Opinie o SUDER PLUS SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SUDER PLUS SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SUDER PLUS SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUDER PLUS SP. Z O.O. w Kraków

dobrze zorientowany

"Kierownik" ,o ktorym w glownej mierze mowa powyzej, psuje obecnie oddzial w Gdyni ,co owocuje miernymi wynikami sprzedazy . Zauwazyli to wyraznie zarowno pracownicy,jak i klienci.

Zdecydowanie nie warto,prace mozna potraktowac jedynie jako dorywcza,poniewaz zarowno praca jak i firma jest bardzo niestabilna. Nigdy nie wiesz,czy jutro cie nie zwolnia z powodu czyjegos widzimisie - to ,czy dobrze wykonujesz swoja prace nie ma absolutnie zadnego znaczenia...

burak

volvo - 2012-09-10 10:22:56 popieram przedmowce, swieta racjaTe wsyzstkie suderowskie marki towarowe - to prawdziwe (usunięte przez administratora) tak samo jak mega opoltransa. Powymyślali różne bajeczne nazwy nieistniejących producentów i chcą na nas zarobić. To jest ukryta prawdziwa gówniana chińszczyzna! Suder juz od dawna sprzedaje towary bez jakości... A pisze ze jakość przede wszystkim... Wstyd! a kiedyś były czasy... Widać nie wytrymuje konkurencji. Lepiej kupować w Europarts!

volvo

popieram przedmowce, swieta racja

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie SUDER PLUS SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik w Dziale Wsparcia Sprzedaży
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

to prawda, szukają byle kogo najlepiej bez wykształcenia wtedy moga go gonic i [usunięte przez moderatora], to podstawa w firmie, sklep z czesciami a w srodku obóz, ciekaw jestem kto przyjdzie i ile wytrzyma z takimi kierownikami, regionalny w grudziadzu to osoba niedorozwinięta ktora potrzebuje pomocy,nie ogarnia sklepu i wtedy jest [usunięte przez moderatora] z góry a jebanie schodzi w dól hehe konkurencja ma lepsze ceny no ale kazdy to ukrywa :) wystarczy sprawdzic opinie o Autosie i widzimy wielka pustke :) czyli żadnej opinii chłopaki robią swoje klient sam przchodzi i jest spokój a u nas odwrotnie, pracowalem w grudziadzu ale przesedłem do konkurencji i jest normalnie....suder traci i kase i pracownikow no ale to ich problem..

boltrukiewicz tomasz

znowu szuka pracownikow na oddział w grudziadzu bez zadnego doswiadczenia nikt z nim nie chce pracowac to juz byle kogo zatrudni by moc sie czepiac obrazac wielkie nabijanie sie w jego(usunięte przez administratora)stylu to prawda tylko(usunięte przez administratora)moze tam pracowc lub gosc na mari co ma wsztstko w (usunięte przez administratora)

lala

jak lubisz byc ponizany jak smiec , stwarzanie wrecz wymyslanie problemow ktorych faktycznie nie ma przez kierownika praca w sam raz dla ciebie zapraszamych wszystkich potencjalnych (usunięte przez administratora) ktorzy dadza sie podporzadkowac

odradzam pracy na tym oddziale przez czlowieka (nawet niewiem czy mozna go tak nazwac) ktory jest tam kierownikiem nie mozna normalnie pracowac ciec chodzi i ciagle szuka problemow z byle czego jak wiesz wiecej od niego to stara sie z ciebie zrobic(usunięte przez administratora)z zazdrosci bo z czego typowy karierowicz ktory pod kazdym dołki kopie aby pokazac szefostwu ze jest najlepszy sam bylem swiadkiem jak latal po sklepach szukal lampek do szampana ciastka paluszki inne pierdoly bo prezes przyjezdza . prezes zlego slowa nie powiem wszedl przywital sie normalny czlowiek a ten latal troil sie(usunięte przez administratora)ubaw po pachy gosciu 5 minut posiedzial i dalej pojechał w droge w (usunięte przez administratora) go mnial.ogolnie firma nie jest zła ale ten t(usunięte przez administratora)to porazka tak jak czytalem te forum to prawda [usunięte przez moderatora] jak zmieni prace pojdzie to za nim raz sie jest na gorze raz na dole .ale dzieki nie mu wiem jak z ludzmi postepowac w pozytywnym slowa znaczeniu sam ma teraz pare osob za ktore odpowiadam jeszcze złego slowa na forum nie przeczytalem na swoj temat .pozdrowienia dla chlopakow z sudera normalnych

olek

jak firma chce na grudziadzu wieksze zyski łapac to niech (usunięte przez administratora) sie pozbedzie chłopaki lepiej dadza sobie rade sami bez karierowiczow co walki kreca i ludzia normalnie pracowac nie dadza maras zostaw ten sklep wiecej jestes wart przejdz do intercarsu za porzadny z ciebie gosc pozdrawiam

olek

odradzam pracy na tym oddziale w grudziadzu jest wiecej sklepow w ktorych warto pracowac i nikt nie szuka problemow tylko wykonuje swoja prace ten kierownik sklepowy to (usunięte przez administratora)nie dajcie sie omanic jego paskudna gadka ze jest (usunięte przez administratora) i fajna atmosfera dobra płaca bedzie z was i(usunięte przez administratora) robił ze na niczym sie nie znacie zainteresujcie sie tym ilu juz tam pracowało ciezko jest z praca w grudziadzu dlatego szczeniak to wykorzystuje i jezdzi po ludziach przez to renome firmie na grudziadzu psuje a nie jest taka zla odradzam tam prace .pozdrawiam

jst

szczera prawda jak nik nie chce zostac wywalony z pracy za pobicie bo gosc ktory jest tam (usunięte przez administratora)rowokuje swoja osoba uwaza sie za boga chlopaczyna z(usunięte przez administratora)gdzies za lipna zrobili go sklepikowym kierownikiem i oszalal jezdzi tam po ludziach jeszcze dziw ze za mobing nie poleciał odradzam tam prace srata nerwow i czasu poszukajcie normalnej pracy powodzenia

Sam sklep fajny ale (usunięte przez administratora)zbyt ambitny i do wszyskich opryskliwy do podwladnych i klientow.Jesli ktos myslli tam o podjeciu pracy serdecznie odradzam puki tam bedzie taki(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SUDER PLUS SP. Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w SUDER PLUS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SUDER PLUS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUDER PLUS SP. Z O.O.?

SUDER PLUS SP. Z O.O.
1.8/5 Na podstawie 36 ocen.

SUDER PLUS SP. Z O.O.