Opinie o Hanyang Polska w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hanyang Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hanyang Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanyang Polska w Elbląg

produkcyjny

Praacuje sie tu tylko dla zysku zarzadu. Duza rotacja, generalnie jestes tam od wszystkiego i masz siedziec cicho. Dają smieszne umowy zlecenie. Naobiecuja wycisną ile sie da i do widzenia. Nie radze sie przyjmowac do tej firmy, bo tam ludzie sa [usunięte przez admina]

dobrze rzycząca

Sekretarz Generalny Partii Pracy Korei - 2013-02-21 13:16:53 KOCHANI APELUJE O NIE WYZYWANIE SIĘ WZAJEMNE MIEDZY DZIAŁAMI, MOŻNA SIE RÓZNIC ALE WYZYWAJĄC SIĘ WZAJEMNIE SPROWADZAMY SAMI SIEBIE DO POZIOMU PSYCHOPATY KAZIKA. STARAJCIE SIĘ NIE UŻYWAC PEŁNYCH NAZWISK. JESZCZE RAZ SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW Kim Dzong IIpracuje tam was tyle osób,dlaczego nie zrobicie z tym porządku,piszecie o tym idiocie kierowniku ,napiszcie pozew grupowy do sądu o [usunięte przez moderatora]i pozbyjecie się idoty z zakładu.musicie być solidarni od początku do końca.

Wydział pp - 2013-02-25 15:10:51 Zróbmy ludzie coś wspólnie, zróbmy strajk albo chociaz oflagujmy zakład, zainteresujmy tym co sie tutaj wyprawia lokalne media (psychicznie chory czlowiek, z zaburzeniami osobowosci jest na kierowniczym stanowisku w tej firmie, paranoja), przegońmy zarzad, przeciez zakład TO MY zwykli pracownicy! Wezmy sprawy w swoje ręce , bo inaczej długo sie tu jeszcze nic nie zmieni. Zakład TO MY zwykli ludzie, obecnemu zarzadowi chodzi tylko o jak najwieksze obłowienie sie naszym kosztem, ci bezczelni, obłudni ludzie nastawieni sa tylko na kase. Podoba mi sie to ze wielu z was juz nie boi i tak trzymac. Pasibrzuchu [usunięte przez moderatora]: "znajdzie sie kij, na twój fałszywy ryj"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja jestem za kiedy i gdzie?

Wydział pp

Aplikowałeś do firmy Hanyang Polska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Leszno
pracownik wydzialu

na produkcji jest [usunięte przez moderatora], kierownik wydzialu jest psychol, ludzie w tym zakladzie sa ponizani i wyzyskiwani, codziennie sa krzyki, pensje to najnizsza krajowa, to najgorszy zaklad w miescie, zarzad o wszystkim wie i nic nie robi-zarabiaja po kilkanascie tysiecy i zwyklych ludzi maja gdzies, króluja tu uklady, jak nie kradles z nimi za komuny to zapomnij o podwyzce, premie tylko na swieta daja, ODRADZAM TEN ZAKLAD tym zakladem powinna sie zajac inspekcja pracy, to jest [usunięte przez moderatora]pracy

kot w butach

Chciałbym sie zapytac kiedy kierownik wydziału zostanie wysłany w delegacje na Księżyc ?? długo jeszcze mam na to czekac? Jeśli tak to ja się zwalniam i watę cukrową bede sprzedawał na ulicy i podejrzewam ze wiecej zarobie niz w naszym smiesznym zakladzie. Oczywiscie dla pracowników ZAS przy zakupie 1 waty cukrowej, druga bedzie gratis! pozdro Kot w butach

Sekretarz Generalny Partii Pracy Korei

KOCHANI APELUJE O NIE WYZYWANIE SIĘ WZAJEMNE MIEDZY DZIAŁAMI, MOŻNA SIE RÓZNIC ALE WYZYWAJĄC SIĘ WZAJEMNIE SPROWADZAMY SAMI SIEBIE DO POZIOMU PSYCHOPATY [usunięte przez moderatora]STARAJCIE SIĘ NIE UŻYWAC PEŁNYCH NAZWISK. JESZCZE RAZ SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW Kim Dzong II

NOWY PRACOWNIK SUPER ZAKŁADU

Do kadr jak dzwonisz to nie uzyskasz zadnej informacji bo tam nikt nic nie wie. W kadrach zajmują sie tylko plotkami, kto ile zarabia, nie znaja przepisów i wielka łache robią, ze pracownikom jakiejs informacji udzielą. Na siłe wciskają swoją rodzine i znajomych do firmy. Kadrowa to powinna sobie kodeks pracy i ustawy poczytac, bo tak niedoinformowanej kobity to świat nie widział, umie tylko wszystko utrudniac. Zero profesjonalizmu, a z [usunięte przez moderatora] to bekę toczy cała hala , co za popaprany dzieciak. Chcesz byc traktowany jak śmieć, jak tania siła robocza? to idz do Hujangu tam cie zajezdza jak woła. Wypłata to raczej zapomoga NOWY NIEWOLNIK ZAS

regał magazynowy

nie ma to jak wazelina u góry a jak schodzi sie po naradzie to obgaduje i wkłada nóż w plecy rządzącym.i tacy własnie trzymaja sie dalej i dostaja dobre pieniadze pomimo tego iz tak naprawde sa atrapami dezorganizującymi prace normalnych pracowników! ludzie bez własnego zdania,nie umiejący kierowac wiekszą grupa osób..... totalny chaos ...nie ma to jak dwóch kierowników na magazynie.jeden lepszy od drugiego ,jeden gada na drugiego a reke sobie podają.co za fałsz! a zaden nie ma pojecia co z czym sie je.obiegu dokumentów ..juz nie wspomne o sprawdzeniu stanu magazynu w systemie....... żałosne!

////

pozatym spać na worakach to każdy potrafi :)))

/////

pracowałam na wydziale PP i niestety chodziłam na zgm i też musiałam mielić dzwigać targać i nie było zmiłuj się i nikt się mnie pytał co i jak zbierałam ciełam mieliłam i pakowałam !!!!!

spider

kobiety tez pracuja,ale ciezej to ja nie wiem.... jesli taka opinia to zapraszam panie na ZGM. nawet 1 godz. na stronach by nie zniosla... troche trzeba potargac troche trzeba myslec Logistycznie i sluchac biadolenia kierownika, wiecej ludzie sie koncentruja na kierowniku niz na pracy... szkoda wogole pisac jest beznadzieja i sie napewno nie zmieni,bardziej polecam prace w biedrnce na kasie niz W H..Jung ZAS-ie

Zostaw merytoryczną opinię o Hanyang Polska - Elbląg

• Jak się pracuje w Hanyang Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Hanyang Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanyang Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 7 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hanyang Polska