opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    $$$$

    18.08.2021 12:19

    Pracownik

    Czy któraś z ajentek miała już przelew ?
    ReviewUserIcon
    KKK

    15.08.2021 22:22

    Pracownik

    J. J. z drugiego sortu to zajefajna babka. Czego od niej chcecie!? A Ty.. "Tylko ja" według mnie jesteś prymitywem... Mało książek się czyta to i słownictwo ubogie. Lepiej pilnuj siebie bo Ci ktoś z boku za..... I tyle w tym temacie.
    ReviewUserIcon
    Ja

    04.08.2021 15:22

    Pracownik

    Czy ktoś ma już przelew?
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.08.2021 10:23

    Pracownik

    Czy sklepy też miały przelewy ?
    ReviewUserIcon
    Ajent

    05.08.2021 11:29

    Pracownik

    Właśnie sekundę temu dostałam
    ReviewUserIcon
    Lp

    26.07.2021 19:52

    Pracownik

    Czy ktoś liczył w tej firmie ile minie dni od wypłaty którą braliśmy 21.07.do 15.07? sporo.I znowu kombinuj na zus opłaty i w ogóle.Bardzo profesjonalne podejście do pracownika.Kompletnie niedługo nie bedzie się tu opłacało pracować bo tylko ciągłe problemy są z tą firmą.Dość że trzeba mieć własną działalność dojeżdżać z kimś bo busów nie ma bulić za wszystko to chyba jeszcze zapożyczać się bo wypłaty sa codziennie dla innych za wschodu a my to są obcy i zwykłe roboty do harówki.Żadnych opóźnień nie powinno być i busy też powinny być przywrócone bo trzeba się prosić innych żeby jakoś dojechać jak sa urlopy.Płacić też odrazu trzeba bo nikt nie bedzie tankował na raty codziennie.Jest coraz to lepiej i tyle.
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    01.08.2021 13:31

    Pracownik

    Tak tak z Ukrainy.Mieszkania muszą spłacać
    ReviewUserIcon
    tyy

    03.08.2021 20:08

    Pracownik

    Co cię boli że ktoś ma mieszkanie na kredyt a ty nie? Nie rozumiem tego boli cię że ktoś kombinuje bo się da . Zazdrość w tym zakładzie przechodzi ludzkie pojęcie
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    03.08.2021 11:37

    Pracownik

    Orientuje się ktoś czy przelewy będą w tym tygodniu czy następnym.
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    03.08.2021 12:09

    Pracownik

    Kobieto zadzwoń do biura i się dopytaj ... skąd my to mamy wiedzieć ...
    ReviewUserIcon
    Miła

    28.07.2021 17:33

    Pracownik

    Takie małe pytanie czy może ktoś odpowie czy rzeczywiście w sierpniu wszystkie soboty wolne czy to tylko taka gadanie znów
    ReviewUserIcon
    Eryk

    29.07.2021 19:38

    Pracownik

    Nikt Ci nie odpowie bo są tak wredne osoby żeby cie utopili w łyżce wody jeśli mieli by z tego korzyść jedna na drugą donosi żeby swój tyłek chronić to co się wyprawia to jest jakaś masakra pozdrawiam i też mam nadzieję że będą wolne bo 6 dni w tygodniu pracować to jest masakra
    ReviewUserIcon
    Wlode

    01.08.2021 13:34

    Pracownik

    Nie szanuje żadnej szma ty do podłogi
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    11.05.2021 06:24

    Pracownik

    Pan K.J jest nie kompetentna osoba która potrafi drzec ryja zamiast rozmawiac. Przynosi aneks do umowy i twierdzi ze jest wszystko ok. A godziny sie nie zgadzają i trzeba dokładać..Juz odechciewa się pracy w tej chorej firmie z ich durnymi zasadami .
    ReviewUserIcon
    AjentkaAgentka

    16.05.2021 23:45

    Pracownik

    Ja również Podkarpackie. I też podobno jestem jedyną, której nowy system rozkładek nie pasuje...
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    27.07.2021 17:50

