Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Ktoś

Mówicie, że dział logistyki, produkcji jest winien itp. To nie jest problem tylko jednego konkretnego działu. Ile by logistyka detali nie ściągla to i tak byłoby mało, jak jest 30% braków. Problem tego zakładu to lata zaniedbań, zaniechań głównego kierownictwa. Patrzę na ten zaklad I wygląda jakby się cofnął o 10 lat, albo i dalej. Pamiętam jeszcze jak startował GL1, kiedy to ludziom po prostu się chciało i byli zaangażowani. Teraz to już wszystko jedno.

Do Kadrowej

Przede wszystkim ludzie. Nie wiem czy rozmawiam z Dyrektorem czy kims innym ale skoro zwalniacie ludzi z takim stazem ktore trzymaly ten dzial w garsci i mialy wszystko poukladnae od a do z to trzeba sie liczyc z tym ze beda problemy. Skoro firma dalej funkconuje i probuje sie rozwijac to zatrudnijcie ludzi o podobnch kompetencjach a nie osoby ktore tylko chodza w szpileczkach i poluja na wyzsze stanowisko nie dajac nic pracy od siebie.

Teraz ramdstad

Ludzie czepiacie się umowy na stałe dla trójki ludzi ( liderów) A wiedzieliśmy wszyscy od początku,że brat technologa dostał ją dawno na stałe mimo,że przyjął się po Nas długi czas i wtedy nikt z Nas nie miał odwagi się odezwać,a teraz taka afera. Ja pogratulowalam mimo,że to niesprawiedliwe dla Nas wszystkich. Każdy z Nas przyjął by taką propozycję,ale ludzka zawiść nie zna granic.

Ona
@Teraz ramdstad

Brawo za podejście i zrozumienie.Tym co dostali ta umowę napewno jest przykro że w takich okolicznościach i że inni nie dostali ale każdy patrzy teraz na siebie i każdy by pewnie przyjął taka propozycje nie oszukujmy się A co do umowy dla brata lidera i jego ogólnej kariery zawodowej to w ogóle brak słów szkoda nawet komentować.

ah tak
@Teraz ramdstad

Masz rację, Wtedy nikt się nie odezwał a teraz afera. Wiadomo, że każdy by tą umowę przyjął jakby dostał taką propozycję. Niestety sytuacja jest taka a nie inna. Nasze koleżanki, które w maju nie dostały umów, nawet nie miały możliwości aby z kontynuacją przejść pod Randstad. Więc myślę, że to też jakiś pozytyw mimo wszystko. Pewnie jak tylko sytuacja się unormuje to te osoby od razu dostaną umowy pod Magnę z powrotem. Bądźmy dobrej myśli.

Tymczasowa
@Ona

To nie chodzi o ludzi którzy dostali tylko w jakich okolicznościach. Nie dostać miał nikt z nas tak nas zepewniano. No i teraz co mam myśleć jeśli robi się coś za plecami? Forma w jakiej to zrobiono jest żałosna więc zrozum nas tych którzy zostali (usunięte przez administratora)

Marysia

A co byś powiedział jakbyś był zapisany na cały weekend nadgodzin, a oni pod koniec dnowki zabierają cie do konfesjonału, informują o braku zatrudnień pod firmę i zmuszają do wybrania urlopu na resztę umowy? Nie chciałam tego urlopu. Chciałam przyjść i zarobić jeszcze ile się da, ale nie było możliwości odmowy. Pomyślcie o tym jak zmuszają was na nadgodziny tłumacząc to brakiem ludzi. Przypominam ja do końca umowy miałam jeszcze tydzień i wyrażałam chęć pracy do samego końca, łącznie z nadgodzinami. Nie wierzcie im. Mnie do tego urlopu zmuszono, a wolałabym ekwiwalent.

Banan

TrZeba było iść na l4 i ciągnąć ile się da

wilk magnański

grzechy śmiertelne zarządu magny za zmuszanie pracowników do pracy w niedzielę. Teoretycznie już jesteście potępieni - ci co przyszli w niedzielę i ci co im kazali. Obraz nędzy i rozpaczy,

Muuuuu
@wilk magnański

Spoko :) a jaką prace wykonujesz bo u mnie w parafi firma pokazała klasę bhahaha

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Były pracownik.

