opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Uuuuffff

    16.04.2022 03:31

    Pracownik

    A co wy myślicie,że będzie lepiej.Będzie jeszcze gorzej i jak zwykle za te waszą harówke będziecie tylko coraz bardziej pomiatani.Odwalamy naprawde ciężką robotę i nie powinno mieć miejsce takie traktowanie,bo odechciewa się wszystkiego nawet za takie stawki jakie są płacone.Szkoda zdrowia psychicznego o fizycznym już nie wspomne.
    ReviewUserIcon
    Marcelina

    15.04.2022 18:42

    Pracownik

    I gdzie ta wypłata co miała być przed świętami ja się pytam?! Bo chyba ku...a ślepa jestem ????
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    13.04.2022 15:31

    Pracownik

    10.04 niedziela handlowa jest płatna?
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    12.07.2018 20:47

    Inne

    Pracuje w firmie już prawie 10 miesiecy i jestem zadowolona. Teraz , kiedy skrócili godziny jest w ogóle super! Wiadomo , ze trzeba się narobić , za coś płacą... Jeśli ktoś trzyma się zasad jest super. Z ich strony nigdy nie potykało mnie nic złego. Mam nadzieje , ze tak zostanie. Irytuje mnie tylko fakt, ze trzeba się prosić o wolne , nie ma zamiany dniami. Gdyby nie to...:(
    ReviewUserIcon
    Anka

    02.04.2022 12:56

    Były pracownik

    Urlopy po 2 tygodnie są dla dobrych koleżanek i rodzin brygadzistek,na jednym sorcie są urlopy po 2 tyg a na bluzkach urlopy są tydzień a dla " Pupilkow" 2 tyg. To jest cholernie niesprawiedliwe!!a raczej brygadzistka niesprawiedliwie traktuje człowieka!!! Brak słów
    ReviewUserIcon
    Tak oczywiscie!!

    12.04.2022 21:21

    Pracownik

    Musisz dać w ła÷e.To bedziesz tez mieć urlopik.Gabrys bierze najmniej!
    ReviewUserIcon
    ciekawa

    29.03.2022 21:37

    Kandydat

    Mam oferte pracy na sklepie w Tarnowie. Kierownik mowi ze praca lekka max 180h w miesiacu, bardyo elastyczny grafik. 7500zl brutto. na reke wychodzi 5500zl netto. Powiedzcie jak ma sie to w rzeczywistosci. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Oczko

    04.04.2022 10:26

    Były pracownik

    Stanowczo odradzam. Byłam agentem przez 2lata . Przy niskim ZUSie ok, ale podatek odprowadzasz z całej puli przyznanej na prowadzenie sklepu plus wykladki. Więc sobie policz 17% . Do tego ciągłe naloty że strony tych tzw, ważnych i traktowanie jak śmiecia. Wykladki do pierwszej w nocy. A potem na 8rano do pracy.
    ReviewUserIcon
    pracowniczka

    04.04.2022 13:48

    Pracownik

    lekka ???? to będzie pani zdziwiona
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    29.03.2022 16:54

    Pracownik

    Czy niedziele handlowe za kwiecień będą płatne?
    ReviewUserIcon
    Ajent

    04.04.2022 13:22

    Pracownik

    Myślę że jeśli będzie płatna to jedna. Druga będzie tak jakby,, za" Poniedziałek Wielkanocny.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    29.03.2022 14:41

    Pracownik

    Szefie skoro pandemii już nie ma to można chyba by było pomyśleć na autobusami dla pracowników jak to było wcześniej
    ReviewUserIcon
    Praca

    29.03.2022 15:27

    Pracownik

    Teraz to będą pociągi ????????????????
    ReviewUserIcon
    Maks

    29.03.2022 17:28

    Pracownik

    I co jeszcze chcecie za darmo ??? Cały dzień zamiast pracować to tylko śmiechy gadanie latanie na papierosa co pół godziny najpierw wejście się za pracę
    ReviewUserIcon
    Anka

    02.03.2022 18:08

    Pracownik

    Moniko z 2 sortu, przestań lamentować i straszyć ludzi historiami wyssanymi z palca. Ostatnie wpisy są spowodowane tym że chodzisz po taśmie i mówisz że szykują się zwolnienia. Jak się nie opamiętasz to będzie wojna we wtórpolu.
    ReviewUserIcon
    jkl

