Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

Wtorpol to jest firmą dla Ukraińców robią co chcą same ustalają sobie gdzie mają stać bo jak nie to straszą powrotem na Ukrainę no i cóż kontrolne na wszystko się godzą bo Kase z nich mają niezłą od pierwszego dostaną podwyżki a my Polacy też chcemy podwyżki przecież ZUS drożeje nie rozumiem dlaczego szef nam zabrał kasę skoro sklepy normalnie funkcjonuja i jeszcze musimy zapieprzac za Ukrainę bo to zielonego pojęcia niema do roboty brawo wy lux firma

5G

Tak.Chcemy tego co nam zostalo zabrane.Naszych pieniędzy.Ukraina nas nie obchodzi.Tu jest Polska i wszystko drożeje.Niech nam nie mydla oczu ze nie ma szef kasy bo widzimy ciągle zmiany i remonty,a to tez kosztuje.Za darmo tu nic nie ma!!!!!!!¡%%%%%Nasi są zwalniani i to za co,ze pomagamy firmie ogarnywac ten cały (usunięte przez administratora) którego Ukraińcy nie potrafią zrobic nawet w 1/3.Kiedy zaczną przyjmować polki do pracy,a nie tych nierobów.Juz bialorusini byli by może lebsi od tej szarańczy cwaniactwa.

Ciiiiiicho

Weźcie się do roboty, a nie ciągle a ta to to, a ta to tamto wszyscy się wszystkim interesują i wszystko chcą wiedzieć gdzie kot się zesrał czy na miękko czy na twardo i jaki kolor główna. Ja tylko się dziwię ja nie mam czasu interesować się moim życiem, a mowa o czyimś. Jak wskazujecie na kogoś palcem jaki jest to pierwsze co spójrz na swój czy masz czysty, a dopiero mów o kimś ????????????????????

Gabryś S.

Ja też chcę go poczuć

video

Dlaczego ciagl te same panie co zawsze unikają zakładania firmowych koszulek???!!!To jakies wyjątki sa w firmie skoro większość umie sie dostosować,a one maja na to zwis.Moze pracują dla innej firmy lub nie dociera do nich co mówią do nich ich przelozone?Skoro sie wstydzą uniformow to niech zmienia prace bo same ustalają sobie jak widac zasady w tym zakladzie.

@video

Które?

Hey
@video

Ja dostałam dwie już mi się porwały od taśmy i pod pachami. Jak dadzą jeszcze po dwie to będzie na zmianę przecież trzeba je prac codziennie.

Yola
@Hey

Niektórzy chodzą codziennie w tej samej i jest dobrze

Yapierdole
@Yola

Smierdza i jest super

Emil
@Yapierdole

Przecież tam wszystko smierdzi.To niema różnicy. A najbardziej to Gabryś wonieje.czuć padliną z daleka!

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
.....

Ale nam się trafiło na spodniach. Masakra, gorzej być nie mogło

2021
@.....

Obie siebie warte, jedna gorsza od drugiej!!! Goska powinna wrócić na taśmę jeśli chce pracować. Wymieńcie to rozwydrzone towarzystwo brygadzistek. Tyle pracowitych dziewczyn na hali a zawsze wybierane są te najgorsze. Ciekawe dlaczego...wszyscy dobrze wiedzą!

Hey
@2021

Powiedz ja nie wiem.

@.....

Wam to nigdy nic nie pasuję. Jak się nie podoba to czytnik oddać i do domu.

Łoj

Jutro wolne czy nie ?bo niezrozumiałem brygadzistek jakieś nie dzisiejsze chodziły

Eloo
@Łoj

No co Ty przecież święto jest.

Ajent

W Nowym Roku bądźmy szczęśliwi???? ale nie tak jak chcą tego wszyscy a tak, jak sami tego chcemy!???? szanujmy się wzajemnie???? nauczmy się przepraszać i wybaczać???????? nauczmy się zachwycać magią dnia codziennego???? doceniajmy zdrowie???? miejmy miłość w sercach!❤ i radość w oczach!???? niech każdy wschód słońca błogosławi Nasz dzień???????? każdy zachód słońca wywołuje uśmiech na twarzach???????? a każda gwiazdka na niebie sprawia spokój Naszym snom????????

To jest chory człowiek

Vivi

Wiem

Gabrys
@Ajent

Czy masz uszkodzony mózg!Bądzmy szczesliwi w tej firmie!Daj odpocząc psychicznie!

