opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    xxx

    05.04.2020 10:07

    Inne

    Nie mów tak - TO ZAMKNIJ DZIAŁALNOŚĆ I SPRAWA ZAŁATWIONA POSZUKAJ SOBIE NORMALNEJ PRACY Z UMOWĄ O PRACĘ TERAZ PRACUJESZ MASZ TAKIE SAME DOCHODY JAK PRZED EPIDEMIĄ WIĘC POWINNO SIĘ PŁACIĆ SKŁADKI ZUS TAKA OSOBA NIE PODLEGA UMORZENIA NA 3 MIESIĄCE SKŁADEK ZUS A TO ŻE MASZ KREDYT TO TWOJA SPRAWA KOGO TO MA OBCHODZIĆ
    ReviewUserIcon
    123

    02.04.2020 11:36

    Inne

    Każdy przychodzi nawet jak zmniejszy jeszcze stawkę na 10 zł to i tak każdy będzie
    ReviewUserIcon
    Rudy

    04.04.2020 00:27

    Inne

    Przecież to już jest koniec.Tyle razy wam już tu pisałem.
    ReviewUserIcon
    123

    04.04.2020 06:51

    Inne

    TO PRACUJ ZA 5 ZŁ BO LEPSZE 5 ZŁ JAK MASZ ZOSTAĆ BEZ NICZEGO
    ReviewUserIcon
    …

    01.04.2020 14:12

    Inne

    Brawo 25 zł na godzinę!!!!. powodzenia jutro!
    ReviewUserIcon
    Rudy

    02.04.2020 20:15

    Inne

    Ile razy mam powtarzać! Że na tym zakładzie niema kierowniczek!Kierownik jest tylko jeden Łukasz Z.
    ReviewUserIcon
    Yolo

    02.04.2020 21:18

    Inne

    Dokładnie. Zaraz po szefie druga najważniejsza osoba na zakładzie , żadna kobieta absolutnie
    ReviewUserIcon
    Bedzie się działo

    01.04.2020 20:25

    Inne

    Już niedługo przyjdzie "Czas" i zabierze.To co do niego należy!!Już niedługo!
    ReviewUserIcon
    Anastazia

    01.04.2020 15:54

    Inne

    Na bluzkach i kurtkach na 100% 1/4 osób nie będzie. Jest ZA CIĘŻKO.
    ReviewUserIcon
    Eh

    01.04.2020 16:03

    Inne

    Dokładnie, ludzi garstka a towaru leci od groma. I to wieczne niezadowolenie, wszystko źle,za wolno,za mało na wycenę,za dużo w odpad,za dużo na układanie itd ciekawe co my mamy z tym zrobić... no i wgl to Ukraina zapierd*** a my to jesteśmy nieroby. Tylko niech te krytykujące się zastanowią ile tych brudasów było a ile jest nas na linii.
    ReviewUserIcon
    12345#

    01.04.2020 17:28

    Inne

    Przecież byłyście bardzo zbulwersowane tą wiadomością a jak admin poda kto to pisał to zobaczymy czy będzie jutro w pracy czy nie i wówczas należy napluć w twarz takiej osobie i zaskarżyć o podburzanie
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.04.2020 15:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wxz

    01.04.2020 16:37

    Inne

    Serio?
    ReviewUserIcon
    Brawo Wtorpol

    01.04.2020 04:43

    Inne

    Brawo dla Wtorpolu za oddanie łóżek rehabilitacyjnych dla szpitala w Starachowicach!
    ReviewUserIcon
    Ekler

    01.04.2020 09:08

    Inne

    ooo świetna akcja. Pisali gdzieś o tym czy to wewnętrznie podana informacja?
    ReviewUserIcon
    aaa

    30.03.2020 20:26

    Inne

    Dokładnie, zgłoście tą sytuacje do Inspekcji Pracy!
    ReviewUserIcon
    Magda M

