opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

WTÓRPOL

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1285 ocen
Opinie(4867)
Dodaj opinię

Opinie(4867)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza historia
  • .
  • Praca
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza historia

Praca

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Puławy
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skarżysko-Kamienna
  • Anna
  • Rejów
  • Majków
  • Skarżysko Kościelne
  • Skarżysko Kościelne A
  • Bugaj
  • Lipowe Pole
  • Piaski
  • Lipowe Pole Plebańskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Bielsko-Biała - PPHU Wtórpol PPHU ZPChr. Leszek Wojteczek
Busko-Zdrój - Wtórpol
Dzierżoniów - Wtórpol
Gliwice - Wtórpol
Jawor - Wtórpol
Jaworzno - Wtórpol
Katowice - Wtórpol
Lębork - Wtórpol
Leżajsk - WTÓRPOL
Łańcut - Wtórpol
Łódź - Wtórpol
Łomża - Wtórpol
Piekary Śląskie - Wtórpol
Pińczów - Wtórpol
Poznań - Wtórpol
Robczyce - Wtórpol
Ropczyce - Wtórpol
Sandomierz - Wtórpol
Sanok - Wtórpol
Skarżysko-Kamienna - P.P.H.U. WTÓRPOL ZPCHR

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skarżysko-kamienna
  4. /
  5. Opinie o WTÓRPOL Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o WTÓRPOL Skarżysko-kamienna

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 49

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o WTÓRPOL Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    21.01.2021 09:06

    Kandydat

    Pozdrawiamy Adrianka z góry co ma fajnego jaguarka
    ReviewUserIcon
    Anka

    21.01.2021 14:47

    Pracownik

    To nie łatwiej mu powiedzieć tylko głupoty wypisywać na internecie?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    12.01.2021 18:36

    Pracownik

    Co to za casting na tych bluzkach ????
    ReviewUserIcon
    A

    17.01.2021 17:12

    Pracownik

    Czemu jej nie powiesz tego w twarz tylko robisz jej taką opinie na forum? (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Prawda

    19.01.2021 22:34

    Pracownik

    Niech sobie zeza poprawi - dopiero będziemy rozmawiać ;)
    ReviewUserIcon
    Ona23

    12.01.2021 08:59

    Pracownik

    Wiecie może co dzieje się z Kierownikiem M.S?
    ReviewUserIcon
    BB

    19.01.2021 01:21

    Pracownik

    Zieba jest Głównym Kierownikiem.Prawa reka szefa.Myśle że juz niedługo Gabryś go zastąpi!.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    19.01.2021 21:21

    Pracownik

    Widzę,ze na tym forum nie ma nawet normalnej rozmowy. Nie można zadać normalnie pytania,bo (usunięte przez administratora) Cię to obchodzi. Śmieszne. Dorośli ludzie a nie potrafią rozmawiać. Sama bym chciała wiedzieć kim jest np p. Zieba bo na przykład sklepów takie osoby nie odwiedzają. Nie znamy większości osób,które decydują co mamy robić i jak mamy robić. A to takie trochę przykre bo to jednak współpraca. Pozdrowionka
    ReviewUserIcon
    Żancia

    03.01.2021 10:17

    Kandydat

    Witam, Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda franczyza w tej firmie ? Na jakich jest warunkach... po komentarzach widzę, że to jeden wielki kołchos
    ReviewUserIcon
    Yy

    19.01.2021 19:47

    Pracownik

    Widzę ze chyba jednak nie wszystkim. Pozdrawiam wkurwiona małopolska. Albo nie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    19.01.2021 20:53

    Pracownik

    A komu nie zabrali?
    ReviewUserIcon
    Normalna

    17.01.2021 20:29

    Kandydat

    Na innym taśmach dziewczyny chore mają wolne na bluzkach dziewczyny padają a robią Paulina, która ledwo stała i Kaśka która wkoncu padła, ludzie czy wy nie widzicie, że dziewczyny padają, każdy ma prawo źle się czuć, powinnyście być wyrozumiałe, wkoncu same kiedyś też tak pracowalyscie
    ReviewUserIcon
    Damian

    14.01.2021 15:32

    Pracownik

    Mam nadzieję, że szefunio pokaże jak się ewakuować i stanie na dworzu najlepiej w slipach, skoro jest takim sadysta aby ludzi w mróz wyganiać na dwór...
    ReviewUserIcon
    Ana

    14.01.2021 17:00

    Pracownik

    Ty się głupio nie ciesz, bo ja Ty się przeziębisz albo twoja rodzinka to inaczej będziesz się szczerzył z cowidem na gębie.
    ReviewUserIcon
    Ona

    15.01.2021 17:07

    Kandydat

    A kto ich nauczył kraść? Samiście i nauczyli,pokazujecie jak "brać"... Popatrzcie każdy na siebie...czym ty jedno z drugim jesteś lepszy?!
    ReviewUserIcon
    Ha

    14.01.2021 18:21

    Pracownik

    Wy to najlepiej potraficie rozdmuchać problem którego tak naprawdę nie ma do rozmiarów XXL. Bo przemarznie bo zachoruje, a jak jedna z drugą (usunięte przez administratora) na fajkę w krótkiej koszulce to wtedy jest dobrze.
    ReviewUserIcon
    Eloo**

    14.01.2021 22:32

    Pracownik

    A co mnie obchodza te osoby co zdrowia nie szanuja.Chca palić i chodza na zewnątrz niepoubierane to ich sprawa większość dba o zdrowie i nie chca chorować bo to nie pomaga w pracy.Ich zdrowie ich sprawa.Ale ma być zimno i może się ktoś przeziebić przez takie chore akcje i co później.Zwolnienia nie ma.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.01.2021 05:06

    Pracownik

    Wtorpol to jest firmą dla Ukraińców robią co chcą same ustalają sobie gdzie mają stać bo jak nie to straszą powrotem na Ukrainę no i cóż kontrolne na wszystko się godzą bo Kase z nich mają niezłą od pierwszego dostaną podwyżki a my Polacy też chcemy podwyżki przecież ZUS drożeje nie rozumiem dlaczego szef nam zabrał kasę skoro sklepy normalnie funkcjonuja i jeszcze musimy zapieprzac za Ukrainę bo to zielonego pojęcia niema do roboty brawo wy lux firma
    ReviewUserIcon
    5G

    14.01.2021 16:21

    Pracownik

    Tak.Chcemy tego co nam zostalo zabrane.Naszych pieniędzy.Ukraina nas nie obchodzi.Tu jest Polska i wszystko drożeje.Niech nam nie mydla oczu ze nie ma szef kasy bo widzimy ciągle zmiany i remonty,a to tez kosztuje.Za darmo tu nic nie ma!!!!!!!¡%%%%%Nasi są zwalniani i to za co,ze pomagamy firmie ogarnywac ten cały (usunięte przez administratora) którego Ukraińcy nie potrafią zrobic nawet w 1/3.Kiedy zaczną przyjmować polki do pracy,a nie tych nierobów.Juz bialorusini byli by może lebsi od tej szarańczy cwaniactwa.
    ReviewUserIcon
    Ciiiiiicho

    13.01.2021 20:18

    Pracownik

    Weźcie się do roboty, a nie ciągle a ta to to, a ta to tamto wszyscy się wszystkim interesują i wszystko chcą wiedzieć gdzie kot się zesrał czy na miękko czy na twardo i jaki kolor główna. Ja tylko się dziwię ja nie mam czasu interesować się moim życiem, a mowa o czyimś. Jak wskazujecie na kogoś palcem jaki jest to pierwsze co spójrz na swój czy masz czysty, a dopiero mów o kimś ????????????????????
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.01.2021 08:14

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gabryś S.

