Akumulator Exide (Exide Technologies S.A.)

Opinie o Exide Technologies S.A.

@Piotr, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Exide Technologies. Czy możesz napisać coś na temat atmosfery panującej pomiędzy kadrą pracowniczą? Czy poleciłbyś pracę dla osób młodych bez doświadczenia, które chciałyby takowe doświadczenie nabyć? @Janusz, staram się uzyskać jak najświeższe informacje na temat pracy w firmie Exide Technologies. Interesują mnie również męskie stanowiska ponieważ wątek forum przeglądają osoby zainteresowane pracą w tym miejscu i poszukujący informacji na temat tego miejsca pracy. Dlatego każda opinia merytoryczna oraz uzasadniona jest pomocna dla tych osób. @Stary centrowiec, czy możesz swoją wypowiedź uzupełnić o kwestię ewentualnych urlopów w pracy w firmie Exide Technologies? Czy bez problemu pracownik może liczyć na dzień wolny od pracy?

Stary centrowiec

Exide nie stawia na ludzi. Zwalnia sie badz sami odchodza wartosciowi pracownicy ze stazem. Nie mysli sie dlugo falowo. Za 1900 zl na magazynie logistyki! Ludzie nie walcza o poprawe warunkow pracy nie walcza o pensje. Widocznie praca za 1900 zl to max dla takich ludzi. Exide nie jest firma dla ludzi mlodych i ambitnych. Uciekajcie !

od początku wiadomo ze pani Marta jest pracownikiem biurowym odpowiedzialnym za takie portale,tak jak kolega napisał zeby coś zarobic trzeba pracowac w soboty i niedziele, w stonce ludzie mają więcej na początek,a nie pracują w takich warunkach , jak wprowadzą brygady to idę w cholere ,nie bede pracował za śrubki i tracił zdrowie i tak podchodzi do sprawy dużo pracowników

Janusz

Pytanie do Marta dlaczego cie to wszystko tak obszernie interesuje? To nie jest firma dla kobiet. Chyba ze praca w biurze. Co ciebie opisanie stanowisk tak interesuje..potwierdzam wczesniejsze komentarze 2 tys na tyle moze liczyc szeregowy pracownik w exide. Bez nadgodzin bo zeby cokolwiek zarobic to trzeba niestety spedzic w pracy 30 dni..pozdrawiam

Mechanik Utrzymania Ruchu

Pani z rekrutacji miła i zadawała rzeczowe pytania. Pan Kierownik UR opowiedział o firmie i zadał pytania co dotychczas robiłem. Po rozmowie mogłem przejść się po firmie kilka minut żeby zobaczyć zakład.

Odnośnie doświadczenia zawodowego

Magazyn w swarzedu jest wyalienowany. Szkoda waszych nerwow i przede wszystkim waszego zdrowia. Pracowalem kilka miesiecy. Podziekowalem. 1600 zl to ja zarobie rozdajac gazety na rondzie srodka. Dostajesz umowe przez Exide to nie zarabiasz duzo wiecej. Ok 1900 zl bez sobot.

@Grzegorz, dlaczego tak uważasz? Czy taka sytuacja jaką opisujesz w swoim komentarzu miała miejsce w firmie Exide Technologies S.A.? Możesz to jakoś uargumentować? Stwierdziłeś, że działania firmy w tym zakresie są powszechnie znane, dlatego proszę uzasadnij swoją wypowiedź.

@Clip, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Exide Technologies. Czy możesz coś więcej napisać na temat atmosfery pomiędzy pracownikami na stanowisku jakie zajmujesz? Również, czy możesz napisać jak wygląda kwestia szkoleń i podniesienia kwalifikacji pracownika w tej firmie? Czy pracodawca dba o te aspekty? @Odradzam, możesz w sposób bardziej rozbudowany wyrazić swoją opinię? Opisz dokładnie jak wygląda praca na stanowisku, które zajmowałeś wcześniej jak i na stanowisku jakie masz obecnie. Twoja opinia będzie pomocna dla osób poszukujących informacji na ten temat.

Grzegorz
@Marta

Proszę nie podawać opisów stanowisk, gdyż mogą one służyć do waszej indentyfikacji i ewentualnego odwetu. Działania firmy w tym obszarze są powszechnie znane!!!

Odradzam

Jakis czas temu zostalem oddelegowany z magazynu na pastownie. Odradzam wszystkim. Jesli chodzi o magazyn w swarzedzu to ogolnie luzik zalezy co robisz. Trzeba uwazac. No atmosfera nie polecam. A na pastowni to warunki nie do wytrzymania. Nie za te wynagrodzenie. Zero podwyzek. ODRADzAm.

