Ultimo S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ultimo S.A.

Ultimo

Ludzie fajni, bardzo miła atmosfera ale robota ciężka i za małe pieniądze.

@Ultimo

Tak w sumie to na którym stanowisku praca według Ciebie uznawana jest za taka ciężką i z jakiej przyczyny? Jest na stronie ogłoszenie na Wrocław na obsługę klienta z opcją na HO. Od strony organizacyjnej łatwiej jest sobie wtedy prace poukładać?

A

Czy w firmie sa przewidziane podwyżki inflacyjne?

@A

Dzień dobry. W Ultimo nie mamy podwyżek inflacyjnych. Podwyżki w Ultimo są związane z systemową analizą rynku wynagrodzeń oraz indywidualną oceną kompetencji pracowników.

Bbb
@Pracodawca

Dziwne, bo niektóre działy dostały podwyżkę infalcyjna...

Sad
@Bbb

W innych firmach windykacyjnych podwyzki plus premie roczne,ale niestety nie tutaj

@Sad

Czyli tutaj są jakieś inne alternatywy w odniesieniu do opinii powyżej? jakie? co do wspomnianych premii z jakich przyczyn miałyby nie występować? co z jakimś systemem motywacyjnym?

Kandydatka

Dzień dobry, w jaki sposób ustalane są wysokości wynagrodzeń? Czytając wpisy napotkałam w kilku miejscach na stwierdzenie że są konkurencyjne rynkowo. Tymczasem na serwisach ogłoszeniowych z pracą prawie nigdy nie są podawane nawet widełki płacowe dla stanowisk. Jak zatem ten rynek jest badany? A jak to wygląda już po zatrudnieniu? Czy jest jakiś regulamin określający widełki płacowe dla danych stsnowisk?

@Kandydatka

Tak jak większość firm, by przygotowywać rekomendacje dotyczące polityki wynagradzania, bazujemy na analizie rynku wynagrodzeń. Raz do roku przeglądamy wynagrodzenia, dokonujemy awansów i podwyżek w odniesieniu do kompetencji pracowników i oceny ich pracy przez przełożonych. Dla części stanowisk mamy wdrożone jawne widełki wynagrodzeń, znane w danych zespołach. Natomiast w ogłoszeniach rekrutacyjnych na razie nie publikujemy widełek wynagrodzeń na poszukiwane stanowiska.

Bel

Czy w każdym dziale wszyscy pracują po 8 dni w miesiącu w biurze? Czy w firmie jest duży dział back office? Interesuje mnie praca biurowa w back office, ale od dawna nie było żadnej oferty. A bardzo odpowiada mi lokalizacja firmy.

@Bel

Dzień dobry. W tej chwili nie mamy otwartych procesów rekrutacyjnych do zespołów Back Office, w których specjaliści pracuję więcej dni w biurze niż zdalnie, ze względu na rodzaj realizowanych zadania. Zapraszamy do śledzenia ofert na naszej stronie kariera. Pozdrawiamy, Zespół Ultimo.

Konsultant Telefoniczny

Zakończona

Nie otrzymałam linku na spotkanie rekrutacyjne, nie odbierali telefonów po 3 telefonie udało mi się doprosić o link na spotkanie rekrutacyjne przez co spoznilam się na spotkanie rekrutacujne dla Pani z rekrutacji to było zabawne. Pani kierownik odrazu mnie nie polubiła śmiała się przez całe spotkanie, dość nieprzyjemy widok. Nie podali stawki ,ponieważ jak twierdzili to indywidualne ustalenie i dzwonią z tą informacją później. Całą rozmowa to było zbywanie mnie. Bardzo nie profesjonalnie.

Hania

Ile trwa szkolenie wdrożeniowe do pracy na CC?

@Hania

Dzień dobry, szkolenie wstępne w Ultimo trwa 2 tygodnie. Pozdrawiamy, Zespół Ultimo.

@Ultimo S.A.

I jak takie szkolenie przez te wspomniane 2 tyg może przebiegać? Jest ono przeprowadzane standardowo od lat w niezmiennej postaci czy coś w nim zmieniają? Co z pozostałymi stanowiskami?

