Belma Accesoriess Systems

Witam spawacz tig mag mma ile netto zarobi prosze o rzetelną opinie thomas

hgyttyyitgfig
@thomas 11.10.2017 08:27
Witam spawacz tig mag mma ile netto zarobi prosze o rzetelną opinie thomas

tig mag od 20 do 21 brutto na wejście a potem tyle samo przez następne 2, 3 lata mma to na ringu

nie ma co tam pracowac na montazu zeby zarobic ponad 2 tys musisz robic kazda sobote zarobki to jakeis nie porozumienie najnizsza krajowa w Pl jedynie sobotami nadrobisz ale wtedy juz premii nie dostaniesz takie realia

Botor
@pracownik 19.09.2017 14:58

No byłem dziś na rozmowie z chęcią pracy na magazynie ale że nie ma żadnych uprawnień to zgodziłem się przejść na montaż, operator maszyn bezpiecznych. Oprowadził mnie Mariusz po hali, jak na pierwszy rzut oka każdy robi nikt się do nikogo nie spinał, każdy robi swoje. A mam pytanie do Ciebie jak tam praca z nadgodzinami? długo się siedzi ?

Botor

Jacy są ludzie i atmosfera na magazynie ? jakie zarobki dla nowego pracownika ? po ile godzin praca ? ile zmian ?

Lidia

@nowy pracownik, pamiętaj, że zawsze możesz wejść na stronę internetową Belma Accesoriess Systems , wyszukać maila lub nr telefonu i zadać pytanie dotyczące tej kwestii. Prośba do reszty uczestników, informujcie pozostałych o tak ważnych sprawach jak wynagrodzenie ponieważ to najczęsciej zadawane pytanie na forum.

nowy pracownik

Witam Mam pytanie co do pracy na magazynie jaka pensja jaki system pracy ? pozdrawiam

tata

a może ktoś przyjrzy sie w koncu jak jest w serwisie ? jak tak zwany pan zbyszek traktuje ludzi ? zero poszanowania do pracowników przyjdzie ktos z innego działu to nie ma szacunku chamski , wulgary i bezczelny jak ma cos wypożyczyc z serwisu to z wielką łaską i do tego podchodzi jak by miał łaske !!!! jesli to sie nie zmieni wszystko pójdzie do góry i mam nadzieje że oni sie tym zajmą bo tai prostak ssie nie nadaje żeby kierować i usługiwać tyle ludzi w zakładzie z takim podejsciem bez szacunku

Inzynier

pracujacy
@Inzynier 11.01.2017 15:40
Witam, napiszcie prosze na ile moze liczyc inzynier mechanik z 3 letnim doswiadczeniem (VW Poznan). Pozdrawiam Inzynier...

2500 netto max

ma

no właśnie, a jakie są konkretnie wymagania na to stanowisko mechanika?

były
@ma 05.10.2016 13:15
no właśnie, a jakie są konkretnie wymagania na to stanowisko mechanika?

zdolnosci manualne , podstawowa wiedza i wykonywanie pracy za 1700 netto.

nowy
@były 06.11.2016 15:15
zdolnosci manualne , podstawowa wiedza i wykonywanie pracy za 1700 netto.

teraz daja na poczatek 1360 netto i masz byc im wdzieczny ze oferuja Ci takie kokosy.

Idź i zapytaj na Siemensie.Tam lubią kobiety.

Slawek

Dla kazdego kto mysli nad zlozeniem papierow do firmy BAS - zastanowcie sie dwa razy. To najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowalem. Dzien w ktorym sie stamtad zwolnilem traktuje jak swieto narodowe. Nic tam nie jest ludzkie ani oplacalne. Jaka ma byc atmosfera w pracy gdzie zarabia sie niewiele ponad minimalna krajowa, z kierownictwem ktore jest TOTALNYM buractwem oraz z ludzmi ktorzy jedyne co chca to miec lepiej niz "kolega" obok. Ludzie na siebie donosza, nie szanuja sie, wyzywaja.. Jak jest cisnienie i sa nadgodziny to nie ma ze boli. Nie idziesz = nie masz premi(kilkaset zl w zaleznosci od dzialu). Liderzy zmian .. hehe dobre stanowisko jak na czlowieka bez jakiejkolwiek szkoly i doswiadczenia w zarzadzaniu innymi ludzmi, potrafili przychodzic do pracy "wstawieni" lub potrafili nawet i teraz uwaga ! UKRASC DRZWI z pracy i wstawic wlasne z domu. Uwierzycie ? Pani R. od BHP potrafi zaproponowac lewe pieniadze pod stolem byle nie zglaszac wypadku w pracy. Najczesciej te pieniadze i tak nie sa wyplacane. Przyklady mozna by mnozyc i dzielic, ciekawe kiedy ktos z dzialu HR usunie ten post. Ludzie naprawde nie warto, lepiej byc juz nawet kanarem .. PS : ludzie potrafili krasc mydlo i wode z pracy(butelki gazowanej wody z kibla, ktora byla dawana jak na hali bylo 30stopni)

