opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ona

    03.08.2019 21:46

    Inne

    Sylwia bardzo fajna ,super spisała sie na bluzkach fajne podejście
    ReviewUserIcon
    wtorpoll

    04.08.2019 10:28

    Inne

    Bardzo dobrze- wzięła się w końcu za niektóre panie z taśmy które czy z przodu czy z tylu najwiecej się odzywają a nic nie robią tylko udają
    ReviewUserIcon
    Niunia

    05.08.2019 21:25

    Inne

    Ta Sylwia blondi czy ta druga Kto jest na pierwszym jakieś zmiany? Nie miłe wspominam blond S a i ta czarna be
    ReviewUserIcon
    Aplikantka

    29.07.2019 20:46

    Inne

    JAk wyglada praca w biurze? Jaki jest zakres obowiązków ? Na jakiej zasadzie wyglada rekrutacja ? Zaaplikowałam do waszej firmy i jestem strasznie ciekawa.
    ReviewUserIcon
    Nicky

    05.08.2019 14:33

    Inne

    Już po tym jak piszesz można stwierdzić, że się nie nadajesz ale idź idź choćby na sama rekrutacje jak tak bardzo chcesz zobaczyć jak tam jest ????
    ReviewUserIcon
    kiełbaski?

    05.08.2019 15:42

    Inne

    scyzoryk...scyzoryk tak na mnie wołają...hehe
    ReviewUserIcon
    Cywilizacja

    01.08.2019 11:46

    Inne

    W kwestii recyklingu naprawdę duży problem jest z plastikiem....nie wspomnę o martwych wielorybach z brzuchami pełnymi butelek...Tato chłopczyka!
    ReviewUserIcon
    Zmęczona

    29.07.2019 19:09

    Inne

    Kiedy wolne soboty?????
    Gwiazda

    29.07.2019 19:33

    Pracodawca

    Jak sobie weźmiesz
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    10.07.2019 18:24

    Inne

    Zamiast usuwać ludzi ze stanowisk kierujących weźcie się za ludzi od ciagania worów i tych laików od naprawy taśm. Nie dość że nic nie robią to pod schodami wynoszą i piją. Panie Leszku, w tym tkwi problem, że Pan mało kontroluje ludzi, zamiast usunąć jakiś młodzików od naprawy taśmy to usuwa się ludzi z doświadczeniem w branży i w zawodzie. Logiki, to młode się do niczego nie nadaje, ledwo po liceum przyszło i wora nie umie dźwignać.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.07.2019 04:42

    Inne

    Tu jest racją co nie którzy robią co chcą spacerują tu pogadają A to tam to przyjdą do pracy A jak nie przyjdą to przecież wolno bez żadnych konsekwencji bo pupilki to mają wolne kiedy chcą A ci kto nie przyjdzie bo jest chory to Od razu wypad bo nie będzie się podpisywał i nie jest pupilkiem brak sprawiedliwości Ale może kiedyś to szanowne kierowniczki zauważą pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nic

    24.07.2019 18:06

    Inne

    Czego się pieklicie.? Idź sobie jedną z drugą podzwigaj cały dzień worki to zobaczysz co będzie. Nie wiem czy wiesz ale częściej ci starsi wiekiem powysiadali i już dawno szefowi chodziło o to że na trzecim sorcie ma dominować młodzież gdyż nie oszukujmy się została grupka najlepszych w swoich strefach i nigdzie nie było patrzenie na wiek lecz na prace wykonywaną oraz wszechstronność . Decyzje zapadły takie a nie inne i szef miał też w nich swój udział odrzucając osoby które nie chciał żeby tam były.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    21.07.2019 12:01

    Inne

    Bardzo fajna impreza była wczoraj. Chyba wszyscy byli zadowoleni. Dziękujemy!
    ReviewUserIcon
    wesoło jest

    21.07.2019 22:41

    Inne

    taka w wyobraźni sprawdź stronę to będziesz wiedzieć...no chyba że ponowny Triathlon tylko że żołądek może nie wytrzymać!..dział marketingu się produkuje!
    ReviewUserIcon
    prawdę pisz..

    22.07.2019 17:43

    Inne

    jeśli podpinasz pod słowo wszyscy to istnieje takie określenie Wszystko czyli nic a teraz dostosuj określenie do tej imprezy...a wódka była czy wino ?
    ReviewUserIcon
    Nie nudź w poście..

