Opinie o Tekstylowo (Wtórpol) w Skarżysko-kamienna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WTÓRPOL. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTÓRPOL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTÓRPOL w Skarżysko-kamienna

AjentkaAgentka

Pytanie do ajentek. Czy Wy też zauważyłyście wzrost utargów w styczniu? U mnie przy obecnych małych dostawach są wyższe utargi niż przy większych dostawach w październiku i listopadzie oraz takich samych w grudniu.

@AjentkaAgentka

Jest Pani ajebtka? Mogłabym zadać kilka pytań, np na meila? :)

Jakie to pytania ?

@AjentkaAgentka

Witam. Mam propozycję ajencji, czy mogłabym prosić o kontakt? Chciałabym zadać kilka pytań. huculankaa@wp.pl

@Ajentka

Mogłabym prosić o meila lub o kontakt na meila huculankaa@wp.pl

@Patt

Tooo jakiś fejk !! Pierwsze pytanie w sprawie pracy zadałaś 25.04 dziś mamy 16.05 czyli minęło już 3 tygodnie ... jeżeli do tej pory nie dostałaś pracy to już jej nie dostaniesz ... i nie licz na to, ze firma będzie czekać aż się łaskawie zdecydujesz ... No chyba ze planują zwolnić jakaś ajentkę to wtedy tak

@Ajentka

To oni się tak zabierają za otwieranie sklepu, nie ja. Pierwsza rozmowę z kierownikiem miałam miesiąc temu, dziś dzwonił i umówiliśmy się na jutro. Po tak negatywnych komentarzach, już sama nie wiem czy się w to pakować. Na rozmowie wszystko pięknie wygląda, ale tyle tu jadu, że zaczęłam się zastanawiać, jak jest naprawdę, dlatego chciałam porozmawiać z jakąś ajentka

@Ajentka

Przy okazji - nie musi Pani być tak nie miła. Nic Pani złego nie zrobiłam, a naskoczyła pani na mnie jakbym conajmniej Panią obraziła... Pierwsze ogłoszenie o ajencji w moim mieście pokazało się 1.5 miesiąca temu, do dziś sklep jest nie otwarty. Dopiero się za to zabierają, tłumacząc się, że otwierali inne sklepy. Zastanawiam się czy w tej firmie wszystko jest tak na szybko, na ostatnią chwilę?

V
@Patt

Nie czytaj tych bzdur przeważnie piszą ludzie mało ogarnięci i zawistni .Narzekają a nadal pracują bohaterki od siedmiu bolesci...

@Patt

Jak dla mnie "współpraca" z tą firmą to jakiś dramat. Na rozmowie oczywiście, że wszystko super bo potrzebują jelenia (a chętnych mało) później dopiero się zaczyna. Wykończyli mnie psychicznie...z takim brakiem szacunku nie spotkałam się nigdy, niby na własnej działalności ale będziesz tam tylko zwykłym (usunięte przez administratora)

@Ajentka

Zechciałaby Pani odpowiedź mi historię Pani współpracy ze szczegółami? Oczywiście nie tutaj, może na meila - huculankaa@wp.pl. Pozdrawiam

@V

Czyli można sensownie to wszystko ogarnąć? Tak żeby współpraca była miła i przyjemna? Czy jednak nie bardzo?

@Patt

Nie. Komentarze powinny Ci już dać do myślenia ale widzę, że nie dały to spróbuj ;) trzeba to przeżyć, żeby zrozumieć...

@Patt

Nie. Jak Ci komentarze nie wystarczą to musisz chyba spróbować :D trzeba to przeżyć, żeby zrozumieć ;)

Zrezygnowana

Jak można tak wykarzystywać pracownika !!! Coraz więcej dodatkowej pracy na rozładunku, a pensja coraz mniejsza . Porażka kompletna . Jeszcze teraz z towarem letnim gdzie jest dużo więcej cienkich i krótkich ciuchów . Praca jest wykonywana średnio 2- 3 godziny dłużej niż zima. A o podwyżce nie ma mowy , ile można tak wytrzymać !!!

Tak
@Zrezygnowana

Gdyby chociaż przywrócili wykladkowe dziewczyny na towar letni. A tu (usunięte przez administratora) rodzi się pytanie czy jest sens tak tyrać za takie pieniądze

Zuza
@Tak

Zgadzam się ...albo wogole powinno zostać że ajent decyduje ile osób na wykladki ....a nie że firma narzuca ilość osób i to jeszcze mniej...a zapomnieli że dają już towar letni....i jeszcze ajenta w wykladke wliczają ....porażka

@Zuza

Ajent nie ma obowiązku chodzić na wykładki.

Jola

O to ciekawe co piszesz Ajent ma obowiązek być na 2 wykladkach w miesiącu

@Jola

Ciekawe skąd takie informacje masz ,że ajent ma być na 2 wykładkach pierwsze słyszę.

@Jola

Skąd masz takie informacje? Dzwoń do biura o pytaj ????

Zawiedziona
@Zuza

Poprostu mają za nic pracowników !!! Zaczynają nas traktować jak (usunięte przez administratora) , praktycznie za darmo chcieli by , żeby pracować do ostatnich resztek sił ,do późnych godzin nocnych. Nocki powinny być płacone podwójne jak w normalnych cywilizowanych firmach !!! A w tej firmie już od kilku lat nie ma żadnej podwyżki , jeszcze obcinają kasę a pracy wymagają więcej

@Nowa777

Wymyślone, nie ma czegoś takiego. Znam ajentka co wcale nie chodzi i jest dobrze. Więc wymysł.

@Ajentka.

A o 200 godzinach ajentek coś słychać?

@@@@@%%%%
@Zawiedziona

Na hali to jest poprostu meksyk ...pracy coraz więcej A co niektórzy to niech wezmą się za pracę a nie udają że pracują....

@Nowa777

Tak, każda ma mieć minimum 200 h, pracownik na cały etat też ma mieć minimum 200h. Rozmawiałam z J.

Ajentka 1

Dokładnie potwierdzam

@Ajentka

I od kiedy to 200h ma obowiązywać?

@Ajentka 1

Ja jeszcze nic od nikogo nie słyszałam takiej informacji tylko z tego forum wyczytałam?

@Nowa777

Jak od kiedy ? Od stycznia przynajmniej. Gdzie jest sprawiedliwość niektóre tyrają po 200h albo i więcej a niektóre Pancie robią 160 h za te same pieniądze. Dość takich roznic między sklepami.

@Ajentka.

No ale to przecież wina żałosnych szefuńciów, że nie poinformowali wszystkich tak samo...

@Ajentka

To Ty nie wysyłasz grafików do koordynatora zwanego kierownikiem regionalnym ?

@Ajentka.

Do tego pazia wiernego... który wiecznie nic nie wie...Nieeeee

Hahahaha jaki rejon jesteś ? :D

@Ajent

Nie powiem bo pewnie ta cała skurw***ńska firma czyta na bieżąco :D a niech się zastanawiają a nie mają wszystko na tacy ;)

@Ajentka

Jak przez to się dostanie wszystkim ajentki to już nie będzie tak kolorowo

Ajentkaa
@Ajentka

Cała ta firma moze mnie pocałować w (usunięte przez administratora) Banda (usunięte przez administratora) którzy nie umieją biznesowo myśleć i tylko co chwila wymyślają jakies idiotyczne rzeczy !!!! A to ze ajentka ma być na wykładach A to ze 200 h to tamto (usunięte przez administratora) ileż można?!! Za psie pieniądze

@Ajentkaa

I limit osób na wykładkach gdzie jest towar letni hahaha czym oni myślą :D

Kolejna Ajentka
@Ajentka

Już się dostało wszystkim ajenkom za to, że część z nas pracowała po 160 godzin zamiast 200. Pewnie dlatego teraz jeszcze zmienili nam zasady wykładek i czepiają się każdej brakującej godziny w grafiku. I po godzinach tyrania w czwartek musimy zasuwać do roboty w piątek od rana.

@Kolejna Ajentka

No dobrze w porządku ale każda robi to co uważa za słuszne. Czy w umowie jest zapis ze ajent ma wyrobić normę godzinowa tj 200h? Nie ma. Wszystko na gębę jest załatwiane. „Może Pani wziąć tyle osób ile Pani chce,może Pani wgl na sklepie nie być” bla bla bla...... tak było rok temu :)

Ajent

Biuro mówi że oni tylko przekazują i żeby gadać z J . Jednak dobrze wiecie że rozmowa z J nic tu nie da . Przecież on dobrze wie że ajentki są wkur.. . Myślicie że jak jedna z drugą mu powie że jest niezadowolona to on nagle zmieni zdanie . Nie . Bo ona ma to gdzieś . Uważa że nie pasuje ci to będzie inna. Albo zapodaja ulubiony mój tekst ,, wszystkie Panie dają radę tylko Pani ma problem.

Ajentbdc
@Ajent

Ten tekst chyba każdy zna haha. Tylko żeby się nie przeliczyli jak przyjdzie im szukać osób na cito. Wystarczy ze 5-7 sklepów odpadnie i są w glebokieeeej. A do końca umowy już coraz bliżej

@Ajent

Hahaha dokładnie, jeszcze można usłyszeć „wszystkim pasuje tylko Pani ma wiecznie problem”

albo S. - cała Polska zdążyła się dodzwonić, tylko nie Pani :D hahahaha

@Ajentka

Czy wszystkie ajentki dały się wyru**ać na dniówkę w kwietniu ? ;>

@Ajentbdc

to postawią Ukrainki

Xyz
@hahha

Ukraina moze wszyatko....ajentka za byle bzdure dostaje opr,albo wylatuje.