    Pracownik

    Masz rację!Gabryś powinien go zastąpić!Odpowiednia osoba!
    ReviewUserIcon
    Yyyy

    26.07.2021 20:17

    Pracownik

    Nadal nikt nic nie robi z osobami co pójdę sobie zapalić i siedzą ile chcą na papierosie a jeszcze jedni to tak już grzebią po kieszeniach że nawet kontrolna i kierowniczka im nie przeszkadza że stoją przecież nic nie mówią to mogą
    ReviewUserIcon
    Praca

    26.07.2021 20:48

    Pracownik

    Ty to musisz mieć zeza rozbieżnego nie dość, że ogarniasz swój sort to jeszcze widzisz kto idzie na fajkę, a kto grzebie po kieszeniach. Grzeb i ty chyba że nie masz gdzie to w nosie sobie pogrzeb. Weź się za robotę to nie będziesz nic widziała. Pozdrawiam serdecznie ????????????
    ReviewUserIcon
    Eeeee

    26.07.2021 21:19

    Pracownik

    A no właśnie i za takich musimy robić ...na wycenie też nie dają towaru A potem obrywa nam się że mało sklepu może takie osoby by sobie przyszły na wycenę popracowali ...to by na gupoty nie mieli czasu ...
    ReviewUserIcon
    Wycena musi być

    15.07.2021 18:11

    Pracownik

    Mamy pytanie czy koleżanka z wyceny która w tym tygodniu powinna być cały tydzień na taśmie a wiemy że nie była bo jak zwykle jej się upiecze to czy w następnym tygodniu odrobi czy tylko my musimy być cały tydzień A inny nie ....
    ReviewUserIcon
    Reeeee

    22.07.2021 04:34

    Pracownik

    Odpalają jednego od drugiego i w ten sposób mają dwie przerwy A człowiek za takiego musi robotę zrobić jak wracają to też do pracy się nie biorą bo trzeba kawki się napić A człowiek z językiem na brodzie piję i do łazienki leci
    ReviewUserIcon
    Eloo

    22.07.2021 19:42

    Pracownik

    Dokładnie tak właśnie robią i zero pośpiechu w tym wszystkim jakby im wcale nie zależało na tej pracy.Poprostu nerwy ledwo idzie utrzymać jak się stoi koło takich pracownic roku.Za co one dostają ta wypłatę to nie wiem? Wyceny nie robią bo nie znają się kompletnie co i gdzie trzeba by rzucić więc całymi dniami udają że robią,a człowieka krew zalewa bo stojąc koło takich pań to idzie masa towaru przepuszczanego i co z tym dalej.A nic trzeba za nich zakrzaniać.
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.07.2021 07:25

    Pracownik

    Czy ktoś ma już przelew
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    20.07.2021 17:27

    Pracownik

    Witam was serdecznie ;) chciałabym się zapytać czy byłaby możliwość żebym ja pracownica sklepu złożyła CV o ajentke?
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.06.2021 08:14

    Pracownik

    Czy ich wszystkich (usunięte przez administratora).. w tej firmie? Czy ktoś te worki waży w ogóle? Wpisują w papierach co im do głowy przyjdzie a rzeczywistość jest inna! Nie ma szans aby bluzki lato ważyły 50 kg. Przecież my nie mogłyśmy nawet tego worka przesunąć w 2 osoby! Tam jest minimum 70 kg! Słyszałam jak faceci od worków przeklinali, że tego się nie da nosić bo się nogi uginają, a za takie marne pieniądze szkoda kręgosłupa i zastanawiają się nad rezygnacją.
    ReviewUserIcon
    Gabrys

    16.07.2021 18:56

    Pracownik

    Co Ty możesz jesteś malutka!
    ReviewUserIcon
    układanie

    19.07.2021 19:47

    Pracownik

    Oj kobieto kobieto nie chce ci się pracować to się zwolnij a nie głupoty piszesz
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.07.2021 21:25

    Pracownik

    Czy tego towaru to nie można puszczać trochę z głową w taki upał.Pierwszy sort zawala drugi,a drugi daje popalić całej reszcie w taki sposób,że nie ma ani ładu,ani składu.Towar się tylko marnuje bo nikt nie ma czasu go nawet obejżeć i ląduje gdzie popadnie.Jeden Sajgon.A dziecko to na wszystkich sortach się znajduje w takich ilościach i bluzki,że masakra.Zresztą wszystkiego jest namieszane tyle,że zanim się dziewczyny z tym ogarną to wycena ma spore braki i tyle w temacie.Do niczego dobrego to nie prowadzi.Później okszan dostają wszystkie nie ze swojej winy.Niech ktoś pilnuje trochę tego bo naprawdę zaczyna się robić nieciekawie.Duchota niemiłosierna na zakładzie i każdy sort ratuje się jak może,ale tak nie powinno być że jedne zezwalają drugie gdzie taśmy są krótsze i mniej dziewczyn stoi przy nich.A to zwalanie towaru i podnoszenie wykańcza podwujnie do tego pchanie bo nie wszystkie radzą sobie z taką iloscia na taśmie,a wycena stoi i się prosi o towar bo mało i mało sklepu,a sklep leży na podłodze nie przebrany.No bo jak to przebrać jak co chwila worki z innych sortów donoszą jeden za drugim i to je pierwsze trzeba wrzucić i przebrać.Więc stoi się z towarem zrzuconym non stop.Padaja jak muchy ale nikt nie pomyśli i nie przesunie przerwy i nie puści z głową tego towaru choć jesteśmy zwalniani godzinę wcześniej tak żeby nas tak nie męczyć bo 5 godz.stać to długo.
    ReviewUserIcon
    Niedoinformowana

    10.07.2021 14:48

    Pracownik

    Hej dziewczyny. Miałyście płatną niedzielę handlowa w czerwcu?
    ReviewUserIcon
    Ajentka.

    10.07.2021 16:38

    Pracownik

    Niedziela handlowa była za boże ciało.
    ReviewUserIcon
    Ajent

    10.07.2021 17:22

    Pracownik

    Jak niedziela handlowa była za Boże ciało ???!! W czerwcu nie płacili nam za niedziele handlową! Bardzo proszę nie wprowadzać ludzi w błąd
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.07.2021 17:52

    Pracownik

    Jakie są zarobki na produkcji dla nowych pracowników?
    ReviewUserIcon
    hmm

    04.07.2021 15:19

    Pracownik

    Dlaczego Halina D chodzi po hali i rozpowiada że ma plecy u Anki S i nic jej nie zrobią a Dorotka może ją cmoknać. To dziwne że zwykły pracownik uważa się wyżej od innych i co gorsze od brygadzistek .
    ReviewUserIcon
    Gabrys

    07.07.2021 20:55

    Pracownik

    Juz niedługo To się skończy
    ReviewUserIcon
    roxi

    08.07.2021 18:17

    Pracownik

    Ona gdzie nie przyjdzie to pluje nienawiścią znamy tego człowieka
    ReviewUserIcon
    Roksana

    06.07.2021 17:14

    Pracownik

    Każdy kto trafi na dziecko to mówi że ciężko albo ch ce się zwolnić a tam jest lajcik na lecie niektóre panie to 4 godz siedzą pod taśmą i jest ok ona też ma plecy i jest traktowana inaczej iż inni dziewczyny trzeba się zapytać kierowniczek czy tak można
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    08.07.2021 15:50

    Pracownik

    Dalej nic się nie zmieniło jak siedziała pod taśma tak siedzi no może odrobinę krócej a innym umie uwagę zwrócić że źle robią albo za wolno się ruszają
    ReviewUserIcon
    tonica

    08.07.2021 18:15

    Pracownik

    pani Wiaterek heh powinna przejść na inny dział bo robi co chce z tą bryg. Panie z taśmy powinny zwrócić uwagę co rzucają do worków bo takiego Meksyku dawno nie było
    ReviewUserIcon
    lp

