Opinie o Auto-Land w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto-Land. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Land o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Land w Olsztyn

Misiek

Pracuję w Auto-Land już 12lat jak czytam wasze wpisy odbiera to że w firmie nikt nic nie robi tylko chyba donosi , czyli jest mało pracy bo jest na to czas, I co drugi przychodzi do pracy za karę, 0 nic od siebie inicjatywy do działania.

DoMisieK
@Misiek

12 lat? Szczerze współczuję, choć wiem że są tam pracownicy z jeszcze większym stażem, ale oni już są u "góry", bo elegancko donosili na innych. Proponuję rozejrzeć się na rynku pracy, napewno znajdzie się coś lepszego. Jak tak traktują pracownika to nie życzę nikomu.

@Misiek

to jest normalna praca???zgodze sie jak pracujesz w olsztynie!!!a stawiguda!!!syf,oklamywanie pracownikow i zarobki jak jalmuzna z mopsu!!!mowi ci cos nazwisko kowalski??mam nadzieje ze za pare lat ten (usunięte przez administratora) i prostak bedzie kosil trawe na polu golfowym prezesa bo tylko do tego ten wiesniak si nadaje!!!

INTER PARTS

Czasami bywam tam po części. Jest tam taki dziwny,wysoki w okularach i krótko ścięty koleś. Parę razy miałam okazję go posłuchać przez chwilę. Odniosłam wrażenie,że dorabia sobie w TVN. Byle co go denerwuje. Wtedy podnosi głos i trzęsie się jak rozpędzony Ikarus. Byłam też świadkiem jak zaczepiał swoją koleżankę z pracy. Jakieś przytulanie,szczypanie itp. Oczywiście wszystko w żartach,bo oboje uśmiechali się i wygłupiali. Może jej to nie przeszkadza. Ale ja bym sobie nie pozwoliła,żeby takie byle co mnie zaczepiało. Mam nadzieję,że następnym razem się opamiętają i swoje igraszki przeniosą w ustronne miejsce. Ciekawe co na to powiedzieli by mąż tej Pani,albo żona tego Pana?

INTER PARTS KAPISZON
@INTER PARTS

Jeśli dobrze kojarzę, to akurat w tej historii chodzi o brata i siostrę. Gość jest przedstawicielem handlowym, a kobieta sprzedawcą.

Filozof

Ktoś wspominał o AC. Filia Nidzica,należy podobno do niego. Koleś wygląda jakby ciągle się wypinał,żeby ktoś tam od tyłu podziałał. Z twarzy też nie za dobrze. Pewnie to od lizania czterech liter. Takich ludzi jest tam znacznie więcej. Zaczynając od magazynu,kończąc na zarządzie. Pewien pan z magazynu,powinien się umyć. Jak można tak o siebie nie dbać. A ten wysoki w okularach,chyba z żelem na głowie? Na Jarotach gadają,że podobno ciągle siedzi u mamusi pod spódniczka? Natomiast większość kierowców tej firmy wygląda,jakby zaraz mieli zasłabnąć.

Karyna

To ma być porządna firma? Kto zatrudnia tych sprzedawców? Klient przychodzi po części,a ci nie umieją poprawnie zamówić,czy wypisać części. Ostatnio zamówiłam wycieraczki,a sprzedawca wypisał mi dywaniki do samochodu. Jest tam taki cudak w okularach,który idąc kuleje czy coś. Przynajmniej takie odniosłam wrażenie. To jest dopiero sierota.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Auto-Land. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnię pracownika na stanowisko: magazynier-kierowca?
Bonaparte

(usunięte przez administratora) Potrafiłaby nawet sprzedać swoją rodzinę. Cud,że jeszcze nie zatruła się własnym jadem. A co więcej? Pełno ludzi,którzy na niczym się nie znają. Części wypisywane w ciemno jak leci,bez sprawdzania i konsultowania. Wszyscy na wszystkich donoszą i często jest nerwowa atmosfera. Zarobki? Jakaś kpina,a nie solidne wynagrodzenie.

apoache01

Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta mimo iż nie udało się odnaleźć części do mojego samochodu .Starał się pracownik z szczerej chęci ale nie udało się .Spodobało mi się to ,że nie poddawał się za wszelką cenę aby odnaleźć część .Pozdrawiam serdecznie . Moje sugestie dla Auto-Land: Nie mam Lubię atmosferę w Auto-Land za: Pracownicy są zaangażowani do sprzedaży części zamiennych

bazyl

nie polecam auto land złożyłem reklamacje na kupiona część od 2mc nikt się nie odezwał nikt nie odbiera telefonu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: obsługę

