Opinie o GOTEC Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy GOTEC Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOTEC Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOTEC Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Jak długo trwa proces awansu w GOTEC Polska Sp. z o.o.?

Adrian2

Zależy jak szybko wejdziesz w łaski karowej, bo to ona rządzi ludźmi dysponuje ich czasem przed i po pracy

Czy w GOTEC Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Hrabia

Nie????

Ala

Jakie benefity firma oferuje ? Oprócz podstawowej pensji ? Czy jest premia roczna ? Opieka medyczna? Ubezpieczenie grupowe ? Szkolenia ?

Karol

@ala a widzialas ze szukają na takie stanowisko?

@Karol

Tak, jest ogłoszenie na księgową i młodszą księgową , na pracuj.pl

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GOTEC Polska Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. Controllingu? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ala

Cześć, chciałam zapytać jak się pracuje w szpitalu dziale księgowości ? Czy warto aplikować ? Jaka jest atmosfera ?

@Ala

W szpitalu?

@Ala

Jak się pracuje w dziale księgowości w firmie Gotec ?? Pomyłkowo wkradło się słowo szpital , przepraszam, jest ogłoszenie na księgową na pracuj.pl, czy warto aplikować, jaka jest atmosfera w dziale księgowości ??

Seba

Czy firma pracuje na zmiany? Czy jest jedna?

Chodzi o Komorniki. Jak to tam teraz wygląda? Nadal częste wyjazdy przełożonych co nic nie robią za granicę w "delegację"

Maria

No akurat nie dysponuję takimi informacjami. Być może znajdzie się jakiś pracownik GOTEC, który będzie to wiedział. A co? chciałbyś spróbować tam swoich sił i zastanawiasz się nad aplikowaniem? Daj koniecznie znać, co zamierzasz.

Anonim :)

Witam, chciałbym podzielić się ze wszystkimi moją półtora roczną przygodą z tą "Firmą?". Po 14 miesiącach pracy, akceptowaniu wszystkich dziwnych propozycji ze strony przełożonych, mam na myśli: praca od 6 do 14 i tego samego dnia od 22 do 6 rano, takie przerwy po 8 godzin od pracy miały miejsce kilkadziesiąt razy, pracowanie w każde święta weekendy itp, itd. Oczywiście sam się na to zgadzałem bo lubię pracować, lecz nie o to chodzi po robieniu miesięcznie około 200-220h, po roku i trochę, zachorowałem. Opis choroby jest tu całkowicie zbędny, więc pomińmy ten etap. Po 2 miesiącach chorowania chciałem dostać BEZPŁATNY URLOP by wyjechać na leczenie za granicę po czym dowiedziałem się, że przy pierwszej lepszej okazji zostanę zwolniony z pracy, wnioski? Myślę, że jeśli odpowiada komuś służenie, gdyż ciężko nazwać to pracą. Przykładowo kiedy chciałem mieć wolny weekend jak to się człowiekowi należy, tzn mam na myśli, że nie zgodziłem się na przyjście na kolejne. Mówiono mi, że następnym razem nawet jakbym chciał takiej opcji już nie będzie. Co miesiąc musiałem wykłócać się o wypłatę gdyż Panie pracujące w kadrach są nie kompetentne w wykonywaniu swojej pracy i nie potrafią prawidłowo naliczyć wynagrodzenia. Po zwróceniu uwagi Pani X, powiedziała ona, że widzi "mały błąd". Co w postaci skutkowało niższą wypłatą o ponad 400zł. NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU, większość ludzi na "wyższym" stanowisku to jakieś patologicznie urodzone społeczeństwo, które pierwszy raz w życiu ma przyjemność wydawania poleceń. Jak im to idzie? Zostawmy to bez komentarza. Jeszcze raz NIE POLECAM.

@Anonim :)

Fajnie ale napisz jeszcze do jakiego oddziału firmy Gotec odnosi się Twoja opinia - czy do Komornik czy Jastrzębia.

