opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    26.01.2020 18:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    que

    28.01.2020 11:41

    Inne

    Nie, to nie jest problem firmy, tylko WAS SAMYCH. Nie zwalajcie na firmę waszego braku kultury
    ReviewUserIcon
    obiektywnie

    29.01.2020 11:00

    Inne

    no dokladnie, ale nie chcialam tak wprost :)
    ReviewUserIcon
    Snaps

    28.01.2020 13:33

    Inne

    Dwie kontrolne na dziecku?
    ReviewUserIcon
    Suzi

    21.01.2020 17:18

    Inne

    Najlepsza praca jest na dziecku;)
    ReviewUserIcon
    Czesc

    23.01.2020 14:44

    Inne

    Zapraszam na kurtki dla porównania :)
    ReviewUserIcon
    Czesc

    25.01.2020 12:16

    Inne

    Przyjdź i zobacz
    ReviewUserIcon
    Fifi

    25.01.2020 07:24

    Inne

    Najlepszym kierownikiem to jest Gabryś. NIE czepia się niczego chodzi wyluzowany.Równy koleś z niego jest.Pomaga pracownikom.W tym zakładzie to coś nowego!niespotykanego.Wszyscy go lubią i uważają za pożądnego kolesia.Pozdrawiam fifi!!
    ReviewUserIcon
    Natalia

    07.01.2020 14:26

    Inne

    Dzień dobry czy są przyjęcia do wtórpolu?I czy jest ciężka praca?
    ReviewUserIcon
    pedro

    23.01.2020 14:50

    Inne

    ogólnie tak to powinno właśnie wyglądać. W pracy trzeba poświęcić się pracy i wtedy nikt się o nic nie bedzie czepial i Ty również nie bedziesz mieć czasu na wytykanie wszystkiego co się da (oczywiscie mówie ogólnie). Żeby zarobić, trzeba robić - niestety tak to się prezentuje w dzisiejszych realiach, ze nie ma nic za darmo. Nie ma co tracić czas i siły na hejtowanie po firmie, bo co to zmieni? przecież całkowicie nic.. zatem jaki to ma sens?
    ReviewUserIcon
    zapomnij

    24.01.2020 20:12

    Inne

    drzwi otworzy panu k będzie pracowała w biurze albo luksusowym sklepie
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.01.2020 19:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Yolo

    24.01.2020 19:45

    Inne

    Nie chcę nikogo bronić ale czytając twój wpis stwierdzam, iż szkoły to ty nie posiadasz żadnej. Pozdrawiam serdecznie heh
    ReviewUserIcon
    Mikado

    24.01.2020 10:41

    Inne

    Takie rzeczy to na portale plotkarskie, albo prywatnie sobie obgadujcie, to nie jest miejsce na takie pierdzielenie o innych...masakra, tak się po prostu nie robi
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2020 19:02

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Predator

    21.01.2020 14:05

    Inne

    Bo Cię znajdę i autopsji oddam!!
    ReviewUserIcon
    Predator

    23.01.2020 21:45

    Inne

    Ja ten zakład wymyśliłem.
    ReviewUserIcon
    Zmiesmaczona

    22.01.2020 11:03

    Inne

    Witam ja opisze swoje przezycia w tej firmie. Bylam ajentka dwa lata , znioslam baardzo duzo,(usunięte przez administratora) . W ciagu tych 2 lat prowadzilam 5 sklepow. Ostatni byl 300 km od mojego domu bo to niwy sklep, tutaj dochodzilo do dantejskich scen. Mialam jechac jako ajent zeby wyszkolic nowa dziewczyne wiec wzielam swoja zaufana pracownice i dawaj w delegacje. Nowa dziewczyna uciella juz po 2 rozładunku bo sklep 1200m wiec kolos, towaru od zatrzęsienia. Wiec na ten gigant zostalysmy we dwie i zaczelo sie... miesiac bylo wszystko ok no... prawie ok... poszukiwali dziewczyny zeby do nas dolaczyla wiec robili rekrutacje w sklepie , ktoregos dnia (usunięte przez administratora)bo on na rozmowy przyjechal liczy kase w kasie 3 zl w groszach, zapakowane opisane bo mialo isc do wymiany natomiast (usunięte przez administratora)chyba chcial pokazac swoja moc przed dziewczynami ktore przybyly i rozrzucil te grosze kazac mi je policzyc i poszedl i cholere, dziewczyny uciekkly a ten doznal szoku hehe. Pewna sobota po bardzo ciezkim rozladunku wpada mi kieras liczy kase zgadza sie i haslo ze niby cos (usunięte przez administratora)i wylotka ze sklepu. Nigdy nic nie (usunięte przez administratora)nawet cukierka a co dopiero zeby krasc w miejscu swojej pracy ... no ale pomijajac ... po walce z nimi nagle przyjechal kierowbik ze to nie ja tyljo moja pracownica (usunięte przez administratora)chociaz i taj w to tak srednio wierze bo mieszkalyamy razem wiec jakos by musiala towar wyniesc ze sklepu . Nie wyplacili mi za dwie faktury bo niby zapiw w umowie i kara 15 tys ... a suma dwoch faktur prawie 50 :-) . Wiec zebym nie mialq problemow z ludzmi ktorzy chodzili na rozladunek itd musiałam sama wziac kredyt zeby te dziewczyny spłacić.... mimo owocnych dwoch lat zostalam na koniec (usunięte przez administratora)....
    ReviewUserIcon
    NOWA*

    23.01.2020 17:45

    Inne

    Cześć, pytanie mam do Zniesmaczonej. Z racji na fakt, ze szukam zajęcia umówiłam się z jakimś Panem na rozmowę na Kierownika ale widzę, że szukają również na stanowisko koordynatora ( woj. łódźkie ). Czy możesz podać mi swojego maila, chciałabym porozmawiać prywatnie, nie na forum.
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    23.01.2020 20:28

    Inne

    Powiem tak nie ma co się wychylać w tej firmie i w żaden sposób pomagać kierownikom czy to w szukaniu nowej ajentki, pracownic, dziewczyn na wykładkę czy tez mężczyzn do tych chorych naczep na jakiś inny sklep niż jesteś. Oni tego nigdy nie docenią a wszystkie „pochwały” zbierają dla siebie.
    ReviewUserIcon
    Sylwia

    23.01.2020 14:32

    Inne

    Podobno ma być kierowniczką . ?
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    23.01.2020 19:15

    Inne

    Sylwia najbardziej sympatyczna dziewczyna z Firmy.Nie........ ... !
    ReviewUserIcon
    Wadim

    23.01.2020 20:18

    Inne

    Taka sympatyczna że dzisiaj nie dała nam chwili oddechu, tak cisnęła
    ReviewUserIcon
    Kasia

    14.01.2020 13:51

    Inne

    Jak wygląda sytuacja z ofertami do pracy? Bo widzę, że jest na stronie zakładka "kariera" ale ofert w niej znaleźć nie mogę, jest jakiś mail - można tak po prostu wysłać na niego swoje cv? Potrzebują w ogóle kogoś teraz do pracy? Zależałoby mi na biurowym stanowisku, administracja i te sprawy.
    ReviewUserIcon
    Haha

    19.01.2020 17:51

    Inne

    Bierze od ukraincow bo od niej zależy komu powiedzieć żeby przyjeżdżał i ustawia te swoje niby kolejki a tak naprawdę przede wszystkim rodzina i znajomi a reszta no to kto sypnie na start to będzie pracował.
    ReviewUserIcon
    Sequ

    21.01.2020 22:11

    Inne

    Ze niby teraz polka ma placic ukrze 500 zl za zalatwienie pracy? To juz przechodzi ludzki pojecie
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2020 15:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    AniaAna

    21.01.2020 17:11

    Inne

    Jest tak perfidna ze jak idzie dużo towaru to potrafi nam powiedzieć żeby wyjąć kurtkę z taśmy z kurtkami i jej dać. Wtedy leci na pierwszy się dochodzić że jej przechodzi. Wtedy my mamy labe a Beata pilnuje pierwszego. Śmiechu warte
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2020 15:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    farna

    21.01.2020 10:20

    Inne

    co to ma wspólnego z opinią o firmie? Chyba złe miejsce wybraliście sobie do takich konwersacji ;) człowiek się chce czegoś dowiedzieć i musi się przekopać przez tonę nic nie znaczących wypowiedzi
    ReviewUserIcon
    Byle tak dalej

    20.01.2020 20:22

    Inne

    Oj ten tonaż to daje popalić każdemu tylko niech dadzą ludzi trochę do pracy bo sami nie dajemy rady A gdzie dziewczyny się zwolniły z którego sortu były ktoś coś wie bo głośno
    ReviewUserIcon
    Nina

    20.01.2020 10:23

    Inne

    Piszę pracę na temat szeroko rozumianego trendu "eko". Nie wiem jak się pracuje we Wtórpolu i nie oczekuję odpowiedzi ;P po prostu chciałam napisać, że idea Waszej pracy jest szlachetna. Świadomość ekologiczna ludzi jest coraz większa, ale w warunkach domowych przetwarzanie odpadów jest możliwe w bardzo małym stopniu dlatego bardzo się cieszę i trzymam kciuki żeby wam się dobrze pracowało bo naprawdę zamysł działalności jest godny podziwu. Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.01.2020 12:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    XXX

    19.01.2020 14:37

    Inne

    To prawda.
    ReviewUserIcon
    123

    19.01.2020 15:04

    Inne

    Wreszcie ktoś prawdę napisał
    ReviewUserIcon
    Magda86

    17.01.2020 13:37

    Inne

    A teraz kilka komentarzy na temat pani z butów ktoś się wypowie???
    ReviewUserIcon
    Wtórpol 1234

    18.01.2020 20:57

    Inne

    Hee zabrakło by tych 5000 znaków aby opisać ją poprostu szkoda słów.
    ReviewUserIcon
    Maciej

    10.01.2020 09:45

    Inne

    Pytanie mam następujące: gdzie w internecie pojawiają się opinie o pracy? Gdzie ich szukać/oczekiwać? Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam Maciej.
    ReviewUserIcon
    rata

    17.01.2020 09:30

    Inne

    hm.. no tutaj się pojawiają? Z reguły gdzieś wplątane w te wszystkie żałości wylewane przez hejterów
    ReviewUserIcon
    qp

    17.01.2020 14:13

    Inne

    Chociażby na ich stronie
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.01.2020 22:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    15.01.2020 20:02

    Inne

    Dobry biznes kręcił
    ReviewUserIcon
    Brat

    15.01.2020 20:26

    Inne

    No jasne że dobry biznes bo okradał szefa Kiedy on wyjeżdżał na weekend do Zakopanego, był w zmowie z magdą której szef tak bezgranicznie ufa!!! Szefie przejrzyj na oczy oni wszyscy nie są po twojej stronie!!!
    ReviewUserIcon
    Zamieszanie

    15.01.2020 18:02

    Inne

    Weźcie wy się wariaci walnijcie w swoje puste głowy. Robicie zamęt w tej robocie, zostajemy - nie zostajemy, pytania zastanawianie się i w kółko to samo. Czy żadna osoba z pseudo kierownictwa nie ma godności ani szacunku do ludzi żeby Łaskawie powiedzieć jak będziemy pracować. Robienie tajemnicy to nie jest dobry pomysł , a plotek powstało już tysiąc. To jest chore i nieuczciwe a zaplanować coś to można zapomnieć. Do tego ilości towaru którego nie da sie przerobić tylko zrzucanie i pchanie. W końcu ktoś się weźmie za ten bałagan bo tak się nie da pracować. A najlepiej 6 dni w tygodniu po 10 godzin i drugie zmiany a gdzie normalne życie ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branża główna: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Ugh

    13.01.2020 14:44

    Inne

    ze wam nie wstyd ludzie...ogarnijcie się, bo wam języki powykręca od tego jadu...
    ReviewUserIcon
    123

    15.01.2020 04:34

    Inne

    Widzisz jak człowiek może być podobny ....Nie nie są rodziną A wy to nie macie o czym już pisać
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    15.01.2020 09:42

    Inne

    Siostra siostra.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    17.09.2019 10:07

    Inne

    Czy WTÓRPOL zapewnia kartę multisportu?
    ReviewUserIcon
    Dd

    12.01.2020 00:52

    Inne

    Jeżeli myślimy o tym samym Panu to się zgadzam w 100%
    ReviewUserIcon
    Ukr

    12.01.2020 19:20

    Inne

    Pewnie o tej samej osobie myślimy... Każdy widzi różnice
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    11.01.2020 15:14

    Inne

    Czas 10 h pracy nadchodzi małymi krokami
    ReviewUserIcon
    Nick

    11.01.2020 16:19

    Inne

    A może 9 ? Od razu 10?
    ReviewUserIcon
    Fabryka

    09.01.2020 16:29

    Inne

    A co to za zostawanie, niedługo same będziecie zostawały te (usunięte przez administratora)pół godziny a nie z ludzi robić robali przerobowych.
    ReviewUserIcon
    Brygada

    09.01.2020 16:42

    Inne

    Słychać na zakładzie że ma wejść 9 godz czy ktoś wie od kiedy????
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    10.01.2020 00:01

    Inne

    10 godz od lutego
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.01.2020 18:48

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nic

    08.01.2020 15:46

    Inne

    Kto ci spaceruje? Tyle jej każą puszczać to sobie puszcza .
    ReviewUserIcon
    Yolo

    08.01.2020 16:52

    Inne

    Dokładnie. Szef o wielu rzeczach nie wie które są ukrywane przed nim . Każda boi się powiedzieć jak jest naprawdę. On ma myśleć że wszystko jest pod kontrolą
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.01.2020 17:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sort

    05.01.2020 21:53

    Inne

    Że mają być dwie zmiany od Marca
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.01.2020 20:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sort

    05.01.2020 21:51

    Inne

    Zadzwoń i się umowisz na spotkanie
    ReviewUserIcon
    Oxi

    04.01.2020 16:49

    Inne

    A ja mam pytanie.. Jeśli zmieniają ajentkę a pracownię zostawiają i się od początku nie dogadują, bo Pani AJENT od rządzenia się w główce poprzewracało, to czemu to pracownica ma rezygnować bo już psychicznie z nią nie wytrzymuje a nie odwrotnie?
    ReviewUserIcon
    wtor

    19.12.2019 15:32

    Inne

    pracownikuX kimkolwiek jestes czapka z glowy dla ciebie
    ReviewUserIcon
    toster

    03.01.2020 13:56

    Inne

    Otóż nie.
    ReviewUserIcon
    Mmmm

    03.01.2020 15:17

    Inne

    A co się stało ?
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    31.12.2019 09:54

    Inne

    Czy można liczyć w WTÓRPOL na prywatną opiekę medyczną?
    ReviewUserIcon
    hahaha

    01.01.2020 15:28

    Inne

    co tak rzadko ?w przeszłości bywał dużo częściej dwa razy w miesiącu albo i trzy...
    ReviewUserIcon
    Mody

    28.12.2019 18:48

    Inne

    Wielka prośba do wyceniających wyceniajcie jak najdrożej, wtedy będzie jeszcze więcej towaru za 2 zł ( teraz i tak jest jego dużo na szczęście)
    ReviewUserIcon
    Pojemniki ;c

    23.12.2019 20:33

    Inne

    praca przy oproznianiu tych pojemnikow to poezja to co tam codziennie znajduje mowi jedno, ludzie to zwierzeta
    ReviewUserIcon
    Operator

    17.12.2019 17:27

    Inne

    A od 2020 zus 1500,co na to szef?
    ReviewUserIcon
    zal

    18.12.2019 10:15

    Inne

    to sie go o to zapytaj a nie na forum na (usunięte przez administratora)czy tam ofiare sie kreujesz
    ReviewUserIcon
    rzewne łzy!

    20.12.2019 16:57

    Inne

    Cóż za rozgoryczenie..tęsknisz za Kimś Kto odszedł ?prowadzenie firmy jest tylko i wyłącznie dla osób które orientują się w przepisach do tego opłacają Zus,Skarbówkę i Księgową..musisz dobrze orientować się w podatkach i wybrać odpowiedni procent oraz rodzaj ryczałt czy Vat pilnować terminów bo inaczej rosną odsetki,robisz to co miesiąc. Porównanie umów o pracę czy śmieciówek z działalnością to kuriozum..w działalności robisz to sam a w innych firmach z umowami robią to za Ciebie..Zus preferencyjny jest ok ale nie wlicza się do stażu pracy...
    ReviewUserIcon
    Blablabla

    20.12.2019 16:00

    Inne

    Piękna Wigilia ????
    ReviewUserIcon
    tomek

    21.11.2019 09:57

    Inne

    w jakich godzinach jest praca na produkcji? szukacie kogoś do pracy aktualnie?
    ReviewUserIcon
    Mamon

    17.12.2019 12:45

    Inne

    No żadna nowość, ale koleś zapytał, to mu powiedziałem... ale widać nawet o to trzeba się przyczepić
    ReviewUserIcon
    dobro jest w nas

    17.12.2019 15:02

    Inne

    bez brokeringu informacji niemożliwe....nie poszukał newsów...
    ReviewUserIcon
    Wtórpol

    13.12.2019 11:19

    Inne

    Agnieszko z 1 sortu co operujesz taśmami Ciągnij więcej jak stoi szef koło ciebie niech zobaczy jak my przebieramy łachy.
    ReviewUserIcon
    Lenny

    29.11.2019 10:48

    Inne

    Wtórpol ma tylko jeden oddział?
    ReviewUserIcon
    tini

    06.12.2019 13:35

    Inne

    a w sprawie pracy w sklepach to trzeba sie kontaktować z siedzibą czy sklepami?
    ReviewUserIcon
    Lenny

    10.12.2019 08:51

    Inne

    Dziękuję za odpowiedzi
    ReviewUserIcon
    Asa

    03.12.2019 19:01

    Inne

    Czyli że nikt nie wie ile płacą na rozkładach przy wymianie towaru?
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    04.12.2019 10:06

    Inne

    Płacą dziewczynom po 25 groszy za kg teraz a w lecie po 28 groszy na kg. Oczywiście na fakturze więc na rękę zostanie w zależności jak kto się rozlicza....
    ReviewUserIcon
    Olkusz

    08.12.2019 16:11

    Inne

    Płacą normalnie za każdą wkładkę chyba że co inny sklep to inaczej
    ReviewUserIcon
    Maria 1

    07.12.2019 15:41

    Inne

    O co chodzi z tymi zegarkami bo pewne osoby od jakiegoś czasu odbijają kilka a przecież jest zakaz tak robić
    ReviewUserIcon
    Mario1

    07.12.2019 16:51

    Inne

    Idź lepiej ugotuj obiad babo
    ReviewUserIcon
    Lol

    07.12.2019 18:29

    Inne

    To zegarki ludzi widmo Ukrainy która wyjechała a na liście jest kasa idzie
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.12.2019 19:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    04.12.2019 17:52

    Inne

    My już całkiem nie mamy siły. Czy to mało czy to dużo leci. Kiedy wreszcie odpoczniemy. Sobota za sobotą. Ileż można tak pociągnąć.
    ReviewUserIcon
    Beeeee

    04.12.2019 20:21

    Inne

    To co się dzieję to jest szok leci tak dużo że nie dajemy tego sortować może właśnie czas na zmianę osoby która tak puszczą towar zapraszamy (usunięte przez administratora)na taśmę bo chyba zapomniała jak się robi

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.