opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 6
    • 7
    • 8
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ktoś22

    14.11.2022 17:28

    Inne

    Witam, czy ktoś może napisać jakie zadania, obowiązki są na stanowisku koordynatora sieci sklepów? Słyszałem kiedyś, że nawet jakieś ulotki po domach trzeba rozrzucać itp. Ktoś wie na czym polega praca koordynatora w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    6

    07.11.2022 18:41

    Pracownik

    Czy jutro też szykują się zmiany?
    ReviewUserIcon
    Sortowanie

    08.11.2022 15:49

    Pracownik

    A na układaniu tez będą zmiany tylko wszędzie na układaniu a nie na jednym sorcie bo co nie które panie to korzenie tam zapuściły
    ReviewUserIcon
    Pracownik 12

    09.11.2022 20:59

    Były pracownik

    Ale zmiany
    ReviewUserIcon
    Miki

    08.11.2022 14:01

    Kandydat

    Najbardziej nie profesjonalne podejście ,przez panów kierowników rejonu ,do ewentualnych pracowników ,jakie do tej pory było mi spotkać ,brak konkretnych wytycznych ,każdy z ajentów mówi co innego ,a w rzeczywistości wynika zupełnie inny obraz pracy ,współpracy ,urządzanie kastingu na pracownika sklepu ,wykluczanie osób +40 wstyd ,ktoś wyżej powinien bardziej przyjrzeć się rekrutacji robionych przez panów kierowników,
    ReviewUserIcon
    Nadia

    07.11.2022 15:35

    Pracownik

    Hej dlaczego nie ma faktur ani przelewów czy ma ktoś już fakturę
    ReviewUserIcon
    Praca

    07.11.2022 17:09

    Pracownik

    Kasa już jest
    ReviewUserIcon
    Gosia

    12.10.2022 16:28

    Były pracownik

    Zgadzam sie pani Joanna jest niewinna to wstretne pomowienie i tyle taka dama na tak wysokim poziomie kultury nie jest w stanie myslec o takich rzeczach a co dopiero obrócic to w czyn...
    ReviewUserIcon
    Misiaczek

    24.10.2022 09:31

    Pracownik

    Ktoś chyba jeszcze się na Asi nie poznał zapewne ktoś kto jej w ty(usunięte przez administratora).... ona tylko z takimi trzyma sztame. Asia to nie dama tylko babo chlop kobieta której kasa do głowy dobiła.... Kobieta ze wsi której słoma z butów wystaje. Za dobrego męża ma już dawno powinien ją zostawić.
    ReviewUserIcon
    Misiaczek

    10.10.2022 16:07

    Pracownik

    Co się dzieje z Panią Joanna ze spodni? Raz jest raz nie ma... Chyba znowu ma problem ze sobą ???? bardzo nie miło bo często w poniedziałki jej nie ma, a jak człowiek się rozchoruje i potrzebuje wolny poniedziałek to zaraz karza oddać bransoletkę, bo niby człowiek popil w weekend. Ach kto bogatemu zabroni????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.10.2022 19:35

    Pracownik

    I proszę bardzo i takie osoby są na danym stanowisku śmiech na sali rozwalić komuś związek i chodzić dumnym po zakładzie oj nie ładnie pani Asiu nie ładnie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    13.10.2022 04:28

    Pracownik

    Każdy pracuje i to ciężko każdy ma swoje za uszami ? No chyba nie każdy zdradza swojego męża a widocznie ty tak skoro tak piszesz następna niewinna
    ReviewUserIcon
    Olczi

    05.10.2022 08:25

    Pracownik

    Wszystkiego zakazują ale na papierosy to można chodzić i siedzieć po 20 min a wyjść i wody nabrać sobie to już nie ...
    ReviewUserIcon
    Prac

    12.10.2022 17:40

    Pracownik

    Nie wolno, ale brygadzistki mogą wychodzić i brać wolne kiedy chcą ale jak ktoś ma potrzebe to już tego nie rozumie
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    09.10.2022 10:04

    Inne

    Jaka jest kultura pracy w WTÓRPOL?
    ReviewUserIcon
    1234# A

    09.10.2022 23:47

    Były pracownik

    Oj tam nie ma kultury tam jest brak kultury musisz przyjść i zobaczyć
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    10.08.2022 13:38

    Pracownik

    Czy ktoś wie co się dzieje z Moniką Z. z ostojowa jej mama pracuje a ona ? Podobno została zwolniona
    ReviewUserIcon
    BRYGADZISTka

    05.09.2022 17:11

    Pracownik

    Wróci Wróci już nie bawem , jeszcz bedziwcie mieli jej dość . Odliczamy dni minuty do jej powrotu ( koniec września ) . Eryk będziesz mógł ją uściskać a nie tylko Śledź jej Kwiaty do domu a Ona Nic hahaha
    ReviewUserIcon
    nowa

    30.09.2022 12:00

    Inne

    Bo taka jest prawda. Wszędzie tak jest, że mało operatywne osoby zajmują się kimś, a nie wykonywaniem w pracy obowiązków.
    ReviewUserIcon
    Cichy11

    10.11.2020 17:08

    Pracownik

    Najwyższy czas wymienić kontrolne zostawić renie z cięcia która nadaje się do życia i płynie z niej ciepło
    ReviewUserIcon
    Praca

    12.10.2021 16:58

    Pracownik

    Ogólnie na cięciu jest ciepło hahaha
    ReviewUserIcon
    nowa

    30.09.2022 11:54

    Inne

    bo jest nie na temat i sugeruje sprawy (usunięte przez administratora) jak również odpowiedzi na ten post.
    ReviewUserIcon
    Beti

    04.09.2022 12:12

    Pracownik

    Witajcie czy zgadzają wam się faktury ???czy wszyscy dostali zaległą dniowke co brakowało bo niektórym osobą nie wyrównali i znów musimy czekać co oni w tym biurze robią
    ReviewUserIcon
    Kopciuch

    23.08.2022 10:40

    Były pracownik

    KIEDY PRZYJDĄ PRZELEWY ZA LIPIEC?!
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    08.08.2022 11:13

    Pracownik

    Dostał ktoś już przelew? zaczyna mnie to niepokoić, że nadal nie ma
    ReviewUserIcon
    Bbbbb

    17.08.2022 21:41

    Pracownik

    Właśnie zaczęłam tak przypuszczać… nie wie Pani jak długo mogą tak kombinować?
    ReviewUserIcon
    Kopciuch

    23.08.2022 10:40

    Były pracownik

    Ja nadal nie dostałam przelewu, zrezygnowałam z pracy wraz z kończąca mi się umową 30.07. Czy to jest normalne ze nikt nie potrafi określić kiedy dostanę swoje własne pieniądze?!
    ReviewUserIcon
    stały klient

    17.08.2022 21:53

    Inne

    Witam jestem Waszym stałym klientem kilka pięknych lat. Musiałam odwiedzić Wasza stronę, żeby Wam napisać co mi się nie podoba. Konkretnie chodzi o ajentkę z Pszczyny, która tylko przesiaduje na przerwach i gada przez telefon. Obserwuję ją długi już czas i bardzo mi się to nie podoba. Żadna ajentka ,która tam pracowała nigdy tak nie robiła , pracowała równo z pracownikami .
    ReviewUserIcon
    @

    17.08.2022 18:39

    Pracownik

    Co to dzisiaj było? Ledwo żyje...
    ReviewUserIcon
    Anka

    19.05.2022 21:27

    Pracownik

    Ja (usunięte przez administratora) le , dlaczego nie zamienili pracowników którzy pracują na jednym sorcie 5 lat czy 10 tylko tych co pracują krótko??????? Przecież te z wycen co tkwią tyle lat na jednym sorcie to nie mają pojęcia jak się pracuje na innych, a te co pracują parę miesięcy latają wszędzie. Niech np. pozamieniaja z bluzek te co pracuja 5 lat na pościel i odwrotnie
    ReviewUserIcon
    Karolina 1

    26.07.2022 23:26

    Kandydat

    Trafione przynosiła bo jeździła ze mną do pracy ale za to jak wychodziła to ooo
    ReviewUserIcon
    1234