4 tysie tak ale brutto i po 10 latach pracy

Brzęczyszczykiewicz
@pracownik 21.07.2016 15:49
4 tysie tak ale brutto i po 10 latach pracy

4 tysięcy to ładnie musiałeś lizać D....e

Praca to dla nich wszystko w dodatku lizodupstwo... to naprawdę jest czym się szczycić i chwalić ... gratuluje :)

ta opinia i tak nic nie zmieni, praca praca, życie prywatne prywatnym, nie wykorzystujcie dobrej woli kierownika ... żyjcie swoim życiem a nie wchodzeniem w.... do tego atmosfera i zamieszanie i nie do się spokojnie pracować ..

napracowany

w tej firmie juz lepiej nie bedzie. finansowo kiepsko, wszyscy przesladowani przez kierownikow i dyrektorów. wymagania olbrzymie a sami w zamian nic nie daja. na przetrwanie ta firma moze byc ale przy pierwszej lepszej okazji uciekajcie do innej firmy. wielu tak robi

Firma wypłacalna, wszystko na czas, ma jakieś socjale... ok można przeżyć...jeżeli chodzi o premie to samowolka, idziesz na chorobowe bo nie jesteś wstanie iść do pracy premii nie masz i obraza majestatu czemu nie jesteś w pracy.. oraz brak planowania pracy, wszystko na teraz już a można to rozłożyć .. ale po co ..

pracujacy

W biurach płacą bardzo słabo. jak przychodzisz do biura i dostaniesz 2200 netto to mozesz sie cieszyć. a pozniej podwyzka 200 brutto i nastepne 5 lat nie ma co sie pytac o wyzsze wynagrodzenie. lepiej robic na produkcji, tam z nadgodzinami mozna lepiej zarobic.

Miki
@pracujacy 21.05.2016 10:57

Na stanowislu krawędziarek jakie zarobki? ??

były pracownik

Belma ogólnie nie jest zła.... idzie zarobić jak się nadgodziny zrobi ale tak jest w wielu firmach nie znam takiej gdzie w 8 godzinach człowiek byłby zadowolony z pensji lub wystarczyłoby mu na życie ....przemiał ludzi jest duży to jest fakt a to tylko dlatego że są tam mafie hehehe ludzie trzymają między soba sztamę i jak idzie zarobić to nie dopuszczą młodego tylko sami dziobią :P co do góry to przesadzaja z kontrolą pracowników nawet chwilę nie można postać odetchnąć bo już jesteś spisany i mają na ciebie oko.... są złe i dobre strony jak w każdej firmie ......zatrudnijcie się a sami sie przekonacie ....

Basowiec

Czy chodzi o Zbyszka . O ?

Do zbycha

U Pana Zbyszka kobiety mile widziane. Jeszcze najlepiej żeby z jednej rodziny były...

ciekawa

adafaf
@ciekawa 22.02.2016 13:14
mam pytanie. czy w Belmie sa jakies stanowiska dla kobiet? jesli ktos sie orientuje to niech napisze jakie to....

zależy na jaki stołek

nic sie nie polepszyło tylko jest taki zapieprz ze nie ma kiedy pisać opini o firmie. fajni ludzie z produkcji i montazu odchodza ( wielu do SPX ). w Belmie lepiej to juz nie bedzie , platnik pewny ale kasa słaba i wielkie wymagania. wykresy i tabelki musza sie zgadzac a jak nie to zaczynaja szukac wimmego.

prowadnica

Nie polepszyło się, ale nasi "koledzy" ze wschodu nie znają jeszcze tej strony, żeby się pożalić,że mają za mało godzin już i nie mogą zarobić tak jak na początku.Nas i tak nikt nie słucha, podziały jak były tak są, nawet jak są lekko zatarte to wiadomo,przynajmniej na naszym dziale, kto jest ze strony lewej,a kto prawej i od kogo.Dobrych pracowników już dawno nie ma.Zostali tacy, którym ciężko z dnia na dzień zrezygnować,bo mają jakieś zobowiązania albo rodziny na utrzymaniu.Trzyma się tylko przydupasów,bo uprzejmie doniosą kto jest zły i niedobry(nawet na psy,była taka historia z jednym chłopakiem).Cały czas trzeba robić poprawki,bo taka jest jakość,a w magazynie(pks) zimno i ciemno,zamiast innowacyjności i poprawy,cały czas to samo,góra swoje,a ludzie na dole swoje,u góry słupki i wykresy muszą się zgadzać,na dole ludzie zarządzający(m.in.na za drogą) zatrzymali się w zeszłej epoce i wykorzystują ludzi.Mobing,już od porannego zebrania,z dnia na dzień coraz większy i "ogry" muszą robić,a jak się nie podoba to do bruku.Zresztą widać co się dzieje po ogłoszeniach o prace jakie ciągle się powtarzają i po przemiale ludzi jaki jest od dłuższego czasu.Ci lepsi jak mogli to odeszli,a teraz trzeba się męczyć współpracując z tym co jest,a w zasadzie często poprawiać robotę za nich.