Pysia

Co się stało ?

Yolo

Macie problem do dziewczyny bo się z wami nie pie**oli i tyle w temacie. Ważne że są osoby które doceniają jej pracę i z wzajemnością. Weźcie się za pracę i życie prywatne a nie mieszanie w cudze . Pozdrawiam

Ola

No właśnie jest nikim zwykłym zerem bez wychowania. Pusta lalka powinna występować z Godlewskimi. ????????

Yolo

Wydaje mi się że raczej każdy pracuje dla pieniędzy to akurat było bez sensu . No to jak cię tam nie ma to po co się udzielasz. Zrezygnowalas czy patrząc na to co piszesz to gosia cię zwolniła i chcesz żeby ona na tym ucierpiała ale wiesz co ci powiem. Dobrych pracowników się nie zwalnia więc pewnie byłaś zbyt słaba na pracę w tym miejscu. Nikt nie mówi że jest idealna i wykonuje swoją pracę idealnie bo jakby każdy wykonywał tą pracę perfekcyjnie to nikt by nie był zwalniany i by była sielanka . Moim zdaniem szykanowanie kogoś nie jest odpowiednim sposobem na ulżenie sobie . Masz coś do niej ? Masz i do nas . Są tacy ludzie którzy doceniają to że jest brygadzkstka i słuchamy jej i każdy kto się stara i naprawdę chce pracować również jest doceniany. Skończcie ten temat bo to jest żałosne.

zmęcz się bardziej
@Yolo

masz rację dobrzy odchodzą Sami...

Bożena

Broń swój swego! Śmieszne

Ann

Piszesz takie(usunięte przez administratora), że szkoda czytać. Skoro Ciebie tam już nie ma to zostaw przeszłość za sobą i do niej nie wracaj. Najwidoczniej tęsknisz za pracą tutaj i Gośką skoro udzielasz się na forum. Z tym dzieckiem to przegięcie, ani to śmieszne, ani mądre. Mnie osobiście nic złego jak do tej pory nie zrobiła, mam do niej stosunek ambiwalentny. Robi to co musi, za to jej płacą. Każdy tam robi to co musi.

Nic
@Ann

A mi się wydaje że ta osoba cały czas pracuje w zakładzie i to z tą rezygnacja to ściema . Fałszywe osoby aż mnie obrzydzają i lepiej skończcie pisać te głupoty (usunięte przez administratora) Jak chcesz jej jeszcze coś powiedzieć to zrób to osobiście . Wiesz gdzie jest zakład i do której pracujemy ... Tak się zachowują (usunięte przez administratora)

@Nic

A po drugie ona jest za tępa żeby to zrozumieć. Prawda Pani Jasińska M.

Haha

Byłaś wybranką. Docen to

babka
@Haha

Nie tylko ja. Wiele dziewczyn przez nią odeszło. I to ona powinna iść do psychiatry albo zgłosić się do rodziców że NIE wychowali jej na osobę , która potrafi szanować ludzi. Wychowanie i szacunek wynosi się z domu, a niestety rodzice pani brygadzistki Gosi nie przekazali jej tego bo może są też podłymi ludźmi.

Babka

Oczywiście, że się wzniosłam. Przynajmniej teraz pracuje z ludźmi którzy mają szacunek do siebie.

ADMINISTRACJA

Z wstępnych informacji wiadomo że jest rodzina z główna Kierowniczka Magda M. Gdyby ona nie była główna Kierowniczka to by sobi3 nie mogła pozwolić na rządzenie. Wogole to firma z tradycjami zatrudnia po rodzinie wszystkich .

Pysia

Jakie znowu siostry o co chodzi?

...tom

Słyszałem że wraca, będzie się działo

@...tom

Dlaczego ma się dziać?

Oj
@...tom

No i dobrze, niech wróci. Mnie się z nią lepiej pracowało niż z SBekiem.

Yola
@Oj

To znaczy z kim?

Oj
@Yola

Dobrze wiesz z kim,te inicjały są niepowtarzalne. Tyle wystarczy, nie ma sensu pisać nic więcej o niej bo i tak zaraz zniknie,a kto z SBEKIEM pracował ten wie jak jest

Aneta

Ona juz tu nie wruci!

Dawid
@Aneta

Wroci szybciej niż ci sie wydaje

Masz sieczke!Zamiast mózgu!

Beata
@Ann

Przecież należy do rodzinnej firmy!

Oki

Wika z bluzek to nagie zdjęcia wysyła chłopakom z pracy i poza a i jeszcze jak wali sete przy dziecku i tym się chwali albo jak kupę robi. Dobra agentka matka się wstydzi tylko, chłopa szuka chyba

...
@Oki

Żałosna, prymitywna osobo piszącą takie bzdury! Masz mało interesujące swoje życie aby wyrzucać tutaj Wiktorii? Skoro tak bardzo chcesz wzbudzić zainteresowanie to napisz coś o sobie a nie oczerniasz dziewczynę. A skoro chcesz jej powiedzieć że nie podoba Ci się jej "rzekome" zachowanie to wiesz gdzie szukać :) Kozak w necie, pi**a w świecie. Nie pozdrawiam.

Miki
@...

Jak filmiki są, to że snapa wyślę to nie znaczy że nie ma sposobu żeby to jakoś zapisać. A filmik krąży pozdro

Nora

A czy wiecie co Ukrainki nowe robią na dziecku jest tam taka jedna w żółtej bluzie zaczęła pracę w poniedziałek i dzień w dzień kradnie pani Dorotko nie widzisz, z tego jak ona pracuje a drugą ręką ciuchy ubija za pazuchą i nikt ją nie kontroluje do łazienki taka szla naładowana skarpety pełne polka by już dawno została zwolniona a może ony mają miesięczny deputat

Praca
@Nora

Ukraińcy są nie tykalni kradną wszyscy ubierają się przy taśmach, a dziewczyny udają, że nie widzą.

Chłopaki

A moze brygadzistka Patrycja zainteresuje sie Wiktorią O. z bluzek? Siedzi co 30 minut na fajce na portierni i mizdrzy sie do wszystkich facetów jak leci. Nawet tych żonatych

Xyz

Kto Ci dał prawo głosu w tym temacie? Znasz ją? Widziałaś kiedyś, że odpowiadasz takie farmazony! Nie wydaje mi się! Radzę zająć się sobą, a nie innymi osobami.

Kkk

A kto tą robotę na trzeźwo zniesie.

@Kkk

Najpierw trzeba w ogóle mieć jakiś dowód, na to by stwierdzić, że ktoś co dzień jest pod wpływem. A nie plotki puszczać. I pilnować siebie, bo jeśli ktoś mówi takie rzeczy o drugiej osobie, to głównie dlatego, że o sobie nie może nic dobrego powiedzieć.

@Chłopaki

Nie zainteresuje się, bo ona niczym i nikim sie nie interesuje. Nic nie widzi.... Wystarczy spojrzeć na układanie

Iiiiiii
@Chłopaki

Pracuje na bluzkach nie od dziś i nie zgadzam się co do tego że Wiktoria wychodzi tak często

Beata
@Nora

Ta jest upowazniona.A kto mi mieszkanie splaci.?

@Beata

Rodzinna firma !

Yyyyyyyy

I podobno 2 stycznia(sobota) pracujemy...... porażka

@Yyyyyyyy

Jeszcze trochę to bedziemy robić 7 dni w tygodniu i po 10 godzin czemu Ukraińcy dostają podwyżkę A my nie czy jesteśmy gorsi czy mniej wydajni bo z tego co widzę to się tylko opierdalają (nic nie robią)

Haha

Złe informacje ktoś ci dostarcza

5G

Ukraina pomalu przejmuje zakład,robią co chca a tak naprawde to nic nie robią ciacmugi jedne.Oby tak dalej to sami będziemy rezygnować z pracy w tej firmie jeden po drugim bo nikt nie ma zamiaru zakrzaniac za takich ludzi nie myślących w ogóle i zacofanych w temacie jesli chodzi o to co i gdzie rzucają na sorty.Poprostu porazka i tyle w temacie.Tlumaczyc mozna 1000 razy,a efektu brak.Kompletnie nie nadaja sie do roboty.To przez nich nie mamy wolnych dni.Jak chca tyle zarabiać to niech chodzą sami bo my mamy dosyć pracy z nimi.Zawalaja tylko ukladanie i dorabiają roboty innym dziewczyna.Tak dlugo sie nie wytrzyma.

