Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

Do Orodo

Chyba zbyt krotko tu pracujesz lub masz zbyt dobre uklady . I stad te twoje zadowolenie z zycia ;)

Do Orodo

Zmien dilera !

Janusz

Tęsknie za Magda , to były czasy , lepsze czasy

Magda
@Janusz

tak się składa, że ja już o tobie w ogóle nie pamiętam.

?

a co jest zawarte w umowie, jakie obowiązki?

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Helcia

Pracujesz w office ? Dziwi mnie twoje pytanie

Helcia

Zarzadzanie firma - DNO ...zasady - DNO...

Gocha

Komornik wez sie schowaj . Nic nowego nie skomentowales !!!!! Pracowales/as w os ? Spadaj na inne forum !

komornik
@Gocha

Dziękuję, że popierasz moje zdanie w sprawie Radziu, samokrytyka jest wążna - masz rację, nic nowego.

Srutu

O tak, Pati - inteligencja to Ty raczej nie grzeszysz ;) zwróć uwagę na fakt, ze pracownicy os są niezadowoleni ze współpracy z biurem i panującymi zasadami. Obrazajac kogoś, tylko dlatego, ze ma odmienne zdanie niż Ty- jedyna, jest chyba trochę nie na miejscu. Swoją wypowiedzią udowadniasz jedynie, ze to właśnie Tobie brakuje mózgu :) pozdrawiam.

komornik
@Srutu

Stwierdzony został FAKT. Istnieją pewne FAKTY, który pozwalają wysnuć całkiem trafną diagnozę. Mówię serio.

Radziu

Czytajac wasze wypowiedzi widze, ze klimat w os jest i byl sredni. Tam kazdy sobie rzepke skrobie. Kazdy patrzy na siebie i w du....ma kolegow i kolezanki z pracy . Dowodem jest wiele osob. Wszystko co jest napisane ponizej jest prawda ...na istnienie Bobana nie ma zadnych dowodow !

Pati
@Radziu

jedyne na co nie ma dowodów to na obecność twojego mózgu. Mówię serio

Srutu

Haha :) "uderz w stół, ..." :) próbujesz byc zgryźliwy ? :) niestety, po tym cudzysłowie sadze, ze dalej nurtuje Cię myśl z kim piszesz :) czy aby napewno "Pawle"? ;) Z Twojej odpowiedzi wynika, ze większość pracownikow w tej firmie ma ze sobą problem i generalnie nie jest to winą Waszej 4, lecz wszystkich dookoła, brawo! :) pewnie wynika to z grupowej nienawiści, prawda ? :D Ale nawiazując do problemu, nie ukrywajmy- każdy od Was ucieka, a opinie o OS są baaardzo negatywne... Pozdrawiam :)

Srutu

Drogi Pawle, niestety obawiam sie, ze racji nie masz. Myślisz, ze to tylko Gdynia ma takie problemy? Muszę Cię rozczarować, pracowałam w os w Szczecinie- nie wspominam dobrze swoich pracodawców, a co za tym idzie- cieszę sie, ze nie zostałam tam dłużej, bo bym sfiksowała :) całkiem dobry kontakt miałam z ludźmi z innych miast, i podzielają moja opinię ;) pozdrawiam

@Srutu

wszyscy natomiast mówią, że problemy w szczecinie skończyły się w momencie, w którym "odeszłaś", dziwne...

Gigi

Gdynia ...Gdynia ...Gdynia = nie mile wspomnienia

Madzik

Ja pracowalam w Gdyni. Koszmar! Biuro do bani - nie szanuje pracownikow ! Boban - czy on wogole istnieje czy przekierowanie przychodzilo do Tomka . Gdyby Boban istnial to by firma rzadzili juz dawno nowi ludzie. Aaa i nie zastanawiajcie sie dlugo kim jest Madzik bo celowo zmienilam NICK ;)

No coz...wszystko co pisza osoby ktore pisza pozytywnie to klamstwo :) praca - pracą ale sa sytuacje ktore nie powinny miec miejsca . Wiem to z doświadczenia. Rodzina ...rodzina i rodzina ... Nie powinno to miec tam miejsca . Jedno wielkie G - WNO. Tyle na temat. Pracownicy wiedza ze ludzie ktorzy tam przychodza nie sa najwazniejsi . Dla pracownikow OFFICE klient jest na samym koncu. Nie znaja podstawowych zasad reklamacyjnych . Do czego to jest podobne zeby osoba ktora jest na czele sklepu robila sie czerwona jak klient jej tlumaczy ze zle przyjela reklamacje i ze nie ma racji :) nie umie wybronic siebie ani swoich kolegow i kolezanki . To swiadczy tylko o tym ze taka osoba nie ma zadnego konkretnego doswiadczenia z praca z ludzmi. A pracuje . Duzo mozna opowiadac na temat ...moze nie bede taki straszny i zachowam to dla siebie. Bo biuro z krzeseleczek pospada. Sklep sklepem a zasady powinny byc zasadami nie do ugiecia . A tak nie jest. Klamstwo, samolubstwo, oszukiwanie, to tylko jedne z cech ktore dominuja w tej firmie . Dobranoc

