Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Beti

To żałosne co wypisujecie, znam Kaśkę osobiście już bardzo długo. To normalna i super dziewczyna a przede wszystkim pracowita. I od kiedy to ubiór przeszkadza w wykonywaniu pracy??? Chyba tylko w waszych oczach bo nie możecie sobie z tym poradzić, że ona zawsze ładnie wygląda. Nie macie się do czego doczepić a przemawia przez was tylko zawiść i zazdrość. A (usunięte przez administratora) to wy macie w swoich głowach więc wredne baby najpierw pomyślcie zanim coś napiszecie!!!

.....
@Beti

Od kiedy ubiór przeszkadza? Hmm chociażby od lipca tego roku, każdy ma obowiązek noszenia niebieskich koszulek. Nawet kierowniczki Ania i Aneta noszą to dlaczego ty kasiu masz nie przestrzegać zasad?

Księgowość

Tylko biuro nie ma obowiazku a ty niestety do nas nie należysz

praca
@Księgowość

ciekawe dlaczego biuro nie ma obowiązku noszenia ? wstydzą się chodzić w tych koszulkach???

Mati

Kaśka to zarąbista kobitka ideał każdego faceta nic wiec dziwnego ze inne mają przez nią kompleksy i czują się niedowartościowane. Każda by chciala wyglądać tak jak ona dlatego was to tak boli i same nie wiecie jak macie sobie z tym poradzić. No ale daleko wam. Radzę wybrać się do psychologa

Dobrze ,że dziewczyna chce dobrze wyglądać. Zazdrosny jesteście bo nie macie co zaoferować same.A te lale z wyceny to tylko lans . Stoją calą zmiane jak te kołki i jakie to niby one zmęczone. Tylko obgadywaniem się zajmują. Wywalić je na zbity pysk.

@Ewa

To że chce ładnie wyglądać to juz jej sprawa a to że w firmie Wtorpol trzeba chodzić w koszulkach roboczych to już jej nie interesuje jak wszyscy chodzą to wszyscy a nie ktoś ma być pomijany a inni dostaną jeszcze upomnienie za brak koszulki. Po to są te koszulki aby w nich chodzić

Bardzo dużo osób w nich nie chodzi a wy widzicie tylko jedną osobę! Ogarnijcie się bo to gruba przesada. Nikt nikogo nie zmusza do ich noszenia każdy ma wybór! A obowiązek to ty masz jak najlepiej wykonywać swoją pracę i tyle w temacie!!!

Hmmm

A ty pracowałeś i było dobrze ty nie musiałeś pracować przy tych ciuchach i tak smierdziales wylali cię z pracy i szukasz zemsty. Jest jedna prawda do tej pracy nikt nikogo nie zmusza chcesz robisz nie to zawieszasz działalność i cię nie ma po co te twoje opinie że jesteśmy takie owakie nie oceniaj nikogo po wyglądzie pod nędznym płaszczem ukrywa się bogate serce wygląd nie jest najważniejszy. Pozdrowionka dla ciebie.

@Hmmm

Nie wylali sam odszedłem z tego wariatkowa,czego zresztą nie żałuję . Szanuję kobiety ,ale akurat tam nie widziałem i nie znałem żadnej fajnej kobitki . Wszystkie jakieś takie przezroczyste . Może i macie jakieś wartości. Rada dla Was WIECEJ USMIECHU I ŻYCZLIWOŚCI.

Yola
@Kris

Że tak zapytam z ciekawości gdzie pracowałeś że oceniasz każdego tak samo ?

Hmmm
@Kris

W skarżysku jest kiepsko z pracą. Jak by wojteczek zwinął żagle zostaje bez pracy 500 osób mniej więcej tak że kto chce niech pracuje kto nie chce ten nie pracuje.

@Hmmm

Nie wiem może i jest tak jak mówisz, ale praca może opłacalna, ale jakim kosztem. Przecież trzeba się szanować, a w szczególności własne zdrowie .U Wojteczka nigdy nie jesteś pewien Dnia ani godziny ,a zdrowie i uroda prysną jak bańka mydlana. Staniecie się nieatrakcyjne dla własnych mężów czy chłopaków. Ja swojej kobiecie nie pozwolił bym tam pracować za żadne pieniądze.

Kris

Wiesz co ? Nie rozumiesz pewnych rzeczy. Pracy jest Full.No ale ważne żeby kasy było pełne czapki. Nie rozumiem .Mnie ta praca nie odpowiadała więc się zwolnilem.A i jeszcze jedno nie jestem pedalem mam piękna i wspaniałą żonę,którą bardzo szanuję. Wam życzę żeby wasi faceci byli tacy ale co wymozecie zaoferować własnemu mężowi. Albo bolą was ręce, albo plecy ,albo nogi ....itp. Pracy jest mnóstwo trzeba tylko dobrze poszukać i szanować siebie mieć godność.

Yola

Najlepiej nie komentować wypowiedzi ludzi którzy do pracy się nie nadają

@Yola

Masz rację. I tak prędzej czy później będziecie musiały szukać roboty.Zycze powodzenia i może awansu....????

Aniaa

Ja tez tam pracowałam długi czas i masz racje w pewnych kwestiach: praca ta pozbawia kobiety świeżego wyglądu, siły, motywacji. Wychodząc po 8 godzinach , jest się oblepionym kurzem w każdym możliwym miejscu : włosy , rzęsy, szyja... są ewenementy, które malują i stroją jak do biura ,i później chodzą tak po mieście kąpiąc sie dopiero wieczorem. Ranne wstawanie doprowadza do depresji i wycieńczenia, a także do braku checi do działania. I fakt: panuje tam zawiść, ale dlatego ze jest norma do wyrobienia i ludziom odbija. Natomiast nie zgodzę z tym ze kobiety śmierdzą i się nie szanują!! Bez przesady ! praca jest bardzo ciezka w szczególności na sortach, na wycenie można odpocząć i nikt tego nie powie głosno ale tak jest. na pewno tez pensja wspomaga domowy budżet i to znacznie, chociaz na dużym ZUS jest ciezej. żadna praca nie hańbi i to ze twoja żona pachnie i leży a ty się zwolniłeś to nie czepiaj się ludzi tam pracujących.

@Aniaa

Nie czepiam się ale dla takiego Wojteczka się tak poświęcać. Przecież on ma pracowników w głębokim poważaniu. Moja żona mylisz się nie leży też pracuję, ale jest ambitna i nie pozwoliła by się tak zniewolic. No i przyznam Ci rację moja żonka naprawdę pięknie pachnie.

Oo
@Kris

O co tu kurczę chodzi ja się pytam ?

Mody
@Hmmm

Wszystko na to wskazuje towaru coraz mniej coraz gorszej jakości i coraz droższy, a klientów coraz mniej jak ceny droższe niż nowe w sklepie nawet po 4 zł.

Zbynio

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Mam zamiar aplikować ale czas dość niespokojny?

Wiesz

Pozdrawiam Panią Ajent z Żywca Największy lizodup kierowników, typowa blondynka Żal mi takich ludzi jak ty i to twoje poczucie wyższości

Aneta
@Wiesz

Wychodzę z założenia, iż konstruktywna krytyka jest potrzebna każdemu. Na ogół trudniejsza do wyrażenia co obrazuje powyższy komentarz. Dlatego nie bez przyczyny ten rodzaj krytyki zalicza się do krytyki wyższego poziomu w przeciwieństwie do zwykłej krytyki pozbawionej tej cechy. Dzięki niej możemy dowiedzieć się, co robimy źle, co wymaga poprawek, aby nasza droga do celu miała mniej przeszkód. Krytyka może pomóc w naszym rozwoju, budowaniu kariery zawodowej - to wszytko prawda. Jednak bardzo często możemy się spotkać, z taką krytyką, która wcale nie ma na celu powiedzieć, co możemy poprawić, a wręcz przeciwnie krytykujemy kiedy czujemy, że ktoś pnie się w górę, nas wyprzedza, chcemy zmniejszyć dzielnicy nas dystans, mieć nad kimś władze. Nie krytykuje się kogoś, kto nic nie robi, nie wyraża zdania na żaden temat. Warto zdawać sobie sprawę, że jeśli dopada nas krytyka, oznacza to, że coś się w naszym życiu dzieje, że rozwijamy się, dążymy do celu. Zauważmy, że o wiele częściej nieprzychylne kometarze docierają do osób, które coś osiągnęły, które zajmują wysokie stanowiska, są popularne itp. Można więc powiedzieć, że skoro ludzie nas krytykują, to znaczy, że do czegoś doszliśmy. Nie będę oceniała poziomu powyższego komentarza, ponieważ w tym momencie nie o to chodzi, natomiast liczę na to, iż autor/ka komentarza doszkoli się w wyrażaniu konstruktywnej krytyki i zacznie ja stosować, ponieważ tylko taką krytykę warto barć pod uwagę i na jej podstawie można coś zmienić lub naprawić w sowim działaniu/zachowaniu. Życzę miłej lektury ;) Dobranoc :*