    06.07.2021 16:23

    Pracownik

    Dlaczego nie mamy wyplat?Co jest grane.
    ReviewUserIcon
    Lp

    28.05.2021 17:49

    Pracownik

    Dziękujemy szefie za wolna sobotę.!!!????
    ReviewUserIcon
    Uff

    24.06.2021 21:19

    Pracownik

    Tak jest gorąco i duszno na zakładzie że nie ma czym oddychać a jeszcze soboty pracujące nie mają litości niech stoją z nimi na taśmie i popracują to ciekawe ile wytrzymają 5 minut góra...
    ReviewUserIcon
    Lp

    05.07.2021 21:05

    Pracownik

    A ta Klima to wogole coś działa,bo nic nie czuć.Może oszczędzają???Nich chociaż te drzwi pootwierają bo to jest nie do wytrzymania.Mózg się gotuje!!!Od jutra znowu pompa z upałami i ciekawe kto znowu zemdleje i na który sort padnie???
    ReviewUserIcon
    Sasza

    29.06.2021 20:26

    Pracownik

    Pracuiemy w sobote?
    ReviewUserIcon
    Aaa

    03.07.2021 12:10

    Pracownik

    Ile te worki ważą?
    ReviewUserIcon
    pytanie

    03.07.2021 20:06

    Pracownik

    Zapytaj chłopaków dłużej pracujących , myślę że ilość jest bardzo duża.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branże: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Jola z Gliwic

    14.05.2021 14:11

    Pracownik

    Sprawy zawiązane z aktualną sytuacją na sklepach, różne konflikty, problemy z kierownikami powinny być poruszane i rozwiązywane na grupie, a nie na oficjalnej stronie opinii o pracy. A wydawanie opinii na forum będąc anonimowym, jest co najmniej śmieszne. Na poziomie dzieci z podstawówki, co w internecie wszystko napiszą ale podpisu z własnym imieniem nie dadzą. Pozdrawiam, Jola z Gliwic
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    16.05.2021 21:59

    Pracownik

    Po pierwsze czy ja w którymś z moich komentarzy cię w jakiś sposób obraziłam, poniżyłam ?? Wydaje mi się, ze nie także tego samego oczekuje od ciebie. W pierwszym komentarzu napisałaś, iż ludzie piszący na tej grupie są na poziomie dzieci z podstawówki a to w takim razie na jakim poziomie jesteś ty używając słów: „gadać jadaczką...”, „kretynko” ?? To jest według Ciebie wysoki poziom kultury ?? Po drugie nie mam zamiaru się ujawniać, ponieważ po to stworzona została ta strona aby anonimowo wyrażać swoją opinie na dany temat. Po trzecie czy ja w którymś z moich komentarzy narzekałam? Ja tylko napisałam gdzie jest źródło problemu ;) a i tak czekam na odpowiedź na moje pytanie a propo kiedy dostałaś informacje na temat rozładunków ;) Po czwarte czy ja w którymś z moich komentarzy w jakiś sposób obraziłam, skrytykowałam firmę ? Nie przypominam sobie ... to samo tyczy się strajku ;) bardzo proszę nie dopisuj mi zasług, których nie zrobiłam/nie pisałam ;)
    ReviewUserIcon
    Kasia

    19.06.2021 23:17

    Kandydat

    Czesc czy mogłabyś się że mną jakoś skontaktować odnośnie umowy ajencyjnej mam parę pytań.
    ReviewUserIcon
    Z dziecka

    04.10.2020 20:47

    Pracownik

    Wszystkie brygadzistki do wymiany, za długo sa już w tej firmie i robią co im się podoba, nikt nie ma nad nimi żadnej kontroli. Ostatnio jak wszystkie przyszly do pomocy na dziecko to widać było kto się nadaje do pracy Ala stanęła na końcu i pracowała prawie cały dzień a nie jak inne pięć minut i uciekały bo juz sie zmęczyły. A nie wspomnę juz o aśce ze spodni od której tak śmierdziała wódka ze nie dało się przejść, nie wierze ze żadna z kontrolnych o tym nie wiedziala i nie czuła ale oczywiście nic z tym nie zrobiły. Cala hala o tym mówi WTYD I JESZCZE RAZ WSTYD!!! Jak można dawać przyzwolenie na takie zachowanie? Jestescie żałosne!
    ReviewUserIcon
    Z innej beczki