takja

Pracowałem tam 3 miesiące i o 3 za dużo. Brak profesjonalizmu, zwalanie wszystkiego na sprzedawcę , brak pokory, zero docenienia i sporo spraw, które można podciągnąć pod mobbing (centrala). Szczerze nie polecam, szkoda czasu na coś takiego. Ekipa to jedyny pozytyw, jednak nie wystarczający by pracować w takiej firmie krzak.

Brak mi slow

Do : blebleble ... Mowisz ze da rade pracowac ? A co robisz w firmie ? I jak sie tam znakazlas/znalazles? Niech zgadne ....

nemo

Buty kupowane w tym sklepie są nic nie warte niby oryginalne a mi wytrzymały miesiąc reklamacji nie chcą uznać mimo opinii niezależnego rzeczoznawcy Nie Polecam!!!

blebleble

Ale jesteście nudni...a to wszystko co piszecie nie trzyma się kupy, bo kwestie na które narzekacie wykluczają się z Waszymi górnolotnymi założeniami itp. Pracowałam w jednym ze sklepów, i faktycznie przyznaję,że praca sprzedawcy w tej firmie nie jest lekka z uwagi na masę rzeczy dodatkowych do wykonania poza samą sprzedażą, która niby jest priorytetowa, ale i inne czynności są czasem przenoszone na pierwsze miejsce...ale uważam,że problem nie leży tylko i wyłącznie po stronie Biura, ale i osób pracujących w sklepach. wystarczy chcieć i się zmobilizować, a praca - nawet w takim sklepie może być w porządku ( o ile nie ma się aspiracji i predyspozycji, ani ofert pracy innego rodzaju).a skoro ciągle biadolicie i tak wszyscy chcecie to rzucać, to czemu tego po prostu nie zrobicie? skoro tyle lepszych mejsc pracy na Was czeka :-)

Krasnalek

Ciezko to nazwac praca. Nie mozna sie odezwac bo od razu jest problem. Doswiadczylem to wiele razy. I nie polecam wspolpracy z ta firma a raczej osobami ktore w niej pracuja. Zycie jest zbyt krotkie zeby sie marnowac.

Rondo dla pieszych

Mnie już od marca nie ma więc nie wiem co się zmieniło, ale: Pensja – powiedzmy, że 1500zł to nie jest fatalnie… Płacili solidnie jak dla mnie (można się przywalić o 1-2 dni zwłoki), premie też nie zawsze wypłacane a to powinno motywować… Biuro – z Tomkiem da się załatwić wiele spraw, Marcin w gruncie rzeczy też ok, z żeńską częścią ekipy ciężko się dogadać, lepiej było gadać z Tomkiem niż Magdą czy Moniką, bardzo złe wrażenie na mnie obie Panie wywarły… Sklep internetowy – dobra opcja ale przy np. dostawie i zamówieniach ciężko się było ogarnąć… Było zamawianie kuriera, później nie… Funkcja reportera - niby odpowiedzialność ale czasami natłok obowiązków był spory, zadania na dziś (bezsens), zdjęcia, dostawy, przeceny, maile, zamówienia internetowe, reklamacje czasem wszystko się nawarstwiało… Przy zgranej ekipie wszystko wychodziło ok., ale też nie każdy chce brać odpowiedzialność na siebie… Praca – dużo rzeczy jest bez sensu, od reklamacji (czas na poinformowanie klienta do np. 2h) po liczenie price tagów i innych bezsensownych czynności… Milion tabelek… Stanie czasami 2-3 dni po 12h to też średnia przyjemność i ciężka sprawa szczególnie dla dziewczyn… Kiepskiej klasy sprzęt (skaner przy kompie, usb) przez co czasem nie dało się pewnych rzeczy zrobić szybciej… Ogólnie praca dla studenta w miarę ok., ale jeżeli ktoś chce żeby go szanowali i klienci i przełożeni to raczej tego w tej firmie nie znajdzie. Ja osobiście jestem zadowolony, że już mnie tam nie ma bo jednak tego typu pracę trzeba bardzo lubić żeby ją nie pierdo… lub nie mieć wyjścia…

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes