opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 15
    • 16
    • 17
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Sylwia

    06.05.2020 09:24

    Inne

    Cześć, mam pytanie odnośnie towaru. Chciałam zamówić paczkę do swojego sklepu nie ukrywam ze towar mam na poziomie i nie chciałbym go zaniżać :D Jak prezentuje się ten towar ?
    ReviewUserIcon
    Ela

    06.05.2020 17:53

    Inne

    Ja kupiłam dwie paczki i polecam
    ReviewUserIcon
    Czesc

    07.05.2020 14:28

    Inne

    Mietek kupił i se chwali :)
    ReviewUserIcon
    Midy

    06.05.2020 20:38

    Inne

    Co ze sklepami będą otwieranie? Jeśli tak to które?
    ReviewUserIcon
    Nicol

    07.05.2020 11:14

    Inne

    Sklepy już ponad miesiąc działają ????
    ReviewUserIcon
    xxx

    06.05.2020 13:32

    Inne

    CO SIE DZIEJE ZE POJEMNIKI ZAPEŁNIONE UBRANIA POROZRZUCANE KOŁO POJEMNIKÓW FIRMA NIE OPRÓŻNIA POJEMNIKÓW ROBI SIĘ (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    am_eve

    29.04.2020 08:43

    Inne

    Dzień dobry. Chciałam zrobić zakupy Państw apaczek na allegro. Korzystam z allegro smart gdzie za zakupy powyżej 40 zł nie płaci się przesyłki, a jak chcę zapłacić za zakupy u was, gdzie wartość to 160 zł, to jeszcze dolicza mi za przesyłkę i to 50 zł. Możecie mi Państwo jakoś wytłumaczyć?
    ReviewUserIcon
    Człowiek

    30.03.2020 20:13

    Inne

    Dzień dobry, nasuwa mi sie jedno podstawowe pytanie, jakim cudem taka Instytucja handlowa jak WTÓRPOL w której dziennie pracuje ponad 500 osób, funkcjonuje normalnie w sytuacji PANDEMII KORONA WIRUSA!!!!!! Dlaczego tym tematem sie nie zajęła jeszcze inspekcja pracy!!!!! Czyżby znajomości???? I to sie skończy gdy zachorują Wasi najbliżsi. Opanujcie sie ludzie!!!! A Pan Wojteczek to niech juz sie tak nie wzbogaca na krzywdzie ludzkiej....bo mu to sie w koncu odbije.... Zdrowia życzę.
    ReviewUserIcon
    Lol

    26.04.2020 13:35

    Inne

    Co wy za brednie tu wypisujecie naprawde nie macie co robic po robocie :)
    ReviewUserIcon
    1234#

    28.04.2020 23:37

    Inne

    Tam każdy pracuje z własnej woli nikt nikogo do pracy nie zmusza wszyscy robimy zakupy w biedronce i o dziwo tam nie ma żadnych zachorowań i to was nie zastanawia a czepiacie się wtórpolu ludzie może trzeba włączyć tryb logicznego myślenia chyba se to jest poza waszym zasięgiem
    ReviewUserIcon
    Do wszystkich

    16.04.2020 20:07

    Inne

    Czy do prawda,ze kier. Jagiello jest nieuprzejmy? Który z kierowników najbardziej ogarnięty?
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    25.04.2020 02:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)Taki własnie jest.I jego cała rodzinka co tu pracuje.Ustawił siostrunie w sklepach .Do innych Ajentek się czepia.Kierownik (usunięte przez administratora) najbardziej ogarniety.
    ReviewUserIcon
    Emil

    28.04.2020 18:51

    Inne

    Masz racje Sajgonka Gonsior to taki manekin.w sklepowej wystawie.Zero życia.Natomiast Zięba to jest koles który ogarnia wszuystko.Jest najlepszy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.04.2020 14:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Xyz

    13.04.2020 11:59

    Inne

    Nie znam go osobiście i raczej nie poznam ale gość jest bardzo pomocny (jeżeli chodzi o sklepy). Nieraz wolimy zadzwonić do niego niż do kogoś z biura,bo gdy dzwonimy do Pan z biura to przeważnie jest coś w stylu „po co dzwonisz” i jest o dziwo miły i sympatyczny. Po tylu latach w firmie pierwszy raz usłyszałam od niego „mogła by Pani?” A nie jak to zwykle bywa „Ma to Pani zrobić i już”
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    22.04.2020 16:30