    18.03.2022 11:57

    Pracownik

    Anka przestań robić bajki ,Monika na taśmie nic takiego nie mówi , druga kontrolna z drugiego sortu tak mówi do swoich koleżanek z drugiego sortu Monika jest uczciwą kontrolną, prezencików nie bierze o pracowników
    ReviewUserIcon
    AnnaMaria

    24.03.2022 20:55

    Pracownik

    Jaka umowa? Umowa to tylko dla Ukrainy. Polacy muszą mieć swoją działalność gospodarczą. Zarobki były by super gdyby nie zabijały Nas te Zusy i podatki. A praca? Hmm...jak to ująć delikatnie... Brak szacunku do pracowników, no chyba, że jesteś z elity,ciągła presja itp.itd. I nawet nie potrafią powiedzieć odpowiednio wcześniej, że jest wolne czy coś. Ciągłe pospieszanie, mimo, że dajesz z siebie wszystko, a niektórzy mają to totalnie w d...ie,bo przecież nie mogą,, naszym braciom"uwagi zwrócić, a nawet jak zwrócą uwagę to tamci mają ich w d...pie. To tak totalnie w skrócie...
    ReviewUserIcon
    Marlena

    16.03.2022 08:03

    Pracownik

    Moniko z Bluzek rusz Du.e i zageszczaj ruchy , przenieśli cię to ruszaj się a nie oglądasz się na innych chłopów .
    ReviewUserIcon
    Yyy

    16.03.2022 19:53

    Pracownik

    Ależ Ci Monika na odcisk nadepnęła.... Zazdrość tak bardzo boli , prawda? :)
    ReviewUserIcon
    1wtf praca

    17.03.2022 16:56

    Były pracownik

    Czemu kogoś oczerniasz masz odwagę pisać na kogoś to się podpisz powinna być całkowita wymiana sortu bluzki na dziecko albo spodnie dziecko na kurtki i etc etc ciekawe co wy na to (usunięte przez administratora) pracownice które odnajdą się wszędzie
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.03.2022 10:07

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    10.03.2022 11:44

    Pracownik

    @Romano Przeniesiona została na Bluzki za niewłaściwe zachowanie w stosunku do przełożonych
    ReviewUserIcon
    Noe

    10.01.2022 20:33

    Były pracownik

    Ile jest teraz na godzinę płatne?
    ReviewUserIcon
    Aga

    06.03.2022 18:29

    Pracownik

    Podwyżki były na pewno
    ReviewUserIcon
    AjentkaAgentka

    08.03.2022 11:47

    Pracownik

    Ja dostałam ale w lutym, nie w styczniu.
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    02.03.2022 14:20

    Pracownik

    Czy niedziela handlowa za styczeń była płatna?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    02.03.2022 10:16

    Były pracownik

    Dziś zostały poinformowane 4 osoby, że pracują do końca tygodnia Młode dziewczyny. Muszą zrobić miejsce innym osoba potrzebującym , osoby które zostały przeniesione na inne sorty które pracują krócej niż 3 miesiące Wy będziecie kolejne tak potwierdziły kontrolne . Tu nie ma przyszłości , szukajcie sobie pracy już teraz żebyście nie Płakały jak Ja i inni.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.02.2022 11:12

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    28.02.2022 13:51

    Pracownik

    Znajdź sobie inną kandydatkę , ta Pani nie widzi końca swojego nosa . Nic dziwnego że Cię odrzuca najwidoczniej ma duże wymagania Kilo tapety i botoksu na Twarzy. Niech zrobi miejsce młodym Ukrainkom które chcą pracować i żyć
    ReviewUserIcon
    annamaria

    24.02.2022 17:20

    Pracownik

    Od powietrza, głodu, ognia i wojny, wybaw nas Panie
    ReviewUserIcon
    Wykorzystywana

