Opinie o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. w Dąbrowa Górnicza

wilk magnański

Na Sądzie Ostatecznym dostaniecie w tej kwestii podobne pytania: 1. czy harowałeś dla ursuli w niedzielę ? 2. czy sprzedałeś mękę Pańską za haracz niedzielny ? 3. czy miałeś godność narodową i religijną w konflikcie z ursulą ?

wilk magnański

Nie rozumiecie, że wszystko zaczyna się od człowieka. Kiedy dajecie przykład szanowania siebie, (usunięte przez administratora) Tak daliście się kupić za jakieś podwójne stawki i na niedzielę przyjść...(usunięte przez administratora). Za pdwójną stawkę... żydzi podnieśli cenę z 33 srebrników.... raczej obniżyli... Powinniście profilaktycznie nie przyjąść w jakąś sobotę nawet - bo tak. I Już. Cały zakład. Wtedy wasze narzekania na to by białe kołnierzyki nawalały na linii mają sens. :) W obecnej chwili, kiedy mówią wam dzień dobry,(usunięte przez administratora). nie da się lubić szmatoy, która nie umie zatrzymać produkcji na bmw.... tam gdzie produkują bmw,(usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

@wilk magnański

za mniej niż srebrniki judaszowe sprzedaliście Jezusa Chrystusa przychodząc w niedzielę do pracy żydowskiej. ursula won z polski den layen ogłosiła, że chce zagłodzić naród polski, a w odpowiedzi wy powinniście zagłodzić bmw - takie są realia demokracji, którą popieracie ponieważ w niej żyjecie. NIe mówiąc o godności narodowej, którą dał wam Bóg. Zamknąć japę tej niemieckiej kuorwie podłej to wasz obowiązek,, co się wiąże z tym, że praca dla bmw koncernu holokaustu w niedzielę, to potwarz i profanacja wiary. niemcy przeprosili ale nie wypłacili roszczeń polskich.

Rafal

Dzień dobry zatrudniając się jako operator na jaką stawkę oraz premię mogę liczyć ? Są premie świąteczne, wczasy pod gruszą? Poproszę o szczegółowe informacje

@Rafal

stawka na początek 17 zł, po roku 18, premia w sumie 440 zł (frekwencyjna+ wydajnościowo-jakościowa), Premia świąteczna jest różna, raz więcej raz mniej. Wczasy pod gruszą to połowa gołej miesięcznej stawki z samych godzin najczęściej za czerwiec. (np.168h x 18zł=3024:2= 1512zł brutto)

Róża
@ahhh

Wkradł się błąd w te wyliczenia : premii wydajnośiowej nie ma jest absencyjna a wypłata to 2 116,8 netto. Z podstawy odejmujemy 30 % jako koszta a nie dzielimy przez 2.

Dzieląc przez 2 kolega liczył premię wakacyjną

@Róża

Proszę czytać ze zrozumieniem. Dzieląc przez 2 pisałem o wczasach pod gruszą :)

@Róża

A odnośnie premii, to dokładnie dodatek frekwencyjny i premia jakościowa, jeżeli już mamy być tacy dokładni co do nazewnictwa.

LB

A jak z wypłatami na lini produkcyjnej?

@LB

Normalnie a jak ma być?

HR Business Partner

Magna kreuje się na wielką światową korporację, tymczasem to garaż z ludźmi bez manier, zwłaszcza w kadrach.

Brak.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Hej czy to prawda że nowa dyrekcja chce zmienić tydzień pracy od wtorku do soboty? Czemu to ma służyć?

Bum

chcieliście zmniejszenia limitu nadgodzin, to macie.. coś za coś. każdy robi dla siebie, pracownik dla siebie to i dyrektor dla siebie, no proste.

Michal
@Bum

Dla mnie żaden problem strajkowalem w lutym zastrajkuje w grudniu.

magnowicz

A temu, że zaoszczędzi na karach, które nakłada na niego pip, za to że za pracującą sobotę nie oddaje dnia wolnego tylko płaci za nadgodziny.

