opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Załamana

    18.08.2020 19:27

    Pracownik

    Z tego co się orientuję sporo ludzi chce odejść bo jest (usunięte przez administratora) ciężko, a podwyżki jak nie było tak nie ma ciochow na taśmie równo z głową nie idzie tego przebrać pracuje tam 2 lata ale już nie daję rady po wszystkich opłatach zostaje mi na zakupy.
    ReviewUserIcon
    Pracownica sklepu

    17.08.2020 13:01

    Pracownik

    Hej :) jak to jest że dawniej sklep był do godziny 20 później do 17 i teraz znowu do 20. Od czego to zależy? Czy jest szansa że znowu będzie czynne do 17?
    ReviewUserIcon
    Xyz

    18.08.2020 06:34

    Pracownik

    Bo jest zwrotów od zarąbania,są chore normy i dziewczyny robią mnóstwo worków,a że na sklepie wszystko drogie to nikt nie kupuje. Brzydkie i drogie. Więc pewnie wpadli na pomysł, że jak będzie dłużej otwarte to się więcej sprzeda.
    ReviewUserIcon
    Marta 123

    17.08.2020 20:21

    Pracownik

    Witam postanowiłam tu napisać bo mnie szlak trafia otóż chodzi o sort dziecko kolejny raz Dorota wysyła ciągle te same dziewczyny na belke A może inne dziewczyn też by chciały odpocząć i tam też iść ciągle pchamy towar od 5.45 do 13.45 może co dzień by chodziły inne dziewczyny na belke do pomocy tez mamy prowo do odpoczynku pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.08.2020 04:25

    Pracownik

    A może by belka przyszła wam na taśmę pomagać Ale nie im nie wypada to nie ten poziom .......
    ReviewUserIcon
    456

    17.08.2020 20:48

    Pracownik

    Na każdym sorcie jest źle i sprawiedliwości nie ma
    ReviewUserIcon
    ....

    14.08.2020 16:16

    Pracownik

    Alicja jest najlepsza. Gdzie nie pójdzie tam się z wszystkimi dogada, wszyscy ja lubią. Alicja na kierowniczkę
    ReviewUserIcon
    Magda

    14.08.2020 22:30

    Pracownik

    proszę cię! Przejrzyj na oczy człowieku!! Ona jest tylko dlatego miła zeby wszyscy o niej dobrze myśleli. Mądrzy ludzie to bardzo szybko zauważą i wychwycą. Kto ją zna ten dobrze wie jak jest. Wielki pupilek z anecią oczywiście piją co drugi dzień!! obie siebie warte!! Pijaczki i tyle!!!
    ReviewUserIcon
    Koleżanka

    16.08.2020 10:31

    Pracownik

    Znam ją od podstawówki zawsze była pomocna a komu ona tak przeszkadza bo lubią ją w firmie bardziej niż ciebie . Za Tobą nikt nie tęskni
    ReviewUserIcon
    MN

    05.08.2020 16:45

    Pracownik

    Pani Alu, strasznie Pani dzisiaj mieszała na sorcie. Zero stanowczosci, trzeba być konkretnym. Po co ten zamęt
    ReviewUserIcon
    Eh

    13.08.2020 22:34

    Pracownik

    Ty dzbanie,Magdy już nie ma. Nawet nie wiesz co się dookoła Ciebie dzieje,a się udzielasz... A tak poza tym to odczep się od Alicji
    ReviewUserIcon
    Natalia

    14.08.2020 20:59

    Były pracownik

    Śmiechu warte hahaha!!! W tej firmie nie ma ludzi nie do ruszenia. Dzisiaj jest jutro jej nie ma!! Szef niech lepiej zdejmie klapki z oczu i zacznie myśleć bo magda wciska mu taką ściemę ze aż się za nią kurzy!!! Az dziwne ze tak inteligentny facet daje się omotać takiej małolacie. Chyba wiadomo dlaczego nic nie trzeba tłumaczyć. Długo pracowałam w tej firmie odeszłam bo żal patrzeć na to wszystko!! Ale czego się spodziewać jak kontrolne nie mają do samych siebie szacunku to do pracowników tym bardziej. Wielka szkoda firma bardzo dużo traci przez takie zachowanie
    ReviewUserIcon
    Wkurzonylubnie

    13.08.2020 16:24

    Kandydat

    Ile zarabia srednio osoba zajmujaca sie wybieraniem sie rzeczy z kontenerow miesiecznie bo nie woemczy oplaca sie tam pravowac? Ile godz trwa praca
    ReviewUserIcon
    Mody

    13.08.2020 11:47

    Pracownik

    Proponuję podwyżki wyprzedaży nie 4 zł tylko 10 zł. Nowe ciuchy można kupić 4-5 zł, a wy stare sprzedajecie za 4 zł... i większość jest zwrotów.
    ReviewUserIcon
    myjesz podłogę Ajentko.

    11.08.2020 21:55

    Były pracownik

    duża ilość nie świadczy o jakości po moim odejściu brud był niesamowity....i pozostał dalej zawsze powinno się zacząć od nauki sprzątania gruzu w zakamarkach (usunięte przez administratora)i kurzu po przeczytaniu tej niebywałej ilości komentarzy można stwierdzić gruzu jest więcej...zapewne much latających koło koszy na (usunięte przez administratora)również
    ReviewUserIcon
    ...

    11.08.2020 22:21

    Były pracownik

    proste pytanie masz porządek na sklepie ? jakie wyniki kontroli..wieszaki pozbierane czy stoisz wygodnie za kasą wyręczając się ,, pracownikiem,, bo tobie się nie chce ruszać szybciej jeśli kontynuujecie drogie często z wyjątkowo (usunięte przez administratora)i obłudnym podejściem atak znam przypadki różnych ajentek...niekoniecznie zdolnych w kwestii ubierania manekina
    ReviewUserIcon
    Zmęczona.

    11.08.2020 19:24

    Pracownik

    Tam jest co raz gorzej nie dość że gorąco to na taśmie pełno tych ciuchów ładują nie ma opcji przebrania bo się nie da oj nie widzę się w tej robocie na dłuższą metę szkoda zdrowia, a przecież zdrowie najcenniejszy skarb.
    ReviewUserIcon
    Ola

    11.08.2020 19:46

    Pracownik

    Bluzki to jakaś pomyłka.dzisiejsza awantura mówi o wszystkim
    ReviewUserIcon
    Eh

    11.08.2020 20:40

    Pracownik

    Opowiedz o tej awanturze, chętnie sobie poczytam,pliss
    ReviewUserIcon
    Obrona

    11.08.2020 09:45

    Pracownik

    Ale siadlyscie na laskę.Wyraza swoją opinię,i tyle.Ma do tego prawo.A pracuje się teraz wiele gorzej niż przed pandemia,zgadzam sie z nia.
    ReviewUserIcon
    Ajent235

    07.08.2020 18:38

    Pracownik

    Hej dziewczyny mam pytanie :) wiem że ajent nie musi być już na rozładunku ale do tej pory byłam co tydzień jednak po zmianie że ajent musi być w nowy towar 10 h myślę o tym żeby być co drugi tydzień. Jak wy robicie na sklepach? jesteście cały czas?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.08.2020 08:30

    Pracownik

    A w czwartki też chodzicie do pracy?
    ReviewUserIcon
    Ajent235

    10.08.2020 14:26

    Pracownik

    No tak.
    ReviewUserIcon
    Olasa

    09.08.2020 21:04

    Pracownik

    Dziewczyny, codziennie pierzecie koszulki czy raz na jakiś czas? Mnie już się odechciewa w sumie może raz na tydzień zacznę prać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.08.2020 21:01

    Były pracownik

    W tej firmie to jest potrzebna taka osoba, która by wszystkiego przypilnowała i te osoby które pracują po kilka lat żeby w końcu się do roboty wzięły ale ona mają wyrąbane bo przecież długo pracują to ich nie zwolnią i tego się trzymają.
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    07.08.2020 19:09

    Pracownik

    Dostaliście już koszulki firmowe? jaki jest ich koszt?
    ReviewUserIcon
    Nowa pracownica

    07.08.2020 11:13

    Pracownik

    Cześć co tam u was? jakieś zmiany?kontrole?
    ReviewUserIcon
    Wkurwiona pracownica

    05.08.2020 11:19

    Pracownik

    Hej dziewczyny. O co chodzi z nowymi zmianami godzin i ucinaniem stawek ?
    ReviewUserIcon
    Wkurwiona pracownica

    05.08.2020 13:53

    Pracownik

    Albo Ajentki znowu kombinuja żeby jak najwięcej kasy zgarnąć
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.08.2020 14:00

    Pracownik

    To wszystko zależy jaką ajentka jest . Ja mam akurat babkę konkret Ale wporzadku . Może nie opłaca im się do 20 mieć otwarte sklepy, mało ludzi ... pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    03.08.2020 13:52

    Pracownik

    Cześć dziewczyny :) co robicie na sklepie w niedzielę handlowe? Chodzicie caly czas po sklepie czy raczej siedzicie, czytacie książkę? Czekacie na cud? Ciekawe czy jest ktoś w niedziele handlowa na monitoringu
    ReviewUserIcon
    Pracownica sklepu

    04.08.2020 20:39

    Pracownik

    U nas kiepsko. 400 zl
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    04.08.2020 21:00

    Pracownik

    u nas też podobnie nie wiem jaki sens otwierać w ogóle w niedziele
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.08.2020 19:10

    Pracownik

    Widzieliscie ile jest ogloszen na olx w sprawie pracy na sklepie? czyżby masowe zwolnienia?
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    04.08.2020 20:38

    Pracownik

    jestem ciekawa kiedy się dowiemy od nich o zwolnieniach
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    04.08.2020 19:09

    Pracownik

    Skąd takie masowe poszukiwania pracy na sklep na olx?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branża główna: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Jsnusze

    04.08.2020 18:28

    Pracownik

    Dlaczego tak właściwie na odpad nie chodzą co dziennie inne osoby z taśmy tylko stoją codziennie prawie te same jedna kontroluje ubrania a druga kieszenie Na innych taśmach to co dzień inna dziewczyna jest na odpadzie.
    ReviewUserIcon
    Antek

    27.07.2020 17:53

    Kandydat

    Hej , są przyjęcia dla mężczyzn czy raczej stała ekipa? Gdzie jest najciężej jakbym się już dostał?
    ReviewUserIcon
    Emil

    03.08.2020 19:24

    Pracownik

    Nieeepierrnicz na pooortierni najnajnajlepiej!
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    03.08.2020 19:26

    Pracownik

    Jakbys sie dostał na miejsce Gabrysia! Tam jest przerypane!
    ReviewUserIcon
    kasiątko81

    01.08.2020 16:47

    Kandydat

    Cześć dziewczyny,mam nuż na gardle.Syszałam.że trzeba sie narobić.Powiecie mi czy ew w firmie zakładają działalność gosp.?
    ReviewUserIcon
    Yolo

    01.08.2020 20:54

    Pracownik

    Jak ktoś ma nóż na gardle to nie patrzy czy ciężko tylko idzie i pracuje żeby hajs się zgadzal
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    31.07.2020 17:08

    Pracownik

    Czy dziewczyny na butach nie potrafią pisać na nich wyraźniej?!
    ReviewUserIcon
    Pracownik@

    21.07.2020 21:48

    Pracownik

    Czy wyobrażacie sobie żebysmy w tych roboczych koszuljach robili codziennie... ? Nie wiem kto chętny chodzić w 1 cały tydzień albo codzień po robocie prać koszulkę.... TO JEST CHORE!!!
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    24.07.2020 13:46

    Pracownik

    Dostał już ktoś te koszulki?
    ReviewUserIcon
    Magda

    30.07.2020 20:45

    Pracownik

    Nie da się w nich wytrzymać. Nie dosyć ze farbują ciało, to jest tak gorąco ze nie da się pracować!!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownica sklepu

    22.07.2020 12:19

    Pracownik

    Witam. Czy u was na sklepach też ciągle się czegoś kierownik regionalny K.J czepia? Nie wolno rozmawiać między sobą, jedna na jednej stronie sklepu druga na drugiej. Za wolno robisz. Wieszaki nie tak jak trzeba. Telefonu najlepiej zostawiać w domu itp
    ReviewUserIcon
    Ania

    26.07.2020 10:06

    Pracownik

    Czy mogę dostać numer telefonu do tego kierownika pilnie potrzebuje bo usunęłam przypadkowo
    ReviewUserIcon
    Gonia

    21.07.2020 17:55

    Pracownik

    Czyżby Madziunia już odeszła?
    ReviewUserIcon
    Pracownica sklepu

    30.06.2020 09:57

    Inne

    Witam. Czy dziewczyny które pracują na sklepie j są. A własnej działalności dostają od ajentek pieniądze za wykladki?
    ReviewUserIcon
    ....

    14.07.2020 15:04

    Były pracownik

    Zamknij ,,twarz,,...
    ReviewUserIcon
    Aaa

    20.07.2020 16:04

    Pracownik

    Nie
    ReviewUserIcon
    Ja

    17.07.2020 18:16

    Pracownik

    Nie da się wytrzymać ma tych kurtkach teraz. Co to się dzieje.... za mało osób do takich zaleceń .. Ala zrób coś z tym
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    19.07.2020 21:42

    Pracownik

    W te koszulki to wpatrzeni niektórzy teraz codzień w tej samej będą chodzić bo szef dał... masakra jest, ale z jednej strony to dobre bo będą koszulki robocze i skończy się rewia mody na sortowni, tylko powinno być więcej żeby każdy miał na zmianę i jakieś bluzy na jesień
    ReviewUserIcon
    Xx

    20.07.2020 15:33

    Pracownik

    a szanowna Pani Beata zamiast pomóc nam na kurtkach to puszcza caly ten syf do nas
    ReviewUserIcon
    Yoko

    16.07.2020 21:49

    Pracownik

    Ha ha dostaniecie koszulki robocze i skończy się rewia mody na sortowni i obgadywanie przy taśmie, o przebieraniu nie wspomne
    ReviewUserIcon
    Zxy

    19.07.2020 21:35

    Pracownik

    Za głupie odpowiedzi podziękujemy. Na waszą naturalną hierarchię też przyjdzie kolej w swoim czasie....
    ReviewUserIcon
    Mody

    17.07.2020 22:12

    Pracownik

    Teraz to nic się nie opłaca kupowac stare ciuchy zniszczone za 4 zł, a nowe w innych sklepach są na wyprzedażach za grosze np 2,3,4,5 zł
    ReviewUserIcon
    Gelarda

    17.07.2020 20:08

    Pracownik

    Polecam pasiaki koszulki, idealna do tej pracy!
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    14.07.2020 20:29

    Kandydat

    Wypowiedział by się ktoś jak kierowcy c+e mają w tej firmie czy to jest prawda że co dzień w domu? I co z naczepami one stoją załadowane czy trzeba ładować samemu?
    ReviewUserIcon
    Cześć

    06.06.2020 20:55

    Inne

    Coś się dzieje ciekawego na zakładzie?
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    02.07.2020 02:39

    Inne

    Jak zwykle co dzień Zieba chodzi i zwiedza niczym się nie interesuje..Gabrys szefa unika jakby pożyczył od niego kasę na mieszkanie i musi mu oddać..Gruzin wygryzl z interesu Wiktorie i teraz on kasiore ogarnia.Anka zerwała z Wiatrakiem..Towar zapie...ala tak jak zawsze to robił.Szef o podwyżkach mysli.Bez paniki Agnieszka jest zdrowa.niema wirusa.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    10.07.2020 20:58

    Inne

    Ile bierze Gabrys za zrobienie loda!!Ja daje 40 pl
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    09.07.2020 21:21

    Inne

    Witam serdecznie.Czy wie ktos moze czy Ajentka w swojej umowie z firma ma napisane ile ma wyplacac wynagrodzenia pracownikom,np procentowo czy tez konkretna kwota,a moze robia co chca ze swoja obsluga?
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    09.07.2020 21:03

    Inne

    Prosze o info ile dostaja ajentki na malym sklepie a ile na duzym.
    ReviewUserIcon
    Ciekawski

    09.07.2020 06:33

    Inne

    Witam, firma Wtórpol dała ogłoszenie w połowie czerwca na projektpraca, że szuka stolarzy do mebli kuchennych za 10000 zł. Czy to ogłoszenie jest wiarygodne?
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    19.06.2020 20:36

    Inne

    Co sądzicie o stanowisku koordynatora sieci sklepów? Czy warto brać udział w rekrutacji? Jakie sa plusy i minusy pracy na tym stanowisku w firmie Wtorpol?
    ReviewUserIcon
    XYZ

    02.07.2020 09:53

    Inne

    Jeżeli lubisz pracę w nienormowanych godzinach, dowiadywanie się w ostatnim momencie że Twój zaplanowany wolny dzień jednak wolnym nie będzie, długie spacery w poszukiwaniu wolnych lokali, oczywiście na smyczy z GPSem i załatwianie sobie noclegu w jakiejś pipidówie na ostatni moment to warto! Aha, i zapomnij o załatwianiu spraw z ajentkami za pomocą dialogu. Dialog w tej firmie nie istnieje. Jeśli jednak postanowisz spróbować, to albo oni Tobie podziękują, albo Ty sam po jakimś czasie zorientujesz sie, że wdepłeś w niezły (usunięte przez administratora) i sam im powiesz "bye bye". A wtedy oni i tak stwierdzą, że wszystko co złe to Twoja wina, że sobie nie poradziłeś z obowiązkami i w sumie to dobrze że odchodzisz, bo takich pracowników Wtórpol nie potrzebuje. Ale pamiętaj, że pamięć po Tobie w firmie pozostanie i będziesz podawany jako zły przykład, tudzież nadal jakieś nieścisłości i niedomówienia pomiędzy Wtórpolem a ajentką, firma będzie zrzucać na Twoją niekompetencję. Mimo, że od jakiegoś czasu pracujesz gdzie indziej, a o tym (usunięte przez administratora) dawno zapomniałeś. XD
    ReviewUserIcon
    Ajent

    02.07.2020 06:51

    Inne

    Wszyscy w firmie się bronią żeby zacząć prace jako kierownik sklepów bo zaraz cię wywala. Ciagle namawiają ludzi z pojemników z hali żeby próbowali ale nikt nie chce bo kazdy już wie ze i tak go zwolnią i zednej roboty we Wtorpolu już nie będzie miał.
    ReviewUserIcon
    kordynator

    02.07.2020 06:19

    Inne

    Pytanie mam dlaczego firma poszukuje cały czas od kilku lat kierownika na sklepy \ koordynatora bo ciągle idą ogłoszenia a oferują dobre pieniądze bo różne opinie tu pojawiają się na ten temat, a jestem zainteresowany.

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.