    14.08.2022 00:09

    Pracownik

    Dokładnie masz rację nie ogarniają Pracy Dzieci . leniwe Zapatrzone Tylko i wyłącznie w Siebie
    ReviewUserIcon
    Anonim

    08.08.2022 16:40

    Były pracownik

    Nie polecam firmy TekStylowo w Rumi na ulicy Henryka Dąbrowskiego. Miałam zacząć tam prace na 3/4 etatu i wszystko było by fajnie gdyby kierowniczka nie zadzwoniła do mnie kilka dni pozniej, ze albo biore cały etat (który wychodził 200h) albo bierze osobę która przyjdzie na rozmowę w tamtym dniu… Stawka 22zl/h wiec się zgodziłam. Niestety przez bite 10h musiałam przesuwać wieszaki, bo z góry patrzą. Zrezygnowałam z pracy. Kilka dni pozniej przyszłam po pieniążki, które były nie adekwatne do stawki, która była mi mówiona na samym poczatku + bez żadnej umowy i bez poinformowania o jakimkolwiek okresie próbnym - także bez umowy. Kierowniczka nic za mnie nie płaciła, ale ściągnąć było trzeba. Bardzo nie polecam pracy u tej Pani.
    ReviewUserIcon
    pracowica sklepu

    04.08.2022 19:49

    Pracownik

    Tępe (usunięte przez administratora) ze sportu nauczcie sie ze sukienka to nie odzież sportowa bo non stop nam ją wpierdalacie na sklepy
    ReviewUserIcon
    Nana

    15.07.2022 15:52

    Pracownik

    Te lalunie nowe na butach to niech się wezmą za pracę a nie robią co chcą jak Anki nie ma, nie dość że wynoszą towar to bolca szukają, tak jest wpuścić małolaty do pracy i między chłopów. Ani wiecznie nie ma i każdy robi co chce. Najlepiej dać na dziecko na taśmę to nie będą mieć czasu na głupoty.
    ReviewUserIcon
    Kwiatek

    15.07.2022 16:37

    Pracownik

    Na dziecko lepiej nie dawać takich bo w ogóle się nie będą mogli podnieś z tej kopy na środku juz teraz ledwo dają radę to jak przyjdą takie lalunie to co one zrobią proponuję dać ich na spodnie tam nauczą ich pracy hehehe
    ReviewUserIcon
    Anna1#

    28.07.2022 19:17

    Pracownik

    Do nas na spodnie U nas zmiany zastępstwo za Asiu i ktoś przyszedł i się popisuje po co to pani S
    ReviewUserIcon
    XXX

    26.07.2022 19:32

    Były pracownik

    I gdzie te soboty do 17? Firma lubi mydlić oczy, gdy trzeba przedłużać umowy na kolejne pół roku. Coraz dziwniejsze zasady i pomysły, coraz bardziej zagmatwane zasady. PRL już był.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branże: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Nick

    27.06.2022 08:49

    Pracownik

    Nie polecam pracy w sklepie Tekstylowo. Zarządzenie firmą jak za PRLu, dodatkowo kierownicy kłamią na każdym kroku. Ajenci sklepów zwalniają się bądź są zwalniani nagminnie. Zostają tylko Ci którzy są potulni jak baranki. Przed podjęciem pracy ajenta sprawdzajcie jak często zmieniał się ajent na danym sklepie. Jeżeli często to przed podjęciem pracy kierownicy naopowiadają wam samych kłamstw żebyście tylko zostali, bo inaczej jak nie ma ajenta to oni sami muszą prowadzić ten sklep, a potem jak wyjdzie prawda to Was zwolnią.
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    03.07.2022 05:29

