opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    25.11.2019 18:48

    Inne

    Czy moglby ktos naposac jakie są zarobki na produkcji?Trzeba zalozyc firme, a ile wychodzi miesiecznie wyplaty? Pzdr i wszystkim dziekuje za odpowiedz.
    ReviewUserIcon
    Haha

    03.12.2019 15:13

    Inne

    Weź sobie przelicz godziny i nie strzelaj od razu że 300. Chyba wszystkie niedzielę plus nadgodziny :)
    ReviewUserIcon
    Haha

    03.12.2019 17:02

    Inne

    Paliwo ;);)
    ReviewUserIcon
    ppppp

    02.12.2019 20:46

    Inne

    czy przyjmuja jakies polki czy same ukraice sa bo dzwonie i ciagle nie ma miejsca
    ReviewUserIcon
    Beeeee

    03.12.2019 04:44

    Inne

    Dużo przyjechało Ukraińców więc ciężko będzie teraz o pracę tym bardziej w okres zimowy. Ale próbuj cały czas
    ReviewUserIcon
    Aaa

    03.12.2019 15:25

    Inne

    Nie stety js tez dzwonie od dluszego czasu i albo damy nie umieja lub nie wyrażają chceci odebrania tel a jak juz odbierze to słyszysz ze nie ma miejsca.. Do tego dochodz ze polacy beda siedziec na bezrobociu a ukraina bedzie pracowala
    ReviewUserIcon
    niezadowolona

    10.08.2017 16:56

    Inne

    wszystkie chwyty dozwolone. pomyśl co oni robią żeby wyjść na swoje. robią z nami co chcą, jak z małpkami w cyrku. a to tylko przez to ze na to pozwalamy.pora z tym skończyć
    ReviewUserIcon
    J

    03.12.2019 12:38

    Inne

    Najwyższa pora .
    ReviewUserIcon
    Nina Koss

    30.11.2019 03:38

    Inne

    A ile jest za rozkladanie towaru na sklepie?
    ReviewUserIcon
    Sklep

    30.11.2019 22:00

    Inne

    Dowcipnisiu-jednak płacą pieniędzmi-to wiem napewno.
    ReviewUserIcon
    totto

    03.12.2019 11:16

    Inne

    To jak ty się tak ustawiłeś, to ja nie wnikam, pozdro
    ReviewUserIcon
    Niunia

    25.11.2019 20:26

    Inne

    Też chciałabym wiedzieć jakie zarobki obecnie na sortowni
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.11.2019 18:24

    Inne

    A kiedy będą wolne jeśli można wiedzieć bo narazie to słychać coś o niedzielach pracujących towaru jest bardzo dużo więc o wolnych sobotach to narazie możemy chyba zapomnieć Ale wolne soboty by się bardzo przydały bo już brakuje siły pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Yolo

    01.12.2019 14:47

    Inne

    Końcówka stycznia prawdopodobnie
    ReviewUserIcon
    PRACOWNIK

    28.11.2019 18:10

    Inne

    4 tysiace na miesiąc ale brutto i za 300 godzin tyranina od poniedziałku do soboty wolna tylko niedziela i jeszcze od tych 4 tysięcy trzeba odjąć ZUS , PODATEK , BIURO RACHUNKOWE dopiero to co zostanie to dla ciebie , ALE NIE MA 4 TYSIĘCY PISZECIE BZDURY !!! NA SAMOCHODACH BUSACH I NA ZABUDOWACH BDF JEST NAPISANE ZE 5 TYSIĘCY NA RĘKĘ HAHAHA TO STRASZNE KŁAMSTWO BO NAWET 4 TYSIĘCY NIE MA NA RĘKĘ !!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.10.2019 08:34

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gugu

    31.10.2019 09:54

    Inne

    Ja też byłam 3 dni na szkoleniu i cisza...
    ReviewUserIcon
    Tu

    25.11.2019 17:15

    Inne

    Jaki sklep ?
    ReviewUserIcon
    Iwi

    11.11.2019 20:37

    Inne

    Witam, interesuje mnie praca przy sortowaniu odziezy. Czy ktos moglby mi napisac jak wyglada placa? Czy trzeba zalozyc dzialalnosc gospodarcza? W jakich godzinach sie pracuje? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.11.2019 16:42

    Inne

    Nawet nie latach mogą po dniach miesiącach lub godzin więc idąc do pracy nie wiesz ile pracujesz i gdzie A taka to praca
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.11.2019 17:12

    Inne

    Tak. Musisz założyć działalność gospodarczą.
    ReviewUserIcon
    Busia

    21.11.2019 10:42

    Inne

    Hej powiedzcie mi jak to jest jako ajent..mialam okazje zistac pracownikiem w sklepie po dwoch dniach szkolenia dalam se spokoj...zastanawiajace jest to ze na sklepie w ktorym mialam pracowac byly dwie pracownice ktore usilnie chcualy mnie zrobic ajentem...pytanie czegi same nimi nie zostaly...moje pytanie do.was jaki jest haczyk w tej pracy '??
    ReviewUserIcon
    Busia

    21.11.2019 21:19

    Inne

    Oczywiście zaraz po tobir
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    22.11.2019 20:40

    Inne

    A który sklep?
    ReviewUserIcon
    Wolna sobota

    18.11.2019 11:20

    Inne

    Czy ktoś wie może kiedy wreszcie będą wolne soboty?
    ReviewUserIcon
    Mario

    19.11.2019 14:07

    Inne

    Do końca roku wszystkie pracujące i nawet 4 niedzielę jeszcze mają być
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.11.2019 21:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sort pierwszy

    12.11.2019 04:45

    Inne

    Jakim ty jesteś człowiekiem że piszesz tu takie głupoty jeśli masz coś do Gosi to jej to powiedź A nie tu wypisujesz swoje chore żale ty masz coś źle pod sufitem jesteś nie normalna można kogoś nie lubić Ale nie które sprawy powinnaś zostawić .Współczuję Ci że jesteś aż tak pusta
    ReviewUserIcon
    Lika

    12.11.2019 20:07

    Inne

    (usunięte przez administratora) Myślę, że Gosia wie kim jesteś, i śmiało mogłaby dopłacić Ci się tym samym, ale właśnie trzaba mieć trochę klasy i godności. Piszesz o szacunku do innych ludzi, a jaki Ty masz szacunek do innych ludzi?! Jak traktujesz w tej chwili Gośke, jak worek treningowy, żeby pozbyć się swoich własnych frustracji. Roztrząsasz czyjeś prywatne problemy tutaj. To jest cios poniżej pasa i ot co brak jakiegokolwiek szacunku do innych. Piszesz, że dobrze jej tak bo nie może zajść w ciążę, a Ty masz dzieci? Pewnie tak, więc co z Ciebie głupia babo za matka, czego Ty dzieci nauczysz?? Pogardy do cudzych nieszczęść, tak postępuje matka?! Jesteś chora. Odwiedź Morawice.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.11.2019 18:03

    Inne

    Hej jak to jest że niektórzy nie muszą się napracować chodzą tu i tam pogadają z tym i z tym choć kontrolna to widzi i nić z tym nie robi A Ty zapitalasz i ci uwagę zwruci człowieka aż szlak trafia A kierowniczki też tego nie widzą
    ReviewUserIcon
    Beata

    12.11.2019 16:39

    Inne

    Właśnie się zajełam. Przynajmniej teraz pracuje z ludźmi którzy mają szacunek do siebie i znają swoją wartość.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Yolo

    12.11.2019 16:59

    Inne

    Skoro wchodzisz na anonimową stronę na której akurat opisywane są opinie o zakładzie w którym my pracujemy (ty nie ) to z łaski swojej wejdź sobie na stronę twojej firmy lub coś podobnego i napisz tam kogo nie lubisz czy cokolwiek albo załóż bloga może. Juz nie wiem jak ci pomóc naprawdę jesteś ciężkim przypadkiem. Współczuję tylko tym osobom z którymi ty pracujesz . Biedni nie wiedzą że mają chorą osobę w swoich szeregach .
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.11.2019 13:05

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Hahah

    11.11.2019 21:27

    Inne

    Ale pieprzycie głupoty. Śmiech na sali.
    ReviewUserIcon
    z za krat?

    08.11.2019 10:17

    Inne

    z tego co pamiętam to była już rodzinka z Lasu na zakładzie czyżby powtórka z rozrywki?
    ReviewUserIcon
    2 sort

    08.11.2019 17:57

    Inne

    Trening czyni mistrza miały pokazane wiedząc co robić i co ? Szef też powinien mieć obawy kierownik Michał wyszkolił personel
    ReviewUserIcon
    to dopiero początek ćwiczeń

    08.11.2019 18:54

    Inne

    Dzisiejsze czasy to wyścig szczurów czyli osób o bardzo niskich pobudkach Szef jest twardy jak skała po spotkaniach z panem z lasu osoba o słabym charakterze nie ma szans na przetrwanie. Najlepiej zarządza się skłóconym środowiskiem niektórzy uwielbiają grę w dobrego i złego policjanta
    ReviewUserIcon
    pomocna

    04.11.2019 21:09

    Inne

    sa przyjecia czy nie mam,podobno sporo ludzi wrocilo do pracy te osoby ktore zostaly zwolnione
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.10.2019 20:33

    Inne

    Dostałam propozycje pracy jako Ajentka. Dużo tu negatywnych opinii, jednak może ktoś napisze prawdę a nie złości pisane po tym, jak ktoś został zwolniony?
    ReviewUserIcon
    anom

    30.10.2019 15:32

    Inne

    Dokładnie
    ReviewUserIcon
    jest ich kilka

    31.10.2019 09:48

    Inne

    lekceważysz problemy?dobre to jak rozpoznasz właściwe ceny?
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.10.2019 10:38

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mario

    29.10.2019 08:15

    Inne

    Więcej Seksu Kochana i bioderka będą seksi . Lepsze takie biodra niż przygarbiona Kierowniczka
    ReviewUserIcon
    OLA

    29.10.2019 09:18

    Inne

    Oj wie wie
    ReviewUserIcon
    OBCA

    16.10.2019 11:40

    Inne

    Do kierowniczki Anki. Nie wiem czy jesteś świadoma ale twoje funfelki niby przyjacioki po fachu czyli Magda i Gośka chca cie wygryść ze stanowiska bo twoje miejsce chce zająć oczywiście wredna Gośka. Chociaż tak myślę to Ty też jesteś nic nie warta jak reszta zespołu i przydałaby wam sie lekcja szacunku do ludzi. Ale raczej byście tego nie pojęły bo po prostu jesteście tępe dzidy. Należy wam się Lincz od całej HALI. Buy wredne gumiaki. Ha ha
    ReviewUserIcon
    12345

    16.10.2019 13:08

    Inne

    Ale Gośka się do niczego nie nadaje chociaż jak się podłoży a do tego ma talent a tęskni za M P
    ReviewUserIcon
    Obca 2

    26.10.2019 14:26

    Inne

    Cześć. Ania w jakim mieście miałaś rekrutację? Ja wlasnie mam jechać na szkolenie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.10.2019 11:37

    Inne

    Cześć ???? ostatnio pojawila sie oferta pracy w tej firmie na kierowce. Ktos moze cos powiedziec o tym stanowisku? Może jest tu jakiś kierowca? Bo z tego co tu czytam to firma nieciekawa. Z gory bardzo dziękuję i pozdrawiam ????
    ReviewUserIcon
    Do pracownika

    24.10.2019 11:25

    Inne

    Praca od rana do późnych godzin wieczornych, w ciągu dnia musisz pojechać do 3-4 sklepów, do każdego kilka/kilkanaście ton towaru + z każdego z tych sklepów trzeba odebrać kilka ton zwrotów. Wiele sklepów mieści się na piętrze więc trzeba zaiwaniać z worami po schodach. Kierowca niby tego nie musi robić, ale jeśli chce skończyć pracę przed godz 24 to niestety musi pomóc dwóm kolegom z którymi jeździ. Nie trać czasu ani nerwów bo kręgosłup i psychika Ci siądzie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.10.2019 14:37

    Inne

    Dzięki za odpowiedź i informacje, dobrze wiedzieć jak to wygląda.
    ReviewUserIcon
    Niunia

    20.10.2019 19:12

    Inne

    Zwolnienia ?Co się dzieje Ciekawe czy brygadzistki też
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.10.2019 17:46

    Inne

    A kogo tym razem zwolniły i na którym sorcie?????
    ReviewUserIcon
    Ola

    21.10.2019 20:31

    Inne

    Tych wieśniar nikt nie zwolni.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branża główna: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    17.10.2019 18:36

    Inne

    Czy to prawda że w następną niedzielę pracujemy.,?
    ReviewUserIcon
    Ania

    19.10.2019 09:37

    Inne

    W ta nie ale następna tak.. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.10.2019 17:47

    Inne

    Coś słychać że sobota wolna A wy o niedzielę się pytacie???
    ReviewUserIcon
    Łysy z Brazzers !

    15.10.2019 22:52

    Inne

    Sa jakies dobre towary z Ukrainy?
    ReviewUserIcon
    uczciwa

    28.08.2019 22:00

    Inne

    czy wy jestescie normalni tyle ludzi naraz wymieniac,was powinni powymieniac zebyscie zobaczyly.jest taki balagan ,wszystko jest wszedzie,myslicie ze my bedziemy robic za ukrainki jestescie w duzym bledzie.niech szef zobaczy co jest grane co wy robicie,myslicie ze ludzie sa ze stali zapraszamy was panie brygadzistki na caly dzien przy tasmie.LUDZIE POWINNI WAM ZROBIC NA ZLOSC I ZROBIC TAKI BALAGAN ZEBY WAS SZEF WYP.......Ł
    ReviewUserIcon
    jak nie ma argumentu....

    02.09.2019 12:51

    Inne

    a brat ma głowę do interesów?....wiesz to że rodzina to nie znaczy że wszystko jest ok rozumiesz prawda?....
    ReviewUserIcon
    pracownik

    15.10.2019 15:22

    Inne

    powinien szef zobaczyc wycene ukrainek zanizona o 50% ciuchy firmowe torebki buty porazka niech one tlumacza klientom dlaczego cena byla torebki 45 a teraz 18 firmowa MC i wysluchuja pretensji i klotni
    ReviewUserIcon
    pracownik

    15.10.2019 14:28

    Inne

    wyplaty 21-23 atu podatek do 20tego nikogo to nie interesuje, wolnego nie ma na wesele czy tez inne okolicznosci wymyslanie przepisow na sklepach w kazdym co innego.w dyskontach siedza na ladzie albo obok na krzeselku co chwila przerwa na papierosa telefony w rekach na okraglo. Glowny pan kierownik moglby co jakis czas poogladac jak kto pracuje a nie sluchac pierdul i czepiac sie o byle co tylko zajac sie nierobami,pare miesiecy popracujesz i wypad nastepny w kolejce nie wazne ze zalozyles dzialalnosc maja to w d.....radz sobie mam tylko nadzieje ze pana glownego kierownika tez spotka taki los jak nas zycze mu tego za jego uczciwosc , ladna opinie robi firmie poniza i osmiesza pracownikow traktuje jak smieci ,
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.10.2019 20:01

    Inne

    Czy ktoś się orientuje czy jeśli pracownik w sklepie przychodzi 4 dni w tygodniu i przechodzi na duży ZUS czy dostaje jakąś podwyżkę?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.10.2019 06:04

    Inne

    Ciągle problem z PŁATNOŚCIAMI , nie płacą na czas ciągle opóźnienie, NIE INTERESUJE FIRMĘ ZE LUDZIE MAJĄ DO ZAPŁACENIA ZUS , PODATEK . PRACA NA DZIAŁALNOŚĆ W TEJ FIRMIE TO WIELKA PORAŻKA, NIE POLECAM !!!
    ReviewUserIcon
    Okej

    11.10.2019 09:52

    Inne

    Okej
    ReviewUserIcon
    Darek

    10.10.2019 21:56

    Inne

    Wtorpol
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.10.2019 19:39

    Inne

    Hallo hallo czy ktoś wie czemu są takie masowe zwolnienia???? I czemu nie wezmą się za nierobów tylko zwalniają osoby które coś robią???? Nie którzy stoją i centralnie nić nie robią nawet nie udają że pracuję to jest szok
    ReviewUserIcon
    Dla zainteresowanych