    31.03.2020 18:41

    Inne

    Od jutra 32 zl na godzine
    ReviewUserIcon
    Olga

    31.03.2020 21:36

    Inne

    Czytać trzeba uważniej
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    31.03.2020 21:21

    Inne

    Ludzie opamietajcie się tylko kasa kasa a zdrowie to już nie ważne!!!! Rozumiem że firma chce nie stracić klientów pozycji na rynku ale teraz nie jest czas na ciuchy!!! Ludzie boją się do sklepu po żywność iść a co dopiero po ubrania! LUDZIE UMIERAJĄ i nikt teraz nie mysli żeby kupić sobie ciucha!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    Martyna

    31.03.2020 21:00

    Inne

    Nikt nie będzie ryzykował zdrowia życia i pójdzie do sklepu i zapłaci drożej niż gdzie indziej za nowe...
    ReviewUserIcon
    Pracownik@

    31.03.2020 11:13

    Inne

    Dzisiaj mają wejść nowe zaostrzenia przepisów ciekawe jak firma wtórpol do tego podejdzie...
    ReviewUserIcon
    Bezpieczeństwo moje

    26.03.2020 18:30

    Inne

    Najbardziej śmieszy mnie hasło dnia "szef niech zamknie zakład bo tu też możemy się zarazić "ludzie możecie zostać w domu czemu tak mówicie A przychodzicie do pracy czemu nie zostaniecie w domu tylko klepać to każdy może śmiejecie się że innym to kasy mało A przychodzicie sami jesteście tacy mądrzy dajcie przykład tym co na kasie zależy i nie przychodzicie sami czemu tego nie zrobicie A no kasy szkoda co.....???? Wszystko jasne niech każdy patrzy na siebie i sobą niech się zajmie i o swoje bezpieczeństwo
    ReviewUserIcon
    Ludo

    30.03.2020 08:42

    Inne

    gdyby tak każdy się zajmował tylko sobą, a nie ciagle patrzył innym na ręcę to zupełnie inaczej by się żyło, ale jest jak jest ;)
    ReviewUserIcon
    Glee

    31.03.2020 09:45

    Inne

    No tu niestety chyba nie można liczyć na takie luksusy jak zajmowanie się sobą i swoją pracą.
    ReviewUserIcon
    Koko

    30.03.2020 16:31

    Inne

    Wrócicie do pracy a i tak zostaniecie bez wypłaty bo sklep na siebie nie zarobi a co dopiero na wypłaty dla pracowników! Mówią jedno, robią drugie! Śmiech na sali płacąc kobieta po 80 zł za rozładunek towaru z racji tego iż jest pandemia i sklep nie miał obrotu. Trzeba było wcześniej poinformować że zabiorą 30% z wypłaty to nikt by nie przyszedł PRACOWAĆ!!! ZARABIAMY OD KG za rozładowany towar (nie wspominając o tym który musimy zdjąć i spakować) a NIE od utargu sklepu! Kpina i brak szacunku dla pracowników. Mam nadzieję że macie na tyle oleju w głowie i nie wrócicie do pracy, po 1 pandemia szaleje, ciuchy nie są dezynfekowane co widać i czuć a po 2 zarobicie ledwo na opłacenie zusu (o ile cokolwiek wypłaca ponieważ sklep może nie mieć obrotów i wtedy pracujecie za free dla dobra koronawirusa ????) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    30.03.2020 15:06

    Inne

    To co sie dzisiaj dzialo na wycenie przechodzi ludzkie pojęcie. Kierowniczki kazały zakańczać stare wory z magazynu, kpina. Ciekawe jak jutro zrobimy normę? Znowu karza nam zostac?
    ReviewUserIcon
    Guma

    30.03.2020 15:36

    Inne

    Dobrze że już wrócił, może coś zaradzi. Z dnia na dzień coraz mniej ludzi a norma coraz to większa. Ludzie się boją i odchodzą
    ReviewUserIcon
    Magda M

    30.03.2020 16:26

    Inne

    A TO SZEF GO JESZCZE NIE ZWOLNIŁ.A MIAŁ TO ZROBIĆ.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.03.2020 16:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wtórpol prawda

    30.03.2020 16:26

    Inne

    O czym ty mówisz - te harpagany, które za złotówkę by cię zeżarły będą za wszelka cenę pracować nawet do soboty. O jakiej ochronie zycia mowa? O staniu jeden przy drugim i wdychaniu bakterii każdej osoby. Tu musi się coś stac żeby zrozumieć Istotę tego przekazu
    ReviewUserIcon
    Beata

    30.03.2020 16:06

    Inne

    Ludzie siedzą w domu a tu na wariata wszystko. Zostań w domu- chroń życie!
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.03.2020 15:08

    Inne

    Patrycjo z bluzek nie radzisz sobie, jutro pistolet w rękę i na wycenę
    ReviewUserIcon
    Koko

    28.03.2020 07:59

    Inne

    Moi drodzy mam pytanko tylko proszę o poważną odpowiedź ( głupie teksty sobie darujcie ) jak się przedstawia sytuacja w zakładzie ? Czy pracujecie normalnie ? Nie słychać nic o przesyoju firmy ??? Porostu nie wiem czy wracać po przebytej kwarantannie...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.03.2020 10:59

    Inne

    Ludzie założą maseczki i rękawiczki i myślą że już się nie zaraża i przyjda
    ReviewUserIcon
    mody

    30.03.2020 14:38

    Inne

    nie przyjdą ,a jak przyjdą to parę ludzi po 2 zł to sklep z tego się nie utrzyma
    ReviewUserIcon
    Elka

    28.03.2020 20:42

    Inne

    Pytanie do dziewczyn ze sklepów. Wracacie? Co o tym myślicie?
    ReviewUserIcon
    Ajentka123

    29.03.2020 18:17

    Inne

    Ale kto teraz przyjdzie do sklepu wogóle? Ludzie tylko po spożywkę lataja! U nas pustki na ulicach. Sklep nie wiem czy zarobi 50 zł dziennie więc z czego nam dadzą wypłaty.
    ReviewUserIcon
    Zxcc

    29.03.2020 18:57

    Inne

    Na chwile obecna jestem na NIE.. Jestem tego samego zdania co większość, znowu nam zabiorą z wyplaty 20%, jak nie wiecej... bo przeciez sklep nie bedzie w stanie zarobić na wyplaty... jak juz, to będą chodzić tylko Ukraińcy... a oni aż tyle nie kupią...
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    29.03.2020 18:36

    Inne

    Mi zależy na pracy ale na dzień dzisiejszy nie wracam do pracy bo zdrowie moje i mojej rodziny jest ważniejsze
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branża główna: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    $z0pr@cZ

    28.03.2020 16:52

    Inne

    Podobno maja byc zwolnienia...
    ReviewUserIcon
    pracownik

    28.03.2020 22:50

    Inne

    Bedą. Szef zwolni Rudego z funkcji kierownika.Bo jest juz mu niepotrzebny.I kilka osób z biura..
    ReviewUserIcon
    Obiektywna

    25.03.2020 14:12

    Inne

    Zastanawiałam sie czy ta firmę zamknęli na czas epidemii...ale gdzie tam .tu się pracuje..czytam te komentarze i żenującym jest ze pracownicy obawiają sie spotkan kilku osob w toaletach czy przy czytniku..ale tego ze przerzucaja szmaty ze wszelkimi zarazkami nikt nie kwestionuje..tego się nie boja..a przeciez wielu tych szmat pozbyli sie ludzie ktorzy zapewne byli juz zarazeni..wirus roznosi sie droga kropelkowa czyli na wszystkim tam moze byc..albo jeszcze jedna kwestia..obawiają sie ze jedno przed drugim ukrywa powrót kogos bliskiego z zagranicy..no tak bo jakby to bylo ciezko gdyby trzeba bylo czas kwarantanny odbyc..i nie zarobi sie..ochhh...ale bol..za malo kasy bedzie..i jeszcze duchowo sie powstrzymuja ze modlac sie wszystko będzie ok..Moj boze kochany..jakie to ograniczone w mysleniu..nic dziwnego bo większość tam to niedouczone głąby..patrza tylko aby miec co zezrec i oby roboty starczyło Ukraincy wyjechali bo wiedza co się swieci przy takim materiale..ale nie wy...wam wystarczy pogadac miedzy soba ..moze i zdajecie sobie sprawe z faktu ale jesteście zbyt puści i pazerni by wiedziec jak jestescie narazeni i jak narazacie innych..i tak jak ktos wczesniej napisal...te zarobione pieniadze w czasie choroby przydadza sie wam jak kur...wie majtki..powodzenia w zyciu
    ReviewUserIcon
    IxI

    26.03.2020 11:20

    Inne

    PRACĘ KAŻDY WYBIERA SAM !!!
    ReviewUserIcon
    Tak było

    28.03.2020 13:53

    Inne

    Na dębową zbierają ludziska dlatego tak się uwijają w pracy. Szef dba bo chce szybciej wyeliminować Polaków a Ukraina chętna się znajdzie
    ReviewUserIcon
    Dzik

    28.03.2020 11:45

    Inne

    Wtórpol pod banderą Pck zatrudnia w Warszawie nielegalnie pracowników w poniedziałek poinformuje urząd skarbowy i inspekcję pracy na Ursusie Ul 7panien posąg mają kontenery
    ReviewUserIcon
    Serio

    28.03.2020 13:49

    Inne

    Na to to bym nie wpadła, ale cyrk. Ukraina to by Polaków zjadła na kolację śniadanie i obiad jak by się dało, wcale bym się nie zdziwiła...
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2020 16:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Yolo

    27.03.2020 17:44

    Inne

    Zwolniona raczej nie bo to jedna z nielicznych osób bardziej ogarnietych w tym zakładzie a szczególnie w kierownictwie także jak już to raczej sama
    ReviewUserIcon
    Yolo

    27.03.2020 19:44

    Inne

    O gustach się nie dyskutuje Magda Respect
    ReviewUserIcon
    Kajetan

    26.03.2020 20:36

    Inne

    Witam chciałbym tam u was w najbliższym czasie złożyć CV pracować mam doświadczenie na produkcji ile można na rękę zarobić?? ????
    ReviewUserIcon
    Dedy

    27.03.2020 09:13

    Inne

    Tacy jak ty to do pracy fizycznej się nie nadają, jedyne co to do Leszka pod biurko
    ReviewUserIcon
    Dedy

    27.03.2020 09:15

    Inne

    Poza tym nie ma przyjęć także zmień kierunek pajacu
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.03.2020 20:33

    Inne

    Idzie ktoś jutro do pracy?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.03.2020 20:44

    Inne

    Wszyscy hehe
    ReviewUserIcon
    Władek

    26.03.2020 21:14

    Inne

    Jak wszyscy jak ma nie iść dużo osób bo słyszałem od pań z 3 sortu.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    26.03.2020 18:51

    Inne

    A na jakiej podstawie zabierają nam 20 % wynagrodzenia?
    ReviewUserIcon
    Baba Jaga

    26.03.2020 11:09

    Inne

    To już koniec.Która dziewczyna zęmdlała na pierwszym sorcie.?!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.03.2020 18:14

    Inne

    A było taka sytuacja jak nie wiesz dokładnie to po co piszesz żeby robić bardziej aferę niż jest dopiero było głośno że mamy mieć wolne od poniedziałku A tu lipa tylko pomówienia piszecie A nić konkretnego no szkoda .Lepiej weźcie się za solidną pracę A nie interesujące się gdzie co się stało na zakładzie kto co powiedział masakra
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.03.2020 17:56

