Opinie o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Belma AS Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Belma AS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Belma AS Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Chętny spawacz

Witam . Widzę że poszukują do pracy spawaczy mag . Wie ktos może jak wyglądaja zarobki na tym stanowisku ?

Yolo

A mógłbyś doprecyzować co jest nie tak w tym dziale?

Worek

W serwisie zawsze była (usunięte przez administratora) Niedowartościowani ludzie kompleksami.

Rysiu
@Yolo

Jednym słowem (usunięte przez administratora) Mało zgrany zespół, donoszący na siebie.

Yolo
@Rysiu

Czyli nic się nie zmieniło,też tam pracowałem i ludzie mają jakieś (usunięte przez administratora)morale

Mleko

P.Mateusz bardzo dobry i pomocny lider, posiada bardzo dobre kompetencje co do swojej pracy. P.Michał Fajny trochę zakręcony lider, również pomocny. P.Tomasz Najlepszy kierownik, wyrozumiały, pomocny i jest bardzo za swoimi pracownikami, użytkownik który pisze dyrdymały na temat liderów i kierownika ma problem emocjonalny ze sobą, nie pozdrawiam.

Tomuś
@Mleko

Ciekawe który z tej trójcy to napisał żeby się dowartościować. W życiu bym nie chciał mieć takich pracowników leszczy i konfitur. Zwłaszcza tego grubasa z damskimi piersiami.

INOX

Pamiętajcie PSEUDO liderzy Mateuszku i Michałku z INOX że KARMA wraca a za waszą fałszywą postawę do pracowników wróci z potrójną siłą

Młody wredny
@INOX

Fałszywy to jesteś ty w nie liderzy myslisz ze to co wypisujesz coś tobie pomoże to jesteś w błędzie, karma to wróci do Ciebie (usunięte przez administratora)

Monter

Na poziomie

Jak najbardziej zasadne

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
INOX

Prośba do zarządu firmy o codzienne przeglądanie kamer na wydziale INOX a konkretnie dwóch pseudo liderów Mateuszka i Michałka których praca polega na oszukiwaniu Pracodawcy poprzez częste podpieranie stołu łokciami. Nie pozdrawiam

Młody wredny
@INOX

Weź się sam za robotę, jak ci to przeszkadza to idź powiedz im to prosto w twarz j….y tchórzu a nie wypisujesz na forum.

@Młody wredny

Prosto w twarz to jeden i drugi powinni wyłapać z jesiennego spadającego liścia

Miły pan
@INOX

Zamknij(usunięte przez administratora)szczylu taki kozak w necie szyszke w (usunięte przez administratora) i do lasu z(usunięte przez administratora)

Justyna

Siema ludziska !!! Czy ktoś się orientuje jak się nazywa i na jakim dziale pracuje ten siwy Pan co perfumami handluje ? Pytam ponieważ ostatnio go mijałam przy damskim WC, jak z dwoma rolkami papieru toaletowego wybiegał. Tylko perfum czy papier też można u niego nabyć ?

Maryan
@Justyna

Można wszystko nabyć.

Lukas Gastonczyk
@Justyna

To podróbki, zapraszam do mnie.

Franklin

Dziś tj 24.09.2021 Wspaniała firma BAS szuka chętnych...na ulicy, widać że dużo chętnych nie ma jak zdecydowali się na taki krok. A dokładnie stoją z namiotem na placu teatralnym xD

gaztuński pies
@Franklin

Franklin, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat zaobserwowanej sytuacji? Czy to prawda, że obok stał drugi namiot, w którym odbywało się masowe mycie okolicznych Kloszardów myjką ciśnieniową i nadawanie im numerów identyfikacyjnych wraz z kluczykiem do szafki? Krążą także pogłoski, że Gaztuńczyk zaczął obawiać się o swoje stanowisko po informacji o rzekomych, wyżej wspomnianych działaniach w namiocie obok.

