Opinie o Auto-Land w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto-Land. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto-Land o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Land w Olsztyn

Zibi

To jest forum dla pracowników, więc klienci powinni lepiej sprawdzać gdzie wysyłają swoje uwagi.

Klient

Auto land istnieje u mnie od 2017 roku i jeszcze nie widziałem u mnie PH w warsztacie a biorę od nich dużo towaru. Co za polityka czy to taki wyjątek???

Janusz
@Klient

jak Pan bierzesz towar od nich to po co ma przyjezdzac przedstawiciel? wciskaja tym co nie biora

Nadchodziczas sprawiedliwości.

Ciekawe czy firma padnie w tej sytuacji w Kraju?

@Nadchodziczas sprawiedliwości.

Tak jak inni w branży. Tarcza antykryzysowa pozwoliła na cięcia kosztów. Współczuję handlowcom na działalności, -50% przez 3 miesiące.

Życzliwy

Doświadczonych pracowników wyrzuca się z dnia na dzień bez podania przyczyny.. potem ci pracownicy idą do konkurencji i tam dostają 2x większe pieniądze a dla firm zarabiają miliony podczas gdy autoland wrzuca na poważne stanowiska ludzi bez kompetencji i niepotrafiacych w ogóle dobierać części. Odziały w woj. łódzkim to jakaś totalna pomyłka... nie wiem kto tym zarządza ale ze jeszcze istnieją to pełen szacunek .... szkoda tylko tych pracowników na najniższych szczeblach którzy robią dobra minę do złej gry...

@Życzliwy

Napewno w interpartsie nie dostajesz wiecej

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Auto-Land. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Zatrudnię pracownika na stanowisko: magazynier-kierowca?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Jestem zatrudniony w autolandzie mam umowe na stałe (okres próbny, na 3lata i teraz na stałe)pieniadze fajne Jak ktos chce pracowac i nie leci w ciula to śmiało

xyz

Czy ta firma współpracuje z konkretnymi dostawcami części czy jest też otarta na nowe współprace?

Xxx
@xyz

Otwarta

Krystyna
@Xxx

Zauważyłam, że w ostatnim czasie zacząłeś się tu bardzo udzielać, więc liczę na pomoc z Twojej strony. Auto-Land szuka w chwili obecnej Specjalisty ds. Kadr i Płac: https://auto-land.pl/o-autoland/kariera Piszą, że oferują stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat. Ale jedno mnie zastanawia: jest to umowa na czas określony czy na nieokreślony?

Magik
@Krystyna

Kierowcy dostawcy są na samozatrudnieniu. Zdecydowanie odradzam.

Xxx

Zazdrościsz? Co to ma do informacji o auto Land?

Klient

Z przykrością muszę stwierdzić że firma to kompletna porażka. Wygórowane ceny i za grosz szacunku do klienta, który chce kupować w hurcie spore ilości towaru. Państwo również nie potrafią zadbać o swoich pracowników ponieważ zwalniacie osoby bez mrugnięcia okiem, którzy rąbią najlepszą robotę dbając o swoje miejsca pracy, próbują handlować i negocjować ceny oraz robią dobrą minę do złej gry którą rzekomo wy kontrolujecie. Gdyby nie oni ta firma przestałą by istnieć i mam nadzieję że też tak się stanie i koniec tej gałęzi czyli my mechanicy przestaną od was kupować. Całkowity brak zainteresowania i ignorancja tak wysoka że nie mieści się nawet w ramach mobbingu. Panom i Panią dyrektorom z majestatycznymi tytułami magistrów i inżynierów coś się pomyliło i wydaje się im że mają monopol na rynku bo w końcu jak nie kupicie u nich to do kogo pójdziecie? Takie jest podejście w tej firmy do klientów nie zejdą z ceny mimo że "konkurencja ma taniej" bo nigdzie indziej nie kupicie i albo kupujecie drogo albo wcale w ich mniemaniu. Mówię tu stricte o podejściu na samej górze na którą jakimś cudem Ci ludzie się wdrapali i zapomnieli już o Bożym świecie dyktując warunki jak by byli co najmniej potomkami Juliusza Cezara organizującego igrzyska. Nie pozdrawiam i polecam omijać szerokim łukiem ładne słówka to są tylko używane by wciągnąć kogoś w umowy, później już tak kolorowo nie jest i dzięki Bogu mam to za sobą!

Do klienta
@Klient

Z przykrością stwierdzam,że wy mechanicy jesteście chorzy. Myślicie,że jesteście wielcy i wszystko wam wolno. Zamawiacie w ciemno towar,a potem pretensje i pełno zwrotów. Płaczecie,że towar jedzie pięć minut dłużej i od razu robicie szum o nic. Firma ma swoje ceny i byle jaki pseudo mechanik,nie będzie dyktował co i za ile. Radzę zmienić podejście,bo i od was klienci się odwrócą.

Klient BYŁY
@Do klienta

Nie moja wina że sprzedajecie na paragon jakimś sześćdziesięcioleci letnim Mieczysławom, co w PRL-u używali tylko młotka a Fiat i VW to jest to samo i pasują wszystkie części. Nie o tym tutaj mowa i proszę się zachowywać poważnie, ja mówię tutaj o podejściu do człowieka, który ma pojęcie nie tylko o mechanice ale i o handlu i sam potrafi zrobić proste badanie rynku dzwoniąc do kilku firm a nie o tym że ktoś bierze cztery zestawy sprzęgła bo nie wie jaki pasuje już nie róbcie z siebie takich świętych krów. Niestety taka jest smutna prawda że potraficie tylko oczerniać ludzi co udowadnia Pana czy Pani komentarz bo przecież mechanik to brudas i co on tam wie niech lepiej wkłada łapska do tych smarów i siedzi cicho nie jest też ważne że ma magistra i zarazem inżyniera. :)

MałaMi

Pracuję w tej firmie od ponad roku. Rzetelna firma w której chcę zostać na tak długo jak się tylko da. Zarobki spoko, ludzie też. Dodam, że pracuję w Gdańsku i nie wiem co dzieje się na innych filiach ale tu jest naprawdę w porządku ;) Polecam tą firmę jako miejsce pracy.

Audi

Kogo oni zatrudniają w tej firmie??? Sprzedawcy nie mają pojęcia czy żyją. Nie umieją dobrze wypisać towaru,który chciałam kupić. Najpierw sprzedawca przez 20 minut szukał potrzebnych części,gdzie innemu sprzedawcy zajmuje to 5-10 minut. Jak już się uda,to kolejna niespodzianka czeka was ze strony wydających towar. Ostatnio wydawał mi towar taki młody i chudy chłopaczek,który chyba jest po wylewie,udarze,albo po jakimś porażeniu. Czekałam chyba z 15 minut,a jak już się doczekałam to ujrzałam tego chłopca,który trzymając moje części coś tam sobie mruczał. Jak się okazało sprzedawca źle mnie zrozumiał,wypisując mi nie ten towar. Poprosiłam o zwrot towaru i ten młody jakoś dziwnie na mnie spojrzał,aż się przestraszyłam. Po jakimś czasie,udało mi się zdobyć zamówiony towar i szybko wyszłam z tej firmy. Poszłam na parking, gdzie zaparkowałam i zobaczyłam znowu tego młodego jak jarał i uśmiechał się sam do siebie. Zastanawiam się kto pozwala na zatrudnianie takich ludzi i jakim cudem ta firma,przetrwała tyle długich lat? Jedno jest pewne,że to była ostatnia moja wizyta w tej hurtowni.

Adiii10
@Audi

ktory magazyn ?

Dobry
@Audi

Po udarze to ty człowieku jesteś że piszesz takie bzdury.

xxx

napisze po krotce.jezeli chodzi o stawigude to tam dwoch ukraincow(Bron Boze nie chce tu nikogo obrazic)ale dwoch ukraincow jest tam brygadzistami !!!!!pokazcie mi druga taka firme w polsce gdzie dwoch ukraincow mowi polakom co maja robic.... mysle ze nie ma drugiej firmy w Polsce ktora upadnie tak nisko reszte dopowiedzcie sobie sami...

Krystyna
@xxx

Nie powinno się nikogo dyskryminować ze względu na pochodzenie - warto o tym pamiętać. Może już pozostawmy tę kwestię. Zastanawiałam się ostatnio, czy Auto-Land zatrudnia studentów? Wiesz coś na ten temat?

Były pracownik w Lg

Pracowałem w Legionowie prawie 3 lata ale podejście szefa do pracownika to 1 sprawa a 2 to jeden buc ze sprzedaży teraz ponoć został kierownikiem i wielu klientów odeszło a szef rozlicza się nie fer bo po odejściu z pracy na rozliczenie czekałem 4miesiace tragedia ta firma i do tego filiant prowadzi 4 fielie. Zarobki żenada i do tego większość starych lub nowych pracowników odchodzi. P jednym słowem zero szacunku do pracownika i nie tylko

Aleksander
@Były pracownik w Lg

Jak wyglądały Twoje zarobki po 3 latach pracy w Auto - Land. Na jakim stanowisku pracowałeś? Pomocne będzie więcej szczegółów odnośnie relacji pracownik - szef, o których wspomniałeś.

Alpacino

Witam. Na samym początku pragnę pozdrowić sympatyczna Panią, o ślicznych oczkach, która pracuje w autolandzie- Olsztyn od niedawna. Takich ludzi jak ona powino być więcej, uśmiechnięta pozytywnie nastawiona, nie to co ta Pocahontas z warkoczem po pas. Jestem stałym klientem i nie pałam do niej sympatią, a przez to że zauważyłem jak traktuje swoich kolegów, dla klientów też nie bardzo mila, za towarem trzeba czekać bo chodzi tam jak za karę- może czas na emeryturę?

Rysiu ma urlop bo dobry układ
@Alpacino

Jolka jest na luzaku .. a(usunięte przez administratora)

Rysiu ma urlop bo dobry układ
@Alpacino

Spalić (usunięte przez administratora) na stosie .. Bartłomieju .. Bartłomieju ..

Do Alpacino
@Alpacino

Czas to napewno zmienić hurtownię. Wybór jest spory. A tak daje Pan ciche przyzwolenie na tego typu zachowania. Tam przykład idzie z góry. Tak jak ta Pani traktuje swoich kolegów, tak samo jest traktowana przez swojego kierownika. A kierownik przez kogoś tam jeszcze wyżej. Dziwię się zatem bardzo, że nadal Pan u nich kupuje.

Aleksander
@Alpacino

Rozumiem, że jako klient zwracasz uwagę na obsługę i masz swoje sugestie. Na pewno będą one bardzo pomocne. Jednak na forum Gowork.pl głównie szukamy opinii osób zatrudnionych w firmie, więc zachęcam pracowników do większej aktywności i zamieszczania postów dotyczących obecnych rekrutacji i warunków pracy. Czekam na Wasze wypowiedzi.

Kasa

Tak sobie przeczytałam opinie i chcę coś napisać. Jak komuś nie odpowiada atmosfera i zarobki,to może w każdej chwili zmienić pracę. Sytuacja w firmie idzie prosto z góry. Widocznie ktoś na to pozwala i dlatego tak się dzieje. Ale uwaga. Nigdzie nie jest tak,że jest idealnie i wszyscy się kochają. Proponuję założyć własną firmę i wtedy przekonacie się jak jest. Ktoś kogoś nie lubi,albo nie podoba mu się sposób pracy? Wystarczy robić swoje i nie wtrącać się.

Czesiek

Nie wiem co ten dziadek od BHP,jeszcze tam robi? Powinien bawić wnuki,albo siedzieć w ogródku. Przecież on nie załatwia żadnych spraw. Latem gorąco,a zimą zimno. Jest z łaski prezesa jakaś tam woda,albo jedzenie. Jednak nie da się tego jeść. Bezdomni dostają lepsze jedzenie,niż pracownicy magazynu. Dziadek BHP,potrafi tylko przyjść i opowiadać bajki. Dzieje się tak wszędzie,gdzie się pojawia.

Patrycja

Zwykli klienci i właściciele warsztatów,traktowani są jak wielcy bogowie. Sprzedawcy i przedstawiciele,latają wokół nich i godzą się na wszystko. Nawet na to,żeby dawać się obrażać. Rozumiem,że wszyscy chcą zarobić itp. Ale trzeba mieć odrobinę godności i czasami trzeba umieć powiedzieć NIE. Pewne sprawy,można rozwiązać inaczej. Byłam świadkiem jak jeden z przedstawicieli w jednym z warsztatów,prawie stracił godność. Właściciel miał jakieś pretensje,a tamten na wszystko przytakiwał. Wyglądało to komicznie.

Opinie pracowników poruszające aspekty związane z pracą w Auto-Land to cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

kowalski mez mydla

jedyny benefit jaki mozesz tam dostac to zabranie Ci twojej i tak zalosnej premi bo np kierownik trombalski tzn.kowalski nie darzy cie sympatia.benefity tam!!!?????nie robcie sobie wy chociaz jaj wystarczy ze ktos tam pracuje to juz nie ma ochoty na zarty.benefity (usunięte przez administratora) tam o spodnie sie doprosic nie mozna , oszulke w lato przy upalach na magazynie po 40 stopni a ty tu mowisz o benefitach.mize sa ale dla kowalskiego na rehabilitacje na mozg!!!

