2 Dodaj opinię
2 181 610 5 1

Opinie o Belma AS Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Pracodawca

Aktualność
PISZĄ O NAS!
Zapraszamy do lektury - wywiad z pracownikami BAS: Menadżerem ds. HR i Technologami:
Tak4Nie41
@Alfons

W niektórych przypadkach masz rację, ale nie możesz mierzyć wszystkich kobiet jedną miarą. Kobiety z którymi miałem przyjemność pracować są ładne, zadbane, czyste i przede wszystkim mają wykształcenie, bądź dalej się rozwijają. Nie można porównać kobiety ze sklepu do kobiety z produkcji, bo nasze kobietki pracują ciężko co oznacza że nie mają czasu leżeć i pachnieć. Zresztą co to w ogóle za porównanie produkcji z praca w sklepie. Skoro nasze panie są takie niewykształcone to dlaczego w wielu przypadkach zarabiają więcej niż my mężczyźni?

Tak6Nie1
Ada

Mogę się dowiedzieć czy praca w tej firmie jest dla kobiet i czy jest stojąca czy siedzącą i czy jest ciężka?

Unknow
@Ada

Bardziej praca jest stojąca pracują tak ze kobiety zależy na jaki dział chce pani iść

transport

firma niby spoko i ogólnie co do pracy to jest dość ciężko bo dużo jest nazw detali. Najbardziej mnie rozśmiesza małżeństwo Szrek i Fiona na malarni ;p Jak by postradali rozumy i byli niewiadomo jak ważnymi osobami a w rzeczywistości nic nie potrafią chodz pracują tu kilka lat xd Teorytycznie odradzam firmę dla młodych osób bo tu trzeba zapierdzilać ciężko

Alfons

Te panie z produkcji to same (usunięte przez administratora). Prawdziwe piękne kobiety mają pracę w sklepach odzieżowych są piękne i czyste. Robić na produkcji wstyd kobiety widocznie w szkole się nie chciało uczyć.

Tak1Nie8

Tak6Nie1

Pracodawca

@Alfons

Drogi Panie Alfonsie, Nie możemy pozostawić Pana niestosownego komentarza bez odpowiedzi. Cenimy sobie w firmie szacunek do drugiego człowieka i staramy się zawsze zwracać uwagę na wszelkie przejawy jego braku w stosunku do innych osób. Duża ilość zatrudnionych u nas pracowników posiada wysokie kwalifikacje zawodowe i może poszczycić się wyższym wykształceniem, zwłaszcza na wydziałach produkcyjnych. Jeśli zaś chodzi o pańską sugestię dotyczącą pracy kobiet, podział na zawody damskie i męskie uległ degradacji dawno temu. pozdrawiamy, Zespół BAS

Tak11Nie2

Worek
@Belma AS Sp. z o.o.

Bardzo ciekawe

uknow

Witam zamierzam dac cv do belmy jako swoja pierwsza prace od razu po ukończeniu szkole na dział Montaż detali lub pomoncik przy CNC i moje pytanie czy jako pierwsza praca aby nabrać doświadczenia bedzie dobra ? i jak wygląda rekrutacja

Tak2Nie5
Gustlik
@uknow

Jako nabranie doświadczenia, przemęczenia się trochę i zbudowania CV to jak najbardziej. Ale jeśli planujesz dorobić się czegoś w życiu to nie w tej firmie ani w żadnej innej na produkcji.

Helo
@uknow

Witam Jako pierwsza praca jak najbardziej

Bora
@uknow

Nie polecam. Ze względu na chaos i małe zarobki w porównaniu z innymi okolicznym firmami....

@Bora

Chce iść chociaż na okres próbny jakiś Wiadomo jak to pierwsza praca i chociaż aby nabrac jakiegoś doświadczenia aby Cv nie zawsze wyglądało puste

@Helo

a wiadomo jak wygląda cześć rekrutacyjna ?

@unknow

i jakie stawki oferują jak na początek

krawedziarka 150

dlaczego premie sa zabierane (usunięte przez administratora)m

Tak1Nie2
Uwandix

siema kiedy bedo wypłacane wczasy pod gruszo?

Bartosz
@Uwandix

Firma Belma AS poza podstawowym wynagrodzeniem oferuje takie dodatki jak wczasy pod gruszą? Jeżeli tak jest, to mógłbyś napisać, co jeszcze poza tym rodzajem dodatku można spotkać, pracując u tego pracodawcy? Mam nadzieję, że wymienisz świadczenia dodatkowe, które wprowadził pracodawca.

@Uwandix

Hej i jak tam dowiedziałeś się kiedy będą wypłacać wczasy bo też mnie to interesuje a właśnie zaczynam urlop i kasa przydałaby się

@Bartosz

Niestety firma bas nie oferuje wczasów pod gruszo, oferujo możliwość wykupienia ubezpieczenia (usunięte przez administratora)

Tak2Nie

Pytanie kiedy dostanę wypłacone wczasy pod gruszą skoro urlop zacząłem22.07?

N.
@Pracownik

z tego co mi wiadomo to wcale nie są wypłacane nagrody na wczasy np w zeszłym roku wcale nie były wypłacane są wypłacane mianowicie pod koniec roku

@Pracownik

Ta europejska firma nie wypłaca wczasów pod gruszo tak mi powiedzieli. A obiecywali pakiet socjalny. No nic gdybym dobrze zarabiał to nie byłby mi potrzebny socjal. W tym roku urlop spędzę w domu bo pracując na bas za minimalno krajowo nie odłożyłem nic pieniędzy. Od przyszłego roku idę do markietu jako ochraniacz. Kasa ta sama a socjal "ełropejski" i przynajmniej atmoswera lepsza.

Rekin

Dobrze ktoś napisał ten Pstrąg to (usunięte przez administratora) źle mu z oczu patrzy a fałszywy zresztą łysy łeb co się dziwić.

Alfons

To pokazuje jacy prości ludzie jesteście z ulicy z pod sklepu was brali i zatrudniali prostaki. Tylko coś napisać i już słowa obłudy przekleństwa. Znam tą firmę bierze każdego do roboty (usunięte przez administratora) każdy może iść do BAS.(usunięte przez administratora) Tylko ryczeć ze śmiechu z was.

Babajaga
@Alfons

A Ty z którego sklepu jesteś?

Edyta
@Alfons

Alfons, Twoje wypowiedzi na forum dotyczącym pracy w Belma AS są bardzo niestosowne. Co chcesz uzyskać swoją postawą? Czy prowokacja na forum to coś co sprawia Ci przyjemność? Zachęcam Ciebie do rekompensaty poprzednio dodanych przez Ciebie postów i dalszego dodawania komentarzy w sposób klarowny, grzeczny i w zgodzie z innymi użytkownikami forum.

Tak3Nie

Idź zobacz tych spoconych roboli będziesz wachal. Sam pot i smród padliny na produkcji bo to są ludzie prości tzw produkcja 500plus Polska.

TakNie4
Ja

Mam pytanie, w ogłoszeniu jest napisane wysoka podstawa płacowa czy rzeczywiście tak jest, jeśli na start 15 zł brutto to ile wyjdzie na rękę, oczywiście nie interesuje mnie premia która może być do 35%, bo mogę ja dostać albo nie. Chodzi mi o czysty zarobek na produkcji dla kobiety.

biedak

Najniższa krajowa idzie cały czas w górę, a firma z miesiąca na miesiąc płaci coraz mniej

Szlifierz z doświadczeniem

Dzień dobry, Mam pytanie odnośnie ogłoszenia na stanowisko szlifierz. Wymienione jako jednen z paru punktów jest: możliwość rozwoju oraz rozbudowany pakiet socjalny. Chciałbym się zapytać przed aplikacją na stanowisko jak wygląda droga rozwoju szlifierza w tej firmie i na czym polega rozbudowany pakiet socjalny, oczywiście pomijając rzeczy absolutnie podstawowe dla tak nowocześniej firmy jak: wczasy pod gruszą, bony czy słodycze na święta i dofinansowanie do posiłków w firmowej stołówce. Pozdrawiam

TakNie1
Daniel

Kapowanie i obgadywanie jest tam normalka. Już polecili do biura się poplakac że ktoś piszę Alfons daj se spokój bo depresji dostaną biedaki Basiory. A co do firmy to te kible popisane umyjcie zero kultury takie bydło tam robi.

Ha ha ha ssaj ssaku.

Alfons

Ha ha ha ha (usunięte przez administratora). Moja żona akurat ma pracę czystą w miarę jest policjantka w kryminalnej. Ale wam dałem boli co? Tylko uważać na makijaż bo od płaczu się rozmyje i wtedy co (usunięte przez administratora)? Ha ha ha.

TakNie5
Babajaga
@Alfons

Zgasiłabym Cię, ale (usunięte przez administratora) się nie pali.

muniek
@Alfons

(usunięte przez administratora) WIESZ JAKIE JA MAM ZDANIE O PSACH ,,POLICJI''?! (usunięte przez administratora) NEGATYWNE! KOŁO (usunięte przez administratora) MI TO LATA,ŻE TWOJA ŻONKA ROBI W KRYMINALNYCH.

Oko basa
@Alfons

Alfons ale z Ciebie jeleń To Ty uważaj na poroze. He he he.....

DreblinTwo
Nazwa działu: Cnc

Wiecie co mnie drażni w tej firmie? Parking, nie sam parking a ludzie którzy nie szanuja czyjejś własności, za przeproszeniem, wiecznie ktos ma zarysowane auto.(usunięte przez administratora)

StaryBasior
@DreblinTwo

Parkuj normalnie jak człowiek, a nie jakbyś był upośledzony to nikt Ci auta nie porysuje. Parking jest za mały jak na tylu pracowników a co drugi kierowca (najczęściej CNA albo CBY) najchętniej w poprzek by stanął. Ważne że ja zaparkowałem a reszta do lasu.

Ziutek psiutek

Ja na przykład jestem za tym co napisał Fretek jest tam jakieś 80procent racji.

Maja

Dajcie ludzie spokój naprawdę nie macie co robić tylko pisać pierdoly tyle zajęć jest innych np. Można seks uprawiać w tym czasie.

Fretek

Jo tak oczywiście słowo kapus to nie groźba. Zresztą nikt nikomu nie grozi co boli co? To dawaj podaj mnie tylko za co ha ha ha. Tu wyrażam opinie mam prawo a nikogo nie strasze także kolego ty poczytaj artykuły. Zresztą kim ty jesteś nikim zwykłym robolem z magazynu pozdrawiam.

Dziewczyna
@Fretek

Przeczytaj dobrze sobie co oni napisali, bo Ty wyjeżdżasz z groźbami a oni o zniesławienie mówią. Naucz się czytać

Tak6Nie
Mała Mi
@Fretek

Zwracając się ty to do tramwaju a do osoby Ty

Fretek

Marzę o tym żeby któryś z was dwóch wytoczył mi sprawę bo wygram i wy mi zaplacicie a czemu? Dawajcie to się przekonacie mam haka jednego dowód. A po drugie mam i sędziego w rodzinie i prokuratora. Dlatego wiem ile i co mogę pisać powodzenia.

Mała Mi
@Fretek

To się popisałeś tą wypowiedzią????

Eunuch

Co to za dziewczyna co ich broni ta co siedzi za komputerem czy żona któregoś?

Dziewczyna
@Eunuch

Po pierwsze żadna żona, po drugie pani z produkcji, po trzecie nie broni nikogo, bo nawet ich nie zna. Po prostu mam beke z gościa, który nie potrafi czytać.

Tak6Nie
Kasprzyk

Firma w sobie nie jest zla.tylo pytanie kto zatrudnil mistrza z duza Glowa?mowi sie o Panie Michale:D:D ma 2 mozgi .nie wiem skad ma taka duza glowe..kazdy ma zniego zwale i kazdy sie zniego smieje jak wyglada.po drugie ten czlowiek nie jest normalny to juz druga sprawa

Tak2Nie5
Fretek

Mam to w nosie szkoda czasu na to pisanie i fermenty dobra jeżeli tak bardzo was znieslawilem to trudno . Naprawdę szkoda czasu na głupoty wychodzę z tej strony raz na zawsze bo to pisanie to idiotyzm.

Kubuś

(usunięte przez administratora)napewno nie śmiejesz się z kolegów nie kablujesz? No przemysl to bo cię nagram i udowodnie!

Fretek

Zresztą widzisz mnie często jeden z drugim a się boisz w zakładzie powiedz mi to w oczy no?

Fretek

Tylko się nie poplaczta biedaki bo miekniecie a ja się śmieje ha ha ha ha ha ha ha.

Zniesławieni

Nasza reakcja na wpis nicka Fretek ... Przestępstwo zniesławienia zagrożone jest karą grzywny albo karą ograniczenia wolności. Poza tymi wymienionymi, poważniejszą sankcję, tj. pozbawienie wolności do roku przewiduje Art. 212 § 2 KK. Wiąże się ona ze zniesławieniem poprzez środki masowego przekazu ( np. Internet, Radio, Telewizja). W razie skazania za przestępstwo zniesławienia sąd może ponadto orzec nawiązkę w kwocie do 100.000 zł na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny, który wskaże pokrzywdzony. Zgodnie z pózniejszym postępowaniem cywilno karnym operator może udostępnić adres IP .. Więc drogi panie zastanów się nad swoimi wypowiedziami .. Pozdrawiamy ..

Tak3Nie2
Fretek

Uważajcie na Stacha łysego z magazynu to (usunięte przez administratora) i kapus donosi i Ryba czyli Pstrąg razem z nim dwa obłudne łyse (usunięte przez administratora)

Tak2Nie1
Gargamel

Tego ci nie powiem ale praca fajna klimatyzacja jest zarobek 3700zl netto 8 godzin dziennie i wolne wszystkie weekendy. Wiesz co robię? Wkładam telefony komórkowe do kartonikow. Bajka praca.

Tak2Nie6

Zostaw opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie