A&J Partners

Opinie o A&J Partners

Wisnia

Pracuje w tej firmie i sobie bardzo chwale. Wszyscy pomocni, wynagrodzenie zawsze na czas, benefity i fajne premie za wyniki. Polecam! ????

Magdalena
@Wisnia

Powiesz coś więcej o benefitach? Co wam oferują, jest prywatna opieka medyczna? No i czy wynagrodzenie zadowalające i rosnące z czasem?

@Magdalena

Pani Magdaleno, mamy szereg benefitów - od dodatkowego dnia wolnego (oczywiście płatnego) z okazji urodzin, poprzez fundusz socjalny, dofinansowanie parkingu czy dodatkowego ubezpieczenia :) Wynagrodzenie - wzrasta wraz z awansami, stażem, podnoszeniem kompetencji. Premie są głównie wynikowe - dlatego osoby, które najbardziej się angażują otrzymują najwyższe wynagrodzenia. Zależy nam na tym, by nasz zespół był zmotywowany i wynagradzany za dobre wyniki. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji! :)

Doraclar

Pracuje w biurze już kilka lat- nie wyobrażam sobie,żebym mogła rozstać się z firmą przed emerytura???? praca nie jest latwa- jak to praca z ludzmi- jednak praca w tym zespole, z tak fajnymi ludźmi daje mi satysfakcję i ciągły rozwój. Jeśli tylko chce Ci się naprawdę pracować, a nie zbijać bąki i patrzeć na zegarek,az wybije 16:00 (niestety takie koleżanki również są) to polecam całym serduchem! ❤️

Emilia
@Doraclar

Jakie miłe swoja o pracy tutaj. No ciekawe. Co do emerytów, to firma zatrudnia na UoP osoby 50+?. Jest tu szansa dostać posadę, niekoniecznie jakiś wysoki manager, ale na poziomie mida?

@Emilia

Pani Emilio, wiek nie ma u nas żadnego znaczenia - wszyscy dostają takie same umowy - czyli w przypadku pracy w biurze jest to umowa o pracę. Zapraszamy do śledzenia naszych ogłoszeń i wysłania aplikacji. Pozdrawiamy serdecznie.

Dzień dobry. A ja jako przyszła opiekunka chciałam zapytać o kilka kwestii. Pierwsze moje pytanie jakie składki odprowadza firma do ZUS? Czy są to składki od najniższej krajowej czy od średniej krajowej? Również interesuję mnie jak wygląda sytuacja z karami w firmie AJ Partners. Na pewno są kary w związku ze spożywaniem alkoholu na szteli czy kradzieży i to pochwalam ale czy np jeśli szybciej zjedzie się ze zlecenia (oczywiście czekajac na zmienniczke) też są jakieś kary? I jak sytuacja wygląda z kartą ekuz? Pozdrawiam Kasia

A&J
@Kasia

Składki oczywiście są (usunięte przez administratora). Kary jak sama nazwa wskazuje są tylko wtedy gdy naprawdę dopuścisz się przewinienia. Alkohol, ucieczka bez powiadomienia to normalna rzecz. Burzą się ci którzy wobec firmy nie są fair i myślą że jadą na wakacje. Ja polecam jestem z nimi kilka lat, moje koleżanki również każdemu polecam. Byłam w wielu firmach ale taką opiekę jaka otrzymałam tutaj nie było nigdzie. Wiadomo zdarzają się miny, ale jaki wpływ ma firma? Nie jadą na miejsce. Mimo wszystko zawsze są co by się nie działo. Zapraszamy do rodziny aj

