Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

mimimi

kiedys nie prosili o to, ale teraz mozesz zostac zapytana na rk czy w razie potrzeby mozesz dostarczyc świadectwo niekaralności... bedziesz sprzedawac pozyczki przez inne firmy i moze byc tak, ze bedziesz podpisywac zgode, ze w razie potrzeby bank sam wystapi o ten dokumnet w Twoim imieniu.. za kłótnie z sąsiadem aż kara w zawieszeniu? jeśli to jakiś inny środek był, to może nie zaważy w tym wypadku..np sam dozór kuratorora, to środek zapobiegawczy i z tym dostanie sie świadectwo niekaralności jak dobrze pamiętam..

J.K

właśnie dlatego chcę wiedzieć czy potrzebne będzie zaświadczenie. Bo jeśli nie to bez problemu poradzę sobie i nie będę nic o tym wspominać nawet. Więc jeśli ktoś pracował i wie że nie trzeba zaświadczenia to proszę o taka informację.

gary

J.K - 2012-08-29 09:51:05 No ale czy będzie zaświadczenie mi potrzebne do okazania przy podpisaniu papierów?Na Rk, od razu powiedz, że masz zawiasy. A nawet możesz dodać, że grypsisz. Zrobi to dobre wrażenie. Nie łam nic. Taki kwit to jest coś.

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Jery

Kredyty Chwilówki to piramida finansowa - i to tu jest najistotniejsze..... a nie czepianie się słówek.....

J.K

czy potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności do pracy w biurze jako doradca klienta??

Tom

Jery - 2012-08-27 12:59:35 Za pare dni, za dni pare..... Kredyty Chwilówki będą wpisane na liste zastrzeżeń KNF-u..... Później prokurator i cała piramida runie z hukiem..... Pozdrawiam....Ty, Jery nie listę zastrzeżeń - tylko ostrzeżeń, mylisz pojęcia zastrzeżenia to można mieć do merytoryki Twojej wypowiedzi.

Jery

Jeśli nie masz sumienia.....potrafisz kłamać w żywe oczy nie rumieniąc się, to masz szanse na tą robotę.......

gość

Głównie chodzi mi o to czy jest to praca w biurze czy może chodzenie po domach klientów. Bardzo proszę o informacje.

Jery

Praca doradcy w firmie Kredyty Chwilówki polega na nabijaniu klientów w butelkę......to będzie twoje główne zadanie.....

gość

Witam. We wtorek mam RK na doradcę klienta , nie wiem czego się spodziewać. Czy możecie mi powiedzieć na czym polega praca takiego doradcy. Będę bardzo wdzięczna.

Jery

Kredyty-Chwilówki to następna typowa piramida finansowa...... Ci co zainwestowali w tej firmie mogą pomału już zegnać się ze swoimi pieniążkami, to tylko kwestia czasu.....

chwi

biorą się za nich w tvn widziałem.

wiki

I jeszcze jedno,pracowałam w KCH 4 lata,potraktowali mnie jak (usunięte przez administratora) ale złość przechodzi i jeśli sobie zrekompensuję Inwestorem to mam satysfakcję że pracowałam w tej firmie i cieszę się że nie wszystko poszło na marne.

wiki

O czym Wy tu piszecie bo nie rozumiem.Inwestor jest,zyski są,są chociaż nie tak jak na początku ale po prawie trzech latach choćby pękł to każdy ma zysk więc o co chodzi,kto nie ryzykuje ten nie żyje.Więc nie siejcie fermentu kto chce ten inwestuje.Mam zamiar zainwestować w nową ofertę lecz jeszcze mnie nie stać.Poczekam.A strachliwi niech się wypisują,moje będą lepiej pracować.

wolej

co myslicie o biurze w kedzierzynie KOZLU jakies doswiadczenia moze

nick

mala co to za jakieś nowe słowo "martfic"? Po jakich szkołach tam pracujecie? Najlepsze to zawodówki?

aa

miałam klienta, który pytał czy działamy tak samo jak AmberGold, poza tym nic się nie dzieje spokoj co to obchodzi klienta, jeśli on pożycza pieniądze a pytania zadaje idiotyczne jakbym ja od niego chciała pieniądze pożyczyć

Bolo

mala - 2012-08-21 15:52:28 spokojnie nie ma paniki, dzisiaj tylko jedna osoba pytała o sytuację, czy się coś nie dzieje w związku z zamieszaniem itp. Raczej nas to nie dotyczy tak bardzo. Z tego co wiem to u mnie w oddziale tylko 2 osoby w tym tygodniu pytały o sytuację i wycofanie się z inwestycji ale zapewne na ich miejsce czeka po 50 osób, które chętnie wpłacą i nie ma się co martfićNie pitol, dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.