@hahha

a teraz płaczą, że mają strasznie źle a same dają sobie pluć w twarz :>

W jakim sensie?

@Ajent

a wyszła Ci kwota z umowy ? czy wystawiłaś fv tak jak kazali czyli pomniejszoną o 1 dzień pracujący ?

@hahha

O jaki jeden dzień? Nie rozumiem xd

@Ajent

sumując 2 faktury za 2 tygodnie za dni przepracowane wychodzi Ci kwota z umowy ?

@hahha

Nie wyszła. Uwalili nam jedna dniówkę. Nic nie da że wystawiasz fakturę inaczej. Zadzwoniła że źle jest i że trzeba poprawić i tyle..

@Ajentka.

no właśnie....dajemy się kantować a później wszyscy zdziwieni, że traktują Nas jak traktują....jak nikt nie potrafi odezwać się nawet o Swoje pieniądze. Także żadne strajki odnośnie ilości osób na zatowarowaniu czy czegokolwiek nic nie dadzą...

@hahha

Była mowa o odmówieniu podpisania kolejnej umowy jeśli się nic nie zmieni...

@Ajent

Taaaaaaa, dla większości to praca marzeń więc dadzą dalej sobą pomiatać...niby na własnej działalności się jest a traktują Nas jak popychadło na każdym kroku...

Aaaa
@hahha

Oooo to to przykładem jest nasz Agent z Gliwic ...

Ajentka byla
@hahha

Na pewno ktoś jest w firmie co bez względu na wszystko umowę podpisze ;) ta firma odebrała ajentka szacunek do siebie. Myślą,ze bez pracy we wtorpolu pracy nigdzie nie znajda. Życie moje kochane na wtorpolu się nie kończy. Życzę wytrwałości :)

@Aaaa

Niestety nie mam taką umowę jak wy :-) tylko wam wszystkim coś nie pasuje a odemnie proszę się (usunięte przez administratora) smieszne jesteście naprawdę:-)

@Aaaa

AJENT A NIE AGENT KRETYNO (usunięte przez administratora)

Aaaa
@Jola z gliwic

Znasz coś takiego jak ironia ?

@hahha

No to przecież podzielisz kwotę na dany sklep przez 24 dni wychodzi Ci dniówka razy 11 dni jak kazali to przy drugiej masz 13 dni, mi wychodzi bez 70 groszy cała umowna wypłata, ale dniówki nie tknęli w tym miesiącu chyba ze coś się zmieni przy drugiej fakturze

@Jola z gliwic

Jola z Gliwic sama jesteś kretynką, zobacz sobie jak masz w umowie a później komentuj. Pierwsze dwa słowa : Umowa Agencyjna. Bum. I dziwić się że tu jest jak jest.. jak takie osoby pracują... Brak słów.

@Ajent

No to chyba każdy dostał inną informację odnośnie wystawienia fv, bo mnie i z tego co wiem nie tylko mnie...wycyckali na dniówkę...tak o, bo mieli kaprys czy nie wiem o co chodzi...

@Ajentka

Tobie chodzi pewnie o kwiecień wtedy każdemu obcięli o dniówkę ;) a w kometarzach wyżej dziewczyny mówią o maju ;) sama w szoku jestem, ze w maju nic nie obcięli :O

@Ajent

Tak, chodziło mi o maj, nie ogarnelam ze dziewczyny mówiły o kwietniu ;) to mi tez obcięli

Była Ajentka

Dodam od siebie. Pracowałam jako ajentka jakiś czas temu.. Praca ciężka, rozładunki nocne itd. Kamery, kontrola itd. Po wykładkach człowiek spał po 4 h i otwierał sklep rano. Ale. Ludzie Ja wiedziałam za co robię. Miałam 5 z przodu ..więc się zaciskało zęby. Zwolniłam się tylko dlatego że zaczęłam brać zastrzyki w kręgosłup bo od dzieciństwa był nie ok :). Cokolwiek by słyszeć lub czytać .. to wypłata zawsze była na czas, była godna.... Wszystko w terminie. Teraz pracuję za najniższą krajową .. i doceniam Wtórpol za godne wynagrodzenie i zawsze o czasie. Jak ktoś oczernia to nie nauczony roboty jest. Jak się chce zarobić to troszku pracy trzeba włożyć. Złego słowa nie powiem, bo wiem na jaką pracę się zgodziłam.. ale zapłacone było godnie. Tyle w temacie. Była ajentka

Maja
@Była Ajentka

Zapraszam Panią na halę do pracy . W bardzo szybkim czasie przekona się Pani że opinie nie są wyssane z palca ...tam pozna Pani dopiero prawdziwą harówkę

@Była Ajentka

Czy mogłabym z Panią porozmawiać? Mam propozycję ajencji i chciałabym porozmawiać z kimś, kto już w tym był? :) Mogę prosić meila?

Pracowanik
@Była Ajentka

Tak agentki maja 5 z przodu A nic nie robią... to pracownik dba aby na sklepie bylo czysto i poukładane A ajetka ciagle musi gdzies zadzwonić i zazwyczaj są to rozmowy prywatne ... pracownikowi jest wyliczanka każda minuta przerwy... A rozładunki za 12 zl na godzinę to śmiech na sali robi się do późnych godzin za psie pieniądze i ma byc na tip top... wypłata nie wychodzi Nawet najniższa krajowa masakra

Ooo
@Pracowanik

A też jesteście na własnej działalności czy umowa zlecenie?To po ile godzin tyg.pracujesz?Może nie jest najgorzej w tych nie pewnych czasach.Fakt robota męczące jak diabli.Mozna postradać czasem zmysły od nie wyspania i zmęczenia.Powinni to docenić bardziej że ktoś się poświęca bo ludzi do pracy jak na lekarstwo coraz mniej.Tu lepiej nie będzie.Z czasem szukać czegoś nowego i tyle.pozdro.

Ajent 999
@Pracowanik

To gdzie Ty pracujesz takie warunki u mnie jest dziewczyny za każdy rozładunek maja 100zl a teraz towar letni 120zl i schodzi 6 godzin

Ajent 999
@Patt

Jeżelioge to też proszę meila też mam okazję zostać ajentka

@Pracowanik

Ja jestem tylko na rozładunki. Nie ma żadnej umowy ale to mi akurat odpowiada ale stawka aby 90 zl gdzie sie schodzi po 7 -8 h to jest nie do pomyślenia. Jedni zasuwa drugi nie i taka sama stawkę. Wydaje mi się za pani kierownik za mało nam placi gdzie są dostawy podobno po 5 ton

@Ajent 999

A skąd masz pieniądze na to by płacić za rozładunki 120 na czysto ? Ciekawe to bardzo, ponieważ sam podatek wynosi dochodowy 17/18 procent ? Czyli musiałabyś mieć brutto jakieś 145 zł na osobę jak tak sobie myśle, ale jeśli dokładasz z własnych pieniędzy to rozumiem :) Jak masz mniejsze zatowarowania to sobie możesz w sumie pozwolić, gorzej jak sklepy maja po 13 osób każdemu 20 zł po 4 rozładunki w miesiącu to się robi niezła sumka ;)

@Z rozladunku

Policzę Ci na przykładzie 5 ton i na zasadach, które obowiązywały do ostatniego tygodnia, czyli może być 12 osób na wykładce. 5000 kg × 0,25 zł = 1250 zł 1250 zł :12 os = 104 zł/ os brutto Z tego trzeba potrącić podatek 17 % ( najczęściej taki mają dziewczyny), czyli na rękę zostaje 86,46 zł.

@Aaajentkaaa

Dokładnie o to mi chodzi, dlatego jeśli nasza kolezanka z szeregu daje 120 zł na czysto czyli przy 12 osobach razy mniej więcej 25 zł Daje 300 zł ze swojej kieszeni policzmy to razy 4 rozładunki w tyg :) No nie wiem jak dla was, dla mnie to interes nie jest żaden ;) Wiec to nie jest kwestia oszustwa ajentek jak tu niektóre sugerują, ale niech każdy kto od nas wymaga więcej pieniędzy np. Za wykladki postawi się na naszym miejscu, która z was chętnie oddawałaby swoje pieniądze przepracowane w godzinach ?? Jakiś taki luźny tysiączek od wypłaty :) sadze, ze zaraz zobaczę „las rak” hahah

@Ajentka

Podatek jest odprowadzany od ciezko zarobionych pieniędzy wiec dlaczego ajentka nie dając umowy chociażby o dzieło odejmuje 17% podatku ?? Pracując na czarno nie odprowadza odemnie zadnego podatku

@Z rozladunku

Ajentka musi na kwotę którą dostaje na wykładki wystawić w fakturze dla Wtórpolu, a więc przedstawia ją w urzędzie skarbowym jako zarobione przez siebie pieniądze, czyli musi od tego zapłacić podatek, pomimo że wcale ich nie zarobiła, tylko dziewczyny rozkładkowe. To naprawdę aż takie trudne do zrozumienia?

@Z rozladunku

Oczywiście możesz Ty wystawiać rachunek ajentce, ale jeśli nie masz działalności gospodarczej to ona musi Cię zatrudnić na umowie zlecenie i oprócz podatku odprowadzić za Ciebie składki ZUS, wtedy zostałoby Ci jeszcze mniej kasy na czysto. Powinnaś się cieszyć, że jesteś na czarno...

Ajent.
@Z rozladunku

Widać że nie rozumiesz tego wogole . To ty masz zapłacić podatek od pieniędzy które zarobiłas . Ale skoro nie chcesz umowy lub nie możesz jej mieć to ajentka płaci ten podatek za ciebie. Więc jak może zapłacić podatek że swoich pieniędzy ? A co ajentka ma jakąś organizacje charytatywną ? Żeby za kogoś miała podatki płacić? Każdy by tak chciał żeby zarabiać kwotę brutto do ręki. Ty ajentce nie robisz łaski że nie masz umowy bo ajentka nie ma pieniędzy ,,lewych,, tylko każda złotówka jest rozliczona faktura i podatek musi zapłacić od ciebie i od wszystkich innych osób które robią na czarno.

@Ajent.

Muszę się dowiedzieć czy urząd skarbowy tez tak na to patrzy...

@Z rozladunku

No nie patrzy . Ty powinnaś mieć umowę i skoro tak bardzo ci zależy to ja pewnie dostaniesz . Z tym że oprócz podatku zapłacisz również ZUS z tych 0,25 gr więc jak już pisała koleżanka wyżej więc więc zostanie ci wielkie (usunięte przez administratora) Ewentualnie rachunek własny na osobę fizyczną i pod koniec roku rozliczeniowego urząd skarbowy wystawi ci podatek do zapłaty. I pamiętaj jak już będziesz się dowiadywać jak urzędu skarbowy patrzy na to ,to odrazu się dowiedz jakie tobie grożą konsekwencje za ukrywanie dochodu. Bo ajentka podatki płaci a ty z tego co mówisz to nie.

@Ajent

Mi nawet umowa nie została zaproponowana wiec jakie moga mi grozić konsekwencje?

@Z rozladunku

Przecież sama napisałaś że tobie pasuje praca bez umowy . Więc nie rozumiem co nagle wyskakujesz z tym urzędem skarbowym.

@Z rozladunku

No takie że nie powinnaś się godzić na pracę bez papierka. Ale skoro ci nie zaproponowano to sama zapytaj ajentki o umowę . Niech jej biuro rachunkowe wyliczy ile ci zostanie na rękę po zawarciu umowy i będziesz miała wszystko jasne czy ci się opłaca czy nie.

@Z rozladunku

Według przepisów osoba, która uzyskała przychód (czyli zarobiła pieniądze) ma w obowiązku ten przychód opodatkować, czyli potrącić z niego konkretną kwotę. W zależności od formy zatrudnienia są jest to: Zlecenie 17%, dzieło 18%, a przypadku działalności gospodarczej 3, 5, 8, 17, 19 lub 32%, w zależności od formy opodatkowania firmy. Umowy o dzieło oraz zlecenia masz w obowiązku zgłaszać każdorazowo do ZUS, na zleceniu dodatkowo musisz wykonać badania w medycynie pracy na swój koszt. W przypadku umowy zlecenia z zarobionej kwoty należy potrącić również składkę na ZUS. Przy zleceniu i dziele pracodawca wyręcza Cię w tych czynnościach i osobiście robi przelewy do ZUS i US. Z końcem roku podatkowego otrzymujesz od niego druki PIT od każdej umowy, którye musisz przedstawić w swoim rozliczeniu rocznym. Jeśli chcesz płacić niższy podatek możesz założyć własną działalność gospodarczą i rozliczać się np. ryczałtowo. W tej branży możesz wybrać 3%. Wtedy wystawiasz rachunek zleceniodawcy na kwotę brutto ( wspomniane 0,25 zł za kg) i osobiście zrobić przelew do US, poza tym musisz opłacić składki ZUS. Na nowej działalności jest to około 370 zł/ miesiąc przez pół roku, później 660 zł / miesiac przez półtora roku a po tym okresie 1400 zł miesięcznie. Plus opłacić księgowego. Teraz zrobię policz kiedy zostanie Ci najwięcej pieniędzy. Mi wychodzi, że w przypadku pracy na czarno.

@Z rozladunku

„To ajentka podatek placi niech za swoje. A nie za nasze gdzie powinno sie nam należeć te 0.25 gr.. cieszyć ze jestem na czarno no śmiech na sali” Ajentki prosze płacić ludziom podatki! Wypaliło mi oczy :o Jezus żeby człowiek takich podstaw nie wiedział... i dziwota, ze w kraju jest jak jest jak tacy ludzie do urn idą ...

