Opinie o JG Service w Świdnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy JG Service. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JG Service o rekrutacji.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JG Service w Świdnik

byly

I co dalej

1600 netto i po 3 miesiącach dorzuci 200 zł

Chore
@11

Masakra.. Myślałem że to czasy się już skończyły. Minimalna teraz jest 1600 na rękę. Ludzie na kasach tyle zarabiają bez żadnej szkoły. W Ikei minimalna 3500 brutto na reke jest.

pytajacy?

Ile moglbym zarobic jak bym chcial tutaj przyjsc na przyklad na technologa po studiach?

były

Co tam słychać w tej "firmie", jakieś podwyżki po nowym roku, słyszałem że kolejni myślą na poważnie o ucieczce.

@były

Jakie niby podwyzki? Za to co robia na produkcji i tak sporo maja , slyszalem ze ok 2300-2500 ludzie obyci ze swoim stanowiskiem . Jestes na miejscu , cieple lozko co noc, po co Ci wiecej? Sprzedac trzeba umiec i tutaj powinny sie znalezc pieniadze. W produkcje nie ma co inwestowac bo wyprodukuje ci to jeden pracownik czy drugi wiec te 2 z kawalkiem moim zdaniem jest az nadto. Jesli chcemy by dalej firma sie rozwijala pieniadze powinny isc na sily sprzedazowe. Takie jest moje zdanie myslac strategicznie. Zobaczymy co szef postanowi.

@gwidon

Jakby pisał Reszka, widzę że Gracjan ma niezłego Misiewicza w firmie.

@1111

No bo nie oszukujmy sie ja tutaj nie chce nikogo obrazac bo kazda praca jest wazna ale kazdy cymbal wlozy do obrabiareczki kawalek preta lub plytke do piecyka. 2 tysiace czy 2,5 to nie jest duza kwota, nie wiem wlasciwie jak za to w ogole mozna przezyc ale praca jest tez tego samego sortu. Nie widze problemu zeby tutaj Pana z pod sklepu zatudnic , wytlumaczyc i tez bedzie wkladal prety. Inzynierami jestescie wiec tez powinniscie pracowac za kwoty dla inzynierow , a nie frajerow i wykonywac prace na odpowiednim poziomie. I przestancie sie zalic w komentarzach ,ze tak malo zarabiacie. Zalosne..

Zbulwersowany
@gwidon

Nie będę cię obrażał bo administrator obłoży post cenzura Cytując twoja wypowiedź Każdy pijaczek spod sklepu( i wszystkie cymbaly z produkcji) - biegle posługuje się technicznym językiem angielskim - zna znakomicie rysunek techniczny i jest w stanie odtworzyć z kawałka papieru realne narzędzie - doskonale zna obsługę komputera i oprogramowania w języku angielskim - posługuje się narzędziami pomiarowymi nie mówię tu o centymetrze ale o pomiarach w tolerancji 0.001mm lasery zollery i inne bajery - zna zasady doboru ściernic i parametrów maszyny - dobiera narzędzia i posuwu do obróbki detalu Wiec nie p...... O sprzedazy. Każda część tej firmy jest tak samo wazna. Bez tych młodych chłopaków którzy na co dzień biegaja po hali przy maszynach moglbys co najwyżej sprzedawać obwoznie papier toaletowy słabej jakosci I żeby ci jeszcze gule ruszyć to napiszę że chłopaki na Śląsku zarabiają 3500-4500 netto za składanie pręta do maszyny