    15.06.2021 19:07

    Pracownik

    Pytanie grzecznościowe. Kiedy wolna sobota ????
    ReviewUserIcon
    Praca

    15.06.2021 19:56

    Pracownik

    Jak sobie narysujesz tą wolną sobotę.
    ReviewUserIcon
    Zrezygnowany

    07.06.2021 14:50

    Pracownik

    Hejka może ktoś napisać czy ma wypłatę bo nie wiem może pracujemy za darmo bo Ukraina dostała w sobotę a my we własnym kraju nie mamy poszanowania przecież musimy płacić rachunki i żyć
    ReviewUserIcon
    rreerere

    07.06.2021 19:29

    Pracownik

    Przecież wypłata jest co dwa tygodnie więc nie rozumiem w czym problem , nie wypowiadaj się na temat innych jak nie masz pojęcia
    ReviewUserIcon
    Nixon

    03.06.2021 17:42

    Pracownik

    Cześc jakie są zarobki dla osoby która nie ukończyła 26 roku życia? Oraz w jakich godzinach sie pracuje?
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    29.05.2021 17:07

    Pracownik

    Zawsze byłam ciekawa dlaczego jak nie ma szefa na zakładzie to jest spokój a jak tylko dostaniecie znać że zaraz się pojawi to nagle nawet księżniczki Magda i Anna biegną na drugi sort żeby szef widział że pracują a reszta brygadzistek nagle się bierze za pracę a tak to tylko stoją i plotkują o ludziach. Po co ta pokazówka? , myślę że czas anki dobiegł końca w tej roli. Niedługo kończę współpracę z firmą i mam zamiar wyjawić szefowi kilka tajemnic .
    ReviewUserIcon
    Aleksandra

    01.06.2021 11:29

    Pracownik

    Witam. Mam pytanie czy poratuje ktos numerem do dytektora Jagiełły ?
    ReviewUserIcon
    Nadia

    20.05.2021 18:24

    Pracownik

    Nie wiecie co się dzieje coraz później mamy wypłaty na pierwszym miejscu na pewno jest Ukraina a nam po co możemy (usunięte przez administratora) za darmo i tak nas traktują szkoda pisać a z Ukrainą obchodzą się jak z jajkiem nie można zwrócić uwagi bo zaraz lecą na skargę
    ReviewUserIcon
    Gilu

    28.05.2021 21:02

    Pracownik

    A kto by im mieszkania splacil.
    ReviewUserIcon
    Gilu

    30.05.2021 13:53

    Pracownik

    Gabryś to nawed sobie zabiera dwie Ukraińsku do sprzątania swojego domu w sobotę.Ale najpierw musza sie odbić przy wejściu do pracy!
    ReviewUserIcon
    J

    21.04.2020 14:43

    Inne

    Bylam ajentka kilka lat i bardzo dobrze mi sie współpracowalo z firmą. Kierownik Jagiełło to najbardziej kompetentna osoba na swoim stanowisku. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    24.05.2021 21:44

    Pracownik

    No i jak rozmowa z kierownikiem ?
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    28.05.2021 21:08

    Pracownik

    Porozmawiaj z Ziebą on jest bardziej ogarnięty
    ReviewUserIcon
    """---

    20.05.2021 04:29

    Pracownik

    Czy ktoś palący wychodzący dostał fakturę i może powiedzieć czy odtrącają za wychodzenie bo nie wiem czy wychodzić czy dać sobie spokój
    ReviewUserIcon
    Lp

    24.05.2021 20:22

    Pracownik

    Pod koniec miesiąca was podliczą i żebyście się nie zdziwili jak wam sporo kasy będzie brakować z wypłaty.To tyle w temacie.Niedługo wszystkiego nam zarobią i może to my będziemy niedługo płacić szefowi za naszą pracę.Super układ.Szukanie pieniędzy żeby więcej Ukraińców ściągnąć do zakładu.Jeszcze z torbami pojedziecie za te dziwne udogodnienia pracy.
    ReviewUserIcon
    AjentkaAgentka

    26.01.2021 08:24

    Pracownik

    Pytanie do ajentek. Czy Wy też zauważyłyście wzrost utargów w styczniu? U mnie przy obecnych małych dostawach są wyższe utargi niż przy większych dostawach w październiku i listopadzie oraz takich samych w grudniu.
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    21.05.2021 13:17

    Pracownik

    Nie. Komentarze powinny Ci już dać do myślenia ale widzę, że nie dały to spróbuj ;) trzeba to przeżyć, żeby zrozumieć...
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    21.05.2021 14:12

    Pracownik

    Nie. Jak Ci komentarze nie wystarczą to musisz chyba spróbować :D trzeba to przeżyć, żeby zrozumieć ;)
    ReviewUserIcon
    Zrezygnowana

    30.04.2021 15:22

    Pracownik

    Jak można tak wykarzystywać pracownika !!! Coraz więcej dodatkowej pracy na rozładunku, a pensja coraz mniejsza . Porażka kompletna . Jeszcze teraz z towarem letnim gdzie jest dużo więcej cienkich i krótkich ciuchów . Praca jest wykonywana średnio 2- 3 godziny dłużej niż zima. A o podwyżce nie ma mowy , ile można tak wytrzymać !!!
    ReviewUserIcon
    Kolejna Ajentka

    19.05.2021 17:19

    Pracownik

    Już się dostało wszystkim ajenkom za to, że część z nas pracowała po 160 godzin zamiast 200. Pewnie dlatego teraz jeszcze zmienili nam zasady wykładek i czepiają się każdej brakującej godziny w grafiku. I po godzinach tyrania w czwartek musimy zasuwać do roboty w piątek od rana.
    ReviewUserIcon
    Ajent

    19.05.2021 21:48

    Pracownik

    No dobrze w porządku ale każda robi to co uważa za słuszne. Czy w umowie jest zapis ze ajent ma wyrobić normę godzinowa tj 200h? Nie ma. Wszystko na gębę jest załatwiane. „Może Pani wziąć tyle osób ile Pani chce,może Pani wgl na sklepie nie być” bla bla bla...... tak było rok temu :)
    ReviewUserIcon
    Ajent

    11.05.2021 14:58

    Pracownik

    Biuro mówi że oni tylko przekazują i żeby gadać z J . Jednak dobrze wiecie że rozmowa z J nic tu nie da . Przecież on dobrze wie że ajentki są wkur.. . Myślicie że jak jedna z drugą mu powie że jest niezadowolona to on nagle zmieni zdanie . Nie . Bo ona ma to gdzieś . Uważa że nie pasuje ci to będzie inna. Albo zapodaja ulubiony mój tekst ,, wszystkie Panie dają radę tylko Pani ma problem.
    ReviewUserIcon
    Ajent

    17.05.2021 21:34

    Pracownik

    Tobie chodzi pewnie o kwiecień wtedy każdemu obcięli o dniówkę ;) a w kometarzach wyżej dziewczyny mówią o maju ;) sama w szoku jestem, ze w maju nic nie obcięli :O
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    17.05.2021 21:54

    Pracownik

    Tak, chodziło mi o maj, nie ogarnelam ze dziewczyny mówiły o kwietniu ;) to mi tez obcięli
    ReviewUserIcon
    Była Ajentka

    29.09.2020 21:07

    Pracownik

    Dodam od siebie. Pracowałam jako ajentka jakiś czas temu.. Praca ciężka, rozładunki nocne itd. Kamery, kontrola itd. Po wykładkach człowiek spał po 4 h i otwierał sklep rano. Ale. Ludzie Ja wiedziałam za co robię. Miałam 5 z przodu ..więc się zaciskało zęby. Zwolniłam się tylko dlatego że zaczęłam brać zastrzyki w kręgosłup bo od dzieciństwa był nie ok :). Cokolwiek by słyszeć lub czytać .. to wypłata zawsze była na czas, była godna.... Wszystko w terminie. Teraz pracuję za najniższą krajową .. i doceniam Wtórpol za godne wynagrodzenie i zawsze o czasie. Jak ktoś oczernia to nie nauczony roboty jest. Jak się chce zarobić to troszku pracy trzeba włożyć. Złego słowa nie powiem, bo wiem na jaką pracę się zgodziłam.. ale zapłacone było godnie. Tyle w temacie. Była ajentka
    ReviewUserIcon
    AjentkaAgentka

    16.05.2021 06:08

    Pracownik

    Według przepisów osoba, która uzyskała przychód (czyli zarobiła pieniądze) ma w obowiązku ten przychód opodatkować, czyli potrącić z niego konkretną kwotę. W zależności od formy zatrudnienia są jest to: Zlecenie 17%, dzieło 18%, a przypadku działalności gospodarczej 3, 5, 8, 17, 19 lub 32%, w zależności od formy opodatkowania firmy. Umowy o dzieło oraz zlecenia masz w obowiązku zgłaszać każdorazowo do ZUS, na zleceniu dodatkowo musisz wykonać badania w medycynie pracy na swój koszt. W przypadku umowy zlecenia z zarobionej kwoty należy potrącić również składkę na ZUS. Przy zleceniu i dziele pracodawca wyręcza Cię w tych czynnościach i osobiście robi przelewy do ZUS i US. Z końcem roku podatkowego otrzymujesz od niego druki PIT od każdej umowy, którye musisz przedstawić w swoim rozliczeniu rocznym. Jeśli chcesz płacić niższy podatek możesz założyć własną działalność gospodarczą i rozliczać się np. ryczałtowo. W tej branży możesz wybrać 3%. Wtedy wystawiasz rachunek zleceniodawcy na kwotę brutto ( wspomniane 0,25 zł za kg) i osobiście zrobić przelew do US, poza tym musisz opłacić składki ZUS. Na nowej działalności jest to około 370 zł/ miesiąc przez pół roku, później 660 zł / miesiac przez półtora roku a po tym okresie 1400 zł miesięcznie. Plus opłacić księgowego. Teraz zrobię policz kiedy zostanie Ci najwięcej pieniędzy. Mi wychodzi, że w przypadku pracy na czarno.
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    17.05.2021 15:57

    Pracownik

    „To ajentka podatek placi niech za swoje. A nie za nasze gdzie powinno sie nam należeć te 0.25 gr.. cieszyć ze jestem na czarno no śmiech na sali” Ajentki prosze płacić ludziom podatki! Wypaliło mi oczy :o Jezus żeby człowiek takich podstaw nie wiedział... i dziwota, ze w kraju jest jak jest jak tacy ludzie do urn idą ...
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    11.05.2021 16:13

    Pracownik

    Wiem ze od czerwca w niektórych sklepach będą zmiany szkole teraz dwie dziewczyny na jeden sklep
    ReviewUserIcon
    Jola z gliwic

    16.05.2021 20:47

    Pracownik

    A co boisz (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    17.05.2021 08:16

    Pracownik

    Nooooooo bardzo się boję stracić tą pracę ???? takich luksusów nigdy nie zaznałam...kto będzie wtedy mną pomiatał ????
    ReviewUserIcon
    Ajent

    11.05.2021 12:17

    Pracownik

    Mamy umowy o współpracy proponuję więc żeby pewne osoby z firmy sprawdziły sobie co to słowo oznacza. Bo ja żadnej współpracy nie widzę .Są tylko zakazy i nakazy . Dołożyli 2 gr. do wykładek i myślą że jest super . Ja od początku do wykładek dokładam bo nikt by mi w nocy za takie pieniądze nie przyszedł do pracy. Lepiej by zrobili jakby wykladki były o ludzkich godzinach za te 25gr niż w nocy za 27gr. Bo większość tych dziewczyn co robią wykladki to nie są wylezane cały dzień i tyrać jeszcze do 2albo 3 to jest przesada. To już każdy z sił opadnie.
    ReviewUserIcon
    hahha