    26.09.2019 16:17

    Inne

    Firma nie płaci pieniędzy o czasie. O swoje wynagrodzenie trzeba prosić się tygodniami! Banda oszustów. I nikomu nie polecam pracy ponieważ traktują ludzi jak przedmiot!!
    ReviewUserIcon
    Odpowiedz

    30.09.2019 01:13

    Inne

    Różnie, zależy od miesiąca. Czasem jest to tydzień, a czasem nawet 20 dni.
    ReviewUserIcon
    Haha

    09.10.2019 15:18

    Inne

    Zmień pracę jak ci nie pasuje ale to ze 20dni to już jest śmiech
    ReviewUserIcon
    Mała

    04.10.2019 15:24

    Inne

    Mam pytanie do ajentów punktów. Jak oceniacie tą pracę? Warto się w to pakować czy lepiej nie podejmować się tej pracy?
    ReviewUserIcon
    Wykończona

    08.10.2019 19:25

    Inne

    Nie warto...
    ReviewUserIcon
    Magda

    07.10.2019 09:13

    Inne

    Tak czytam te wasze komentarze i łapię się za głowę każdy na każdego narzeka że taki owaki jest jak jest nikt nikogo nie zmusza żeby pracować w tej firmie ale na Boga cały tydzień w pracy łącznie z sobotą i jeszcze niedziela to coś tu jest nie halo nikt takiego tempa nie wytrzyma każdy potrzebuje odpoczynku już niedługo wigilia przyjedzie ksiądz będzie stół zastawiony podzielcie się opłatkiem taka wzorowa firma a karza w niedzielę pracować ale tak jest jak ukrainki przyjechały do pracy to muszą pracować no nigdy takich jaj nie było w niedzielę to powinien zapłacić ludziom 200 % bo to jest dzień wolny od pracy a każdy będzie zapitalal bo nikt się nie postawi bo boi się o swój tylek ale ludzie miejcie trochę szacunku do siebie bo szmaty będą a was nie będzie a co do zwolnienia to czy dobrze pracujesz nawet ponad swoje siły czy się opitalasz to wylecisz w zależności jaki pani kierowniczka będzie miała humor życzę miłej pracy wszystkim pracownikom
    ReviewUserIcon
    Xxx

    12.09.2019 17:15

    Inne

    Pracownicy którzy chcą pracować w tej firmie muszą porządnie się zastanowić. Kuszą ludzi wysokimi stawkami a tak naprawdę niszczą ludzi psychicznie. Tam może pracować osoba która jest bardzo odporna i nie da się gnoić jak stara zniszczona (usunięte przez administratora) Szkoda życia i zdrowia. A pierdolniete panie kierowniczki są tam po to aby ganiac ludzi, którzy i tak ciężko pracują a same nic nie robią. Jeden wielki (usunięte przez administratora) kila i mogiła.
    ReviewUserIcon
    Patologia

    06.10.2019 15:21

    Inne

    Jedno zaprzecza drugiemu, postawisz się zwolnią cię od razu, nie postawisz się również wylecisz xD wgl. jak tam tak źle to po ki c*** tam ludzie robią?
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.09.2019 19:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.09.2019 04:46

    Inne

    Wszystkie brygadzistki do wymiany bo za bardzo się ponoszą pupilki mogą udawać że pracują i oni tego nie widzą
    ReviewUserIcon
    ania

    03.10.2019 18:27

    Inne

    sama siebie broni hahaha !!! najpierw cofnij się do podstawówki i naucz się poprawnie pisać a dopiero później wypowiadaj się na publicznym forum!!! nie dosięgasz do pięt ale pracownikom !!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.09.2019 18:39

    Inne

    Co się dzieje na tym rozładunku chłopaki mówią że układają worki w wannie zupełnie bez sensu a w dodatku brygadziatka beata sra w majtki jak szef przychodzi.Niezła parodia we wtórpolu.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.09.2019 19:48

    Inne

    Hej czy ktoś nie widzi co robią na belce dziewczyny czy wy jak je tam nazywacie mają czas z z tego co widzę na wszysto śniadanie kawa ciasto itd dlaczego nie ma tam zmian wy tyracie A one w najlepsze pogaduchy śmiech i obgadać wszystkich i jeszcze zachowują się jak kierowniczki....może panie kierowniczki zaczną ich w końcu obserwować i zobaczą że czas na zmiany ....
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    21.09.2019 11:59

    Inne

    Od czego uzależniona jest premia w firmie WTÓRPOL? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 9 lipca na Nuzle.pl ogłoszenie na stanowisko Sprzedawczyni.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    23.09.2019 18:26

    Inne

    We Wtórpolu nie ma czegoś takiego jak premia. Jest tylko wyzysk, poniżanie i praca ponad normę. Do tego jeszcze dochodzi schizofrenia osób pracujących na monitoringu oraz "kierowników" - kamery są tylko po to, aby nadinterpretowac zachowanie pracownika i szukać możliwości do zwolnienia i nałożenia przy tym kary umownej. Jeśli więc podrapiesz się po tyłku to zarzucą Ci, że w tym momencie schowałaś tam banknot z kasy albo bransoletkę wartą 1 grosz. Ale podciągnął to pod kradzież i narzucą 10.000 zł kary wynikającej z umowy. Jedyne co pozostaje to walka w sądzie o swój honor, reputację i własne pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    20.09.2019 12:00

    Inne

    Jakie są mocne strony pracodawcy WTÓRPOL?
    ReviewUserIcon
    Babka

    21.09.2019 21:16

    Inne

    Żadne. Nic go nie obchodzą ludzie, jak są tam traktowani przez panie brygadzistki. Interesuje to tylko KASA. Szkoda.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    23.09.2019 18:16

    Inne

    Warunki takie same jak w każdym innym sklepie Wtórpolu. Zero szacunku do pracownika, chore akcje typu "biustonosze nie są poukładane" brak możliwości opuszczenia sklepu nawet po śniadanie, brak możliwości korzystania z telefonu przez 9 godz pracy. Wymiana towaru to jest mordownia, 9 godz człowiek (usunięte przez administratora) na wyprzedaży 2 zł a potem kolejnych 6-9 godz wymienia towar. Następnego dnia oczywiście pracę rozpoczyna się o 8 rano więc nie ma możliwości aby odpocząć i odespać, łaskę robią dając dzień wolny w tygodniu w zamian za to, a tak naprawdę jest to dzień wolny za sobotę- każda sobota jest pracującą. W efekcie do przepracowania jest ponad 200 godzin w miesiącu, brak możliwości wzięcia dnia wolnego. (usunięte przez administratora) i patologia jakiej nigdzie indziej nie doświadczysz. Ta praca jest dla kobiet zdesperowanych do granic możliwości.
    ReviewUserIcon
    Trzeci sort

    17.09.2019 04:42

    Inne

    To jest prośba do drugiego sortu czy panie brygadzistki coś w końcu zaczną robić bo my na trzeci jesteśmy zasypane po uszy A wy nić może szefie ty w końcu coś zrób my padamy bez sił wychodzimy z pracy bo odwalamy pracę za nich
    ReviewUserIcon
    Klient

    23.08.2019 11:31

    Inne

    To co się dzieje w sklepie nr.30 w Kielcach ul. Zagórska 3a to przechodzi wszelkie normy przyzwoitości.Nigdy się nie spotkałem z tak niemiłą obsługą ,wszystkie panie traktują klienta jak potencjalnego złodzieja,są aroganckie wręcz chamskie,obgadują klientów na głos przy innych ,towar bez metki wyceniają z głowy wymyślając ceny jak im się podoba .Proszę o interwencję.
    ReviewUserIcon
    kokoko

    16.09.2019 14:25

    Inne

    A jaka pani tam się tak zachowuje? Jesli moge spytać.
    ReviewUserIcon
    klijent

    16.09.2019 23:07

    Inne

    To pytanie do klienta który jest na niewłaściwym forum...

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.