NOMET sp. zoo

Opinie o NOMET sp. zoo

as

a czym ty chcesz handlować? to jest pic na wodę potem cię rzucą na produkcje bo niby nie będzie dla ciebie roboty w handlu

yogi babu
@as

kolego, jeśli Ty na wstępie pytasz o zarobki i użytkowanie auta firmowego , to gratuluję. Powinieneś takie kwestie omówić podczas rozmowy kwalifikacyjnej. no ale odpowiem , auto na chwile obecną to Kamaz po delikatnym lifcie, użytkować można ale niestety nie w centrum, jak wiesz są ograniczenia tonażowe ( zawsze możesz polatać po 22:00 ) tylko nie wiem jak podjedziesz do MC Drive. Wynagrodzenie 2500 z podstawy ??? oszalałeś za samo wstanie z łóżka mamy 7500 netto , pomyśł co się dzieje jak przyjdziemy w garniturach :) pozdrawiam

@yogi babu

Kolego, zluzuj lejce.

Napiszcie proszę jaki warunki Nomet proponuje dla PH. Czy można zarobić 2500 zł podstawy? Jak z prowizją/premią ? Jakie auto i czy można je prywatnie użytkować.

Leming

Byle błędy do roboty się weźcie

zbychu

a jaki tam RAJ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w NOMET sp. zoo odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
minia

Ludzie... Zapraszam na Równinną, zobaczycie, jaki tam RAJ...

jork
@minia

raj w negatywnym sensie. ale to już wina wiadomego pana.

siwa9

ja w NOMECIE pracowałam ponad 10 lat temu ,czasami było źle,a czasami super .pan B.K TEŻ ZALEŻAŁO OD DNIA.dziś z bigu czasu i pracy w Ostaszewie i w Brodnicy uważam że NOMET TO BYŁ raj na ziemi

zastanawiam się

witam was..mam pytanie..jak się sprawy mają na galwanizernii na ulicy kanałowej? ja własnie dziś otrzymałam możliwośc podjęcia pracy przy zakładaniu detali na zawieszki...jaka tam panuje atmosfera? jacy ludzie? ja pracowałam 12 lat temu na kociewskiej i powiem szczerze że za tamtych czasów był jeden wielki syf....ale lata mijają i coraz trudniej o umowę o pracę,więc trzeba brac co sie da,,,czy jest ktoś w stanie odpowiedziec mi na moje pytania...jak z zarobkami?

maja

Pracuję tam kilka lat uważam , że jest dobrze tak jak wcześniej wspomniano kasa na czas . czasami nerwowo , ale wszędzie nerwy się zdarzają to praca chodzimy tam żeby uczciwie pracować i zarabiać pieniądze , ten co ściemnia może się bać a zresztą każdy może odejść nikt nikogo na siłę nie trzyma.,

tito

Albert dopisz tekst sponsorowany

albert

o czym wy piszecie? o Nomecie? Pracuję od 4 miesięcy. Kasa na czas, firma zadbana nawet na produckcji sprzątaczki korytarz dwa razy dziennie myją. Kierownik aluminium jest a u nas na dział zatrutniają a nie koszą (cytując użytkownika nowy). Kiedyś to podobno było gorzej ale to nie za moich czasów. Piszcie o tym co jest a nie o tym co słyszeliście że podobno kiedyś było :-)

nowy

... a nowy dyro przyszedl i zaczyna kosic :)

Borys

Oficjalnie ogłaszam że kierownik działu aluminium znika z mapy!

niuniuś

killer mało wiesz,sam ten lewy towar szykowałem

obecny

Odszedł z pracy jeden z najlepszych kierowników tej firmy. Facet z ogromną wiedzą techniczną i świetnie zarządzający działem odlewni. Bardzo dobrze zorganizowany. Gość potrafił rozwiązać niemal każdy problem. Bez krzyków, z humorem ale wymagający jakości.

biały

a to od kiedy w soboty i niedziele pracują? za moich czasów to chyba nie??? jak na lewo towar sprzedają to się na rynku utrzymują.