Czy wy nie umiecie czytać?!
@Bum

To nie chodzi o zmniejszenie liczby nadgodzin. Praca od wtorku do soboty. A gdyby nadgodziny wypadły w ten dzień wolny, w tym wypadku w poniedziałek, były by to nadgodziny za które pracodawca może legalnie zapłacić bez obawy że pip nałoży na niego karę.

Grzechu
@magnowicz

Niech tyrają kierownicy technolodzy i kordynatorzy na których my pracujemy i utrzymujemy ich stołki w pracy do roboty a nie siedzieć i łazić i czepiać się głupot do roboty bo dzięki ludziom jeszcze tu jesteście.

niu łorker
@Czy wy nie umiecie czytać?!

Skąd wiesz ze wogóle wypadną w jakikolwiek poniedziałek?sa jeszcze pracownicy z Nature i gdy będa pracować w poniedziałek zamiast Ciebie nie beda im płacić setek a zwykłą stawkę

Bozena
@niu łorker

Pracownicy z Nature powoli zaczynają wracać do domów kończą im się wizy oraz chętnych tutaj brak. Opinia tego zakładu nawet potrafi odstraszyć Ukrainę.

@Bozena

To fakt,opinii na zewnątrz wsród ludzi już nic chyba nie jest w stanie naprawić

Kaj zen

Prawie jak stoi na stacji lokomotywa:D Nie dowiary że ten zakład jest jeszcze w stanie dać komuś natchnienie.... Dodatkowy profit. Firma się rozwija. Muszą sobie to dopisać do listy benefitow i polepszyć wizerunek dobrego pracodawcy. Tak więc mój drogi twoja poezja tafi do samej Kanady!

Ona
@Kaj zen

Szkoda, że owa poezja została bardzo szybko usunięta z forum. Sama prawda w nim była i to bardzo niewygodna dla tzw. góry. Ale on będzie krążył gdzie indziej, został błyskawicznie skopiowany :)

BMW
@Kaj zen

Z bólem serca pożegnaliśmy dziś naszych kochanych studentów!!!!!!! Życzymy wam polamania pióra na studiach i rychlego powrotu do Magny na okres wakacyjny!!!!! Jesteście fantastyczni!!!

H-latch
@BMW

Chłopaki powodzenia w nauce, skończcie Studia i na wysokie stanowiska do Magny zapraszamy!!!!!!!! Może wy pokażecie, jak powinno wyglądać zarządzanie firmą, bo obecną władza raczej tego nie da rady poprowadzić na równa ścieżkę!!(usunięte przez administratora)

Abcdefgh

Proponuję więcej ludzi z zewnątrz zatrudnić i, że niby od razu wszystko ruszy do przodu. No nie, to tak nie działa. Ktoś kto dał pomysł, żeby na liniach, na magazynie pracowały nowe osoby z NT to się grubo pomylił albo nie uczy się na błędach. To nigdy nie będzie tak hulało jak było jeszcze przed powstaniem Lini bmw. Wszędzie źle się dzieje ale oczywiście to jest wina pracowników na produkcji. Brawo dyrektorze, niby taki jakościowiec..

