Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Asterka

Teraz każdy taki mądry bo anonimowy a na codzien nikt słowem się nie odezwał do kacaka . I pomyśleć że to zakład pracy a nie przedszkole . Może i dobrze się stało znajdzie chłop coś lepszego niż wyzysk w firmie gdzie tylko patrzą jak ci minę podlozyc

Róża cierpiąca
@Asterka

zawsze może w Brzyduli wystąpić , albo na Geriatrie się zatrudnić. Ma przecież takie upodobanie hahahah sam się usmażyl w sosie ktory gotował

Głupoty piszesz Xenna
@Asterka

Sam odkąd przyszedł z pakowni zaczął kopanie dziur pod innymi. Otrzymał to z czego zasłynął najbardziej. Zapłacone miał tą samą stawką i dokładnie za to samo. Więcej dodać nie można. Dla nowych pracowników : jednej z wielu takich mend w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku już nie ma. Uwaga ! zostali jeszcze tacy jak ten o którym za sprawą Sprawiedliwości jest bardzo głośno. Gdyby przyjaciel go nie bronił i nie krył juz dawno byłby zrobiony porządek. Taka firma ,że ten co lody kręcił z kacakiem później go chronil ,bronił i a na końcu pomógł mu odejść ze spuszczona pełną wstydu głową. Prawdopodobnie Arbuz boi się, że teraz i jego przekręty wyjdą na jaw. Pamiętajcie o Karmie , Łukasz może potwierdzić Karma Wraca

Spawacz
@Głupoty piszesz Xenna

Ten ktoś napisał święta prawdę o konfi dencie z inoxa , tak bylo w 100% pseudo kolega od papieroska co awansował dzięki Bratu na stanowisku go krył. Z resztą tak samo postępował jak Kaca-K .Ten sam poziom zepsucia moralnego. Donoszenie nieprawdy i oczernianie innych było dla nich w ich smutnym życiu zarowno pasją jak i hobby . Szybko się odnaleźli w (usunięte przez administratora) w które wskoczyli. Strat jakie narobili już nikt nie zliczy. Pracodawca ślepo zapatrzony kurdupel , z tym samym kompleksem i syndromem "Brata" co wymieniony kolega k@cak@ wbrew swojemu przekonaniu niczego nie zauważył ,ba nawet nie podejrzewa nic do dziś.

Pani Lider
@Spawacz

Dokładnie tak ! Ten co ma nazwisko jak dział na którym robił zamieszanie sam notorycznie uciekał z pracy. Pozostawial maszyny i urządzenia włączone a sam opuszczał stanowisko pracy. Nie świadczył uczciwie pracy a później awansowal. Absurd za absurdem ! Maszyny za grube miliony pozostawione w bezczynnym ruchu , włączonie bez sprawowanej opieki nie pracowały .Nie przynosiły korzyści i generowaly straty i wszytsko było dobrze. Weź zgłoś przełożonemu takie zaniedbanie a w moment obróci prawdę przeciwko Tobie...taka firma i taki zakład, nawet chęci nie maja by coś zmienić. Z tym syndromem gorszego Brata , słabszego syna coś rzeczywiście jest na rzeczy przypatrujac się z boku naprawdę tak jest. Jeden i drugi pogrążeni w kompleksach próbują nadrobić i dogonić własnego brata. Jakie przykre że jeden i drugi są bez szans, bo poprostu są i będą zarówno słabsi jak i gorsi. Zarówno jako bracia ale przede wszystkim jako ludzie. Na miano człowieka na ich przykładzie w tym zakładzie udowodnili jednak nie każdy zasługuje. Pozdrowienia dla monterek. P.S mi samej dopiero po czasie oczy się otworzyly...