    Inne

    Zostań w domu!
    ReviewUserIcon
    pracownik

    20.03.2020 12:54

    Inne

    Cieszcie się że Wtórpol pracuje i pomódlcie się lepiej żeby było tak jak jest, a jakoś przeżyjemy ten ciężki okres.
    ReviewUserIcon
    Ta co ma trzy mieszkania do sp

    25.03.2020 13:35

    Inne

    Pracujmy dziewczyny i chłopaki.Bo musze spłacić trzy mieszkania
    ReviewUserIcon
    pracownik2

    26.03.2020 09:14

    Inne

    dokładnie. Też slyszałam o tych praktykach zwalniania, zawieszania pracy, braku wypłacania postojowego. Ja tam zachowuje dystans od wszystkich, myje ręce, staram się stosować do wszystkich środków ostrożności. Niektórzy też tak pracują i żyją, więc i my możemy pracować. A wole chodzić do pracy niż siedzieć w domu i patrzeć się w sufit
    ReviewUserIcon
    Xxx

    23.03.2020 18:12

    Inne

    Czy dostała któraś z ajentek rozwiązanie umowy?
    ReviewUserIcon
    Ajent

    24.03.2020 13:36

    Inne

    Myśle, ze to standardowa procedura. Musza wypowiedzieć umowę ze względu na brak rentowności, bo jest zapis w umowie ze z tego powodu mogą zamknąć sklep z dnia na dzień bez żadnych okresów wypowiedzenia. Z lokali rezygnują bo po co maja płacić za wynajem skoro sklepy są zamknięte
    ReviewUserIcon
    Zxcc

    26.03.2020 02:37

    Inne

    Ja nie dostalam...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.03.2020 17:55

    Inne

    Czy jutro idzie ktoś do pracy w zwiazku z wirusem ?
    ReviewUserIcon
    Klara

    25.03.2020 18:39

    Inne

    Tiaaa, a ci, którzy zmarli przed pięćdziesiątką to co? Sfałszowane ich metryki?Śmierć nie patrzy na metrykę. Uważamy na siebie i naszych bliskich, bez względu na to ile mamy lat.
    ReviewUserIcon
    Nie pójdę

    25.03.2020 23:07

    Inne

    Nie pójdę. A reszta jak chce. Ich decyzja.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    25.03.2020 21:55

    Inne

    10 min dluzej- Akcja charytatywna dla szefa !!!
    ReviewUserIcon
    Ach

    25.03.2020 21:30

    Inne

    Tylko kasa godziny kasa godziny tylko po co to wszystko? Zastanówcie sie o te pare stówek narażacie siebie i swoją najbliższą rodzinę. A potem bedzie plucie w brode po co mi to było? Lepiej było siedzieć jak inni w domu. Ale nie bo kasa kasa kasa ... widać waszą niewiedze na temat koronawirusa. Życzę wam zdrowia DUŻO ZDROWIA bo rozumu NIEMATA !!!
    ReviewUserIcon
    Koronawirus

    25.03.2020 21:46

    Inne

    Zgadzam się, zdrowie powinno być najważniejsze. Nie wiem czemu jeszcze nie został zakład zamknięty chociaż na dwa tyg. Ludzie opamiętajcie się i zostańcie w domu.
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    25.03.2020 21:49

    Inne

    To siedź w domu, kto Ci broni? Nowi pracownicy przychodzą to chyba nie ma zagrożenia...
    ReviewUserIcon
    Ta co ma trzy mieszkania do sp

    25.03.2020 14:29

    Inne

    Nikt nikogo niezmusza do pracy mozesz siedz w domu.Przynajmniej sie nie zakazisz.Na korona wirus umieraja ludzie po 50.to siedz w domu.
    ReviewUserIcon
    YOL

