Opinie o GOTEC Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GOTEC Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOTEC Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOTEC Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Brodnica

Praca i zarobki może i nie najgorsze ale co z tego jak ludzi w tym zakładzie traktują jak śmieci?? Zabierają premie bez podania konkretnego powodu, niszczą psychikę niewinnych ludzi... Mogę podać przykład Zmianowego Romana D. który robi z siebie nie wiadomo kogo i próbuje rządzić ludzmi ktorych ma pod sobą. Gdzie w tym zakładzie jest jakiś kierownik?? Powinien wkońcu ktoś zainteresować się tym co się dzieje w tym zakładzie. Ludzie pracują by zarobić a nie po to by się bać!!! Dla mnie Roman D to cham i prostak. Mowa o Gotec Jastrzębie koło Brodnicy.

ppppppp

Praca i zarobki może i nie najgorsze ale co z tego jak traktują ludzi jak śmieci, zabierają premie bez podania konkretnego powodu! Nie pozwalają dojść do słowa pracownikowi kiedy on chce się dowiedzieć za co premia została zabrana... gdzie jest sprawiedliwość w tym zakładzie?? ludzie pracują bo chcą zarobić... Wielki Pan zmianowy Roman Dębek wie coś o tym bo on sam zabiera premie niewinnym ludziom, tak postępują tylko idioci którzy myślą że im wszystko wolno....! A gdzie jest kierownik bądz szef tego zakładu chyba czas zrobić porządek i wziąć sprawę w swoje ręce udowodnić że Roman D to cham i prostak.... Mam nadzieje że kiedyś dostanie za swoje!!!!!!

nikt
@ppppppp

wiesz co premii jak ją inni koledzy obok ciebie dostają nie można zabrać od tak bo tak chce jakiś tam proponuję pismo żeby Ci odpowiedzieli na piśmie dlaczego nie otrzymałeś premii jak znajdą coś w miarę to zastanów się czy innym co dostali też można zarzucić to samo i myślę, że będzie to ostati raz jak ci cokolwiek zabiorą

oburzony/ Komoriki

Traktowanie nieludzkie. W sumie, czego spodziewać się w dzisiejszych czasach. Nie ma chyba już kadry zarządzającej, której zależałoby na pracowniku. Kierownik, który argumentuje zwolnieniem: ,,bo się nie nadajesz" po przepracowanym ponad roku i brakiem konkretniejszego z argumentowania decyzji o zwolnieniu niech może lepiej się przekwalifikuje na inne stanowisko. Wstyd dla firmy za takich ludzi, którzy zamiast wstawiać się za pracownikami, kierują się układami i swoim własnym dobrem. Nikomu nie życzę źle, ale mam nadzieje, że los dla takich ludzi się kiedyś odwróci. FIRMY NIE POLECAM !!!

pracoWnik

Oddział GOTEC w komornikach koło Środy śl.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GOTEC Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Controllingu? Podziel się swoimi wrażeniami!
Titanic

Proponuję aby wpisując opinię zaznaczać którego oddziału tej firmy ona dotyczy, czy Komornik czy Jastrzębia koło Brodnicy. Pozdrawiam :)

john

kapusie!!!!!!!!

exfactor:)

Czyzbym prawde pisala? moj wpis wczesniejszy zniknal...prawda w oczy kole, najprawdopodobniej...syf, smród meku, najnizsza krajowa ku chwale lidera branzy, jedziecie ludki!!! Nie twierdze Titan (nomen omen nie darmo taki nick, skoro Gotec od 5 lat), ze nie ma ludzi zadowolonych w Gotecu, aczkolwiek nie ma z czego sie cieszyc. Lepiej isc do sasiadow zza sciany.

Titan

Exfactor - nie polecasz ale nie wiesz co mówisz. Tyle ci powiem :P Twoją opinię sprzed 10 lat można sobie teraz w ... wsadzić. I wiem co mówię :P Pracuję tam już 5 lat i nie narzekam. :)

infor

Super firma, proces rekrutacyjny przebiegł bez zastrzeżeń

MARCO NIII!!!

Chodzi mi o geniusza

MARCO NIII!!!