Jan Niezbędny
@Pani Lider

Czyżbyś miała na myśli @rka kw@sinickiego? Pamiętam, że miał spory problem z ortografią. Błędy wypisywane przez niego na wszelkich ogłoszeniach przeszły do legendy. Charakteryzował się również brakiem wiedzy merytorycznej i wysoką niekompetencją. Zajmował się głównie wymyślaniem sposobów jak obciąć premie załodze. Podpinał się też pod cudze kaizeny (chyba tak to się nazywało). Sam niczego nigdy nie wymyślił. Powinien stanowić modelowy przykład człowieka który nigdy nie powinien zajmować kierowniczego stanowiska.

To on !
@Jan Niezbędny

Dobrze że są ludzie , którzy to pamiętają. Tak było, błędy robił a pedagogike zaocznie ukończył. Wspomni ktoś że rozwalił maszynę i awansowal. Spokojnie jego też kiedyś wykopia jak powinni juz dawno temu to zrobić

Tak o szkodnika utrudniającego
@Jan Niezbędny

No tak laszki od STB a właściwie azur z tych laszek z materiału kwasoodpornego normalnie katowka podczas pracy sobie szykowal tak by w plecaku wynieść i wynosił na skup i wszystko było dobrze. Byla jakaś afera ze sam opuścił bo opuszczal stanowisko pracy w stylu kacaka a z pozostawionych włączonych maszyn przez noc uciekł-wyciekl gaz za (usunięte przez administratora) kasy a mistrz jak długi tak głupi Michal Z. zamiast zaingerowac zrobił aferę kolesiowi co zgłosił. Tacy ludzie tacy przełożeni nawet pseudo prezes nie zrobił nic i niczego.nikt nie wyjaśnił i nie zaobserwowal (usunięte przez administratora)dzialania na szkodę Pracodawcy o firmy B.A.S. więc jeśli się kradnie ,wynosi z dzialu różne materialy a w następstwie doprowadza do gigantycznych strat to można będąc kanalia i tak awansować i osiągnąć zamierzony przez egoistyczny i narcystyczny charakter zamierzony i uknuty szprytny plan*. No ale co się dziwić jeśli zabrakło zdolności i umiejętności operatora. Trzeba było nadrobić czymś innym... jak to się nazywalo ??? Kon fi denctwo w stylu arka i lukasza czyli na najwyższym poziomie... każdy podobno w czymś jest dobry. Szkoda, że oni akurat w tym musieli zdobyć mistrzostwo. Panie clown kiedy wręczenie medali i pamiątkowe zdjecie do gazetki. P.S niech nie zabraknie informacji o cudzych pomyslach, o sukcesach ,które wodoglowy sobie przypisywal uznając pomysł i kaizen innego pracownika za swój. Kradzież pomysłu to też kradzież. Lecz prawda jest taka że (usunięte przez administratora) zawsze będzie mial to w genach i wykorzysta okazję każdą sposobność by zyskać.

Dzal. K27

(usunięte przez administratora) w Basiku zajmnie się tym inspekcja pracy już nie będzie skakać po całym zakładzie teraz koszyk i niech rozwozi towar po automatach bo braki???

Zonk

Wchodzę na forum czasem z sentymentem,aby zobaczyć co słychać w firmie w której już nie pracuje ale spędziłem parę swoich lat .. no i jestem w szoku ,nie kojarzę nigdy takiej afery prędzej ,musiało pójść o coś grubego skoro tyle osób się unosi co do odejścia jednej osoby .. no cóż widać się należało skoro większą część z was tak uważa ale powiedzcie szykują się jeszcze jakieś spektakularne odejścia czy na tym jednym zakończyl się sezon bo nie wiem jak często tu zaglądać ,pozdro dla was basowcy