    22.07.2019 08:59

    Inne

    Zaglądałeś do worów tam na pewno nie jedno znajdziesz...może perełkę za dobrą cenę! Zajrzysz do sklepu?
    ReviewUserIcon
    Daniel

    21.07.2019 15:56

    Inne

    Pozdrawiam Panią Muszyńską po wczorajszej imprezie????????????????????
    ReviewUserIcon
    Zocha

    21.07.2019 19:41

    Inne

    He he ciekawe czy jeszcze żyje ????
    ReviewUserIcon
    Rikitiki

    18.07.2019 15:10

    Inne

    Co się dzieje na rozładunku?podobno Beatka trzęsie się jak ma przyjść do niej szef.
    ReviewUserIcon
    .

    20.07.2019 21:45

    Inne

    Trzęsie się jak galareta
    ReviewUserIcon
    Aterr23

    19.07.2019 11:37

    Inne

    Jakie są teraz wolne stanowiska dla chłopaka 20 lat?
    ReviewUserIcon
    Ja

    19.07.2019 15:04

    Inne

    Stanowisko ciągania worów na trzecim :)
    ReviewUserIcon
    do roboty!

    19.07.2019 21:44

    Inne

    hahah....mięśnie poćwiczy! a potem 10 km na nogach dla rozładowania emocji...
    ReviewUserIcon
    Monia

    18.07.2019 19:11

    Inne

    Dlaczego cały rozładunek robi teraz na pierwszym?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    19.07.2019 15:12

    Inne

    Dokladnie
    ReviewUserIcon
    Rynek

    17.07.2019 19:22

    Inne

    (usunięte przez administratora) ..masz trzy rodzaje rotacji pożądane i nie pożądane...
    ReviewUserIcon
    śmiechu warte!

    18.07.2019 07:28

    Inne

    hm....myślę że trzeba poszukać nowego portalu w kwestii opinii ....
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    17.07.2019 11:08

    Inne

    Zauważyłam, ze to forum stało się miejscem hejtu... jak tak strasznie Wam wszystkim nie podoba się ta praca to co tam jeszcze robicie ? Wszystkich byście usunęli ze stanowisk, ale popatrzcie najpierw na siebie. Wykonujecie swoją prace tak, ze nie ma się do czego przyczepić ? Wyżywacie sie, i przelewacie swoje frustracje tutaj, ale na żywo nikomu nic nie potrafilibyscie powiedzieć. Taka prawda.
    ReviewUserIcon
    Marta

    17.07.2019 14:45

    Inne

    trzeba traktować innych tak jak samemu chce się być traktowanym bo karma wraca zawsze
    ReviewUserIcon
    no comment

    17.07.2019 14:55

    Inne

    Prawda szczególnie jak się kogoś oczernia...nie każdy jest dobrym kierownikiem..a stawianie na pierwszym miejscu ajentki jest błędem bo w skład zespołu wchodzą również pracownicy i tyle...czarna owca zawsze się trafi...problemy należy rozwiązywać na bieżąco zamiatanie pod dywan źle się kończy!zabawne jak łatwo napisać hejt i uciec od problemów...
    ReviewUserIcon
    Zestawienie bryg.2019