Podejmując pracę w takim zakładzie jakim jest Magna Automotive Poland W Dąbrowie Górniczej musi być bez grosza! Czyli strasznie zdesperowany, praca totalny wyzysk człowieka, nie liczą się z ludźmi tylko szybciej, szybciej maszyny wysiadają a co mają mówić ludzie, skorzystać z toalety to jak kasjerka w latach 90 - siątych, na jednej z linii na której pracowałam to jest liderką (usunięte przez administratora) i taką trzymają roztrzęsiona, mówi od rzeczy, wręcz drze koparę na cały regulator, widać że sobie nie radzi przez nią cierpią pracownicy, a dyrekcja taką trzyma!!! Szkoda mojego czasu na tą firmę jaka jest Magna, a w szczególności ludzi w niej pracujących, którzy dają się tak wykorzystywać!!! NIE POLECAM

Co to za akcja z brakiem przerw 5 minutowych

Bozena

5 nigdy oficjalnie nie było. Pewnie jak zaczęli(usunięte przez administratora) to je zabrał.

magnowicz

Przerwy zostały zlikwidowane, ponieważ nie są wpisane w kodeks pracy i regulamin zakładowy. To była dobra wola poprzednio zarządzających. Teraz natomiast, jeśli któryś z operatorów chce wyjść do toalety, musi wołać lidera. Dyrektor postanowił tak a nie inaczej ponieważ przez zmiany operatorów na linii liderzy nie mieli czasu na dojście do każdego czerwonego.

dede

No i nastało nowe, lepsze...

@magnowicz

To teraz ludzie mają cierpieć, bo nikt nie umie rozwiązać problemów na nowej linii

Xyz

5 czy 6 liderów i sobie nie radzą?! Proponuję rozliczać z papierosków, grania na telefonie, i pociskania pierdół ze swoimi pupilami, wtedy będą mieć czas na wszystko :)

@Xyz

Dokładnie, na podnośniku wszędzie jeden lider i ogarniają

Ty

Od zawsze wiadomo, że im więcej ich jest na linii tym gorzej bo jeden się ogląda na drugiego i w efekcie nie ogarniają...

Xyz

No wasi się zajmują robotą, a tamci... No cóż... Na palcach jednej ręki mozna policzyć ogarniętych liderów, bo tak, to co drugi nie ma pojęcia co się robi na połowie stanowisk... Ale drzeć się potrafi że mało...

Dobre, a ile ten lider na podnośnikach ma do podmiany ludzi?? max 20

@hahahaha

Tak, więcej nie, ale jeśli na linii jest 50 osób i 6 liderów, a dalej nie mogą ogarnąć to chyba o czymś świadczy

Tymek
@Xyz

No ale przecież na nową linię wzięli samych pupilków. Kto ich wybierał myślę ze zainteresowani wiedzą. Potem dali im dodatkowa kasę żeby chciało się tym pupilkom w ogóle pracować. Śmiech na sali. Jacy zarządzający produkcją takie efekty. Teraz szaraki za to zapłacą.

Jezu

Ale tych 6 liderów nie zmienia ludzi. 2 czy 3 tak a reszta gania po linii. Tyle że jest tak duża że nie wszędzie dojdą od razu. I to się nie spodobało

@Jezu

To wina ludzi ze linia jest jak labirynt? :) chyba nie... Z resztą, na m4 też jest dużo ludzi i dwie liderki bez problemu ogarniały podmianki i miały czas na dojście do czerwonego :) więc problem chyba leży gdzie indziej

@Xyz

Porównaj layout obu lini. Po drugie z tym ogarnianiem na M4 też nie tak kolorowo...

Dozor
@Tymek

W RANDSTAD TEŻ MAJĄ WYBRAŃCÓW NA BMW.PONOC DYREKTOR KAZAŁ WYBRAĆ NAJLEPRZYCH PRACOWNIKÓW Z ZAKŁADU NA BMW, JEST ZADOWOLONY!!!!

Hmmm
@Dozor

Przecież od początku było wiadomo, że jedna zmiana na bmw ma być z najlepszych ludzi, druga najlepsza ekipa ludzi na m4. A reszta to taka zbieranina i gdzie akurat będzie coś pilnego... Szkoda tylko, że osoby które miały ogromny wkład w to, że audit na bmw się udał juz w dużej części nie pracują, bo umowy nie dali... Więc trzeba jakoś zapchać dziury tymi z randstadu

Lol
@Hmmm

NIE WSZYSCY Z RANDSTAD SA ZAPCHAJ DZIURY! CI PRACOWNICY, KTÓRZY WRÓCILI PO PRZERWIE PANDEMICZNEJ, A KTÓRYM NIE PRZEDŁUŻONO UMÓW - TO SUPER EKIPA I DLATEGO SA NA BMW. TO CAŁA EKIPA OD KATARZYNY Z M-LATCH. PONOĆ DYREKTOR ICH BARDZO CHWALI I JEST ZADOWOLONY Z NICH. A RESZTA TO CHYBA CAŁKIEM NOWI, KTÓRZY MOGĄ PO SKOŃCZENIU URLOPÓW IŚĆ NA INNE LINIE. DYREKTOR TEŻ MA PUPILKOW Z RANDSTAD, WIDAĆ JAK Z NIMI ROZMAWIA I SIĘ UŚMIECHA!

Cwirk
@Lol

M. Wróbel wiedział po którego pracownika zadzwonić, bo widział ich pracę wcześniej. Nie wszystkich z Randstad sciagneli do pracy, akurat ci co wrócili, mieli zapewniony powrót po postoju!

Ale ale
@Cwirk

Nie prawda bo akurat dzwonili do wszystkich! Ale nie wszyscy wrócili.

abcede
@Cwirk

(usunięte przez administratora) Dzwonili do wszystkich z Randstadu ale nie wszyscy chcieli wrócić. Tak samo do ludzi, którym nie dali w maju umów dzwonili ale nikt nie wrócił.

Omo
@dede

Ciągle narzekaliście na pewne rzeczy teraz w końcu przyszedł ktoś kto zrobić z tym porządek. Każdy widział jakie układy panują w tej firmie. Nie wina gościa że trafił na fatalny okres dajcie mu czas. Zmiany są potrzebne.

Hmmm
@Ale ale

Nie dziwię się... Jak ktoś ma opcje lepszej roboty, to też mi łaska, że pozwolą przejść po 5 latach na śmieciówkę, i się co miesiąc martw czy przedłużą czy nie...

Halacz

Gdyby chciał mieć dobry kontakt to przyszedł jak człowiek i powiedział prawdę. Myślę że każdy lub większość by to zrozumiał. Ale skoro cofa się urlopy bez słowa kiedy mogę iść, zmusza do pracy 7 dni w tygodniu oraz zabiera przerwę na sika nie to nie jest dobre wejście. Nie można pozwolić na to że jesteśmy traktowani jak niższy sort. Na to się nie zgodzę. Nie będę błagać aby iść do toalety. Każdy z nas zasuwa pomimo upału i nerwów. A tutaj proszę stosunek olewczy do nas.

Radzio
@Ale ale

Nie dzwonili po wszystkich, a ci którzy nie wrócili, poszli do Amazon, bo mieli nóż na gardle! Z M4wrocila tylko garstka dobrych pracowników. Ja osobiście słyszałem jak Dyro ich chwalił. Wiem nawet, że Dyro z niektórymi rozmawiał o umowach pod firmę. Pewnie ci co na BMW zostali zapewnieni

Czarna
@Radzio

Ta, a Ci z m4 czy z pokryw to gorsi od tych z bmw? Że jedni dostaną pod firmę inni nie? Na pokrywach też trzeba się narobić, nie wiem czy nie gorzej niż na bmw. A pracownik nie wybiera gdzie chce iść, idzie gdzie jest potrzeba. Więc jakby jedni dostali inni nie, by to było nie fair!

Oburzony
@Czarna

Trzeba było umówić się z Dyro na rozmowę, tylko jedna pani z Randstad była na spotkaniu z Dyro. Wszyscy się włamali! I teraz chcecie umowy? Oni wiedzą komu ja dać, nie tylko usmieszki do Dyrektora, ale jest coś takiego jak inteligentna i delikatna rozmowa na temat!

Czarna
@Oburzony

Ja akurat już robię długo więc nie muszę się podlizywać o umowę :D Aczkolwiek bardzo chętnie sobie z Panem dyrektorem porozmawiam, bo powoli mi się już przelewa fala goryczy, jak widze co się tutaj(usunięte przez administratora) :D

Oburzony
@Czarna

Rozmowa z Dyrektorem jest podlizywaniem w/g ciebie, to Ci gratuluję inteligencji, nie mam o czym z tobą rozmawiać! A umowa, może Ci sama z nieba spadnie. Powodzenia!

Zamek
@Tymek

A ten z broda z BMW to kto to? Ten taki przynieś, wynies, pozamiataj? Wszystkim Leaderom wchodzi w zad, aż żal patrzeć, śmieszny gościu, chodzi po wszystkich i gada brednie o sobie, aż słuchać się nie chce tego(usunięte przez administratora). Nią. Gościu pracuje dwa tygodnie, a mądry i poucza wszystkich, ten taki, ten sraki, on najlepszy! Tylko nie ma dla niego stanowiska, myśli, że może do biura go wezmą? (usunięte przez administratora)

BMW
@Zamek

TO MACIEK - POCIOT! TAK, UWAGA NA NIEGO, TO DOBRY NUMEREK, A W ZAD TO ON WCHODZI KOORDYNATORÓW, LEADEROW SOBIE OBWINAL WOKÓŁ PALCA, BO NIE WIEDZĄ, Z KIM MAJĄ DO CZYNIENIA. ZOBACZCIE JAK BRODATY SIĘ POPISUJE!

Grzechu

Którą Ankę?

hahahahahahah

W kiblu biurowym na dole, srałem w spokoju wielokrotnie ;D najlepiej podczas zebrania z pracownikami ;D

Szczepan

Zawsze tak było.

Pracownica

A POFATYGOWALES SIĘ, ŻEBY POROZMAWIAĆ Z DYREKTOREM NA TEN TEMAT? NIE!!!!! ALE TERAZ MASZ NAJWIĘCEJ DO GADANIA CO? BOHATER!

Charakterny

Ludzie mają za mało jaj żeby im w cokolwiek uwierzyć. Wiarolomstwo to ich chleb powszedni. Rajcują się tym. Rywalizacja jest na tyle wysoka że nigdy nie zrobią niczego dla dobra ogółu. Ważne żeby ktoś inny miał gorzej, dlatego wola wchodzić w dooope.

spółka zoo

Oczywiście. Sistra zakonna już się o to postarała.

Kogo S obchodzi...

Niektóre osoby chociaż nie ma ich fizycznie ciągle są obecne w naszym życiu....czy to nie chore. Czy nie uważacie że bez wilka ten zakład upadnie? Dziękujemy za wsparcie duchowe.

wilk magnański

Tną wam pensje tzw. "cowidowe", a wy jeszcze się zgadzacie na pracę w niedzielę. (usunięte przez administratora)

@wilk magnański

nic nie tną, zapomnij już o tej firmie KD

Marysia

Widzicie jak kierownik z podnośników pan J postąpił z kobietami z pala wszystkie na podnośnik dał,a Lider łaził i wyłaził i żonkę umieścił na tworzywach pupil kierownika jak można słuchać takiego Lidera i pod niego robione wszystko i go słucha kierownik i kordynator,a te Lider to dwulicowy jest. Kierownik jak był by porządny to by przychodził do ludzi i rozmawiał i informował sam od siebie a wysyła swoich pupili nie ma odwagi. Maszyny sprzedali z działu linek zobaczą niedługo że źle zrobili bo takiej jakości nie będzie jak była u nas.

Women
@Marysia

Żona tego lidera zaiwaniała parę lat temu na podnośniku.A poza tym zostało jej mało do emerytury.Spracowana kobieta,czego się czepiasz??.A inne panie z Pala 10 lat na tym samym stanowisku.Gdzie je mieli dać?. Młode są jeszcze.Nie rozumiem twego oburzenia!!

Hela

Młode kobiety na linkach to były 10 lat temu. Mi

Jacek
@Marysia

Nie ma co dużo komentować ten kierownik nie jest dla pracowników nie potrafi sam podjąć decyzji i ogólnie rozmawiać z ludźmi woli żeby za niego chodzili pupile i kordynator, szkoda tyłko pracowników tych co nie wchodzą tam gdzie lubią.... do (usunięte przez administratora) tacy są i mają dobrze.

Bez przesady

To co się tu wyprawia to już kpina jest. Pierwszy raz za tyle lat się spotykam, żeby dwa razy z rzędu odmówiono urlopu wakacyjnego. Do tego praca w niedzielę pod przymusem. Chyba dawno inspekcji pracy tu nie było!! A nie jest tak czasem w prawie pracy, że jeden pełny weekend w miesiacu musi być wolny od pracy? Nie potrafię znaleźć informacji na ten temat

Seven
@Bez przesady

Co 3 lub 4 niedziela ma być wolna. A inspekcja już jedzie.

hrlo
@Bez przesady

Oni wolą karę płacić PIP ni klientowi za zatrzymanie produkcji

Paski

Sprawdźcie pocztę, firma rozliczająca nas wysłała do każdego maila o tytule "Uruchomiono subskrypcję ADP" Dostaliście tam login i hasło. W mailu będzie link do platformy, na której będziecie mogli przeglądać swoje paski płacowe. Wielu z was może o tym nie wiedzieć ponieważ w zakładzie informacji nie było, a tytuł maila też jest mylący aby się od razu zorientować.