Jakość
@Franklin

To jest po prostu kolejny krok w stronę reklamy firmy. Fajnie, że robią takie rzeczy, nie wszyscy znają BAS, a tak dowiedzą się, że taka firma istnieje.

@Franklin

Nawet z ulicy nikt nie przyjdzie! Ta firma to nieporozumienie...szkoda na nią czasu.

Franklin
@gaztuński pies

Wybacz że odpisuje po takim czasie. Czasami wchodzę tutaj tak dla sportu żeby widzieć co odjaniepawla sie w tej firmie po moim odejściu. Z tego co ja zauważyłem to szukali (usunięte przez administratora) do pracy na montażu, malarni i do transportu. Dużo i na już. Nie wiem czy mieliście wzmożony okres produkcyjny czy co ale widać było po paniach. (Chyba wiadomo o kim mowa) xD że jest już to desperacja. Niestety raczej się nie skuszę na powrót do WOM nawet za 4000tys na reke bez nadgodzin

Piki
@Franklin

Dla sportu? To takie trochę jak Liszaj.

Kuba

Ta praca to jest jedna wielka lipa i zastraszanie np. liderka 530 pozjadała wszystkie rozumy i teraz łatwiej ją przeskoczyć niż obejść.

Leszek
@Kuba

No a jak kwestia zarobków wygląda, w ogłoszeniu piszą, że dbają o pracownika i oferują rozbudowany system motywacyjny. Napisz ile dają podstawy i jak z premią wygląda sytuacja?

MPK190

Nie rozumiem czemu każdy jedzie na Dawida. Dla mnie jest bardzo w porządku gościem. Fakt trochę za bardzo trzyma się zasad ale taka ma pracę. Pozdrawiam

As
@MPK190

W Basie są dwa rodzaje pracowników Ci którzy ładnie mówiąc nie mają dobrego zdania o Davidzie albo Ci którzy nie kojarzą go

Nike

Co to za Celebryta z tego A.K ? Patrząc na wpisy to legenda. Współczuć tylko tym pracownikom którzy mają takiego szefa. Bez komentarza....

Kwaśnica po basosku

Statek BSP kwaśnica tonie a wraz z nim kapitan A.K który nic nie umie i nie potrafi, a 5S wykonuje perfekcyjnie.

Czy w firmie Belma AS Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

FIFA

Tak BHP i nic poza tym.

Jak wygląda praca montera, jakie warunki pracy? Czy rzeczywiście tylko jedna zmiana czy nadgodzinny? Jakie stawki na start oferują? Ewentualnie w jakich działach można jeszcze znaleźć zatrudnienie na dobrych warunkach, bez doświadczenia dużego?

...
@Zainteresowany

I jak czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć

Obserwator

Szkoda, że nikt nie widzi tego co się dzieje w biurze BSP. Fałsz Pana A.K. i stojacej obok PAni M.G. zero szacunku dla pracownika. Planisci zastraszeni. Jak masz swoje zdanie to nie mozesz powiedziec tego na głos. Najlepiej jak w ogóle sie nie odzywasz tylko przytakujesz. Bo tak chcą. Starych prawocników nie szanują, a nowych wiadomo. Trzeba ulepić po swojemu. Gdzie jest stara ekipa? Co tam tam się dzieje?

@Obserwator

Dokładnie szok co się tam wydarzyło wczoraj... Najlepszego planiste zwolnili bo szef A.K to szowinista i nie lubi sprzeciwu nawet jak nie ma racji to ma...no ale cóż ma plecy brat w zarządzie więc chore kłamstwo staje się prawdą.