Brak słów

To ty z tymi skargami dzwoniłaś? A Powiem ci tak, że owszem obowiązkiem zarówno ajentek jak i pracownic jest dbanie o czystości i porządek. I za to im płaca. Ale No proszę Cię szacunek należy się dla każdej pracy nie tylko U Diora czy Armaniego. A to, ze ludzie z domu wynoszą brak kultury, brak umiejętności zostawiania za sobą porządku czy wręcz złośliwość wobec drugiego człowieka nie jest wina pracujących tam osób. I u ciebie moja droga właśnie ten brak kultury widać albo zazdrość przez ciebie przemawia bo chciało się być ajentką (albo się nią było ) i coś ci noe poszło

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Mariusz

A miały być wszystkie soboty wolne...

Hej dlaczego nikt nam nie powie że K Karol ma koronawirusa dlaczego osoby nie są na kwarantannie i chodzą do pracy i zarazaja innych przeciez my mamy dzieci i rodziców chorych ludzie obudzcie się gdzie jest sanepid gdzie te kary za nie trzymanie kwarantanny

To mają chodzić kierowniczki i szef po zakładzie i ogłaszać głośno uwaga ta ma wirusa ten ma wirusa? Teraz to jest normalne że w większości firm jest wirus wiec nie rozumiem po co ten szum nie potrzebny jak sie nie podoba że w każdej firmie jest wirus to do domu

Sajgonka

Jak konserwatorów zamkną na kwarantannie kto bedzie naprawiał urządzenia?Gabrys przeciez nie ogarnie wszystkiego!

Malinowa

A kto ma jeszcze tego koronę w końcu ?

Xxx

Niestety to są objawy wirusa i to nie są żarty.

@Xxx

??? Jakie obiawy o co chodzi

Xxx

Ktoś wczoraj pisał że pół hali nie ma smaku i węchu??

Rrrrr
@Xxx

Dziewczyny mówiły ze sportu i z blezek podobno prawie wszystkie to przeszły albo teraz przechodzą. Monika z 2 też mówiła że ma takie objawy a jak wróciła po chorobie to wytłumaczyła się jelitówką...

Emil

Rozmawialem z nim wczoraj.Jego stan jest ciężki.Skonczył mu się bimber!!

Emil
@Xxx

Gabryś ma najlepszy węch.Węszy wszędzie. Tropiciel taki!!

Ajent xxx

Witam czy Kamil Wiatrak z biura jest teraz kierownikiem na sklepach ? I czy na każdy ze sklepów zwraca uwagę na porządek na zapleczach I w biurkach nikomu to nie przeszkadza to dlaczego sie tak czepia

@Ajent xxx

Bo to burak jest nie nadaje się do niczego. Kto go wybrał do biura jego to do worków na 3 sort ciekawe czy by dał radę.

Sob Tom
@Xxx

Wykonuje prace w 100 % Uczciwie.Wedłóg poleceń swojego przełożonego.Przynajmniej kiedys tak było jak pamiętam.!

