Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Nie chcemy chodzić do pomocy na dziecko bo tam sie nie da robić ręce opadają od tego pchania pozdrawiamy i życzymy powodzenia

PSP

Jeśli auta parkowane przez pracowników Wtórpolu nie znikną z parkingu dla interesantów PSP wówczas zostaną odholowane jak widnieje na tabliczce.

PSP
@PSP

Czas do końca tygodnia.

Pracownik3

Nie chwal się pseudo koleżanką co wynosisz bo ci zazdroszczą

...
@Pracownik3

Nie rozumie? Jaką koleżanką?

Kumpel

Kolego A. W. czemu parkujesz jak pi zda na dwóch miejscach parkingowych? Jeśli nie umiesz wykonywać tak prostej czynności jak parkowanie to zapier dalaj pieszo A nie samochodem. Jeśli jeszcze raz tak zaparkujesz to wywlokę Ci tego jaguara na środek skrzyżowania.

Zirytowana ajentka

Czy to prawda że Ajentki mają pracować 200 godzin w miesiącu ??? Ktoś coś wie???

....

No dokladnie smiech na sali. Z dniem w którym mnie O tym poinformują odchodze.

Bhp
@Zirytowana ajentka

Interesujące ... dużo ponad normę , trzeba się zainteresować zagadnieniem

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.

Dlaczego pół zakładu chodzi z chorobą do pracy (gorączką) Zróbcie coś z tym bo się boimy covida

@333

Tu masz rację ludzie chodzą chorzy do pracy powinny być odsyłani do domu bo zarażaja innych A my mamy w domach dzieci pomyślcie czasem o innych kontrolne powinni uwagę zwracać kto jest chory A nie tylko krzyczeć bo to potrafią najlepiej

????
@636

Sami widzicie co się liczy najbardziej w tej pracy.

@333

Alicja jest tym roznosicielem.!!.

@Sajgonka

Dlaczego piszecie takie głupoty?

Yola

Żebyś miała co poczytać

@333

KoronaWirus juz jest od ponad tygosnia czasu.kilka osób zarażonych.A zakład sie nieugina.Tak trzymać!

@Sajgonka

Nawet jeśli są takie osoby to nikt o tym się nie dowie tak było jest i będzie pozdrawiam i nie dajmy się chorobie

@Sajgonka

Przynajmniej smrodu na pierwszym nie czujemy ;)

kandydat

Witam, a jak wygląda prca koordynatora sklepów. Warto spróbować?

Maliqu
@kandydat

Firma płacić dość duże wynagrodzenie, ale nikt tam nie pracuje na tym stanowisku dłużej niż 2 miesiące. Czy ktoś widział inna firmę oferująca tak wysokie wynagrodzenie i przez kilka lat nie może znaleść jednej czy dwóch osob W biurze podobno idą zakłady ile taki koordynator wytrzyma najbardziej zdesperowani odciągają do 3 miesięcy dłużej nikt .

xxx
@kandydat

idzi sprobój max 3 miesiace porobisz

Raf
@Maliqu

Właśnie mam pytanie jak to jest z tym koordynatorem??? W czym jest haczyk??

Praca

Jak dobrze, że szefostwo docenia nasz wysiłek i soboty są wolne bo jednak 6 dni pracy i dzień odpoczynku to za mało.

Kaja
@Praca

Fajnie by było Ale niestety sobota pracującą.

????
@Kaja

A skąd już tak wszyscy wszystko wiedzą???

Pracownica
@????

Monika głosiła. Ona chociaż jedna prawdę wczesniej powie

Olek

Jak wygląda praca na kamerach? To jest ta biurowa? Szukają teraz na olx.

money

Tak tak dobrze by było gdyby byly busy.

Leon

Taka prośba... Czy jest możliwość przywrócenia busów? Naprawdę ciężko z dojazdami...

to trzeba prawo jazdy zrobic a nie darmowe busy

Sklepowa

Hej dziewczyny ile macie płacone za niedzielę handlową?

....p
@Sklepowa

250 a u ciebie?

Sklepowa
@....p

Też 250 zł. To. Prawda że już nie płacą za niedzielę?

Każda sobota powinna być wolna bo sześć dni pracy w takich waronkach to bardzo ciężko już piątego dnia nie ma siły, a mowa o sześciu proszę wziąć to pod uwagę.

Tak to fakt. Powinny być wolne, a praca powinna się zaczynać od 7 albo 8 godziny, wtedy wydajność była by lepsza. Dlaczego nie szanują ludzi dzięki którym zarabiają?

Sylwiaa

Witam mysle o przyjeciu się do firmy na dzial sortowania czy ktos mógłby powiedziec jak to wyglada czy jest faktycznie bardzo ciezko jak mowia ?? Chcialabym sprobowac ale.kazdy odradza... a widziałam ze sporo mlodych osob pracuje wlasnie tam..

Xyz
@Sylwiaa

Jeśli jesteś osobą odporną psychicznie na chorą atmosferę i ciężką pracę to idź, dopóki będziesz płacić mały ZUS zarobisz, później się nie opłaca. Praca ciężka, towaru na taśmie jest mnóstwo, ludzi traktują tam jak wyrobników, ale z własnego doświadczenia szczerze mówię, że na małym zusie wyjdziesz finansowo ładnie. Najlepiej idź zobacz.

Witam czy ma ktoś potwierdzone informacje odnośnie tego czy ta sobota będzie wolna ??

Kaja
@Ania

Wolna będzie. Zwroty wyjechały po południu

@Kaja

Pewne ze zwroty czy to plotki podslyszane?

Messershmit
@Ania

Na palarni mówią że wolne.

Załamana

Z tego co się orientuję sporo ludzi chce odejść bo jest (usunięte przez administratora) ciężko, a podwyżki jak nie było tak nie ma ciochow na taśmie równo z głową nie idzie tego przebrać pracuje tam 2 lata ale już nie daję rady po wszystkich opłatach zostaje mi na zakupy.

Pracownica sklepu

Hej :) jak to jest że dawniej sklep był do godziny 20 później do 17 i teraz znowu do 20. Od czego to zależy? Czy jest szansa że znowu będzie czynne do 17?

Xyz
@Pracownica sklepu

Bo jest zwrotów od zarąbania,są chore normy i dziewczyny robią mnóstwo worków,a że na sklepie wszystko drogie to nikt nie kupuje. Brzydkie i drogie. Więc pewnie wpadli na pomysł, że jak będzie dłużej otwarte to się więcej sprzeda.

Marta 123

Witam postanowiłam tu napisać bo mnie szlak trafia otóż chodzi o sort dziecko kolejny raz Dorota wysyła ciągle te same dziewczyny na belke A może inne dziewczyn też by chciały odpocząć i tam też iść ciągle pchamy towar od 5.45 do 13.45 może co dzień by chodziły inne dziewczyny na belke do pomocy tez mamy prowo do odpoczynku pozdrawiam

A może by belka przyszła wam na taśmę pomagać Ale nie im nie wypada to nie ten poziom .......

Na każdym sorcie jest źle i sprawiedliwości nie ma

....

Alicja jest najlepsza. Gdzie nie pójdzie tam się z wszystkimi dogada, wszyscy ja lubią. Alicja na kierowniczkę

Magda
@....

proszę cię! Przejrzyj na oczy człowieku!! Ona jest tylko dlatego miła zeby wszyscy o niej dobrze myśleli. Mądrzy ludzie to bardzo szybko zauważą i wychwycą. Kto ją zna ten dobrze wie jak jest. Wielki pupilek z anecią oczywiście piją co drugi dzień!! obie siebie warte!! Pijaczki i tyle!!!

Koleżanka
@Magda

Znam ją od podstawówki zawsze była pomocna a komu ona tak przeszkadza bo lubią ją w firmie bardziej niż ciebie . Za Tobą nikt nie tęskni

MN

Pani Alu, strasznie Pani dzisiaj mieszała na sorcie. Zero stanowczosci, trzeba być konkretnym. Po co ten zamęt

Bbbbbb
@MN

Dziś była tragedia i na kurtkach i na swetrach

Sun
@Bbbbbb

Następnym razem mów wczesniej że mało sklepu to podgonimy, a nie zajmujesz się bajkami cały dzień a na koniec się drzesz ze mało i że nic nie robimy.

Pracownica
@MN

Akurat Ala jest najlepszą z kontrolnych. Ktoś szuka dziury w całym, albo wyczuwa konkurencje?

Biała

Popieram w 100%

Szczera
@MN

....zamęt to sieje tylko jedna kontrolnaktórej nie ma ten tydzień na sorcie.. Hehe wielce koleżanka dla pozostałych brygadzistek i dla każdego ;-).. Kryje się za plecami Alicji która jest szczera i stanowcza bo zawsze mówi to czego oczekuje od pracownikow Przy niej chociaż jest chęć i motywacja do pracy..... Najbardziej pomocna i najprawdziwsza osoba.

@MN

Alka miesza bo boi sie narazić Magdzie.Zeby ta ją nie zwolniła.Magda może wszystko.!!!

Eh
@Sajgonka

Ty dzbanie,Magdy już nie ma. Nawet nie wiesz co się dookoła Ciebie dzieje,a się udzielasz... A tak poza tym to odczep się od Alicji

Natalia
@Sajgonka

Śmiechu warte hahaha!!! W tej firmie nie ma ludzi nie do ruszenia. Dzisiaj jest jutro jej nie ma!! Szef niech lepiej zdejmie klapki z oczu i zacznie myśleć bo magda wciska mu taką ściemę ze aż się za nią kurzy!!! Az dziwne ze tak inteligentny facet daje się omotać takiej małolacie. Chyba wiadomo dlaczego nic nie trzeba tłumaczyć. Długo pracowałam w tej firmie odeszłam bo żal patrzeć na to wszystko!! Ale czego się spodziewać jak kontrolne nie mają do samych siebie szacunku to do pracowników tym bardziej. Wielka szkoda firma bardzo dużo traci przez takie zachowanie

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL