Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o.

Adres: Zaborska 48E, 32-600 Oświęcim

NIP: 5492436897 REGON: 123032795 KRS: 0000506730

Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o.

Opinie o Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jurek
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Również zostałem oszukanym przez Servaq. Sprawa znajdzie finał w sądzie. Wiem że jest więcej podobnych do mnie oszukanych zawiedzionych przez przez w/w firmę. Początkowo odpuściłem temat bo uznałem młodzi i nie rozumieją co robią, ale się myliłem, więc będę wdzięcznym za kontakt jurek.pram@gmail.com By już więcej nikogo nie oszukali.

TakNie
ndsk
 Opinia

Ostrzegam. Naciągacze, obiecujący gruszki na wierzbie. Po kupieniu narzędzi klapa i same straty. Chciwe podejście firmy.

Tak1Nie
 Opinia

Napiszcie co dzieje się teraz w przedsiębiorstwie Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o. w miejscowości (usunięte przez administratora) Czekamy również na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy!

TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o. - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.