co tak ucichło aż tak się polepszyło że nikt nie narzeka

pracuś

powoli Ukraińcy nie chcą pracować bo jest za mało godzin brakuje pracy dla normalnie zatrudnionych, ważne że się zgadzają cyferki tabelki wykresy procenty na tym to się znają ale nad resztą można długo dyskutować bo papier wszystko przyjmie a zresztą jak ktoś zna 5S, Kaizen, Lean management no i Darek S. uzdrowiciel na każdym dziale we firmie.

olo

Powiem tak mobing mobing i jeszcze raz mobing pod podszewką usprawnienia produkcji i wiekszej wydajnosci stosuje sie mobing na ludziach "dlaczego tak malo prosze Pana 5 min i 33sek. to za duzo powinno byc 5 mial pan w tym momencie przerwe na wytarcie potu to niedopuszczalne firma generuje takie wielke zyski po co tak upodlac ludzi swietnych fachowcow nie pijakow spod budki z piwem zwolnienia nagany stoisz zonk ostrzezenie zlapia cie jeszcze raz nagana potem out brawo panie KLON na szczescie nie jestescie jedyna firma na rynku wiec bramy szeroko otwarte zreszta i tak niedlugo panie Klon trzeba bedzie liznac troche ukrainskiego bo tylko oni wam zostana ...ale coz to jest biznes lepiej sie ukrainskiego uczyc niz z polakiem sie porozumiec...Pozdrawiam...

geniu

powiem tylko tyle że pracuję tam kilka lat i wiem jedno ta firma stała się jednym wielkim syfem a to dzięki tym na wyższych stanowiskach ludziom bez mózgu którzy w ogóle nie pytają ludzi z produkcji o to co by tu zmienić i nie szanują ich zdania i pomysłu

nowy

Ha ha Meller dobrze wykonuje zadania Klona on powinien być tym dyrektorem ale prawda jest że dwulicowy z niego drań tak jak zresztą inni. Przydupas nowy kierownik ktury nie podejmuje sam decyzji bo nie umie tylko inni muszą to robić. Klon ponownie źle wybrał ten niech spada na malarnie tam może by sobie poradził. Bo tu mają przywileje taki Gaca ktury nic nie robi..... ten z tatuażami jeszcze gorszy. Jak nie potrafili wybrać osoby wewnątrz trzeba było dużej wybierać zewnątrz kogoś kto nie ma znajomości a nie jedna klika Meller, Należyty i Klon i nie wspomnę o pozostałych dwulicowych ludziach. Porażka

maks

Dział działowi nie równy ale prawdą jest zę jest kilka dwulicowych osób ktore niszcza atmosfere w firme ..... Arek M i jego przydupas nowy kierownik montażu Łukasz N, Zb S. Kasa przyzwoita jak zrobisz tonę nadgodzin ale ile można tych nadgodzin robić ???

geniu

kierownikiem montażu powinna być osoba z zewnątrz tak jak kiedyś był pewien kierownik ale sam uciekł był bardzo spoko nie czepiał się byle praca była wykonana na czas ale nie dogadywał sie z tymi nad nim bo miał własne zdanie a teraz wzieli sobie kolesia który moim zdanie to jak mu zagrają tak zatańczy. a tak pozatym jest tam jedna osoba która rządzi sią na każdym dziale a jest kierownikiem b.. narobił sobie przez to wrogów

pozytyw

o....dupska,kopanie dolków..,"życie" za ciebie itp.to codzienność w tym zakładzie i to zniechęca (co niektórzy nie zostają z tego powodu na dłużej)

Zależy na jaki dział idziesz. Ale zarobki około 2000 zł to nie problem tutaj z premią i nadgodzinami. W takim normalnym miesiącu bez nadgodzin +- 1800. Tylko naprawdę to co piszą ludzie to niestety prawda. Praca j=nie jest zła ale atmosfera tragiczna.

aplikacja

Napisze ktos szczerze jak to wyglada z zarobkami ? Ile daja najmniej nowym pracownikom ? Idzie 2000 zarobic z premia ikilkoma nadgodzinami ?

robol

otoz to..moze nic innego nie potrafia robic

robol

ha..ha..ha a to dobre"..wszystko czego..potrzeba"-chyba tylko wlazidupom itp. latwo-choc zalezy od kogo sie jest a kiepsko zarabiaja niektorzy,pracuje sie bo trzeba a robota obleci za to ludzie to porazka,czyli i tak dzien zjeb..wiekszosc to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chyba bez wlasnego zycia

R

Do majster Zamiast wylewać swoje żale na forum idź do biura i postaw sprawę jasno ale zapewne nie pójdziesz bo jesteś zesrany ze strachu więc siedz cicho i pracuj ;) Ja odszedlem i nie żałuje ,to co tam sie dzieje to cyrk .Ludzie tak fałszywi tak zakłamani że jak mysle o tej firmie to mi się chce ..... no własnie .

