Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

...............

Nadużycie przez pracodawcę swojej ekonomicznej przewagi przezzawieranie umów terminowych w celu obejścia przepisów o ochronie trwałościbezterminowego stosunku pracy umożliwia uznanie klauzuli terminu za nieważną napodstawieart. 58 § 1k.c. w związku zart. 300k.p. (por. uchwałę składu 7 sędziów Sądu Najwyższego z dnia 16 kwietnia 1998 r.,III ZP 52/97, OSNAPiUS 1998 nr 19,poz. 558). Podobne zdanie wyraził Sąd Najwyższy w wyroku z dnia 7 września 2005r.,II PK 294/04(OSNP 2006 nr 13-14, poz. 207), w którym uznał, że zawarciedługoterminowej umowy o pracę na czas określony (9 lat) z dopuszczalnością jejwcześniejszego rozwiązania za dwutygodniowym wypowiedzeniem może byćkwalifikowane

.............

smutny - 2013-07-17 23:30:37 a jako kto pracujesz ze dostajesz az 1800 na rekeTyle dostają kierowcy pand 1100 + 700 zl premi ,miasta Kepno,Wrocław,Oława niewiem jak pozostale miasta ale chyba tak samo

KIEROWCA PANDY

smutny

a jako kto pracujesz ze dostajesz az 1800 na reke

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
??????????

[...] Koles masz zle informacje 1800 netto na reke ,więc nie mów o czyms o czym nie masz pojecia

czerwona strzała

Doradcy przejdą na pandy i będą z aut kredytów udzielać :D

ludek

Napiszcie jakie biura zamkneli !!!!!

eretr

Może coś z wymiarem etatu kombinują? Tak czy siak idzie fala zwolnień.

Jestem bardzo ciekaw czy Ja też dostanę wypowiedzenie i zdanie auta, bo jadę jutro zawieść auto na warsztat do Tych

jedna

poważnie z tymi kierowcami? oj co to będzie co to będzie gdy chłopa z pandy firma się pozbędzie chociaż szkoda bo u nas prawie wszyscy byli spoko

karol co ma wy.....e na Kch.

byly pracownik - 2013-07-15 20:40:40 witam powiem tylko ze ta firma to najwieksze dziadostwo jakie jest , jako kierowca wcielasz sie w role "sciganego",z gory wszyscy zakladaja ze kierowcy to spia w samochodzie nic nie robia itd 100osob ktorzy zajmuja sie kontrola .ale juz to sie skonczylo .pewnego dnia zostalem sciagniety na centrale na tychy i mialem miec wymiane pandy na nowa ,na miejscu okazalo sie ze mam zdac samochod a dla mnie jest przygotowane wymowienie .smiech na sali ,wszystkich zwolnia maja liste kierowcow i kazdego po kolei beda wywalac .Mnie potraktowali podobnie, z tym, ze miałem zabrać jakas dziewczyne po szkoleniu. A tam zdanie auta i wypowiedzenie. Normalna ich praktyka. Nawet nikt sie nie spytał czy mam na bilet. Pieniadze pewnie były ale mysle ze ktos je przytulił. Pozdrawiam wszystkich kierowców. A panowie kierownicy reklamy, koordynatorzy, łopata czeka. Koniec miodowych lat

smutna

Pracowalem w tej firmie ciagle sie czepiają ze brak wyników -a nikt na siłe ludzi nie zaciagnie po kredyt moze ktos sie w koncu wezmie za te parabanki.

doradca

Cieszy mnie, że firma woli przejść na reklamę w TV! Taka liczba ulotkarzy i w ogóle pracowników reklamy to kiedyś było dobre. Przykład Wonga i Vivus pokazuje że musimy być w TV bo dzięki temu dotrzemy od razu do wszystkich w Polsce (a biura przecież mamy w każdym większym miasteczku). TAK TRZYMAĆ! (usunięte przez administratora) pozdro z Krakowa!

goosc

ta firma to dziwadło

xdx

I co z tego, ze do Ciebie dzwonili? Nikt nie mowi, ze firma padnie jutro, ale mysle ze malymi kroczkami bedzie upadac :D dzis.Cie przyjma do pracy a za pol roku zwolnia :P

michel12

Dziwne bo najpierw są bardzo negatywne opinie o firmie. Potem nagle wszyscy piszą (tak się domyślam) o likwidacji firmy. A do mnie dzwoniła 09.07.2013 HR w sprawie przyjęcia na stanowisko regionalnego. Bardzo ciekawy jestem dalszych losów :) Pozdrawiam wszystkich.

rusinek

Najlepsze dopiero przed nami. To jest POCZATEK koncaaaa.

onetek

czy ktoś wie czy może zamykają już jakieś oddziały? albo zwalniają doradców?

lola

Tak muwia ze we wrzesniu moze wrucimy do pracy ale nikt nie bedzie na nia czekal az tyle bo ja w to nie wieze ze beda przyjecia od nowa po prostu firma upadnie calkowicie nie wiezcie ani 1slowo ich

lola

Nie potrzebnie pozwalniali ulotkarzy bo teraz ich czeka ciezka praca kierowcow pokarzcie na co was stac

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.