    13.01.2021 16:02

    Pracownik

    Ja też chcę go poczuć
    ReviewUserIcon
    video

    04.01.2021 20:20

    Pracownik

    Dlaczego ciagl te same panie co zawsze unikają zakładania firmowych koszulek???!!!To jakies wyjątki sa w firmie skoro większość umie sie dostosować,a one maja na to zwis.Moze pracują dla innej firmy lub nie dociera do nich co mówią do nich ich przelozone?Skoro sie wstydzą uniformow to niech zmienia prace bo same ustalają sobie jak widac zasady w tym zakladzie.
    ReviewUserIcon
    Yapierdole

    06.01.2021 06:59

    Pracownik

    Smierdza i jest super
    ReviewUserIcon
    Emil

    08.01.2021 22:49

    Pracownik

    Przecież tam wszystko smierdzi.To niema różnicy. A najbardziej to Gabryś wonieje.czuć padliną z daleka!
    ReviewUserIcon
    .....

    04.01.2021 15:09

    Pracownik

    Ale nam się trafiło na spodniach. Masakra, gorzej być nie mogło
    ReviewUserIcon
    Hey

    05.01.2021 19:19

    Pracownik

    Powiedz ja nie wiem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.01.2021 21:22

    Pracownik

    Wam to nigdy nic nie pasuję. Jak się nie podoba to czytnik oddać i do domu.
    ReviewUserIcon
    Łoj

    05.01.2021 15:40

    Pracownik

    Jutro wolne czy nie ?bo niezrozumiałem brygadzistek jakieś nie dzisiejsze chodziły
    ReviewUserIcon
    Eloo

    05.01.2021 18:54

    Pracownik

    No co Ty przecież święto jest.
    ReviewUserIcon
    Ajent

    01.01.2021 16:18

    Pracownik

    W Nowym Roku bądźmy szczęśliwi???? ale nie tak jak chcą tego wszyscy a tak, jak sami tego chcemy!???? szanujmy się wzajemnie???? nauczmy się przepraszać i wybaczać???????? nauczmy się zachwycać magią dnia codziennego???? doceniajmy zdrowie???? miejmy miłość w sercach!❤ i radość w oczach!???? niech każdy wschód słońca błogosławi Nasz dzień???????? każdy zachód słońca wywołuje uśmiech na twarzach???????? a każda gwiazdka na niebie sprawia spokój Naszym snom????????
    ReviewUserIcon
    Vivi

    02.01.2021 15:26

    Pracownik

    Wiem
    ReviewUserIcon
    Gabrys

    03.01.2021 19:47

    Pracownik

    Czy masz uszkodzony mózg!Bądzmy szczesliwi w tej firmie!Daj odpocząc psychicznie!
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.10.2019 16:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    03.12.2020 22:44

    Pracownik

    Masz sieczke!Zamiast mózgu!
    ReviewUserIcon
    Beata

    03.01.2021 19:43

    Pracownik

    Przecież należy do rodzinnej firmy!
    ReviewUserIcon
    Oki

    31.12.2020 11:11

    Pracownik

    Wika z bluzek to nagie zdjęcia wysyła chłopakom z pracy i poza a i jeszcze jak wali sete przy dziecku i tym się chwali albo jak kupę robi. Dobra agentka matka się wstydzi tylko, chłopa szuka chyba
    ReviewUserIcon
    ...

    31.12.2020 13:13

    Pracownik

    Żałosna, prymitywna osobo piszącą takie bzdury! Masz mało interesujące swoje życie aby wyrzucać tutaj Wiktorii? Skoro tak bardzo chcesz wzbudzić zainteresowanie to napisz coś o sobie a nie oczerniasz dziewczynę. A skoro chcesz jej powiedzieć że nie podoba Ci się jej "rzekome" zachowanie to wiesz gdzie szukać :) Kozak w necie, pi**a w świecie. Nie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Miki

    31.12.2020 17:36

    Pracownik

    Jak filmiki są, to że snapa wyślę to nie znaczy że nie ma sposobu żeby to jakoś zapisać. A filmik krąży pozdro
    ReviewUserIcon
    Nora

