Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

Chciałabym się dowiedzieć jaki obowiązuje obecnie system pracy w firmie - praca jest w biurze / hybryda / HomeOffice ? I jak jest w przypadku nowo zatrudnionych osób ?

@Kandydat

Dzień dobry, w Ultimo po dwóch latach pracy zdalnej z elementami pracy hybrydowej, szukamy najlepszego rozwiązania na przyszłość. Wierzymy w wartość spotkań w biurze, dlatego stawiamy jako modelową pracę hybrydową. Dopuszczamy jednak także pracę w trybie biuro/zdalnie, w zależności od specyfiki stanowiska/zespołu i przede wszystkim decyzji przełożonego danego zespołu. W przypadku osób nowozatrudnionych precyzyjnie określamy warunki przyszłej pracy w ULTIMO już na etapie ogłoszenia rekrutacyjnego, bo wiemy, że jest to ważny element decyzyjny Kandydatów.

Krystek

Cześć, mam pytanie do pracowników. Jak wygląda polityka personalna w Ultimo. Swego czasu było dużo negatywnych opinii. Czy coś się zmieniło?

Antygość
@Krystek

Nie polecam. Rotacja jest spora bo bardziej opłaca się płacić mniej nowemu nieśw iadomemu pracownikowi niż więcej doświadczonemu. Podwyżka może i była ale korygują to w prowizji. Rozliczają nawet jak sami liderzy wiedzą że nie ma na czym robić wyników. Często gęsto, stanowiska wyżej obejmują osoby które nie powinny się na nim znaleźć co odbija się na pracownikach CC. Zastanówcie się czy nie macie lepszych opcji.

@Antygość

Dzień dobry. Dziękujemy za opinię. Tak, mamy rotację w ULTIMO i jest ona na poziomie rynkowym. Na miejsce odchodzących osób z Contact Center, zatrudniamy częściej nowych pracowników już z doświadczeniem, niż młodszych bez doświadczenia. Wśród naszych Pracowników są osoby, które pracują u nas wiele lat, w tym również w obszarze Contact Center. W ciągu ostatnich dwóch lat (również w roku rozpoczęcia pandemii) pracownicy CC mieli podnoszone wynagrodzenie podstawowe.

@Ultimo S.A.

pracownicy CC mieli podnoszone wynagrodzenie podstawowe? mieli, bo podnoszono minimalną krajową :)

@antywindykator

Dzień dobry. Wysokość pensji Doradcy na CC jest uzależniona od jego doświadczenia. Każdy z Doradców otrzymuje również premie uznaniowe od osiąganych wyników.

Annonymus

Czy beda jakies podwyzki w firmie? Niektorzy juz bardzo dawno nie widzieli na oczy podwyzek, mino ich zapowiadania.

@Annonymus

Dzień dobry. Menadżerowie zespołów otrzymują pule na podwyżki wynagrodzeń co roku i to oni podejmują decyzję o tym kto je otrzymuje. Kierują się takimi czynnikami jak to jak pracownik realizuje zadania, współpracuje z innymi, jaką prezentuje postawę i jaki ma aktualny poziom wynagrodzenia.

@Ultimo S.A.

raczej keirują się trakim jednym czynnikiem jak wazeliniarstwo

Flavo

Dziwne, że teraz tak mało ofert pracy jest dostępnych chociażby na pracuj

@Flavo

Dzień dobry. Ogłoszenia o pracę publikujemy w różnych kanałach, w zależności od charakteru pracy na danym stanowisku. Po więcej informacji zapraszamy na www.ultimo.pl/kariera.

