Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o.

Adres: Zaborska 48E, 32-600 Oświęcim

NIP: 5492436897 REGON: 123032795 KRS: 0000506730

Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o.
1 1 6 1

Opinie o Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Jurek
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Również zostałem oszukanym przez Servaq. Sprawa znajdzie finał w sądzie. Wiem że jest więcej podobnych do mnie oszukanych zawiedzionych przez przez w/w firmę. Początkowo odpuściłem temat bo uznałem młodzi i nie rozumieją co robią, ale się myliłem, więc będę wdzięcznym za kontakt jurek.pram@gmail.com By już więcej nikogo nie oszukali.

Pomocna?
TakNie
ndsk
 Opinia

Ostrzegam. Naciągacze, obiecujący gruszki na wierzbie. Po kupieniu narzędzi klapa i same straty. Chciwe podejście firmy.

Pomocna?
Tak1Nie
Administrator
 Opinia

Napiszcie co dzieje się teraz w przedsiębiorstwie Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o. w miejscowości (usunięte przez administratora) Czekamy również na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy!

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o. - Oświęcim

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Information Technology Agency Servaq Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.