10 lat

Posiłków ,wody brak,socjal brak,podwyżki tylko na papierze-wtedy zabierają premie.wszystko drożeje a pieniądze wciąż te same.ludzie odchodzą,nikt z góry się tym nie przejmuje.

kowalski mez mydla
@10 lat

ja teraz tam pracuje!!!masz racje i to w 200 procentach!!!!premia jest po to zebys ty na nia (usunięte przez administratora) a oni ci ja potem zabierali pod byle pretekstem!!!!a najgorsze jest to ze lizodupy tego szmaciaza kowalskiego siedza na skrzynkach z telefonami w rekach i im nie zabierze nawet zlotowki!!!ham chlopek ze stodoly od swin!!nawet z ryja na takiego wyglada

kowalski bez mydla

jesli chodzi o stawigude i interland odradzam karzdemu!!!dewiza tej firmy to (usunięte przez administratora) pracownikow na kase pod byle pretekstami!!!ludzie z Olsztyna sa traktowani przez kierownika kowalskiego jak doslownie intruzi!!!)juz nie raz slyszalem ze jak cos auto landu to (usunięte przez administratora) najwazniejszy interparts!!!ciekawe co by bylo gdyby Pan Andrzejewski slyszal jakie kierownik kowalski ma tam podejscie do jego firmy i ludzi ktorzy tam pracuja!!!zwykly chlopek (usunięte przez administratora) i prostak!!!mam nadzieje ze prezes z Olsztyna w koncu przejzy na oczy i (usunięte przez administratora) go kosic pole golfowe do prezesa inter partsu bo tylko do tego sie ten prosty chlopek nadaje!!!atmosfera tragiczna!!!lizodupy i ludzie ze stawigudy i okolic zarabiaja po 800 zl wiecej!!naprawde nie przesadzam!!!a ludzie z poza kregu illuminatow kowalskiego sa (usunięte przez administratora) na kase bez mydla!!!ostrzegam wszystkich przed podjecciem tam pracy!!jesli lubisz byc oszukiwany na pieniadze!miesiac w miesiac zastanawiac sie ile tym razem za cos kowalski upierdolil ci wyplate modlac sie zeby to bylo nie wiecej niz 100zl!!!chcesz czuc sie jak szmata!ponizony i niedoceniany bo polityka jest taka jak rozlozysz 2 palety to ci (usunięte przez administratora) premie jak rozlozysz 20!!!to moze nie upierdoli!!!tak tam jest!!!jeli sie sszanujecie lepiej roznosic ulotkiz tesco!!!wcale mniej nie zarobisz a przynajmniej moze ktos cie do ceni a napewno nie bedziesz dzien w dzien czul sie ponizany i traktowany jak jakis romun ktory tam przyjechal i niech wogole sie cieszy ze cos mu placa!!!kowalski prostaku na pole golfowe slimaki z trawy zberac!!!!szczeze zyze mu tegoz calego serca!!!!

Edyta

Ostatnio wiele osób wypowiadało się na tym wątku. Zainteresowało mnie szczególnie kilka rzeczy: Czy w sprawie nieogrzewanego magazynu, na którym, jak piszecie, jest za zimno, były prowadzone jakieś rozmowy? Czy pracodawca zapewnia na przykład odzież ochronną i ciepłe posiłki albo napoje w przerwie od pracy? Pisaliście również o nierównych stawkach dla różnych pracowników. Jakie są szanse na podwyżkę? Czy ktoś z was próbował prowadzić w tej sprawie negocjacje?

@Edyta

negocjacje???z kim ???z kierownikem (usunięte przez administratora)??hamem i prostakiem ktory tylko patrzy jak zabrac Ci premie za byle co!!za to ze naprzyklad stalas na dole bo tak sa ubikacje!!!i chcialo ci sie siku!!???potem na koniec miesiaca sie dowiadujesz ze zabral ci premie bo stalas gdzies tam gdzie on nie chcial cie akurat widziec!!!ta firma tak zeszla na psy ze szkoda gadac a kowalski doprowadzi do tego ze nikt tam nie bedzie chcial pracowac nawet ukraincy!!oni tez z tamtad uciekaja bo sa (usunięte przez administratora) tak na kase ze sie w glowie nie miesci!!a nowy magazyn powstaje pelna para!!!i to jest naprawde przykre!!!

@Edyta

a co do ogrzewania!tam nie ma czegos takiego i nie bedzie!!!teraz jest tam tak goraco ze ludzie praktycznie mdleja na nogach , chodza do lazienek oblewac sie woda zeby jakos przezyc te 8 godzin!!!bhpowiec pomogl !dal krotkie spodenki hahahahahahahahahahahahahahaha. niestety dla nich pracownik jest scierwem ktory ma tyrac i zarabiac dla nich kase a jak sie nie podoba (usunięte przez administratora) cie bez mrugniecia okiem a kowalski na koniec okradnie cie z wyplaty jak tylko bedzie mogl!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Land - Olsztyn

• Jak się pracuje w Auto-Land?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Land tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Land?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 13 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto-Land