    Pracownik

    Bez zmian personalnych jest tylko w Skarzysku K.
    ReviewUserIcon
    No weź

    23.07.2022 01:45

    Inne

    Wiem coś na ten temat i do tego rozmawiałam z kilkoma byłymi ajentkami. Kłamią wprowadzają jakieś chore zasady których nie ma w umowie a jak się na to nie zgodzisz to zwolnienie. Nie jesteś ich partnerem jako ajent tylko wołem do roboty. Zero poszanowania .Branie nowych ajentek na 3 dniowe bezpłatne szkolenia które wyglądają jak praca w kieracie czyli darmowe ręce do roboty. Zero weryfikacji tych niby nowych ajentek tylko branie jak leci bo i tak taka popracuje 3dni za darmo i nie da rady.Odradzam bo szkoda zdrowia .
    ReviewUserIcon
    Xxx

    22.07.2022 15:46

    Kandydat

    Dosłał ktoś przelew?
    ReviewUserIcon
    $$$$

    21.07.2022 17:37

    Pracownik

    Dostał ktoś przelew?
    ReviewUserIcon
    Anka

    04.07.2022 15:36

    Pracownik

    HEJ, co się dzieje w tym Wtorpolu to jest szok!! Znów przyjmują studentów i odrazu ma wycenę, te kobietki które są na wycenie od dawna i robią normę zastąpili studentkami które jeszcze tydzień nie będą robiły normy, i oczywiście teraz to się nie drą brygadzistki WIECEJ SKLEPU !! jakoś im pasuje że nie będzie normy. A dlaczego to studentki nie zaczną od sortowania ????? rączki będą bolały??
    ReviewUserIcon
    Ksenia12

    06.07.2022 23:57

    Kandydat

    Właśnie dzisiaj krzyczały więcej sklepu jak codzień chyba nie słyszałaś tylko czemu pretensje do studentek gdzie nie wszystkie nimi są skoro dziewczyna stoi na wycenie przechodzi na taśmę i nie wie co rzuca a pracuje bardzo długo w firmie i czyja to wina a drugi ogarnia tak samo jak pierwszy a trzeci sprząta po nich i musi to rozsortować
    ReviewUserIcon
    Beti

    07.07.2022 23:26

    Pracownik

    Garść tu garść tam trzeba się jakoś ratować a widzą i nic nie mówią to gdzie problem
    ReviewUserIcon
    Do Ajentek

    05.07.2022 08:37

    Pracownik

    Dziewczyny wiecie coś więcej o nowych zasadach zatrudniania pracownicy głównej? Dziewczyna się pyta ile dostanie gdy założy działalność, a ja nie wiem co jej powiedzieć bo w firmie każdy mówi coś innego.
    ReviewUserIcon
    Obserwator ????

    06.07.2022 19:08

    Pracownik

    U nas to samo każdy co innego mówi i czekamy na konkrety podparte umową , bo tak na słowo to ciężko podjąć decyzję
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    27.06.2022 11:36

    Pracownik

    Witam. Czy niedziela handlowa w czerwcu jest płatna?
    ReviewUserIcon
    Darek

    21.05.2022 13:28

    Kandydat

    A miałem rozpocząć tu prace w tej firmie, ale jak czytam opinie to zrezygnowałem.
    ReviewUserIcon
    Gabryś

    10.06.2022 19:32

    Pracownik

    Dawaj na portiera!Tam sie nic nie robi
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    23.06.2022 22:11

    Kandydat

    @Gabryś czy są przyjęcia na portiera?
    ReviewUserIcon
    I.B.

    10.06.2022 23:08

    Były pracownik

    Szczere podziękowania i pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn z zakładu,a w szczególności z działu o nazwie sport.Jestem bardzo wdzięczna za pamięć i dziękuje za prezent.W zamian życzę wam wszystkiego najlepszego i powodzenia w każdym dniu pracy w zakładzie.
    ReviewUserIcon
    A..