    30.12.2020 15:22

    Pracownik

    A czy wiecie co Ukrainki nowe robią na dziecku jest tam taka jedna w żółtej bluzie zaczęła pracę w poniedziałek i dzień w dzień kradnie pani Dorotko nie widzisz, z tego jak ona pracuje a drugą ręką ciuchy ubija za pazuchą i nikt ją nie kontroluje do łazienki taka szla naładowana skarpety pełne polka by już dawno została zwolniona a może ony mają miesięczny deputat
    ReviewUserIcon
    Beata

    31.12.2020 00:14

    Pracownik

    Ta jest upowazniona.A kto mi mieszkanie splaci.?
    ReviewUserIcon
    Ja

    31.12.2020 00:20

    Pracownik

    Rodzinna firma !
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.12.2020 15:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    5G

    29.12.2020 21:36

    Pracownik

    Ukraina pomalu przejmuje zakład,robią co chca a tak naprawde to nic nie robią ciacmugi jedne.Oby tak dalej to sami będziemy rezygnować z pracy w tej firmie jeden po drugim bo nikt nie ma zamiaru zakrzaniac za takich ludzi nie myślących w ogóle i zacofanych w temacie jesli chodzi o to co i gdzie rzucają na sorty.Poprostu porazka i tyle w temacie.Tlumaczyc mozna 1000 razy,a efektu brak.Kompletnie nie nadaja sie do roboty.To przez nich nie mamy wolnych dni.Jak chca tyle zarabiać to niech chodzą sami bo my mamy dosyć pracy z nimi.Zawalaja tylko ukladanie i dorabiają roboty innym dziewczyna.Tak dlugo sie nie wytrzyma.
    ReviewUserIcon
    Pracappp

    30.12.2020 16:41

    Pracownik

    Oni zamiast pracować to jadą po kieszeniach. Ich tylko kieszenie interesują.
    ReviewUserIcon
    Yolo

    29.12.2020 16:46

    Pracownik

    Ciekawe jakie zmiany nam szykuje Nowy Rok? Co byście zmienili?
    ReviewUserIcon
    Iza

    29.12.2020 20:54

    Pracownik

    A kto to?
    ReviewUserIcon
    Daga

    29.12.2020 21:46

    Pracownik

    Patrycja, każdy wie jak z nią jest.
    ReviewUserIcon
    Lemurka

    28.12.2020 19:54

    Pracownik

    ile macie godzin przepracowanych w miesiącu? I jak z rozladunkami są płatne, czy po prostu w ramach dnia wolnego wliczane są w godziny pracy??
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w WTÓRPOL?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - WTÓRPOL Sp. z o.o.

    żurawia 1 26-110 Skarżysko-kamienna

    NIP:6631870015

    KRS:0000526300

    https://www.wtorpol.com.pl
    Branża główna: Gospodarka odpadami i utylizacja
    ReviewUserIcon
    Sergiej

    16.12.2020 19:34

    Pracownik

    Czy ta pani z butów nadal patrzy z góry na wszystkich myśląc ze jest panią świata?.Niech się weżmie do roboty lepiej!!!!!
    ReviewUserIcon
    Czesc

    24.12.2020 07:07

    Pracownik

    Każdy wie kto to pisze , nie jest to kobieta ani nie pracuje ale na górze . Im bliżej konsulatu tym mniejsze podejrzenia schodzą na nich ;)
    ReviewUserIcon
    Kkk

    24.12.2020 08:13

    Pracownik

    Ludzie zajmijcie się sobą co was to interesuje kto w ciąży z kim . Czy wy nie macie swoich problemów tylko wtrącać nosa w czyjeś życie. Jak plotkujesz o kimś to widocznie nic dobrego nie masz o sobie do powiedzenia pozdrowiam serdecznie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.11.2020 04:37

    Pracownik

    Mam pytanie czy Ukraińcy też mają o 10 %mniej wypłaty
    ReviewUserIcon
    Ona

    21.12.2020 17:54

    Pracownik

    Nie gruzin trzepie kasiorę za załatwienie pracy tylko Wiktoria...
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    22.12.2020 20:54

