opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wtorpol

    07.09.2019 14:23

    Inne

    To co się dzieje w tej pracy to jest kompletna porażka żeby tak traktować ludzi brygadzistki które uważają się za wielkie panie które tak na prawdę są nikim,poniżenie kompletne. Szef jak wchodzi to nagle udają że wielce pracują cała ta brygada się powinna zmienić już dawno niech stoją i (usunięte przez administratora) tak jak my ciekawe czy im by było miło jak by tak były ponizane bo chyba zapomniały jak to jest
    ReviewUserIcon
    X

    16.09.2019 01:53

    Inne

    Dokładnie uważa się za nie wiadomo kogo A niech pierw spojrzy na siebie,bezczelne zachowanie z jej strony to żadna nowość. Na wycenę niech stanie ciekawe czy taka mądra by była jak by ktoś koło niej łazil I się bezczelnie wydzierał
    ReviewUserIcon
    Mirka

    16.09.2019 14:59

    Inne

    a wcześniej sama beczała po kontach że nie da sobie rady... ale zapomniała jak to jest bo awansowała wiadomo dzięki komu :D
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.09.2019 16:09

    Inne

    Szef wchodzi na halę towaru mniej leci , brygadzistki udają że pracują mają pełne majtki że strachu przed szefuniem,szef wychodzi a z taśm wysypuje się .A ja się patrzę i śmieje z tych nierobów{brygadzistki) Naprawdę patologia ale jaja do telewizji tylko nagrać
    ReviewUserIcon
    Nie rozumiem

    13.09.2019 18:21

    Inne

    Ok rozumiem, że biuro i kierowniczki (mam rozumieć brygadzistki) mają „gdzieś” ile towaru leci na taśmie. W takim razie pozostaje Wam sam szef ... wnioskując po Waszych powyższych komentarzach on nie ma zielonego pojęcia o nadmiaru sortowanego towaru na taśmie. Kto jest w takim razie odpowiedzialny za taka ilość towaru jak nie sam szef ?
    ReviewUserIcon
    Gaga

    14.09.2019 18:17

    Inne

    Wy jesteście brygadzista i to wy powinniście zgłaszać do szefa A tylko Mordy drzecie że mało
    ReviewUserIcon
    Mr.

    13.09.2019 15:33

    Inne

    Najgorsza firma w jakiej pracowałem (usunięte przez administratora) niekompetetna kadra same debile zero szacunku dla człowieka taka codzienność w tej firmie. Dziś robisz a jutro możesz wylecieć bez podawania przyczyny. Nie polecam pracy w tej firmie lepiej kr...wa puszki zbierać!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Mr.

    13.09.2019 20:49

    Inne

    Nienadaje to się twardy papier do (usunięte przez administratora) sam zrezygnowalem
    ReviewUserIcon
    Gaga

    14.09.2019 18:15

    Inne

    DLA Was nikt się nie nadaje.
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    13.09.2019 11:18

    Inne

    Kiedy wolne soboty????????????
    ReviewUserIcon
    .

    13.09.2019 13:24

    Inne

    Nigdy
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany pracą

    07.09.2019 12:45

    Inne

    Ogłoszenie na pracuj.pl jako pracownik biurowy 6000 po odliczeniu wszystkich kosztów. Na rozmowie informacja rano na sortowanie potem do telefonów i dostępność pod tel po pracy. Najpierw umowa zlecenie w tym sprawdzenie potencjalnego pracownika potem ewentualnie działalność. Prośba co konkretnie będzie należało do obowiązków tego pracownika bo nic się nie dowiedziałem. Na czym polega ta praca i czy tak źle jest ponieważ czytając poniższe komentarze można dostać wytrzeszczu oczu. Opinia o rozmowie w sumie neutralna. Taśmowo osoba za osobą i żadnych istotnych informacji.
    ReviewUserIcon
    K

    13.09.2019 10:06

    Inne

    Odradzam prace w biurze. Sam charakter pracy bardzo dobry. Jeśli jesteś osoba szybko ucząca się, dasz radę. Chore jest tylko traktowanie pracownika przez kierowników i współpracowników. Zawiść, zazdrość i nic więcej. Ciagle szukają nowego pracownika dlatego ze zwalniają ludzi po miesiącu z wymówka ze się nie sprawdził. G....o prawda. Chwalą, zachwalają a za chwile zwalniają dlatego ze boja się o swoje miejsce. Odradzam. Chyba ze szukasz pracy na chwile to jak najbardziej
    ReviewUserIcon
    @, #, xyz

