GOTEC Polska Sp. z o.o.

Komorniki

Opinie o GOTEC Polska Sp. z o.o.

Lidia

@Titanic widzę, że ktoś już założył wątek dla oddziału w Jastrzębiu. Znajdziesz go pod linkiem: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1031388 Nie ma w nim jeszcze opinii, ale rzeczywiście warto by wpisy, które nie dotyczą oddziału Komorniki były zostawiane w osobnym wątku.

Ruda ;)

Nie polecam , syf straszny ! Ciągły stres .

Titanic

Ponawiam swoją prośbę aby określać wyraźnie którego oddziału Gotec Polska dotyczy dana opinia - czy Komorniki czy Jastrzębie.

Szukasz pracy?

Lidia

@Pracownikpiszesz o niesprawiedliwym podziale obowiązków. Możesz powiedzieć, czy dotyczy to konkretnego działu, czy też może większej części firmy? Co jest tego powodem? Jeśli ktoś jeszcze ma takie odczucia, to warto by o tym tu napisał. Rzeczywiście, opisane przez Ciebie warunki nie są łatwe. Co zapewnia pracodawca w związku z takim warunkami pracy?

Pracuje już w tej firmie kilka lat i planuje się zwolnić. Zarobki jak wszędzie na podobnych stanowiskach a warunki bardzo trudne. Upal. Temperatura w dzień i w nocy nie schodzi poniżej 30 stopni. Smród chemi i zaduch. Chalas. Niesprawiedliwy podział obowiązków. Jeden siedzi a drugi musi pracować za trzech. Porażka.

Lidia

@pic pic a jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Rozumiem, że masz pewne zastrzeżenia. Jakie konkretnie? Każda dodatkowa informacja może być bardzo pomocna.

Lidia

@MSudało Ci się do tej pory otrzymać wynagrodzenie? Rozumiem, że byłeś w stałym kontakcie z firmą? @nikt a Ty jesteś pracownikiem GOTEC Polska? Jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Co doradziłbyś osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

MS

Wykonywałam dla tej firmy tłumaczenia. Mam jak najgorszą opinię o ludziach, z którymi przyszło mi współpracować. Nie mówiąc już o tym, że mijają kolejne tygodnie i nie mogę doprosić się zapłaty za pracę. Nigdy więcej.

Titanic

Fajnie tylko piszcie czy Komorniki czy Jastrzębie...

Jacek 41 lat

Szukam partnera na wycieczke w gury ponosze wszystkie koszta kontakt w pracy jutro mam druga zmiane

Jacek 41 lat

Słyszałem że teraz jak się wchodzi na halę to wszyscy zamiast dzień dobry to mówią priviet

Sasza
@Były pracownik 10.04.2017 19:15

A jakie ma do dla Ciebie znaczenie, jeśli powiedziano Ci już "do swidanja"?

Junior

Jak się komuś nie podoba to niech się zwolni

mały

zero premii

Premia
@mały 01.02.2017 12:13
zero premii

To masz mały problem. Zastanów się dlaczego?

Kaśka

do leona chyba troche przesadziłeś z tym komentarzem. Ale jak pracowałeś w 15 zakładach to zapewne z ciebie taki pracownik, któremu nic nie pasuje. A wytykanie kogoś po nazwisku nie świadczy o tobie dobrze, zwłaszcza jak ukrywasz sie pod pseudonimem.

er

Trochę się z tym nie zgodze do konca bo nie uważam, by po znajomosci kogoś zatrudniali tym bardziej, że poszukiwali wczesniej pracowników wiec rekrutacje mieli zewnetrzna, nie wątpie, ze moga zatrudnić kogos z polecenia przez kogoś bo takie osoby są sprawdzone

to ja
@er 22.09.2016 18:44

,,zatrudnić kogoś z polecenia przez kogoś" tak to właśnie nazywa się zatrudnianie po znajomości.. Sam sobie zaprzeczasz w tym momencie..

nnnn

GOTEC Polska Sp. z o.o. - Komorniki

Anonim

Praca i zarobki może i nie najgorsze ale co z tego jak ludzi w tym zakładzie traktują jak śmieci?? Zabierają premie bez podania konkretnego powodu, niszczą psychikę niewinnych ludzi... Mogę podać przykład Zmianowego Romana D. który robi z siebie nie wiadomo kogo i próbuje rządzić ludzmi ktorych ma pod sobą. Gdzie w tym zakładzie jest jakiś kierownik?? Powinien wkońcu ktoś zainteresować się tym co się dzieje w tym zakładzie. Ludzie pracują by zarobić a nie po to by się bać!!! Dla mnie Roman D to cham i prostak. Mowa o Gotec Jastrzębie koło Brodnicy.

Brodnica

ppppppp

Praca i zarobki może i nie najgorsze ale co z tego jak traktują ludzi jak śmieci, zabierają premie bez podania konkretnego powodu! Nie pozwalają dojść do słowa pracownikowi kiedy on chce się dowiedzieć za co premia została zabrana... gdzie jest sprawiedliwość w tym zakładzie?? ludzie pracują bo chcą zarobić... Wielki Pan zmianowy Roman Dębek wie coś o tym bo on sam zabiera premie niewinnym ludziom, tak postępują tylko idioci którzy myślą że im wszystko wolno....! A gdzie jest kierownik bądz szef tego zakładu chyba czas zrobić porządek i wziąć sprawę w swoje ręce udowodnić że Roman D to cham i prostak.... Mam nadzieje że kiedyś dostanie za swoje!!!!!!

nikt
@ppppppp 22.09.2016 17:26

wiesz co premii jak ją inni koledzy obok ciebie dostają nie można zabrać od tak bo tak chce jakiś tam proponuję pismo żeby Ci odpowiedzieli na piśmie dlaczego nie otrzymałeś premii jak znajdą coś w miarę to zastanów się czy innym co dostali też można zarzucić to samo i myślę, że będzie to ostati raz jak ci cokolwiek zabiorą

oburzony/ Komoriki

Traktowanie nieludzkie. W sumie, czego spodziewać się w dzisiejszych czasach. Nie ma chyba już kadry zarządzającej, której zależałoby na pracowniku. Kierownik, który argumentuje zwolnieniem: ,,bo się nie nadajesz" po przepracowanym ponad roku i brakiem konkretniejszego z argumentowania decyzji o zwolnieniu niech może lepiej się przekwalifikuje na inne stanowisko. Wstyd dla firmy za takich ludzi, którzy zamiast wstawiać się za pracownikami, kierują się układami i swoim własnym dobrem. Nikomu nie życzę źle, ale mam nadzieje, że los dla takich ludzi się kiedyś odwróci. FIRMY NIE POLECAM !!!

pracoWnik

Oddział GOTEC w komornikach koło Środy śl.

Titanic

Proponuję aby wpisując opinię zaznaczać którego oddziału tej firmy ona dotyczy, czy Komornik czy Jastrzębia koło Brodnicy. Pozdrawiam :)

pracoWnik

Jeśli jesteś osobą, która zniesie brak kultury i poszanowania drugiego człowieka - to dasz radę pracować w tej firmie. Niestety nie liczy się ani Twoje wykształcenie, ani doświadczenie, ani chęci pracy. Nawet jeśli jesteś pełen zapału i chęci - to nigdy nie zostaniesz doceniony. Nigdy nie dowiesz się jakie są oczekiwania firmy i co tak naprawdę się od Ciebie wymaga. Mowa o stanowiskach biurowych - nie ma zadań ani celów, nie ma rzetelnej oceny pracy pracownika. Bo jakże może być, jeśli "starych wyjadaczy" - nie można urazić i rozliczyć z ich "nieróbstwa"?Firma z możliwościami - ale mentalność zespołu ciągnie ją w dół...nie da się zbudować zdrowych zasad pracy i rozwoju, jeśli wszelkie przejawy dobrej organizacji są tłumione w zarodku. Bo "nasza firma nie potrzebuje standardów", bo "w naszej firmie się tak nie pracuje"..Firma, która traci entuzjastycznych ludzi, chcących cokolwiek poprawić. Przełożeni chcą zmian, chcą stanąć w wyścigach z najlepszymi w branży automotive (choć szczycą się, że są jedyni na rynku) - ale w ogóle nie są do nich przekonani "jest dobrze jak jest"!!!Więc proszę 5 razy się zastanowić - bo może się okazać, że jest to firma, która łamie ludziom życie - poprzez swoje ignoranckie podejście do pracownika. Firma, która bardzo mocno wspiera "kolesiostwo", brak zasad, "mocną gębę" i stosuje szantaż wobec ludzi, którzy tam pracują.

