Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

mala

spokojnie nie ma paniki, dzisiaj tylko jedna osoba pytała o sytuację, czy się coś nie dzieje w związku z zamieszaniem itp. Raczej nas to nie dotyczy tak bardzo. Z tego co wiem to u mnie w oddziale tylko 2 osoby w tym tygodniu pytały o sytuację i wycofanie się z inwestycji ale zapewne na ich miejsce czeka po 50 osób, które chętnie wpłacą i nie ma się co martfić

gery

Też chcę wycofać pieniędzy, dzisiaj nie miałem czasu i jak dzwoniłem to było zajęte ale jutro mam nadzieję, że uda mi się zamknąć moje konto w systemie i wycofać pieniądze bo sprawa już jest zbyt poważna. Dzisiaj okazało się, że kolejna firma po Finroyalu, Amber Goldzie, Promotor Finanse i teraz Centrum Inwestycyjno Oddłużeniowe już nie wypłaca zainwestowanych pieniędzy inwestorom więc czas zawijać zabawki póki jest szansa na tratwę ratunkową!!!

Invest, ile trwa wycofanie pieniędzy? Podjęliśmy decyzję i w poniedziałek chce rozpocząć wycofywanie, ale jak rozumiem trzeba czekać aż się pokończą obecne pożyczki więc ile to może trwać z windykacjami/ cesjami ? Konkretnie, kiedy myślisz, że dostane pieniądze jak w poniedziałek zacznę się ich domagać?

istnieje system TOPP DOUGS,jak pracowałeś w windycie to powinieneś wiedzieć .

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nowy

czy windykator ma dobre zarobki w tej firmie,czy warto pracować w windykacji?proszę o wypowiedz wieloletnich pracowników,ponieważ dostałem takową ofertę.

irka

mo - 2012-08-16 20:33:36 a co sadzicie o pracownikach biura w Kedzierzynie???proponuje przyjechać i popatrzeć tak z boku-a sami ocenicie ,lecz rarytasów nie będzie,no cóż wiemy dla czego!

mo

a co sadzicie o pracownikach biura w Kedzierzynie???

system

ludzie nie kumam!?jakiś minister zrobi wał ,poda sie do dymisji i jes oki- każdy poplotkuje ale co 4 lata idzie do urny i podpisuje -kredyt zaufania-wybory -przecież to nic innego jak inwestycja w naszą przyszłość i naszych dzieci,a tu jakieś nie do końca sprawdzone informacje o a.g zaraz rzutują w jakiś sposób na k.ch.-gzie logika,gdzie pozytywne myślenie???pomyślcie trochę nad własnymi decyzjami-apelllllll

nick

zaniósł byś do banku -to byś po 2 latach jeżdził golfem,a tu po 2 latach może lekko używana x5-oceń sam...poza tym nie słuchaj bredni o a.g.to inna sprawa.człowieku czemu nie słuchasz własnego sumienia!przecież inwestując te pieniądze musiałeś przeprowadzić konsultacje?przypomnij sobie chwile w której postanowiłeś zadecydować!i co ?człowieku tu pracuje pare tysięcy ludzi-choć setkę zaufania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OMG

Mam pytanie z innej beczki, zainwestowałem 70 tysi w tamtym roku i po aferze z AG boję sie, czy dotane cały kapitał? Może ktoś już wycofał swoje pieniadze i dostał tak jak było w umowie? O rany pazerność mnie chyba zgubi, mogłem zanieść te kase do banku i spac spokojnie. Poradzcie co zrobić, pracowaliście w tej firmie i może wiecie co sie dzieje z tymi pieniędzmi.

