opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Klaudia

    07.11.2021 12:57

    Inne

    Hej chciałabym zapytać jak wygląda rozwiązanie umowy agencyjnej z firmą? Dostałam propozycjie pracy ale gdy zapytalam o to nie udzielono mi odpowiedzi czy są później jakieś konsekwencje jak to wogole wygląda.
    ReviewUserIcon
    Praca

    11.11.2021 11:24

    Pracownik

    [email protected]
    ReviewUserIcon
    Lola

    26.11.2021 18:13

    Kandydat

    Witam i co dostałaś odpowiedź?też się nad tym zastanawiam ...podjęłaś pracę,jeśli tak to na jaki okres jest pierwszą umowa
    ReviewUserIcon
    Kaka

    15.11.2021 15:12

    Pracownik

    Czy rzeczywiście jutro będziemy robić w maskach czy to tylko jak zwykle na chwila czemu tak nagle chcą żebyśmy robili w maskach a czy będą rozdawać maski???
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    23.11.2021 20:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) w firmie szaleje!Kolejne osoby zarażone.Kiedy to się uspokoi?!
    ReviewUserIcon
    Mee

    24.11.2021 19:48

    Pracownik

    Na którym sorcie są chorzy musisz w tym czasie dbać o siebie i się nie zarazić nosić maseczkę nic więcej nie możemy zrobić bo nas nawet nie biorą pod uwagę że możemy zarazić rodzinę teraz każdy walczy o przetrwanie zdrowia życzę
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.11.2021 21:31

    Pracownik

    Co sądzicie o tych klipsach? Nie dosc ze nie da się ich ściągnać to jaki ich sens jak nie ma bramek na sklepie?
    ReviewUserIcon
    Tina

    19.11.2021 04:23

    Pracownik

    Chodzenie w maseczkach jest chore przecież my je nosimy pod brodą a niektórzy to w ogóle ich nie zakładają to po co ten cyrk obowiązek jest je mieć na hali A w szatni jak wychodzimy przychodzimy już nie to o co tu chodzi
    ReviewUserIcon
    Roza

    18.11.2021 09:11

    Inne

    Uważajcie na tą firmę a najlepiej nie kupujcie (usunięte przez administratora) klientów to co piszą osobie wogle nie jest adekwatne z tym co przyjezdza zamówiłam tak.na próbę najmniejszy box żeby Sprawdzić stan ciuchów i jak przyjechal i go otworzyłam to mi ręce opadły połowa nie nadaje się na sprzedaż ciuchy są brudne zmechacoce podarte dziurawe strasznie śmierdzą o stanie butów to nawet już niewspominam katastrofa wogle nie dbają o klientow
    ReviewUserIcon
    Robi

    16.11.2021 15:58

    Pracownik

    Pewnie już każdy słyszał już mamy nowy ład co teraz o tych zmianach myślicie czy szef podniesie coś na wypłacie czy mamy szukać innej pracy
    ReviewUserIcon
    Ro

    16.11.2021 14:44

    Pracownik

    A pajek niech się weźmie za robotę a nie ploteczki na pół zakładu rozpowiadać dzień w dzień
    ReviewUserIcon
    Gabrys

    27.10.2021 20:56

    Pracownik

    Poproszę szefa żeby wam podniósł 1 zl na godzinę.
    ReviewUserIcon
    hala

    08.11.2021 11:02

    Pracownik

    dziękujemy dobry Panie!
    ReviewUserIcon
    Pracownk

    14.10.2021 12:17

    Kandydat

    Witam...zastanawiam się nad pracą jako koordynator sieci sklepów....co się stało ,że szukają kolejny raz kogoś na Podkarpacie? Dają dobre pieniądze (na własnej działalności) Co jest nie tak? pomoże rada ktoś z wewnatrz?
    ReviewUserIcon
    Praca

    31.10.2021 09:44

    Kandydat

    Zdecydowanie odradzam, w tej firmie jesteś zerem, nie szanują cie i wyzyskują. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Maliqu

    06.11.2021 06:45

    Pracownik

    Bez sensu zaczynać. Niby kasę dają spoko ale tam nie wiadomo o co chodzi. Każą ci kontrolować sklepy i wyznaczają trasę a jak robisz to co mówią to mówią ze nic nie robisz. Najpierw mówią ze warunek za ta kasę 10 h dziennie a później chcą 14. W firmie panuje przekonanie ze tej pracy należy unikać jak ognia dlatego kto się wcześniej godził ze środka firmy to zawsze tracił wszelka robotę.
    ReviewUserIcon
    @@@@