Ktoś

Powiem tak... każdemu radzę się dwa razy zastanowić za nim napisze coś personalnie na daną osobę na tym forum. Niestety internet daje możliwość anonimowości z wszelkimi negatywnymi skutkami. Wpisz w nick'u swoje imię, nazwisko, profil na fb i wtedy pokaż jak jesteś odważny. Tym wpisem nikogo nie chce bronić ani oczerniać. Chciałabym jedynie choć częściowo uzmysłowić, że rzeczy które dzieją się obecnie w MAgnie, nie można oceniać w kategoriach zero jedynkowych. NIe można powiedzieć, że w takiej firmie coś działa lub nie ze względu na prace jednej osoby (ok, można powiedzieć, że GM może położyć zakład swoją decyzją). Jeśli ktoś ma zarzuty do danego pracownika to dział kadr jest tym organem który pewnie powinien to wysłuchać, a nie ogólne forum. Piszecie aby wreszcie zatrudnić specjalistów w danym dziale. We wspomnianym działe Log. pracują osoby które mają kilkanaście lat stażu i to nie jest tak, że nagle przestały "umieć" pracować. Jest wiele dodatkowych aspektów które wpływają na ich prace, a niestety są na końcu łańcucha pokarmowego. Na produkcji widzimy, że notorycznie brakuje detali... a czy kto się wogóle zastanowił, że przecież jeśli produkujemy 30-40% braków to automatycznie logistyka musi dostarczyć 30-40% wiecej materiału. A może się poprostu okazać, że dostawca nie jest wstanie dostarczyć o 30-40% więcej komponentów. Przecież kto zakłada, że można na dłuższą mete produkować z takim scrapem - przecież to jest patologia industrialna. Najgorsze jest dodatkowo to, że nikt nie zajmuje się odzyskiwanie tych zamków. To wszystko są nasze pieniądze które są wyrzucane w błoto. Podano nam, że problemy wynikają z błędnego planowania logistycznego, ale zaraz jak to dobrze zaplanować kiedy to jesteśmy na styk z wyrobieniem do klienta. Przezbrojenia non stop, plany się zmieniają z godziny na godzinę. Pamiętacie czasy kiedy na dawnego mercedesa planista przynosił plany na kilka dni do przodu? To były czasy... eh. Pamiętacie taki film efekt motyla, gdzie drobne pierdnię... motyla robiło katastrofę w danej rzeczywistości? I tu jest podobnie - trochę wiecej braków i brak detalów i transporty specjalne i przychodzimy w niedziele do roboty i nie mamy urlopów itp. Fakt jest jeden, że coś się podziało niedobrego w tym zakładzie i nie, że wczoraj, ale i kilka lat temu i psuło się powolutku. Moim skromnym zdaniem to jest wina całego kierownictwa wyższego szczebla (narazie dałabym spokój obecnemu GM - należy go obserwować). Niestety, ale życzyłabym sobie aby kierownictwo podchodziło do pracy tak jak niektórzy pracownicy produkcji... Dla nich to praca druga, trzecia z kolei, jak się tu nie uda powalczyć to się przeniesiemy gdzie indziej. Dla nas to bardzo często praca która jest dużą częscią naszego życia. Ja osobiście nie wyobrażam sobie pracy w innym zakładzie. Tego stresu początkowego itp. Reasumując moją wypowiedź obecna sytuacja jest podobna do tonącego okrętu gdzie: - jedni już wskoczyli do szalupy awaryjnej i popłyneli w siną dal, - drudzy siedzą na mostku i już mają na oku szalupy, ale jeszcze powolutku wybierają złoto z magazynu i czekają kiedy wskoczyć - trzeci patrzą na tych drugich i lekko szturchają ich łokciem aby szybciej wskoczyli do szalupy, - czwarci Ci ze starego mostka chodzą i nie widzą ile dziur narobili przez swoje liczne błędne decyzje, - piąci - niby mają wiadra do wybierania wody, ale ich coś szczykło w plecach, wyrzucili wiadro za burte i poszli leżeć - szóści - zbierają wodę starymi szmatami i wykręcają za burtę. Nie patrzą na szalupy patrzą w dal na ląd, - siódmi - siędzą na barkach tych szóstych i plotą, że żle wykręcają tą szmate Dopasujcie sobie bohaterów naszej rzeczywistości....

Muchozol
@Ktoś

Litość mnoży pasożyty. A pasożyty należy tępić, żeby się więcej nie namnożyło. Nic dziwnego że w magnie tyle robactwa, przecież tutaj chołbi się słabość, a dyskryminuje siłę. Ciekawe dlaczego?

Przygarnij kropka
@Muchozol

Ciota się znalazła. Z powrotem kasuje. Główny pasożyt tej firmy.

Kropa
@Muchozol

O jakiej sile piszesz? O chamstwie, arogancji, buractwie? Jesli tak, to gratuluję. Dobra rada muchozolu kompleksy się leczy albo zostawia w domu przed pójściem do pracy.

o to, to
@Ktoś

Bardzo dobrze napisane. W punkt. Zaczęło się psuć już dawno i powoli a nie od wczoraj czy przedwczoraj. Niejasne rekrutacje wewnętrzne, fachowcy z wątpliwymi umiejętnościami itp...Teraz ciężko będzie to wszystko szybko naprawić niestety.