Zenek

Nie piszcie takich bzdur, że bez podania przyczyny wyrzuca się doświadczonych ludzi. Nikt w to nie uwierzy

Klient Radom

Dobra i doświadczona obsługa w oddziale Radom polecam

Edyta

@Franca, Twoja wypowiedź nie zawiera żadnych konkretów. Może rozwiniesz swoją wypowiedź? Jak ty postrzegasz warunki zatrudnienia w Auto-Land? Jaka atmosfera panuje w firmie? Zachęcam Cię do wyczerpującej i rzetelnej wypowiedzi. Będzie to pomocne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Oceniacz

Idealnych firm nie ma . Zawsze może być coś do poprawienia!

Franca
@Oceniacz

Tu nikt nie mówi o idealności tylko normalności, której w tej firmie po prostu brak.

Regina

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

KochamAutoLand
@Regina

Tak jesteśmy pewni.

anty

Jesli szukasz pracy, w ktorej bedziesz kiepsko zarabiał, nie będą cie szanowac, obrobią ci tylek i doniosą na ciebie to polecam Auto-land. Okropni, fałszywi ludzie, a to przecież oni tworza firmę... Pan prezes powiniem chyba wreszcie zdjąć różowe okulary bo traci dobrych pracowników przez donosicieli i dupolizów. A ceny? Kosmos. Wszedzie jest taniej nawet bez promo...

Kierowca
@anty

Prezes sam otacza się fałszywymi ludźmi. Dlatego on nie widzi problemu. Same lenie,wazeliny i donosiciele.

Jurand Ze Spychowa

Nie polecam pracy w Auto Landzie. Wiadomo,że nigdzie nie płacą tak jak należy. Tam jednak wysokość wynagrodzenia,nie jest zgodna z ilością obowiązków. Po prostu płacą mało,a pracy jest bardzo dużo. Ludzie niby mili. Ale za plecami i tak donoszą na innych. Stara gwardia trzyma ze sobą i tylko czeka,żeby nic nie robić i obowiązki przekazać młodszym pracownikom. Pełno tam ludzi,którzy znaleźli się tam przez przypadek. Na niczym się nie znają. Potrafią tylko się mądrzyć i wydawać polecenia,które nie mają sensu. Jest to firma,w której pracują całe rodziny nawet. Np. Żona kogoś zajmuje jakieś stanowisko i nawet dobrze sobie radzi. Ale mąż już się gubi. Itp. Albo tatuś wstawi się za synkiem,lub za córeczką. Tatuś dobrze sobie radzi. Dzieci już niekoniecznie. Pełno tam wazeliny i to tacy mają tam najlepiej. Pan od BHP jest tam chyba też po znajomości. Chodzi opowiada jakieś bajki,ale i tak boi się pójść wyżej i powiedzieć że na magazynie zimą jest zimno np. To nie tylko ta sprawa,ale zbyt dużo by pisać. Pełno tam niekompetentnych ludzi,którym nawet łopaty do ręki bym nie dała. Nie mówiąc już o ich obowiązkach w Auto Landzie. Nie wiem jakim cudem ci ludzie prowadzą tą firmę? Pewnie są tam dzięki temu,że donoszą na innych. Teraz podobno szukają do pracy. Ale z tego co słyszałam,to lepsi pracownicy już dawno uciekli. Ci co zostali,też podobno myślą o odejściu. Na ich miejsce przychodzą jacyś Ukraińcy,którzy są leniami i nic nie robią. Ale jak zatrudnią Polaka,to też nie jest lepiej. Tego on nie zrobi,tamtego nie rozumie,tu nie będzie robił bo wczoraj to przecież robił. I tak w kółko. Jeśli w ten sposób będą pracować nowi pracownicy,to nie widzę dalszej przyszłości dla Auto Landu. Przecież stara gwardia kiedyś odejdzie,a firma zostanie. Towar jak wyjeżdża do warsztatów,to i tak w większości wraca. Nie raz słyszałam jak jeden sprzedawca skarżył się na drugiego,że nie umie dobrze wypisać części. Co do grup inwalidzkich,o których ktoś wspomniał. Dziwi mnie tylko jak pewne osoby,przetrwały tyle lat w Auto Landzie mając takie schorzenia? Może zamiast pracować,donosiły na innych i dlatego tak długo pracują? W tej firmie jak chce się do czegoś dojść,to nie ma siły i trzeba zejść do poziomu donoszenia i skarżenia się na innych. Inaczej nici z kariery. Swego czasu myślałam,żeby wprowadzić tam swojego męża. Ale na całe szczęście,pomysł szybko ktoś wybił mi z głowy. Niby w tej firmie nigdy nie ma na nic pieniędzy. Ale wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć i wychodzi jaka jest prawda. Co do pewnej pani na magazynie,o której też ktoś wspomniał. To cud,że ona jeszcze nie zatruła się swoim jadem. Ale takich ludzi jest tam pełno. Nie tylko na magazynie. Jak ktoś szuka swojej pierwszej pracy,to może niech lepiej to przemyśli. Jak ktoś chce zmienić pracę,to nie polecam Auto Landu.

