Belma AS Sp. z o.o.

Opinie o Belma AS Sp. z o.o.

Bolo

Jak w Belmie jest źle to już koniec nie ma innej opcji pracy w Bydgoszczy gdzie można zarobić.

Józek

Mateo tylko się nie popłacz. Ciekawe kim ty jesteś i co umiesz robić pewnie narzekać i beczeć jak babcia.

Arek

Do Mateo. Komu konkretnie współczujesz? Kto traci godzinę na dojazd? Pierwsze słyszę żeby ktoś godzinę jechał. Chyba że jest z Poznania piszecie takie głupoty że nie wiem.

Mateo

Jak ja wam współczuję że musicie tam pracować. Te zarobki i atmosfera parodia ...i godzina na dojazd patologia.

bb

witam, jak wyglada atmosfera w finansowce, jakie płace?

damian
@bb 03.01.2019 13:37

tutaj nie zarobisz ..ostatnio po zwalnialo sie duzo osob jak zobaczyli pp 30gr podwyzki.. zalezy gdzie chcesz isc.. na poczatek dostaniesz max 17zl brutto po roku czasu moze 1zl podwyzki..ludzie stad uciekaja jak najdalej

bb
@bb 03.01.2019 13:37

chodzi mi o administracje, ksiegowosc, orientujesz sie jak tam zarobki?

Tokio Hotel
@bb 07.01.2019 11:45

No przecież napisał.

Kuba

Powiem jedno w Bydgoszczy nie ma firmy co zarobisz dużo wszystkie płace podobne. Znam trochę ludzi co robią w różnych firmach i wiem jak jest i sam wcześniej odwiedziłem kilka zakładów i powiem tyle zostaję w BAS robię tu rok i chyba pierwsza udana firma. Oczywiście każdy ma swoje zdanie.

Nowy

Fajna ta Belma nie jest tak źle robiłem w zakładach gdzie na dzień dobry cię wyzywali i nie płacili ale tam mi się podoba zobaczymy co dalej.

Antytalib
@Nowy 05.01.2019 21:47

Ale Ty jesteś naiwny aż mi przykro. No chyba że jesteś z wichury Nakło lub Koronowo.

Michał

A ja też jestem nowy i ciężko powiedzieć czy będzie ok narazie zagadka.

Wojtek

Nowy

Nie jest źle tylko można mieć stresa jak się idzie po hali jako nowy bo każdy patrzy jak na bestie jakąś

Belma AS Sp. z o.o.
pracodawca
Belma Accessories Systems Sp. z o.o., lider w kompleksowej obróbce blach, do swojego biura poszukuje kandydatki/ka na stanowisko:

ASYSTENT/KA ZARZĄDU

Miejsce pracy: Bydgoszcz/ Białe Błota

WYMAGANIA:

·        Doświadczenie w pracy na stanowisku Asystenta/ki Zarządu (powyżej roku)

·        Znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

·        Wykształcenie wyższe

·        Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, a zwłaszcza Microsoft Office oraz Microsoft Outlook Calendar

·        Samodzielność

·        Odpowiedzialność i zaangażowanie

·        Prawo jazdy kat. B

ZADANIA I OBOWIĄZKI:

·        Bieżące prace administracyjno-biurowe

·        Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu

·        Kompleksowa organizacja podróży służbowych (w tym zagranicznych)

·        Zarządzanie flotą samochodową

·        Zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji, dokumentów i informacji

·        Przygotowywanie prezentacji i zestawień

·        Organizacja i obsługa spotkań biznesowych

·        Dbanie o wizerunek firmy

OFERTA:

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Praca w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Samodzielne stanowisko

·        Pakiet socjalny

·        Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

·        Możliwość rozwoju zawodowego

damian

jakby ktos pytal o mistrza(usunięte przez administratora) jak go rozpoznac..to czlowiek irytujacy ...chodzi po hali sprawdza czy ludzie zapindalaja jesli ustaniesz z min to masz (usunięte przez administratora). czlowiek nigdy sie nie usmiechnal .ma mine ponura krzywo patrzy.najbardziej co zwraca na niego uwage to jego glowa..jest taka potezna jakby miala za chwile exsplodowac..jego ksywa to: (usunięte przez administratora)

Kamilos

(usunięte przez administratora) !Pracowałem w tej firmie 3 msc ... sam sobie się dziwie że aż tyle ale udało mi sie .(usunięte przez administratora)co do samej pracy .Nie było tak źle ,po za wiecznymi pretensjami że za mało.(usunięte przez administratora) .Po 3 msc tego cyrku odbiłem i nie załuje ani troche .(usunięte przez administratora)!

norbert

Ogłoszenia w sprawie pracy były zamieszczone w internecie w święta. WIDAĆ ZE FIRMA SZUKA LUDZI JAK SIĘ DA ALE NIE ZNAJDZIE ZA TAKIE STAWKI .

typ
@norbert 29.12.2018 09:43

(usunięte przez administratora). tam wycisną Cię jak cytryne, nie wazne jaki dział , a pozniej powiedzą ze nie dajesz z siebie wszystkiego.