Joo
@Abcdefgh

Jakościowiec? Hahaha dobre... Zapytajcie o opinię jaką miał w poprzednim miejscu pracy - ZF Czechowice-Dziedzice

Orzesze

Co tam ciekawego słychać u was my robimy dla was linki czy te osoby co przyjeżdżają są normalne bo to nie widać wyciągają kasę a wasz kierownik bierze prezenty od swoich pupili a gość jest fałszywy uważajcie tam u siebie w pracy w magnie.

Jakaś
@Orzesze

Trzeba (usunięte przez administratora) leniu z pod ścianki?.Podajesz się za inna osobe . Boli, że trzeba (usunięte przez administratora) na lini.Teraz przekonasz sie,jak to jest napinać,rączki na podnośnikach.A nie płaszczyć (usunięte przez administratora)na stołku pod ścianką .Kierownik cię chyba nie lubił , skoro wylądowałaeś na lini.i słusznie robił!!

@Orzesze

To było zawsze w tej firmie jak i kierownik także standartowo bez przesady zawsze było był i będzie.

wilk magnański

(usunięte przez administratora)Poza tym tracicie zbawienie, albo zyskujecie potężną karę w czyścu za którą nigdy byście tego nie zrobili (robota w niedzielę) znając jakie męki będziecie mieli za to przyjście w niedzielę do pracy.

wilk magnański

magna to (usunięte przez administratora) /zooodzieje - ukradli mnie dwie pensje z odprawy - i za to wszyscy pracownicy administracji z roku 2010 jako (usunięte przez administratora) przepadną z kretesem na sądzie ostatecznym razem ze wszystkimi żydami w zarządzie gdzieś w kanadzie i gdzieś wszędzie. Macie jak (żydowskiej kasy jak lodu) i wiecie jak pokutować za to. Kasę macie. Nawet tutaj jedna z finansów mnie odpowiadała i jeden (usunięte przez administratora) - poza tym, że było was wielu z rodu suk, którzy odpowiadali mnie swoimi kłamstwami. Za to macie jak w żydowskim banku, potępienie wieczne. Spowiedz i pokuta. Nawet stać was na odsetki ja nie pytam o nie, ale Bóg może zapytac. 9 tysiący może tego być. Lepiej nie liczcie inaczej.

@wilk magnański

Obecni pracownicy administracji jak i pracownicy administracji z lat 2010-2020, którzy nie poprawili swojego czynu kradzieży, również posiądą piekło we wieczne cierpienie.

Bum

No jak nie Ciebie jak Ciebie. Przecież Ty zamiast do pracy to chcesz za free kasę dostać. Weź ić stont Krzychu.

@Bum

Ty chcesz za darmo nie odpowiadać za swoje grzechy czyniąc kolejne grzzechy. Tak czy inaczej zawsze trzeba zapłacić za czyny objęte ustawą. Za zwolnienie jest odprawa niezależnie od twojego pojęcia mojej postawy. Najpierw zostałem wypielolony i (usunięte przez administratora)z odprawy.

@wilk magnański

Bla bla bla bla ile jeszcze? Przez pisanie tutaj swoich wypocin nie dostaniesz nawet złotówki.. Także papa buziaczki, pozdrowionka, nie wracaj już, bya #

Łubudubu

Kolega się zadomowił.

@Bum

ludzie, którzy przychodzą do pracy w niedzielę i sobotę na niedzielę nie mają prawa głosu - gdyż pochodzą od diabła. Zresztą nie wykręcaj się... łądnie w rączce ma mnie przynieść 9 tysiący wasz prezes, aby odpuścić winę żydom swoim władcom.

wilk magnański

Jako adwokat żydów popełniłeś kolejne grzechy. Jeżeli odrzuciłeś pokutę 9 tysiący, to przypomnij sobie pokutę 17 mld euro plus 850 tys. zł. Wspomnij to sobie razem ze środowiskiem żydowskim na Sądzie Ostatecznym, ile zaważy wam ta kwota.

wilk magnański

Wystawiłem rachunek żydom tylko za magnę. Z Jezusem Chrystusem się będziesz spierał czy masz w tym udział adwokacie żydowski.

niu łorker

Myslę że jemu nic nie jest w stanie pomóc,zresztą szkoda tej ściany

Dżem.
@niu łorker

Mój piękny panie raz zobaczony w technikolorze pisze do Pana ostatni list: życie jest życiem pan przecież wie.