    09.08.2020 19:51

    Pracownik

    Czy kierownictwo mogło by się zainteresować wypłatami obsługi sklepów???Pracujemy wiele więcej niż pół roku temu, za marne grosze.Tak jest od kiedy Ajentki zarządzają kasą.Jest pewna pula pieniędzy na sklep, ale one biorą sobie 3/4 z tego a ochłapy dają pracownikom.To my zapieprzamy na sklepie ,a one stoją przy kasie z nosem w telefonie!Obsługa jest na sklepie 6 razy w tygodniu, a Ajentki zrobiły sobie wolne soboty!A w tygodniu pracują po 6-8 godzin.To jest SKANDAL!!! Czy naprawdę firma ma to w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    również wykorzystana

    04.01.2022 21:14

    Pracownik

    to prawda, ale z tego co widzę, kierownictwo się tym nie interesuje
    ReviewUserIcon
    Anna

    18.02.2022 03:32

    Były pracownik

    Serio wydaje Ci się że pracownik jest wykorzystywany. Proponuję podjąć pracę jako ajent w tej firmie i możemy porozmawiac. Żenada. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Margaret

    10.10.2021 12:41

    Inne

    Kiedy się zmieni ajent w Opolu lubelskim bo tam się już nie da chodzić ? Baba nie miła, burczy coś pod nosem zamiast normalnie odpowiedzieć !!!! Poza tym raz słyszałam jak mówi że powybijała by te bachory patrząc na dzieci stojące przy zabawkach czy tak się zachowuje normalny kierownik ??
    ReviewUserIcon
    Klientka

    07.11.2021 17:18

    Inne

    Haha wcale sie nie dziwię, ja jako klient czesto musze wyjsc ze sklepu nie robiąc zakupow bo nie można wytrzymac przy tych dzieciach. Ganiaja sie, placza sie pod nogami, zrzucaja ubrania, piszcza i wrzeszcza, a mamusie oczywiście nie reaguja
    ReviewUserIcon
    Anna

    18.02.2022 02:55

    Pracownik

    Zgadzam się, niektóre matki w ogóle zero zainteresowania swoimi dziećmi masakra
    ReviewUserIcon
    Agata

    14.11.2021 07:47

    Pracownik

    Kto mądry tak wycenia? Np. Sweter 50 zł, stary biustonosz 30zł, spodnie używane 70 zł, buty 80 zł a na nich cena, że nowe też kosztowały 80 zł itd...
    ReviewUserIcon
    Wycena 3

    16.11.2021 23:02

    Pracownik

    Piszesz bzdury my nie mamy takich cen na monitorze wiec wyssane z palca .Nadgorliwa czy jak ? Czemu piszesz nie prawdę
    ReviewUserIcon
    Anna

    18.02.2022 02:53

    Były pracownik

    Masz rację, niektóre rzeczy przewyższają swoją wartość ale to jest ich biznes i ich sprawa czy sprzedają po 5 zł czy po 50. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Do ajentek

    16.12.2021 09:35

    Pracownik

    Dziewczyny ale nas zrobili znowu z tymi wypłatami za grudzień. Znów niedzielę handlowe robimy gratis. I jeszcze próbują nam wcisnąć że płacą nam wigilię choć mamy wolną . Tylko że jakby tego nie liczył to i tak nam wychodzi pełna wypłata nawet bez wigili i Bożego Narodzenia więc albo ja nie umiem liczyć albo oni. Normalnie ludzie na święta dostają premie w postaci dodatkowych pieniędzy w tej firmie działa to odwrotnie. Ręce opadają...
    ReviewUserIcon
    Pr

    23.12.2021 06:26

    Pracownik

    Ja poważnie pytam, który Pan Kamil bo z tego co wiem w firmie jest więcej niż 1. Są nawet tacy, którzy mają nazwiska na tą samą literę.
    ReviewUserIcon
    Anna

    18.02.2022 02:40

    Były pracownik

    Zwolnij się. Tyle firm czeka tylko na Ciebie, na co czekasz, marnujesz się w ten firmie. Zastanów się i się zwolnij!!!!
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    07.01.2022 03:09

    Pracownik

    Ł.Zięba powinieneś oddać swoją funkcję kierowniczą Gabrysiowi bo Ty się do niczego w tej firmie nie nadajesz!Porażka!!Dziękujemy Gabryś za tą podwyżkę co nam obiecałeś!
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    09.02.2022 06:29

    Pracownik

    Chodzi po tym zakładzie tak jakby w pory narobił..!!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branże: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Spodnie