I

bo to prawda ;)

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

Mauri67

Dzień dobry. Czy mógłbym dowiedzieć się jakie są terminy wypłat wynagrodzeń w firmie ultimo ? Czy jest to 01 , 10, czy może 31. Rozmawiałem jakiś czas temu z działem hr i byłbym zainteresowany ta informacja a może później tez współpraca :) Pozdrawiam

@Mauri67

Dzień dobry, w Ultimo terminy wypłat wyglądają następująco: - umowy o pracę - nie później niż w ostatnim dniu roboczym miesiąca, - umowy zlecenia - do 10 dnia następnego miesiąca. Pozdrawiamy:)

Mauri67
@Ultimo S.A.

Rozumiem, dziękuje za odpowiedź, czyli za dni nawet jak ktoś przepracuje 4 to otrzyma w tym samym miesiącu jeszcze czyli do 31 jeśli jest to umowa o prace tak ? Pytam , ponieważ w innych firmach wypłacono mi wyrównanie w kolejnym miesiącu a nie odrazu w tym wiec byłbym wdzięczny za odpowiedz.

Mauri670
@Ultimo S.A.

Ok, czyli jeśli przepracuje kilka dni, tydzień czy miesiąc to wynagrodzenie otrzymam jeszcze w tym samym miesiącu ? Pytam ponieważ w innych firmach otrzymywałem wypłatę pozniej właśnie z takim wyrównaniem. Prosze o odpowiedź.

@Mauri670

Tak, jeśli pracownik rozpocznie pracę w trakcie miesiąca (nawet jeśli jest to niewielka liczba dni) to wynagrodzenie zostanie wypłacone jeszcze w tym samym miesiącu. Mowa oczywiście o wynagrodzeniu z umowy o pracę

Niestety ale podwyżki w tej firmie to mit. W ciągu 5 lat miałem jedną. Tragedia, nie polecam nowym pracownikom ULTIMO.

@pracownik

Łukasz

Pracowałem jako doradca/ekspert doradca klienta przez 4 lata. Firma nastawiona na wyciśnięcie pracownika jak cytrynę. Ponad 100 połączeń przez predictive dialer dziennie. 10 sekund przerwy pomiędzy polaczeniami. Przerwy rozliczane co do sekundy. Zakaz wychodzenia na przerwę kiedy inna osoba z zespołu jest na swojej. Chcesz odejść od komputera po szklankę wody? Wybij się na przerwę. Do toalety na 2 minuty? Wybij się na przerwę. Odradzam pracę w tej firmie każdemu, szkoda zdrowia psychicznego.

@Łukasz

Dziękujemy Panie Łukaszu za 4 lata pracy na stanowisku doradcy CC. Wiemy, że jest ona wymagająca, dlatego regularnie podejmujemy działania by wprowadzać zmiany ulepszające pracę doradców, przy jednoczesnym zachowaniu wskaźników biznesowych. Doskonaląc procesy uwzględniamy opinie naszych obecnych i byłych pracowników.

PB

Czy w Ultimo jest możliwość zmiany stanowiska w rekrutacji wewnętrznej? Czy pracownicy mają taką możliwość

@PB

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. W Ultimo prowadzimy rekrutacje wewnętrzne i każdy z Pracowników, spełniający wymagane kryteria, ma możliwość wzięcia udziału w takich rekrutacjach.

ann

Witam, jaką opiekę medyczną oferuje Ultimo? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

@ann

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. W Ultimo, wszyscy nasi Pracownicy mogą skorzystać z prywatnej opieki medycznej LUXMed. W ramach tej współpracy mają do dyspozycji kilka pakietów, w zależności od ich potrzeb, w tym także pakiety rodzinne, w których do opieki medycznej wliczają się również członkowie rodziny. Możliwość wyłącznie pracy zdalnej jest w Ultimo uzależniona od obszaru i zespołu w jakim się pracuje. Listę stanowisk na które aktualnie są rekrutacje, można znaleźć www.ultimo.pl w sekcji Kariera. Zapraszamy do nadsyłania CV na interesujące stanowisko na adres kariera@ultimo.pl.