@Dżem.

Wątek miłosny prosze nie w tym temacie. Tutaj jest temat kradzieży mojej odprawy przez magnę i waszych klopotów ze zbawieniem (białych kołnierzyków).

Zamek Mp

Czy ten technolog z wtryskarek doprowadzi do porządku detale na zamki bo do tej pory zero poprawy jak i w sumie na innych wydziałach on i inni nadali by się chyba albo i nie na produkcję zero pomocy i podejścia do pracy i takich trzymają w pracy.

wtrysk
@Zamek Mp

nie poprawi nic z tym nie zrobi bo nie ma pojęcia o tym,tylko ganianie i robić macie nikogo nic nie interesuje mamy robić złe detale i poprawiać to wszystko to jest (usunięte przez administratora) nie praca normalna,tym bardziej że nie potrafi kto będzie potrafił jak w tym kierunku nie ma zawodu typowy zwykły zawód.

@wtrysk

Hańba!!! Plama na nazwie firmy.

Mąciwoda
@wtrysk

Jest tak, ponieważ w MAP decydują słupki. Zabrane zostały narzędzia od dotychczasowych dostawców w dość sporej liczbie. Ma być TANIO, więc reszty się proszę domyśleć i nie jechać gościa. Dostawcy mieli wszystko ułożone, ale i tak było drogo, więc słupki stwierdziły, że żadna obsługa do narzędzi potrzebna nie jest, bo i po co. No może zrobimy łaskę i jednego do technicznej oddelegujemy, ogarnie. Tak to jest, kiedy ktoś bez pojęcia technicznego decyduje co i w jakiej cenie produkować.

Magna

Ukraińcy w większości kiedyś wyjadą i wrócą do siebie. A my pracownicy Magny zostaniemy. Kierownictwo chyba o tym zapomniało. A szkoda... Bo jesteśmy traktowani jak gorsze zło, do poniewierki...

@Magna

Wyjada i przyjadą nowi na ich miejsce

blue colors

Pozdrowienia od koleżanek i kolegów z kędzierzyna. Widzę u Was tak samo jak u nas

Magna

Oby tylko Dyrektor się nie zdziwił efektami pracy naszych kolegów i koleżanek z Ukr...:(

Czy może ktoś podać nr do koordynatora Michała W. albo gdzie mogę znaleźć numer

Hsjdjfjx
@Nowy

W którejś gazetce zakładowej był owy nr, albo na tablicy personalnej.

@Hsjdjfjx

Tylko ze do domu jej nie przynoszą ????

@Nowy

Dzwoń do kadr! nikt tu nie poda ci nr, oszalałeś?

Kicia
@Nowy

Do nowego też chcesz? No bez jaj żeby o takie rzeczy prosić na forum

Kolejne nakazy pracy w sobotę na noc! Co tutaj się dzieje. Gdzie są teraz te krzykacze ze związków?? To jest nadużywanie poleceń służbowych.

Fagas

Przecież płacą i to lepiej niż w niedziele na rano. Kolejka chętnych.

Murzyn na jawie

Podwójnie płacą i to z dodatkiem!

@Fagas

Skoro tak zależy ci na kasie to odstąpię miejsce na pandzie w sobotę na noc. Przychodzisz prawda? My mamy już tyle nadgodzin w ostatnich 2 miesiącach że szok. Na urlopie też nie bylem jeszcze. Więc ogarnij się człowieku.

Wiola

Tak się składa że nie którym się to podoba takie nadgodziny. Jeśli uważasz że coś jest nie tak pisz do PIP.

Pip
@Wiola

Oni mają wyliczone ile nadgodzin się opłaca żeby nie przekroczyć progu. Jak przekracza im próg to wtedy zaczyna się narzekanie, bo nikt na podatki nie będzie robił. Te nadgodziny są darmowe i w tym problem.

Ricky of juices
@Pip

Panie Pip żeby wejść w 2 skalę podatkowa musiałbyś zarabiać 85528zl rocznie, co w tej firmie jako "robol" jest nie do osiągnięcia. Z poważaniem Ricky of juices.