A czy ty to widziałeś czy tylko tak słyszałeś bo to jest róźnica

geniusz

To co jest tu teraz to jest nic. Po ostatniej integracji na fosfacie to fajne rzeczy sie działy. a wszystko kreci sie wobec jednej osoby pana gały R.O. ostatnio wszystkich kablował zeby dostac sie na stanowisko brygadzisty a na intgracji usiadł kolo kamci i właził jej w (usunięte przez administratora) jak tylko mozna bez wazeliny. A pózniej ona o wszystkim wie i zabiera premie swoim pracownikom przez takiego gnoja jak radek a najlepsze to ze na koniec integracji radzio ukradł reszte wódki z stołu dla swojej zonki alkocholiczki i dla siebie tak w nia wierzy a ona wali kazdego za jego plecami:D i co lepsze kolega jego zobaczył jak kradnie butelki i złpapał go za reke i wszystko sie wysypało na ziemie taki wstyd a on to pozbierał i szybko do samochodu do magdy uciekł bo penie ich suszyło. Za mało ma wrazen po ostatniej tragedi co zrobili.wstyd i chanba dla tyakich ludzi jak radek i witulski dwóch najgorszych lizusów z fosfatu. Wiedz koledzy i koleznaki takich mamy kolegów wsród nas:D

ZnNi

Dlaczego nikt nie zdecyduje się na kotrole alkoholowe w firmie skoro jest to już tak rozwinięty problem. Tajemnica poliszynela jest fakt iż znaczna cześć pracowników przychodzi na gazie bądź na kacu do pracy, myśle że wiedzą o tym nie tylko o tym kierownicy zmianowi ale tez ich przełożeni. Za brak obecności w pracy nikt nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności... Ten brak dyscypliny bierze się z tego iż przełożeni boją się stracić pracownika nawet jeśli ten przychodzi pijany do pracy albo nie przychodzi do niej w ogóle... Dajcie ludzią zarobić a całą chołote wywalcie na zbity pysk. Z niewolnika nie będzie pracownika a CV będą przynosić tylko osobniki z marginesu społecznego. Wszyscy wiedzą jak jest. Dyscyplina i lepsze zarobki a bedzie dobrze :)

ddddd

do popek!!! widocznie byłeś słabym pracownikiem skoro przepracowałeś tylko rok i nie dostawałeś żadnej premii...

nie przesadzacie troche? praca Nie jest taka zła zależy gdzie kto trafi na jaką maszyne ja już pracuje ponad 2 lata i nie narzekam.

flow

Okrucienstwo, czysty wyzysk! Widze ze tylko Gotec daje nadal najnizsza 1750 brutto na 3 i 4 brygadach a zapieprzac trzeba w tych oparach smrodu i meku. Na targach pracy nie mieli za bardzo chetnych...opinia robi swoje. Przez wiele lat nie nauczyli sie niczego niestety.

asia

Nadgodziny aaaa hahaha ale mnie rozmieszyles teraz jest kryzys dla ludzi najniższa krajowa.....

Piaskarz

Jak ja bym miał siedzieć z takim czymś jak Sz.P (usunięte przez administratora)to ja dziękuje bardzo kierownik działu a bladego pojęcia nie ma (śmieszne)a poza tym powinni takiego pajaca w kaftan zamknąć a nie do ludzi dalej nie będę opowiadał o tym cielaku bez mózgu bo mi klawiatury na niego szkoda. Jeden na drugiego donosi, p.Bieć w szczególności bo to fałszywy (usunięte przez administratora)tyle lat robi a nic kompletnie nie ma pojęcia o robocie. (usunięte przez administratora)złego słowa powiedzieć nie można bo oni naprawdę mają pojęcie i są w porządku . Połowa tego co robią na piaskarkach u Bieć-a jest chowane w kanciapie za myjka albo jakieś machlojki ze złomkami albo magazynem bo on sam nie wie co m-m-m-ó-ó-ó-w-i-i i robi a wielki brygadzista. Kierownik działu psuje chęć do pracy i w ogóle prace i wszystko zresztą w Gotecu nie bee się dalej wypowiadał tylko tak dlaczego.......

dorris123

wie ktoś może czy jeździ jakiś autobus do tej miejscowości? Wpisuję nazwę miejscowości do wyszukiwarki połączeń PKS ale nic mi się nie wyświetla

Belmondo

[usunięte przez moderatora] wyłancza ogrzewanie ludzie marznom aszczędnosci totalny chaos brak dystypliny a na k [usunięte przez moderatora] zmianie robiom co chcom biedny nie wie ze zyje inspekcje pracy czeba powiadomic

Zostaw merytoryczną opinię o GOTEC Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w GOTEC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GOTEC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOTEC Polska Sp. z o.o.?

GOTEC Polska Sp. z o.o.