john

kapusie!!!!!!!!

exfactor:)

Czyzbym prawde pisala? moj wpis wczesniejszy zniknal...prawda w oczy kole, najprawdopodobniej...syf, smród meku, najnizsza krajowa ku chwale lidera branzy, jedziecie ludki!!! Nie twierdze Titan (nomen omen nie darmo taki nick, skoro Gotec od 5 lat), ze nie ma ludzi zadowolonych w Gotecu, aczkolwiek nie ma z czego sie cieszyc. Lepiej isc do sasiadow zza sciany.

Titan

Exfactor - nie polecasz ale nie wiesz co mówisz. Tyle ci powiem :P Twoją opinię sprzed 10 lat można sobie teraz w ... wsadzić. I wiem co mówię :P Pracuję tam już 5 lat i nie narzekam. :)

infor

Super firma, proces rekrutacyjny przebiegł bez zastrzeżeń

MARCO NIII!!!

Chodzi mi o geniusza

MARCO NIII!!!

A czy ty to widziałeś czy tylko tak słyszałeś bo to jest róźnica

geniusz

To co jest tu teraz to jest nic. Po ostatniej integracji na fosfacie to fajne rzeczy sie działy. a wszystko kreci sie wobec jednej osoby pana gały R.O. ostatnio wszystkich kablował zeby dostac sie na stanowisko brygadzisty a na intgracji usiadł kolo kamci i właził jej w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak tylko mozna bez wazeliny. A pózniej ona o wszystkim wie i zabiera premie swoim pracownikom przez takiego gnoja jak radek a najlepsze to ze na koniec integracji radzio ukradł reszte wódki z stołu dla swojej zonki alkocholiczki i dla siebie tak w nia wierzy a ona wali kazdego za jego plecami:D i co lepsze kolega jego zobaczył jak kradnie butelki i złpapał go za reke i wszystko sie wysypało na ziemie taki wstyd a on to pozbierał i szybko do samochodu do magdy uciekł bo penie ich suszyło. Za mało ma wrazen po ostatniej tragedi co zrobili.wstyd i chanba dla tyakich ludzi jak radek i witulski dwóch najgorszych lizusów z fosfatu. Wiedz koledzy i koleznaki takich mamy kolegów wsród nas:D

ZnNi

Dlaczego nikt nie zdecyduje się na kotrole alkoholowe w firmie skoro jest to już tak rozwinięty problem. Tajemnica poliszynela jest fakt iż znaczna cześć pracowników przychodzi na gazie bądź na kacu do pracy, myśle że wiedzą o tym nie tylko o tym kierownicy zmianowi ale tez ich przełożeni. Za brak obecności w pracy nikt nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności... Ten brak dyscypliny bierze się z tego iż przełożeni boją się stracić pracownika nawet jeśli ten przychodzi pijany do pracy albo nie przychodzi do niej w ogóle... Dajcie ludzią zarobić a całą chołote wywalcie na zbity pysk. Z niewolnika nie będzie pracownika a CV będą przynosić tylko osobniki z marginesu społecznego. Wszyscy wiedzą jak jest. Dyscyplina i lepsze zarobki a bedzie dobrze :)

ddddd

do popek!!! widocznie byłeś słabym pracownikiem skoro przepracowałeś tylko rok i nie dostawałeś żadnej premii...

Kasia

nie przesadzacie troche? praca Nie jest taka zła zależy gdzie kto trafi na jaką maszyne ja już pracuje ponad 2 lata i nie narzekam.

flow

Okrucienstwo, czysty wyzysk! Widze ze tylko Gotec daje nadal najnizsza 1750 brutto na 3 i 4 brygadach a zapieprzac trzeba w tych oparach smrodu i meku. Na targach pracy nie mieli za bardzo chetnych...opinia robi swoje. Przez wiele lat nie nauczyli sie niczego niestety.

asia

Nadgodziny aaaa hahaha ale mnie rozmieszyles teraz jest kryzys dla ludzi najniższa krajowa.....

Piaskarz

Jak ja bym miał siedzieć z takim czymś jak Sz.P (usunięte przez administratora)to ja dziękuje bardzo kierownik działu a bladego pojęcia nie ma (śmieszne)a poza tym powinni takiego pajaca w kaftan zamknąć a nie do ludzi dalej nie będę opowiadał o tym cielaku bez mózgu bo mi klawiatury na niego szkoda. Jeden na drugiego donosi, p.Bieć w szczególności bo to fałszywy (usunięte przez administratora)tyle lat robi a nic kompletnie nie ma pojęcia o robocie. (usunięte przez administratora)złego słowa powiedzieć nie można bo oni naprawdę mają pojęcie i są w porządku . Połowa tego co robią na piaskarkach u Bieć-a jest chowane w kanciapie za myjka albo jakieś machlojki ze złomkami albo magazynem bo on sam nie wie co m-m-m-ó-ó-ó-w-i-i i robi a wielki brygadzista. Kierownik działu psuje chęć do pracy i w ogóle prace i wszystko zresztą w Gotecu nie bee się dalej wypowiadał tylko tak dlaczego.......

dorris123

wie ktoś może czy jeździ jakiś autobus do tej miejscowości? Wpisuję nazwę miejscowości do wyszukiwarki połączeń PKS ale nic mi się nie wyświetla

Belmondo

[usunięte przez moderatora] wyłancza ogrzewanie ludzie marznom aszczędnosci totalny chaos brak dystypliny a na k [usunięte przez moderatora] zmianie robiom co chcom biedny nie wie ze zyje inspekcje pracy czeba powiadomic

Adamio8

Mądrala który nic nie wie i nie ma pojęia co się dzieje.Odwalić kolejne 8 godz. i do domu!!!!

gogo

hej...chciałem tam złożyć podanie, ale już sam nie wiem o co chodzi????czy wszyscy z biura są tam nienormalni???? jest ktoś ok??? czy warto komuś tam zaufać,czy to sama patologia po podstawówce i z pierwszej łapanki???

Piotrek

I znowu wypadek nowemu pracownikowi palca ucieło.Panie kierowniku [usunięte przez moderatora] może najpierw szkolenie a potem praca na maszynie.

cziuaua

fajny gotec jest pracowalem dwa miechy slabo zarobilem [usunięte przez moderatora] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze ojej polecam i pozdrawiam \"Adasia\" ) [usunięte przez moderatora]

Belmondo

Witam pracuje w tej firmie już 9 lat nie jest tak zle.Trzeba [usunięte przez moderatora] się nie dawać i troche w głowie i można zarobić.W każdej firmie jest tak samo na piękne oczy na początek nikt wam nie da trzech tysięcy.Pozdrawiam Gotec M.J.S.

Były Pracownik

Gotec to syf najgorzsze co moze byc , nie da sie zarobić , robisz cały czas w smrodzie , żucają tobą jak sie da . [usunięte przez moderatora]. Odradzam tą firme to najwiekszy syf jaki może być . [usunięte przez moderatora]

kasia

Witam, czy są przyjęcia do Gotecu i jakie są zarobki. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Asia

Jestes nie na czasie ,bo kierownicy (2)po studiach a trzeci ma srednie

henia

Nie polecam tu pracy. Mniej tyrasz - więcej zarabiasz. Kierownicy bez wykształcenia robią co chcą, menadżerowie robią jeszcze mniej za większą kasę. Twierdzą, że brakuje pieniędzy i kryzys, a kasa ucieka na lewo i prawo. Szkoda słów na opisanie tego nieładu.

zib

Porazka .Brak stolowki , brak ogrzewania w szatniach temp. prawie jak na dworze... Na poszczegolnych dzialach bez rekawic i czapki niema co wchodzic (rece i uszy z zimna odpadaja )Mozna zarobic pod jednym warunkiem jak pracujesz 8 dni w tygodniu czyli jeden dzien 16 godzin reszta po 8 . Kierownicy po OHapie lub zawodowka ....

gotec koleżenstwo,donoszenie na kolegow,kasa tez niezbyt wysoka tylko wyrobienia norm żadaja.Ogolnie nie polecam,

Zostaw opinię o GOTEC Polska Sp. z o.o. - Komorniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOTEC Polska Sp. z o.o.