@Marta

Dzień dobry. Szkolenie wstępne dla pracowników Contact Center – tak jak i dla osób z innych obszarów – obejmuje m.in. zakres BHP i informacje na temat kultury organizacyjnej firmy. Dodatkowo z nowymi pracownikami w CC współpracują Trenerzy Wewnętrzni, którzy przekazują wszystkie potrzebne informacje dotyczące bezpośrednio pracy na danym stanowisku. Pozdrawiamy, Zespół Ultimo.

T

NIestety na przestrzeni ostatnich lat wielu wspaniałych managerów odeszło lub zostało zwolnionych, przez to teraz jest jak jest

Pler

Większość opinii jest chyba pisana przez osoby z pr nijak się ma to do prawdy

Bylypracownik
@Pler

To prawda,obecnie mam okazję pracować w innej firmie windykacyjnej inny świat,inne podejście do pracownika,ciekawe projekty,możliwości rozwoju. Tutaj stagnacja i marazm

Jaka jest kultura pracy w Ultimo S.A.?

Dzień dobry, Kulturę tworzymy my :-) Mówimy do siebie po imieniu. Wszyscy bez względu na zajmowane stanowisko od zarządu po stażystów. Mamy prostą strukturę organizacyjną. Od maja wszyscy pracujemy hybrydowo maksymalnie 8 dni w miesiącu, a gdy spotykamy się w biurze, czekają na nas owoce, soki i masaże z fizjoterapeutą. Umożliwiamy elastyczny czas pracy. Nieważne czy online, czy w realu – jesteśmy ze sobą w kontakcie – tworzymy #DobreMiejscePracy. Mamy wewnętrzny CSR Team i angażujemy się w działania pomocowe. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę lub do kontaktu z zespołem HR Ultimo kariera@ultimo.pl.

Adrian
@Ultimo S.A.

Te masaże to dlatego, że praca jest stresująca? Pracowałem kiedyś w windykacji - co prawda przez telefon, nie osobiście - i wiem, że nie jest łatwo. Jak się u Was dostać do pracy, skomplikowana jest rekrutacja?

@Adrian

Dzień dobry. Masaże w biurze oferujemy wszystkim osobom pracującym w biurze, nie tylko w obsłudze Klientów. Proces rekrutacyjny zależy od stanowiska i zdecydowanie nie jest skomplikowany, zapraszamy do udziału. Aktualne oferty znajduję się pod adresem: https://www.ultimo.pl/kariera/oferty-pracy-i-stazy Zespół Ultimo

Adrian
@Ultimo S.A.

Dzień dobry. Powiem szczerze, że zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta. Szykuję CV. Jakich pytań ze strony menadżera mogę się spodziewać po ewentualnym kontakcie, jak weryfikują Państwo nastawienie na realizację postawionych celów? Bardzo ciekaw jestem, jak wygląda welcome day i wdrożenie? Mam nadzieję, że przekonam się o tym osobiście :)

@Adrian

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Ultimo. Spotkanie z menadżerem zespołu to rozmowa o dotychczasowym doświadczeniu zawodowym opisanym w CV oraz oczekiwaniach w stosunku do nowej pracy. Opowiadamy o naszej firmie, stanowisku i wymaganiach. Dbamy by był to dialog dając przestrzeń na pytania Kandydatów. Welcome day to początek procesu przygotowywania do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta, które trwa w pierwszym etapie 2 tygodnie, a potem nowa osoba ma pełne wsparcie swojego mentora i przełożonego by już w indywidualny sposób wdrażać do zdań specjalisty ds. obsługi klienta. Zapraszamy do udziału w rekrutacji, na więcej pytań odpowiemy na spotkaniu :)

Bardzo dobrze wspominam pracę w ultimo, IT. Przyjemna atmosfera i brak korpo atmosfery. Wrocław.

Plv

To chyba było jakiś czas temu

Natalia

Skoro było tak dobrze to czemu już tam nie pracujesz? Możesz zdradzić przyczynę zmiany pracy? ;)

Blv
@Natalia

Pewnie przez zarobki i management

@Blv

wniosek podparty własnym doświadczeniem? kiedy tu pracowałeś i jakie warunki wtedy były?

Google

Dzień dobry, czy ten jeden dzień w na CC w biurze mozna pracować na druga zmianę?

@Google

Dzień dobry. Grafik pracy jest ustalany z bezpośrednim przełożonym. W dniu pracy w biurze najczęściej organizowane są spotkania zespołem by ten czas wykorzystać najlepiej do budowania relacji. Pozdrawiamy, Zespół Ultimo

Witam czy w Ultimo aplikując na stanowisko do Contackt Center wymagane jest zaświadczenie o niekaralności lub status studenta? Jak obecnie wyglada model hybrydowy na tym stanowisku ?