Pracappp
@5G

Oni zamiast pracować to jadą po kieszeniach. Ich tylko kieszenie interesują.

Yolo

Ciekawe jakie zmiany nam szykuje Nowy Rok? Co byście zmienili?

Hmmm
@Yolo

Dużo rzeczy ale podstawowe pytanie czy ktoś to weźmie pod uwagę. A jeżeli już to powinni przeprowadzić ankietę i każdy by wyraził swoje zdanie na ten temat.

Daga

Mruka na bluzkach

Iza
@Daga

A kto to?

Daga
@Iza

Patrycja, każdy wie jak z nią jest.

Lemurka

ile macie godzin przepracowanych w miesiącu? I jak z rozladunkami są płatne, czy po prostu w ramach dnia wolnego wliczane są w godziny pracy??

Sergiej

Czy ta pani z butów nadal patrzy z góry na wszystkich myśląc ze jest panią świata?.Niech się weżmie do roboty lepiej!!!!!

Brat
@Sergiej

Wszystkie są do wymiany. Zachowują się jakby były paniami wtórpolu. Myślą ze im wszystko wolno. Plotki, telefony, pogaduchy oby tylko nie pracować. Najwyższy czas na zmiany.

Gosia

Dobrym obserwatorem jesteś ;) Coś jeszcze widzisz niepokojącego?

Czesc

Każdy wie kto to pisze , nie jest to kobieta ani nie pracuje ale na górze . Im bliżej konsulatu tym mniejsze podejrzenia schodzą na nich ;)

Kkk

Ludzie zajmijcie się sobą co was to interesuje kto w ciąży z kim . Czy wy nie macie swoich problemów tylko wtrącać nosa w czyjeś życie. Jak plotkujesz o kimś to widocznie nic dobrego nie masz o sobie do powiedzenia pozdrowiam serdecznie.

Mam pytanie czy Ukraińcy też mają o 10 %mniej wypłaty

E

Oczywiście ,że nie bo oni są elitą w tej firmie. A dlaczego.......chyba każdy wie.

Sajgonka

Oprucz Gruzina wszyscy 10 %mniej!

@Sajgonka

A co się dzieje z Wictoria? Odeshla na zawsze?

go

Ukraina miała po obniżce 16zl na h,ale teraz ma znowu wszystkim pozabiera z wyplat i to dużo.Nie wiem czy komu kolwiek będzie się chciało wspolpracowac z nimi za marne 2000 może 2300 zl.Panie na kasie w biedronce maja więcej.

Tak
@go

Taka prawda. Zus nie umorzony, księgową i podatek trzeba zapłacić. Jeżeli będzie wiecej niz 10 % a cały zakład huczy o 20% to nikomu nie opłaca sie tak ciężko pracować

@Yolo

Gruzin ją wygryzl.Teraz on kasiore trzepie za załatwianie roboty .Dzieli sie z wozakami 50na 50..A sorry Gabrysiowi jeszcze coś odpali.Od czasu do czasu!

Ha
@Tak

Pewnie,że będzie 20%. Trzeba szukać roboty stabilnej. Zostanę tylko Ukraińcy..

@Sajgonka

Co on ma do gadania...znajduje się w Polsce nielegalnie.

Sajgonka

Oczywiscie ze nielegdalnie.Ale Magda ma to w (usunięte przez administratora)Dostaje dole od Gruzina który przekazuje porcje Gabrysiowi.Gabrys daje to Magdzie ..I tak sie kreci interesy.Mają główke .!Zadziwiają!.

@Sajgonka

Dalej Gabrysiowi Ukrainki mieszkanie sprzątaja na koszt szefa??Bo ostatno to w sobote jak przyszly do pracy to je zabrał na swoją chate !By mu wysprzatały.Spryciaż!

@Marcin

Magda M i Anka P.tez kozysta z takich usłóg

Emil
@Sajgonka

Ale Gabryś to sobie jeszcze zamoczy.

@Sajgonka

Ale następna Wiktoria zajęła jej miejsce,uważa się za brygadystkę...i zachowuje się jak kierowniczka...

Ona
@Sajgonka

Nie gruzin trzepie kasiorę za załatwienie pracy tylko Wiktoria...

@Emil

Oj w sobote i niedzielę moczył.Super pomysl.Ukrainki pracuja w sobotę i niedzielę. ALE gdzie w prywatnych kwaterach na koszt szefa!!.A to spryciaże!!