ino X

Powiem szczerze od lat wielu byl Szkodnikiem i działał na szkode firmy B.A S. Był osobą utrudniającą życie zarówno w pracy pracownikom ale ile strat przyniósł Pracodawcy. Basik nawet nie wie ile lat tak postępował. Był i będzie parową z dużymi uszami. Leciał do każdego przełożonego ze wszystkim co te radary usłyszały. Udawał kolegę hahah każdego sprzedał. Co się dziwić jak nawet kochankę zdradza , żonę zostawił dla paszczuna . Skrzywdził dziecko wlasne. Zastanówcie się co dla niego miałoby jakiekolwiek znaczenie i wartości. Matkę by sprzedał dodajac gratis ojca Hahahha Zastanów się uszatku , nad prawdą : Karma wróciła i do Ciebie. Tyle lat czekać na sprawiedliwość było warto.... prywatnie też mogę powiedzieć Ci to w te świnskie oczy jesteś byłeś i bedziesz pitolem do szczania ..... hahah pozdro od Justyny

Śmieje się Łukasza Kacaka
@ino X

Zwykły Burak jak te na ryneczku w Lidlu taki ten kacapoł

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Joker

dla mnie byl spoko trzymam kciuki za lepsza robotę a anonimowy hejt i prywata na forumjest słaba pzdr odważnych

kon fi dent Łukasz
@Joker

Forum dotyczy pracy i jest miejscem skąd inni czerpią informacje o zakładzie pracy tj.pracodawcy. Poza strukturami to ludzie tworzą atmosferę lub jak w przypadku tego , ktorego kopneli w (usunięte przez administratora) atmosferę się psuje i rujnuje. Jestem jego kolegą dawnym kolegą i świadkiem wielu zmian tej osobowości byłem. Ile Ty go znasz Jokre jak dlugo. Zapewne tylko i wyłącznie z pracy w B.A.S. Nie powinieneś był zabierać głosu i się wgl niepytany wypowiadać. Zawsze możesz do trójkąta dołączyć jak się zajochales. BAS zyska spokój i bynajmniej on nie będzie działać już na szkodę firmie i ludziom.Uwierz mi nie chcesz abym otworzyl się bardziej. Kto powinien wiedzieć jak było ten wie. Tobie za kolesiowanie PAROWY na go work podziekujemy...

Joker
@kon fi dent Łukasz

tak jak i wy mam prawo do swojej opinii i pisze o swoich doświadczeniach mi krzywdy nie zrobił i nie interesuje mnie co zrobił komuś prywatnie dlatego uważam że wycieczki typu obrażenie w wulgarny sposób jest słabe chodź to popularne w internecie jeśli ktoś jest na tyle odważny to niech prywatnie po nim jedzie a nie anonimowo na forum bo takich kozaków jest mnóstwo a w pracy jakoś nich nie miał odwagi

Gall
@kon fi dent Łukasz

Chyba nie przemyślałeś swojej wypowiedzi. Skoro potencjalni pracownicy dowiadują się o atmosferze w zakładzie to jedyne co teraz będzie pewne że pracował tam ktoś kogo oni nie będą znali ,ktoś o kimś się teraz mówi a zaraz jak sprawa ucichnie wszyscy zapomną ale będą tam nadal pracować tacy którzy mówią że są "kolegami" a nóż w plecy z chęcią wbija więc informacja dla nowych pracowników tak pracował tam 10 lat spawacz ,przez jednych lubiany przez innych nie , został zwolniony czyli miejsce dla was czeka wśród "kolegow" bo przecież kto ma wiedzieć ten wie xd

Dzal. k27

W Basiku nic nie pomaga pseudo szefowa z plecami prezesa nadal dopuszczona do pracy po (usunięte przez administratora) na pracownikach wystarczy opinia innych ludzi tam pracujących co to za kobieta Trzeba zgłosić do Sądu pracy i inspekcji

W tej firmie dochodzi do tego że po 10 latach pracy, pracownik ma mniej niż nowo zatrudniony pracownik. Świeżak dostaje 23pln. Stary ma 20.80pln

...
@Marek

nie prawda stary pracownik 18.00 nie wszyscy dostali zasłużone podwyżki

Witam mam pytanie jaki jest system pracy np pracownik produkcji . Ile zmian i czy 4bryg?

Nemo
@Nowy

3 zmiany

Alfons

Te panie z produkcji to same (usunięte przez administratora). Prawdziwe piękne kobiety mają pracę w sklepach odzieżowych są piękne i czyste. Robić na produkcji wstyd kobiety widocznie w szkole się nie chciało uczyć.

@Alfons

W niektórych przypadkach masz rację, ale nie możesz mierzyć wszystkich kobiet jedną miarą. Kobiety z którymi miałem przyjemność pracować są ładne, zadbane, czyste i przede wszystkim mają wykształcenie, bądź dalej się rozwijają. Nie można porównać kobiety ze sklepu do kobiety z produkcji, bo nasze kobietki pracują ciężko co oznacza że nie mają czasu leżeć i pachnieć. Zresztą co to w ogóle za porównanie produkcji z praca w sklepie. Skoro nasze panie są takie niewykształcone to dlaczego w wielu przypadkach zarabiają więcej niż my mężczyźni?

@Alfons

Drogi Panie Alfonsie, Nie możemy pozostawić Pana niestosownego komentarza bez odpowiedzi. Cenimy sobie w firmie szacunek do drugiego człowieka i staramy się zawsze zwracać uwagę na wszelkie przejawy jego braku w stosunku do innych osób. Duża ilość zatrudnionych u nas pracowników posiada wysokie kwalifikacje zawodowe i może poszczycić się wyższym wykształceniem, zwłaszcza na wydziałach produkcyjnych. Jeśli zaś chodzi o pańską sugestię dotyczącą pracy kobiet, podział na zawody damskie i męskie uległ degradacji dawno temu. pozdrawiamy, Zespół BAS

Marian

A to ciekawe? może da..

Sebuś

To prawie prawda

Worek

Bardzo ciekawe

Co "Wy" wiecie o pracy w sklepie. Fanaberie autora tekstu to pewnie marzenie o leżącej i pachnącej kobiecie...Jak nie masz pojęcia o innej pracy to nie dyskryminuj innych!

Gumis
@Belma AS Sp. z o.o.

Że co wy cenicie ?jaki szacunek ? naprawdę troche pokory dla pracowników i trochę wezcie się za Mistrzów i Liderów bo od nich szacunek powinien być pierwszy.,Siedząc u góry nie wiecie co na dole się dzieje

KitKat
@Alfons

A ty pewnie jeden z tych przystojniaków co jeżdżą do pracy i z pracy w ciuchach roboczych, śmierdzą skarpetami kilkudniowymi ,potem i alkoholem z gęby. I do tego pewnie wykształcony jak ta lala!! Co potwierdza poziom Twojej wypowiedzi. Bo mężczyźni w Bas to same lovelasy z żurnala...hahaha no proszę Cię... A administratora upraszam o dodawanie wszystkich komentarzy a nie tylko wybranych.

zaciekawiona
@Alfons

Ciekawe, co zatem Ty robisz w miejscu, w którym wstyd pracować, jak i dlaczego się tam znalazłeś, oraz jaki poziom urody i zadbania reprezentujesz. Zaniedbanie pracowników produkcji, o którym wspominasz, dotyczy tylko kobiet, czy wszystkich, ale Ty jesteś wyjątkiem? :)

zaciekawiona
@Gość

No. Autor tekstu jest też przekonany, że dla wszystkich kobiet wystarczy miejsc pracy w sklepie, byle tylko ładne były.

Tomasz

Widziałem ogłoszenie na młodszy informatyk. Jakie zarobki ? 7 tys netto to realne ?

Puotr
@Tomasz

Tak, ale na trzech etatach.

konstruktor

Witam, Czy jest ktoś w stanie opisać jak wygląda praca konstruktora w Belma ? Jak zespół, czy trzeba robić dużo nadgodzin i ew. jak wyglądają zarobki. A w jakich programach się pracuje ? Czy używany jest jakiś system PDM ?