@Kasia

Pani Kasiu, wyjazd z nami jest w pełni legalny - odprowadzane są składki do ZUS. Kary występują w przypadku skrajnie nieodpowiedzialnych zachowań, zagrażających życiu i zdrowiu podopiecznego (spożywanie alkoholu, samowolne opuszczenie miejsca zlecenia bez powiadomienia nas i pozostawienie podopiecznego bez opieki). W życiu zdarzają się różne sytuacje i niekiedy pobyt na zleceniu musi zostać skrócony - wtedy szybko reagujemy i szukamy takiego rozwiązania, by Opiekunka/Opiekun mogli jak najszybciej wrócić do domu, oraz organizujemy powrót. Nie ma z tego tytułu żadnych kar. Karta EKUZ jest wyrabiana przez nas. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu! Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie +48 32 395 88 83

Wspomnienia sprzed paru lat

Miałam pracować w biurze w Bytomiu. Po czym Pani w piatek do mnie dzwoni (gdzie w poniedziałek miałam zacząć pracę) ze jednak jej nie rozpocznę bo jednak mój niemiecki jest za słaby. Przeszłam rekrutacje i jeszcze nieodpłatny dzień próbny czekam miesiąc na pracę i coś takiego? Mam nadzieję, że zrezygnowaliście z takich praktyk. Także polecam wszystkim, żeby przed zatrudnieniem prosić o list intencyjny.

@Wspomnienia sprzed paru lat

od wielu lat jest u nas ta sama procedura rekrutacji i zatrudniania - dział kadr kontaktuje się z wybranymi kandydatami i ustala wszystkie terminy - które dopasowane są zarówno do nas jak i do Pracownika. Już pierwsza umowa jest umową o pracę (na okres próbny). Nigdy nie robiliśmy dni próbnych - tym bardziej nieodpłatnych. Bardzo prosimy o zgłoszenie się na maila opinie@ajpartners.pl byśmy mogli zweryfikować tę sytuację.

Emilia
@A&J Partners

O to ja dopytam o rekrutacje. Skoro nie ma dni próbnych, to ja chciałabym zapytać, czy są zadania rekrutacyjne? Na którymś etapie są zadanka dla kandydatów i czy one są lub mogą być potem wykorzystywane przez firmę?

@Emilia

Pani Emilio - nie mamy takiej typowej części zadaniowej składającej się z kilku zadań podlegających ocenie. Podczas rozmowy gdy pojawia się jakieś zadanie to jest najczęściej ustne i nie jest w żaden sposób wykorzystywane przez firmę.

@A&J Partners

Ja również mam jedną wątpliwość w związku z tym komentarzem o zatrudnieniu a potem rezygnacji. Czy w razie gdybyśmy podjęli współpracę to dostanę list intencyjny abym mogła bez przeszkód zwolnić się u obecnego pracodawcy i mieć pewność zatrudnienia u was?

@Marta

Pani Marto, myślę że nie będzie najmniejszego problemu nawet z wcześniejszym podpisaniem umowy. Gdy mamy otwarte rekrutacje i wybierzemy pasującego kandydata, to sami z niecierpliwością czekamy na jego przyjście. Rozumiem, że komentarz użytkownika WSPOMNIENIA SPRZED PARU LAT może powodować niepokój - niestety trudno jest mi się do tego odnosić, ponieważ jeśli pracownik od poniedziałku miał rozpocząć pracę, to musiał być już po badaniach - tak więc nie jest możliwe by w piątek był jeszcze bez umowy. Tak czy inaczej, z wcześniejszym podpisaniem umowy nie ma żadnego problemu :)

@A&J Partners

Świetnie. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Proszę jeszcze o informacje czy badania medycyny pracy finansujecie bezpośrednio czy trzeba zapłacić a później zwracacie środki?

@Marta

Pani Marto, za badania do 100 zł płaci najpierw pracownik, a my zwracamy koszt badań z pierwszym wynagrodzeniem. Za badania powyżej 100 zł płaci od razu firma - bezpośrednio do placówki z której usług korzystamy.

Klocekplocek
@Wspomnienia sprzed paru lat

Ma Pani rację ja też nie polecam,praca w biurze w Bytomiu jedna wielka pomyłka ja przepracowałam około 3 tygodni wykonałam wszystko tak jak być powinno ( chociaż tam nikt Ci nie pomoże jak pytasz o pomoc to przewracają oczami no szkoda czasu i nerwów )

@Klocekplocek

Pani Klocekplocek - przykro mi, że Nasza współpraca się nie udała. Okres próbny właśnie po to jest, by poznać branżę, zespół, specyfikę pracy a pracodawca poznaje pracownika. Zarówno jedna, jak i druga strona ma prawo zrezygnować ze współpracy i czasem niestety tak się dzieje. Celem żadnej firmy nie jest szkolenie pracowników przez 3 tygodnie, po to by ich zwolnić. Mimo wszystko dziękujemy za wspólne 3 tygodnie i życzymy wszystkiego dobrego.

Kinia
@Klocekplocek

Zapomniałaś dopisać że z tych 3 tygodni połowę cię nie było bo miałaś L4 a drugą połowę pytałaś 10 razy o to samo. Jesteśmy zgranym i pomocnym zespołem ale nie chcemy współpracować z kimś kto myśli że inni będą pracować za niego. To nie jest zwkła praca biurowa - w Niemczech są nasze Opiekunki, które liczą na nas i naszą pomoc jeśli czegoś potrzebują a na Ciebie liczyć nie mogły bo wiecznie cię nie było.

Do aj partners
@A&J Partners

To był rok 2014 i byłam na bezpłatnym dniu próbnym, nie miałam skierowania na badania i w piątek wieczorem że nie zaczynam pracy. Jak zrezygnowali Państwo z takich praktyk to super!

@Do aj partners

niezmiernie trudno jest mi odnieść się do rzekomego dnia próbnego - tym bardziej, jeśli miało to miejsce 9 lat temu. W naszej firmie, odkąd kojarzę, nigdy nie było i nie ma bezpłatnych dni próbnych.

@A&J Partners

Bzdura. Ja miałam pierwszą umowę na 1msc na zlecenie, potem na 3msc na okres probny a później normalną chyba na rok. I potwierdzam, byly dni probne gdzie po 2 dniach niemtore osby lecialy na bruk. Czy mialy za to zaplacone? Nie wiem.

Nasza branża jest bardzo specyficzna - nie każdy czuje się w niej dobrze i nie każdy się nadaje - czasem rozwiązujemy umowę w trakcie trwania okresu próbnego - zgodnie z okresami wypowiedzenia - nie jest więc możliwe "wylecieć na bruk" po 2 dniach. Okres próbny jest właśnie po to, by podjąć decyzję, czy wzajemna współpraca pasuje jednej i drugiej stronie. Co do zapłaty - oczywiście jest wypłacana za każdy dzień, zgodnie z umową.

Znalazłam kilka ofert pracy na stronie firmy i we wszystkich jest wymagany język niemiecki. Chciałam dopytać czy w praktyce ten język jest wykorzystywany codziennie w pracy czy raczej sporadycznie? Da ktoś znać?

@Marta

Pani Marto, język niemiecki wykorzystywany jest codziennie - szczególnie na stanowiskach ze znajomością j. niemieckiego. Oczywiście można korzystać też z translatorów. Zapraszamy do aplikowania i pozdrawiamy serdecznie.

Magdalena

myślę nad aplikowaniem na koordynatora ds obsługi klienta bo widzę, że firma szuka kogoś takiego. Zastanawiają mnie widełki płacowe, bo podali 4200 - 6000 zł. Czemu jest aż tak duży rozstrzał? To pole do negocjacji na rekrutacji czy po prostu wliczane są w to już jakieś ewentualne premie? Mam też pytanie o to ile czasu trwa szkolenie wdrożeniowe?

@Magdalena

Pani Magdaleno - widełki wahają się w zależności od doświadczenia, znajomości języka niemieckiego oraz wyników w pracy. Szkolenie podzielone jest na 2 etapy - ogólne, w znacznej mierze teoretyczne, oraz praktyczne. Szkolenie trwa około 2 tygodni - natomiast przez cały okres próbny ma Pani dedykowanego Opiekuna. Zapraszamy do procesu rekrutacji.

grazyna_ferdyn@vp.pl

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z *FIRMĄ Aj PARTNERS* Firma jest otwarta na sugestie dotyczące mojej pracy, dlatego też praca dopasowana do oczekiwań opiekunki, co uważam jest bardzo istotne. Profesjonalna organizacja wyjazdów.Nigdy nie było niespodzianek. Co najważniejsze Firma nigdy nie zalega z wypłatami. Szczególnie chciałbym serdecznie podziękować mojej koordynator Pani Paulinie Będkowskiej, za rzetelność, za to że zawsze mogę na nią liczyć, za stały kontakt i zainteresowanie. Współpraca z Panią Będkowską to przyjemność i gwarancja satysfakcji z pracy. Z ogromną przyjemnością polecam jeszcze niezdecydowanym firmę *Aj Partners*

Ewa Krawczyk

Pracuje w ajpartners już 3 lata solidna firma wypłaty n czas koordynatorki super dbają o pracownika ,dzwonią czy wszystko ok. Jestem zadowolona

Alicja

Na jakim poziomie muszę znać język, żeby mi od razu nie podziękowali na rekrutacji? Chodzi o ofertę Koordynator ds. obsługi Klienta. I czy muszę certyfikat robić czy bez będzie też w porządku?

@Alicja

Pani Alicjo - wystarczy język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Korespondencja mailowa na tym stanowisku prowadzona jest w języku niemieckim - oczywiście można korzystać z translatora. Certyfikaty nie są wymagane. Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji :)

Pracownik Kaśka

Zanim podjęłam decyzję o współpracy z A&J Partners trochę się wahałam. Po 4 latach współpracy nie żałuję tej decyzji. Praca w tej firmie daje mi poczucie dużego bezpieczeństwa, wiem że to jest praca legalna, że każdy wyjazd jest sprawdzony i wynagrodzenie jest na czas. Otrzymuję umowy z ustalonymi warunkami i do tej pory się nie zawiodłam.Panie, które mnie prowadzą, są zawsze bardzo uprzejme i miłe, gdy jest jakiś problem, zawsze mogę na nie liczyć.

Marzena

Firma Aj&Partners jest godna polecenia ,jest to firma uczciwa ,Panie koordynatorki są bardzo pomocne a w szczególności chciałam wyróżnić moją Panią Kingę Pelka jest cudowna ciepłą i bardzo życzloliwą osoba ,przesympatyczna . Cieszę się bardzo że mogę wspołpracować z taką firmą która zatrudnia cudownych ludzi. Pozdrawiam serdecznie. Marzena .

Lidia 13

Pani Kinga P(usunięte przez administratora) ta pani koordynatorka jest chyba najlepszą Panią koordynatorka i chyba jedna z najlepszych firm. W Niemczech pracownik nie zostanie sam na zleceniu. Jest opieka ze strony pani koordynator. W tym przypadku to jest pani Kinga (usunięte przez administratora)

Dietrich Dorota

A&J Partners to firma sumienna i pozytywnie nastawiona do swoich pracowników.Wyynagrodzenie jest zawsze w terminie i zgodne z doświadczeniem pracownika.Pani koordynator zawsze pomocna i w każdej chwili dostępna na rozmowę i doradzenie w potrzebie.Moje zdanie na temat tej firmy jest jak najbardziej pozytywne i wszystkim polecam skorzystanie z tego pracodawcy .

Kuropatwa

Firma jedna z wielu - liczyłam, że tutaj będzie dobrze, ale przeliczyłam się. Wynagrodzenie wcale nie jest takie fajne, jak wielu ludzi to opisuje. Trudno dodzwonić się zarówno do koordynatorki jak i działu kadr czy ogólnie do sekretariatu. Linie są wiecznie zajęte. Ostatnie zlecenie, na którym byłam - porażka.

@Kuropatwa

Pani Kuropatwa - bardzo dziękujemy za opinię, zajęta linia najlepiej świadczy o fakcie, że cały czas jesteśmy w kontakcie ze swoimi Opiekunami. Każdy Koordynator ma również swój numer komórkowy, na który można zadzwonić lub poprosić o kontakt - wtedy koordynator oddzwoni. Co do zleceń - szkoda, że tym razem nie trafiła Pani na zlecenie z którego byłaby Pani zadowolona - mamy wiele zleceń i podopiecznych a ponieważ to praca z ludźmi to każde jest inne - zapraszamy ponownie do wyjazdu. Jeśli była Pani niezadowolona z rzeczy na które jako firma mamy wpływ, to bardzo prosimy o uwagi na maila opinie@ajpartners.pl - są dla nas bardzo cenne i będziemy je analizować w celu polepszenia jakości naszych usług.

Rafał
@A&J Partners

Dzień dobry. Trafiłem na Państwa ofertę pracy dla specjalisty ds. kadr i płac. Widzę w niej, że najlepiej jeśli ma się więcej niż rok doświadczenia w tego typu pracy i że pierwsza umowa, to umowa o pracę. Mogą Państwo napisać na jaki czas jest ona zawierana i jaki jest zakres wynagrodzenia, które mogą Państwo zaoferować?

@Rafał

Panie Rafale, pierwsza umowa jest umową o pracę na okres 3 miesięcy - jest to okres próbny. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to proszę zerknąć w ogłoszeniu, lub zgłosić się bezpośrednio z tego ogłoszenia z takim zapytaniem - nasz Rekruter z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania dotyczące danej rekrutacji. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do aplikowania.

JaninaBytom

Współpracuję z firmą już od 7 lat.Jestem bardzo zadowolona.Warunki pracy i wynagrodzenia bardzo dobre i zgodne z tym co ogłaszane jest na stronie firmy. Mam bardzo dobre relacje z moją obecną koordynator Panią Jolantą Dąbrowską zawsze mogę na nią liczyć w sprawach pracy.Przemiła i sympatyczna pomocną cierpliwa.Polecam pracę w A&J Partnera Bytom

wiepal54@wp.pl

W pełni profesjonalna firma bardzo miła obsługa czytelne informacje dotyczące miejsca pracy dbałość o pracownika.

Beata

Bardzo dobra firma,wyplata na czas,zawsze fajne sztele,pracuję już w Aj Partners od ponad roku i zawsze mam fajne zlecenia,pozdrawiam Aj Partners

@Beata

Mogłabyś napisać na jakiej umowie jest praca? Zastanawiam się nad tym bo pełno tutaj pozytywnych komentarzy na temat współpracy, ale o umowie nikt nie napisał.

Mirek

Jeżdżę z firmom 2 lata jest wypłacalna wsumie jestem zadowolony

Agata

Pracuję w firmie jako opiekunka 5 lat 8 jestem zadowolona ze współpracy,koordynatorki życzliwe,reagują na zgłaszane problemy.Mozliwisc weryfikacji języka,pieniądze płacone regularnie

DaVinci

Pracuje już z AJ kilka miesięcy. Wyjeżdżając z nimi wreszcie czuje się bezpiecznie, zawsze mogę liczyć na ich pomoc, wynagrodzenie w porównaniu do innych agencji jest naprawdę dobre i zawsze na czas. Moje 2 koleżanki już też z nimi wyjeżdżają i są zadowolone. Działajcie tak dalej! Pozdrawiam cały Ajotowy Team i moje koleżanki Opiekunki????❤️❤️❤️

Zostaw merytoryczną opinię o A&J Partners - Bytom

• Jak się pracuje w A&J Partners?

Zobacz opinie na temat firmy A&J Partners tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 195.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&J Partners?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 176, z czego 125 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A&J Partners?

Kandydaci do pracy w A&J Partners napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

A&J Partners