Opinie o A&J Partners

KasiaLy

Chciałam bardzo podziękować mojej pani koordynator pani Kiwior Wiktori. Szukałam pilnie pracy aby móc uratować moja sytuację finansową. Pani koordynator zaregowala szybko i skutecznie. Dziękuję pani i firmie za możliwości to wiele dla mnie znaczy. Wczoraj dojechałam na miejsce Pani Kiwior od razu zainteresowała się nawet w weekend czy dojechałam na miejsce i czy wszystko jest w porządku.jest pani moim stróżem. Dziękuję za wszystko. Pozdrawiam moja super firme i najlepsza koordynator

Izabella

Polecam współpracę z firmą AJPartners, z którą współpracuję już jakiś czas. Stawki dla opiekunek konkurencyjne w porównaniu z innymi firmami, dobre miejsca pod względem warunków mieszkaniowych, wynagrodzenie zawsze na czas, dokumenty, sprawy wyjazdowe zawsze dopilnowane. Bardzo sobie cenię współpracę z Panią koordynatorką Kingą i Panią Oliwią. Już miły i uśmiechnięty głos obu Pań nastraja pozytywnie. Obie Panie zawsze dostępne, a jeśli są akurat zajęte, oddzwaniają. Słuchają uważnie prośby opiekunki i zawsze w tym kierunku działają. Polecam, Izabella

Jacek

Firma godna polecenia dla osób uczciwych, rzetelnych i obowiązkowych. Wsparcie ze strony koordynatorki nieocenione. Pani Aneta D(usunięte przez administratora) doskonale prowadzi Opiekunów i udziela rzetelnej informacji w razie potrzeby. Z powodzeniem reprezentuje interesy Firmy, jak i osoby skierowanej do pracy w Niemczech.

Irena

Bardzo dobra firma rzetelna wypłaty są nawet wcześniej mi się bardzo dobrze z ta firmą współpracuje polecam

Agata

Moja rozmowa o rejestracji przebiegła szybko i bardzo miło.Panie z którymi rozmawiałam są przesympatyczne,pierwszy raz rozmawiało się mi bez stresu.Polecam serdecznie ta firmę pozdrawiam

Joanna

Witam pracuję od roku z tą firmą jest godna polecenia pozdrawiam serdecznie Panie koordynator szczególnie Panią Pauline ????

Lilka
@Joanna

Super, że ktoś pisze o pracy tutaj. A co do koordynatorów, to można sobie wybrać, z kim się chce współpracować? Czy ci koordynatorzy są przypisywani do pracownika z góry i nie ma się na to żadnego wpływu?? I tak na marginesie, wiecie, ile taki koordynator zarabia miesięcznie?

Wisława

Decydując się na pracę opiekunki i na wyjazd do Niemiec czytałam dużo opini ròżnych firm,zaryzykowałam i wybrałam firmę A&J Partners i nie żałuję. Wyjazd był dlamnie dużym stresem,bo różnie opiekunki opisuja swoje doswiadczenia z wyjazdow z roznych firm.A&J Partners zaoewnił mi wsparcie w każdejsytuacji ,gdy tego potrzebowałam. Panie z ktorymi miałam kontakt są bardzo miłe,pomocne,zawsze oddzwonia jezeli prosiłam o kontak.Pani Eliza moja kordynatoraka zawsze mi pomaga,dzwoniła żeby zapytać czy wszystko dobrze.Od firmy mam 100% wsparcie.Pewnie dla wszystkich ważne jest, aby wynagrodzenie wypłacane było na czas , zgodnie z umowa i tak jest.Byłam w okresie świątecznym dostałam dodatkowe bonusy, wynagrodzenie na czas. Najważniejsza jest kordynatorka Pani Eliza,ponieważ jej zaangażowanie ,zainteresowanie i pomoc są wizerunkiem dla firmy. Z czystm sumieniem polecam firmę A&J Partners i wyruszam w dalsza podròż z firmą i najważniejsze z Pania Elizą. Pozdrawiam serdecznie ????

Monika opiekunka

Opinia dla agencji opiekunek A J Partners z której to agencji wyjechałam w okresie świątecznym do Niemiec na zlecenie opieka nad seniorką . Opiekowałam się seniorką na zlecenie agencji opiekunek A J Partners w okresie świątecznym i chciałabym podzielić się moją opinią na temat tej agencji. Przede wszystkim, muszę powiedzieć, że doświadczenie pracy z A J Partners było bardzo pozytywne. Już od samego początku, agencja była bardzo profesjonalna i pomocna. Proces rekrutacyjny przebiegł sprawnie, a personel agencji okazał się bardzo życzliwy i elastyczny w ustalaniu harmonogramu mojej pracy, uwzględniając mój preferowany okres świąteczny,doświadczenie,predyspozycje. W trakcie opieki nad seniorką dostałam potrzebne wsparcie od agencji, zarówno w zakresie dokumentacji jak i konsultacji. Na bieżąco byli dostępni, aby odpowiedzieć na moje pytania i załatwić wszelkie formalności związane z tą pracą.Moja koordynatorka Oliwia M(usunięte przez administratora)a zasługuje na docenienie i najwyższą ocenę dla niej .Zawsze dostępna ,pomocna ,o dużej empatii zrozumieniu i wsparciu . Podczas zlecenia czułam się zaakceptowana i szanowana co dodatkowo motywowało mnie do skutecznego świadczenia profesjonalnej opieki. Warto również wspomnieć o warunkach finansowych. Agencja A J Partners dostarczyła mi adekwatne wynagrodzenie za moją pracę, co jest istotne w przypadku takiego zlecenia. Płatności były regularne i terminowe, co z pewnością buduje większe zaufanie do agencji. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z pracy dla agencji opiekunek A J Partners. Są profesjonalni, elastyczni i oferują wsparcie na każdym etapie współpracy. Polecam ich każdemu, kto poszukuje agencji opiekunek, która dba o swoich pracowników i zapewnia wysoką jakość usług.Juz za pare dni wyjeżdżam ponownie .

Witam, z firmą współpracuje już jakiś czas i jestem zadowolona. Praca w biurze, z innymi ludźmi to jest to czego szukałam przez dłuższy czas. Ludzie tam są mili, pomocni oraz wyrozumiali - zawsze można na nich liczyć w trudniejszych chwilach (i nie tylko :)).Team w którym pracuje jest super pozytywny i ma super atmosfere. Tą pracę jak najbardziej mogę polecić znajomym. Fakt ta praca wymaga zaangażowania ale to jak w każdej innej pracy. Myślę, że to jedna z lepszych prac jaką miałam.

@@Pracownik

O, fajnie, że można też pracować w biurze, bo sama szukam takiej pracy. No i jak mowa o atmosferze w biurze, to są tu jakieś wspólne wyjścia firmowe? Może regularne imprezki? Czy dobre relacje są między współpracownikami, czy też między pracownikami a szefostwem??

Pani R, naszą firmę tworzą przede wszystkim ludzie - a naszym zespołem naprawdę możemy się pochwalić! :) Organizujemy wspólne wyjścia - np. urodziny firmowe, czy spotkania świąteczne. Wspólnie jednoczymy się przy akcjach charytatywnych - jak chociażby WOŚP. Zależy nam na tym, by zarówno pracownicy jak i nasi Opiekunowie przychodzili do biura z ciesząc się na spotkanie z miłymi i przyjaznymi osobami! Atmosfera jest ważna, a tworzą ją ludzie.

@A&J Partners

Pewnie, że atmosfera jest ważna, zwłaszcza, gdy wspólnie pracuje się z biura. A zdaje się, że to u Was jedyny możliwy model pracy? No chyba, że przewidujecie jednak pracę w trybie hybrydowym? Aczkolwiek nic na to nie wskazuje w ofercie dla Konsultanta ds. rekrutacji w social mediach.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapytanie :) przewidujemy różne modele pracy - w tym hybrydowe, w zależności od specyfikacji stanowiska i obowiązków. Nie da się ukryć, że większość naszych pracowników pracuje w biurze. COVID pokazał o ile bardziej komfortowa i efektywna jest praca z biura i pozwolił docenić kontakty interpersonalne - jednak miło jest widzieć się w biurze i czuć wzajemne wsparcie w zespole - dzięki temu z żadnym problemem nie zostajemy sami!

@pracodawca

Polecam serdecznie panią Justynkę oraz panią z weryfikacji językowej obie rozmowy telefoniczne przebiegły bardzo sympatycznie wyjeżdżam z firmą 21 marca . Polecam

Danuta Bieniek

Bardzo dziękuję Pani Ani B(usunięte przez administratora)j za zainteresowanie u kontakt ze mną na kontrakcie.Jest jedną z wielu koordynatorem tak mocno zaangażowanych we współpracę z opiekunką. Dziękuję i liczę na dalszą współpracę pozdrawiam

Fhytk

Firma z możliwościami to trzeba przyznać niestety z uwagi na panujący chaos musiałam zrezygnować. Pracownik który wprowadzał mnie w obowiązki ma za duże mniemanie o powierzonym obowiązku. Tylko krytyka i podniesiony ton kierownik jakby nie wiedział po co jest kierownikiem i nie reagował Reszta zespołu przyjacielska i uśmiechnięta szkoda że nie trafiłam na normalnego bardziej kompetentnego pracownika który mógłby że spokojem pokazać mi co i jak

@Fhytk

Pani FHYTK nasza praca jest bardzo odpowiedzialna - być może dlatego wdrażający pracownik znał rangę wykonywanych obowiązków i dbał o ich dobre dopełnienie. Z pozoru błahe niedopatrzenie może się wiązać z poważnymi konsekwencjami jak pozostawienie seniora samego - do takich sytuacji nie możemy i nie chcemy dopuścić. Nasi pracownicy wiedzą jak łatwo popełnić błąd - dlatego w okresie szkolenia, nowym koleżankom i kolegom podpowiadają na co zwracać szczególną uwagę - dzieląc się własnymi doświadczeniami oraz pomagają organizować pracę tak, by nie powstawał chaos. Szkoda, że nie porozmawiała Pani szczerze z kierownikiem lub opiekunem szkoleń - panem Bartkiem, który czuwa nad procesami szkoleń. Jeśli chciałaby Pani jeszcze przekazać jakieś szczegóły dotyczące Pani uwag to zapraszam do przesłania ich na maila opinie@ajpartners.pl Pozdrawiamy serdecznie.

Dorian
@A&J Partners

Mogę wiedzieć, na jakiej zasadzie delegują Państwo pracowników do pomocy nowo zatrudnionym? Wiem z własnego doświadczenia, że wiedza to nie wszystko, bo równie ważne są tzw. umiejętności miękkie oraz przede wszystkim cierpliwość. Po sobie wiem, że ponieważ tej ostatniej mi brakuje, więc nawet bym się tego nie podejmował. Czy wspomniany kierownik / opiekun szkoleń ma ma taką moc sprawczą, że może wyznaczyć inną osobę do przeprowadzenia szkoleń z nowym pracownikiem? Przecież może się tak chyba zdarzyć, że o zmianę poprosi zarówno szkolony, jak i sam szkolący?

@Dorian

Panie Dorianie, kierownik wyznacza osobę do szkolenia - kierując się właśnie wspomnianymi przez Pana predyspozycjami. Naturalnie nie ma problemu by zamienić ją na inną - każdy ma swój styl/system pracy, a team liczy kilka osób i nowo przyjęty Pracownik może wybrać osobę, która najbardziej mu odpowiada do szkolenia. Nie robimy z tego tytułu żadnych problemów. Poza tym Pracownicy są bardzo otwarci i komunikatywni i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, odpowiadają na pytania nowych osób, czy też dają rady - bez względu na to, kto wyznaczony został do szkolenia. Rozpoczęcie nowej pracy jest często kojarzone ze stresem - rozumiemy to i staramy się go jak najbardziej zminimalizować :)

Mańka
@A&J Partners

A czy osoby, które zostają wyznaczone do szkolenia mają dodatkowo płacone za ten obowiązek? Jak pracownik nie wie z kim chce pracować podczas szkolenia to wtedy firma losowo wybiera taką osobę? Po ile mniej więcej osób liczą Wasze teamy?

@Mańka

Osoba prowadząca szkolenie wyznaczana jest przez kierownika, który najlepiej zna swój zespół. Teamy są różnej wielkości - w zależności od działu do którego kandydat aplikuje. Pozdrawiamy serdecznie.

Agnieszka Ryba

Z całego serca polecam firmę @Pracodawca. Szybka komunikacja, ekspresowa pomoc, pełen profesjonalizm. Pani Klaudia Ch(usunięte przez administratora)- rewelacja!!!Pozdrawiam cały zespół @Pracodawca

Joanna

Zgadzam się w pełni z komentarzami koleżanek i kolegów po fachu. Wspaniała firma, zlecenia bywają różne ale zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie. Dział kadr odpowiadający szczegółowo na pytania umowy możliwość dodatkowych ubezpieczeń i szereg busów do wyboru . Jestem bardzo zadowolona z pracy przede wszystkim dziękuję i pozdrawiam pania wiktorie k(usunięte przez administratora) to moja koordynatorka od lat wspaniała ciepła osoba która zawsze stoi murem za prawda pozdrawiam firmę moja kochana koordynatorkę oraz wszystkich opiekunów

A&J Partners

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Anią B(usunięte przez administratora) która jest moja koordynatorką podczas mojej pracy w Niemczech.Jest niezwykle profesjonalna pomocna cierpliwa i wysokiej kultury.♥️

Uczciwa, rzetelna firma. Dobry kontakt z koordynatorem Panią Justyną O(usunięte przez administratora).

@Ewa

Czy na początku pracy ten kontakt z koordynatorem może być częstszy? Pomoc jest całą dobę pod telefonem? :) Piszesz o uczciwości i od razu myślę o pensji, kiedy zwykle Wam płacą? Czy jest szansa na to, aby dostawać kasę raz w tygodniu, zawsze pod koniec tygodnia?

kontakt z Koordynatorem jest nieograniczony - każda osoba dostaje numer telefonu do swojego koordynatora i może się kontaktować zawsze, gdy czuje taką potrzebę lub potrzebuje wsparcia przy przetłumaczeniu czegoś, wyjaśnienia, wsparcia merytorycznego lub psychologicznego, itp. Wypłaty są raz w miesiącu. Pozdrawiamy serdecznie.

Tomasz K.

Firma wiarygodna, zgodnie z umową terminy, finanse i opisy miejsca pracy itd. Polecam Panią Annę B(usunięte przez administratora), godna zaufania, konkretna i bardzo miła. Jestem zadowolony????

@Pracodawca

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią koordynator Anną B(usunięte przez administratora). Pani Ania posiada profesjonalne podejście do "opiekunki" .Jest życzliwa, posiada umiejętność współpracy i współdziałania. Zawsze można liczyć na jej wsparcie. Iwona Mikołów

Lilka

Atmosferę przedstawiacie jako atut w firmie to super. Wpadłam na ogłoszenie dla opiekunki, zlecenie na 6 tygodni wpłaca 1800-2000 euro. Kwota jest podana za 6 tygodni czy to pensja miesięczna bo nie wiem jak to rozumieć? Po tych 6 tygodniach podpisywany jest nowy kontrakt?

@Lilka

Pani @Lilka, nasze oferty najczęściej zawierają kwoty wynagrodzenia za 1 miesiąc - chyba że jest w ogłoszeniu inna informacja. W zależności od rodzaju oferty - można wyjechać na dłuższy okres - czas wyjazdu ustalany jest na podstawie Pani preferencji w chwili przyjęcia danego zlecenia - wtedy określa Pani od kiedy do kiedy chce Pani przebywać w Niemczech. Istnieje również możliwość przedłużenia kontraktu. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do kontaktu!

Beata Domańska

Współpraca z Firmą przebiega pomyślnie jestem nareszcie zadowolona z kordynatorki Ewa (usunięte przez administratora)n interesuje się pracownikiem i służy pomocą .Jedynie co mi nie pasuje to umowa zlecenie na okres wyjazdu.

@Beata Domańska

Pani Beato, dziękujemy za pozytywny komentarz - jeśli chodzi o umowę to proszę zadzwonić do kadr - umowę można zawrzeć również na dłuższy okres.

Zostaw merytoryczną opinię o A&J Partners - Bytom

• Jak się pracuje w A&J Partners?

Zobacz opinie na temat firmy A&J Partners tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 194.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&J Partners?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 124 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A&J Partners?

Kandydaci do pracy w A&J Partners napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.