StaryPracownik
@Obserwator

Dosłownie nie do pomyślenia jeśli chodzi o kierowanie biurem BSP. Wywalają pracowników wykwalifikowanych, pracujących od początku firmy tak z dnia na dzień. Później zatrudniają osoby które są rzucane na głęboka wodę i zwalniają się po chwili. Kierowniczek chodzi z głową do góry bo ma plecy a planowanie i sterowanie praktycznie w tej firmie nie istnieje. Cały czas wrzuty, braki detali i tp. Każdy siedzi za swoim monitorem i się odezwać boi. Ciekawe czy jak pan Kur..us się o tym dowie czy coś zrobi. Ale pewnie rodzinka wyratuje cwaniaka.

Monterek
@StaryPracownik

Wywalili gościa z działu INOX bo dym był, pracownicy śmiali się ze nawet nie potrafi pisać bez błędów ortograficznych. Braciszek załatwił lepsze stanowisko kierownicze w BSP i widzę ze nadal jest na tyle niepelnosprytny ze, braciszek będzie musiał ratować. Na moje człowiek nieudacznik który nie powinien mieć stanowiska kierowniczego. Po codziennej produkcji widać że coś nie tak jest w tym biurze.

Operator mpk120

Czas szukać innej pracy. Nie będę robił tam gdzie lider Dawid O.

Wykrawacz
@Operator mpk120

Nie dziwię się. Dawidek nic nie robi, nawet nic nie potrafi załatwić. W pracy jest statystą i (usunięte przez administratora)

Pracownice ????????????

Czy to jest normalne ze Pani A. z 587 jest w sobotę w pracy z jednym pracownikem (transportowcem) a w ciągu tygodnia odsyła swoich pracowników na inne Mpki bo nie ma u siebie pracy na MPK.

Anonimbas
@Pracownice ????????????

Bo o to chodzi, żeby miała nadgodziny. Ciemny ten lud zatrudniony Baś.

Pracownice?????
@Anonimbas

Tylko szkoda ze odsyła swoich pracowników na inne działy bo u niej nie ma pracy a sama ściemnia jak może przychodząc do pracy w sobotę i nic nie robi

Ilona

A macie jakieś dowody na to? Jak się w sobotę przychodzi to jest więcej pracy? Nikt nie kontroluje pracowników?

Hans
@Ilona

Nie, my wiemy, że tempy lud to kupi.

Agata
@Hans

A to trochę nieprzychylne podejście tutaj macie co do tego. No bo skąd niby taka pewność?

Witam, czy coś jest nie tak w dziale planowania? Ogłoszenie wisi od kilku miesięcy. Nie mogą nikogo znaleźć, czy ludzie uciekają? Kierownik w porządku?

Lala
@Kandydat

Kierownik najlepszy ????

Robert
@Lala

A na resztę pytań odpowiesz? Bo to dość ważne dla kandydatów.

Nakło

Burdzo dubra rubota. Zarubki znokomite, storsza nowet no bilot miasięczny. Kiarownik burdzo sia o nos mortwi, ciągle pilnaje nos no komerach żaby nikumo nic sia nie stoło. Nowet z dumu zerko czy josteśmy bezpiaczni. Pulecom.

@Nakło

No widzę, że znalazłem kumpla???? Też Tobie ktoś z Je...nego Nakła podpadł? Opowiedz proszę

Czy planista operacyjny ma możliwość pracy zdalnej w wyjątkowych przypadkach?

Kamila
@Gość

Wydaje mi się, że przy tym stanowisku nie zawsze jest potrzebna obecność na miejscu, więc myślę, że może tak być. Ale mogę się mylić. Ktoś potwierdzi? Co masz w ogóle na myśli mówiąc o wyjątkowych przypadkach?

Goly
@Gość

Moze

Olga
@Goly

A w jakich tych sytuacjach może zdalnie pracować?

Wiechu
@Olga

Jak sobie zaplanuje pacę zdalną. W końcu jest planistą.

Olga
@Wiechu

Czyli tak naprawdę kiedy chce?

Zostaw merytoryczną opinię o Belma AS Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Belma AS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Belma AS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Belma AS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 83, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Belma AS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Belma AS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Belma AS Sp. z o.o.