    Pracownik

    Oj w sobote i niedzielę moczył.Super pomysl.Ukrainki pracuja w sobotę i niedzielę. ALE gdzie w prywatnych kwaterach na koszt szefa!!.A to spryciaże!!
    ReviewUserIcon
    Eska

    18.12.2020 20:18

    Pracownik

    Superrrr!!!!Wreszcie wolna sobota.Dziekujemy szefie.Swieta może będą jednak dla nas dobre w tym roku mimo tego wszystkiego.
    ReviewUserIcon
    Mała

    12.12.2020 22:58

    Pracownik

    Czy zainstniala sytuacja, ktora trwa aby pchać towar kiedy szefa nie ma dalej trwa ? Kiedy szefa nie ma można pchać do woli, tylko.. kto ten towar odbiera, hmm pracownice które pracują po kilkanaście lat i nowym tłumacza aby rzucać gdzie kolwiek :D polecam sort dziecko :D (usunięte przez administratora) ruchy, Dorotka patrzy tylko kiedy szef przychodzi i jej krzyk " Panie co wy narobilyscie " :D później można być zawalonym ???? P. LESZKU polecam lepiej kontrolować swoich pracowników ????
    ReviewUserIcon
    Ela

    16.12.2020 10:02

    Pracownik

    Zwróćcie lepiej uwage na spodnie bo co tam się dzieje to szok , na dziecku tylko pracują na taśmie jak Anka albo aneta stoi a tak to wszystko do przodu w belkę a zobaczcie co tam się dzieje
    ReviewUserIcon
    Milutki

    16.12.2020 15:09

    Pracownik

    Zapraszamy na dziecko na taśmę
    ReviewUserIcon
    Nikt

    16.12.2020 12:38

    Pracownik

    A na spodnich nikt nie gada?? Drą się jak nie wiem a zwłaszcza układnie.. Np pani M masakra najlepiej innych pilnować
    ReviewUserIcon
    Yolo

    16.12.2020 14:37

    Pracownik

    Nie no pani brygadzistka cały zakład obrobi a praca to poczeka. Spodnie spoko reszta sortów to lesery (oczywiście jej zdaniem ) tam by się przydała zmiana ale nie pracowników tylko jej
    ReviewUserIcon
    Yolo

    16.12.2020 15:03

    Pracownik

    Czyli kto? Powiedz to glośno
    ReviewUserIcon
    Eska

    15.12.2020 17:26

    Pracownik

    Szefie prosimy o trochę wyrozumiałości na te święta.Moze wolne soboty?Mimo obecnego czasu nadal mamy mnóstwo obowiązków w domach.Tez chcemy mieć choć trochę wolnego czasu dla siebie i bliskich.Naprawde nie jest nam łatwo pogodzić ta pracę z innymi sprawami niecierpiacymi zwłoki.Firma nie powinna ucierpiec z powodu kilku dni wolnego i to w święta a poprawiła by swoja wydajność.Ludzie by trochę odpoczeli i lepiej wykonywali swoje obowiązki.????
    ReviewUserIcon
    Hej

    15.12.2020 18:51

    Pracownik

    Kto to czyta
    ReviewUserIcon
    Sajgonka

    16.12.2020 05:13

    Pracownik

    Bez pracujących sobót to zarobisz tyle co w Biedronce.Więc nie marudź.
    ReviewUserIcon
    Ola

    11.12.2020 00:32

    Kandydat

    Witam czy są przyjęcia na sortownie?
    ReviewUserIcon
    Marta

    15.12.2020 09:03

    Pracownik

    No chyba
    ReviewUserIcon
    Alex

    11.12.2020 10:51

    Inne

    Witam jestem klientką jednego ze sklepów w Chorzowie mam pytanie jeśli na danym towarze jest cena np.10 zl to dlaczego sprzedawczyni zmienia sobie cenę na 20 zl i twierdzi ze to ma kosztować 20zl jak gdzieś indziej robi się zakupy i np.bulka kosztuje 1 zl to pani sprzedawczyni nie zmienia sobie ceny na 2 zl bo tak jej się podoba skoro jest taka cena to towar powinien być sprzedawany po cenie jakiej pisze paranoja pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    14.12.2020 22:41