ulotkarz - 2012-08-08 17:01:51 pracownik sprzedaży - 2012-08-07 20:32:13 ja pracuje tu już prawie dwa lata i jestem zadowolona.... kasa super jak na moje miasto. nie spotkalam sie z brakiem szacunku dla pracownika w moim regionie, a jak jet gdzie indziej, to nie wiem. ma nadzieje, ze reportaz nie wplynie negatywnie na dzialania k-ch bo nie wyobrazam sobie innej pracy, ludzie sami decyduja czy korzystaja z danych pozyczek, my im dajemy tylko mozliwosc wyboru . popieram kogos przede mna, ze wypowiedzi negatywnyh w wiekszosci udzielaja zwolnieni pracownicy..... tak naprawde zadowoleni pracownicy nie zagladaja tu, ale ja lubie czytac dla rozrywki niektore beznadziejne wypowiedzi:)jestes ostro (usunięte przez administratora) jak jestes zadowolona z pracy to po co tu zagladasz a czytac dla rozrywki to mozesz ksiazki albo jakies kawaly a z drugiej strony to nie zdajesz sobie sprawy ile pracownikow ktorzy nadal pracuja tu pisze nie marnuj swojego czasu tylko wez sie za liczenie gadzetow na biurze.mam prawo wejsc na te strone i dodac komentarz, a TY za to nie masz prawa obrażać innych... jak masz złą prace, to ją zmeń. przykre są te ciągle stwierdzenia, ze każdy komentarz pozytywny pisany jest przez centale, ale cóż. nie w każdym regionie ludzie maja źle!

kumpel

mam z kobrą kontakt więc wiem na pewno że on już tu nie piszę, a wy myślcie co wam się podoba wiem jedno że jak on jeszcze pracował w kch atmosfera była ok, teraz jest przechlapane, nawet my kierowcy gdzie kiedys trzymaliśmy się razem teraz każdy na każdego patrzy z byka. myślę że już nie długo to potrwa.

wasza dociekliwość

no tak,tu samochodu do domu nie dostaniesz,nie tak jak u nas,i teraz [usunięte przez moderatora] z buta 4 km o 3 rano, i co pasuje ci czy jak zwykle narzekasz ???? [usunięte przez moderatora]

marek

witam,mam pytanie-czy to forum poświęcone jest tylko bankom i kredytom,czy też można tu wyrażać opinie o innych firmach. chodzi mi o firmę MISSUR z poznania . Jeżeli ktoś coś wie to proszę odpisać ponieważ mam zamiar podjąć tam pracę,ale na mieście narzekają,więc może w necie coś się dowiem. Z góry dziękuje .

g.m

Emka - 2012-08-08 16:31:06 Kredyty chwilówki są beznadziejne! ulotkarzy wykorzystują jak mogą,trzeba chodzić po 8 godzin w upale,nie dadzą nawet butelki wody!!! mało tego panie siedzące za biurkiem twierdzą że to one odwalają najgorszą robotę. ulotkarzy traktują jak śmieci. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!!! niech same pochodzą i poroznoszą ulotki!!!woda ,kanapki telewizja,gazeta,i a to skwar a to zimno,mróz a to pada ciągle narzekacie ,każdemu jest ciężko,ale wieszać się nie będę,podiełłaś się roznoszenia ulotek?to rób co ci każą,a jeżeli chodzi ci o dziewczyny z biura to do twojej wiadomości-MY TEZ ROZNOSIMY ULOTKI I ROBIMY WIELE INNYCH ZECZY JAK TRZEBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kiepski ferdek

skoro jestescie nie zadowoleni z tej pracy to po jasny gwint tu siedzicie,lećcie do rejonowego urzędu pracy się zarejestrować , i dzielcie fotel z ferdkiem kiepskim-głosząc wszystkim wszem i wobec,że z waszym wykształceniem w tym kraju pracy nie ma [usunięte przez moderatora]

w.d

myślisz że jeżeli ty nie jesteś zadowolony z tej pracy to wszyscy też MUSZą?, mylisz się są ludzie którym ta praca odpowiada,a ty należysz do tych prymitywnych człekokształtnych którzy uważają że jeżeli ktoś się nie zgadza z tobą lub ma swój pogląd na tę pracę to jest jebnięty!!!prawdopodobnie sam jesteś dobrze (usunięte przez administratora) skoro wmawiasz że ta praca jest zła.

ulotkarz

Emka

pracownik sprzedaży

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.