Agnieszka Kowalczyk

W Auto Landzie jest tak. Im wyżej siedzisz,tym masz lepiej. Premie,nagrody,wycieczki itp. Oczywiście wszystko za podlizywanie się i donoszenie. Połowa ludzi,która tam pracuje raczej trafiła tam tylko przez względy rodzinne,lub po znajomości. Oni do niczego się nie nadają. Nie umieją podejmować samodzielnie nawet prostych decyzji. Najgorzej mają pracownicy magazynu. Tam też połowa ludzi,nie powinna już dawno pracować. Zwyczajnie tylko udają, że pracują jak kierownik patrzy. Do tego dochodzi sytuacja gdzie pracownik z długim stażem,robi mniej za większe pieniądze od kogoś kto pracuje krócej i musi pracować za 3. Umieją tylko się mądrzyć,siedzieć,plotkować,pić kawusie i zajadać wszystko co popadnie. Natomiast jak pracownik z krótkim stażem pracy na chwilę usiądzie np. to zaraz pretensje czemu nic nie robi itp. Nie mam na myśli obijania się i lenistwa. Pracy na magazynie coraz więcej. Ciągle wymyślają jakieś niepotrzebne pomysły. Każą robić i mają gdzieś zwykłych pracowników magazynu. W Auto Landzie zatrudniają ludzi z grupami,co nie powinno mieć miejsca. Taki pracownik,nie wykonuje wszystkich obowiązków. Mimo tego,że też pracuje na magazynie. Nie podoba mi się to,że ktoś zdrowy musi wykonywać obowiązki pracownika z grupą. Albo ci,którzy pracują dłużej czasami się zasłaniają,że nie mogą tego robić czy tamtego swoimi chorobami itp. Magazyn jest olbrzymi i zimą jest tam strasznie zimno. Nie ma ogrzewania. Prezes widocznie nie przejmuje się tą sytuacją. Niby nie ma pieniędzy na podwyżki,czy na zapewnienie pracownikom lepszych warunków pracy. Ale dla siebie,to mają i to sporo. Nowe i luksusowe samochody. Drogie wycieczki. Oraz inne przywileje. Wszystko to kosztem zwykłych pracowników. Atmosfera w firmie niby jest dobra,ale prawda jest inna. Tam jedni donoszą na drugich. Często za byle co. Nie tylko w biurze,ale i też na magazynie. Niby ktoś mówi,że on nie donosi. Ale przy pierwszej okazji leci do kierownika i donosi. Na magazynie pracuje kilkanaście osób. Najgorsza jest pewna pani,która non stop chodzi za kierownikiem i kabluje na innych. Niby pracowita,ale tylko jak kierownik patrzy. Jak ktoś chce tam pracować,to niech siedzi cicho i nie nawiązuje z tymi ludźmi głębszych znajomości. Dział sprzedaży to też cuda. Połowa sprzedawców,nie zna się na niczym. Wciskają ludziom co popadnie. Udają tylko,że pracują i że umieją niby doradzać. Pracowałam tam przez parę lat. Cieszę się jednak,że odeszłam. Teraz mam normalną pracę,za dobre pieniądze. Ludzie też są bardziej mili. Nie pozdrawiam.

Mateusz

Miałem okazję pracować w zaszczytnej firmie bo tak się uważają. Jeżeli ktoś poszukuje pracy przejściowo to polecam, można nauczyć się braku szacunku do pracownika ale to przejściowo. Jeżeli jednak planujesz pracę na stałe, to radzę się grubo zastanowić. W zależności na kogo się trafi, większość osób to pomyłka, brak kompetencji, wywyższanie się co wpływa na zła atmosferę i brak zaufania. Zaufanie w firmie Auto Land nie istnieje, brakuje u P. Dyrektor, kierownictwa i samego Prezesa. W obietnicach nie ma lepszych, złote góry obiecują dokładnie to co chcesz usłyszeć. Umowa o pracę, fajnie ale takie warunki że szkoda gadać, oczywiście proponują własną działalność ( od osób będących na własnej działalności) wiem jak to wygląda. Jeżeli się zgodzisz to nie masz na co liczyć bo Kierownictwo bądź P. Dyrektor powie iż podpisywał Pan umowę i zgadzał się Pan/Pani na takie warunki. Dodatkowo na każdym kroku będziesz musiał patrzeć czy nie zostało coś pominięte bo w tym ta firma jest mistrzem. Pozdrawiam również Panów z Marketingu, nie będę się wypowiadał, ale omijać szerokim łukiem, jeden gość "AC" to opowieść na kilka stron. Nie wiem jak jest na filiach ale również nie polecam fili Nidzica. Podsumowując lipa stracone 4 lata, po zmianie branży jestem bardzo zadowolony.

Brygida

Dwa słowa - nie polecam. Zarobki bardzo słabe. Roboty od cholery. Pracowałam 3 lata w centrali w Olsztynie. Atmosfera dziwna. Niby wszyscy są mili a za plecami dosłownie każdy każdemu d**e obrabia (a szczególnie fałszywe są Panie z działu marketingu). No ale co się dziwić - przykład idzie z góry. Pan Prezes to nawet straszył jednego z już byłych pracowników że go podłączy pod wykrywacz kłamstw. Czy skonsultował ze swoim braciszkiem prawnikiem podstawę prawną? Swoją drogą można by było wyciągnąć fajne odszkodowanie za taką akcję a że firma bogata to by zapłaciła. Zerowe poszanowanie pracownika jako człowieka a jak wszędzie najlepiej z kasą i robotą mają Ci co "uprzejmie donoszą". Tyle ode mnie.

sz-ko

Cóż,to była pomyłka ostrzegali mnie- pracowałem tam, zastanów się, poczekaj jeszcze, w końcu uważaj na siebie, nie idź tam to gniazdo żmij nie posłuchałem przyjąłem ofertę. Wynagrodzenie dla mnie było dobre takie jak chciałem, i to wszystko. Atmosfera podła, brak szacunku, kłamliwe donosicielstwo, ogólna niemoc, jakiś dziwny strach przed panią Dyrektor i podejmowaniem decyzji, kary finansowe, bardzo duża rotacja, niestabilność, to czego doświadczyłem w tej firmie nie życzę nikomu! to nie warte żadnych pieniędzy! Powtórzę, zastanówcie się, poczekajcie jeszcze, rozważcie inną propozycję lepiej zarobić mniej ale być zdrowym psychicznie.

gość
@sz-ko

Myślę, że główną żmiją w tym gnieździe jest pewna kobieta - chociaż nie wiem czy to kobieta? wygląda,że sporo jej brakuje. Dziwą się,że firma nie prosperuje jak powinna, ale nikt nie zastanowił się dlaczego? Pan prezes wyhodował sobie właśnie taką osobę-babę i myśli,że ona wszystko ogarnia, niestety nie -robi więcej zła jak dobra. tylko on o tym nie wie!! Zamydla mu głowę swoimi głupimi pomysłami, opiniami, bredzi, a potem intryguje, oszukuje pracowników, napuszcza jednego na drugiego, łamie wszelkie normy zachowań -przełożony pracownik. I gdyby było inaczej , to wierzcie mi każdemu chciałoby się dal tej firmy pracować. Niestety te zarobki niech wsadza sobie w w poważanie. myślą,że to ludzi trzyma? nie i już niedługo się o tym przekonają,ja odchodząc wiedziałem co robię. Dziś na podobnym stanowisku tylko trochę dalej mam o prawie 1000 zł więcej. Ta baba prędzej czy później wyląduje w sądzie o znęcanie się psychiczne nad ludźmi oraz za poniżanie i arogancję. Stosuje metody pychy , arogancji, buty i poniżenia! Z tego co jest mi wiadome, to już kilka osób szykuje sie do pozwu zbiorowego!!

Młody
@gość

To jest niestety prawda ale czy faktycznie prezes o tym nie wie ? Może trzeba z nim porozmawiać

cr

Dużo w tym prawdy, na zebrania Prezes wpada na 5 min, unika pytań, a po spotkaniu wiedźma leci do gabinetu i go urabia, toż to szok ! ;-)

Edyta

@Janosik - co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Auto-Land? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Land - Olsztyn

• Jak się pracuje w Auto-Land?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Land tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Land?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 13 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Land