Opinie o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

„KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniamy około 1.600 pracowników w całej Polsce, głównie w działach sprzedaży i windykacji. Poszukujemy specjalistów w danej dziedzinie, ale dajemy także szansę młodym osobom, które są na początku swojej kariery zawodowej. Specjalizujemy się w pośredniczeniu przy produktach finansowych takich jak pożyczki, chwilówki, kredyty. W ofercie mamy pożyczki krótko, średnio i długoterminowe: chwilówki, chwilówki z wnioskiem przez internet (chwilówki online), chwilówki z wnioskiem przez telefon (TeleChwilówki), pożyczki online, pożyczki konsolidacyjne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne. www.kredyty-chwilowki.pl Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” sp. z o.o. ul. Fabryczna 12 43-100 Tychy tel. 801-800-107 (koszt połączenia wg stawki operatora)

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. w Tychy

do WIVATA

A jak Ci każą podpisać się czytelnie to piszesz-"CZYTELNIE" haha,co za gamoń.

wivat
@do WIVATA

pogadamy jak popracujesz u nas troszeczke,jak pojadą w ciebie troszku to zobaczymy czy bedziesz taka(ki)rozanielona-y ,jak cie zeszmacą i stracisz czas na firmę,to sie okaze kto jest gamoniem.

do WIVATA
@wivat

Nie strasz nie strasz,bo się...a tak poza tym ja nie pracuję w twojej ukochanej firmie.

geniusz

WIVAT bystrzaku,gdzie Cię takiej przebiegłości nauczyli,o jejciu jejciu.Żebyś się nie pokupkał jak wpadniesz zaraz w samozachwyt.

WIVAT

OKOŁO-ZADOWOLONA?

problem

Zawsze można napisać około

Doradca Klienta

Bylam na,rozmowie w Zorach I drwiono ze mnie, osoba w blond krotkich wlosach rozmawiala ze mna I spogladala na swoja kolezanke I robila mimy I smiala sie.... zalosne, infantylne zachowanie 20to paro latki.... TRAGEDIA... Pisaly tez lisciki do siebie nawzajem.... brak slow... podziekowalam i wyszłam

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
driuk

witam ide na rozmowe o prace do tej firmy czy moze mi ktos powiedziec ile sie zarabia netto?w kaliszu?

darek
@driuk

idz to sie dowiesz,o zarobkach sie tu nie pisze bo kasowane sa posty

jestem nowa w tej firmie, dostalam prace jako doradca klienta i obecnie jestem na okresie próbnym, jedyne co moge powiedziec to to że ludzie na moim regionie tzn, kierownicy, dyrektor i pozostali doradcy są w porzadku. Ale prosze inhych o opinie na stanowisku doradcy,

ana
@Ewa

To tylko złudzenie Ewo,uciekaj gdzie pieprz rosnie z tej firmy-obudzisz sie po paru miesiacach lub latach i dojdziesz do wniosku ze zmarnowałas czas w tej firmie.poczytaj opinie a wnioski sama wyciągniesz,no chyba ze jestes zpowinowacona z panią prezes-wtedy lub lubisz chodzić do łóżka-wtedy czeka cię WIELKA kariera

oj:)

Tak,tak,to prawda,wszystko pięknie jest na początku,a później wychodzi szydło z worka i czar pryska :) Niestety :)

ulotkarz

ja tez roznosze ulotki i jest dobrze

pamietliwy

Podllizywal, podkapowal miało być :)

pamietliwy

Z tego co pamiętam to Kobra tez awansował. Do kogo się podpisywał? Kogo podarował?

basta
@pamietliwy

hahahaha ktoś sobie przypomniała o kobrze przecież on już dawno tu nie pisze, także najlepiej mówić o nieobecnych. kobra był wporzo gość, a że wam to trochę błota zrobiła to do tej pory go pamiętacie. ten tekst pamiętam był tutaj ale 2-3 lata temu karolcia go wkleiła bo sobie przypomniała bądź kto inny w tej chwili też mam inną prace i z kobrą utrzymuję kontakt

karolcia

Kobra, wiem kim jesteś, wiem za co wyleciałeś, wiem jak pracowałeś. Nie rób już z siebie błazna, poszukaj sobie innej pracy, przecież jesteś taki wszechstronny, masz tyle zawodów, więc raczej nie będzie trudno? i skończ już z opluwaniem, bo to Ci wychodzi najlepiej, zarówno gdy pracowałeś to wiecznie mieszałeś i teraz też nie możesz przestać.

Miodek

Ja się dziwię, że w ogóle pracujecie. Wasza pisownia to masakra. Pokończyła większość z Was chociaż podstawówkę?

@Miodek

Po podstawówce zna się ortografię i pisownie Polską,no chyba że zatrudnia się osoby bz trzeciego świata.

v

Wreszcie wzieli sie za najwiekszych nierobów i cwaniaków w firmie-kierowników reklamy,a tacy PEwni byli nietykalnosci,popieram ten pomysł poniewaz i tak nic niwe robili a pensyjke brali,a robote za nich robili koordynatorzy.

ex

Co słychać w chwilówkach we wrocku? :)

barabara

o widze ze juzka od banerow juz zdegradowali z generalnego-a takie fajne pomysły miał.

oj:)

A kto został generalnym ? :) Czy ktoś ze starych,czy nową ofiarę wybrali ? :)

aaa

Witam, czy ktos pracuje w chwilowkach? Bo bylam na rozmowie kwalifikacyjnej i czekam na odpowiedz i na co zwracaja uwage i pod jakim kontem wybieraja kansydaya?

ogarnij sie
@aaa

Złotko tu wszyscy pracóją w chwilówkach-mama,tata,brat,siostra teść teściowa szwagier,kuzyn itp,itd.

n

Najwyzszy czas na tych nierobow. Najwyzszy czas.

oj :)

A kto poleciał już ?

wer

news
@wer

Widze ze malo wiesz mieli co robic roboty po rękawy, a od tego jest koordynator popatrz obiektywnie koordynatorzy pójdą pod kierowników sprzedaży i nadal beda robic to co robili i kierowników sprzedaży też wyzwiesz od "nierobów" :) dopiero koordynatorzy odczuja zmiany a sprzedaż bedzie latać z językiem bo nie ogarniesz wszystkiego na raz i w tym efekcie nic nie bedzie załatwione jak trzeba haha dopiero beda jaja makabra co sie dzieje :/

news

Dzieje sie dzieje!!! Na 100% :/ zwalniają kierowników, w koncu muszą mieć na wypłatę dla nowego "generalnego" co za chamstwo :/ tylu ludzi !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki” Sp. z o.o.