Opinie o Neo-Net Łukasz Kasperek w Niemce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Neo-Net Łukasz Kasperek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Neo-Net Łukasz Kasperek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neo-Net Łukasz Kasperek w Niemce

.. Nowy wpis

Nie polecam internetu radze zmienić, nie da się oglądać yt o graniu nie wspomnie internet do bani nie polecam ELO

.. Nowy wpis

Internet działa do kitu nie da sie filmu obejżeć na 1080p a o graniu to nawet nie wspomne stałe 150 pingu nie polecam internetu,polecam zmienić dostawce nie pozdrawiam

Wanda

Szkoda, że pojawiają się same opinie od osób, które są klientami Neo-Net. Mnie interesuje to jak wygląda praca w firmie. Jest to forum pracownicze a niestety od pracowników wpisów nie widać. Czy ktoś mógłby dać znać jak dowie się czegoś odnośnie pracy u nich? Jakie są warunki? Czy warto aplikować na jakieś stanowisko oraz jakie są oferowane?

Kupsko Nowy wpis
@Wanda

Lepiej już imo kopać rowy ;)

... Nowy wpis

Nie polecam nikomu najgorszy internet jaki widziałem akutalna prędkośc pobierania to 20 kb/s wielka beka

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Neo-Net Łukasz Kasperek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Jeśli choć przez chwilę zastanawiałeś się nad kupnem tego badziewia to zrezygnuj natychmiast dla własnego dobra. Przez większość czasu nie da się nawet obejrzeć filmu w 480p już nie mówiąc o jakimkolwiek graniu.

napalonymaciek2009

internet dziala bardzo slabo, nie da sie z ziomeczkami na dc pogadac, witryny laduja sie nawet 5min, ogolnie nie polecam. elo

Dawid

Zdarzają się u was podwyżki ?

kondi 420

Kolejny raz ten internet niszczy mi psychikę. Więcej go nie ma niż jest. Ogólnie nie polecam. Wielkie ELO

klient

internet jest bardzo wolny. nie polecam. raz na pare dni dodatkowo bez żadnych uprzedzeń się wyłącza.

Gracz

Bardzo słaby Internet Grać się nie da film ładuje się sporo czasu nie polecam radze zmienić

elo

z ziomem sie pograć nie da bo nie ma neta co 2 dzień, ogólnie nie polecam, serwerownie w stodole trzyma, pozdro

Donmoro

Internet tragedia nic nie działa wolny

...

Tragedia internet do godziny 13 działa tak sobie ale potem juz jest tragedia.W dni wolne od samego rana do nocy jest 100 pingu

on

Jak wygląda szkolenie doradcy klienta tutaj ? Ile trwa ?

pog

Ciągłe kłopoty z internetem. Stałe 100 pingu

Internet nienadający się do niczego stałe 1k pingu, (usunięte przez administratora) zacina w 144p nie polecam

Codziennie internet jest odłączany bez żadnego informowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Neo-Net Łukasz Kasperek - Niemce

• Jak się pracuje w Neo-Net Łukasz Kasperek?

Zobacz opinie na temat firmy Neo-Net Łukasz Kasperek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neo-Net Łukasz Kasperek?

Neo-Net Łukasz Kasperek
  • Słoneczna 30