    10.09.2019 22:25

    Inne

    Rządzi Ukraina.
    ReviewUserIcon
    07 zgłoś się

    08.09.2019 06:15

    Inne

    Niedziela we wtórpolu może lesiu przywiezie karbownika odprawia sumę a on w tym czasie ugotuje niedzielny rosół a były że wschodu pielmienii udaje LW katolika wigilię robi niech przestanie się ośmieszać i niech w południe bije się w pierś albo w głowę jego wybór patriota który lepiej szanuje banderowców niż swoich niech zmieni imię na Linia gumofilce Wasiak i maraton na Syberii Żenada ale ukryta kamera już działa będzie fajny program i te jego hostessy (brygadzistki) po prostu śmiech!!! Dawniej Smotek to kojarzył się z furmanką starą skalą a teraz z oszustwem i pychą niech zmieni jeszcze obywatelstwo na ukraińskie i nie przynosi wstydu
    ReviewUserIcon
    Taki jeden

    08.09.2019 22:21

    Inne

    Dawno ten (usunięte przez administratora) powinien nagrać i skontaktować się z uwagą, niech puszcza w tv jak ludzi traktują i jak społeczeństwo (usunięte przez administratora), że niby ciuchy na PCK idą a raczej za granicę i na polskie sklepy.
    ReviewUserIcon
    udar mózgu?

    10.09.2019 17:01

    Inne

    Ubrania idą do sprzedaży bo jest 120 sklepów?to chyba logiczne
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    06.09.2019 21:45

    Inne

    Ciekawe czy wogole będą zwolnienia jak ktoś w niedziele nie przyjdzie do pracy, jak jest taki modry to niech sam zapi..... A i brygadzistki cały dzień nic nie robią tylko się opierdzielaja i jeszcze narzekają
    ReviewUserIcon
    pracownik

    09.09.2019 19:09

    Inne

    Jak ktoś dobrze pracuje to może nie być w niedziele a ten co sie opierdziela to musi przyjść w każdą niedziele , pruzniaki muszą pracować w każda NIEDZIELE
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.09.2019 19:24

    Inne

    Bo to tylko tak straszili żeby ludzie przyszli w niedzielę
    ReviewUserIcon
    pracownik

    07.09.2019 16:39

    Inne

    Nie ma zgrania wśród pracowników bo jak wszyscy by w jeden dzień podziękowali temu panu za prace to zaczął by inaczej myśleć , TERAZ WYMYŚLIŁ PRACUJĄCĄ NIEDZIELE PATOLOGIA !!!!!
    ReviewUserIcon
    Niunia

    08.09.2019 14:06

    Inne

    Ludzie troche szacunku dla siebie bo nikt was nie poszanuje Niedziela jest dla Boga
    ReviewUserIcon
    Ciekawska myszka

    05.09.2019 20:43

    Inne

    Co to za czarna owca robi w tym biurze co jakieś dziewczyny z nią nie wytrzymują?
    ReviewUserIcon
    Pysia

    07.09.2019 14:02

    Inne

    Haha ale jaja :)
    ReviewUserIcon
    pracownik

    06.09.2019 17:40

    Inne

    Nie ma zgrania wśród pracowników bo jak wszyscy by w jeden dzień podziękowali temu panu za prace to zaczął by inaczej myśleć , TERAZ WYMYŚLIŁ PRACUJĄCĄ NIEDZIELE PATOLOGIA !!!!!
    ReviewUserIcon
    xxx

    06.09.2019 20:35

    Inne

    Jak będziecie zwolnieni to zwolnijcie się sami nie czekajcie aż was zwolni bo teraz widać jak jesteście szanowani , trzeba mieć swój honor
    ReviewUserIcon
    ubawiona

    07.09.2019 10:35

    Inne

    Masz na myśli tą imprezę na zakończenie lata...z tego co widać nieźle się bawicie...trzeba było zostać w domu!
    ReviewUserIcon
    Heee

    04.09.2019 19:57

    Inne

    W niedzielę to niech sobie kierownicy popracują i szanowne panie brygadzistki bo kompletnie do niczego się nie nadaja!!!!Nawet dnia wolnego nie ma.
    ReviewUserIcon
    Ahh

