne zmiany musza za nia to przepakowywac i wyrzucac, i racja wiele osob na jej zmianie na nia gdaja ktora robia z nia od laaaat a i tak nie potrafia sie jej postawic hahaha i spawdza sie tu teoria ze za plecami kazdy cwany a w oczy to juz nic nie powie!! Od kierownika dostaje tylko upomnienia i nic wiecej a inny pracownik to juz naganne by dostal za takie rzeczy jak ona robi............ dostalaby naganne to by zaraz na (usunięte przez administratora) siadla i sie oduczyla robic przekrestw

Młody hehhhh

Jeśli macie jakieś uwagi na temat pracy w Final to podajcie swoje dane osobowe i nie keytykujcie innych ludzi popatrz na siebie jeden i drugi

Suwnicowy

jedna z drugą na nią nadają a zasuwają jak szare myszki bo się jej boją i żadna jej się nie przeciwstawi :) wykonują każde polecenie bez gadania od paru lat :)

@Suwnicowy

Jak się ma układy to tak jest. Bożena wygurowała za swojej kadencji normę obiecując ludzią że jak zrobią więcej to będzie więcej premii a co się okazywało to każdy wie kto kokosy zbierał a teraz nich każdy podziękuję. Nie ma jak pokazywać że resztką sił da się zrobić jeszcze więcej.

Co Chcecie od Bożenki norma wydajność efektywność ;DD

ktos

Jak to kwartalna premia ?? Co 3miesiace dostajesz za 4Brygady ?? Lol pierwsze slysze o takim czyms

pracus

Za L4 zapłacą Ci tyle ile trzeba ustawowo czyli te 80% czy iles tam, i jesli w danym kwartale byles na L4 to nie dostaniesz premii za dany kwartał ale przy nastepnej premii kwartalnej dostaniesz wyrownanie

finalowiec

Chyba chodzi ci o 4 brygady bo za L4 raczej nikt ci nie zaplaci haha tez jestem ciekaw :)

finiszer

a tam za L4 jest normalnie placona premia ?

ktos

ciekawe bardzo ktory brygadzista jest taki fajny? wszyscy sa beznadziejni, a w szczegolnosci Bożenka hehehehe

pracujaca

Pracuje tam nie dlugo i jest ogolnie spoko, praca rozna raz jest ciezko raz normalnie, ja sie juz przyzwyczailam, wyplaty na czas. Ludzie w miare ok a nie ktorzy to jakas poraszka :D i jest jeden fajny brygadzista :)

finisz

Cześc jak wygladaja tam zarobki na dzień dzisiejszy ? i jak praca bardzo ciezka ?

Finalowy

Dobrze powiedziane miejsce ma sobie sam wyszukać gdzie postawić zbitkę a jak przyjdzie do jakiegoś wypadku to powiedzą że trzeba było odłożyć pilot i nie pracować , a tylko ktoś by tak zrobił teraz to pewnie od razu do zwolnienia . To jest chore człowiek tyle lat tu pracuje a pierwszy raz widzi taki cyrk .. "OSOBA" od BHP nagle nie widzi że na hali jest multum zbitek przejscia brak ale jak tylko ktoś nie miał okularów , kasku czy też odpowiedniego stroju w lato bądź suwnica zostawiona w nie odpowiednim miejscu to od razu ostrzeżenie albo nagana ..

Zostaw merytoryczną opinię o Final - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Final?

Zobacz opinie na temat firmy Final tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Final?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Final?

Kandydaci do pracy w Final napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Final