Opinie o Office Shoes w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Office Shoes. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Office Shoes na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Office Shoes w Warszawa

aha

to dobrze, że już teraz jest tobie tak wesoło, bo to dopiero początek.. ;-D

smiechu warte wywody :-)

Hahahah powodzenia wiesz gdzie :-D

serio?

czytacie to wspólnie zanim opublikujecie? polecam.

tak

każdy sklep w krótszej lub dłuższej perspektywie czeka to samo co Zieloną i Kraków (czyli nie zostanie nikt z pracowników) i będą wysyłać delegacje, ale Panowie z Kielc też mają swój limit i pewnego dnia powiedzą dość.. bo ile można sprzątać po kimś kto nie potrafi zarządzać.. Stali pracownicy są nikim w tej firmie (no chyba, że jeżdżą na delegacje, więc na pewno zostaną poklepani po ramieniu)1400 zł? brak widoków na premie (bo chyba każdy rozumie, że ustalania progów 15-ego każdego miesiąca ma na celu wyznaczenie takiego progu, którego nie da się osiągnąć), a jeżeli jakimś cudem się uda to wychodzą takie cyrki, że jeden sklep zrobi ponad 300 tysięcy obrotu, a drugi 190 i ten drugi ma premię a ten co zrobił ponad 300 tysięcy nie ma.. Nawet w biurze taka rotacja, że już sami nie ogarniają kto jest kto.. Magda odeszła, Tomek odszedł, Maciek odszedł, Monika (nie mylić z prezesową) odeszła, Bartek odszedł, Marcin odszedł w tym tygodniu.. i podobno wszyscy z własnej woli.. i my też szczerze myślimy o odejściu. Kto? niespodzianka! :P

Sprzedawca

nic konkretnego - zatrudniony od zaraz

Brak konkretnych pytan : podobalam sie kierownikowi i tyle

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
nikt

K. niedługo nie wytrzyma z nerwów :-(. Zielona się sypie, Kraków się sypie. Ale takie czasy że nie ma kto pracować, a firma zamiast dbać o stałych pracowników powoli ich wykańcza.

crx

Firma się sypie a konkurencja się rozwija OS regres hi hi.

Do XOXO

Dla ciebie normalne jest zajmowanie sie tabelkami a nie klientami ? Tak jest na calym swiecie ? Oj slabo zwiedziles/as .

Lodzia

Kompetentnych tu nie ma . Brak godnosci ludzkiej i brak zrozumienia. Rzadza znajomosci. Koniec

Andzia

XOXO milczy. Zna odpowiedz tylko na jedno z tych pytan

A ile czasu pracujesz? Dwa miechy, trzy ? Bo na wiecej mi raczej nie wyglada ? Masz plecy? Kto ci zalatwil prace? Jaka przeszlas rekrutacje? W jakim miescie jest tak super ? Mialas zly sen? Ile masz lat? Lubisz przeceny? Cieszysz sie ze pracujesz z kim pracujesz ? A co cie tak cieszy? Nadmiar obowiazkow za marne grosze? Masz super kontakt z biurem bo ? Nie chcieli cie w poprzedniej pracy i zagoscilas na dluzej w ulubionym office - bo ? Mozna ci ufac ? Dajesz sobie rade w stresie ? Jaka decyzja popchnela cie do przyjecia propozycji pracy wlasnie tutaj ? Kasa co ? Rzadzi kasa.

xoxo

Pracuje w OS do chwili obecnej. Nie jest to moja pierwsza praca i smialo stwierdzam, ze lepszej nigdy nie mialam. Wspolpraca z biurem ? buahahaha jak ktos chce to sie z kazdym dogada w zupelnosci :) a premie sa, trzeba zrealizowac prog i tyle. Podczas wyprzedazy i przecen jest to realne. Jesli ktos przychodzi i steka jak to zle nie jest to droga wolna nikt go na sile nie trzyma, ofert pracy na rynku jest mnostwo. Ta praca jak i kazda inna ma swoje plusy i minusy nigdzie nie jest idealnie, ale kiedy jadac do pracy i wiedzac z kim bede na zmianie jade z ulga i mysla ze dobrze spedze czas ze swoja ekipa reszta jest niewazna. W kazdej pracy sa obowiazki tak jak u nas raporty maile i tabelki do wyslania no i ? To takie zle ze prowadzimy wszelka dokumentacje ? Jak ktos pisal wyzej ze nie jest tylko sprzedawca a sprzataczem, konwojentem ksiegowym itd. to prosze bardzo niech zapyta we wszystkich innych galeriach na swiecie jak ludzie pracuja na stanowisku sprzedawcy bo dla mnie to wszystko jest normalne. Czasem wkrada sie stres i klient ktory podniesie cisnienie, ale to w koncu praca z ludzmi, nie nadajesz sie to siedz w fabryce i pracuj na 3 zmiany. Dla wszystkich zadowolonych sprzedawcow piateczka :)

Kapitan fajnie ze sie nauczysz ale w umówie masz stanowisko sprzedawcy!A niestety prawda jest taka ze tyle jest obowiązków iż nie ma za dużo czasu na skupienie sie na sprzedaży. Przypuszczam ze sprzedaż zwiększyłaby sie gdyby niektóre czynnosci zostały zlikwidowane i pracownik miał okazje skupić sie na kliencie i jego potrzebach. Przykładowo zsynchronizować kasę fiskalna z komputerem, zamknięcie dnia jednym kliknięciem itp.

Moja tez !

kierowca

Najgorsza firma w jakiej pracowałem.Tak jak ktoś wyżej napisał, idziesz na etat sprzedawcy a jesteś: administratorem,księgowym,sprzątaczką,tragarzem,konwojentem,prowadzisz sklep internetowy,szykujesz przesyłki,dzwonisz do klientów i wypełniasz debilne tabelki i raporty. Zarządzanie firmą to dno a współpraca z biurem jest ciężka. Za te wynagrodzenie co proponują to już lepiej iść na kasę do marketu. Każdy kto ma szacunek do siebie i swoje zdanie to długo nie popracuje w tej firmie.

Irish

A Tobie zalatwili przejscie z klasy do klasy w tej twojej szkole - tak jak wszystko :)

Juras

Warto miec marzenia

Tak to prawda

Jest super socjal ;)

Iza

Moze ze szkoly ? Hihi . Dajcie spokoj z tym gadaniem. Wszedzie jest zle, proponuje poszukac innej pracy.

!
@Iza

kto nie spał w szkole wie, że !!!!!! nie uzywa się w każdej wypowiedzi. Szczególnie nie trzeba zachęcać do szukania innej pracy z tego co słyszałam w zielonej górze nie pozostał nikt bo wszyscy złożyli wypowiedzenia w innych miastach tez exodus hihihihihihi

!

wykrzyniki, skądś to znamy.......

Klik

Przeczytaj a sie dowiesz. Posluchaj kolegow i kolezanki z pracy a tez sie dowiesz . A najlepiej poczytaj dokladnie forum . Mysle ze znajdziesz odpowiedzi na kazde nurtujace cie pytanie !

Zostaw merytoryczną opinię o Office Shoes - Warszawa

• Jak się pracuje w Office Shoes?

Zobacz opinie na temat firmy Office Shoes tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Office Shoes?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Office Shoes?

Kandydaci do pracy w Office Shoes napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Office Shoes