    04.09.2019 20:40

    Inne

    Czyli brygadzistki rządzą w firmie i ustalają kiedy pracujemy. Ugadaly się że robimy w niedzielę to robimy . Zal mi was przecież one nie mają nic do powiedzenia ,chcą mieć robotę to muszą przyjść a wy zakładacie że to od nich wychodzi .
    ReviewUserIcon
    Gwiazda

    04.09.2019 20:44

    Inne

    Przecież to nie pomysł brygadzistek
    ReviewUserIcon
    Zla

    04.09.2019 16:19

    Inne

    Wzięcie z zza lady krzeseł to już jest lekka przesada. Jak mam np zjeść w dniu w którym jestem sama na sklepie ? Po 9h jednak nogi bolą...
    ReviewUserIcon
    hehe

    04.09.2019 19:26

    Inne

    No jak...(usunięte przez administratora) ale ty jesteś boski....itp!
    ReviewUserIcon
    Zawiedziona

    02.09.2019 15:06

    Inne

    O wstawiennictwo nasze do Swietej Rity za WOLNĄ NIEDZIELĘ Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki świętej Rity, aby łaska, o którą prosimy Boga, została nam udzielona. Amen.
    ReviewUserIcon
    Wiara pomaga...

    03.09.2019 12:16

    Inne

    Świat bez wiary byłby pusty....Niedziela Dzień Święty!! Człowiek mniej zjadliwy lepiej pracuje...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.09.2019 04:38

    Inne

    Leci tyle towaru że jest to wszystko nie do ogarnięcia A wy chcecie zrobić pracującą niedzielę gdy człowiek nie będzie miał siły jak tyle będzie lecieć 8 godzin pracujemy A my wpadamy już po 5 super zagranie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.08.2019 07:41

    Inne

    To teraz to wyskoczyli z niedzielną nawet dnia odpoczynku po prostu brak słów.....
    ReviewUserIcon
    pracownik

    31.08.2019 23:12

    Inne

    Nie ma zgrania wśród pracowników bo jak wszyscy by w jeden dzień podziękowali temu panu za prace to zaczął by inaczej myśleć
    ReviewUserIcon
    Raczej

    01.09.2019 11:54

    Inne

    Z pewnością kilka osób zrezygnuję w przeciągu tych dwóch tygodni co nie zmieni podejścia szefa
    ReviewUserIcon
    pracownik

    31.08.2019 23:16

    Inne

    Nie ma zgrania wśród pracowników bo jak by wszyscy w jeden dzień podziękowali temu panu za prace to zaczął by inaczej myśleć
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.08.2019 14:19

    Inne

    Aaa
    ReviewUserIcon
    Julia

    29.08.2019 20:31

    Inne

    Wie ktoś czy obiady można zamawiać ??
    ReviewUserIcon
    Yolo

    29.08.2019 21:22

    Inne

    Nie wolno bo bydło zostawiło (usunięte przez administratora) na hali i resztki jedzenia wkładali do worków z ciuchami . Tylko wybrańcy mają pozwolenie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.08.2019 04:40

    Inne

    Co wy na te zmiany myślicie że są dobre ....na drugim też będą takie zmiany czy ktoś coś wie ????
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branża główna: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Sfrustrowana

    25.08.2019 03:07

    Inne

    Na rozmowie obiecują złote góry, super zarobki, niezależność jako umowa o współpracę firma z firmą. W realu- mobbing, traktowanie pracownika jako zło konieczne, wymyślanie co chwilę innych pier dół (m.in. straszenie, że za wyjście na papierosa rozwiążą umowę, w trakcie 9 godzinnej zmiany nie można mieć przy sobie telefonu, nie można opuścić sklepu nawet na przerwie np. na zakupy spożywcze) Nie można się też po prostu zamienić z koleżanką z pracy dniami wolnymi, trzeba najpierw się cudem dodzwonić do biura i czekać na pozwolenie szefa. Ogólnie katastrofa. Z tego wszystkiego tylko kasa się zgadza ale za takie traktowanie i warunki jak w obozie- szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego. Na wykładki to powinno być połowę mężczyzn bo rozrzucenie 700 kg butów to po prostu ponad siły kobiety, wszystko to odbija się na zdrowiu. A proszenie kierowców o pomoc nawet nie wchodzi w grę, ponieważ Panowie pracują w nieludzkich warunkach za grosze. Ta firma powinna zostać zamknięta.
    ReviewUserIcon
    Realne spojrzenie