    02.03.2022 18:15

    Pracownik

    Do kierownictwa,bardzo was proszę,nie zwalniajcie Polaków tylko dlatego żeby zrobić miejsce dla Ukrainy,to niezwykle upokarzające,a wierze że nie chcecie nikogo upokarzać,nie też bez powodu, zróbcie bardziej ostre osobiste kontrolę kradzieży,ten komu zależy na pracy nie ukradnie,a nudzić się na pewno nie będziecie,(podkreślam,że to prośba)Ukraina też musi mieć za co żyć,rozumiemy to,ale i my musimy,mamy dzieci rodziny,.wierze że rozegracie to z pomyślnością dla wszystkich,i tak jest nam ciężko bo polski ład nam zniszczył praktycznie marzenia,ale praca nadal jest potrzebna.pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    jkl

    03.06.2022 19:18

    Pracownik

    Monia masz racje .W 1943 roku Ukraina zaatakowala Polske i zolnierze ukrainscy to samo robily z Polskimi kobietami i dziecmi co Ruskie robia z nimi karma wrocila. Jak nie wierzycie to zapytajcie sie babci i dziadkow. Oni nie sa naszymi rodakami to sa zli ludzie .pracowac się niechce tylko pieniadze chca .Nam by oni nie pomogli
    ReviewUserIcon
    Gabryś

    10.06.2022 19:30

    Pracownik

    O czym Ty piszesz kobito!!
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    06.06.2022 09:35

    Były pracownik

    nie polecam pracy w firmie , szybkie tempo pracy przerwa nie płatna zarobki po dniach próbnych to 160zl dzień po odliczeniu zusu i podatkach zostanie tyle co w innych pracach w których jest lżej i jest czas na prace i normalne funkcjonowanie nie w biegu.
    ReviewUserIcon
    Leszek

    31.05.2022 11:17

    Pracownik

    Powinni zamknàç ten gu£ag w (usuniéte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Mk016

    25.05.2022 14:46

    Kandydat

    Proszę o informację czy wynagrodzenia w tej firmie są systematycznie wypłacane za dany miesiąc?
    ReviewUserIcon
    Mk16

    26.05.2022 22:19

    Kandydat

    Jak jest z urlopami na umowie agencyjnej? Bo jeśli firma oferuje 5500 tys netto miesięcznie to czy podczas urlopu otrzymam taką kwotę czy jest pomniejszana? Czy jest odpowiedzialność majątkowa - (usunięte przez administratora)? Z góry dziękuję za odpowiedź ????
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    29.05.2022 21:30

    Pracownik

    Podczas Twojej nieobecności ktoś musi zastąpić Cię w sklepie, więc musisz tej osobie zapłacić, a co za tym idzie zarobisz mniej. A dłuższego urlopu przysługuje Ci tydzień w ciągu roku.
    ReviewUserIcon
    Lolo

    11.05.2022 14:37

    Pracownik

    Szef to powinien zrobić nalot incognito to by się zdziwił jakie cyrki się tam dzieją...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.05.2022 08:15

    Pracownik

    Po takiej pracy i to wydłużonej powinniśmy mieć wolne soboty. Przecież pracownik jest tak wykończony że i mało wydajny ????
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    20.05.2022 16:44

    Pracownik

    To co tam się dzieje to jakaś porażka! Jak możecie walić tyle towaru, którego No nie da się wybrać za Chiny ludowe, wszystkie sorty są zawalone(delikatnie mówiąc), i śmiecie drzeć się na ludzi którzy pracują ciężko, żeby pracowali jeszcze szybciej.polecam postać obok nas dzień w dzień przez te 8h i zobaczymy. Okey jest to wykonalne, ale po pierwsze zróbcie coś z tym nawiewem, bo albo działa za mocno, albo nie działa w ogóle, a po drugie puszczajcie mniej towaru. Nie zmniejszajcie ilości towaru przy szefie, bo bidny nie wie co tam się dzieje.
    ReviewUserIcon
    Nikt

    05.05.2022 10:09

    Pracownik

    Czy ta Monika z tych bluzek to zamknie tą gębę w końcu i weźmie się za robotę... A Patrycja to niech zacznie pilnować pracowników bo robią co chcą. Nikt za nią robić nie będzie
    ReviewUserIcon
    jkl

    08.05.2022 06:31

    Były pracownik

    Wszędzie gadają a na bluzkach nie można U nas na drugim cały dzień mogą gadać i nikt nie zwraca na to uwagi
    ReviewUserIcon
    ...

