Opinie o Hanyang Polska w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hanyang Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hanyang Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanyang Polska w Elbląg

Z góry

Uważajcie bo będzie redukcja etatów.

Dobroczynca
@Z góry

To znaczy???gdzie Zawiercie takich informacji bo chyba nie w zasie

Dobroczynca
@Z góry

Co usłyszycie to piszecie nawet bajki

yvhy

jak tam nowy mistrz lakierni? daje rade?

Daria
@yvhy

Wiadomo jest nowy, uczy sie , uwazam ze jest ok

Czy ktoś mógłby dać znać coś odnośnie zarobków? Planuje,wysłać CV na pracownika produkcji.

Nie ważne
@Karolina

Też chętnie bym się dowiedziała

Przestroga

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zwraca uwagę, że w zatłoczonych, zamkniętych pomieszczeniach, takich jak restauracje i fitness kluby, drogą powietrzną mogą być roznoszone mikroskopijne aerozole, zawierające koronawirusy. Zakażona osoba może je transmitować na zewnątrz podczas rozmowy, śpiewania lub wysiłku fizycznego. Nie musi wtedy kaszleć lub kichać. Wirusy, takie jak koronawirtus SARS-CoV-2 czy wirusy grypy, mogą być roznoszone drogą kropelkową. Chodzi o krople większych rozmiarów, w których mogą się one znajdować - przekraczające 5 mikronów (ludzki włos w przekroju ma od 60 do 120 mikronów). Mogą być one uwalniane przez zakażone osoby podczas kaszlu lub kichania, wraz ze śliną oraz śluzem układu oddechowego. W przypadku transmisji powietrznej drobnoustrojów specjaliści mówią o aerozolach jeszcze mniejszych, nieprzekraczających 5 mikronów. Przypuszcza się, że mogą się one wydobywać z organizmu zakażonej osoby nawet podczas wydechu, a później - utrzymywać w powietrzu przez wiele godzin. Stanowią zatem szczególne zagrożenie w zamkniętych pomieszczeniach, w których znajduje się wiele osób - zwłaszcza, gdy nie używa się masek ochronnych. WHO podkreśla w oświadczeniu, że "konieczne jest jak najszybsze zbadanie takiej możliwości i dokonanie oceny, jak znacząca jest jej rola w transmisji COVID-19". Zaleca się zatem, że by - na ile to możliwe - unikać miejsc zatłoczonych i wietrzyć pomieszczenia zamknięte. Należy też używać masek ochronnych, szczególnie wtedy, gdy nie jesteśmy w stanie zachować odpowiedniego dystansu wobec innych osób.

@Przestroga

A ty nie masz swojego życia tylko takie bzdety na forum piszesz

Aplikowałeś do firmy Hanyang Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Paranoja

Każdy niby się boi wirusa a na nocach mało kto nosi maseczkę, a Ukraińcy to już wogóle. BRAWO

hmm
@Paranoja

ja sie boje chodzic do pracy

Zwykły
@Paranoja

Prezes i kierownik idą do domu to większość ludzi na hali zdejmuje maseczki a Ukraińcy wogóle mają gdzieś przestrzeganie wszystkich zasad w czasie pandemii. Człowiek się boi robi wszystko żeby się nie zarazić a inni mają to gdzieś!!!!!!!!

Robol
@Zwykły

Ludzie noszą maski przy kierowniku i prezesie, właśnie dlatego, że nie mają tego wirusa gdzieś, tylko dlatego, że mają świadomość, że zaraza przyszła z biura. Robole muszą dezynfekować ręce przy wejściu i mają mierzone temperatury, więc są dość bezpieczni. A Ukrainiec gdzie się ma zarazić, jak on siedzi 24h w zakładzie?

Teo
@Robol

A zwykły robol nie ma rodziny czy znajomych gdzie może od nich przynieść wirusa na zakład?? Nie każdy chory ma gorączkę że go na zakład nie wpuszczą.

Czytelnik
@Robol

Ukraińcy wychodzą do miasta choćby po zakupy @Robol

Dert
@Czytelnik

U Ukraińców duże ognisko choroby ale nikt o tym nie mówi i dopuszczają ich dalej do pracy mieszają się z innymi pracownikami ale pan prezes ma to gdzieś!!

Bibi
@Dert

Jak ktoś szanuje swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych to zgłaszać zgłaszać jeszcze raz zgłaszać ten zakład, bo oni nie szanują nikogo!

@Zły to, nie przestrzegają norm?

Zły

Zgłaszam zakład do inspekcji pracy za nie przestrzegania zasad dotyczących pandemii. Mam nagrania i zdjęcia, a pan prezes chodzi i ma wszystko w czterech literach albo jest ślepy!

ludzie ludzie

Ludzie, ludzie idą zmiany.....? Słuchy chodzą, że wrócić ma do zakłady "napoleon" M.W.. Wydaje się to być kiepskim żartem, ale jeśli tak- to degrengolada. "Czarny come back", czyżby ludzi na rynku brakowało?

Uwaga!!!

Na mieście słyszy się, że kolejne sukcesy covid są. Czy wam jako pracodawcy nie zależy na dobrych pracownikach jakich macie? Lepiej zróbcie coś za nim będzie za późno. Jak to w filmie polskim jest powiedziane, pieniądze to nie wszystko. Ale wszyscy się z tego zakładu już śmieją.

Taka jest prawda

Bardzo dużo góra ukrywa przed zwykłymi pracownikami bo pan prezes boi się że zakład nie będzie zarabiał. Koronawirus szaleje po zakładzie na całego ale tylko tym wybranym będą robione testy. Trzeba być ostatnim (usunięte przez administratora) żeby ludziom robić coś takiego przecież wszyscy mają rodziny!! Mam nadzieję że karma kiedyś wróci do tych ludzi zwłaszcza do pana kierownika K.

@Taka jest prawda

Czyżby pracownik wraca, był między nim kontakt a zarażonym z biura i o dziwo nie niezakażony jest. Jakiś dziwny zbieg okoliczności.

Surowiec

Zgłaszam kierownika do sanepidu za nieprzestrzeganie zasad sanitarno epidemiologicznym. I to nie jest żart!!!!!!

Nabiał
@Surowiec

Swego polecam !!!! Kor a leci jak nikt z stąd w firmie

Zły

Kierownik to niech zacznie nosić maseczkę i łapy dezynfekować a nie do ludzi podchodzi i się fafluni. Jeszcze raz takie coś to nagrywam i gdzieś zgłoszę !!!

PRAWDA

Ludzie uważajcie bo na zakładzie dużo się ukrywa znaczy kazali siedzieć cicho w związku z koronawirusem

Proszę bardzo!!!!!

Mistrz i technolog na kwarantannie pan mistrz chodził sobie bez maseczki po hali!! Na lakierki też było ale wy wszystko ukrywacie!!! Ludzie macie gdzieś!!!

Angie
@Proszę bardzo!!!!!

Ktory mistrz?

ychy
@Proszę bardzo!!!!!

kwarantanna nie oznacza zakazenia i nie siejcie niepotrzebnie paniki w zakladzie!

@Angie

Ktoś oglądał film z Pazurą ...2

Chciałabym poznać wyniki testów na obecność koronawirusa osób z naszego zakładu przebywających na kwarantannie. Myślę że to konieczne bo dużo osób miało z nimi kontakt.

Kinia

Czy będą podjęte jakieś dalsze kroki przez "górę" w związku z możliwymi zachorowaniami na covid19 w naszym zakładzie? czy będzie jak u Wójcika cisza cisza a nagle pół zakładu zakażone.

hmm

brakuje nam mistrza lakierni na nockach...

Co jaki okres czasu w Hanyang Polska można ubiegać się o podwyżkę?

heh

usmialam sie jak norka :) zostawmy to bez komentarza

Ktoś

A ile tu pracujesz że już chcesz podwyżkę miesiąc czy dwa? hahaha

Przyjaciel

Czy ktoś ma kontakt z Anką amerykańską.???

Przestroga

Zostaw merytoryczną opinię o Hanyang Polska - Elbląg

• Jak się pracuje w Hanyang Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hanyang Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanyang Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hanyang Polska