Olga

Konkurencja inspiruje niektórych do pisania?

@anonim, a jakie zmiany zaszły w Exide Technologies? Co powiecie o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie? Po jakim czasie pracy w firmie można liczyć na podwyżkę? Czy są jakieś szkolenia wewnętrzne i jak często?

@Anonim, możesz podzielić się jeszcze opinia jaka panuje atmosfera w pracy między pracownikami? Jak od momentu Waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja w tej firmie? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się szczegółów odnośnie Exide. Jak aplikować do firmy?

@Marta

miedzy pracownikami jest ok , w firmie pracuje jeszcze dużo osób wartościowych , ale to chyba kwestia czasu , po ostatnich zmianach proponowanych przez góre ,wiele osób deklaruje odejście

Ktoś wie jak wygląda praca w rabowicach? Faktycznie przez agencję zatrudniają przez rok? Czy wcześniej firma przejmuje?

rozmowy z mistrzem kończą sie na zdaniu; Taka jest specyfika pracy , nikt was do pracy tu nie zmusza. Dodam ze nawiewy nie były czyszczone od bardzo długiego czasu co sprawia ze zmniejsza sie ich wydajnosc oraz (usunięte przez administratora) przez nie dmuchany, rotacja ludzi jest bardzo duza ,braki w personelu widoczne są wszędzie

@Monter, rozumiem, że pracujesz obecnie w Exide Technologies w Poznaniu. Powiesz coś więcej, chociażby na temat tego jaka panuje atmosfera i czy od pierwszego dnia dają umowę o pracę? Można liczyć na jakieś pozapłacowe benefity? @anonim, czy w sprawach o których piszesz były prowadzone jakieś rozmowy z kierownictwem? Może dałoby się coś zrobić w sprawie warunków pracy.

praca bardzo bardzo bardzo ciężka , mowa o produkcji ,wysokie temperatury, nawiewy nie dają rady , ludzie uciekają z firmy, jesli ktos ma ochote tu pracowac to chyba by wypocic pare kilo, woda zapewniona , przerwy tez , ale co z tego jak stoisz przy maszynie i pot leje sie z ciebie litrami ,brak możliwosci rotacji na stanowiskach bo ludzi brak , mistrzowie niczego nie widzą

moze by inspekcja pracy sie przydała

przy temperaturze na dworze 10 stp.C przy maszynie 42st.C cieżko

inspekcja pracy była , ponoc wiele razy , chyba jest tam mocny układzik

Witam. Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy w Swarzędzu na magazynie. Jakie płace

@anonymous

Jeżeli po przeczytaniu poniższych opinii chcesz tam pracować, to chyba jesteś w mega potrzebie... if you know what i mean

Ok @Justyna rozumiem. Czyli w sumie, tak jak pisałaś powyżej jest coś nie tak z wypłatami, to masz podkładkę do tego, żeby dochodzić swoich praw w sądzie. Napisz tylko czy takie sprawy zdarzają się nagminnie, czy raczej rzadko?

Piotrek
@Marta

Marta, Twoje pytania brzmią jakbyś zupełnie przypadkiem pracowała w dziale HR... (usunięte przez administratora)

@Marta

Haha a tutaj znowu nie ma Justyny, oj coś chyba za dużo tego czyszczenia :)

Tomasz Karolak

@Henryk twoje słownictwo i wiedza ogranicza się pewnie na: ehh.. ehhh. ehh. kur.. ehh :D

Basia
@Tomasz Karolak

hahaha kocham autora :D

Gargamel

@Henryk Ty chyba nie znasz definicji słowa- opinia. Może ci przeczytam: 1. czyjeś zdanie o kimś lub o czymś; sąd; osąd; zdanie; pogląd; 2. renoma, reputacja; Ale widzę, że czytanie i znajomość słów dla Ciebie to za duży wysiłek. Gargamel

Henryk

Jak komuś nie udało się z praca w firmie to teraz w odwecie obraża innych ludzi ? To z pewnością nie jest opinia.!!!!!

Pan prezes
@Henryk

Heniek, lepiej wróć zrobić kawę prezesowi !

Zostaw merytoryczną opinię o Exide Technologies S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Exide Technologies S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Exide Technologies S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exide Technologies S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 9 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 48 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Exide Technologies S.A.?

Kandydaci do pracy w Exide Technologies S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Exide Technologies S.A.