@Zbulwersowany

To teraz posluchaj tego . 2 dziewczyny, jedna pracuje w Lublinie, druga w Bydgoszczy. Jedna skonczyla biologie, druga nic. Obie zatrudnily sie jako kosmetyczki ta z Bydgoszczy pracuje juz rok na "etacie" wychodzi ok 5 tys netto, ma 2,5 podstawy + prowizja za zabiegi , a zabieg moze kosztowac i 2k ta z lublina na "etacie" ma pensje 3,800 netto i rowniez rok pracuje Dziewczyny porobily pare kursow w miedzyczasie i nie wykonuja tylko proste czynnosci manualne, nie konczyly zadnej szkoly w tym kierunku. I teraz powiedz ty mi co jest tutaj nie tak. Ty jako inzynier o niebywalej wiedzy zarabiasz ledwo ponad 2 w lublinie i to ze stazem minimum rok ,a ona jedna i druga bierze 2 razy tyle . Co tutaj jest nie tak. I teraz najlepsze... moja poprzednia odpowiedz byla prowokujaca, chcialem zobaczyc co kto odpisze;) Ciesze sie ,ze odpisales tak, a nie inaczej. Co do tego slaska jesli faktycznie sa tam takie zarobki , to powiem Ci wprost. Wymienilem 2 przyklady osob o malych umiejetnosciach , bez szkoly, z malym doswiadczeniem, ktore zarabiaja naprawde dobre pieniadze dodatkowo na slasku jak mowisz sa calkiem niezle pieniadze, w lublinie pieniadze sa ledwo ponad 2 jaki jest z tego wniosek?. Nasz szef traktuje ludzi na produkcji jak bydlęta , jak krowy z o######ą d####ą, jak zwykle ś####i. Powiem jeszcze jedno, kolega po mibm dostal wlasnie prace w nokii we wroclawiu 3,5 netto na start, co 3 miesiace podwyzka po roku 8000 brutto. Myslicie ze umial programowac? Zaskocze was, 4 miesiace uczyl sie z sieci LTE, zero doswiadczenia. Nie wierzycie? Kosmos? a moze swiezy by chcial odrazu nie wiadomo ile zarabiac? Poczytajcie na forach, takie sa tam zarobki, takie sa realia. Jestem inzynierem sprzedazy i wiecie co wam powiem. Bylem slaby na studiach i dlatego poszedlem na inzyniera sprzedazy, a kujony szly na konstruktorow , technologow i teraz wy pomimo, ze macie wieksza wiedze ode mnie zarabiacie jak zamiatacze ulic, a powinniscie ZARABIAC WIECEJ ODE MNIE. Zarabiam calkiem niezle ale mam juz dosc niektorych zachowan naszego szefa i tworze grunt pod nogami w innej firmie. Firma stoi tylko na was. Ten czlowiek bez was nic nie znaczy, nie dajcie sie mu wyzyskiwac. Jestescie wiecej warci niz wam sie wydaje, niejedna firme zjechalem i widze ile mogli by zarobic ludzie z waszymi umiejetnosciami. Wystarczy tylko troche odwagi i wiary w siebie. Niech odejdzie 4 osoby z pod obrabiarek ciekawe kto przyjdzie robic za 1600zl. Po tych komentarzach jakie sa na go worku nie sadze, ze tak latwo trafi juz na jelenia nasz kochany szef.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

A jak ten nowy oddział na śląsku co powstał jakiś czas temu ? słyszałem że tam chłopaki maj (usunięte przez administratora)

Po

Czas żali się finisz

auciaz

Szefa Passat to 2.5 biturbo? najdrozsza wersja? czy ten slabszy

XXX

Swoją drogą dla rozluźnienia atmosfery, dalej ścięty na Gracjanka?

Waldek

Jedyna osoba która utrzymuje firmę to Marek O. Z Podkarpacia. Zarabia niezła kasę ale to jest wyjątek i wyjątku kolejnego nie będzie. Szef inteligentny facet ale zero poszanowania dla innych. Nie ma pojęciu o długofalowym zarządzaniu ludźmi. Firma w skali 1-10. Daje 4, nie polecam.

Budowa

Współpracuje nie ma tragedii tak przyokazji bo mam powiadomienie

XXX

Tą firmę na powierzchni trzyma tylko kilku pracowników którzy są od początku produkcji, jakby Robert albo Michał zrezygnowali z pracy to firma leży i nie pomoże nawet robot zmieniający przygotówki w szlifierkach. Akurat w tym fachu każdy pracujący w JG nie ma co się obawiać zmienić pracy. W ciągu miesiąca można znaleźć robotę lepiej płatną nie zmieniając miejsca zamieszkania. Swoją drogą jak jeden z kolegów szukał roboty i doszło to do szefa to ten właściwie wyświadczył mu przysługę zwalniając, bo chłopak szybko znalazł dużo lepiej płatną pracę.

??
@XXX

Mowisz o konstruktorze? :)

@??

Kierowniku produkcji

yy?
@XXX

Cos tutaj powiem. Szef jest mega inteligentny. Wiecie dlaczego? Poniewaz kazdy, kazdy bez wyjatku z J.G Service znalazlby duzo lepiej platna prace gdyby wiedzial , ze jest cos warty. Szef umie grac psychologicznie i robic wode z mozgu. Pozdrawiam

Patrze jak ktoś jest nie zadowolony niech zmieni przecież nikt nikogo nie trzyma na sile można obrażac ale to nie ma sensu na nic to nie wpływa

Staszek

Ja zmienilem , atmosfera i zarobki duzo na plus, tutaj w lubelskim , w Lublinie, wyplata 70% do gory. Przestrzegam tylko innych przed ta firma , stad moj komentarz, zeby ludzie nie niszczyli sobie kariery bo ta firma to krok wstecz , a zarobki takie jak w tesco. Wiec lepiej sie jakis czas przemeczyc byle gdzie blisko domu bo szkoda robic sobie nadzieje w tej firmie. Naprawde jest ciezko na rynku trafic na gorsze zarobki, mowie tutaj o kazdej profesji nawet nie wymagajacej jakiegokolwiek wyksztalcenia. Moj komentarz kieruje do mlodych naiwnych myslacych ,ze od czegos trzeba zaczac. Sorry ale na pewno nie od takich pieniedzy , ktore oferujecie, to samo mozna dostac na kasie. Idziesz do J.G = 0 ambicji i szacunku do siebie. Po paru latach, gdzie nie mialem wyboru bo rodzina uwazam, ze bylem glupi siedzac w tej firmie i bojac sie o to , ze nie dostane nigdzie pracy. Mylilem sie. Gdybym przemyslal swoja sciezke rozwoju dzisiaj nie jezdzilbym rzechem tylko prawdopodobnie stac by mnie bylo na normalne auto chociazby dlatego czas w firmie J.G uwazam, za strate pieniedzy, nerwow i czas zmarnowanej kariery.

fstyd i obluda

Chcialbym przedstawic przypadkowa ale autentyczna rozmowe z jednym ze znajomych. - gdzie pracujesz? - w swidniku. -co robisz? - takie narzedzia dla przemyslu. Bardzo dokladne drogie, samoloty nimi robia. - stary to ty musisz niezle zarabiac. Znajac sytuacje zony znajomego ktora sprzedaje gofry na felicity i zarabia 2000 fstyd sie jest przyznac ze poziomem precyzji narzedzi doruwnuje zarobkami osobie nakladajacej bita smietane na nalesnika. Premie sa 1000 zl brutto na kwartal. Wychodzi jakies 700 na reke. Osiagalne? Tak dla niektorych cwaniakow. Realnie polowa tej kwoty. Premie swiateczne? Podobno byly 2 lata temu nie za moich czasow. Pisze o realiach Nie oceniam.

Staszek
@fstyd i obluda

Zeby bylo smieszniej dodam, ze wiele osob ma wyksztalcenie wyzsze , nie mowie o jakims magistrze filologii tylko o Politechnice. Trafiasz do wymarzonej firmy po ciezkich studiach i okazuje sie ,ze jestes wart tyle co kelnerka , barman czyli zawody w, ktorych sie na studiach dorabialo zeby jakos to bylo. Kara kiedys takich ludzi spotka co podorabiali sie na nieszczesciu innych biorac kosmiczne dotacje bo przeciez to za darmo.... , a ludzie jak niewolnicy nadal od tylu lat zero zmian w podejsciu do czlowieka..

realia
@fstyd i obluda

Realia sa takie ze na i maz i zona czyli Wlasciciele firmy manipuluja ludzmi. Gdy przyjmujesz sie do pracy masz obiecywane wrozki na wierzbie super kariere. 10 razy wiecej warty bd po pracy tutaj. Zainwestujemy w Ciebie duzo pieniedzy. Gdy przychodzi co do czego wszystko wyglada zupelnie inaczej. Baba szefa wypisuje pod roznymi nickami pseudokomentarze ,ze w firmie jest dobrze . Ani slowa o tym jak jest naprawde. Pamietam sytuacje gdzie przyjmowaly sie osoby i rezygnowaly po kilku dniach inne po paru miesiacach. MIaly dosc tych pieniedzy i ciaglego uzerania sie. Dobrze ,ze teraz ludzie zaczeli wyrazac swoje zdanie tutaj, mam nadzieje ze te ostrzezenia trafia do ludzi , ktorzy mysleli ,ze warto tutaj pracowac. NIE WARTO i tyle. 100 i wiecej powodow znajdziecie w komentarzach powyzej.

Chłopaki Fenes w Siedlcach szuka, płacą więcej, a mieszkania tam dużo tańsze.

hej

Cos z pieniedzmi mozesz wiecej podac czego oczekiwac? Rozgladam sie za czyms nowym, tutaj frycowe odbebnilem za grosze ale juz mam dosc chociaz mi chyba Wrocław pozostaje, Na 3,5 z miejsca mozna sie nastawiac z tego co koledzy ze studiow odpowiadaja i to na sam poczatek. Tutaj za 2 etaty bym mial tyle.

danka

Na szefostwo sie zawsze narzeka ale chyba nie macie stałego kontaktu w pracy? Ze szef jest codziennie i trzeba rozmawiać? Trzeba zawsze robić swoje i nie zwracać uwagi na pewne grymasy, w większości firmach tak jest nic nie poradzimy

zaskoczonynieprzyjemnie

Pozniej bedziesz mial latwiej? Czyli to prawda co opisuje wiekszosc komentarzy; ze szef jest nieprzyjemny, ciezko z nim wytrzymac i zarobki sa kiepskie? Odpisz mi

Myslczlowieku

Haha nie wiesz co czynisz idąc do biura. Ostatnie kilka osob w biurze pracowały od kilku dni do paru miesięcy, 2 kobiety, które tu pracowały same się zwolnily bo nie wytrzymaly z szefem. Nie wierzysz? Popytaj ludzi z tego formy na golden-line. Nie idzie tam wytrzymać psychicznie. O pieniądzach nawet nie będę mówił, jesli rodzice kupia ci miesięczny na MPK to przezyjesz. Pod zakładem wystarczy popatrzeć czym inżynierzy jezdza, kupa zlomostwa bo to co zarobisz ledwo co wystarcza na jedzenie.

Jowitachybajestpodpita

Pani Jowito musi Pani sobie odpowiedziec na to pytanie bo sama je Pani tutaj zadala. Nikt nie jest zainteresowany praca w tej firmie poza Panią. Raz handlowiec, raz w biurze, ma Pani tutaj z 10 nickow. Kazdy komentarz pisany w tym samym stylu. Na poczatku Pani zadaje pytanie, a pozniej odpowiada. Tym razem tez musi Pani to skonsultowac ze sama soba czy bede przyjecia i odpowiedziec sobie na goworku. Btw. Całe J>G sie z Pani smieje i z tych smiesznych wpisow rzekomo opisujacych swietne warunki w firmie. Typu nikt u nas nie zarabia malo, sa u nas takie i takie stanowiska wolne, ktore nawiasem mowiac sa wolne co pare miesiecy poniewaz ludzie rezygnuja. Przypuszcam, ze polowa zalogi sprawdza komentarze co kilka dni na goworku, zeby sprawdzic jaka glupote Pani tym razem dodala. Licza sie swietne warunki pracy!! Nie liczy sie dla mnie kasa bo przeciez nie o to w zyciu chodzi liczy sie telefon sluzbowy i laptop, ktory ciagle sie wiesza:) Kij z tym ze dziecko glodne, dam mu laptopa i telefon sluzbowy niech se pogra w snake'a. Zenada i tyle

cichosza

>>>>"merki i we" Zobaczcie drodzy czytelnicy jak Pani szefowa manipuluje komentarzami dodając pytania i odpowiedzi na ,które sama odpowiada. W obu komentarzach widać jak zwykle niski poziom merytoryczny oraz inteligencji.

byłem widziałem

Całkiem sympatyczna sprawa pod względem premii? A w jakim świecie Ty żyjesz? Nie mówiąc o firmach czysto handlowych (a też tam są dużo lepsze stawki np. podstawa +5% od obrotu) to u innych producentów handlowiec przy obrotach rzędu 80.000 - 120.000 zarobi spokojnie powyżej 6.000 pln / netto

PogromcaSzefowej
@byłem widziałem

Szefowa pisala ten komentarz, jak co drugi post. W innym wypadku bylyby same negatywne i zadnego kontrastu. Obczajcie te komentarze, wszystkie maja ten sam styl, ze jest dobrze, ze maja oferte handlowca. Kazdy wie, ze ma GoWorka w powiadomieniach na biezaca i odpisuje zawsze jak jest sporo negatywow. Czesto tego samego dnia, a mistrzostwo to to co ktos dal komentarz w srodku dnia z zapytaniem i odrazu byla odpowiedzi po 2 minutach. Co ciekawe oba komentarze napisane przez szefowa w celu wywolania niby jakiegos zainteresowania firma i ze jest tutaj super.

miat

Szefowa znow reklamuje firme "ale zobacz" Jak zwykle nienagannie tego samego dnia odpowiedz. Dziekujemy

Zostaw merytoryczną opinię o JG Service - Świdnik

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JG Service?

Kandydaci do pracy w JG Service napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JG Service