    20.12.2021 07:56

    Pracownik

    Czy to prawda że od stycznia wraca Asia na spodnie? Fajnie by było
    ReviewUserIcon
    Spodnie 12€

    07.02.2022 16:50

    Pracownik

    Asia wróci i będzie na spodniach bo Gosia odchodzi chyba widać ze czas rozwiązania się zbliża Kasiu a ty odpoczywaj w domu daj Asi spokój
    ReviewUserIcon
    Spodnie

    08.02.2022 23:29

    Pracownik

    Oj chyba wyobraźnia tutaj kogoś za bardzo ponosi haha
    ReviewUserIcon
    Loool

    08.02.2022 07:12

    Kandydat

    Co to za nowy koleś jeździ po sklepach i udaje kierowniczka? Ja rozumiem kopiowac wiatraka, ale on to już przesadza. Trzeba mieć też własny styl -.-
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    07.02.2022 11:56

    Pracownik

    Czy dostał ktoś przelew ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    07.02.2022 17:57

    Pracownik

    Czy jakaś ajentka dostała przelew ?
    ReviewUserIcon
    pracownica

    05.02.2022 11:44

    Pracownik

    Niedziela handlowa za styczen jest platna?
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    27.01.2022 12:13

    Pracownik

    Czy w styczniu będzie płatna niedziela handlowa
    ReviewUserIcon
    Praca

    27.01.2022 16:32

    Pracownik

    Tak w styczniu to wszystkie niedziele i soboty nawet te które nie będą pracujące i teraz na godzinę ma być nie 34.10 tylko 55 zł także do roboty ????????????????????
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczona

    04.02.2022 17:47

    Pracownik

    A to nie da się odpowiedzieć normalnie ? Na wejściu trzeba być chamskim?
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.01.2022 04:08

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Karmel

    31.01.2022 18:48

    Pracownik

    Co się stało?
    ReviewUserIcon
    Kors

    31.01.2022 20:36

    Pracownik

    Bywa tak już dawno
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.01.2022 17:16

    Pracownik

    Do Alicji jesteś super odpowiednia osoba na danym stanowisku po dzisiejszym dniu gratulacje !!! Kobieta konkretna opanowana zachowała zimną krew ratując Dime proszę z niej brać przykład a nie tylko stać i patrzeć brawo pani Alu !!!
    ReviewUserIcon
    pracownica

    21.01.2022 19:01

    Pracownik

    Też Ali dużo zawdzięczam jesteś naprawdę super kobietą mało takich osób na zakładzie ty rozumiesz drugiego człowieka jak nikt inny
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.01.2022 11:59

    Pracownik

    Chyba tylko umie się drzeć
    ReviewUserIcon
    Potencjalny

    18.01.2022 23:31

    Kandydat

    Witam, jakie opinie o pracy na sklepie w Rzeszowie, Sedziszowie Małopolskim, Dębicy oraz Przemyślu?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    18.01.2022 04:43

    Były pracownik

    Ja jestem ciekawa,czy za to zostawanie po godzinach będą nam placić...czy nic nie dostaniemy i jawnie będą nas okradać?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    18.01.2022 17:03

    Pracownik

    Codziennie do 14:30 za darmo
    ReviewUserIcon
    Poirytowany

    04.01.2022 23:05

    Inne

    Czy ktoś wie czemu w Rawie zmieniają się tak te pracowniki
    ReviewUserIcon
    Tiktok

    06.01.2022 02:30

    Inne

    Ponieważ nikt z Rawy nie chce pracować ???? Muszą dobierać z innych miast. A to mało opłacalne by codziennie dojeżdżać.
    ReviewUserIcon
    Aaaaa

    05.01.2022 12:26

    Pracownik

    Czy dostał ktoś przelew ?
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    03.01.2022 01:04

    Kandydat

    Gabrys dziekujemy ci że załatwiłes tą podwyżkę!!
    ReviewUserIcon
    zodiana

    31.12.2021 09:38

    Pracownik

    Jak to jest z wolnymi , że jedni nie mogą się doprosić o jeden dzień wolny a inni dostają sobie nagle wolne na dwa tygodnie z jakiej paki ? Dla mnie to jest chore panie kierowniczki zrobicie z tym porządek my też mamy rodziny i chcemy z nimi spędzać czas ale bez przesady że dwa tygodnie wolnego niektóre osoby dostają zarówno w grudniu jak i w wakacje .
    ReviewUserIcon
    Ojjjj