    Pracownik

    Towar bez ceny lub zle wyceniony może podlegać ponownej wycenie. Na każdym sklepie jest taka informacja. Na butach czasem również mam napisana cenę i również ja zmieniam, miałam ludzi którzy nawet przychodzili z własnym markerem, wiec na prawdę nie ma co się dziwić, ze firma stosuje takie, a nie inne praktyki. Gdzieś musi być początek takiego zachowania, niestety ludzie są bezwzględni, a kiedy przychodzi co do czego jest oburzenie :) Ludzie chowają buty nawet w rękawach kurtek byleby się ostalo na 4 zł, przykre ale prawdziwe tym bardziej, ze nie czuja w ogóle tego ze po prostu (usunięte przez administratora) i narażają sklep na straty, a jak dojdzie co do czego apogeum bezczelności sięga kiedy taka osobę przyłapiesz „ A co to Pani szkodzi, przecież tyle Pani butow ma to co się stanie jak jedna pare Pani sprzeda taniej” Ile razy ja czy moje pracownice były zgłaszane do kierownika, ze jesteśmy takie i owakie, ze jak tak można. Do wszystkich Państwa my tylko tam pracujemy i są wytyczne których mamy przestrzegać i respektować.
    ReviewUserIcon
    Yola

    15.12.2020 05:05

    Pracownik

    Logika
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    08.12.2020 16:35

    Pracownik

    Czy niedziele handlowe są dalej dodatkowo płatne (250 zl)?
    ReviewUserIcon
    Ja...

    14.12.2020 18:02

    Pracownik

    Dziś info, że za niedziele grudniowe po 200 na sklep...
    ReviewUserIcon
    Ajentka

    14.12.2020 22:44

    Pracownik

    Po 200 za jedna niedziele, płatne są dwie.
    ReviewUserIcon
    Ateemm

    13.12.2020 22:55

    Inne

    Ktoś jest w stanie opisać "pokrótce" jak wygląda współpraca franczyzowa?
    ReviewUserIcon
    .....?

    05.11.2020 10:01

    Były pracownik

    Firma wtorpol że Skarżyska to zwykli oszuści.Do ludzi ,którzy się tam chcą zatrudnić:ODRADZAM STANOWCZO!!!!!! Złodzieje i niedouczeni ludzie.TRGEDIA
    ReviewUserIcon
    ,,,,???

    04.12.2020 13:20

    Były pracownik

    Proszę o jakiś kontakt .PILNE
    ReviewUserIcon
    ......?

    11.12.2020 20:51

    Pracownik

    O co chodzi?
    ReviewUserIcon
    Sp

    04.12.2020 15:56

    Pracownik

    Podziękowania dla szefa zarządu za odrobine słodyczy na Mikolaja.Udany dzień.Dziekujemy.
    ReviewUserIcon
    Emil

    04.12.2020 21:44

    Pracownik

    Dzieki za info!Przecież wiemy ze musimy Gabrys .Niema nic za darmo!
    ReviewUserIcon
    No name

    05.12.2020 03:03

    Pracownik

    Przecież składka na to poszla
    ReviewUserIcon
    Pozytywny

    17.11.2020 21:23

    Pracownik

    Jak tam na rozładunku??? Beatka dalej krzyczy?"Szybciej,mocniej,bo jak nie to wylecisz???Ania z bótów patrzy z góry?pozdro
    ReviewUserIcon
    Marcin

    02.12.2020 19:39

    Pracownik

    Przecież sniadanie musi im zrobic
    ReviewUserIcon
    Emil

    03.12.2020 23:11

    Pracownik

    Masz racje zostawia rozładunek i idzie robic sniadanie dla Gabrysia.
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    03.12.2020 18:44

    Kandydat

    Chciałam zapytać czy macie osobna linie, która sortuje ubrania do sprzedaży hurtowej, czy to są te same ubrania które idą na sklepy?
    ReviewUserIcon
    JK

    23.11.2020 09:21

    Pracownik

    Hej,mam pytanie odnośnie niedziel handlowych czy są one płatne dalej czy macie jakąś inna informacje na ten temat ?
    ReviewUserIcon
    Ajent ...