Jastrzebie

@Anonim

Powiem Tobie tak: ja chorowałem pół roku, w trakcie choroby kończyła mi się umowa czasowa, była świetna okazja aby się mnie pozbyć z zakładu. Otóż przedłużono mi umowę i dano na czas nieokreślony. Dziwię się Twojej opinii o paniach z kadr - są właśnie bardzo kompetentne. Przełożeni to patologia? Ty chyba nie wiesz co piszesz albo Ci się firmy pomyliły. Bzdury na kółkach.

Edward
@Jerzy

@Jerzy, powiedz proszę, jakim według Ciebie pracodawcą jest GOTEC Polska? Co oprócz kompetentnych pracowników zaliczyłbyś do plusów tego miejsca?

Patron
@Edward

Sprecyzuj co masz na myśli kompetentni pracownicy. Kompetentni to już dawno odeszli, a resztę można podzielić na kategorię: starzy wyjadacze, rodzina załatwiła tam posadę oraz "żółte koszulki" na przeszkoleniu pierwsze 3 miesiące.

Marzena

@Anonim pamiętaj proszę aby przestrzegać warunki regulaminu, które jasno określają aby nie obrażać innych osób. Wspomniałeś o dużej ilości godzin pracy. Czy pracownicy nie wyrażając zgody na nadgodziny mają z tego tytułu nieprzyjemności? Z Twojej wypowiedzi wynika, że ich liczba była bardzo duża. Jak klaruje się kwestia wynagrodzenia za pracę po godzinach?

Mekkers
@Marzena

Godziny nadliczbowe że tak pieszczotliwie powiem są "obowiązkowe dla chętnych" - teoretycznie nie musisz przychodzić, ale z 2 razy w miesiącu lepiej dla ciebie żebyś był. Prawo do "nadzwyczajnych potrzeb pracodawcy" jest bardzo często nadużywane".

Norbert

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje? Trudno dostać sie tu do pracy?

Matt
@Norbert

Jeśli chodzi o Jastrzębie to jest wielka rotacj. Ludzie przychodzą i zaraz odchodzą. Panie z kadr podczas rozmowy obiecują niewiadomo co a tu jest (usunięte przez administratora) że szok. Jeden wielki memel

@Matt

Jakoś nie zauważyłem memla a pracuję już 9 rok. Wręcz przeciwnie - jest to jedna z lepiej zarządzanych i zorganizowanych firm.

Anon
@Jerzy

Nie powiedziałbym. Ludzie którzy tam pracowali po 10-15 lat odchodzą od ostatnich miesięcy. W kadrach codziennie po 5-10 nowych osób przychodzi się zorientować co i jak a po tygodniu ich już nie ma.

siwy

Jak się nie mylę to ta pani jest ze Stępowa

Marzena
@siwy

To forum publiczne, więc unikajmy proszę podawania informacji prywatnych o pracownikach GOTEC Polska Sp. z o.o. Może napiszesz, jak Ty oceniasz to miejsce pracy? Z chęcią przeczytam Twoją opinię.

Kolo
@siwy

Siwy powtorz o co chodzi bo nie wszyscy zdarzyli przeczytac.

br

O co tu chodzi?

Lidia

@Pracownika, rozumiem Twoje rozczarowanie, ale czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać coś więcej o warunkach pracy? Czy firma oferuje jakieś dodatki do wynagrodzenia w postaci premii, szkoleń lub pakietu socjalnego? Jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy? Masz dobre relacje ze współpracownikami i przełożonym? Znalazłam kilka ogłoszeń o pracę na stanowiska: mechanik ślusarz, kierownik linii galwanicznej, ustawiacz maszyn wtryskowych. Pracodawca oferuje stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole, dodatkowe świadczenia socjalne, wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i osiąganych wyników.

Pracownika

Nie potrafią docenić pracownika.

Pedro

Może niektórzy powinni zacząć doceniać, że pracują w dobrej firmie?

Gośka

Ludzie co wy piszecie popatrzcie na takiego Lalę tego po plecach poklepie z tym się pośmieje i dzionek zaliczony a przy okazji u niego na warsztacie większy magazyn niż na Lamie i się żyje

@Gośka

To nie tylko taki LALA,takich osób nic nie robiących jest więcej.Dajmy na to taki dział cięcia,jak mieszkasz z kierownikiem w jednej miejscowości i dobrze sprzedajesz to też jesteś ustawiony.

@były pracownik

A tu chodzi pewnie o Honie i Pana G.J.

pracoWnik

Jeśli jesteś osobą, która zniesie brak kultury i poszanowania drugiego człowieka - to dasz radę pracować w tej firmie. Niestety nie liczy się ani Twoje wykształcenie, ani doświadczenie, ani chęci pracy. Nawet jeśli jesteś pełen zapału i chęci - to nigdy nie zostaniesz doceniony. Nigdy nie dowiesz się jakie są oczekiwania firmy i co tak naprawdę się od Ciebie wymaga. Mowa o stanowiskach biurowych - nie ma zadań ani celów, nie ma rzetelnej oceny pracy pracownika. Bo jakże może być, jeśli "starych wyjadaczy" - nie można urazić i rozliczyć z ich "nieróbstwa"?Firma z możliwościami - ale mentalność zespołu ciągnie ją w dół...nie da się zbudować zdrowych zasad pracy i rozwoju, jeśli wszelkie przejawy dobrej organizacji są tłumione w zarodku. Bo "nasza firma nie potrzebuje standardów", bo "w naszej firmie się tak nie pracuje"..Firma, która traci entuzjastycznych ludzi, chcących cokolwiek poprawić. Przełożeni chcą zmian, chcą stanąć w wyścigach z najlepszymi w branży automotive (choć szczycą się, że są jedyni na rynku) - ale w ogóle nie są do nich przekonani "jest dobrze jak jest"!!!Więc proszę 5 razy się zastanowić - bo może się okazać, że jest to firma, która łamie ludziom życie - poprzez swoje ignoranckie podejście do pracownika. Firma, która bardzo mocno wspiera "kolesiostwo", brak zasad, "mocną gębę" i stosuje szantaż wobec ludzi, którzy tam pracują.

krs
@pracoWnik

potwierdzam , jastrzebie

matrix
@krs

Potwierdzam Jastrzębie.Tragedia,brak poszanowania traktują pracowników jak śmieci.

Fosfat i cała ????

Uwierzcie mi że Gotec to nie jedna firma ! Socjal na poziomie lub gorszy niż w inny ch firmach jak dla mnie to Gotec nie jest firma dla ludzi lecz dla robotów pracowalem tam 6 lat w obecnej chwili pracuje w innej firmie w Brodnicy socjal lepszy i kasa lepsza nikt nie 0chodzi za Tobą i cie nie gna nie mam norm i głupich kierowników ps. Pozdrowienia dla K.S. z fosfatu ( mam przynajmniej urlop 2 tygodnie do tego firma daje mi 700 zł na wakacje tzw. Wczasy pod gruszą ????

pracuś
@Fosfat i cała ????

A jaka to firma ?

misiek143

Hej ludziska. Mam pytanie. Czy Gotec wydzwania do poprzednich pracodawców?

@misiek143

Tak, jeśli się znają

eGO

Takich firm nie powinno się wpuszczać do kraju, truciciel srodowiska, wyzyskiwacz na kazdym kroku.

Jamnik

Młodego w Jastrzębiu traktuje się lepiej i z lepszą podstawą wychodzi jak osoba z kilkuletnim doświadczeniem wstyd nie polecam nikomu tego syfu

Zostaw merytoryczną opinię o GOTEC Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w GOTEC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GOTEC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOTEC Polska Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042