    04.11.2021 18:47

    Pracownik

    Kota nie ma myszy grasują...
    ReviewUserIcon
    mandra

    29.10.2021 11:30

    Kandydat

    Cześć. Zamierzam podjąć się współpracy z Tekstylowo w Tarnowie. Polecacie? Bo po przeczytaniu komentarzy, to mam mieszane uczucia ^^
    ReviewUserIcon
    Life

    24.10.2021 17:56

    Pracownik

    Wykończyć nas chcą tą ilością towaru,gdzie podwyżki ni huhu dać ludziom nie dali nawet grosza,tylko zmiany wprowadzili które okarzą się niebawem czy są dobre czy nie.Wiadomo że nikt za taką cenę nie będzie kupował w takiej odzieży i ten cały towar będzie wracał masowo.I ciekawe kto to będzie sortował na nowo plus towar na bieżąco.Pomyślcie trochę co wy robicie.Skoro ma być drożej to niech płacą ci którzy naprawdę chcą kupić same niezniszczone rzeczy,a reszta powinna mieć dostęp do przystępnych cen bo ich po prostu nie stać i dlatego kupują w takich dyskontach.Nieoszukujmy się.Nie każdy zarabia krocie.A jest coraz gorzej z finansami ogolnie u nas i na świecie.Poogladajcie tv.Nie idźcie ta droga bo nic nieosiagniecie.Same straty będą.Bogaty pójdzie do galerii jak zobaczy nowe ceny za używany ciuch lub zamówi coś przez Internet,a to ci średnio zarabiający wam zapewniają kasę na wypłaty.
    ReviewUserIcon
    Gabrys

    27.10.2021 20:48

    Pracownik

    To powiem szefowi żeby podniósł 1 zl na godzinę. Napewno mnie wysłucha .Bo mnie lubi!!
    ReviewUserIcon
    $$$$

    20.10.2021 15:59

    Były pracownik

    A cóż to się stało, że tutaj jest taka cisza ?
    ReviewUserIcon
    kontrolne

    25.10.2021 19:03

    Pracownik

    One to tylko patrzą kogo by tu obgadac i mieszać się w czyjeś życie, tylko kto co sobie kupił i z kto z kim śpi ... A jak przychodzi szef to udają że panują nad tym a tak naprawdę same doprowadzają do tego że (usunięte przez administratora) jest na hali.
    ReviewUserIcon
    Beata

    27.10.2021 20:45

    Pracownik

    Gabrys przejoł GoWork.Więc cisza!
    ReviewUserIcon
    Doznali szoku cenowego

    26.10.2021 20:04

    Inne

    O co chodzi z tymi cenami w waszych sklepach? Przecież to chore jest żeby odzież używana była wyceniana jak nowa a nawet nowa tyle nie kosztuje!!! Dzisiaj na zakupach rozmawialiśmy z nie jedną jlijentką i każdy jednoznacznie mówi że ceny kosmiczne, rozumiem coś nowego z metką markowego ale, kurtki podarte, bez zamka 50 - 60 zł, sweter XS) 60 zł, koszulka sprana 30 zł ludzie zejdzie na ziemię bo utarg będzie tylko na wyprzedaży cenicie się jak najdroższe butiki w Polsce najlepsze były leginsy z pepco z metką z pepco (cena 9,99)a wasza cena obok 25 ????
    ReviewUserIcon
    Klienci

    22.10.2021 14:38

    Inne

    Nazywacie się Tekstylowo Tania odzież, a ceny to jakaś paranoja, bezrękawnik na dziecko 70 zł, bluza z dziurami 60 zł, sweter brudny, śmierdzący 80 zł, szok dzisiaj na nowym towarze, jeszcze chwile i nikt u was kupować nie będzie.
    ReviewUserIcon
    Uuuuffff

    12.10.2021 17:47

    Pracownik

    Boże kiedy skończy się ten cyrk.Czemu towaru tyle nierozsortowanego leci.Co to już całkowite przyzwolenie macie na przerzucanie go na inny sort.Tylko kupy pogniecone wkrzaniane non stop i z głowy.Niech się inni martwią co nie!!!Niech wam taśmy dołożą jak nie dajecie rady tego ogarnąć.Po co tyle tego walą,nie do ogarnięcia w normalny sposób.
    ReviewUserIcon
    Were

    11.10.2021 13:30

    Pracownik

    Zmieńcie ta brygadzistkę bo Alicja rozumy już pozjadała
    ReviewUserIcon
    tutytuja

    11.10.2021 17:55

    Pracownik

    No racja a co konkretnie robi ?
    ReviewUserIcon
    Kasa

    08.10.2021 16:05

    Pracownik

    Wam też nie płacą od 3 miesięcy za robotę w sklepach?
    ReviewUserIcon
    Kierownik Regionalny

    05.09.2021 15:58

    Kandydat

    Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy KIEROWNIKA/KOORDYNATORA REGIONALNEGO? Często się zmieniają? Praca jest stała? Wynagrodzenie jest wypłacane? Inne plusy/ minusy?
    ReviewUserIcon
    Gabrys

    20.09.2021 20:19

    Pracownik

    Mam nadzieję że to nie Wiatrak!
    ReviewUserIcon
    ktos

    07.10.2021 03:50

    Były pracownik

    Na temat kierownika niestety nie,ale na temat kierowców jeżdżących w firmie owszem przede wszystkim jeżdżą na magnesy, ale do czasu mam nadzieję i skończy się ten wyzysk.Rozumiem ,że ciężko z pracą Panowie, ale jak coś się stanie na trasie to kto waszą rodzinę wesprze szef?Nie sądzę!!
    ReviewUserIcon
    Zmiany ...

    04.10.2021 19:12

    Pracownik

    Ula tam się nie cacka robi u siebie zmiany dziewczyny wymienia z wyceny na taśmę z układania na taśmie lub na wycenę tam dziewczyny wiedzą jak się pracuję A gdzie indziej to tam gdzie stoją dobre lata to nie wiedzą jak wygląda praca powinny być zmiany z układania na taśmę a z taśmy na układanie inni by zobaczyły jak trzeba się natyrać a ci co tyrają jak wygląda odpoczynek mamy nadzieję że tak będzie
    ReviewUserIcon
    Kkkkkk

    05.10.2021 20:04

    Pracownik

    Właśnie widać jak ciężko pracujecie wrzucacie garściami gdzie tylko się da a później 3 sort zawalony i dostaje okrzan przez was. Zapraszamy na 3 to zobaczycie co to jest praca. Widać właśnie ze nie bylas nigdzie i nie masz żadnego pojęcia.
    ReviewUserIcon
    Tyyyy

    06.10.2021 16:03

    Kandydat

    Ty to chyba masz nawet problem z zaakceptowaniem samej siebie.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branże: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Przesyt towaru

    29.09.2021 17:07

    Pracownik

    Co to dziś się działo!Jakiś Meksyk.Nikt nad tym nie panuje co tyle tego dają na tych taśmach.??A leci wszystkiego pełno i nic nie przebrany ten towar.Za co kasę bierzecie skoro tak pięknie rozsortowujecie.Nadzór chyba nie taki jak trzeba.Niech patrzą kto i na jaką taśmie daje towar bo nie możliwością jest to wszystko już.
    ReviewUserIcon
    Maja

    30.09.2021 19:03

    Były pracownik

    wszystko leci - same smieci , na koniec zmiany na sorcie rzucają te smieci nie przebrane do wyceny a dziewczyny z wyceny to sortują i wyceniaja i jak mają zrobic jak najwiecej sklepu jak one muszą zrobic swoją robote i jeszcze za sort. A kierowniczki sprawdzają ile workow kazda zrobila sklepu i krzyczą - maaałoo!!
    ReviewUserIcon
    ula

    03.10.2021 17:25

    Pracownik

    Szefie skoro wielkie zmiany na zakładzie to może pomiędzy brygadzistkami też zrobić zmiany , szczególnie że jest ich za dużo o jedną na pierwszym Sss
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    27.08.2021 20:57

    Kandydat

    Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko koordynatora sieci sklepów. Zastanawia mnie tylko dlaczego co chwilę ogłoszenie jest emitowane?
    ReviewUserIcon
    Bzdura

    27.09.2021 16:10

    Pracownik

    Co to za bzdura, jest koordynator sklepów z okolicy krosna, zwie się kierownikiem. Tzn każe tak do siebie mówić.
    ReviewUserIcon
    Też Podkarpacie

