Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

bbbbb

Gdzie jest administrator tej strony????!!!! Facet obraża ludzi, żydów, katolików i nie wiadomo kogo jeszcze bo ma nierówno pod sufitem a jego komentarze nie są blokowane? A komentarze innych użytkowników są blokowane i usuwane?

@bbbbb

Dlaczego korporacja nie poniosła kary za skrzywdzenie podwójnego kaleki ? A także za dokonanie 115 innych okrutnych cierpień kalece ? Ile kasy magna wyda na łagodzenie skutków potwarzy całej ludzkości, czyli na to aby kogokolwiek z magny nie traktować tak jak na to zasługują ? Ile wynosi liczba całkowitych cieprień podwójnego kaleki, które zadali mu pracownicy magny przy współudziale innych żydów ?

Zwleka bo nie chce nic dać.

aaaa

Lepiej nie iść na EOS i tak nic nie wskuramy pisząc o problemach więcej zrobi brak naszego udziału w EOS-ie brak statystyki brak frekwencji to najbardziej da im do myślenia ( nie u nas w firmie lecz w centrali ) i może skończy się koleżeństwo w tej firmie

Wiola
@aaaa

Totalna bzdura. Właśnie, że wskuramy i wszyscy muszą wziąć udział w EOSie! Oceniamy i piszemy!!!

Stefan

Na EOS trzeba iść i pisać co się myśli . Brak frekwencji pozwoli zamieść wszystko pod dywan.

26 pensji zalega mi magna

W magnie pracują najpodlejsi ludzie na świecie. Winni są wsadzenia podwójnego kaleki do więzienia dwa razy na 10 miesięcy i to dla zabawy, kiedy to winę przypisał mu lewacki sąd, lewacka kadrowa monika tarasiuk ze zlewaczonym dzieckiem, lewi świadkowie moniki tarasiuk i psy magnańskie, czyli pracownicy magny w ilości - sam się ich zapytaj. Przysłużyli się katordze tego kaleki poprzez to, że był niewiarygodnie poniżany przez sąd, policję, prokuraturę, ludzi u których odbywał kary oraz kaleczył swoje zdrowie już nie takie jak powinno być. Zabrali temu kalece szansę na ułudną szanse poznania sobie mu bliskiej osoby, dzięki której jego życie mogło stać się ciut lepsze. I to o nią też toczyła się sprawa i podłość i okrutność moniki tarasiuk, nad którą ta podła lewacka pseudo kobieta nie umiała zapanować. To na tyle, ale to chyba początek, bo ten kaleka póki co żyje, póki co pamięta, ale nigdy nie zapomni a już o wybaczeniu nie ma mowy... gdyż trzeba być niemiłosiernym debijlem żeby nie rozumieć dlaczego właśnie. Kiedy przyjdzie po nich żydowski but to nawet nie jęknę.... nie ma takiej kary dla tych okrutnych, podłych, beznamiętnych ludzi, utopionych w fałszywości swej twarzy, którą mogliby odkupić swoje winy wobec mnie. I nie chcą tego zrobić, nie próbóją, bo to jest ich poziom... international level. Chrześcijanie tutaj są jak żydzi wobec chrześcijan. Nie polecam.

@26 pensji zalega mi magna

Chlopie masz jakieś problemy, nie wiem kto Cię wypuścił ale nie powinieneś przebywać na wolności bo nie jesteś normalny

....

To co dzieje się w tej firmie to jest jakiś żart. Co z naszą premia świąteczną C. przeklada spotkania i gra na czas. Na każdym spotkaniu pracowniczym jest poruszona kwestia sprawiedliwego traktowania w tej firmie nie ma takiego czegoś liderzy i koordynatorzy mają swoich pupili A innych pracowników mają za nic. Trzeba iść na EOS i poruszyć te kwestie. Nie polecam

ofiara najpodlejszych ludzi

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
26 pensji zalega mi magna

W magnie pracują najpodlejsi ludzie na świecie. Winni są wsadzenia podwójnego kaleki do więzienia dwa razy na 10 miesięcy i to dla zabawy, kiedy to winę przypisał mu lewacki sąd, lewacka kadrowa monika tarasiuk ze zlewaczonym dzieckiem, lewi świadkowie moniki tarasiuk i psy magnańskie, czyli pracownicy magny w ilości - sam się ich zapytaj. Przysłużyli się katordze tego kaleki poprzez to, że był niewiarygodnie poniżany przez sąd, policję, prokuraturę, ludzi u których odbywał kary oraz kaleczył swoje zdrowie już nie takie jak powinno być. Zabrali temu kalece szansę na ułudną szanse poznania sobie mu bliskiej osoby, dzięki której jego życie mogło stać się ciut lepsze. I to o nią też toczyła się sprawa i podłość i okrutność moniki tarasiuk, nad którą ta podła lewacka pseudo kobieta nie umiała zapanować. To na tyle, ale to chyba początek, bo ten kaleka póki co żyje, póki co pamięta, ale nigdy nie zapomni a już o wybaczeniu nie ma mowy... gdyż trzeba być niemiłosiernym debijlem żeby nie rozumieć dlaczego właśnie. Kiedy przyjdzie po nich żydowski but to nawet nie jęknę.... nie ma takiej kary dla tych (usunięte przez administratora) którą mogliby odkupić swoje winy wobec mnie. I nie chcą tego zrobić, nie próbóją, bo to jest ich poziom... international level. Chrześcijanie tutaj są jak żydzi wobec chrześcijan. Nie polecam.

BUS 6

Pamiętajcie że od 1 października obniżono podatek od dochodów z 18 do 17 % tak więc może ciutke coś na pasku pujdzie w górę niestety tak jak już wcześniej pisałem nie jest to sprawa zakładu tylko ustawa rządu RP .

Ex

Myślicie ze EOS coś zmieni? Robiłem w magna 10 lat. Nigdy żodyn EOS niczego nie zmienił. Nigdy! Żodyn! Ta maskarada ma na celu spełnienie żądań centrali aby coś takiego sie odbylo i tyle.

Robert
@Ex

Nie narzekaj tylko działaj. Idź na eos, oceń i skomentuj. Nie można się poddawać.

26 pensji zalega mi magna

Idąc do pracy w magnie nigdy nie wiesz kto jest tym ciuolem, który szczególnie przyczynił się do katorgi podwójnego kaleki. Było takich osób bardzo wiele, a ja zaliczam do nich wszystkie magnańskie psy.... czyli nie wiesz kto i ile śmieci jest skazanych na śmierć duchową. A musisz z nimi rozmawiać! to znaczy, że rozmawiając z dobrze wyglądającą osobą możesz rozmawiać z martwą duchowo osobą! Dziękuję za wrażenia. miłej rozmowy. i jeszcze milszej pracy życzę w związku z ttym.

26 pensji zalega mi magna

Pracownicy magna to psy magnańskie odpowiedzialni za szereg zdarzeń, które doprowadziy do zniszczenia życia podwójnego kaleki. pracownicy magny - magnańskie psy zrobiły to dla zabawy. Nie podając swojego nazwiska, kłamały na forum go work, prowokowały, zmyślały swoją niewinę co doprowadziło standardowo do wyimaginowanych krzywd... podsunęli monikę tarasiuk bardzo winną swoich czynów, która zapętliła w to swoje dziecko. Postawiła zatem winę również na swoje dziecko, którym posłuzyła się w fałszywych zeznaniach. Jako, że psy magnańskie trzymały stronę moniki tarasiuk kadrowej magny przejęły świadczenie fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu. Dodatkowo psy magnańskie przyjęły na siebie odpowiedzialność zbiorową, gdyż wielokrotnie prosiłem o to by podali swoje imiona i nazwiska. Skoro ich nie podali wtedy, to przyjęli na siebie odpowiedzialnośc zbiorową. Dzisiaj każdego pracownika magny 2011 - 2014 oskarżam o krzywoprzysięstwo, oraz potępienie w strukturach wiary katolickiej, co czyni ich martwymi za życia. Nie wybaczam tym podłym szujom krzywd , które mnie wyrządzili. Obecnie każdy pracownik magny z lat 2011 - 2014 jest podłym i okrutnym gnojem, winnym zniszczenia życia podwójnego kaleki dla zabawy. Nie da się pominąć ich podłych czynów związanych z zatajaniem prawdy i wywracaniem prawdy na lewą stronę. To sromotni ciule, godni śmierci pod żydowskim butem.