@Anna

Dzień dobry. Dziękujemy za pytania. Do rekrutacji na stanowiska specjalistów ds. obsługi klientów Contact Center nie wymagamy statusu studenta ani zaświadczenia o niekaralności. Praca hybrydowa dla pracowników CC to jeden dzień pracy w biurze by spotkać się z zespołem i 4 dni pracy z domu. Pozdrawiamy Zespół Ultimo

@Ultimo S.A.

Dziękuje za odpowiedź, chciałam zapytać również o to jakie narzędzia dostaje pracownik do pracy w home office? I ile trwa szkolenie wstępne i czy odbywa się ono stacjonarnie czy online?

@Anna

Dzień dobry. Wszyscy pracownicy po rozpoczęciu pracy, otrzymuję niezbędny na danym stanowisku sprzęt do pracy hybrydowej, czyli zawsze laptop lub /i telefon komórkowy. Jeśli jest taka potrzeba mogą również do pracy z domu wypożyczyć dodatkowe monitory. Welcome day, czyli pierwszy dzień w pracy robimy wg potrzeb, czyli stacjonarnie w naszym biurze, online lub hybrydowo. Pozdrawiamy, Zespół Ultimo.

Bardzo dziękuje. Aplikuję, bo wszystko brzmi super ;) Pozdrawiam zespół Ultimo

Na jakie wsparcie w Ultimo S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dzień dobry, prawa wszystkich pracowników Ultimo są przestrzegane zgodnie z Kodeksem Pracy. Dodatkowo - w biurze - pracownicy mogą skorzystać ze strefy dla rodzica z dzieckiem oraz każdemu pracownikowi oferujemy elastyczny czas rozpoczęcia pracy: między 7 a 9 rano, co ułatwia codzienną organizację dnia rodzicom.

antywindykator
@Ultimo S.A.

a po co kobiecie w ciąży strefa rodzica z dzieckiem?

Jagoda
@antywindykator

Na początek przychodzi z lalką, żeby się przyzwyczajać. Taki nowatorski program. Dziewczyny sobie chwalą.

Grażyna
@Jagoda

Hah, śmiechłam. Tak na poważnie to o co chodzi z tą strefą dla rodzica z dzieckiem, ludzie biorą ze sobą faktycznie dzieci do pracy? Jak to wygląda w praktyce, dasz znać?

Praca zdalna ??

Czy jest możliwość po okresie próbnym przejście na pracę całkowicie zdalną??

@Praca zdalna ??

Dzień dobry. W Ultimo pracujemy w systemie hybrydowym i jesteśmy w biurze średnio 2 dni w tygodniu. Praca zdalna jest oferowana jedynie w niektórych zespołach, w zależności od charakteru pracy. Pozdrawiamy Ultimo

Jacek

Ultimo podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.Jest to tylko teoria.Składając tam skargę należy się liczyć z przewlekłością postępowania związaną z bezczynnością.Na co przysługuje skarga do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie po wcześniejszym złożeniu ponaglenia w K.N.F.

Czy urlop w Ultimo S.A. jest płatny 100%?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie i cierpliwość. Wynagrodzenie za czas urlopu jest wyliczane zgodnie z obowiązującym prawem (Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie szczegółowych zasad udzielania urlopu wypoczynkowego - http://www.przepisy.gofin.pl/przepisy,4,18,37,321,,,rozporzadzenie-ministra-pracy-i-polityki-socjalnej-z-dnia.html).

Lidia
@Pracodawca

Dziękuję za informację. Mam pytanie też czy są jakieś bonusy na święta/premie świąteczne? Coś w tym stylu?

@Lidia

Dzień dobry, wszyscy Pracownicy Ultimo otrzymują w grudniu dodatkowe przelewy świąteczne. Osoby, które są rodzicami otrzymują dodatkowe punkty na platformie MyBenfit z okazji Dnia Dziecka i na Mikołaja.

Zatrudnienie

Czy obecnie zatrudniacie pracowników? Po jakim czasie odpowiadacie zwrotnie na przesłane aplikację?