Golnaka

o jest nowy kierownik montażu ,widać że nim żądzą bo nie wie jak ma swoją prace wykonywać

majster

kilka miesięcy temu pracowałem w tej firmie i szczerze?bardzo sie ciesze że odeszłem bo teraz mam 10razy lepszo płatną prace a nie że zasówałem tam za 15ł godz przez tyle lat podwyszka 50gr wogule co jes grane w tej firmie jaja jakies są robione

@majster 16.10.2015 13:47

15zł? szlak mnie trafia bo ja tez pracuje kilka ladnych lat i daleko mi do takiej stawki!wiem ze inni maja o wiele wyzsze,nawet nowi- wiec cos tu nie tak jest!!!DYREKCJO o co kaman,,,ludzi niedoceniacie!?

Puchatek

Oj nie ładnie miodzie

miodek

Puchatku w każdej chwili mogę na kopać ci do dupsk@ podaj tylko miejsce i godzinę

puchatek

ty miodek jaki to inteligenty jestes,pewnie w belmie jestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] włazik co

Miodek

Słownik ortograficzny oddam w ręce człowieka który używa Nick montazzz :-)

montazzz

w tym zakładzie to coraz gorzej się dzieje zero szacunków do pracowników którzy pracują tam kilka lat i co z tego mają tyle brutto co swiężaki przyjęte którzy niewiedzą co gdzie jest ,wezscie cos zrubcie,jak pracowniki beda lepiej mieli płacone to bedą lepiej pracowac a tak miec wyjb...

Gość

jaka jest struktura spawalni ? kto podlega pod kogo ?

@Gość 09.10.2015 23:26
jaka jest struktura spawalni ? kto podlega pod kogo ?

Prościej będzie się umówić na rozmowę z kadrowa a nie jakieś plotki na necie czytać jedne są prawdziwe a jedne to kupa bredni

siemens murzynek

nie ma co ublizac bo kierownikowi z 586 bo to na nim nic nie robi ,kierownik nie rozumie ze nie którzy mają swoje życie ,dzieci obowiązki itd nie samą pracą człowiek żyje ... tyle ludzie i dobrych pracownków pouciekało wyłącznie z winy Z.S ale to i tak nie dotrze do tego pANA!!! chcemy innego kierownika , nasz po prostu stosuje mobbing niech ktos w koncu ktos zajrzy na 586 i zapyta sie opinii pracowników jak u nas jest , niech ktos nas wysłucha przecież my tez mamy prawo miec swoje zdanie!!! w innym porządnym zakladzie bez układów juz dawno nie mógłby kierować ludzmi !!! pozdrawiam i życze wytrwałości bo jak si enie pdooba to najlepiej powiedziec że moze odejsc ale z dnai na dzien nie da sie rzucić pracy jak sie ma rodzine ale jak ktos mieszka sam bez nikogo to pewnych spraw nie zrozumie

gosc
@siemens murzynek 09.10.2015 22:55

dla mnie

xxxx

z rekrutacji wewnetrznej,bo jakby dyrektor smial dopuscic kogos zewnatrz.trzeba miec wszystko pod kontrola.zreszta dwaj poprzedni to jego ludzie byli.

GOŚĆ

Mogę prosić o jakieś info w sprawie spawalni? szukają kierownika. każda informacja cenna

@GOŚĆ 07.10.2015 13:45

dla ciebie czy dla kogoś z firmy bas

Basta

Ponoć ma być ktoś z rekrutacji wewnetrznej bo dyro z kimś ma rozmowy

as

Kilka lat temu pracowalem na montazu i kierownikiem byl taki koles, ktory dawal rade. Slyszalem, ze jak odszedl to potem byla juz tylko nedza. Moze teraz bedzie lepiej. Trzymam kciuki za montaz.

pracownik 1

pamiętajcie,w tej firmie nie znacie dnia ani godziny nie ważne ile pracujesz i ile wiesz

inox

no chyba on nie będzie kierownikiem na wszystkich sie tak patrzy dziwnie,nie waidomo o co kaman

Zostaw opinię o Belma Accesoriess Systems - Białe Błota

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Belma Accesoriess Systems