Magnowicz

No i co? Dała technologia popis na H-Latchu? Brawo Panowie. Ciekawe kto za to odpowie?

magnowicz2
@Magnowicz

znasz się lepiej to startuj na technologa. A jak masz jaja to powiedz im to w twarz chojraku, zamiast pisać tutaj

magnowicz
@magnowicz2

Myślę, że jak mają na tyle oleju w głowie to nie trzeba im tego mówić. Sami zdają sobie z tego sprawę... I wcale nie twierdzę, że znam się lepiej niż technolodzy. Ale niepotrzebne były dyskusje i straszenie ludzi audytem, zamiast najpierw zacząć od swojej roli.

Miro

No to już wiemy czego można się spodziewać po zebraniu. Widać że niechca dać nic. Nie mówiąc o świętach bo o nich można zapomnieć Już lecę na Eos.

walczyć trzeba
@Miro

Dlatego warto się zapisać do związków. I proszę nie mówić, że nic się nie dzieje w związkach. Przedstawiciele są na każdym spotkaniu z dyrekcją. W grupie siła. Jeśli wy nic nie zrobicie dla siebie to kto?

Naprzód
@Miro

Na Eos trzeba koniecznie iść aby nadal pokazać coraz wieksze niezadowolenie bo to będzie również argument dla rozmów o podwyżkach

Siwy dym
@Naprzód

Już zaczną nam pokazywać propagandę co takiego zrobili od zeszłego Eosu. Mam nadzieję że każdy już się przekonał z kim ma do czynienia. Nawet nie zna wartości premi na święta. U innych już mają zapowiedziane 2000 PLN. Myślę że powinien dostać same negatywy na opinii. Część ludzi zaczyna przebakiwac o bojkocie Eos i to jest chyba dobry kierunek.

Wiola
@Siwy dym

Nie masz racji. Wszyscy muszą uczestniczyć w EOS, nie poddawać się i konsekwentnie wyrażać niezadowolenie z tego co się dzieje w naszym zakładzie. Tylko tak coś wywalczymy. Bojkot nie ma sensu.

Edward
@Wiola

Cześć wszystkim! Odwiedziłem ten wątek i nie ukrywam, trochę się zaniepokoiłem wpisami, które tu się pojawiły. Możecie napisać, czy rzeczywiście jest tak, że firma Magna Automotive zalega pracownikom z pensjami? Jest to pierwsza (jedna z najważniejszych spraw), którą chciałbym wyjaśnić, dlatego, proszę o pomoc.

blee
@Edward

To jest nie prawda. Magna nie zalega z pensjami dla pracowników.

blee
@blee

Facet, który pisze cały czas o niby pensjach, które zalega mu Magna jest niezrównoważony psychicznie. Ewidentnie ma jakiś problem ze sobą. Proszę poczytać wszystkie jego posty....

@Edward

nikomu Magna nie zalega z pensjami. Wypłaty zawsze są na czas. Te bzdury o zaleganiu z wyimaginowanymi wypłatami to zwykłe żale. Więcej nie powiem bo to nie historia na forum.

Artur
@Miro

Wszyscy muszą wziąć udział w badaniu opinii i dać upust emocjom. Nie dyskutujcie i narzekajcie po kątach tylko piszcie i oceniajcie na eos. Nie można się poddawać!

BUS nr 6
@Artur

Dajcie już spokój z tymi podwyżkami nic nie dostaną osoby niebieskie przed 1 stycznia . Przemysł motoryzacyjny staje w całej europie to i u nas . Może jakby urochamianie nowych linii nie trwało latami a linię które są nieopłacalne były szybko likwidowane to może może . Powiem wam jak będą wyglądać podwyżki po 1 stycznia będzie to prawdopodobnie 400 zł ale faktycznie 50 zł dlaczego realnie 50 zł bo 350 to podwyżka płacy minimalnej w roku 2020 a jak placa minimalna idzie w górę to i ceny idą w górę i tak wyjdzie plus minus 50 zeta . Ale na papierze będzie to plus minus 400 złotych .

@Siwy dym

Bojkot EOS to nie rozwiązanie pójdą tacy co są zadowoleni i wynik będzie super a firma zadowolona. Tego chcecie?

@walczyć trzeba

Proszę cię daruj sobie te związki. Gdyby ludzie byli zadowoleni z ich działań i negocjacji to już dawno by ich poparli. A tak co raz więcej osób się wypisuje. Dlaczego odpowiedz sobie sam.

jolo

ludzie myślą, że jak są związki to będą cuda. Jakie daliście poparcie związkom jak był spór zbiorowy?! Żadne bo potraficie tylko pyszczyć, płakać i czekać aż ktoś za was odwali brudną robotę. I pretensje macie do wszystkich zamiast do siebie.