Wynagrodzenie oferowane nowemu pracownikowi jest bardzo niskie i dla tego ludzie rezygnują zaraz po przejsciu rozmowy rekrutacyjnej. szukaja dalej

Zenon

Dziś na znanym portalu ogłoszeniowym z samego rana pojawiły się ogłoszenia w sprawie pracy na kilka stanowisk pracy. Ta naprawdę jest dziwne że taka firma szuka i nie może znaleźć pracowników,stawka które są oferowane to szok ciekawe co będzie jak odejdą ludzie zza wschodniej granicy.

Tereska

Proste skoro takie stawki godzinowe to niech zatrudniają same kobiety. Czemu nie ma tego w ogłoszeniu będą wszystko robić co w policji też robią kobiety już w większości.

koniec BAS
@Tereska 30.12.2018 00:12

wpisuja atrakcyjne wynagrodzenie ;d;d Pomoc produkcji ,malarnia ,montaz maja po 15zl brutto..obiecuja po 3mies i po okresie probnym podwyzki i ich nie ma..ewetualnie podwyzka od 30gr do 1zl..to ma byc podwyzka??smiechu warte.. teraz minimalna stawka godzina jest 14.70 brutto czyli w BASie ludzie pracuja z najnizsza krajowa..(usunięte przez administratora) .(usunięte przez administratora)

Julia

W tych czasach facet co ma jakiekolwiek uprawnienia powinien 20zł brutto zarabiać na godzinę.

Ludwik

A teraz rozumiem jak wszędzie są rotacje ludzi bo nie płacą i niedługo zatrudnia Ukraińców samych jak w większości zakładów w Polsce.

Artur

17brutto to przecież moja ciocia zarabia w biedronce po podstawówce tyle to są chyba jaja. Facet 16 czy 17 brutto żeby zarabiał śmieszne babskie zarobki to ja dziękuję za BAS.

Artur

To ja już nie wiem ile tam płacą wkoncu na miesiąc nikt nigdy nie pisał tego????????????

kasprzyk
@Artur 26.12.2018 12:16

15zl brutto max 17 jako operator maszyn

Olek

Pracowałem już w takich zakładach dużych nie dawali podwyżki porostu przyszedł nowy i zarabiał to samo co stary. Firma zmieniała ludzi ciągłe dotacje aż na końcu nie było kim robić i kobiety z biura się wymieniały i same robiły takie jaja. Nawet kiedyś w jednej firmie sam szef i kierownicy robili na taśmie pamiętam. Oby przez te rotacje nie było kiedyś tak w BAS.

Bartek

Widzę że tu się nikt nie dowie ile idzie zarobić na miesiąc bo nikt komu pasuje praca ci tego nie napiszę. A tu na tej stronie swoje żale wylewaja płaczki co są nierobami albo nic nie umią.

uciekajcie stad

Kubuś Puchatek

Tak sobie wszedłem na forum nie pracuje w BAS ale powiem tyle jak komuś nie pasuje to po co tam robi co? Odpowiedzcie mi na to przecież można się zwolnić!?

Ssieap

Yhy...Widzę że obrońcy swojej ukochanej firmy też tu są zaslepieni bajeczkami że po za basem już świata nie ma.(usunięte przez administratora) stoją w miejscu a świat sie zmienia i życie ucieka... no ale niech bas będzie tobą:)

Janka

Bardzo dobrze trzeba usuwać komentarze idiotow co im się nie chcę robić.

Paweł

To se nie przychodz człowieku kogo tym informujesz(usunięte przez administratora). Piszą to nieroby ja pracuję i jest dobrze naprawdę jeżeli o widlakowych czy np lakiernik to żadna firma ci tego nie zapłaci co BAS. To jest chyba jedyna narmalna firma w Bydgoszczy a piszą nieroby Albo ludzie co samych siebie nie lubią.

xxxxxxx

dlaczego admin usuwa komentarze?

xxxxxxx

(usunięte przez administratora) .(usunięte przez administratora)..ciagle kontrole sprawdzanie kamer ..(usunięte przez administratora)..jeszcze mies tu sie przemecze i Bas do widzenia

Zostaw opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Belma AS Sp. z o.o.