Kamil

Szacun dla chłopaków z magazynu. Szkoda tylko zgranej i solidnej ekipy

rk
@Kamil

Fajnych ludzi zwalniają a osoby ktore już dawno powinny odejść siedzą nadal na swych stołeczkach

Blady
@rk

Pierwszy raz nie siedzą w końcu próbują pracować

@Blady

Bo mają pełne portki,i nóż na gardle, tyle milionów złotówek dali za maszyny, które powinny chodzić na tip top a tu lipa :D 40% wydajności to średnio, i to 40% jak jest na tablicy, to jest chyba już wynik zacny w całokształtcie produkcji :D ileż klient będzie czekał? Dlatego tyle nadgodzin, bo i 20 sztuk więcej dobre...

Omo
@Xyz

Oj to w końcu się wyprostuje. Zacisnąć pośladki i do roboty

Kamil

Słuchajcie nie ma co biadolić. Generalny zabrał przerwy, dla liderów też to jest mało przydatne bo mieli ustalony rytm pracy itp. Teraz generalny musi zobaczyć, że tak nie jest lepiej. Dlatego zamiast biadolić tutaj i szukać winnego, zacznijcie działać. Macie prawo do przerwy fizjologicznej i każdy z was nawet co godzinę może się dopominać podmiany do toalety. Takie 2-3 minutowe wyjścia wyjścia wystarczą

Sikacz
@Kamil

A jeżeli całej linii się zachce do toalety w tym czasie co były ustalone przerwy no organizm się przyzwyczaił haha

Rysiek od soków

Jak to zabrali przerwy? Aż mi się nie chce wracać z urlopu.

M.g

Co się tam dzieje..... Jeszce tak źle nie było.... żeby zabrać pracownikowi 5 minut przerwy.... jakim trzeba być...w takie upały... jestem ciekaw czy wszystkich to dotyczy....

było kiedyś jakoś fajniej...

To już (usunięte przez administratora) jest!! A gdzie sprawiedliwe traktowanie? Liderzy moga wychodzić, biuro też a inni to co?

Fifi
@było kiedyś jakoś fajniej...

Liderzy i biuro też mają się tłumaczyć z wyjść. Zasada ma być dla wszystkich ta sama. Tak że jak ktoś zobaczy żółtą koszule na palarni a nie zastępuje tych co idą do toalety to od razu mówić.

Były pracownik.

Szkoda słów na tą firmę jakim jest Magna w DG nie dość że Pocioctwo to na dodatek ludzi traktują jak bydło mają ludzi za nic! Pracowałam w wielu zakładach produkcyjnych ale nie spotkałam się nigdzie z takim traktowaniem jak w tej firmie! Nakazy przyjście do roboty w dni wolne na 8 lub 12 godzin jeszcze do odbioru i jak zakładowi pasuje a nie pracownikowi, czas aby PIP się temu przyjrzał!!! Nigdy więcej tej firmy jakim jest Magna (usunięte przez administratora) NIE POLECAM, LUDZIE SZANUJCIE SIĘ I CENCIE ABY NIE DAĆ SIĘ WYKORZYSTYWAĆ!

magnowicz
@Były pracownik.

dokładnie. źle idzie wina pracownika, tylko. Co z tego że maszyny nieogarnięte, dział technologów znów nie do ruszenia

Niebieska
@Były pracownik.

Dokładnie! Szczególnie jeden Pan z akwarium, doprosić się niczego nie można, jest taki niemiły i opryskliwy że odechciewa się cokolwiek prosić! Tylko patrzeć jak pójdzie skarga na tego koordynatora do dyrektora, bo co on już wyprawia to jest przegięcie! Z nakazem jak przyjdzie, to miły, ale jak chcesz coś załatwić, to bity tydzień chodzenia i upominania się. Mądry, bo on się wyleżał na urlopie, a inni niech tyrają 6 dni w tygodniu albo dwunastki, co nie, bo urlopy wycofane, dostają tylko wybrani ? Oj tak się nie robi

T

Witam czy dziś będą przelewy czy ktoś coś wie

Józio
@T

Najlepiej to pewnie wiedzą kadry, więc lepiej tam zapytać :) Nie sądzę, że ekipa GoWork coś wie na temat naszych przelewów... Nie w tym celu prowadzona jest ta strona.

@T

No jak dzisiaj nie będą to dzwonię do bociana.

Ale Cię to boli że aż 2 razy musiałeś skomentować i jeszcze anonimowo

Nóż w kieszeni
@T

Z takimi pytaniami to do kadr a nie na takim forum, ludzie zrozumcie to wreszcie. Może liczycie, że nowy dyrektor odpisze, no chyba nie sądzę ????

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 228.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 202, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.