Hanyang Polska

Lublin

Opinie o Hanyang Polska

Tomi

Sadzę że jeśli chodzi o ustawiaczy to jest bardzo cienko w tym zakładzie. Duża jest rotacja. Pan kierownik ustawiaczy ( technologów), ma dość nerwowy charakter przez co na dłuższa metę żaden nowy kandydat na technologa nie jest w stanie z nim wytrzymać. Fakt posiada on jakąś ,, wiedzę '' na temat ustawiania maszyn, ale nie szanuje ludzi nawet ze swojego działu. Pracowałem jakiś czas i powiem, że nie polecam nikomu młodemu tego zakładu. Lepiej nie tracić czasu szukać czegoś ambitniejszego, gdyż w tej firmie ciężko się coś nauczyć. Jest kilka osób przy władzy i jest im dobrze, wiec nie chcą nic zmieniać. Wszelkie nowe pomysły są przekreślane już na początku. P.S Mówie o Hanyangu w Świdniku

cxk
użytkownik zarejestrowany

podejrzewam, że opieka medyczna to możliwość zniżki, a nie bonus darmowy. Jednak to i tak miłe na swój sposób :)

nik

firmy Hanyang Polska Sp. z o.o. w Lublinie już nie ma, była to narzędziownia. Została druga część firmy Hanyang Polska Sp. z o.o. w Świdniku - czyli wtryskownia zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych (głównie dla IKEi). Narzędziownia została sprzedana. A jeśli chodzi o wtryskownię, to zależy na jakim stanowisku ktoś chce pracować, ale szału ze stawkami to nie ma. Na produkcji minimalna plus premia, około 1900 do 2000 tys. brutto to max. Ludzie w porządku. System pracy tzw. czterobrygadowy, tzn, że niedziele i święta są pracujące, a wolne masz na tygodniu, w sumie pracujesz średnio tyle co w normalnym systemie pracy, ale wolny weekend w weekend to masz raz na cztery tygodnie.... O atmosferę pytasz - to zależy co kto ma na myśli, z kolegami ze zmiany ok, a z przełożonymi .... bez komentarza. A narzędziownię kupiła firma z Bogdanki i otworzyła nową siedzibę w Lublinie, niedawno, w tym roku się przenieśli. I jeśli o to pytasz to szukaj info pod nazwą tej nowej spółki, Warbo, bo to zupełnie odrębna firma.

kolo

Jeszcze pożałujesz ,że będziesz mieć dyrektora Polaka,a wtedy docenisz Koreańczyka

były pracownik

Firma hm ok za to ludzie suuuper!!!

były pracownik

znam te osoby i bzdury człowieku opowiadasz!!!

ktoś

pracuję tu ładnych parę lat-powiem krótko - praca jest w porządku. Płacić mogliby tylko więcej....:* teraz nadzieja w nowym szefie-[usunięte przez moderatora]! pierwszy raz w historii tej firmy dyrektorem zarządzającym jest Polak, a nie Koreańczyk.

Zostaw opinię o Hanyang Polska - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hanyang Polska