    Inne

    Dokładnie tak, to co tutaj się dzieje to jest masakra, plują co chwila na kogoś, a rano z kurami wstają i (usunięte przez administratora) aż się kurzy i dzień dobry dzień dobry co tam słychać :D Małopolska pozdrawia
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.04.2020 19:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    @@@

    20.04.2020 09:17

    Inne

    Masz problem jakimis pracownikami to powiedz p Anecie w oczy a nie na forum żale wylewasz....
    ReviewUserIcon
    Yolo

    20.04.2020 16:58

    Inne

    O ciekawie a o kogo dziś chodzi ?
    ReviewUserIcon
    Dilala

    17.04.2020 08:19

    Inne

    Na jobsora znalazłam ofertę na pracownika biurowego, ale nie ma żadnego opisu...wiecie jakie są wymagania/oczekiwania oraz na czym konkretnie polega praca w biurze?
    ReviewUserIcon
    Leyla

    20.04.2020 08:33

    Inne

    no jak to na czym. Papierki, dokumenty, telefony - to tak ogólnie mówiąc o pracy w biurze. Ale to też zależy w jakim dziale by była ta praca, może z czasem by wymagali od Ciebie więcej jak się wdrożysz. Ciężko przewidzieć jakie mają plany związane z tym stanowiskiem ;p
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.04.2020 14:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Milutki

    19.04.2020 17:36

    Inne

    Zgodzę się z tym że na dziecku jest potrzebna pomoc tylko też niech coś zrobią/zrobi z ludźmi co jak dużo leci to zmieniają worki i czekają aż zacznie mniej leciec to wracają A worki wtedy nie są ważne byłam widziałam i aż mnie zatkało jak widzę że osoby w tedy do worków idą można zmienić jak idzie mniej lub jak naprawdę jest to potrzebne lub zbierają bluzki koło taśmy jeszcze jedno czemu nie wszystkie dziewczyny nie przechodzą na drugą taśmę do pomocy tylko się odwracają i udają że nie widzą pomagając sobie nawzajejem będzie wam lżej pozdrawiam was dziewczyny z dziecka
    ReviewUserIcon
    Marysia

    16.04.2020 17:32

    Inne

    Cześć wam , chciałam zapytać czy w chwili obecnej są do was może przyjęcia czy nawet nie warto pytać ? Jeśli są to do kogo trzeba się zgłaszać ?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    17.04.2020 16:18

    Inne

    Oni nie wrócą? Będzie wyścig szczurów żeby wrócić. Zaorać się, ale kasa kasa kasa. Po ośmiu godzinach zapierniczania np na 2 biegły żeby zostać na cięcie, dosłownie biegły bo ilość miejsc ograniczona. Więc wątpię żeby ten naród nie chciał wrócić. Ale to prawda, teraz potrzebują bo było sielsko i anielsko z brudasami,a Polaków wywalali ot tak, powód zawsze się jakiś znajdzie,
    ReviewUserIcon
    Nana

    17.04.2020 17:46

    Inne

    Ukraincy to niewyjechal.Dużo mieszka ich w Skarzysku i okolicach.Czekaja tylko na zatrudnienie.
    ReviewUserIcon
    Ewa ajenta z Bochni

    08.04.2020 21:06

    Inne

    Ludzie ogarnijcie się jeśli komuś nie odpowiada praca to niech nie pracuje a nie wylewa żale do firmy!
    ReviewUserIcon
    Migotka

    15.04.2020 09:37

    Inne

    Dokładnie, to się odbije na wszystkich sektorach gospodarki, to nie jest tak, że tylko Wtórpol ma gorszy czas i jak stąd uciekniecie, to będziecie mieć lepiej. Wręcz jest szansa, że będzie tylko gorzej. Dlatego trzeba doceniać to co się ma w tym momencie, bo teraz wszystko jest tak ulotne, że szkoda marnować czas na obrażanie firmy i koleżanek z pracy
    ReviewUserIcon
    Marek

    16.04.2020 09:08

    Inne

    dobrze mówisz z tym uciekaniem. Ktoś się zwolni myśląc, że znajdzie pracę gdzie indziej, a może jej naprawdę nie znaleźć. I tu nie chodzi o straszenie nikogo, ale trzeba otworzyć oczy na to co się dzieje i co może się dziać. Lepiej się trzymać na razie takiej pracy jaką się ma i dziękować, że nie zostało się z niczym..
    ReviewUserIcon
    ....