TOMEK

weekendy są płatne o połowę wiecej sobota a 2 razy wiecej niedziela... nie wiem kto pisze te komentarze i czy wogóle coś na ten temat wie ale najlepiej jedz i sam sie dowiedz. a co do kierownictwa firmy to jakby była taka głupia to firma nie byłaby stabilnie na rynku 30 lat, zastanów sie co piszesz.

jan

Witam. Szukam pracy na obrabiarkach CNC. Wczoraj wysłałem CV do firmy i dzisiaj dostałem telefon od kierownika utrzymania ruchu z zapytaniem ,,Kiedy mogę pojawić się na rozmowie ?,, Ponieważ pracuje aktualnie na 2 zmiany i mam koło 130 km do przejechania odpowiedziałem, że jutro od rana i pan się zgodził. Teraz czytając komentarze widzę, że nie ma sensu nawet tam jechać skoro płacą najniższa krajową... Czy może ktoś wie dokładniej jakie są zmiany? po ile godzin się pracuje? czy weekendy są płatne jako 100 i 50 a może jakoś inaczej? z góry dziękuje za odpowiedź,

były
@jan

jakie weekendy? zakład wtedy zamknięty na siedem spustów, Masz racje nie idz tam to syf. kadra kierownicza to inteligencja na poziomie rośliny doniczkowej.

BEDIUN

Firma ma obroty bardzo duże zyski firmy ogromne i to dzieki pracownikom którym dają najniższą krajową i nieważne czy pracujesz rok dwa pięć czy jesteś nowy czy robisz mało źle czy dobrze i duzo wszyscy najniższa krajowa plus ewentualna premia uznaniowa max 200 zł. Firma woli zasponsorować żuzlowca dać mu pare ładnych tysięcy na silniki za to że on na kombinezonie będzie miał napis NOMET niż dać podwyżkę pracownikowi który zarabia rękoma pieniądze dla firmy. Dlatego jest jak jest w tej firmie, te zapomogi (czytaj WYPŁATY) są na czas, socjale itp nie istnieją płacą tylko to co muszą minimalnie, nawet nie dają ubrań roboczych i butów. A sprawę Kierownika Produkcji (usunięte przez administratora) zostawię bez komentarza to jest człowiek nieformowalny i nie wiem co on wogóle tam robi i czy szefostwo nie widzi że on tylko szkodzi firmie i drze sie na wszystko co się rusza.

merc

Witam. przecież jest parę działów którymi nie rządzi bezpośrednio (usunięte przez administratora)kierownicy tych działów dobrze sobie radzą i bez jego wiecznego zamieszania. Uważam że szef dał mu za dużo zadań(lub sam się podjął(najprawdopodobniej)) przez co powstaje mętlik,a przez błędne decyzje dostaje majster lub brygadzista - przecież Pana nie przekrzyczy. Co do wypłaty- pracuje już parę lat jeszcze się nie zdarzyło żeby wypłata była 10 - zawsze ale to zawsze była wcześniej 5-8 max. socjal faktycznie raczej nie istnieje chociaż w ciężkich przypadkach kiedyś można było coś wydębić. Co do reszty, no cóż wszystko najtańszym kosztem najlepiej przynieść z domu załatwić skombinować aby nie złożyć zamówienia które i tak zostanie wykreślone lub nie zostanie zrealizowane. A praca, tak jak poprzednicy piszą: zrobić natychmiast (bubel wychodzi)ale to nie ważne, ważne że normę wykonałem, zamiast spakować i wysłać to przetopią wywalą na złom. Ten stres, nagonka prowadzą do większych strat niż spokojne załatwienie porządnie sprawy. Może ktoś ma za dużo władzy i ludzi ma za nic! Ale przecież przykład idzie od góry! Panie prezesie firma nie ma takiej wielkiej renomy jak kiedyś i tylu odbiorców więc warto się wesprzeć ludźmi którzy od lat sprawdzają się(i sprawdzali)mają doświadzenie i wiedzę o firmie i narzędziach którymi mogą się posługiwać na wydziale, a nie ślepo wierzyć komuś kto ma jakieś "kompleksy" i załatwia swoje prywatne sprawy w Pana firmie. Dla tych co chcą się zatrudnić: jak pisałem wcześniej firma wypłacalna jak na obecną chwilę! szlifierz - polernik to ciężka i brudna praca, w niektórych działach zauważalne zjawisko chaosu wynikające z zarządzania lub bojaźni przed (usunięte przez administratora) jeżeli obiecują wam że coś dostaniecie egzekwujcie to od początku "młodzi" stażem mają pofolgowane i można próbować zamawiać. Pozdrawiam

p

witam pracuje juz troche czasu w nomecie i to jest prawda jest pewien pan (usunięte przez administratora)na wszystko co po jego mysli nie idzie

Zostaw merytoryczną opinię o NOMET sp. zoo - Toruń

• Jak się pracuje w NOMET sp. zoo?

Zobacz opinie na temat firmy NOMET sp. zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOMET sp. zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NOMET sp. zoo