Eska

Superrrr!!!!Wreszcie wolna sobota.Dziekujemy szefie.Swieta może będą jednak dla nas dobre w tym roku mimo tego wszystkiego.

Mała

Czy zainstniala sytuacja, ktora trwa aby pchać towar kiedy szefa nie ma dalej trwa ? Kiedy szefa nie ma można pchać do woli, tylko.. kto ten towar odbiera, hmm pracownice które pracują po kilkanaście lat i nowym tłumacza aby rzucać gdzie kolwiek :D polecam sort dziecko :D (usunięte przez administratora) ruchy, Dorotka patrzy tylko kiedy szef przychodzi i jej krzyk " Panie co wy narobilyscie " :D później można być zawalonym ???? P. LESZKU polecam lepiej kontrolować swoich pracowników ????

@Mała

Byłam do pomocy współczuję przez 8 godzin ten towar przesuwać inni muszą A inni nie czemu bo kontrolna na to pozwala żeby inny się nie przemeczali ....A jeszcze jedno tą wycenę co jest na dziecku to bym całą wymieniał tak się odbijać i nic nie robić to tylko wy tak potraficie tylko gadać między sobą i nawet kontrolna wam uwagi nie zwróci nawet na bluzkach was słychać może idźcie na taśmę do pomocy

Czesc

Przecież jak cię to boli to poproś kontrolną żeby cię przeniosła na wycenę a nie piszesz na opiniach, ale jak cię mają dać na wycenę jak jesteś facetem , chyba że na starą ;-)

Anka

W tym zakładzie zdecydowanie dominuje zazdrość , musisz zrozumieć że jak ktoś się nie nadaje na wycenę to za żadne skarby nie będzie robił i tyle. Wypisywanie na opiniach nic tobie nie da . Pogódź się z tym

Yyyyyyyy

A co ty myślisz że my na pierwszym to stoimy i w nosie sobie dłubiemy, zapraszam skoro tam jest tak super

Opinia obiektywna

Tak to prawda , one sie nawet nie kryją z rozmowami, jak nie telefonik to rozmowy ze sobą. Dorotka zrob coś za dużo tego luzu na wycenie ostatnio. Żaden ciuch się nie podoba , śmiechy chichy a kasa taka sama jak ten kto pracuje

Ewelcia
@Opinia obiektywna

Tak to prawda.Nic się nie podoba. Niektóre z wyceny to jak święte krowy. Są okropne .Moze czas na wymianę. Chociaż nie wiem czy się nadają. Widziałam ich jak pracują przy taśmie (usunięte przez administratora)

Ela
@Ewelcia

Zwróćcie lepiej uwage na spodnie bo co tam się dzieje to szok , na dziecku tylko pracują na taśmie jak Anka albo aneta stoi a tak to wszystko do przodu w belkę a zobaczcie co tam się dzieje

Milutki
@Ela

Zapraszamy na dziecko na taśmę

Nikt

A na spodnich nikt nie gada?? Drą się jak nie wiem a zwłaszcza układnie.. Np pani M masakra najlepiej innych pilnować

@Nikt

Nie no pani brygadzistka cały zakład obrobi a praca to poczeka. Spodnie spoko reszta sortów to lesery (oczywiście jej zdaniem ) tam by się przydała zmiana ale nie pracowników tylko jej

@Nikt

Czyli kto? Powiedz to glośno

Eska

Szefie prosimy o trochę wyrozumiałości na te święta.Moze wolne soboty?Mimo obecnego czasu nadal mamy mnóstwo obowiązków w domach.Tez chcemy mieć choć trochę wolnego czasu dla siebie i bliskich.Naprawde nie jest nam łatwo pogodzić ta pracę z innymi sprawami niecierpiacymi zwłoki.Firma nie powinna ucierpiec z powodu kilku dni wolnego i to w święta a poprawiła by swoja wydajność.Ludzie by trochę odpoczeli i lepiej wykonywali swoje obowiązki.????

Kaaaa
@Eska

Jestem za soboty ogólnie powinny być wolne.

Hej
@Eska

Kto to czyta

@Kaaaa

Bez pracujących sobót to zarobisz tyle co w Biedronce.Więc nie marudź.

Ola

Witam czy są przyjęcia na sortownie?

@Ola

No chyba

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL