opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Agata

    30.06.2020 15:52

    Inne

    Mam pytanie, jak to działa że jedni w firmie zasuwają jak niewolnicy przy czym inni sobie spacerują po zakładzie i robią co chcą. My rozumiemy że teraz jest okres wakacji i przychodzą nowe osoby ale to nie oznacza żeby serwować taryfę ulgową . Dziwnie jest to podzielone , gdyż osoby słabsze mają lżejsza pracę a biorą takie same pieniądze a ta osoba która wygląda na lepsza musi tyrać , nie było by to takie dziwne gdyby nie to że te osoby się podśmiewają za plecami . Chodzi tylko o trochę sprawiedliwości !
    ReviewUserIcon
    Gocha

    30.06.2020 17:07

    Inne

    Zgłoś to swojej brygadzistce
    ReviewUserIcon
    Magda

    02.07.2020 00:07

    Inne

    Mięďzy szatniami na górze jest tam taka mała dziupla! Przecież wiesz gdzie to jest.Takie gniazdo os !Wżuć do koperty 500 daj jednej z tych Os.I po sprawie.Mozesz chdzić na luzaka gdzie chcesz.Gwarantuje ze ci się uda..
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    15.06.2020 07:54

    Inne

    Dzień dobry. Czy ktoś mógłby powiedzieć co to za praca na stanowisku- pracownik biurowy,gdzie proponują wynagrodzenie 6000 zł na "rękę"?Czy to zwyczajna "ściema"?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    26.06.2020 08:03

    Inne

    Dziękuje bardzo,domyślałem się,że to zbyt piękne,żeby było prawdziwe.
    ReviewUserIcon
    adam

    30.06.2020 08:39

    Inne

    (usunięte przez administratora)szkola obiecuja ty jezdzisz na szkolenia wykladki tracisz czas kase a po szkoleniu czekasz kiedy sie odezwia i cisza nie masz ajencjii nie masz odpowiedzi (usunięte przez administratora) i nie liczenie sie z ludzmi.szukaja sily roboczej szkolisz sie kilka dni robisz wszystko i za pan brat i (usunięte przez administratora) do domu a na twoje miejsce inni do szkolenia itd
    ReviewUserIcon
    Xxx

    22.06.2020 14:58

    Inne

    Czy ta sobota będzie wolna?? Tylko potwierdzone informacje
    ReviewUserIcon
    Kinga

    22.06.2020 16:33

    Inne

    Tak , szef mi mówił że zrobi wolną sobotę raz w miesiącu ale nigdy nie wiadomo którą, taka loteria trochę wiesz :)
    ReviewUserIcon
    Aaa

    22.06.2020 16:36

    Inne

    Tak, wolna.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    19.06.2020 17:19

    Inne

    Covid dotarł do wtórpolu. O ironio od 1 sortu
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    21.06.2020 20:11

    Inne

    A w innych firmach ogłaszają takie rzeczy? Nie. Jest to rzeczywistość Ale jak ktoś jest zwykłym wieśniakiem lub wieśniaczką to tak jest że interesuje się tylko plotkami I ogłoszeniami
    ReviewUserIcon
    Pracclu

    21.06.2020 22:07

    Inne

    Może po to powinno się ogłaszać, i zgłaszać, żeby osoby które miały styczność poszły na kwarantannę! To, że dla Ciebie ważniejsze są pieniądze niż zdrowie życie, swoje, rodziny i innych ludzi, to nie znaczy, że cała reszta ma swoje życie w 4 literach, bo nabrało sobie krydecików i szmera się po głowie jak je spłacić..., to co zamiatanie jest pod dywan i tak wylezie na wierzch.
    ReviewUserIcon
    Buku

    13.06.2020 16:05

    Inne

    Czy może ktoś zmienić kontrolną na bluzkach? Do niczego się nie nadaje. Masakra jest z tą dziewczyną
    ReviewUserIcon
    Xxx

    14.06.2020 12:47

    Inne

    Wszyscy wszystkich krytykują a tak naprawdę to na każdym sporcie czy na taśmie czy wycenie nią jest letko ale za darmo nikt nam nie będzie płacił
    ReviewUserIcon
    Hmmm..

    15.06.2020 19:31

    Inne

    Dziewczyna jest naprawdę, w porządku Zauważ, że ona jest sama, a ma do ogarnięcia dwie taśmy oraz układanie, więc ma zapierdziel! Na pewno byłoby łatwiej , jakby był jeszcze ktoś, bo zawsze były dwie brygadzistki, a teraz jest sama. Nie znasz, to nie oceniaj. Zajmijcie się wszyscy pracą, a nie rozgladaniem się po sorcie i ocenianiem, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.06.2020 19:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Yola

    13.06.2020 18:36

    Inne

    Bo ci uwage zwróciła żebyś szybciej pracowała? Wybacz no czasem trzeba
    ReviewUserIcon
    Że co

    14.06.2020 17:52

    Inne

    Że niby Ala kogoś faworyzuje? Traktuje każdego tak samo. Chyba komuś (usunięte przez administratora), że jest bardziej lubiana.
    ReviewUserIcon
    Jola

    03.06.2020 10:20

    Inne

    To po jakiego kija , przyjmujecie się do wtorpolu ?! Przecież ta firma bez takich naiwniaków , jak wy by nie istniała ! Brak rąk do pracy w takich ciężkich warunkach i małych finansach , zmieniło by politykę mobbingu i niewolnictwa tej firmy .... właściciele i zarządzający spokornieli by , bo zabrakło by właścicielom na waciki . Ludzka - sami jesteście sobie winni, że zgadzacie się na to . Wiem, że jest ogromne bezrobocie w tym regionie i właśnie tacy jak wojteczek to wykorzystuję ......a skoro on to wykorzystuję , a wy się zgadzacie , to macie to co macie . Tyle . Bała bym się u takich świrów pracować .
    ReviewUserIcon
    Poinformowana

    14.05.2020 19:20

    Inne

    Szykujcie się też na niedzielę handlowe dziewczyny ! . Pewne info
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.05.2020 14:49

    Inne

    A widziałyście już umowy?
    ReviewUserIcon
    Aj

    02.06.2020 21:13

    Inne

    Podobno jeżdżą z umowami sama jestem ciekawa co tam bedzie
    ReviewUserIcon
    xyz

    10.05.2020 12:47

    Inne

    CO SIE DZIEJE ZE POJEMNIKI ZAPEŁNIONE , UBRANIA POROZRZUCANE KOŁO POJEMNIKÓW , FIRMA NIE OPRÓŻNIA POJEMNIKÓW
    ReviewUserIcon
    B-a

    01.06.2020 10:59

    Inne

    Dzięki tym durniom firma istnieje.
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    02.06.2020 20:30

    Inne

    Zieba jest na chorobowym i nie ogarnia.Dejta luzu chłopu.Bo jest przepracowany.
    ReviewUserIcon
    pop

    31.05.2020 22:38

    Inne

    czy potrzebują spawaczy
    ReviewUserIcon
    pop

    31.05.2020 22:36

    Inne

    czy kolej już powróciła czy ruszy kiedyś
    ReviewUserIcon
    Bajor

    30.05.2020 17:40

    Inne

    Czy ktoś zacznie myśleć w tej firmie? Co to za głupie zmiany. Przesuwają dziewczyny z trzech na bezruch a dwie na mega duży ruch? Czy w tej firmie pracuje jakiś CZŁOWIEK który jest poprostu ludzki????? Jak tak można?!??
    ReviewUserIcon
    Magda

    30.05.2020 23:43

    Inne

    To jest pranie mózgów.A my to lubimy!!
    ReviewUserIcon
    Bajor

    31.05.2020 15:45

    Inne

    Są sklepy gdzie jest duży ruch i każą nam być w pojedynkę a w dzień gdzie nic się nie dzieje np sobota od 14 narzucają dwie osoby do 18
    ReviewUserIcon
    mb

    30.05.2020 21:56

    Inne

    czy kolej ruszyła?
    ReviewUserIcon
    Czesc

    31.05.2020 09:29

    Inne

    Tak 86 panów i 32panie pracują
    ReviewUserIcon
    maaa

    30.05.2020 21:54

    Inne

    czy spawania pracuje
    ReviewUserIcon
    Sajgon

    25.05.2020 20:34

    Inne

    ZACZNIJCIE OPRÓŻNIAĆ POJEMNIKI BO SĄ ZAPEŁNIONE UBRANIA POROZRZUCANE OBOK POJEMNIKÓW JEST COŚ STRASZNEGO
    ReviewUserIcon
    ka

    24.05.2020 11:52

    Inne

    czy kolej pracuje
    ReviewUserIcon
    Anna

    23.05.2020 16:12

    Inne

    Skoro twierdzisz że ktoś nie mówi głośno swoich żali to czemu ty tu piszesz. Na dziecku to wystarczy dobra wola wszystkich tam pracujących pań. Pchnąć nie tylko na końcu ale także po przejściu na początek. Wtedy na pewno będzie lepiej.
    ReviewUserIcon
    AGA

    23.05.2020 16:33

    Inne

    ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ BYŁAM WIELE RAZY NA DZIECKU TAM NIE DA SIĘ NIE PCHAĆ TOWARU LECI GO STANOWCZO ZA DUŻO .DZIEWCZYNY NIE MACIE INNEGO WYJŚCIA TRZEBA WSPÓŁPRACOWAĆ ZE SOBĄ .
    ReviewUserIcon
    Fdggy

    22.05.2020 19:25

    Inne

    Co do wpisu o dziecku to zgadzam się z nim.Tez odnoszę takie wrażenie,że nie które panie nie chętnie chcą przesuwać towar nawet kiedy jest go już chwilami mało na środku jakby ich to nie obchodziło,że na tyle jest go dużo za dużo.Powinny pomagać sobie na wzajem.Dobrze że jest tam odpowiednia kontrola.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    23.05.2020 09:26

    Inne

    Nie ma przesuwania towaru jeśli komuś nie pasują jak inni pracują to czemu nie zgłoszą tego kontrolnej ....jeśli nie chcesz to nie przesuwają towaru jak spadnie to go się podniesienie i nie ma problemu tylko tu piszecie swoje żale....żadna głośno nie powie co myśli tylko najlepiej że na dziecku jest źle.....pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Sajgon

    23.05.2020 09:08

    Inne

    ZACZNIJCIE OPRÓŻNIAĆ POJEMNIKI BO SĄ ZAPEŁNIONE UBRANIA POROZRZUCANE OBOK POJEMNIKÓW JEST COŚ STRASZNEGO
    ReviewUserIcon
    Money

    22.05.2020 19:09

    Inne

    Czy ktoś mógłby przyobserwowac która z pań stojąc na kontroli swetrów z drugiego sortu przez nieuwagę wrzuca swetry na linie sportu?Mamy tego mnóstwo,aż chłopaki nie nadarzają ich wynosić.Jak zauważyłam kiedyś że pewna pani szukając innych ubrań na taśmie swetrów nie zwracając uwagi na to jak to robi wrzucała je po prostu albo bezpośrednio na sport,albo wisiały w sporej ilości na rampie rozdzielającej obie te taśmy i potem same wpadały na tą taśmę i nikt ich jakoś nie zauwazal po czym oczywiście jechały w górę prosto na sport.Jednym słowem co to za sortowanie i kontrola skoro same nie zwracają uwagi co robią.Wiem że tam nie jest lekko,ale na innych sortach przez ich pracę mamy dużo więcej zamieszania z nie naszym asortymentem.Byc może nie mam racji,ale mógłby to ktoś skontrolować to być może ułatwi nam wszystkim pracę.To nie są bluzki,ani dziecko żeby móc się pomylić,tylko duży i ciężki towar.
    ReviewUserIcon
    Czesc

    22.05.2020 20:26

    Inne

    Te niby kontrolę powinny być mocno sprawdzane bo panie średnio się przejmują tym co mamy na innych sortach ,może nawet nie tyle co nie przejmują a nie zdają sobie sprawy .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branża główna: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Gość

    20.05.2020 11:46

    Inne

    Dzień dobry, czy może ktoś ma pod swoją opieką ich sklep. Czy może się podzielić opinią na ten temat. A finanso jesteście zadowoleni? Będę wdzięczna za każdy komentarz. Pozdrawiam????
    ReviewUserIcon
    Czesc

    22.05.2020 12:55

    Inne

    Może warto się wziąć za robote a nie wiecznie płakać, nie podoba się to poproś żeby cie przenieśli to zobaczysz jak fajnie jest w innych miejscach
    ReviewUserIcon
    NEUTRALNY

    21.05.2020 14:50

    Inne

    Co dziś się działo na dziecku ponoć jedne panie pracują a drugie zamiast towar do przodu i do tyłu sortować to przerzucają prawo lewo a pchnąć to już wielki problem .Wszystko leci na koniec i musi podnosić druga strona .Czy nikt tego nie widzi przecież kierownictwo obserwuje .Jak się nie nadają wymienić skorzystają dwie strony dziecka .Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    MAZOWIECKIE

    20.05.2020 09:39

    Inne

    ZACZNIJCIE OPRÓŻNIAĆ POJEMNIKI BO SĄ ZAPEŁNIONE UBRANIA POROZRZUCANE OBOK POJEMNIKÓW JEST COŚ STRASZNEGO
    ReviewUserIcon
    Anonim

    12.05.2020 15:17

    Inne

    Dzień dobry, dostałem propozycję pracy z tej firmy w sklepie. W ogłoszeniu podane zarobki to 7000 zł, ale dowiedziałem się, że to są zarobki dla ajenta, a oni chyba bardziej szukają zwykłego pracownika sklepu. I teraz moje pytania: 1. Czym różni się W PRAKTYCE praca ajenta od pracy zwykłego sprzedawcy? Czy ma on wpływ na to, kto jest zatrudniany w danym sklepie, czy to wszystko jest narzucane z góry? 2. W jaki sposób rozliczana jest ta praca? Stawki godzinowe, czy określona kwota za cały miesiąc? Jeśli ktoś może podać kwoty brutto/netto to będę wdzięczny. 3. Czy pojawiają się jakieś opóźnienia w płatnościach? Po ilu dniach od wystawienia faktury otrzymuje się wypłatę? 4.. Jak z wolnym/ chorobowym? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    ReviewUserIcon
    Tak..

    13.05.2020 10:54

    Inne

    Decyzje podejmuje góra która nie ma całego obrazu sytuacji...brak dialogu obfituje w tkzw. pomyłki i pozbywanie się wartościowych ludzi!..dużą wiedzę zamienia się na interesowne ploty niedoinformowanych rzetelnie fryzjerek i innych ...not my problem
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.05.2020 09:17

    Inne

    Pkt. 4 usuń bo w tej firmie nie istnieje.
    ReviewUserIcon
    Uciemiężona

    20.05.2020 09:13

    Inne

    Praca w tej firmie to jest wyzysk który nadaje się do telewizji w której niedługo będzie! Wykańczajace wykładki, w których kobiety przerzucają tony towaru często do późnej nocy za niecałe 100zl (jakieś 12 zł na godzinę). To nieludzkie i uwłaczające, nigdy więcej pracy w tej firmie - współpraca zakończona.
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    19.05.2020 14:58

    Inne

    Kiedy podwyżki?
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    19.05.2020 17:03

    Inne

    Dzięki wielkie , 340 już by mogło być chociaż ale dobre i to
    ReviewUserIcon
    yyyy

    19.05.2020 20:34

    Inne

    nie podwyżki a powrót do wcześniejszej stawki jaka była,jak wiadomo od czerwca płacimy zusy już nie będzie tak kolorowo a praca jeszcze cięższa na dużym zusie się taka praca nie opłaca. miejmy nadzieje że szef doceni nasze wysiłki
    ReviewUserIcon
    Money

    19.05.2020 20:21

    Inne

    No właśnie kiedy te podwyżki będą wreszcie?!!Tonaż jest nieadekwatny do zarobków!Ludzie będą narzekać i zmieniać miejsca pracy jak to potrwa jeszcze dluzej.Do tego te soboty wykańczające na maksa wszystkich. Tak nie powinno być!Zaczną się kombinacje przez pracowników i unikanie sobót,a jest nas naprawdę za mało na tyle towaru.
    ReviewUserIcon
    Cześć

    13.05.2020 20:14

    Inne

    Czy praca dla mężczyzn jest ciężka w tym zakładzie?
    ReviewUserIcon
    Zenek

    13.05.2020 20:35

    Inne

    Zależy gdzie cię postawią. W większości ciężko jest ale i są miejsca luźne ale nie dla każdego .
    ReviewUserIcon
    Magda

    19.05.2020 17:01

    Inne

    Jak już się zatrudnisz i bedziesz pracował.To mów Gabrysiowi "Tak mój panie"to przygarnie Cię do swojej ekipy.Bedziesz mu robił dobrze to dostaniesz dobrą fuche.
    ReviewUserIcon
    Luz...

    15.05.2020 19:14

    Inne

    Bełkot nie doinformowanych ludzi jest rozbrajający...albo nie mających nic wspólnego z ubraniami używanymi!przyjmowanie osób z niskimi kwalifikacjami własnie tak się objawia...
    ReviewUserIcon
    Lolusia

    16.05.2020 21:13

    Inne

    No właśnie. Ad. Inistrator....
    ReviewUserIcon
    Zzx

    15.05.2020 17:21

    Inne

    Kto zrezygnował z prowadzenia sklepu?
    ReviewUserIcon
    Szczesciarz

    11.05.2020 19:37

    Inne

    Ktora szczesciara znalazla 20 tys? Bylo dzis glosno o tym, podobno zaslabla
    ReviewUserIcon
    Dzień dobry...

    12.05.2020 16:43

    Inne

    lepiej zapytaj która chodziła po sklepie w ciuchach kupionych na miejscu ależ oni mają wzrok na tych kamerach..no szkoda że mi jeszcze nie kazał zdjąć sukienki którą miałam na sobie kupioną prawie 10 lat temu w hipermarkecie...
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.05.2020 18:48

    Inne

    Na sporcie mieliśmy omdlala jedna dziewczynę,ale wątpię żeby coś znalazła.Chyba (usunięte przez administratora) jakieś ktoś rozgadal i tyle.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    12.05.2020 16:53

    Inne

    Kto w końcu rządzi w tej firmie? Magda czy Aneta?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    12.05.2020 18:36

    Inne

    KTO PIERWSZY WSTANIE
    ReviewUserIcon
    michał

    12.05.2020 20:00

    Inne

    haha magda rządzi u siebie w mieszkaniu pedancikiem krzysiem! do zarządzania trzeba używać mózgu którego ona nie ma!! kłamie szefowi prosto w oczy a on jej tak wierzy! ciekawy jestem dlaczego???
    ReviewUserIcon
    czlowiek

    12.05.2020 18:40

    Inne

    Opróżniajcie pojemniki bo są zapełnione !!!!!! Stosy ubrań zalega koło pojemników MASAKRA .
    ReviewUserIcon
    karol

    12.05.2020 15:26

    Inne

    byłem w sklepie kilka razy i nic interesującego nie znalazłem..Dużo lepszej jakości ubrania można znaleźć gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    Klient

    12.05.2020 17:17

    Inne

    Bo nie masz pojęcia szukać można kupić fajne rzeczy i dobrej firmy markowe perełki też się zdarza wypatrzeć
    ReviewUserIcon
    Dzień dobry...

    12.05.2020 16:46

    Inne

    Biedak dopiero teraz się dowie gdzie ją kupiłam heheh....
    ReviewUserIcon
    xyz

    10.05.2020 12:53

    Inne

    CO SIE DZIEJE ZE POJEMNIKI ZAPEŁNIONE , UBRANIA POROZRZUCANE SĄ KOŁO POJEMNIKÓW , FIRMA NIE OPRÓŻNIA POJEMNIKÓW
    ReviewUserIcon
    Radom

    11.05.2020 15:07

    Inne

    Dokładnie tak jest aż się patrzeć nie daje
    ReviewUserIcon
    Natalia

    11.05.2020 09:23

    Inne

    Witam pisze z zapytaniem o możliwość pomocy na sklepie czy jest możliwość? Jak wygląda system pracy? Chodzi mi głównie o godziny i czy jest możliwość dogadania się z pracodawcą
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    09.05.2020 17:19

    Inne

    Ten szmaciasz z Koleji z seszycikiem co latał już NIE pracuje.I brawo !!Wreszcie i jego sprawiedliwosć dopadła !!Tak trzymać !!
    ReviewUserIcon
    Xxx

    09.05.2020 19:54

    Inne

    Kogo masz na myśli?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    10.05.2020 08:10

    Inne

    Teraz Balcerzak będzie rządził. Wszystkich wykosił
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.05.2020 21:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Czesc

    09.05.2020 16:01

    Inne

    A konkretnie o kogo chodzi bo tam pięknych to raczej nie ma
    ReviewUserIcon
    Dori

    09.05.2020 19:52

    Inne

    Jak to o kogo chodzi, pracownicy by nie sprzedawali !! Chodzi o "wielką brygadzistke" aśke która nie wie jak utrzymać się na stanowisku to postanowiła zostać podpierdalaczem sąsiednich sortow. Okropnie wredne babsko!! Ale czego można się spodziewać po tak prymitywnych osobach z podstawowym wykształceniem. Widocznie jaka firma takie rządy.
    ReviewUserIcon
    Emil

    01.05.2020 15:10

    Inne

    Dzień dobry czy wie ktoś może czy są przyjęcia dla mężczyzn na produkcję?
    ReviewUserIcon
    Magda

    05.05.2020 18:02

    Inne

    I własnie tu masz rację.Dziecinne decyzje!A kto na takich decyzjach traci?Ważne aby przelew SIĘ zgadzał.I o to tylko chodzi!!
    ReviewUserIcon
    Hej

    08.05.2020 19:45

    Inne

    Przyjdź zapytaj , może cię przyjmą na pierwszy sort chyba ze będziesz choć trochę ogarnięty to gdzieś cię przeniosą

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.