    15.04.2020 23:06

    Inne

    Jak tam blondi z butów?dalej te wary ma takie piękne!
    ReviewUserIcon
    Wiki

    15.04.2020 17:27

    Inne

    Dzisiaj poszłam z pomocą na dziecko boże co tam się dzieje pani Dorotka wcale nie reaguje na to co się dzieje Beacie cały dzień gęba się nie zamyka utworzyła koło siebie kokon z koleżaneczek słuchają ją jak Boga inni muszą zapieprzać i mają jeszcze uwagę zwracaną a im nic się nie mówi gdzie ta kierowniczka niech to towarzystwo porozstawia to może wezmą się za pracę w końcu braknie komuś cierpliwosci
    ReviewUserIcon
    Yola

    15.04.2020 20:32

    Inne

    W sumie wszędzie tak jest . Tego nie da się zmienić, trzeba z tym żyć .
    ReviewUserIcon
    Yola

    15.04.2020 20:35

    Inne

    Nie myślisz że sama się pakujesz w mine? Tutaj komentarze czyta praktycznie każdy także wątpię że dziś dużo dziewczyn chodziło do pomocy na dziecko więc prędzej czy później albo cię zwolnią że komentarze wypisujesz albo coś innego . Nie ciężko będzie dojść kim jesteś.
    ReviewUserIcon
    Tyija

    13.04.2020 12:04

    Inne

    Co z kierownikami ???? Jeżdżą ?? Nie boja się ???
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.04.2020 12:36

    Inne

    Nie jeżdżą. Można ciuchy ładować do toreb
    ReviewUserIcon
    Anett

    11.04.2020 19:49

    Inne

    Moze teraz coś o 2 sorcie? Moze ktoś wkońcu powie glośno jak jest a nie tylko pod nosem kazda mruczy. Monika z Beata mają koło ..... co się dzieje na sorcie. Temat koronawirusa na taśmie i straszenie że umrzemy.
    ReviewUserIcon
    Bojcory

    14.04.2020 22:29

    Inne

    Bo jak tak dalej Będziecie bojczyć to żeczywiscie ten jad was pozabija.
    ReviewUserIcon
    Ania

    10.04.2020 22:29

    Inne

    Zastanawiam się nad powrotem do firmy..jak dochodziła rządziła p.Asia a teraz kto rządzi??
    ReviewUserIcon
    Sto

    13.04.2020 21:22

    Inne

    To troche dawno odchodziłaś... Dużo się zmieniło w zakładzie przez ten czas oczywiście na gorsze, a co do rządzenia to rządzić chcą wszyscy ale każdy xxj na swój strój. Ale poważnie jest dużo ciężej niż w tym czasie jak kierowniczką była p.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Stos

    13.04.2020 21:41

    Inne

    Te dobre czasy kiedy na zakładzie rządził Blacha Aśka i Teresa już nie wrócą. ALE POZDRAWIAM TYCH CO TE CZASY PAMIĘTAJĄ TAK JAK JA...
    ReviewUserIcon
    ...

    13.04.2020 15:48

    Inne

    Czy idzie ktoś jutro do tego balaganu?bo ja chyba nie pójdę bo za bardzo się odkażiłem
    ReviewUserIcon
    ::::::

    13.04.2020 17:13

    Inne

    Wiadomo kto teraz zaraża w pracy każdy może być nosicielem Ale przecież kto tym się przejmuję kontrolne i kierowniczki raczej nie bo ich to nie dotyczy myślą że są nie tylkalne do czasu
    ReviewUserIcon
    Okey

    13.04.2020 18:57

    Inne

    Kali zrozumieć i jutro nie przyjść.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.04.2020 13:54

    Inne

    Aneta jest kierowniczka i ona tam rządzi! A Lipa jest jej zastępca,!
    ReviewUserIcon
    Lolusia

    13.04.2020 13:27

    Inne

    Będzie przyjmować do pracy po znajomości. Nawet te nieroby co zostały zwolnione. Drzwi do domu się nie będą zamykały. Ludzie wszystko widzą i słyszą.
    ReviewUserIcon
    L

    13.04.2020 12:43

    Inne

    Witam Państwa odnosze wrażenie czytając różne opinie dość mocno żenujące że administratior ma ubaw nie tylko kompromituje WAs ale wizerunek firmy .Mojej opinii nie opublikowal bo nie pluje na ludzi Trzymajcie się w solidarności i skaczcie (usunięte przez administratora) na siebie .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branża główna: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Ania

    11.04.2020 23:21

    Inne

    Dawniej była p.Asia a teraz?
    ReviewUserIcon
    Czesc

    12.04.2020 13:46

    Inne

    Tak Ania i Aneta na razie na taśmie stoją ale podobno Lipa przejął dowodzenie , z tego co wiem pracownikom lepiej się z nim dogadać.
    ReviewUserIcon
    Oo

    12.04.2020 14:15

    Inne

    Też właśnie słyszałem że Lipa jest głównym kierownikiem dobrze że chociaż jego wzięli o chłop normalny a nie to ci reszta
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.04.2020 13:58

    Inne

    Beata z 2 sortu tylko pilnuje gdzie są kierowniczki i karze dziewczyna przerzucac na drugą stronę do Moniki żeby nie dostać opierd... u!!!!!
    ReviewUserIcon
    Ania

    11.04.2020 23:20

    Inne

    A kto jest teraz kierowniczka na zakładzie?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.04.2020 13:43

    Inne

    Lipa to jest ale z Anią? Czym zajmuje się teraz p.Ania?
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.04.2020 20:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Taktak

    10.04.2020 21:10

    Inne

    Cała prawda, była Gosia to i zgrana ekipa pracowała u niej a po jej odejściu 3/4 ludzi tam już nie ma , albo poprzenosili albo ludzie sami się zwolnili . Ona nie mogła znieść że nikt jej nie szanuje tak jak Gosię jeśli chodzi o pracę i to co powie każdy ma gdzieś. Tam jest potrzebny ktoś konkretny że jeśli powie że tak ma być to ma być i koniec. Co to za podejście podchodzić i mówic do dziewczyn że was wszystkie przeniose albo zwolnie i wielce zakochana jak było fajnie jak była Ukraina. Kobieto było 2x tyle osób a ty wymagasz od nas tego samego co dwa mies temu
    ReviewUserIcon
    Cooo

    11.04.2020 20:40

    Inne

    Coo??? Niby z kim?
    ReviewUserIcon
    Wiesia

    10.04.2020 15:16

    Inne

    Masz rację!!! Na wszystkie brygadzistki piszą, a na Sylwunie jeśli tylko jest coś dodane od razu jest usunięte. Dziwne!? A tak wogole NIE ogarnia tego wszystkiego, sama nie wie co do czego idzie, a od nas wymaga. PORAŻKA.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    11.04.2020 07:37

    Inne

    Nie na wszystkie brygadzistki się piszę .....Zresztą wszystkie brygadzistki powinny być wymienione lub po zmieniane bo mają sowich pupili co mogą robić wszystko nawet rzucać garściami gdzie popadnie A one widzą i nawet słowem nie powiedzą Ale jak by koleżanka obok tak zrobiła to by kontrolna od razu uwagę zwróciła więc jestem za tym żeby one też były zmienione nas zamieniają miedzi sortami to ich też tak trzeba pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Kasia

    11.04.2020 09:10

    Inne

    Ulka do wymiany, juz jej mamy dość. Jest podła a jak się na kogoś uweźmie to tylko współczuć
    ReviewUserIcon
    Abc

    09.04.2020 16:52

    Inne

    Co sądzicie w tej sprawie że jedna z pracownic poszła do domu bo u współlokatorki wyszedł wynik pozytywny na koronawirusa, a zakład dalej nie tykalny....
    ReviewUserIcon
    Biuro

    10.04.2020 18:26

    Inne

    Wiemy ze jej siostra ma koronawirusa.Ale ona niema !!
    ReviewUserIcon
    Xyz

    10.04.2020 19:00

    Inne

    No sorry, ale jak mieszkają w jednym domu to prawdopodobieństwo jest duże, że i ona jest zarażona. Mimo wszystko zdrowia jej życzę.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    10.04.2020 05:14

    Inne

    Lesery na kurtkach bo wszystko wyrzucaja do odpadu.... nie raz widziałam!!!
    ReviewUserIcon
    Jola

    10.04.2020 16:47

    Inne

    Raczej miałam na myśli panów ale kobiety też ciekawie pracują . Wiem bo byłam i widziałam .
    ReviewUserIcon
    Ona

    10.04.2020 17:38

    Inne

    To też dobra pracownica z Ciebie zamiast pracować to się rozglądasz i obserwujesz jak ktoś pracuje. Na pewno wtedy nie wyrzucasz dobrych rzeczy do odpadu ;)
    ReviewUserIcon
    Misia

    10.04.2020 14:41

    Inne

    Czy nie wydaje wam to się dziwne że wszystkie negatywne komentarze na Sylwie są usuwane.... a reszta zostaje!?
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    09.04.2020 11:14

    Inne

    Same lesery na tych kurtkach
    ReviewUserIcon
    Maqda

    09.04.2020 16:33

    Inne

    Teraz S.B trzęsie cała górą
    ReviewUserIcon
    #13wp

    09.04.2020 22:53

    Inne

    Puknij sie w lep
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.04.2020 16:52

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Heh

    09.04.2020 21:54

    Inne

    W punkt!
    ReviewUserIcon
    ....

    09.04.2020 20:47

    Inne

    Zostań w domu!!chroń zycie!!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    09.04.2020 17:12

    Inne

    Ludzie ile w was jadu!!! Wirus taki panuje na świecie, niewiadomo czy uda nam się przetrwać a Wy zajmujecie się obgadywaniem ludzi!!!! Pogardą!! Ogarnijcie się karma do Was wróci z podwójną siła!!!
    ReviewUserIcon
    Wruci

    09.04.2020 19:00

    Inne

    Do niektórych już niedługo wruci.!!Już niedługo!!
    ReviewUserIcon
    Ortografia

    09.04.2020 20:01

    Inne

    Do ciebie niech wróci podstawówka , może z dzieckiem się poucz teraz masz okazje, bo ortografia na poziomie zero....
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.04.2020 22:02

    Inne

    Ja piexxxxxx jacy wy jesteście (usunięte przez administratora) tylko patrzycie jak nas podxxxx a to że dochody spadają to co my inni polacy przedsiębiorcy jesteśmy ?? Jeśli uważacie że w tej firmie mamy tak sielankowo i kolorowo to zapraszam do pracy. Fryzjerów, kosmetyczki i innych pokrzywdzonych, są przyjęcia wiec drzwi otwarte !!!!
    ReviewUserIcon
    Biuro

    07.04.2020 12:37

    Inne

    Cecha charekteru do tego PKD należycie dopasowana.
    ReviewUserIcon
    Klara

    08.04.2020 20:24

    Inne

    Co Ty piszesz kobieto.Wasze dochody miesięcznie NIGDY nie przekraczają tych marnych 15 tysi.Wg Twojego myślenia , co miesiąc Was powinni zwalniać ze składek. Nie masz przestoju, zwolnienie ze składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne Ci nie przysługuje. Powiem tak ( może to zaboleć) Żadni z Was biznesmeni tylko zwykli wyrobnicy, nadzorowani przez wiele brygadzistek, które ( patrz opinie ) traktują Was jak kogoś gorszego.Sorry, ale biznesmen ( nawet osoba ze zwykłą działalnością gospodarczą) nie ma nad sobą nadzorców ( aż się prosi o inne określenie), ale jest sobie " sterem, żeglarzem, okrętem.Praca, którą wykonujecie jest strasznie paskudna i z pewnością negatywnie wpływa na zdrowie.Nie będę pisać , że jesteście w dużo gorszej sytuacji niż pracujący na etacie.Nigdy w życiu nie godziłabym się na takie warunki, jakie postawiła Wam firma Wtórpol.Skoro wykonujecie pracę tylko dla jednej firmy to fikcją jest zakładanie działalności.Tylko umowa o pracę, dla własnego dobra.
    ReviewUserIcon
    Nick

    02.04.2020 10:12

    Inne

    Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd. Dziewczyny, to co tu wypisuje przechodzi ludzkie pojęcie. Zero szacunku do drugiego człowieka i każda ma poczucie wyższości nad drugą osobą, nie wspominając o wyrozumiałości równej zeru. To jest zwyczajnie przykre i ja wiem, że macie swoje problemy i sytuacja jest dla nas wszystkich trudna. Ale w takich chwilach wyłażą z ludzi demony niestety, jednak to, że jest ciężko nie może usprawiedliwiać takiego zachowania.
    ReviewUserIcon
    Diana