J
@Pip

Nie znam się ale się wypowiem. Od wielu lat słyszę tę bzdury ze im więcej nadgodzin tym mniej kasy, ja w miarę możliwości robię ile się da i zawsze mam więcej niż mniej. A o drugim progu podatkowym jak wspomniał ktoś wyżej możesz sobie pomazyc

pop
@J

Dokładnie tak jak piszesz. Stawkę podatku i innych potrąceń zawsze mamy taką samą. Mnie również śmieszą gadki tych wszystkich "ekonomistów" co twierdzą, że im więcej nadgodzin tym więcej podatku. Prosty rachunek przykładowo oczywiście: 16 godzin nadgodzin w jednym miesiącu 2x 16h x 18 zł= 576 zł - 17% podatku =478,08 zł 16 godzin nadgodzin w dwóch miesiącach (np. sierpień i wrzesień) 1 x 16h x18 zł= 288 zł - 17% = 239,04 zł Czyli nadgodziny lipiec+ sierpień 2 x 239,04= 478,08 zł. Więc przestańcie ludzie chociaż to gadać, że wam zabierają więcej podatku za więcej nadgodzin....

Zamek Tlc

Pewnie że tak do końca jest to nie prawne,także panie (usunięte przez administratora) wróbel możesz sonie mówić masz się wstawić w pracy i nic mnie to nie obchodzi sam sobie po pracuj w weekendy, a sprawa pójdzie do prawnika i sądu z tymi nakazami bo nie znasz i nie znacie prawa do końca barany,tak jak i na podnośniku co dalej nie mogą opanować barku linek pozbyli się czegoś co było na miejscu i nie było problemu,zniszczone detale do nas na zamki trafiają bo niby skrobaniu ręcznym co technolog brodaty nie potrafi tego ogarnąć tak to jest jak się w tym kierunku co jest technologiem to chyba powinien się znać a tu (usunięte przez administratora) to chyba bardziej zjeść coś niż pomóc lub naprawić dalej tak róbcie wszyscy a będzie z was bieda totalna zero pomocy tylko szukać pachołków jak do dziś.

koniec

Magna, padnij że w końcu wyzyskiwaczu. ile można to ciągnąć, za Antonia było dobrze ale dalej to parodia

@Murzyn na jawie

Potem będzie likwidacja dodatku, a potem tylko połowę podwójnego płącenia... ale zanim się ogarniecie to już będzie to waszym obowiązkiem praca w niedzielę, bo zawsze będzie młody gniewny, który przyjdzie pracować teraz w niedzielę. Kiedy zachowujecie się jak niewolnicy, to się nimi staniecie. Powinniście wykluczyć takich ludzi z życzliwości koleżeńskiej, ponieważ kręcą na was większego bata niż myslicie. W waszym interesie jest nie przychodzić do pracy w niedzielę i sobotę na niedzielę.

niu łorker

Ukraińcy,Gruzini kto jeszcze? Od Nas zaś tylko wymagania,nakazy,nadgodziny,brak urlopów....co jeszcze może czekac w te firmie?

Women
@niu łorker

Co masz do Ukraińców czy Gruzinów????

Rick of juice

Czeczenii, Kozacy i Tatarzy jeszcze

Rafi
@niu łorker

No osiłek wczoraj groził karami za odmowę nakazu na sobotę kara to jego powinna spotkać, tak czy inaczej kiedyś tak będzie, odwagi sam nie ma przyjść normalnie porozmawiać tylko nakaz chodzi jak by telewizory nosił na co dzień sam niech przyjdzie ubierze niebieski mundurek i do roboty lub buty kierownikowi czyści.