Czy firma Belma AS Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Kadri i lace

bhp tak

Belma

Widziałem ofertę pracy, jako pracownik obsługi procesów chemicznych i mam pytania ile zmian jest , jaka atmosfera i wynagrodzenie?

Zwykly

Czy to będzie bas..czy belma sa czy supravis sa czy inna tak duża firma to wszędzie jest to samo 2800 netto i do tego dużo nadgodzin zrobi się 3800 netto i jesteś uwiozany (usunięte przez administratora).bez sensu wypisywać jaka atmosfera bo wszędzie nie ma żadnej..

gaztuński pies

"jako jedna z niewielu firm w regionie nie dokonuje zwolnień grupowych" co? belma wstawaj, zesrałaś się chyba. Mam nadzieję, że niedługo spółka spocznie obok titanica, bo za takie kłamstwa jak zacytowałem wyżej to powinna być nagroda manipulatora roku. Drodzy Państwo, w Belmu NIGDY nie będzie lepiej, skoro przyzwolenie na manipulację, a nawet rozkaz manipulacji przez 'mistrzów' wydawany jest z góry. Masakra, mam nadzieję, że pandemia jest zwiastunem zbliżającej się szubienicy stanowiskowej dla tych wszystkich 'mistrzów' i osób decyzyjnych (ale tylko tych w najmniejszym stopniu, bo to najmniejsze psy najgłośniej szczekają) - i to tylko przez to, że godzą się na obdzieranie z własnego honoru przez przełożonych za takie same grosze, a następnie dowartościowują się poczuciem 'pracy na wyższym szczeblu' w relacjach ze swoimi podwładnymi. Ja nie wiem, czy serio uważacie ludzi za gorszych tylko dlatego, że macie 'lepsze' stanowisko? Ze zniecierpliwieniem czekam, aż polecą pierwsze nisko-szybujące jednostki ze swoich stanowisk i z podkulonym ogonem wrócą na stanowiska pod swoimi dawnymi maszynami, obdarci z honoru którego wcześniej i tak nie mieliście. Kiedyś to było prestiżowe stanowisko, taki mistrz jak znany wszystkim H. R. do dziś się może szczycić honorem, przepuszczany jest przez ludzi nawet w kolejce do basika, a dlaczego? Bo mimo, że wpuścili go do biurowca na zebranie, nie zgłupiał tak jak np. ten Gazastral, który po pierwszym przekroczeniu progu biura poczuł się jak u siebie - zapominając, że mistrz jest dla ludzi, a nie dla pieskowania 'żeby tylko być zauważonym' - na szczęście szybko zorientowali się, że to tylko nieproszony gość i teraz odbywa drogę krzyżową po wydziałach. Ślę pozdrowienia dla wszystkich basowskich Męczenników spod znaku wojownika zakonu krzyżackiego, a w szczególności do kadr - pani od pijar - trzymajcie się w tym basu, bo za takie kłamstwa i wybielanie przyjdzie ci landryneczko kiedyś odpowiadac pod swoim nazwiskiem xD A ps. te szybki do telefonu musze ci przywiezc w koncu

Robol
@gaztuński pies

W punkt! Nie można tego było lepiej opisać! To co się teraz dzieje kiedyś było nie do pomyślenia! Wielka mi firma bo nie zwalnia grupowo....a jak podziękowaliście właśnie tym którzy w tej całej pandemii nie poszli na l4 czy opiekę??? No jak?? Zabraliście premię bo " trudne czasy"...wielu z tych ludzi pewnie pluje sobie w brodę bo lepiej było trzeba siedzieć w domu i się nie wystawiać na zachorowanie! Dziękujemy Belma A.S za śmianie się nam w twarz i "nagradzanie" po swojemu!

Tłocznik
@gaztuński pies

Ale co tutaj dyskutować. Ludzie lubią być chyba (usunięte przez administratora) boją się zmian. W ogóle nie szanuje się w tej firmie fachowców, (usunięte przez administratora) darcie japy na drugiego ale panie od kadr mogą gadać takie farmazony będąc oderwanymi od rzeczywistości. Nie rozumiem ludzi którzy się zwalniają i ostatecznie na rozmowie nie mówią prawdy o tym co jest powodem i jak jest na prawdę. Ja po zwolnieniu się powiedziałem co jest powodem, kierownik obrócił kota ogonem w stylu "są tacy ludzie, nie wszystkim się dogodzi". Najgorszy zakład pracy w jakim pracowałem. Jeszcze bardzo daleko Wam do europejskich standardów, maszyny to nie wszystko.

gaztuński pies
@gaztuński pies

24 uśmiechniętych buziek pod postem i 0 złych/smutnych świadczy o tym że problemy, do których nawiązałem, nie są problemem jednego, czy pięciu pracowników, tylko jest to dość duża skala w obliczu takiej wielkości zakładu osób niezadowolonych z atmosfery. Minął już rok, w Belmu nadal nie jest lepiej, 310 planuje zakładać związki zawodowe, a Gaztuńczyk jeszcze pracuje. O co chodzi?

Zainteresowana

Cześć, już od jakiegoś czasu widzę, że Belma szuka osoby na stanowisko Account Manager. Dziwi mnie, że tak długo szukają. Zastanawia mnie czy nie mogą nikogo znaleźć czy jednak tak szybko nowi ludzie zostawiają to miejsce i dlaczego. Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o tym stanowisku i samym miejscu pracy? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Dzieki wielkie!

Fff
@Zainteresowana

Nie każdy chce pracować, jak na rozmowie zobaczy z kim

Zainteresowana
@Fff

@Fff, dzięki, a możesz doprecyzować? Chodzi o zachowanie/postawę zarządu lub szefostwa wobec pracownika czy ludzi wokół?

Nemo
@Zainteresowana

Znasz niemiecki, to się zgłoś, z nowo zatrudnionych nikt nie odszedł. Stawki spoko

Fff

Kierownictwa działu.

Witam. Widziałem ogłoszenie na magazyn czy warto wysłać CV? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jest napisane że 1 zmiana czy od 6-14 czy inne godziny ???? pozdrawiam

Jakość
@Gość

Hej, myślę, że warto na magazynie wyrobów gotowych spoko kierownik. Ludzie też ok, a praca jak wszędzie na magazynie. CV zawsze warto wysłać

Kiki
@Gość

Zmiana faktycznie jedna. Jak wynagrodzenie nie umiem powiedzieć. Jak praca na magazynie to tylko na wyrobach gotowych, gdyż tam największy spokój a współpracownicy jak najbardziej Ok.

Mobbingowany

Pytanie do ludzi przebywających na zwolnieniu lekarskim? Czy do was też dzwonią przełożeni i straszą, że jeśli nie wrócicie do pracy to posypią się wypowiedzenia?

Kiki
@Mobbingowany

Pierwsze słyszę, ale ja nie symuluje.

Czereśnia
@Mobbingowany

Ja też nie.......jestem wysoki i krzyże nie wytrzymują.

Spytajcie na 430
@Mobbingowany

...ostatnio podobno czekają na powrót pewnej kobiety która długo pracuje na mpk 430 i chodzą słuchy że jeśli rychło nie wroci to ją zwolnią... A może to ona chce w końcu uwolnić się od nich ????

vvv

ładne was (usunięte przez administratora)w ofercie Młodszy Informatyk, tysiące wymagań i obowiązków aż strach spytać co u was robi STARSZY informatyk

Rico
@vvv

Pilnuje młodszego:)

operator

Za takie pieniądze to niech sobie sami robią.

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.