    11.05.2022 15:24

    Pracownik

    A to nie pilnuje
    ReviewUserIcon
    pracowniczka

    11.04.2022 10:55

    Pracownik

    Wiadomo coś jak pracujemy w wielką sobote?
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    28.04.2022 18:44

    Kandydat

    Jaki szacunek w tej firmie kobieto tutaj każdy chce każdemu dogryźć ,dokopać ,obgadać ,ale podlizywać się umieją właśnie te małolaty które nie pracują tylko się śmieją bo i tak kasa się zgadza
    ReviewUserIcon
    jkl

    30.04.2022 15:16

    Pracownik

    Masz pretensje do ludzi którzy pala a co powiesz na te lalunie które w ubikacj siedzą 20 minut myją się czeszą i malują. To jest zakład pracy a nie rewia mody .Jak ktoś jest brzydki to tapeta nie pomoż.
    ReviewUserIcon
    K.

    29.04.2022 19:01

    Pracownik

    Cześć dziewczyny jak tam ile ton miałyście na sklepach dzis? Ich chyba powaliło... nie ma już nawet na czym i gdzie tego wieszac.... to jest nie do przerobienia
    ReviewUserIcon
    Dorota

    29.04.2022 13:25

    Inne

    Witam czy w Chorzowie są przyjęcia do pracy
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.04.2022 13:45

    Pracownik

    Dziewczyny czy dostaliście przelewy na sklepie proszę napiszcie
    ReviewUserIcon
    Obserwator ????

    23.04.2022 23:54

    Pracownik

    Tak , był we czwartek
    ReviewUserIcon
    Obserwator ????

    26.04.2022 14:07

    Pracownik

    Za pierwszą fv
    ReviewUserIcon
    Nowiutka

    19.04.2022 17:12

    Kandydat

    Witam. Ile teraz płacą na godzinę na sortowni? Czy wychodzi się na swoje po odliczeniu zusow, podatku i księgowej? Czy wiadomo coś o autobusach, tak jak było przed pandemią? Zastanawiam się nad chwilowym powrotem ale nie wiem czy będzie to opłacalne.
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    16.04.2022 08:01

    Pracownik

    Po czasie mogę dodać opinie. Praca płatna dobrze, co dla wielu ludzi było rekompensata tego co się tam dzieje (w tym dla mnie). Teraz , gdy mam normalna prace , której nie biorę do domu, pracuje 8 h, zero mobingu i spokój psychiczny SZCZERZE żałuje, ze firma Wtorpol stanęła na mojej drodze. Może zarabiam 3 tys na rękę ale zaczęłam żyć… Ale skutki zostały. Leczę się z nerwicy , której nabawiłam się tam przez 4 lata… Sama praca w sobie była ok, lubię kontakt z ludźmi. Ale cała reszta? Teraz wiem, ze żaden z pożal się Boże kierowników nie miał prawa mnie nękać , straszyć i stawiać tak ogromnej presji w taki sposób , ze teraz muszę to normować… Kolejna sprawa. Firma miesięcznie ma potężne utargi, w czasie pandemi NIELEGALNIE I NIEUCZCIWE kilkukrotnie obniżyli faktury , nie liczyli dni jak trzeba /czego skutkiem była strata prawie 1500 zł którego do dnia dzisiejszego nie ujrzałam. Gdyby właściciel zatrudnił ludzi , którzy byliby dla ludzi i szanowali by drugiego może inaczej by to wyglądało. Ale zapewne jest tak, ze zatrudnia kogoś , kto sam bezie go przypominał! NIE POLECAM
    ReviewUserIcon
    Ja....

    16.04.2022 08:23

    Pracownik

    CALA PRAWDA,ŚWIĘTA PRAWDA.
    ReviewUserIcon
    Iwona

    17.04.2022 19:56

    Były pracownik

    Sama tam pracowałam parę lat i wiem jak było. Byłam już wyczerpana psychicznie ciągłym krzykiem ze strony brygadzistek, ciągle mało i za wolno. Nie jedna osoba mnie tam zna, że pracowałam solidnie. Odeszłam z dumą zostawiając im zegarek i kluczyk do szafki.

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.