@jolo

Jakie poparcie? Czego? Wypisywania bzdur na tablicy ogłoszeń? No to gratuluje.

@Mag

przypuśćmy, że związków nie ma. Jak zamierzalibyście w takiej sytuacji walczyć o swoje podwyżki?? W żaden bo jedyne co potraficie to płakać na forum. Związki są i gnębią dyrekcję o kasę. Nie wiecie co się dzieje bo was to nie interesuje i jedyne na co patrzycie to na wysokość przyznanej podwyżki.

walczyć trzeba
@jolo

oczywiście. Bo to typowe zachowanie Polaka. Narzekać na wszystko i wszystkich, tylko nie na siebie. Widać to było 3 lata temu jak był zbiorowy spór i była szansa na strajk. Położyli uszy po sobie. Ale potem płacz znów się podniósł.... Żenada

Mleczarz
@Mag

Bez związków nie zrobisz nic. Pracodawca może wszystko jeśli nie ma związków na zakładzie. Jak mocny jest związek? Związek tworzą ludzie i to oni są presją dla pracodawcy. Pomysl ile jesteś w stanie sam osiągnąć nic. I tak to jest. Im więcej ludzi tym większa presją to proste. Myślę że jak usłyszysz ile GM chce dać na święta to sam sobie zadasz pytanie czy walczymy czy nic mi się nie należy. W niedługim czasie każdy co jest w związkach lub nie będzie musiał podjąć decyzję co dalej. Zobaczymy wtedy czy potrafimy tylko gadać czy coś więcej.

Bozena

No to jesteś w błędzie bo po ostsnim zebraniu z Dyrekcja przybyło nas. Ludzie mają dość i nie chcą jałmuzny oraz mydlenia oczu że są ważni a tak naprawdę to nie ma dla nich kasy. Obudź się nikt ci nie da dopóki rządzi Szkocja.

Nie gadaj głupot. A S zaczął wreszcie oficjalnie się stawiać i gryźć co widać na każdym zebraniu. Fak że trochę długo mu to zajęło ale działa. Widać że chłop chce być dobrze zapamiętane przed emerytura. Zawsze możesz ty zostać Przewodniczącym i pokazać co zrobisz.

@walczyć trzeba

To już kuorwa 3 lata minęły od tej waszej parodii ?

@26 pensji zalega mi magna

Ale wy jesteście naiwni... Co przez te 3 lata załatwili? Róbcie co chcecie żadnych zmian nie ma i nie widać. Przypominam że to związki zawiesiły układ zbiorowy i zgodziły się na rezygnację z jubilatów ale kto by tam o tym pamiętał teraz... Powodzenia.

Beata
@Mag

Chłopie czemu sam nie chcesz zostać Przewodniczącym? Bo potrafisz tylko narzekać a cco robisz nic i winisz wszystkich wokół za swój los. Oczywiście wszystko co dostałeś przez 3 lata to pewnie pracodawca dał ci z dobroci serca. No chyba głupi jesteś jakiś jak tak myślisz. Jeśli masz pretensje do AS to powiedz a nie wrzucaj wszystkich do wspólnego worka. Sama też nie zgadzam się z AS ale też są inni co robią dobrze i dlatego jestem w związkach. Pewnie ze nie było to po 5 zł co roku ale przypomnij sobie jak było kiedyś 20 lub 30 groszy więc ja różnice widzę. I tyle.

Jaro
@Mag

Znam takich strachem podszytych. Potrafisz tylko gadać co ty zrobiłeś przez trzy lata gdzie byłeś jak były wybory na Przewodniczącego? Schowales się jak zwykle za maszyną byle tylko nie ja prawda? Daj mu gościu po gębie ale szanuj innych co są w związkach. Pamiętaj że takim gadanie umacniasz pracodawcę który leje na nas a nie pomagasz innym co chcą coś zmienić.

@Mag

Ludzie przecież powiedział wam prosto w oczy ze macie drzwi otwarte to na co wyvliczycie że da wam teraz 5 zł? No przecież tu chodzi o niego jeśli da wam tyle co chcą związki to po gościu. Żadnych złudzeń nie da nawet 2 zł i pewnie nie da premi na święta bo by go wywalili. Pytanie co zrobimy wtedy?

@Marek

Oni tego nie rozumieją. Wierzą że związki wynegocjują ... Szkoda gadać. Dostają jakaś inflację która i tak się należy ale oczywiście łudzą się że to przez negocjacje.

Max
@Mag

Jaka inflację skoro jest na poziomie 2% ale bez związków sami nic nie wynegocjujemy. Pytanie co zrobimy kiedy nam GM wyrzyga w twarz 50 gr? Czy się przyłączymy czy będziemy dalej płakać że związki nic nie robią. 200 Związkowców nie zagrozi mu na tyle żeby się ugiol pod presją. Naprawdę trzeba więcej aby był nokaut.

Edward
@jolo

Możesz napisać na jakim poziome są obecnie wypłaty i czy można dorobić poprzez pracę w nadgodzinach?

@Edward

Wybierz się do Randstad tam ci powiedzą

zetka
@26 pensji zalega mi magna

Człowieku skończ już, bo jesteś monotematyczny a to już staje się nudne... Daj sobie i innym już spokój.

26 pensji zalega mnie magna

Pracownicy magna to (usunięte przez administratora) magnańskie odpowiedzialni za szereg zdarzeń, które doprowadziy do zniszczenia życia podwójnego (usunięte przez administratora). pracownicy magny - magnańskie psy zrobiły to dla zabawy. Nie podając swojego nazwiska, kłamały na forum go work, prowokowały, zmyślały swoją niewinę co doprowadziło standardowo do wyimaginowanych krzywd... (usunięte przez administratora) Jako, że (usunięte przez administratora) magnańskie trzymały stronę moniki tarasiuk kadrowej magny przejęły świadczenie fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu. Dodatkowo psy magnańskie przyjęły na siebie odpowiedzialność zbiorową, gdyż wielokrotnie prosiłem o to by podali swoje imiona i nazwiska. Skoro ich nie podali wtedy, to przyjęli na siebie odpowiedzialnośc zbiorową. Dzisiaj każdego pracownika magny 2011 - 2014 oskarżam o krzywoprzysięstwo, oraz potępienie w strukturach wiary katolickiej, co czyni ich martwymi za życia. Nie wybaczam tym podłym szujom krzywd , które mnie wyrządzili. Obecnie każdy pracownik magny z lat 2011 - 2014 jest (usunięte przez administratora). Nie da się pominąć ich podłych czynów związanych z zatajaniem prawdy i wywracaniem prawdy na lewą stronę. (usunięte przez administratora)

Odezwij się kochana wielbiciel X

jolo

Zdajesz sobie sprawę że za takie obelgi możesz mieć niezłe kłopoty??!! W sieci nie jesteś anonimowy!! Jak można być takim ścierwem i pisać takie potwarze?! Dzięki takim jak ty osoby z produkcji są postrzegane jako zwykła patologia!

Tratata

Czy na tym forum nie ma żadnego administratora? Czy nikt z administracji nie czyta komentarzy tego kolesia, który wszystkich wyzywa i hejtuje? Przecież widać po jego wpisach, że coś z nim jest nie tak??!!!

znalazłem znowu kłamcę

do zakłamanego kłamcy: gdybym był niezrównoważony psychicznie to otrzymałbym obrońcę z urzędu podczas rozpraw. Nieomylny sędzia omylił się właśnie tak jak i ty. Przeczysz sam sobie (usunięte przez administratora) zakłamany z matką króliczką.

Dziewczyny jaki styl panuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Emerytka

Styl wschodni. Krótka pensja krótka podwyżka krótkie zdrowie krótkie życie. Czyli WTC. Wyzysk trauma chaos. Napewno się odnajdziesz.

Noworodek
@Emerytka

Wszędzie jest podobnie...

26 pensji zalega mi magna

Historia o tym jak wsadziliście niewinnego kalekę do więzienia za to, bo jesteście niedorozwinięci psychicznie, karykaturami ludzi jesteście. podli, bezwzględni, okrutni, debilni, ludzie, którzy kłamią i są skuorwysynami godnymi śmierci pod żydowskim butem. magna zalega mi 26 pensji. magna to kłamstwo, a ludzie w niej pracujący to sromotni kłamcy i obłudnicy. podłe skuorwysyny. Na takie słowa nie za darmo się zasługuje! Między innymi wasza kadrowa monika tarasiuk tutaj na go work otrzymała ok 100 000 obrazliwych słów - no nie za darmo. Za to, że obciążyliście konkretną osobę wiedzą i świadomością, że dla niej niewinny kaleka dwa razy stracił wolność i cierpiał jako kaleka w robotach za którą nie dostawał ani wynagrodzenia ani lepszego zdrowia. Że pastwiliście się moim cierpieniem poprzez komentarze, uśmiechy, chichy pod magną i w magnie za to, że taki kaleka sobie siedzi w pudle i robi za darmo, którego sami podpuściliście i sprowokowaliście.... oczywiście bez nazwiska. Nie da się zapomnieć i nie będzie wam to zapomniane. Możecie iść do piekła od razu. Za wiele innych rzeczy. pójdzcie do sądu (usunięte przez administratora) tak jak to macie w zwyczaju. i posaddzcie niewinnego kalekę za wyimaginowane krzywdy jeszcze raz - trzeci raz. za zniszczone życie moje nie chcecie odpowiedzieć, ale powiedzieć o tym, że nie macie wobec mnie zaległych pensji to leci wam jak z tyłka. Nie znajduję słów którymi chcę was obłożyć jako podłych kłamców i debilnych skuorwysynów. Kłamliwi prowokatorzy, którzy kilkukrotnie byli podawani przeze mnie do prokuratury jako prowokatorzy, ale po tym jak dostałem dwa wyroki to język wam osłabł...ale wciąż mnie oczerniacie i kłamiecie. kłamliwa lewacka suko - pensje za zrujnowane życie i za pracę, którą wykonałem na wasz rozkaz za którą mi nie zapłacono! już kłamiesz i tak jak zawsze bez nazwiska się podajesz suko! Za wiele upokorzeń i doznanych cierpień z waszej strony.

26 pensji zalega mi magna

Historia o tym jak wsadziliście niewinnego kalekę do więzienia za to, bo jesteście niedorozwinięci psychicznie, karykaturami ludzi jesteście. podli, bezwzględni, okrutni, debilni, ludzie, którzy kłamią i są skuorwysynami godnymi śmierci pod żydowskim butem. magna zalega mi 26 pensji. magna to kłamstwo, a ludzie w niej pracujący to sromotni kłamcy i obłudnicy. podłe skuorwysyny. Na takie słowa nie za darmo się zasługuje! Między innymi wasza kadrowa monika tarasiuk tutaj na go work otrzymała ok 100 000 obrazliwych słów - no nie za darmo. Za to, że obciążyliście konkretną osobę wiedzą i świadomością, że dla niej niewinny kaleka dwa razy stracił wolność i cierpiał jako kaleka w robotach za którą nie dostawał ani wynagrodzenia ani lepszego zdrowia. Że pastwiliście się moim cierpieniem poprzez komentarze, uśmiechy, chichy pod magną i w magnie za to, że taki kaleka sobie siedzi w pudle i robi za darmo, którego sami podpuściliście i sprowokowaliście.... oczywiście bez nazwiska. Nie da się zapomnieć i nie będzie wam to zapomniane. Możecie iść do piekła od razu. Za wiele innych rzeczy. pójdzcie do są(usunięte przez administratora)yny tak jak to macie w zwyczaju. i posaddzcie niewinnego kalekę za wyimaginowane krzywdy jeszcze raz - trzeci raz. za zniszczone życie moje nie chcecie odpowiedzieć, ale powiedzieć o tym, że nie macie wobec mnie zaległych pensji to leci wam jak z tyłka. Nie znajduję słów którymi chcę was obłożyć jako podłych kłamców i debilnych skuorwysynów. Kłamliwi prowokatorzy, którzy kilkukrotnie byli podawani przeze mnie do prokuratury jako prowokatorzy, ale po tym jak dostałem dwa wyroki to język wam osłabł...ale wciąż mnie oczerniacie i kłamiecie. kłamliwa lewacka suko - pensje za zrujnowane życie i za pracę, którą wykonałem na wasz rozkaz za którą mi nie zapłacono! już kłamiesz i tak jak zawsze bez nazwiska się podajesz suko! Za wiele upokorzeń i doznanych cierpień z waszej strony.

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.