    25.03.2020 11:19

    Inne

    Wszyscy się biomy,ale do puki pracujemy mamy regularne pensje na życie, pod strachem ale nie zostawiają nas bez pracy a z tym bez pieniędzy, wierzę że będzie dobrze, ale potrzebny jest rozsądek, nie kryjcie tych osób których współlokatorzy wrócili z zagranicy, nie narażajcie siebie i innych. A pisząc komentarze zwróćcie uwagę że na działalności macie najniższe chorobowe a 2tys ktore proponuje rząd to mniej więcej koszt naszych opłat z 1 miesiąca... Anie wiadomo ile ta sytuacja potrwa...
    ReviewUserIcon
    Yoko

    24.03.2020 13:26

    Inne

    W sobotę pracujemy
    ReviewUserIcon
    Rudy

    24.03.2020 22:35

    Inne

    Jutro bedziesz błagał o pracę.
    ReviewUserIcon
    Chciwiec

    25.03.2020 06:19

    Inne

    A ty o respirator i wtedy sie okaże co było bardziej potrzebne
    ReviewUserIcon
    XyZ

    24.03.2020 16:35

    Inne

    Jesteście wszyscy straszni. Chcecie żeby zamknęli halę,spoko boicie się wirusa, rozumiem większość się boi tylko po co ukrywacie to że ktoś z domowników wrócił z zagranicy do domu. Zgłosić, nie przychodzić do pracy przez dwa tygodnie, nie narażać innych! Ogarnijcie się! Tak bardzo wam zależy na kasie? Każdemu zależy, każdy ma rodziny i rachunki. Tylko krew mnie zalewa jak taka jedna pazerna może narazić setki rodzin dla paru złotych które i tak się rozejdą. Jak was zwolnią za (usunięte przez administratora) to będziecie mieć gówn0. Gdyby zamknęli halę w zeszły poniedziałek to byście gadali że Ola Boga toż to dziady pracy pozbawili...
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    24.03.2020 17:27

    Inne

    Powiem tak... osoby, które przyjeżdzają z zagranicy na granicy maja mierzoną gorączkę oraz są spisywani czyli podają wszystkie swoje dane od imienia i nazwiska po numer telefonu i miejsca gdzie będą przebywać ... takie osoby mają obowiązkowo przebyć kwarantannę która trwa 14 dni. Nie koniecznie musi to być odbyta kwarantanna w swoim domu... są tez specjalnie do tego przeznaczone lokale gdzie takie osoby przebywają wyżej wymienioną kwarantannę ... codziennie mają wizytę ludzi do tego wyznaczonych, którzy pilnują aby takie osoby nie wychodziły... gdyby wyszły grozi im kara 30000 tys zł... wątpię żeby któraś osoba aż tak ryzykowała 30 000 i wychodziła z domu ponieważ kontrole są nie zapowiedziane ... mogą przyjść o każdej godzinie ... wiec uważam, iż nie ma co siać niepotrzebnej paniki ... natomiast jeżeli macie jakieś podejrzenia, ze ktoś nie przestrzega się zasad wyznaczonych przez rząd w każdej chwili może zadzwonić na policję i ja o tym poinformować, ponieważ wylewanie swoich żalów na forum, ze ktoś nie przestrzega kwarantanny nic nie da ... a tylko wzbudza niepotrzebny na dzień dzisiejszy zament i strach innych osób ....
    ReviewUserIcon
    JW

    24.03.2020 15:51

    Inne

    Otrzymałyscie rozwiązanie umów ?
    ReviewUserIcon
    Borys

    24.03.2020 15:01

    Inne

    Faktury co tydzień stawka w dół z 31 na 27.9?
    ReviewUserIcon
    Ruda

    24.03.2020 15:14

    Inne

    I jakim (usunięte przez administratora) prawem? Co to ma być ja sie pytam jaja jakies czy co smiech na sali. Dosc ze sami podatki musimy płacić to jeszcze tak ludzi bez mydła!?

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.