    25.08.2019 11:56

    Inne

    Zmiany są wskazane i nie da się przed nimi uciec to wymusi rynek pracownika...Zamykanie firmy? wybacz ale ludzie mają to do tego że sami tworzą bałagan kradzieżami, zawiścią obłudą kłamstwem podkładaniem drugiemu nogi...recykling jest potrzebny bo inaczej utoniemy w śmieciach, używanych ciuchach które na śmietniskach raczej same się nie rozłożą..Natomiast wskazana jest zmiana postępowania obu panów...bo nie mają wyjścia...trzeba mieć też świadomość że Zus preferencyjny nie wlicza się do stażu pracy...
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    24.08.2019 02:58

    Inne

    Totalne dno, kasa niby dobra ale jakby popatrzeć na ilość godz, wykładki do późnych godz nocnych, brak szacunku i mobing ze strony tych śmiesznych kierowników... porażka... co to jest 5 tys za prawie półtora etatu? I w dodatku kierownicy Sok. i Jag. powinni się leczyć u psychiatry bo za swoje smutne zycie wyżywaja się na pracownikach. Nie dajcie sie zwabic na kase. Na prawdę nie warto
    ReviewUserIcon
    konflikt sprzyja rozwojowi ...

    24.08.2019 09:25

    Inne

    Bardzo często stres prowadzi do mobbingu...coś zobaczy na kamerze nie zapyta...nadinterpretuje ...rozmawia tylko z ajentką bo reszta to druga kategoria...słucha tkzw. podlizywaczy typu o jaki pan jest cudowny..otworzę panu drzwi...większość w ogóle nie miała odwagi z nim rozmawiać ,blady odcień skóry...dobry motyw po naszym spięciu sam zaczął sobie drzwi otwierać do pokoju socialnego..heh...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.08.2019 16:20

    Inne

    (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Odradzam tą pracę wszystkim!!! Patologia pośród kierowników. Szczególnie K.J. i M.S. - ludzie, którzy nic nie ogarniają, nie mają za grosz szacunku do pracownika!!!
    ReviewUserIcon
    prawda

    23.08.2019 18:35

    Inne

    ten pierwszy jeszcze jakoś ujdzie...ten drugi nawet nie potrafi szczerze porozmawiać tylko ucieka,,,,zarzucił mi że stosuje kobiece sztuczki...nawet nie zaczęłam!...aczkolwiek ten pierwszy prawie na emeryturze...kazał mi kiedyś wracać i schować tkzw potykacz jechał za mną prawie godzinę aż do punktu odbioru paczek a potem czekał na parkingu i wlepia we mnie te swoje niebieskie oczyska hehe...i nawet mu nie przyszło do głowy że miałam klucz w torebce! ha...ludzie ten to musi mieć nudne życie!
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    21.08.2019 21:58

    Inne

    co tu sie dzieje walicie ten towar jak poje.... to jest chore niech stana brygadzistki i niech pokaza jak to sie robi a nie plotkuja po katach i sie smieja a na nas mordy dra.szefie najwyzsza pora zmienic brygadzistki bo strasznie sie panosza,uwazaja sie za nie wiadomo co ,niech zobacza co to prawdziwa praca,robia przekrety zeby szef i kierowniczki nie wiedzieli,dobrze radze przyjzyjcie sie im,to to jest chore moze wreszcie ktos doceni tych ludzi co tutaj ciezko pracuja,wolnego niechca dac wielce ale jakby one nam z wlasnej kieszeni placily,przydupasy biora kiedy chca GDZIE TA SPRAWIEDLIWOSC
    ReviewUserIcon
    wiki

    22.08.2019 14:56

    Inne

    dokładnie brygadzistki niech dadzą na sorty niech pokaża jak się robi jak takie mądre
    ReviewUserIcon
    klijent

    12.08.2019 16:12

    Inne

    Co się dzieje w Lubaczowie w sklepie(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ginekolog

    14.08.2019 19:01

    Inne

    To prawda na wskutek nieleczonej kiły ..idzie się do mogiły....haha
    ReviewUserIcon
    Hohoho

    13.08.2019 17:55

    Inne

    Dzień w dzień mało sklepu, podobno. W takim razie niech mnie ktoś olśni bo nie czaje, biorą na wycenę Ukrainki, które nic nie Pani maju, stresuja się, boją takiej pracy, i normy na pewno nie zrobią, a osoby robiące normy wywalaja gdzieś hen daleko.
    ReviewUserIcon
    elo

    13.08.2019 18:09

    Inne

    Dokładnie zero szacunku do dotychczasowych pracownic z wyceny które wyrabiają normę na rzecz ukrainek które same nie wiedzą co wyceniać i tylko opóźniają pracę a Polki muszą nadrabiać za nie tak to widzę ...tak samo jest na taśmach wrzucają co popadnie i gdzie popadnie a Polki muszą za nie sortować jeszcze raz ale swoich się nie docenia tylko się narzeka że źle ukrainki potrafią tylko udawać że robią. ale tak to jest jak właściciel i kierownictwo widzą tylko Polki że źle robią a prawda jest taka że odwalają całą robotę za ukrainki bo większość z nich nie ma zielonego pojęcia jak sortować
    ReviewUserIcon
    Beeeee

    13.08.2019 21:13

    Inne

    Na taśmach to jest Meksyk już nić nie wolno tylko niech ktoś mi powie co z tym towarem robić jeśli leci ogrom którego nie da sie przebrać bo nie wiadomo czy trzymać czy przesuwać choć tego też nie wolno ??????????czy ktoś zna odpowiedź
    ReviewUserIcon
    Nick

    13.08.2019 19:00

    Inne

    Nie ma takich słów które oddały by cała prawde o tej firmie. Więc po skrócie: praca dla mało ambitnych ludzi. Główni kierownicy żenada panowie którzy myślą, że są nad Bogiem A tak naprawdę są nikim!! Ludzie bez jakikolwiek sumienia, ludzkości itp. Pracę mogę polecić tylko biednym kobietom które mają bardzo niskie mniemanie o sobie i lubią być poniżanie. Prawda jest taka, że dziewczyny które pracują na sklepach są świetne i super się pracuje z nimi, ale jak tylko wejdzie (usunięte przez administratora). lub inny kierownik to najlepiej trzeba by było uciec, ale niestety też się nie da, bo kary w tej firmie nakładają za wszystko. Także 3mam kciuki za was kobitki nie dajcie się (usunięte przez administratora)!! NIE POLECAM NAWET ZA 15 TYSIECY MIESIECZNIE PRACY W TEJ FIRMIE!!
    ReviewUserIcon
    Hohoho

    12.08.2019 15:30

    Inne

    Ukraina na wycenie...
    ReviewUserIcon
    Hohoho

    13.08.2019 17:52

    Inne

    O to właśnie chodzi, że Ukrainki wcale nie chcą iść na tę wycenę,brygadzistki na siłę je przenoszą, bo taki jest rozkaz, a rozkaz trzeba spełnić.
    ReviewUserIcon
    elo

    13.08.2019 18:13

    Inne

    skoro tak lżej to czemu nie robią normy lub jej nie zwiększą ?? haha śmiech skoro tak lekko i przyjemnie się robi... trzeba mieć trochę pojęcia żeby wyceniać jak sortować nie potrafią to wyceniać potrafią ? pff bo co trochę panimaju po polsku ?
    ReviewUserIcon
    Niegrzeczna obsługa

    13.08.2019 09:18

    Inne

    Obsługa sklepu nr. 174 w Tychach przy Aleja Bielska 55 t chyba najgorsza obsługa w Waszej firmie. Bardzo niegrzeczna ekspedientka w dniu 13 08.2019 rano. Obsługując klientów pisze esemesy , rozmawia z koleżanką i jest bardzo niegrzeczna. Przepisy konsumenckie są jednakowe i jeszcze będąc przy kasie mogę zrobić zwrot uszkodzonego towaru, ale nie w tym sklepie. Pokazuje mi wypisane i niezgodne z prawem konsumenckim przepisy. Wstyd dla Waszej firmy że macie takich pracowników.
    ReviewUserIcon
    Regulamin

    13.08.2019 10:38

    Inne

    odzieży używanej się nie zwraca....tam nie ma zwrotów! z tego co pamiętam pisze na tablicy dużymi literami!
    ReviewUserIcon
    Zmeczona