@Rafi

Kodeks pracy stanowi, że praca w godzinach nadliczbowych to praca wykonywana ponad obowiązujące pracownika normy czasu pracy, a także praca wykonywana ponad przedłużony dobowy wymiar czasu pracy, wynikający z obowiązującego pracownika systemu i rozkładu czasu pracy. Jest ona dopuszczalna w dwóch sytuacjach: konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii, szczególnych potrzeb pracodawcy. O ile pierwszy przypadek jest dość oczywisty i odmówienie w takim wypadku wykonywania pracy jest niewątpliwie naruszeniem obowiązków pracowniczych, o tyle drugi jest już dość kontrowersyjny, ponieważ kodeks nie podaje definicji szczególnych potrzeb pracodawcy. Niemniej jednak Sąd Najwyższy uznał, że szczególne potrzeby pracodawcy to potrzeby specjalne, niecodzienne, odróżniające się od zwykłych potrzeb związanych z prowadzoną przez pracodawcę działalnością, a praca w godzinach nadliczbowych może być zarządzona jedynie w sytuacjach wyjątkowych. I zasadniczo taka wykładnia tego zwrotu jest obowiązująca. Może jednak zdarzyć się tak, że szczególną potrzebą pracodawcy będzie konieczność dokończenia zaczętej pracy, jeśli oczywiście na jej dokończenie wystarczy 1-2 godziny, a nie 8. Wtedy również pracownik jest zobowiązany do pozostania w pracy.

Smutny
@niu łorker

Czyli reasumując to tylko teoria w praktyce decyduje sąd pracy. Ale aby nie pracować w nadgodzinach cały czas trzeba zmienić ilość możliwych na dany rok czyli zablokować te które są obecnie poprzez oddanie głosu na referendum. Przepisywanie kp oraz kilku wyroków nie zmienia obecnej sytuacji.

Rafi
@niu łorker

A rozumiesz też że nie podpisał nakazu i dostał naganę nie pojęte to jest.nie dajmy się tak szanować bo nas zniszczą.

Jack

Witam widziałem ofertę pracy.Chcialem się dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy?Jakie są rzeczywiste zarobki?jaka umowa na jaki okres ? Jaka atmosfera w pracy ? Jak z dojazdem do pracy oraz jak wygląda sama praca ? Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

Six
@Jack

Popatrz na wcześniejsze wpisy to zobaczysz jaka atmosfera itd. Powiem tak Dramat. Twój wybór.

OBI VAN

W sumie jakbym byl takim generalnym to zastanowił bym sie jakie sa przyczyny zlego funkcjonowania poszczegolnych dzialow. Skoro przez tyle lat cos funkcjonowalo zostawilbym to w spokoju. Tam gdzie byly problemy lub sa problemy zwolnic wszystkich jak Aple i zatrudnic swieze umysly. Z tego co widze problemy jakosciowe w Magnie zawsze byly. W logistyce niezbyt duze wczesniej. Skoro od momentu zatrudnienia jakiegos pracownika dzieje sie źle powinno sie go odstrzelic i wrocic do poprzednich sprawdzonych rozwiazan. Skoro przyszla nowa osoba, namieszala i korzysci z tego nie ma - odstrzelic Decyzja Geralnego Porada - 50 zl

Kamil

Nie wiem co się w tej firmie dowala. Ale chyba generalnemu chodzi o to aby doprowadzić do tego, że stali wykwalifikowani operatorzy się pozwalniali. On sobie poprzyjmuje nowych, którym nie musi płacić stażowego. Koordynatorzy pod rygorem dyscyplinarki mają zakaz dawania urlopów, ściągają do pracy tych, którym udało się wyrwać wolne. Koordynator drze się na ludzi na linii i nikt z tym nic nie robi?? Ludzie zacznijcie się szanować. Zrozumieć można że jest nawał pracy ale nie można dawać się szmacić! Trzymajcie się razem, tak jak to pokazaliście gdy AC usłyszał gwizd za oknem. Nie dajcie się!

Grzechu
@Kamil

Tak właśnie postawmy się im i tyle i szanować się na wzajemnym bo chcą to zniszczyć po swojemu nie dajmy się ogupiec my którzy tworzymy ten zakład dla nich.

@Kamil

To ile wynosi teraz pensja szmacenia się brutto w magnie ?

@Kamil

Szkoda że tam nie pracuję, bo bym pokazał drącemu (usunięte przez administratora) jak się powinno zachowywać. Nawet zwolniłbym swoją pracę i miałbym gdzieś wasze spojrzenia spod byka i krzyki kuordynatora. (usunięte przez administratora)

dziękuję za odpowiedż.

rozmawiasz sam ze sobą?

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 201, z czego 53 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Magna Automotive (Poland) sp .z o.o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Automotive (Poland) sp .z o.o.