Szef
@Xxx

Kamil niech się nauczy ortografii i skończy szkole żeby czymkolwiek zarządzać bo jak narazie to skutek fatalny

...
@Szef

Akurat pracujemy w takiej firmie gdzie jak ktoś nie daje sobie rady ze swoimi obowiązkami to zostaje w trybie natychmiastowym zwalniany ... wiec gdyby sobie nie dawał rady uwierz mi już by w tej firmie nie pracował ... poza tym do zarządzania czymkolwiek nie koniecznie jest potrzebna skończona szkoła, niektórzy maja już do tego wrodzone predyspozycje ;)

Ajent

Ulka nie odeszła, nadal dzwonimy do niej ze wszystkim

ajent
@Ajent

do Pana Kamila to chociaż można popołudniu się dodzwonić, do Pani Uli lepiej nie bo z ryjem wyskoczy że już po pracy jest

Mate4

Witam. Pracuje /pracował ktoś jako koordynator w tej firmie na swojej działalności? Jakieś opinie?

...
@Mate4

Po poprzednikach zostały tylko wspomnienia :D

EK

CHura na dziecku, nareszcie lżej tylko dlaczego Dorota nie przestanie sie drzeć!???

@EK

Jak już to mówi głośno od tego jest .

Oj
@EK

Czemu lżej?

Zaintetesowana

Hej dziewczyny :) Macie dalej płatne niedzielę handlowe?

Hkiso

sobota wolna czy pracująca?

Kicha

Na cholere ta praca zaczyna się tak wcześnie? Gdyby ludzie pracowali od 7 to po pierwsze byli by bardziej wydajni, wyspani, co za tym idzie mieli by więcej odporności! Szefowi wcale nie zależy na pracownikach i jemu to lotto, że mogą zamknąć zakład z powodu cowida.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z sortu od Ali, chce wam powiedzieć że jesteście najlepsze ,życzę wam dużo zdrowia, jak jest ciężko to wspierajcie się nawzajem i szanujcie bo to tylko praca a my jesteśmy ludzmi,dobrze wspominam pracę z wami i cieszę się, że mogłem was poznać ,życzę wam wszystkiego najlepszego,pozdrowienia dla super brygadzistki Ali i przede wszystkim dla Was dziewczyny, trzymajcie się

AWa
@Paweł

Trzymaj się,już mnie tam nie ma, ale pracowało się z Tobą super!

Hej

@Paweł

Spoko koles jestes my też Cię pozdrawiamy

....

Czy ktoś wie ile pieniędzy dostają Ajentki na duzym sklepie a ile na malym?

Ajent
@....

Zajmij się swoją wypłatą a nie wytykaj nos w nie swoje sprawy ...

Zniesmaczona:)

Dorota my cię prosimy...wez ty się tak nie drzyj na tym dziecku bo już nikt nie może Cię słuchać na innych asortymentach, a co dopiero te biedne dziewczyny...szczerze współczuje Wam!

@Zniesmaczona:)

Więc zajmijcie się pracą i sortujcie doborze A nie wszystko do dziecka żucacie garściami i są takie efekty ...

Mała
@Zniesmaczona:)

Dorota po prostu ma problem psychiczny ze sobą! Dobrze wie, że tej ilości towaru nie da się przerobić. Jak tak dalej pójdzie to odejdziemy wszystkie od taśmy i zostaniesz sama z tym bałaganem. A krzyczeć to możesz sobie w domu a nie tutaj bo jak się nie uspokoisz to pójdziemy wszystkie do szefa i powiemy co ty wyprawiasz!! I dobra rada na koniec jak sobie nie radzisz to zrezygnuj z pracy. Nikt cie tutaj nie chce!!!

Czesc

Ja tylko nie rozumiem jednego , pytanie głównie do kierowniczek . Dlaczego tylko stoicie i patrzycie co się dzieje na taśmie na dziecku a mało zwracacie uwagę na drugi sort? Tam robią co chcą rzucają gdzie popadnie a krzyki Beaty jeszcze to pogarszają i większość sortuje na złość żeby to ona dostawała zjeb.i . Na dziecko garściami,na kurtki rzucają wszytko co popadnie a w szczególności kopią nogami żeby pozbyć się towaru stałam tam niedługo i po przejściu na inny dział zobaczyłam jak powinna wyglądać praca. Głównie to wszystko idzie od nich czy to sport czy bluzki , dlaczego zawsze jest tego dużo ?? Tam powinny być kontrole bardziej wzmożone a zapewne by to poprawiło wydajność . A dziewczyny z drugiego przychodzą na dziecko i są lewe bo tam trzeba pracować

@Czesc

Trzeba pracować na dziecku A czy osoby które przychodzą do pomocy muszą cały czas stać na początku zapraszamy bliżej końca

Gorzka

Odnośnie ogłoszenia o pracę w biurze. Jakim sposobem chcecie kogoś zatrudnić kiedy może jedna osoba na dziesięć chce tam czegoś nauczyć? Np taka Ula BRZYDULA należy do grona TĘPYCH DZID, które boją się o swoją (usunięte przez administratora) więc stwarza tylko pozory, że uczy a tak naprawdę próbuje ze wszystkich nowych ludzi zrobić (usunięte przez administratora) bo boi się, że ktoś ją wygryzie. I słusznie bo w końcu trafi się taka co pokaże jej miejsce. Ty KARALUCHU i ZAZDROŚNICO wiesz jest takie powiedzenie „TYLKO GŁUPI WIE WSZYSTKO BO MĄDRY CZŁOWIEK CIĄGLE SIĘ UCZY” Ty Ulka umiesz tylko dobrze z (usunięte przez administratora) strzelać do odpowiednich osób dlatego Cię trzymają ale i na Ciebie przyjdzie pora. Tej roboty każdy jest się w stanie nauczyć ale ktoś normalny musi chcieć to przekazać bo z kosmosu mu ta wiedza nie spadnie. Przypomnij sobie krowo jak cielęciem byłaś i jak ryczałaś po kątach, że nie dasz sobie rady. Wiedz, że KARMA WRACA ... Obyś wyleciała na zbity pysk i mamy nadzieje że będziesz traktowana z wzajemnością. I wiele dziewczyn jak i kobiet z hali tych zwykłych szarych nie wychylających się z tłumu kondomie ma więcej inteligencji w swoich zgrabnych tyłkach niż Ty we łbie. Amen

@Gorzka

Praca w tym biurze wiąże się z mobbingiem którego nie doświadcza się że strony szefa tylko od współpracowników. Żadnej pomocnej dłoni, jeśli poprosisz kogoś o pomoc bo wiadomym jest że jeśli ktoś się na początku uczy to takiej pomocy potrzebujesz to dostaje się odpowiedź w zamian że nie teraz lub musisz radzić sobie sam. Ile nowych dziewczyn się tam przewinęło, prawdą jest że nie jedna dziewczyna z hali ma większe wykształcenie niż ta która pracuje tam w biurze. A opisana szanowna Pani Ula jest konfidentem pierwszej klasy. Potrafi donosić na koleżanki, A jej cyniczny śmiech tylko dźwięczy w uszach. Szkoda że przez takie osoby jak Pani Ula, ambitne osoby nie wytrzymują psychicznie ale jak napisała koleżanka karma wraca i mam nadzieję że tak się stanie. Miłej lektury Pani Urszulo

@123

Ten śmiech jest jak rysowanie widelcem po talerzu... po pięciu minutach masz ochotę się powiesić na klamce...

MalaMi
@Gorzka

Może wreszcie ktoś utrze nosa Pani wszechwiedzącej Uli.

była pracownica
@Gorzka

Ja podziwiam ludzi którzy pracują w tej chorej firmie sama kiedyś tam pracowałam i to kilka lat aż w końcu nie wytrzymałam tego wariactwa tego krzyku tego wiecznego niezadowolenia przecież tam wszyscy pracują no może za wyjątkami ale każdy się stara jak może kobiety i mężczyźni z mojej strony wielki szacunek dla tych ludzi jeszcze pracować z naszymi sąsiadami za wschodniej granicy to już jest masakra im wszystko wolno a ty Polaczku cicho siedz bo wylecisz na zbity ryj tak się traktuje rodaków we własnym kraju i to bardzo boli ale takie są zasady w tej cudownej firmie

do Gorzkiej
@Gorzka

Tyle jadu i nienawiści w człowieku ,tak kogoś poniżać .Masz problem zgorzkniała kobieto ze swoją psychiką . Radzę umówić się na wizytę do psychiatry ,bo terapia psychologiczna już nie pomoże .Tu są potrzebne psychotropy. Przerażenie i strach w oczach po przeczytaniu Twoich komentarzy ,strach się bać .Pozdrawiam i życzę powodzenia