Czy w firmie Ultimo S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Dzień dobry. Szkolenia dla Pracowników w Ultimo powiązane są z rozwojem kompetencji lub wprowadzanych zmian i realizowane są zgodnie z planem tworzonym przez menadżera, trenerów i HR. Realizowane są przy pomocy naszego Zespołu Szkoleń lub firm zewnętrznych. Regularnie przeprowadzane są także szkolenia menadżerskie. Dodatkowo, wszyscy pracownicy mają dostęp do naszej platformy e-learningowej i mogą korzystać z przygotowanych tam kursów. Ich tematyka jest różna i dotyczy naszych wewnętrznych obszarów lub tematów związanych z Grupą B2Holding (jesteśmy częścią międzynarodowej grupy). Pracownicy mają także możliwość uczestniczenia w comiesięcznych webinariach tematycznych organizowanych specjalnie dla Pracowników – ForUPeople.

Kasiek

Czy zastanawialiście się dlaczego wciąż jest taka rotacja w tej Firmie. Skoro utwierdzają że taka przyjazna atmosfera i frontem do pracowników to co jest nie tak. Polityka otwartych drzwi to bzdura i farsa. Na pseudo stanowiskach kierowniczych jest sztab zbędnych ludzi którzy wymyślają jakieś idiotyczne procedury tylko po to aby zaistnieć i dać wrażenie że są niezbędni. Ktoś pisze o darmowej kawie czy nowym budynku ,przestańcie to jest takie płytkie a wręcz śmieszne. To jak dąć dziecku cukierka aby go przekupić. Może ten manewr działa na przyjezdnych ale szybko zejdą na ziemię . Pracując na słuchawce w siedzibie będziecie się modlić aby dzień się zakończył. (usunięte przez administratora). Ludzie którzy próbowali coś z tym zrobić dawno zostali zwolnieni bo byli nie wygodni. (usunięte przez administratora)Kiedyś przynajmniej były dobre zarobki a obecnie to jałmużna. Teraz pracują zdalnie z domu ale kiedy wrócą do siedziby to proponuje zabrać na śniadanie tabletki uspokajające oraz nocnik z pieluchą. Pracowałam w tej Firmie parę lat i wiem co mówię a ci którzy nie wierzą to wkrótce przypomną sobie mojego posta. Pozdrawiam wszystkich co wytrwali a w bajki o przyjaznej nowoczesnej atmosferze to nie wierzcie to tylko przykrywka.

GB

Jak długo trwa proces rekrutacji w Ultimo? Czy długo trzeba czekać na odpowiedź po wysłaniu CV?

@GB

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Każda osoba, która złoży CV za pośrednictwem portalu Pracuj.pl, dostaje od nas informację mailową potwierdzającą otrzymanie CV, w której jednocześnie informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami. Jeśli aplikacja jest zgodna z wymaganiami dotyczącymi stanowiska, udzielamy informacji zwrotnej tak szybko jak to możliwe. Proces rekrutacyjny i jego długość zależy od bardzo wielu czynników. Przy każdym ogłoszeniu jednak - na portalu Pracuj.pl - jest widoczny okres ważności ogłoszenia. W razie wątpliwości zawsze można skontaktować się z nami, poprzez formularz kontaktowy umieszczony na stronie Ultimo.

Berni

Profesjonalne podejście do klienta, nie dzwonią 50 razy dziennie z kilkunastu numerów proponują korzystne ugody. Naprawdę firma na poziomie

@Berni

i nawet dach nie przeciekał, zwłaszcza że prawie w ogóle nie padało

Mariola

Chciałam zapytać gdzie się podziały obiecane podwyżki?

Julia
@Mariola

Napiszesz więcej szczegółów odnośnie podwyżek w Ultimo? Jak często są one przyznawane i komu? Ile wynoszą? Czy te wspomniane przez Ciebie zostały przyznane?

Kandydatka

Mnie z przykrością (jak to napisała Pani rekruterka) nie zatrudniono a aplikowałam na stanowisko na którym mam doświadczenie i na które spełniam wymogi, a było to stanowisko na umowę o pracę na cały etat, gdyż takowego poszukuję. Natomiast na zlecenie na okres dwóch/trzech miesięcy chcieli mnie zatrudnić więc nie bardzo rozumiem o co tu chodzi. Nie mam wygórowanych oczekiwań finansowych, nadto jestem w pełni dyspozycyjna i szukam pracy stałej. Pani rekruterka nawet nie napisała co było przyczyną, iż odrzuciła Moją Kandydaturę choć sama do mnie pisała, ażebym śledziła ogłoszenia i aplikowała na te mi odpowiadające. Jak zaaplikowałam to napisała , że z przykrością nie przeszłam do kolejnego etapu, dla mnie to niezrozumiała sytuacja, gdyż pisałam owej Pani rekruterce, iż ja poszukuję pacy stałej na etat. Tym bardziej, że poszukiwała na więcej niż jeden wakat. Znam tę firmę bo miałam okazję tam już pracować na zlecenie i nie narzekałam. Szkoda,że tak Mnie potraktowano, miałam dobre zdanie no ale teraz mam mieszane uczucia. Komuś komu zależy na pracy tak jak mnie tej pracy nie chcą dać. Przykre i niezrozumiałe. Taka jest Moja opinia.

@Kandydatka

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że wydarzyła się taka sytuacja. Uprzejmie prosimy o kontakt na adres mailowy kariera@ultimo.pl, w celu bezpośredniego wyjaśnienia z Panią tej sytuacji. Sprawą zajmie się osobiście Head of HR w Ultimo.

BODMEN
@Kandydatka

Nie przejmuj się, skoro tak Cię potraktowali to świadczy tylko o nich samych, pewnie za jakiś czas znowu będą szukać na te same stanowiska... (heh)

@BODMEN

Nie przejmuję się, nie ma czym. Dla mnie Ultimo to już przeszłość. Pozdrawiam.

Ktoś
@Kandydatka

Szanowna Pani Kandydatko, jest jeszcze coś takiego jak postawa pracownika/kandydata wobec pracy i obowiązków. Widocznie na tym polu były zaprezentowane jakieś niedoskonałości i dziś sie nie dziwię, skoro aż chciało Ci się pisać opinię na GoWork a nie szukać kolejnych ogłoszeń o pracę.

@Ktoś

Nie przypominam sobie, żebyśmy były na "ty " Widać, chyba ani kulturą ani szacunkiem nie emanuje pani skoro nie znając mnie ocenia. A może to pani jest tą rekruterką? Z pani komentarza wypływa (usunięte przez administratora) brak kultury i szacunku, ewidentna złośliwość. Skoro zostałam wybrana w procesie rekrutacji na stanowisko odpowiadające stanowiskowi bardzo podobnemu to raczej tylko czysta złośliwość rekruterki mogła być powodem. Ponadto radziłabym zastanowić się nad swoją postawą i kulturą i ocenianiem kogoś kogo pani nie zna czyli mnie . Ponadto o jakiej postawie do pracy i obowiązków pani pisze skoro ja już tam pracowałam i chcieli mnie zatrudnić ponownie na umowę zlecenie na podstawie której wcześniej pracowałam ponadto owa pani rekruterka nie widziała jak pracuję, nie poznała mnie osobiście więc tym samym nie było żadnej podstawy do oceniania mnie. I tak na koniec życzę pani nauczenia się szacunku i kultury osobistej, której raczej pani nie posiada sądząc po pani komentarzu. Nie rozumiem skąd te złośliwości , w życiu prywatnym się pani nie układa czy z pracy panią zwolnili!?! Bardzo niegrzeczna pani postawa, oj bardzo. Życzę również pokory i zero złośliwości. Właśnie przez takie osoby jak pani świat jest zły. Każdy ma prawo do wyrażenia opinii, a pani nie jest od tego, aby mi dyktować co mam robić a czego nie. Do pani wiadomości - napisanie opinii zajmuje tylko chwilę więc proszę się nie martwić o mój czas na szukanie pracy, zawsze się go znajdzie. Niech pani zauważy, że wiele osób poparło mój komentarz więc racja jest po mojej stronie. Amen

Byly pracownik

Tak się zastanawiam Czy „mamy” w ultimo nadal nie maja gdzie wracać po urlopie macierzyńskim? Były takie 2 przypadki chociażby w departamencie windykacji prawnej!

@Byly pracownik

Dzień dobry. Zdecydowana większość naszych koleżanek powracających z urlopów macierzyńskich czy wychowawczych wraca na swoje stanowiska sprzed urlopu. Oczywiście, jak w każdej firmie, i u nas zdarzają się sytuacje, w których ze względu na wprowadzone pod ich nieobecność zmiany struktury czy procesów, dotychczasowe stanowiska są likwidowane lub modyfikowane. Wtedy szukamy najlepszych rozwiązań zgodnych z prawem.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ultimo S.A.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. W Ultimo praca w nadgodzinach jest przede wszystkim rekompensowana czasem wolnym, czyli możliwością odbioru, jednak w sytuacji gdy nie ma takiej możliwości, wypłacane jest wynagrodzenie wraz z dodatkiem.

Siwadimica

Z Ultimo moja osoba związana jest wiele lat. Od lat nic się nie zmieniło tylko siedziba. Standardy rozmów pod scenariusze telenowel niestety. Rutyna. Stabilność!? Chyba na fotelu ???? ze starej gwardii chyba pojedyncze sztuki pracują. Chcesz zostać robotem na PD? Dobrze trafiles. Pozdrawiam gwardię nielicznych wytrwałych. Tajemnicza/y. Piszę aby liderka mnie nie rozpoznała z aktywacji.

Jacek
@Siwadimica

Są przecież nowe możliwości techniczne komunikowania się.Współpraca z 3S S.A. przynosi rezultaty.

Lincz

Firma dokonała linczu na najelepszym liderze w CC. Chociaż nie byłem u niego w zespole, to ceniłem go bardziej niż własnego przełożonego kto za tym stoi? Wiadomo

Z serdecznymi pozdrowieniami
@Lincz

Tyle czasu juz tam nie pracuje, a widze ze nic sie nie zmienilo. Wystarczy ze ma sie lekko inme zdanie i coz. Liderowi wspolczuje, ale pamietaj zycie po Ultimo wbrew pozorom istnieje, ba i jest calkiem fajnie ;)

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zgadzam sie. Jedni sa z przyzwyczajenia inni boja sie odejsc bo myślą że brak alternatywy. Szkoda ludzi na słuchawkach oj szkoda. A co do kadry to praktycznie nikogo profesjonalnego, oprócz kilku nazwisk.

Biała dama
@Lincz

Pewien pan? ????

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Ultimo S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Dziękujemy za pytanie. Nasi pracownicy mają ścieżki rozwoju zawodowego na każdym stanowisku. W zależności od stanowiska awanse następują zarówno dzięki zdobytemu doświadczeniu, stażowi pracy, jak i efektywności realizowanych zadań. Prowadzimy rekrutacje, w których w pierwszej kolejności poszukujemy kandydatów wewnętrznych, spełniających wymagane kryteria, a pracownicy mają możliwość zmienić swój obszar pracy wewnątrz organizacji. Organizujemy szkolenia, poprzez które pracownicy mogą się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności, także miękkie. Oczywiście rok, w którym obecnie jesteśmy i okres pandemii spowodował, że np. szkolenia zostały w ostatnim czasie ograniczone. Mamy w firmie również wiele przykładów awansów wewnętrznych na stanowiska menadżerskie, w tym na stanowiska w Zarządzie firmy – np. obecnie wszyscy członkowie Zarządu firmy pochodzą z wewnętrznych awansów.

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.