    07.04.2020 09:42

    Inne

    to samo sobie pomyślałam. Ciągle tylko wyzwiska, obrażanie i wytykanie palcami. Mówienie kto ma gorzej a kto lepiej. Tak jakby internet i ten portal miał być lekiem na całe zło, a satysfakcję dawało im wypisywanie takich rzeczy.. naprawdę nie do pomyślenia, że człowiek człowiekowi wilkiem
    ReviewUserIcon
    jola

    08.04.2020 09:22

    Inne

    niestety, powinniśmy się trzymać razem, a tu tylko podziały, eh
    ReviewUserIcon
    Kama

    07.04.2020 15:19

    Inne

    Co z Wielkim Piątkiem? Mam nadzieję że szef zrobi wolne...... ( pandemia, święta- każdy by odpoczął) PROSIMY
    ReviewUserIcon
    .....

    06.04.2020 20:23

    Inne

    Jutro pracujemy?????słychać było że wolne ma być jutro
    ReviewUserIcon
    ZUS

    04.04.2020 19:47

    Inne

    Dlaczego wy pracujecie normalnie, a macie umorzone ZUS-y na trzy miesiące tak jak my pokrzywdzeni przedsiębiorcy: restauratorzy , Kosmetolodzy, fryzjerzy i reszta Którzy musza zamykać lokale !!!!! Ładnie to tak , niech ktoś się tym zajmie.!
    ReviewUserIcon
    Yoko

    06.04.2020 11:52

    Inne

    Co wam ten wtórpol zawinił, chyba Ci pracownicy tej ustawy nie wymyślili i nie podpisali... a skoro im się należy pomoc to korzystają w tym trudnym dla wszystkich czasie. A skoro macie pretensje to co dochód przekroczył...? Ci co piszą głupstwa poprostu żal ściska bo nie mogą skorzystać... Piszcie do prezydenta bo wtorpolowi się należy pomoc a Ktoś inny się nie załapie, przecież oni nie mogą skorzystać wkońcu we wtórpolu pracują to już stać ich na wszystko... (usunięte przez administratora) jesteście,(usunięte przez administratora) i zawistni !!!
    ReviewUserIcon
    Pismo

    06.04.2020 12:00

    Inne

    Właśnie będę pisać ale nie do Prezydenta - wystarczy do inspekcji pracy i innych instytucji ;)
    ReviewUserIcon
    ...

    05.04.2020 11:31

    Inne

    Pracowałem tam ponad rok teraz zmieniłem prace mam wszystko co może mi się nalezyć od dobrego pracodawcy dba o wszystkich a tu nawet grosza ci nie da za przestój.Zawsze w tej firmie będziecie najgorszi liczy się tylko żeby brygadzistki mieli dobrze i kierowniczki.Zero szacunku z ich strony!!!.Zmieńcie pracę radzę wam wszystkim!!!
    ReviewUserIcon
    xxx

    05.04.2020 10:44

    Inne

    Nie mów tak - NIE POOBCINALI ŻADNYCH GODZIN PRACY BO PRACUJE SIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY PO 8 GODZIN A CZASAMI NAWET KARZĄ DŁUŻEJ ZOSTAWAĆ WIĘC NIE KŁAM ŻE POOBCINALI GODZINY PRACY ŻE MASZ KREDYT TO TWÓJ PROBLEM.
    ReviewUserIcon
    xxx

    05.04.2020 10:43

    Inne

    Nie mów tak - TO ZAMKNIJ DZIAŁALNOŚĆ I SPRAWA ZAŁATWIONA POSZUKAJ SOBIE NORMALNEJ PRACY Z UMOWĄ O PRACĘ TERAZ PRACUJESZ MASZ TAKIE SAME DOCHODY JAK PRZED EPIDEMIĄ WIĘC POWINNO SIĘ PŁACIĆ SKŁADKI ZUS TAKA OSOBA NIE PODLEGA UMORZENIA NA 3 MIESIĄCE SKŁADEK ZUS A TO ŻE MASZ KREDYT TO TWOJA SPRAWA KOGO TO MA OBCHODZIĆ

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.