    31.12.2021 21:54

    Pracownik

    To jest możliwe jeśli jesteś z rodziny lub dobrym znajomym A reszta nie dostaje wolnego nawet w wakacje zamiast 7 dni dostaje tylko 5 bo jak oni to mówią wszyscy tak mają
    ReviewUserIcon
    Zniesmaczona:)

    31.12.2021 16:55

    Były pracownik

    Panie ze spodni...może zaczniecie zachowywać się tak jakbyście były w pracy,a nie tylko śmianie, że słychać was na całej hali. Każdy rozumie wszystko ale bez przesady!
    ReviewUserIcon
    Ania

    31.12.2021 18:27

    Pracownik

    Jak brygadzistka na to pozwala to tak jest
    ReviewUserIcon
    @@@@

    29.12.2021 04:33

    Pracownik

    Będzie podwyżka tyle dobrego
    ReviewUserIcon
    Zdenerwowana

    03.12.2021 21:42

    Inne

    Kiedy zmiana pracowników i ajentki Opole Lubelskie? (usunięte przez administratora) o nic zapytać nie można bo odejdą bez odpowiedzi albo odrazu chamska odzywka, od ajentki czasami czuć alkohol. Naprawdę dziwne ze przez taki czas nikt sie tym nie zainteresował. Chyba czas na zmianę!!
    ReviewUserIcon
    ByJ

    13.12.2021 20:03

    Były pracownik

    Piszesz i sama sobie odpisujesz ? Słabe :D
    ReviewUserIcon
    Praca

    24.12.2021 01:10

    Pracownik

    Jak takie (usunięte przez administratora) przychodzi na zakupy to się nie dziwię ze drze się ile razy można powtarzać jedno i to samo do tych samych ludzi.. Nauczcie się kultury a później wymagajcie jej od innych..
    ReviewUserIcon
    Praco

    16.12.2021 23:35

    Pracownik

    do której pracujecie w sylwestra?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.12.2021 14:57

    Pracownik

    Sylwester powinien być wolny !!!
    ReviewUserIcon
    Paulina

    23.12.2021 19:39

    Pracownik

    Sylwester pewnie jak w tamtym roku do 16....w tamtym roku i wigilia była pracująca ... ????????????
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    16.12.2021 23:34

    Pracownik

    Hej dziewczyny jak radzicie sobie na sklepach z klientami przy limitach?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.12.2021 07:07

    Pracownik

    U nas jest tak, że mamy wyliczone koszyki i każdy kto wchodzi musi wziąć. Chociaż i tak często ktoś przemknie bez. Ogólnie ciężko jest tego dopilnować jak przecież na sklepie jest co robić i nie mamy możliwości non stop pilnować wejścia.
    ReviewUserIcon
    Hala

    16.12.2021 09:19

    Pracownik

    coraz więcej w styczniu będzie do płacenia zus w górę, wszystko w górę tylko pieniądze i charówa ta sama. Dobrze że z inwestycji w Krakowie plynął pieniądze. lewinvest ma się dobrze?
    ReviewUserIcon
    Do Ajentek

    30.10.2021 16:40

    Pracownik

    Dziewczyny czy nie uważacie, że od stycznia powinnyśmy dostać podwyżki? Koszta systematycznie rosną. Od stycznia kolejny raz wzrasta najniższa krajowa a co za tym idzie również ZUS. Utrzymanie pracowników uzupełniających też wyjdzie nam drożej po stawka wzrośnie o około 1,50 zł na godzinę. A żeby było sprawiedliwie trzeba też dać podwyżki pełnoetatowym, więc dla nas zostanie mniej niż dla pracownic.
    ReviewUserIcon
    Ajent 666

    28.11.2021 16:39

    Pracownik

    Święta prawda.
    ReviewUserIcon
    Skuteczna

    29.11.2021 13:56

    Kandydat

    Tak to prawda. Czekamy na podwyżki, które podobno mają nadejść bo zostały podwyższone ceny...

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.