    01.12.2020 16:36

    Pracownik

    A to może zadzwoń do biura i się dowiesz ze sprawdzonego źródła...
    ReviewUserIcon
    Yy

    03.12.2020 15:09

    Pracownik

    Ze sprawdzonego źródła? Szkoda ze biuro nie potrafi się określić tylko mydla sklepy ze jeszcze nic nie wiadomo. To kto ma wiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    26.11.2020 22:25

    Były pracownik

    Pozdro dla sortu od Ali, chłopaki bo do was pisze ,pomagajcie dziewczynom niech sobie odpoczną bo tak naprawdę to one robią na wasze wypłaty, ale druga sprawa to opinia ,wierzcie mi że nikt się z wami nie mi że równać bo Dawid ,Konrad, Tomek, Bartek, Filip super ekipa była, pozdro dla Was i dbajcieo kobiety bo dzięki nim macie tą pracę
    ReviewUserIcon
    Tomaż

    27.11.2020 08:39

    Pracownik

    Dzięki Pablo za miłe słowa, prawie 10 lat czekałem aż ktoś o mnie wspomni na ty forum ????w końcu czuję się spełniony ???? Pozdro ????
    ReviewUserIcon
    Yola

    29.11.2020 16:32

    Pracownik

    Weź się lepiej za robotę pajacu
    ReviewUserIcon
    Xxx

    22.11.2020 16:18

    Pracownik

    A Ulka ma w (usunięte przez administratora) co sie dzieje na jej sorcie. Zero reakcji. Chodzi jak z krzyża zdjeta i śpi
    ReviewUserIcon
    Ta

    22.11.2020 17:49

    Pracownik

    Jak Ala przyszła na sport na pare godz do pomocy to aż się chciało pracować
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.11.2020 00:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ewa. SPORT.

    22.11.2020 14:51

    Pracownik

    To prawda, niektóre tylko krzyczą na ukladaniu, a u nas na tasmie dużo leci, może czas na wymianę miejsc.
    ReviewUserIcon
    Lidka

    22.11.2020 14:58

    Pracownik

    Sport
    ReviewUserIcon
    k

    19.11.2020 16:54

    Pracownik

    Nie tylko z dziecka bo i ze sportu tez pomagają ile mogą ale zeby stamtąd ktos byl przyslany do pomocy to raczej nie miało miejsca.Z dziecka koleżanki przychodzą jesli tylko mogą,ale zazwyczaj to im by sie przydala pomoc bo to co się tam dzieje nie wygląda na normalna prace.Sa zasypywane innym asortymentem.Jest go znacznie za dużo.Moze lepiej pilnować te osoby które tak pięknie sortuja na wcześniejszym etapie niż wolac do pomocy z innych sortow.Kazdy sort jest zawalony przez takie niedokladnosci tych pan a winę ponoszą ich brygadzistki.To nie tak powinno być chyba.
    ReviewUserIcon
    Ania

    19.11.2020 18:05

    Pracownik

    Możemy się wymienić, zobaczymy jak wy spiszecie się na w sorcie. Nie widzę problemu
    ReviewUserIcon
    Ania

    19.11.2020 18:23

    Pracownik

    Na 2 sorcie chciałam napisać
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    19.11.2020 11:52

    Kandydat

    Chciałam zapytać czy macie osobna linie, która sortuje ubrania do sprzedaży hurtowej, czy to są te same ubrania które idą na sklepy?

    Zostaw merytoryczną opinię o WTÓRPOL Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.