    10.07.2019 15:37

    Inne

    Najwyższa pora wziąć się za te niby brygadzistki. Na pierwszy ogień jak dla mnie do przeniesienia są. Pani ze sportu(już chyba każdy ma jej dość) Osobiście miewam odczucie że koleżanka ze spodni się rozbujała za bardzo ostatnio i chciałaby by stanąć na taśmie gdzieś na pierwszym sorcie(Lepiej uważaj koleżanko) Panna z bluzek już momentami tak mnie drażni tym swoim dystansem i uważaniem siebie za nie wiadomo kogo. A jest hmmm nikim . Dziewczyny po podstawówce bo inaczej nie można określić tych wieśniar z drugiego . Wydaje mi się że miały swoje 5minut i tego nie wykorzystały ,nie panują nad pracownicami no to czy naprawdę można jeszcze je nazwać brygadzistkami? Dlaczego Brygadzistka z dziecka może pracować normalnie a gdy jest potrzeba to bierze worek w rękę i idzie a nie patrzy co by ktoś zrobił to za nią. Ta pani zdecydowanie na plus również jak pani z kurtek, swetrów, mieszanki ,firanek i różnego.Co tu dużo mówić , wystarczy wymienić miejsca które ona ogarnia i nic więcej nie trzeba. Samo to ile tego jest nie jedną by przeraziło Również pani z cięcia. Jak trzeba bierze worek jak trzeba krzyknąć to krzyknie i wydaje mi się że dziewczyny z cięcia czuje lekki respekt. Pierwszy sort w miarę dobrze mimo małego zainteresowania co pracownice rzucają i gdzie jednym słowem Olewka. Nie mogłoby w tym zestawieniu zabraknąć pan z butów i rozładunku. Darcie mordy już nic nie pomoże . Zwyczajnie dla mnie żenada całkowita i nawet tak częste bieganie na kawę cię nie uratuje. Koniec jest bliski Panie.
    ReviewUserIcon
    54321#

    12.07.2019 23:16

    Inne

    I SYLWII
    ReviewUserIcon
    Zestawienie bryg.2019

    13.07.2019 15:47

    Inne

    Agnieszka jak najbardziej . Nie pojawiła się w zestawieniu ponieważ jest nietykalna nie wiem z jakiego powodu ale co by się nie wydarzyło to wiem że ona jest bezpieczna. Sylwia pewnie długo nie porobi a Teresa nie zbyt inteligencją błyszczy. Każdy jest siebie wart .
    ReviewUserIcon
    ASIA

    09.07.2019 22:24

    Inne

    Niewiem czy zdajecie sobie sprawe ze nieoplacenie w termine zus to masakra. Jakis czas temu nieoplacilam w terminie zusu spuznilam sie dwa dni za pare miesiecy bylam na zwolnieniu i niedostalam ani zlotowki bo system mnie odrzucil bo niebylo kontynuacji a ile jeszcze potem problemow wyjasnien. MASAKRA NAJWYŻSZA PORA SIE OGARNAC I ZACZAC PRACOWAC W NORMALNEJ FIRMIE A(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    12345#

    11.07.2019 23:28

    Inne

    A ciebie w liceum nie umieli nauczyć czy nie ogarnęłaś zasad ortografii dlaczego innym ubliżasz i wyzywasz a sama masz problemy z pisownią trochę rozumu
    ReviewUserIcon
    Jerzy Mydełko

    11.07.2019 12:43

    Inne

    Co sądzicie o królowej z rozładunku...
    ReviewUserIcon
    Za Darmo chyba kpisz...

    11.07.2019 17:26

    Inne

    3000 netto na moje konto i możemy zacząć pisać opowieść ...swoją drogą naprawdę Nie lekceważ przeciwnika jeśli myślisz że odznaką siły człowieka są tylko mięśnie to prezentujesz wyjątkowo niski lot no ale tytułujesz się zwykły...
    ReviewUserIcon
    tytas

    11.07.2019 22:32

    Inne

    jak chcesz zeby tak oceniali to sie podpisz zobaczymy co mysla o tobie
    ReviewUserIcon
    Anonimowy1965

    10.07.2019 17:54

    Inne

    Odniosę się do wszystkich odpowiedzi od górnie! Pierwsza rzecz to jest taka że tylko w internecie są wszyscy tacy mądrzy a tak w rzeczywistości w twarz by tak nie umiały powiedzieć! Tak jak mówi przysłowie ,,Kozak w necie, trampek w świecie" Drugą rzeczą jest obrażenia które może dla kogoś skończyć się nie zbyt miło,tak jak mówi ,,Art. 216 kk" jak ktoś ma chęć coś napisać to niech najpierw przeczyta ten ,,Artykuł". A ostatnia sprawa to jest taka boli was że niektórzy mają wyższe stanowisko od was,a najwięcej do gadania mają Ci co zostali zwolnieni za stanie sobie i obijanie się!
    ReviewUserIcon
    Mów za Siebie...

    11.07.2019 08:16

    Inne

    Mów za Siebie wiecznie darłam przysłowiowe koty z Głównym Kierownikiem inną stroną jest że Go to bawiło i ciągle podkręcał ,,gałkę,,...teraz jak o tym myślę to pękam ze śmiechu...ale o moje finanse zadbał odpowiednio nie miałam problemów z wypłatą a kasa była duża...to jest praca podobna do treningu na siłowni nie jest łatwo...niestety odeszłam z powodu głupoty jego podwładnego i tyle...
    ReviewUserIcon
    Infoveriti hah...

    11.07.2019 10:32

    Inne

    Mam wrażenie że masz 53 lata...Anonimowy zapewne na kierowniczym stanowisku...
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.07.2019 16:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Medal na dwie strony!

    09.07.2019 16:29

    Inne

    Są dwie strony medalu Najpierw trzeba sprawdzić czy klientka była fair ....przerabiałam na swojej skórze Wasze możliwości!
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    10.07.2019 08:54

    Inne

    Pracownica sklepu dobrze wie co należy do jej obowiązków w przeciwieństwie do klientki. Najwyższe standardy obsługi znajdzie Pani w galeriach handlowych, wraz z odpowiednio wysokimi cenami i najwyższej jakości towarem. W sklepach Wtórpolu panują inne zasady. O standardach obsługi klienta decyduje rynek. Tu nie trzeba się nikomu kłaniać w pas bo klient i tak przyjdzie. Nie ten, to inny. Ajent/pracownik ma za zadanie przede wszystkim dbać o porządek na sklepie i jak najmniejsze straty na kradzieżach a nie psychiczny komfort klienta. W razie wątpliwości proszę zapoznać się z regulaminem sklepu. Każdy z nich takowy posiada. Czytając go dowie się Pani jakie zasady panują na sklepie. Stosując się do wytycznych uniknie się niepotrzebnych pyskówek z obsługą sklepu.
    ReviewUserIcon
    ....

    09.07.2019 22:43

    Inne

    Pracuje w tej firmie juz dlugo o wiele za dlugo i pamietajcie kochane brygadzistki KARMA wraca ( ale wy za puste jesteśta i pewnie niekumata ) ale niejedna wasza poprzedniczka karierowiczka sie otym przekonala. Zycze wam tego samego! KARMA ZAWSZE WRACA !!!!!!
    ReviewUserIcon
    !!!!!!!

    09.07.2019 22:32

    Inne

    Jak juz maja te swoje piec minut to odezwalyby te parszuwe mordy ze ludzie na zus i ŻYCIE niemaja a ciezko (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branża główna: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Steve Jobs

    09.07.2019 21:06

    Inne

    Ludzie co jest z tymi wypłatami dlaczego Ukraińcy dostają pierwszego a my hu..j wie kiedy. Przecież każdy z nas ma do zapłacenia ZUS i podatek ewentualnie raty kredytu, a oni nie muszą nic płacić. To jest już jakaś żart...
    ReviewUserIcon
    curiosity

    09.07.2019 21:50

    Inne

    29 sie 2018 - Siedem lat temu Steve Jobs przegrał walkę z rakiem. Teraz na jaw wychodzą szokujące informacje na temat jego życia prywatnego. Wszystko to na viva.pl...heheh What a jerk....
    ReviewUserIcon
    Only one

    09.07.2019 21:15

    Inne

    Cały ten wtorpol jest popierodlony. Zaczynając od Leszka aż po same taśmy.
    ReviewUserIcon
    Gosia

    09.07.2019 15:16

    Inne

    Musiałyśmy dziś przesuwać towar pomimo tego że nie wolno,(usunięte przez administratora)..wszystkich widzi...a sama nie przesuwa nic i nie zrzuca,wielka pani jest. Broń Boże jej coś powiedzieć bo odrzu wylądujesz na jakimś innym sorcie albo do domu pójdziesz...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.07.2019 15:40

    Inne

    Na każdym sorcie trzeba przesuwać towar bo tyle leci że nie da sie nawet wybrać A tu jeszcze w sobotę do roboty nie dadzą odpocząć przecież ręce i kręgosłup nie wytrzyma szefie prosimy o sobotę wolną .....
    ReviewUserIcon
    Zwykły

    09.07.2019 16:12

    Inne

    Racja tyle towaru leci że masakra ręce odpadają w domu się nie chce nic robić bo tylko marzy się o łózku.W tej firmie powinno być tak:miesiąc porobisz i idziesz na urlop w dodatku płatny!.A co do soboty to powinna być co druga pracująca bo to nie jest już zakład tylko (usunięte przez administratora) przetrwania.Każdy dzień to jest walka o przetrwanie!!!!!Pamiętajcie o tym kierownicy i brygadzistki!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Przestępczość w Sieci..Mafia?

    09.07.2019 15:43

    Inne

    Myślę że Administrator powinien jednak usuwać takie komentarze..czyli wulgarne oraz z groźbami zawsze można znaleźć po adresie IP taką osobę!
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    09.07.2019 09:37

    Inne

    Sobota wolna?
    ReviewUserIcon
    Gosia

    09.07.2019 15:17

    Inne

    Pracująca
    ReviewUserIcon
    pass....

    09.07.2019 08:13

    Inne

    Emocjonalność w Skarżysku jest duża i wcale nie oznacza odwagi!....dobry temat na film pt...Jak się komuś nie chce opuścić deski w toalecie...to wynosicie z domu a panowie mają w zwyczaju olewać takie rzeczy! tu was nic nie tłumaczy inną kwestią jest zwykły Rasizm jaki przejawiacie wobec pracowników Ukrainy...jeśli źle pracuje jest przełożony który powinien zadbać odpowiednio o jego szybsze ruchy w pracy jeśli się obija! chamskie i wulgarne teksty mówią o braku wyobraźni i kultury...mam wrażenie że masz wyszczerbiony scyzoryk ....
    ReviewUserIcon
    Xxx

    07.07.2019 22:52

    Inne

    Zwalniają fachowców od spawania, nie długo zostaną sami Ukraińcy co nie mają pojęcia do pracy, z CIECIA zrobili kierownika - sztywny gość, tylko chodzi z zeszycikiem i wszystko zapisuje. Za. srany'' KIEROWNIKU'' Cieciu - pilnuj się bo już wszyscy mają cię dosyć, tylko czekaj swoich dni żeby Ci nikt nie obił twarzyczki, bo się doigrasz - nie bądź h.......m dla ludzi bo to się źle skończy....
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    08.07.2019 23:40

    Inne

    Brakloby tych testiw w okolicy jak chcieliby hale skontrolowac...
    ReviewUserIcon
    ,,,

    09.07.2019 07:06

    Inne

    A gdzie ty w tej firmie fachowca widziales? Chyba ze chodz ci o zidziha.
    ReviewUserIcon
    Kranik.

    08.07.2019 21:47

    Inne

    No to pasowaloby sie wziasc teraz za kobserwatorow a w szczegulnosci pana (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Jaszczur

    09.07.2019 00:12

    Inne

    Dokładnie tylko chodzi po hali i bajeruje (usunięte przez administratora), a chłopaki (usunięte przez administratora) za niego weź gościu zajmij się swoją pracą (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik4

    05.07.2019 16:46

    Inne

    Moja opinia dotyczy koleina ktorej dzieja sie cuda zwalniaja nie patrzac na wykonywana prace mozesz tyrac a odpadasz natomiast na oklejaniu jest najlepiej gosc 6 na 8 godzin stoi z telefonem ukraincy robia cala robote a on chodzi i podpierdziela kazdego a sam obraca z przyczepka prawie kazdej soboty i nikt nic nie widzi
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    08.07.2019 23:42

    Inne

    Ksiazece górą!
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    08.07.2019 23:45

    Inne

    Obraca przyczepka po drzewo odpadowe a ze czasem jest ono metalowe to dluzej posluzy.
    ReviewUserIcon
    Zyczliwa.. JA.

    08.07.2019 22:48

    Inne

    Dokladnie niem to jak pan (usunięte przez administratora)najlepszy konserwator. Konserwuje wszystkie prywatne firmy w okolicy czym tylko sie da zaje..c ze wtorpol. Wielki SZACUN takich toi stac na wczasy za granica. Brawo TY.
    ReviewUserIcon
    Była kierowniczka

    06.07.2019 09:02

    Inne

    Kto biega do szefa?do szefa kilka razy dziennie!!!!Uczciwi ludzie odpadają ponieważ kierowniczka z kierownikiem musi zrobić sobie wynik -jak to wszystkiego niby pilnują i trzymają rękę na pulsie a sami siedzą po uszy w gównie
    ReviewUserIcon
    ...Tell Me More...

    07.07.2019 17:50

    Inne

    Jak by Ci to powiedzieć codziennie robisz je w toalecie...Czym się wtedy różnisz? patrząc na Twój kreatywny język wypowiedzi nie dziwię się że jest jak jest...bardzo nieciekawy był tkzw pomagający głównemu kierownikowi czyli S...z .. Królem,, miałam spięcie i to nieraz ale uważam że był raczej fair....
    ReviewUserIcon
    I,m interested...

    07.07.2019 21:20

    Inne

    Do You speak English a lady?If You are a past manager....
    ReviewUserIcon
    Zzzz

    05.07.2019 19:04

    Inne

    Komu wolno to wolno. A uczciwi odpadają. Kto biega z szefem ten może wszystko...
    ReviewUserIcon
    Nie

    05.07.2019 22:14

    Inne

    A mi się wydaje kto mu w (usunięte przez administratora) Wlazi????
    ReviewUserIcon
    Ona23 ajentka

    01.07.2019 22:25

    Inne

    Witam co to nagle takie podwyżki?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    03.07.2019 19:51

    Inne

    Jakie podwyżki ? przecież żadnej podwyżki nie ma !!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    05.07.2019 09:38

    Inne

    Starych pracowników to wlasnie się po bywają. Ma rodzinę czy nie jego to nie obchodzi. Masakra. Co kasa robi z człowiekiem. Przepraszam w sumie dla mnie to nie jest już człowiek... Żal...
    ReviewUserIcon
    Daniel

    04.07.2019 20:44

    Inne

    Nie wiecie czy jutro bedą lody bo ma być gorąco??
    ReviewUserIcon
    XXZ

    04.07.2019 22:54

    Inne

    Będą ale ciepłe:)
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    03.07.2019 15:45

    Inne

    Co to się dzieje na tym drugim sorcie...co druga dziewczyna rządzi i drze mordę...ile to już można,po co wtedy brygadzistki potrzebne i czemu na to pozwalają...poprostu porażka. Panie Kierowniczki zróbcie porządek...
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    03.07.2019 20:07

    Inne

    Może kiedyś będzie...nie mogę już milczeć!!!
    ReviewUserIcon
    Gwiazda

    03.07.2019 20:16

    Inne

    Nie tylko na drugim jest ciężko. Wszystko rzucacie gdzie chcecie.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    01.07.2019 14:21

    Inne

    Upały trzymają non stop. Nie wiecie czy w sobotę do pracy ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.07.2019 21:40

    Inne

    Do roboty to jest koń i traktor:)my to pracujemy i też byś my chcieli chociaż trochę odpocząć może szef będzie tak miły że przez lipiec podaruj nam wolne soboty czy my tak dużo chcemy
    ReviewUserIcon
    .

    02.07.2019 17:12

    Inne

    Jeśli coś coś według ciebie to praca a nie robota to chyba wolna sobota nie potrzebna ????
    ReviewUserIcon
    55

    02.07.2019 10:23

    Inne

    Kodeks pracy, przepisy bhp są tej firmie nie znane.
    ReviewUserIcon
    me

    02.07.2019 10:01

    Inne

    Firma porażka, ściema i wyzysk. Kuszą wynagrodzeniem nieadekwatnym do wykonywanej niewolniczej pracy, niczego nie wolno. Najlepsze hasło rekrutującego:" szukamy uczciwych dziewczyn" mające się nijak do tego co sobą reprezentuje. Wykręcanie kota ogonem i słodzenie żeby zamknąć usta. Masakra!!! Nikomu nie życzę takiego pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    01.07.2019 18:49

    Inne

    A z tymi sobotami to jest nigdy nie wiadomo dlaczego nie mogą powiedzieć w wczesniej kiedy pracujemy a kiedy nie człowieka mógł by coś zaplanować A tak to co tydzień się zastanawiamy to jest chore
    ReviewUserIcon
    Anon

    20.06.2019 21:20

    Inne

    A co tam na tych bluzkach się dzieje??
    ReviewUserIcon
    Ola

    22.06.2019 14:59

    Inne

    Paw piórka rozkłada
    ReviewUserIcon
    Ania

    27.06.2019 22:15

    Inne

    Jaki paw? O kim mowa?

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.