@Zatrudnienie

Dzień dobry. Wszystkie aktualne rekrutacje publikujemy na naszej stronie www.ultimo.pl/kariera. Kontaktujemy się z tymi osobami, których doświadczenie i umiejętności są zgodne z tymi, których poszukujemy na danych stanowiskach. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Ika

Czy jest możliwość pracy tylko weekendy?

@Ika

Dzień dobry. W Ultimo nie pracujemy w weekendy, dlatego nie ma u nas możliwość pracy tylko w tym czasie.

Elżbieta
@Ultimo S.A.

A w tygodniu w jakich godzinach odbywa się praca?

@Elżbieta

Dzień dobry, godziny pracy zespołów związane są ściśle z charakterem wykonywanej pracy. Zespoły CC pracują na 2 zmiany pomiędzy 8:00 i 20:00, a grafiki prac ustalane są z miesięcznym wyprzedzeniem. Pozostałe zespoły pracują pomiędzy 7:00 a 17:00, a godziny pracy są ustalane z Przełożonym.

OL

Duża rotacja, dużo osób odchodzi myślę, ze przede wszystkim przez niskie place i brak możliwości rozwoju, a szkoda

Aleksander
@OL

A co masz na myśli pisząc o tych płacach? Możesz podać jakieś kwoty przykładowe?

PK
@Aleksander

Mocno poniżej średniej rynkowej

@PK

Dzień dobry. Wynagrodzenia w Ultimo, w zależności od zajmowanego stanowiska, zakresu obowiązków oraz doświadczenia pracownika, są na poziomie rynkowym.

Aleksander
@PK

Mocno to znaczy ile się to różni procentowo?

Nie wiem co było na pierwszym miejscu, ale pewnie coś negatywnego. Czemu od razu zarzucasz, że coś złego miałoby się tu dziać?

Jeśli praca jest hybrydowa, to jak wyglada to w praktyce ? Więcej jest HO, a sporadyczne dni są w biurze ? Jestem zainteresowany praca zdalna dlatego wole się upewnić wcześniej. Jakie godziny pracy obowiązują w Ultimum i jak to wyglada w praktyce ?

@Kandydat

Przez ostatnie dwa lata pandemii pracowaliśmy głównie zdalnie. Obecnie, po zakończeniu pandemii, od maja 2022 przechodzimy na pracę hybrydową, przewidującą zarówno pracę z biura, jak i zdalną. Zakładamy, że biuro staje się miejscem spotkań, budowania relacji, wymiany doświadczeń i wspierania rozwoju pracowników. Na dziś planujemy model ok. 8 dni w miesiącu pracy w biurze. Jeśli chodzi o godziny pracy, mamy elastyczny poranek, który zakłada rozpoczęcie pracy między 7.00 a 9.00, a oczekiwana dyspozycyjność na spotkania dla wszystkich pracowników jest między 9.00 a 15.00. Zapraszamy do Ultimo.

Renata
@Ultimo S.A.

dopytam konkretniej, praca hybrydowa to 3 dni zdalnie, 2 w firmie? da się tak ?

@Renata

Pani Renato, tak - to właśnie zakłada nasz model pracy hybrydowej, dobrego dnia.

@Ultimo S.A.

Czyli tak to wyglada w praktyce, że 3 dni praca zdalna , 2 dni praca z biura ? Nie np. 3 tygodnie pracy zdalnej, 1 tydzień z biura ?

@Ultimo S.A.

Dziękuje za odpowiedz. A czy drugie zmiany tez u Państwa obowiązują? Jeśli tak, to ile takich zmian jest w miesiącu?

@Kandydat

Zależy nam na regularnej, bezpośredniej współpracy między zespołami, dlatego preferowanym rozwiązaniem jest przychodzenie do biura w każdym tygodniu. Pozdrawiamy :)

@Kandydat

Zależy nam na regularnej bezpośredniej współpracy między zespołami, dlatego preferowanym rozwiązaniem jest przychodzenie do biura w każdym tygodniu. Pozdrawiamy:)

@Kandydat

Szczegóły dotyczące pracy w Zespole Contact Center udzielane są podczas procesu rekrutacyjnego. Obowiązują pewne zasady dla zmian popołudniowych, ale i elastyczność związana z ich ustalaniem. Zapraszamy do złożenia aplikacji. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Ultimo S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ultimo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Ultimo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultimo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ultimo S.A.?

Kandydaci do pracy w Ultimo S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ultimo S.A.