Business Dreams Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Business Dreams Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie Business Dreams.

Bardzo dziękujemy za Państwa wpisy. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze być wszędzie tam, gdzie podejmuje się zagadnienia związane z pracą w naszej firmie.

Wykorzystując nowy środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczowy obraz pracy w naszej firmie. Dostrzegliśmy, że poruszają Państwo różne kwestie dotyczące oferowanych przez nas warunków zatrudnienia.

Jako rzetelna, odpowiedzialna firma pragniemy odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania. Uważamy, że dialog z Państwem pozwoli poznać naszą firmę, naszą wizję i nasze wartości.

Chcemy wciąż się doskonalić, dlatego słuchamy Państwa cennych sugestii, aby wyciągnąć z nich wnioski. Jesteśmy gotowi na konstruktywną krytykę, bo wierzymy, że pokazuje ona obszary, nad którymi warto pracować, a na tym szczególnie nam zależy.

W związku z tym, wszelkie trudne i wymagające wyjaśnienia kwestie prosimy opisywać na adres biuro@businessdreams.pl.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Business Dreams
Marika Nowy wpis

Hej, widziałam dawniejsze ogłoszenie dla specjalisty ds. telesprzedaży. Widełki zwróciły moją uwagę, bo było napisane, że do 10 000 zł mogły wyjść a było to parę lat temu. nie wiecie przypadkiem jak jest teraz i czy nie warto się skontaktować?

Czy można liczyć w Business Dreams Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Pracownik Nowy wpis

Niestety nie otrzymujemy tutaj w ramach dodatków do pensji opieki zdrowotnej, ale atmosfera panująca w firmie przewyższa wszystkie inne miejsca, w których pracowałam dotychczas.

Polecam prace u Pana Grzegorza w firmie Business Dreams. Rodzinna atmosfera, przyjemna praca, wynagrodzenie atrakcyjne. Z czystym sumieniem mogę polecić prace w tej firmie.

Zofia

Dzięki za polecenie. Fajnie, że atmosfera jest rodzinna i wynagrodzenie atrakcyjne. Pytanie ile ono wynosi dokładnie? Dasz znać?

Nowy wpis

@Zofia

Wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia i zaangażowania, a także od działu do którego aspiruje dany pracownik. Pensje zaczynają się od minimum krajowego, ale i potrafią wynosić powyżej 10 000 zł

Czy w Business Dreams Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Zawodowiec

Tak

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Business Dreams Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Julia

Witam serdecznie, pozyskałam sporo informacji na temat działania Firmy Business Dreams, nie mogę jednak dociec na jaki adres można wysłać aplikacje zawodowe. Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam

@Julia

Dzień dobry, uprzejmie informujemy, iż aplikacje można przesłać na adres biuro@businessdreams.pl. Pozdrawiamy. Zespół Business Dreams :)

Specjalista IT

Witam, (usunięte przez administratora) już dwukrotnie w związku z ogłoszeniem do Firmie Business Dreams. Miałem nawet okazję osobiście spędzić kilka godzin a tym samym wyciągnąć wnioski .. niestety ktoś okazał się bardziej kreatywny :( Ktoś wie może czy w najbliższym czasie będzie szansa podjęcia kolejnej próby ?? bardzo mi zależy widać, że zgrana ekipa , fajna atmosfera i z tego co się orientowałem możliwości rozwoju .. na tym szczególnie mi zależy. Będę wdzięczny za info, nie zamierzam odpuścić :) pozdrawiam

@Specjalista IT

Rzeczywiście staramy się, aby atmosfera w firmie była jak najlepsza i wspólnie razem dbamy o idealne środowisko do rozwoju każdego pracownika dlatego starannie przeprowadzamy rekrutację, aby każdy kto już dostanie się do wewnątrz mógł czuć, że staje się częścią realizowanych projektów. Proszę obserwować kanały komunikacyjne naszej firmy. O kolejnych możliwościach aplikacji będziemy informować. Pozdrawiamy Zespół Business Dreams

Monika Z.

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy i nie mam żadnych zastrzeżeń poza brakiem porządnego ekspresu do kawy (może coś się zmieniło w tej kwestii). Nauczyłam się marketingu jak nigdzie indziej. Niestety z przyczyn osobistych i dalekich dojazdów musiałam zrezygnować z pracy.

@Monika Z.

Dziękujemy Pani Moniko za kilka słów i również cieszymy się, że mogliśmy przyczynić się podniesienia Pani kwalifikacji w dziedzinie marketingu. Rozumiemy sytuację i decyzję o odejściu, a w imieniu całej firmy życzymy jak najlepszego rozwiązania problemów i samych sukcesów na drodze prywatnej i zawodowej. Ps. Ekspres jest już nowy firmy Delonghi Dinamica Plus więc zapraszamy przy okazji na pyszną kawę ;)

Aktualność
Dzień dobry,

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Business Dreams

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Business Dreams Sp. z o.o.?

W moim przypadku 3 miesięczna umowa o pracę na okres próbny, a później już stała na czas nieokreślony.

Zostaw merytoryczną opinię o Business Dreams Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Business Dreams Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Dreams Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Business Dreams Sp. z o.o.