    11.08.2019 20:10

    Inne

    Piątek wolny?
    ReviewUserIcon
    Seniorita

    11.08.2019 21:47

    Inne

    Przydalby się ale już ogłaszali ze pracujemy podobno a szkoda w końcu pracownicy sie zaczna buntować i nie przychodzić i tak najlepiej będzie trzeba zrobic
    ReviewUserIcon
    Wolny

    12.08.2019 16:35

    Inne

    Ja słyszałem płoty ze piątek wolny
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.08.2019 16:21

    Inne

    Jeszcze postawić ich na belkach to co nie których by nauczono roboty A nie przez cały dzień gadać::::;;;I narzekać jak oni ciężko pracują pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Poiqeo

    09.08.2019 23:13

    Inne

    Kolej zlikwduj panie leszku albo balcerzak ci pomorze bo to swinia jest !!!
    ReviewUserIcon
    Kokonu

    09.08.2019 22:48

    Inne

    Oddawajcie spawaczy naszych ! Nie ma komu robic
    ReviewUserIcon
    Lobus

    09.08.2019 22:45

    Inne

    Bylo duzo i niema nikogo normalnego
    ReviewUserIcon
    Jolanta

    08.08.2019 18:11

    Inne

    Poruszę temat pozyskiwania ton odzieży od Polaków , którzy oddają je do kontenerów Wtórpolu w dobrej wierze . Wydaje im się , ze wspierają organizacje dobroczynne . Tymczasem oddana odzież pozwala bogacić się właścicielowi Wtorpol i pokrywa wypłaty ludzi tam zatrudnionych . Niemoralne jest kupowanie w dyskontach tej firmy i nabijanie kasy właścicielowi ! Na cele charytatywne idzie promil przychodu Wtórpol . Co o tym sądzicie ?
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    09.08.2019 20:52

    Inne

    Piszesz glupoty nie zarabia sie duzo odliczyc podatek zus to zostaje tylko na biedne życie a w zime to nawet na biedne życie brakuje po zapłaceniu zus , jak taka wspaniała firma to niech da umowe o pracę bo działalność a nie działalność .
    ReviewUserIcon
    Kevin

    09.08.2019 21:42

    Inne

    Wszystkie pieniądze idą ale do jego kieszeni!!!Nam daje marne grosze za taką pracę przecież to naprawdę w palę się nie mieści (usunięte przez administratora)!!!!w dodatku wypłaty dostajemy późno albo po terminie.Ukraincy mają wsxystko,zaliczki,wypłaty w terminie i w dodatku są lepiej traktowani wiem bo widziałem nie raz!!!. (usunięte przez administratora)Pozdro dla wszystkich!!!
    ReviewUserIcon
    Kokos

    09.08.2019 20:52

    Inne

    Auswithz-Birkenau Wtórpol (usunięte przez administratora) koncentracyjny BRAMA 2 Załóżcie tym ludziom jeszcze pasiaste piżamy bo tylko tego im brakuje chamy! Wielkie Brygadzistki wszystkie do jednego wora i do gazu a potem na mydło i guziki. Zatraciłyście człowieczeństwo czy tak dostajecie w d*e, że później wyżywacie się na pasiakach?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    09.08.2019 20:38

    Inne

    Firma ciągle nie wypłaca w terminie nie martwi sie że pracowniki musza zapłacić ZUS , PODATKI
    ReviewUserIcon
    Zastanawiam się

    09.08.2019 18:58

    Inne

    Po co ta nowa kontrolna potrzebna na bluzkach ? Sport prowadzi sama Ulka, Goska trzy działy a tu tylko dwie taśmy.
    ReviewUserIcon
    pracownica

    08.08.2019 23:03

    Inne

    co sie dzieje na dziecku to parodia,Dorota sobie jaja robi z ludzi,niech sama stanie i z nimi zapi......a nie piknuje bluzek i sportu ,chyba mysli ze jest taka nie zastapiona,mysli ze caly wtórpol ogarnie,uwazaj nie tedy droga pilnuj swojego sortu ,nie zal ci ludzi,ogarnij sie ludzie tam pracuja ponad sily a ty...myslisz ze krzykiem cos wskorasz,otoz nie
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.08.2019 21:35

    Inne

    Dobrze że Aneta wróciła

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.