Pracownik Sklepu

ROZMOWA Z KIEROWNIKIEM POTEM Z WAZNIEJSZYM KIEROWNIKIEM

PYTANIE O RODZINE MEZA DZIECI GDZIE PRACOWALAM ZACHWALANIE PRACY OBOWIAZKI ZE MILA ATMOSFERA ZE WOLNE JEZELI ZAJDZIE POTRZEBA NIE MA ZADNEGO PROBLEMU ALE TO FIKCJA WSZYSTKO PRACOWNICE OPOWIADAJA WSZYSTKO JAK JEST NAPRAWDE I DZIEKI IM ZA TO.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
Ajentka

Wiem ze od czerwca w niektórych sklepach będą zmiany szkole teraz dwie dziewczyny na jeden sklep

@Ajentka

Zapewne szkolisz na ten na którym stoi obecnie koordynator hahaha szybko przeprowadź to szkolenie bo zaraz koordynatora będziemy potrzebować

@Ajentka

Gdzie się odbywa szkolenie? Chociaż tak w skrócie

Na jaki sklep szkolisz?

@Ajentka

A co boisz (usunięte przez administratora)

@Jola z gliwic

Nooooooo bardzo się boję stracić tą pracę ???? takich luksusów nigdy nie zaznałam...kto będzie wtedy mną pomiatał ????

Ajent

Mamy umowy o współpracy proponuję więc żeby pewne osoby z firmy sprawdziły sobie co to słowo oznacza. Bo ja żadnej współpracy nie widzę .Są tylko zakazy i nakazy . Dołożyli 2 gr. do wykładek i myślą że jest super . Ja od początku do wykładek dokładam bo nikt by mi w nocy za takie pieniądze nie przyszedł do pracy. Lepiej by zrobili jakby wykladki były o ludzkich godzinach za te 25gr niż w nocy za 27gr. Bo większość tych dziewczyn co robią wykladki to nie są wylezane cały dzień i tyrać jeszcze do 2albo 3 to jest przesada. To już każdy z sił opadnie.

@Ajent

od kiedy masz 0,27gr za kg ?

@hahha

Od czwartkowej wykladki :)

Ajentka wkurzona

Co sklepy powiedzą na zbuntowanie się? Tak jak koleżanka pisała im nas jest więcej tym więcej zdziałamy a nawet 10 sklepów nie są w stanie obstawić na cito :)

@Ajentka wkurzona

Jestem jak najbardziej za! Koniec z chorymi pomysłami K. J.

Ajentka Śląsk

No czas najwyższy !!

Ajentka wkurzona
@Ajentka Śląsk

To co? Może jakiś priv?

@Ajentka wkurzona

Ja proponuję odmowę podpisania kolejnej umowy jeśli nic się nie zmieni w kwestii rozkładek. Przede wszystkim przywrócenie dowolnej ilości osób.

@Ajentka wkurzona

Ja wam napisze przez kogo to się dzieje ! Przez te wszystkie dziewczyny co kombinują. Co nie wyrabiają godzin a kasę biorą. Sory ale tu gdzie robię pracujemy po 200 h albo więcej od kilku dobrych miesięcy , jak to ma się do uczciwości.. skoro mamy płacone tyle samo co inne za 150 h? Bez jaj !! Szanujmy się nawzajem.

@Ajentka.

Właśnie. Niektóre sklepy wyrabiają po 220h a niektóre po 160h. Gdzie jest ta sprawiedliwość. Szkoda ze na to tak nie zwracają uwagi i ciekawe czy sklepy maja odrabiać godziny

Pracownica

Tak pracownice takie zle to niech moze ajentki sobie wszystko samo ogarną... ja wiem ze gdyby nie ja i druga kolezanka to nasza ajentka juz by ajentka nie była...bo to my robimy wszystko A jak jest ajentka z nami to siedzi na kasie albo zapleczu i do tego ciagle jej coś nie pasuje. A my na zleceniowce za najniższą stawkę. A w naszym interesie jest porządek na sklepie / układanie, parowanie, zamiatanie, zmywanie, sortowanie /I obsługa

@Pracownica

No faktycznie moja droga za to parowanie, zamiatanie i zbieranie ubrań z ziemi powinna ci płacić 10 tys ;)

Ajent1223
@Pracownica

A co ty takiego robisz, ze ajentka dzięki tobie jest nadal ajentka ?

Przetyrana

Jest godzina 2 w nocy a ja po rozładunku. Masakra. 6 godzin tyranią za śmieszną kasę. W tamtym roku kasa była przyzwoita,a teraz....... Bez komentarza. Firma porażka

M
@Przetyrana

Ile w tym roku dają za rozładunki?

Aaaaa
@M

A co Cię to obchodzi ?? Spytaj się swojej ajentki

Przetyrana
@M

Radom 100zł towar letni schodzi 6-7h

kluczyk da Vinci

Teraz szefostwo czeka jak będziemy swoje potrzeby fizjologiczne załatwiać w te (usunięte przez administratora) Gratulacje dla szefostwa tylko nasrac wam pod nogi

@@@@

Jak to w końcu jest wybrańcy mogą stać w kolejce do łazienki na dole A inni muszą czekać na kluczyk ...

Wykończona

W tej firmie za dużo wymagają od rozładunkowych ,za marne pieniądze !!! .W zeszłym roku kasa była lepsza . A teraz wszędzie podwyżki pensji jak co roku a u nas coraz mniej . Porażka totalna , jeszcze chwila i nie będzie miał kto tam pracować . Zacznijcie dbać o pracownika !!!

Stefan

Dzień Dobry, Jaka jest stawka godzinowa na sortowaniu odzieży ? Czy jest możliwość, wzięcia wolnego w tej pracy ?

@Stefan

Dniówka wychodzi jakieś 237zł z groszami na czysto po odliczeniu przerw,ale trzeba sobie z wypłaty odliczyć ZUS,podatki,dojazdy,księgowość.O wolnym można zapomnieć przez co najmniej rok po przyjęciu się do pracy.Krzywo patrzą jak ktoś robi sobie sam wolny dzień i możesz bardzo szybko stracić tą pracę,a tak naprawdę jest teraz ciężko i z zatrudnieniem i z zarobkami.Tak więc wybór zostaje tylko tobie czy się godzisz na taką prace gdzie musisz założyć sobie własną działalność.Zaryzykować zawsze można.A może dasz sobie radę.Tylko przyjęć może narazie nie być bo Ukraińców przyjmuje pierwszych.Kasa rządzi.Jeśli domyślasz się o co mi chodzi.

Ty

Nie błysnęłaś inteligencją koleżanko, jak widać szkoła poszła w las ,pisownia na poziomie szkoły podstawowej i daj dziewczynie spokojnie pracować...

Wypas

Dlaczego ta praca musi zaczynać się tak wcześnie.Na 7.00ma też by mogło być,a człowiek by lepiej funkcjonował.Ale skoro tak już jest no to trudno.A może jakieś zmiany?Może by było więcej chętnych się tam zatrudnić jakby była normalna godzina pracy a nie wstawanie z kurami.

Cichy11

Pozdrowienia dla wszystkich kontrolnych które liżą (usunięte przez administratora) staremu i tak was wszystkich (usunięte przez administratora) te kierowniki... A szczególnie G.S. tobie też skończy się chodzenie w dresiku i tylko (usunięte przez administratora)e ludzi dżokejka jeszcze nie raz ci spadnie.

Beata

Gabrys.Kogo znów sprzedałes.!

Roman
@Cichy11

Kierownicy A konkretnie jeden młody jeszcze z zachodniopomorskiego P...r ma się za bohatera. Ile jest wart za ile można go kupić by mieć dobry rewir to on wie. Wie jak niszczyć ludzi. Stargard do celu po trupach z tym kierowniczkiem razem. A pan Wojteczek no cóż liczy się kasa nie człowiek.

Beata
@Beata

Kasztana wypierdniczyl.Gil go (usunięte przez administratora) A to przecież ziomki!.Nawed ja się go obawiam!Bo bardzo dużo wie o moich (usunięte przez administratora).

Gabrys
@Beata

Niezłe te przekręty były.Pamiętam.

Gabryś S.
@Gabrys

Dużo belek ze zwrotami robiliśmy dla Blachy.54 czy 56 wchodziło jednorazowo ??Juz niepamietam.

sajgonka
@Gabryś S.

Blacha się dorobił tyle lat kradł prawie wszystkie zwroty a jego żonka w zakładzie ma się dobrze. Po tym wszystkim nie powinna mieć wstępu na zakład. A szef nie świadomy niczego bo po rodzinie z anką z butów to załatwiła wszech mogąca "kierowniczka"

Gabrys
@sajgonka

Ale ona nie (usunięte przez administratora) tylko Blacha.Blacha mówił Beacie od portierów co maja zrobić. A oni belki robili w piatek w nocy jak szef pojechal do Zakopanego.Sweter i Janiec upychali po nocy by jak najwiecej weszło.Zapytaj Gila to ci wszystko opowie czy tak nie robiliśmy!

Prusa
@Gabrys

Dzięki za ujawnianie nazwisk...Spotkamy się w sądzie!!!!!

Alinka
@Cichy11

To fakt że tak ciężko tam jest. Ja też tam pracowałem i źle to wspominam a tak naprawdę to w żadnym CV nie umieściłem że tam pracowalem. Baby się tną o kawałek łacha jedna z drugą. A te śmieszne brygadzistki i pseudokiierowniczki to już osobna historia. Jedno drugiemu na złość robi i jedno drugiego(usunięte przez administratora) Tak jakby w belwederze o etat walczyli. Odradzam

Praca
@Alinka

Ja to bym osobiście wzięła te panie co codziennie stoją pod ścianą na odpadzie u góry i pokazałabym trochę innej pracy. Dlaczego jedni (usunięte przez administratora) a druga stoi na odpadzie i nic ich nie rusza pani A. Rozejrxyj się trochę do okoła.

Xyz
@Alinka

Zgadzam się w 100%

gabrys
@Prusa

Napewno chcsz sie tam spotkac?

"""---

Jak myślicie czy to jest prawda z tymi nowymi informacjami które krążą na zakładzie że sklepy chce zamknąć????

Kkk
@"""---

Nie interesujcie się plotkami tylko pracą. Miłego weekendu życzę

@@@@@%%%%
@Kkk

A to wycenę najbardziej interesuje bo boją się być na taśmie bo stracą wygodę stanowisko pozdrawiam A za tą pracę rzeczywiście powinno wziąść sie parę osób bo tylko stoija i nie interesuję że dużo leci do poniedziałku

@@@@@@%%%%

Lepiej niech stoją tam gdzie są bo większość z nich nie radzi sobie na taśmie i tylko większy problem i zamieszanie jest z nimi.Umieja wycenić to niech się zajmują tylko tym a nie.

Hmmm
@Eloo**

Nie nie zgadzam się niech zobaczą co znaczy taśma, a nie będą stać i się przyglądać.

Ojjjj
@Hmmm

Tak powinny być zmiany tez jestem za tym niech wchodzą na taśmę i zobaczą jak jest ...tylko nosem kręcą jak sie żuci garścią tylko my na taśmie nie mamy co z towarem robić ale wycena nie wie jak jest po drugiej stronie wiec zapraszamy nas tez wszystko boli A one narzekają jak to się napracowały

@Ojjjj

Tak,na wycenie same pracuja z osobna,a na taśmie trzeba robić szybko i niestety z większą ilością osób które nie zawsze mają cierpliwość.Trzeba współpracować,a jak się ktoś nie nadaje to jest problem.Brygadzistki niech o tym decydują choć widzę,że z braku ludzi do pracy trzymają te sierotki marysie które po prostu grają na zwłokę przy najmniejszej ilości towaru i dostają takie same pieniądze co wszyscy.Leci dużo to nam tylko pozostaje zajechać się przy takiej współpracy lub zrzucać ten towar i wrzucać cały Bożym dzień,aż do upadłego.

Ojjjj
@Eloo**

Źle się robi z osobami które nie chcą współpracować na taśmie nawet nie przesuną ci grama towaru A jeśli już to tylko dwa lub trzy bo za ciężko A brygadzistki udają że nie widzą

Ajentka

Hej:) dostałyście umowy do końca marca czy do końca czerwca?

Aj.
@Ajentka

Do końca marca. Przynajmniej ja.

@Aj.

Do czerwca

...

Czy wiadomo już w jakich godzinach sklepy będą otwarte w wielka sobotę?

Witam. Ile firma placi od rozłożonego kilograma ubran na wykładaniu w czwartki??

....
@Kasia

Ooo matko znowu jakiś niezadowolony pracownik... powiem tak jak się stawka nie podoba to bardzo proszę nie zapomnieć zamknąć drzwi za sobą ... A tak w ogóle to bardzo dobry pomysł aby płacić od rozłożonego kilograma, muszę to zastosować u siebie w końcu będzie sprawiedliwie, a nie ze jedna robi 500 kg a druga ledwo 300 kg a takie samo wynagrodzenie dostają

@Kasia

Firma daje tylko 0,25 zł za kilogram i od tego trzeba jeszcze zapłacić podatek.

@....

To nie jest takie proste, bo jeśli jedna dziewczyna pójdzie np. w kurtki to rozłoży te 400 kg 2 razy szybciej niż ta która poszła w bluzki. Ja dzielę pieniądze po równo. Zgadzam się jednak z Tobą, że znów pojawiła się jakaś niezadowolona. Przecież jak przychodzisz do pracy to nie w ciemno. Wiesz ile masz zarobić i się na to godzisz. Jeśli nie pasuje płaca to nikt na siłę nie trzyma...

Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL - Skarżysko-kamienna

• Jak się pracuje w WTÓRPOL?

Zobacz opinie na temat firmy WTÓRPOL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 366.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTÓRPOL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 55 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WTÓRPOL?

Kandydaci do pracy w WTÓRPOL napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WTÓRPOL