    28.09.2021 10:16

    Pracownik

    Chyba coś Ci się pomyliło. Przecież na Podkarpaciu mamy cały czasy kierownika regionalnego. Przed obecnym było kilku innych.
    ReviewUserIcon
    Pioro

    27.09.2021 19:11

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)jest nie sprawiedliwa. Co ona odwala to głowa mała. Nadaję się do tarcia chrzanu
    ReviewUserIcon
    Dziwna rozmowa rekrutacyjna

    27.09.2021 15:27

    Kandydat

    W Myslenickim sklepie odbylem najdziwniejsza w zyciu rozmowe rekrutacyjna na stanowisko regionalnego kierownika. Otoz pan bardzo szybko opowiedzial mi jaka praca jest ciezka itd. wrecz robil wszystko aby mnie wystraszyc.Odnioslem wrazenie ze nikogo nie chce zatrudnic a tylko straszy ludzi.
    ReviewUserIcon
    Układanie M

    21.09.2021 17:34

    Pracownik

    Panie kierowniczki zwróćcie uwagę na Agnieszkę ze sportu,bo ku...rwa cały czas kiedy dużo towaru na taśmie ona jak nie sprząta to chodzi palić albo pod taśmą je pije i ogląda ciuchy na wynos. A o 13:30 pakuje pod fartuch te ciuchy i tak codziennie.
    ReviewUserIcon
    Leszek tv.

    26.09.2021 15:55

    Pracownik

    Pani która tak pięknie opisała Agę powinna naprawdę zmienić fach.Wstyd i tyle.Też uważam,że taka osoba mało robi za dużo się rozgląda woķół siebie,a jeszcze to,że sama ciuchy wynosi to już zapomniała dodać.Dużo osób o tym wie i widzi,ale nikt nie jest tak dwulicowy,żeby kogoś wkopywać,albo oczerniać.No chyba tylko po to,żeby ująć sobie osób z taśmy i rządzić na niej jak się tylko da bo robić to się chyba nie umie skoro próbuje się zlikwidować koleżankę która pracuje już dłuższy czas i umie sobie radzić.Jakbyś robiła ciężko to uwierz mi nie kombinowałabyś w taki hamski sposób na forum opisywać z dokładnością.Miejmy nadzieję,że masz świadomość tego co robisz i jakie możesz ponieść konsekwencje bo prędzej czy później wylecisz z roboty za samo konfidenctwo bo nikt nie lubi takich u nas w firmie.
    ReviewUserIcon
    Ona

    21.09.2021 17:31

    Pracownik

    Panie kierowniczki zwróćcie uwagę na Agnieszkę ze sportu,bo ku...rwa cały czas kiedy dużo towaru na taśmie ona jak nie sprząta to chodzi palić albo pod taśmą je pije i ogląda ciuchy na wynos. A o 13:30 pakuje pod fartuch te ciuchy i tak codziennie.
    ReviewUserIcon
    Układanie M

    23.09.2021 05:03

    Pracownik

    Stoję ztyłu za nią i widzę jak pracuję a więc nie trzeba ją bronić...
    ReviewUserIcon
    Tyntyn

    24.09.2021 17:20

    Pracownik

    Bądź chociaż na tyle kulturalną osobą żeby nie wrabiać niewinne osoby ,bo wszyscy na taśmie wiemy kim jesteś i gdzie stoisz ! Pamiętaj . Karma wraca i to z podwójną siłą .
    ReviewUserIcon
    Kruk

    20.09.2021 20:22

    Pracownik

    Rządy Ali wychodzą nam wszystkim bokiem
    ReviewUserIcon
    Załamany

    20.09.2021 21:37

    Pracownik

    Tanim kosztem i naszym kosztem dopóki nie dojdzie to do odpowiedniej osoby. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Lisek

    21.09.2021 15:32

    Pracownik

    Rządy wszystkich kontrolnych bokiem wychodzą ....
    ReviewUserIcon
    &&&&

    21.09.2021 15:29

    Pracownik

    Co to dziś znów było na dziecku taśmy nie spółpracuja ze sobą tylko patrzą jedna na drugą przychodzimy do pomocy ale nie będziemy robić za nich masakra
    ReviewUserIcon
    Amanda

    17.09.2021 16:27

    Inne

    Kupuje bardzo dużo w waszych sklepach ale ostatnimi czasy Ajentki jak i pracownice waszych sklepów (, Sanok, Brzozów,) zrażają kilijentow do zakupów, a mianowicie pojęcia nie mają o prawach klienta, jakim prawem zmieniają ceny wmawiając klientowi że ktoś na sortowni źle wycenił? I bluza dziecko to nie bluza dziecko tylko bluza i zmienia cenę z 14 zł na 26 zł? Zapis w kodeksie cywilnym zgodnie z art. 543 wystawienie rzeczy w miejscu sprzedaży na widok publiczny z oznaczeniem ceny uważa się za ofertę sprzedaży. I żaden sprzedawca nie ma prawa zmieniać cen głupio tłumacząc bo ktoś się pomylił!!! Proponuję zapoznać się z prawami kilijenta, a Ajentki i pracownice przeszkolić i trochę postawić je na właściwym miejscu a nie ze czują się jakby te sklepy były ich.
    ReviewUserIcon
    ...

    18.09.2021 10:22

    Inne

    Taka jest niestety praktyka w tych sklepach.Ajentkom zależy na jak największym utargu i jak widzą że cos jest wycenione za nisko to sobie to zmieniają bo takie jest ich widzi mi się .Albo same mają na konkretną rzecz ochotę i wyceniają jak najwyżej żeby nikt nie kupił a jak mają okazję to sprzedają "swojej osobie "po cenie najniższej,tej która była na początku.
    ReviewUserIcon
    Ajent

    19.09.2021 19:29

    Pracownik

    Prawnikiem? Prawnik powinien znać podstawy ortografii. Każdy sklep ma prawo do swojego regulaminu. Wchodząc do sklepu klient akceptuje ten regulamin. Sprzedawcę to guzik obchodzi,czy klient czytał ten regulamin,czy nie. W świetle prawa wszystko odbywa się legalnie. Pożal się Boże prawniczko. Ajent z innego województwa pozdrawia.
    ReviewUserIcon
    M,Bog

    11.09.2021 20:51

    Inne

    Witam, Byłam ostatnio w sklepie w Siemianowicach Śląskich na nowy towar i wyszłam od razu razu. Dlaczego pracownicy sklepu chodzą po całym sklepie i nie mają maseczki? przecież obowiązkiem jest zasłanianie ust i nosa. W innych sklepach taka sytuacja nie miała miejsca i nie była by nawet do pomyślenia. Jeśli sprzedawczynie mają w (usunięte przez administratora) Covid i innych klientów to niech się zwolnią, albo zamknijcie sklep.
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.09.2021 13:27

    Inne

    Najbardziej mnie śmieszą tacy ludzie jak Pani. Robią afery bo ktoś maseczki nie ma ale przez pół dnia grzebią w ,,szmatach,, ,przymierzają na siebie i wtedy nie boją się chorób .
    ReviewUserIcon
    Anna

    17.09.2021 23:02

    Pracownik

    Jeśli Ty zaszczepiona bo mysle z Twojej wypowiedzi że tak,to dlaczego się boisz... Przecież nic Ci nie grozi, czyżby szczepionka nie działała? Nie jest ważne czy jestem szczepiona czy nie, tylko ludzie po co chodzicie po sklepach które nie są pierwszej potrzeby i się boicie? Naprawdę (usunięte przez administratora) ze sklepu jest Ci potrzeba do życia i ryzykujesz zdowiem?
    ReviewUserIcon
    Kreator

    15.09.2021 19:10

    Były pracownik

    rozumiem że naśladuje się moją pracę w tej firmie ale są prawa autorskie kompozycje niekoniecznie są na siedem przekaz dla niby stylistek
    ReviewUserIcon
    Kierownik Regionu

    10.09.2021 09:37

    Pracownik

    Uważajcie na darmowe, wielodniowe szkolenia w terenie i nie zgadzajcie się na nie. Karzą Wam roznosić ulotki w centrach miast i w taki sposób, co kilka dni mają darmowych Ulotkarzy.
    ReviewUserIcon
    hahha

    15.09.2021 16:50

    Były pracownik

    Z tego co widziałam to, Tylko Ukraina godziła się na takie rzeczy. Nam też wiele razy K "kazał" iść z ulotkami bo mało ludzi na sklepie no ale bez przesaaady hahahah
    ReviewUserIcon
    G.....

    08.09.2021 18:15

    Pracownik

    A czy żadna z was już nie widzi ci się dzieje na dziecku? Na układaniu szczególnie, Dama Ewelinka wszystkich (usunięte przez administratora) po cichu do Patrycij i nie tylko. Na taśmie robiła co chciała to teraz tu,ale do czasu już powoli każda się buntuje
    ReviewUserIcon
    Wycena

    08.09.2021 18:35

    Pracownik

    Na dziecku to brak wyceny nie rzucają nic bo mają inne zajęcie A potem wycena dostaje opitol ....
    ReviewUserIcon
    Z hali

    09.09.2021 22:25

    Pracownik

    Stalam kiedyś na ukladaniu ale było inaczej teraz Słyszałam że tam to jakaś masakra jedna strona robi cale 8 h a druga ma płacone za stanie i pisanie sms-ów... A brygadzistka nie ma nic do powiedzenia ? Coraz gorzej na tym zakładzie...
    ReviewUserIcon
    Xyz

    08.09.2021 18:17

    Pracownik

    Czy ktoś ma już pieniądze za sierpień ?
    ReviewUserIcon
    Roman

    08.09.2021 08:27

    Inne

    Zastanawiam się czy ktoś czyta z biura te opinie. Pisałem już jakiś czas temu o pewnym jegomościu Piotrze z zachodniopomorskiego zwie się kierownikiem. Jedna wypłata mu nie starcza . Dorabia sobie handlem na boku razem z tym kierownikiem ze Stargardu. Firma traci a oni się bogacą .A jeszcze jedno pana Piotra powinno obowiązywać tz rodo.. Może czas im się przyjrzeć a nie uprzedzić tel.
    ReviewUserIcon
    Nieznajomy

    08.09.2021 17:04

    Inne

    Roman to co piszesz to pewne. Powinien Wtórpol ich sprawdzić. To nie są osoby zaufane. Te osoby nie dbają o środowisko . Podrzuty robią do śmietników. Niech ktoś inny płaci. Myślę że to mają z góry przekazane by wyrzucać gdzie się da.
    ReviewUserIcon
    Okii

    16.08.2021 11:03

    Pracownik

    A co się dzieje z Ala ostatnio lata po zakładzie jakby się czegoś nawciagala... Rozsyła ludzi na inne sorty żeby się podlizać bo się nie wyrabiają a później się drze że normy nie ma... Maaasakra z tą kobietą się zrobiła....
    ReviewUserIcon
    Fina

    26.08.2021 18:29

    Pracownik

    Ostatnio właśnie słyszałam na palarni przez plekse jak s.b gadała o jakiejś osobie z samochodem i mieszkaniem do spłaty
    ReviewUserIcon
    Oj

    27.08.2021 11:31

    Były pracownik

    Też tak uważam,obrzucacie błotem jedyną normalną osobę w tym zakładzie.
    ReviewUserIcon
    Wycena

    19.08.2021 04:39

    Pracownik

    Czy Dorota mogła by zwracać uwagę na nie które osoby które nie zamierzają rzucać wyceny stoimy przy pustym stole co mamy wyceniać Ukrainki i studentki i jeszcze parę osób stasmy to nic nie rzucają wyceny bo się nie chcę lepiej pogadać lub pogrzebać
    ReviewUserIcon
    55

    20.08.2021 20:06

    Pracownik

    Nie ma zielonego pojęcia o robocie
    ReviewUserIcon
    Okii

    25.08.2021 19:47

    Pracownik

    No chyba ty gamoniu i pani S.B która cały czas pisze pod innym nickiem i po co ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2021 19:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Okii

    17.08.2021 15:39

    Inne

    Tu nie zostało naruszone Rodo chyba ktoś nie wie co to jest a policja nic w tej sprawie nie zrobi jedynie jak ktoś ma znajomości to może to usuń , były już tak usuwane komentarze .
    ReviewUserIcon
    Borys

    23.08.2021 00:04

    Pracownik

    Ile osób już sprzedałeś.??
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    19.08.2021 12:16

    Pracownik

    i co oddałyście te klucze? ???? Tyle płaczu a pewnie każda została
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.08.2021 12:21

    Pracownik

    Ale o co chodzi ?
    ReviewUserIcon
    Ajent

    20.08.2021 20:45

    Pracownik

    Rozwiń swoją myśl ??!?
    ReviewUserIcon
    Pytajaca

    20.08.2021 09:30

    Pracownik

    Czy wiecie kiedy będzie wypłata?

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.