    15.05.2021 13:23

    Były pracownik

    od kiedy masz 0,27gr za kg ?
    ReviewUserIcon
    Ajent

    15.05.2021 17:36

    Pracownik

    Od czwartkowej wykladki :)
    ReviewUserIcon
    Ajentka wkurzona

    11.05.2021 15:54

    Pracownik

    Co sklepy powiedzą na zbuntowanie się? Tak jak koleżanka pisała im nas jest więcej tym więcej zdziałamy a nawet 10 sklepów nie są w stanie obstawić na cito :)
    ReviewUserIcon
    Ajentka.

    13.05.2021 16:03

    Pracownik

    Ja wam napisze przez kogo to się dzieje ! Przez te wszystkie dziewczyny co kombinują. Co nie wyrabiają godzin a kasę biorą. Sory ale tu gdzie robię pracujemy po 200 h albo więcej od kilku dobrych miesięcy , jak to ma się do uczciwości.. skoro mamy płacone tyle samo co inne za 150 h? Bez jaj !! Szanujmy się nawzajem.
    ReviewUserIcon
    Ajent

    13.05.2021 18:14

    Pracownik

    Właśnie. Niektóre sklepy wyrabiają po 220h a niektóre po 160h. Gdzie jest ta sprawiedliwość. Szkoda ze na to tak nie zwracają uwagi i ciekawe czy sklepy maja odrabiać godziny
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    11.05.2021 16:02

    Pracownik

    Tak pracownice takie zle to niech moze ajentki sobie wszystko samo ogarną... ja wiem ze gdyby nie ja i druga kolezanka to nasza ajentka juz by ajentka nie była...bo to my robimy wszystko A jak jest ajentka z nami to siedzi na kasie albo zapleczu i do tego ciagle jej coś nie pasuje. A my na zleceniowce za najniższą stawkę. A w naszym interesie jest porządek na sklepie / układanie, parowanie, zamiatanie, zmywanie, sortowanie /I obsługa
    ReviewUserIcon
    Ajent

    11.05.2021 16:05

    Pracownik

    No faktycznie moja droga za to parowanie, zamiatanie i zbieranie ubrań z ziemi powinna ci płacić 10 tys ;)
    ReviewUserIcon
    Ajent1223

    11.05.2021 16:06

    Pracownik

    A co ty takiego robisz, ze ajentka dzięki tobie jest nadal ajentka ?
    ReviewUserIcon
    Przetyrana

    30.04.2021 02:08

    Pracownik

    Jest godzina 2 w nocy a ja po rozładunku. Masakra. 6 godzin tyranią za śmieszną kasę. W tamtym roku kasa była przyzwoita,a teraz....... Bez komentarza. Firma porażka
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    02.05.2021 09:52

    Pracownik

    A co Cię to obchodzi ?? Spytaj się swojej ajentki
    ReviewUserIcon
    Przetyrana

    10.05.2021 17:33

    Pracownik

    Radom 100zł towar letni schodzi 6-7h
    ReviewUserIcon
    kluczyk da Vinci

    10.05.2021 14:41

    Pracownik

    Teraz szefostwo czeka jak będziemy swoje potrzeby fizjologiczne załatwiać w te (usunięte przez administratora) Gratulacje dla szefostwa tylko nasrac wam pod nogi
    ReviewUserIcon
    @@@@

    07.05.2021 04:34

    Pracownik

    Jak to w końcu jest wybrańcy mogą stać w kolejce do łazienki na dole A inni muszą czekać na kluczyk ...
    ReviewUserIcon
    Wykończona

    30.04.2021 03:00

    Pracownik

    W tej firmie za dużo wymagają od rozładunkowych ,za marne pieniądze !!! .W zeszłym roku kasa była lepsza . A teraz wszędzie podwyżki pensji jak co roku a u nas coraz mniej . Porażka totalna , jeszcze chwila i nie będzie miał kto tam pracować . Zacznijcie dbać o pracownika !!!

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.