@123

Hehe czy to kogos dziwi ? Tam jest kazdy po jednych pieniadzach. Ręką rękę myje o bardzo lubią klepać się po plecach

Malinowa
@Gorzka

Dokładnie jak można kogoś podpierniczac i mówić mu czesc za razem? Jak tak mozna ja się pytam?skąd ty kobieto się urwałaś? Ja już pracowałam z nią i po prostu nie da się z nią robić. Może w końcu to dostrzeże w tym biurze że ta osoba jest po prostu do wywalenia i tyle . Pozdrawiam cie i mam nadzieję że spotkamy się.

Pracowita
@Gorzka

Ula to akurat jest jedyna osoba która w tej firmie dba o Wasze interesy kobiety ! Uczciwa i w porządku babka więc nie wiem o co Wam chodzi ? Kto tu jest zazdrosny ? No chyba Wy właśnie ! Inteligentna kobieta , której zazdrościcie ! Jesteście żenujące i malutkie ! Zal mi Was wstrętne pijawki ! Ogarnijcie się i weźcie się do roboty !

Uuu
@Pracowita

Popieram w 100%

Dziecko

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem kontrolna Anka S jeszcze pracuje w firmie? Przeciez ona nie ma najmniejszego pojęcia o tej pracy, snuje sie po hali zeby tylko dzień jak najszybciej zleciał. Byla jedną z najgorszych pracownic nigdy nie wyrabiała normy bo najwazniejsze byly pogaduchy! Wiec jak ona moze oceniać pracę innych kobiet??? Gdyby dziewczyny z dziecka miały takie ruchy jak ona przy taśmie to zabrakłoby całej hali na nieprzerobiony towar!!! Zróbcie z nią porządek bo wszyscy mają jej dosyć. Ta niemota powinna wylecieć z ogromnym hukiem!

@Dziecko

Z tego co widzę to dziewczyny z wyceny z dziecka zamiast pomagać dziewczyną z taśmy to tylko pogaduchy cale 8 godzin tylko gadają A dziewczyny przez całe dzień przesuwają towar ..zamiast ścigać inne dziewczyny z innych sortow to brać ich do roboty bo chyba normę wcześniej robią A Dorocie oczy mydlą ...niech przyjdą na taśmę to gadać im się odechce....

Magda
@Dziecko

Wiedziałam ze beze mnie sobie nie poradzi .W kupie siła.Kto teraz przejmie władze na zakładzie?Chyba Gabryś?!Ale i on niedługo zrezygnuje.Słyszałam ze do Niemiec do pracy się wybiera.Powodzenia

Beata

Pracuje bo ma 1 procent udziału w firmie

2 sort

Czy Monika z drugiego ma potwierdzonego koronawirusa? Ostatniego dnia w pracy mówiła wszem i wobec ze nie ma smaku,wechu i wszystko ją boli

@2 sort

Tak mam koronawirusa.Przepraszam ze wam nie powiedziałam.Trzymajcie sie dziewczyny moze bedzie dobrze!

Sylwii się wczoraj dostało to dziś szaleje ale chyba nie wie że kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada. Oby jak najszybciej.

@123

A Sylwia B to może przestać ślinić się do Tomka B konserwy i odwrotnie bo ma męża i to chyba nie ładnie a on też ma dziewczynę Sylwię Ooo czyżby zbieżność nazwisk przypadkowa

Pracowita
@Sajgonka

A co Marioosz wyprawia z pannami ? Co tu się dzieje ? Na Marioosza jest tyle skarg że chyba wyleci niedługo ! I bardzo dobrze .

Wycena
@Pracowita

To znaczny jakich skarg?

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL